כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  זכויות הגבר בישראל

  מדינת ישראל נשלטת ע"י דיקטטורה פמיניסטית. ארגוני הנשים שולטים במדינה באופן מוחלט בכל תחומי החיים ומכתיבים כל דבר בכוח, בצנזורה כבדה, סתימת פיות ושטיפות מוח המוניות דרך אמצעי התקשורת.

  ארכיון

  אשתך צועקת עליך ואתה שותק? אתה מתעלל בה!

  1 תגובות   יום חמישי, 22/4/10, 11:57

  מי שחושב שאולי יש איזשהו גבול או היגיון כלשהו בפמיניזם, חייב לקרוא את המאמר ההזוי הזה: (זאת לא בדיחה אלא עוד דוגמא לגישה הפמיניסטית השרירותית לפיה בכל מריבה בין גבר לאישה, הגבר תמיד האשם)

  "
  אפשר לומר ששתיקה היא התעללות?
  "בתחילת דרכי טיפלתי בנשים מוכות שהיו אומרות לי 'שיצעק, שישבור, שירביץ, רק שיפסיק לשתוק', משום שזה יותר נורא עבורן ממכות. זו חוויה מתעללת כי זו דלת סגורה הרמטית".

  ''

  (שימו לב גם לתמונה שממנה אפשר לחשוב שגבר הוא איזה יצור אטום, חסר רגישות והתחשבות, מה שמראה על חוסר האובייקטיביות של הכותב/ת עוד לפני שקוראים את המאמר)

  חשוב להבין את ההגיון שבחוסר ההגיון: נשים הן לא יצור הגיוני ולוגי ובמבחינתן כל תפישה, ילדותית ולא הגיונית ככל שתהיה, היא "עובדה" כל עוד היא משרתת אינטרס שלהן. זאת בדיוק הבעיה אצל גברים רבים שמתווכחים עם נשים - יש להם נטייה להיכנע ולהתפשר בכל פעם שאישה נוגעת באיזשהי עובדה שולית שבכלל לא קשורה ישירות לנושא הדיון, הגבר אומר "נכון" והאישה וחברותיה מפרשות זאת כ"הנה, אנחנו צודקות, ניצחנו! שתוק!". בגלל עשרות שנות שטיפת מוח פמיניסטית, החשיבה וניתוח המציאות אצל נשים היא מאוד סלקטיבית, מצומצמת וסובייקטיבית, מנותקת מכל כללי היגיון ולוגיקה בסיסיים.

  זה לא חלילה שאני מזלזל בנשים, להיפך: אישה יכולה להפתיע ולהיות לפתע מאוד הגיונית וחכמה, אם זה משרת את מטרתה "להכניס לך כמה שיותר חזק", או לחילופין "ראש קטן", כשאין לה מה להגיד ואז היא תגרום לך לחשוב "אני לא מבינה על מה אתה מדבר?".

  לגברים במיוחד בישראל אין את האומץ והכוח לעמוד על שלהם ולהתעקש על קו חשיבה מסויים, אפילו שיש להם את כל ההוכחות והעובדות והנתונים שמראים שהם צודקים כי גברים מטבעם לא מסוגלים להילחם בנשים בזמן שעבור נשים ומי שמייצג אותן (בפולטיקה, בממסד, תקשורת, אקדמיה, משפטים וכו') אין בכלל ספק ש"גברים הם האויב" והן יעשו לנו את המוות כשהן מאוחדות בשנאתן ובחשיבה חד סיטרית, מאוד קבועה ומכנית כמו תוכנת מחשב (מלאת באגים כמובן).

   

  לצורך הדוגמא, צפיתי בתוכנית מדעית שעסקה בניסוי סוציולוגי, התנהגות בני אדם וכו'. גברים עמדו בתור לאוכל, באה אישה יפה ונחמדה והצליחה "להידחף" פנימה בלי שום בעיה. הגברים אפילו התנדבו בעצמם לתת לה לעבור ולעקוף אותם עם חיוך רחב על פניה. לעומת זאת, כשעמדו נשים והגיע בחור נאה, הנשים לא היו מוכנות לוותר על התור שלהן והן ממש בנו חומה בגופן שמנעה ממנו לעקוף אותן. כך ניתן לראות את המיליטנטיות של האישה המודרנית מול התבוסתנות והחולשה הקולקטיבית של הגברים, מה שהופך את הגברים למין מוחלש, מסורס וחסר עמוד שידרה.

   

  שמעתי ואני שומע מחברים דברים מאוד קשים נגד נשים, אבל הם נאמרים רק בארבע עיניים (ולא יותר מ4 עיניים). הם לא מעיזים להגיד מה הם חושבים כשקיים הסיכוי הקטן ביותר שאיזה אישה, זרה או מישהי שהם מכירים, "תעלה עליהם". נשים מצידן הן מתוסבכות כי הן אומרות שגברים לא אוהבים לדבר, להיפתח, ולהביע מה הם באמת מרגישים אבל כשאתה מספר לאישה מה אתה באמת חש ומרגיש, היא מתעצבנת ומנסה להשתיק אותך.

   

  הקורבנולוגיה הפמיניסטית

  מורה חכם סיפר לנו בביה"ס על כך שנתקל בגבר שרב עם אישתו והכה אותה. הוא אמר שזה מאוד עיצבן אותו, הוא כעס עליו ואמר לו "איך אתה לא מתבייש להרים יד על אישה?!". הוא הסביר: "אמרתי לו, תשמע, אם האישה מציקה לך ומעצבנת אותך, אין נשק יותר חזק מאשר אדישות והתעלמות. פשוט תתעלם ממנה ותראה איך היא תרד על ארבע ותתחנן שתדבר איתה". בסופו של דבר זה בדיוק מה שהוא עשה והאישה אכן נכנעה והתחננה מהגבר שידבר איתה ויפסיק להתעלם ממנה. בהחלט רעיון לא רע אבל הפמיניסטיות כנראה קלטו זאת ומיהרו להגדיר את זה כ"סוג של התעללות כלפי האישה", כמו במאמר שהבאתי, כי יש להן אינטרס מובהק לחמם את האווירה, להלהיט את הרוחות ולסכסך כמה שיותר בין גברים ונשים.

   

  הפמיניסטיות מנסות לשגע את הגברים כי הנשים בעצמן לא יודעות מה הן רוצות. פמיניסטיות מעוניינות רק בשליטה מוחלטת על גברים והן רוצות להכתיב את הכללים כפי שנוח להן תוך כדי שימוש באמצעים כמו הפחדה ושטיפות מוח ובשנים האחרונות, זה נכנס המון למערכת החינוך ונוגע בגילאים יותר ויותר צעירים. לא משנה איך מציגים זאת, כאילו הן עושות זאת לטובת "שוויון" ו"פיוס", בפועל המסקנה שתמיד יוצאת מדבריהן היא שהגבר תמיד אשם והאישה תמיד קורבן. תמיד. זוהי למעשה מלחמה בלי סוף.

  מה בדיוק גבר אמור לעשות כשאישה צועקת עליו ומעליבה אותו, לעיתים אפילו מול הילדים או אנשים נוספים? יש גברים ששותקים ומתעלמים ממנה (יש סיפורים ובדיחות על "הגבר הפולני" למשל) והנה, גם אז, מתברר, זה נחשב מבחינתן "התעללות". בו זמנית, אם גבר צועק חזרה גם אז זאת "התעללות" והוא מסתכן שהשכנים ישמעו וילשינו עליו שהוא "מתעלל באישתו". היה גם מקרה בארה"ב שאישה ירתה למוות בבעלה רק מפני שצעק עליה וביהמ"ש שיחרר אותה לחופשי בטענה שהיא בעצם "הגנה על עצמה מפני אלימות פוטנציאלית של הגבר". (לא הייתה לבני הזוג שום היסטוריה של אלימות קודמת)

  אז מה אפשר לעשות??? כל מה שגבר יעשה או לא יעשה - הוא מראש סומן כאשם!! אם האישה מגיבה באלימות מילולית או פיזית, לפי הפמיניסטיות זה "סימן שהגבר עשה לה משהו רע". בכל דבר תמיד אשם הגבר, אפילו אם אישתו בוגדת בו, פמיניסטיות יסבירו שזה "סימן שהוא זה שלא סיפק אותה, לא היה מספיק טוב בשבילה ולא אהב אותה מספיק".

  כל דבר שבא מהצד של הגבר מגדירים באופן שרירותי כ"אלימות", אפילו למשל לדבר עם הידיים. יש גם סדנאות לשליטה בכעסים שאליה נשלחים גברים בכוח, כחלק מהעונש על "התעללות/פגיעה באישה", ואומרים להם:"לא משנה מה האישה אומרת לך וכמה זה מעצבן אותך - תשתוק!". זה רעיון מאוד מסוכן כי ראשית ידוע שבעת מריבה כזאת, האישה צועקת ומוציאה את כל הכעס והעצבים, והיא מרגישה משוחררת יותר בזמן שהגבר שותק, בולע את העלבונות וסובל בשקט ובפנים לחץ הדם עולה וכך הדופק והסיכון להתקף לב. לא פלא שכ"כ הרבה גברים מתים מהתקפי לב, עם כל הטירור שנשים מפעילות כלפי גברים (והן עוד אלה שמשחקות את הקורבנות!). שנית, זה בדיוק מה שגורם להצטברות כעסים אדירים אצל הגבר, מה שיכול חלילה להתפרץ לאחר שנים של התעללות מצד האישה ולהוביל לאסון כמו התפרצות זעם אלימה.

  בנוסף צריך להיזהר מאוד מפסיכולוגים או מטפלים שיש להם גישה פמיניסטית. שימו לב לשאלה שהפניתי במייל לפסיכולוגית קלינית בשם ענבל מילר היללי לגבי כתבה שלה בכותרת "חולה שליטה":

  "שלום גב' ענבל מילר היללי,

  יש לי שאלה לגבי הכתבה "חולה שליטה": איך את מסבירה זאת שכאשר גבר מספר לך שחברה שלו היא שתלטנית, את כותבת לו: "אולי יש גם אפשרות שלישית, והיא לנסות לקבל את בת זוגתך כפי שהיא"

  אבל לעומת זאת כשאישה כותבת לך שהחבר שלה לא מרשה לה להתלבש חשוף, את כותבת:
  "קודם כל, טוב שזה מפריע לך. זה אומר שאת מכירה בכך שהאוטונומיה שלך בתוך הקשר חשובה, ושאינך צריכה לציית לבן זוגך"

  אני באמת רוצה להבין מה ההיגיון מאחורי מה שנראה לי כמוסר כפול.

  יעקב

  "

  שלחתי לה את המייל לפני כ5 חודשים ועדיין לא קיבלתי ממנה תשובה. מעניין מדוע...

  גם בנושא "הטרדה מינית" קיימת גישה דומה. שמעתי מגבר אמריקני שבמקום עבודתו לנשים יש התנהגות מאוד אגריסיבית-מינית והן עושות מה שמתחשק להן אבל אם גבר מתעלם מאישה - אז הוא בעצם "מטריד אותה מינית"!! כלומר, במילים אחרות, לגבר אף פעם אין זכות לומר "לא" ולגבר אין חיים משלו, כל אחד מאיתנו למעשה צריך להיות הפודל של איזה אישה.

  ראו הוזהרתם גברים: אל תתחתנו!!! אל תכניסו את ראשכם לגוב האריות!

  ג'ק

  דרג את התוכן:

   תגובות (1)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     4/5/10 18:28:
   חשד: שב ממדורה, והוכה למוות בידי אבי החברה

    

   בילוי ל"ג עומר של נער אריק רפאילוב בן ה-16 מהדרום הסתיים באלימות קשה ומוות. המשטרה חושדת כי כאשר שב עם חברתו לביתה - הוא הותקף בידי אביה החורג, ולדימיר גוטלייב, ופונה באיחור רב לקבלת טיפול. הנער מת היום, אחרי יממה שבה אושפז במצב אנוש. הוארך מעצרם של האב, האם ושני חבריהם שתפו בטוויטרשתפו בפייסבוק
   שתף

    

   חשד כי הבילוי בחג הסתיים ברצח. אריק (ארנסט) רפאילוב, נער בן 16 מהדרום מת מפצעיו היום (ב'), לאחר שאושפז במצב אנוש בבית החולים "סורוקה" בבאר שבע. לפי החשד, הוא הותקף בידי אביה החורג של חברתו. המשטרה עצרה את האב, אמה של החברה ועוד שניים מחבריו של האב במסגרת החקירה. החוקרים בודקים האם הנער הוכה בפטיש בראשו וגופתו נשלחה לנתיחה במכון לרפואה משפטית.

    

   בית משפט השלום בבאר שבע האריך את מעצרם של כל החשודים בפרשה. האב החורג, ולדימיר גוטלייב בן 38, יישאר במעצר עשרה ימים. בת זוגו, לירז סידגאייב, תישאר עוד חמישה ימים במעצר. מעצרם של אלכסיי גוטקין וארטיום גמברוב, שניים מחבריו של האב, הוארך בארבעה ימים. שני החברים חשודים בקשירת קשר לפשע, סיוע לאחר מעשה ושיבוש מהלכי משפט. השופט נאסר אבו-טהא קבע כי קיים חשד סביר הקושר אותם למיוחס להם.

   הפרשה הקשה החלה בערב ל"ג בעומר, כאשר רפאילוב יצא לבלות עם חברתו. בשעת לילה חיפשו אחר הנערה אמה ואביה החורג, מפני שאיחרה לשוב הביתה. הנערה והידיד פגשו את ההורים ברחוב סמוך ל-2:00 ואז פרץ ויכוח קשה בין האב החורג לרפאילוב בן ה-16. הוויכוח בין השניים התלהט, ועל פי החשד האב תקף את הנער בפתח ביתה של האם. כתוצאה מכך נפגע הנער קשות בראשו.

    

   רק בשעה 6:00 פינה צוות של מד"א את הנער לבית החולים סורוקה בעיר. הוא אושפז במחלקה לטיפול נמרץ ובמשך כ-24 שעות רפאילוב היה ללא הכרה, במצב של מוות קליני. היום בצהריים נקבע מותו.

    

   מפקד תחנת באר שבע, ניצב משנה יורם סופר, הורה על הקמת צוות חקירה מיוחד בשיתוף הגורמים במרחב נגב עם היוודע הפרטים על מצבו הקשה של הנער, עוד טרם שנפטר. בצח"מ שותפים קצין הנוער של תחנת ב"ש, בלשים, שוטרים ורכז המודיעין.

    

   למה לא הזעיקו עזרה לנער הפצוע?

   החוקרים מנסים להבין גם כעת מה קרה בשעות שלאחר התקיפה - ומדוע לא הזעיקו עזרה מיידית עבור הנער. בתחילת החקירה לא היה קצה חוט בפרשה, אך לאחר שהחלו לגבות עדויות ולבצע מחקרי תקשורת ואיכוני טלפונים - הושגה פריצת הדרך.

    

   נצ"מ סופר סיפר כי חלק מהחשודים במעורבות באירוע הבינו את חומרת המקרה ואף ניסו להימלט.

    

   המשטרה עצרה את הוריה של הנערה ושני אנשים נוספים, חבריו של האב החורג, שעל פי החשד היו אף הם מעורבים בארוע התקיפה, הגם שלא פגעו בו פיזית.

    

   במשטרה חקרו את הקטינה אשר מסרה אף היא גרסה להשתלשלות אירועי אותו הערב. גורם במשטרה אמר כי גרסתה היתה משמעותית להתקדמות החקירה. במשטרה אומרים כי החשודים מודים במה שקרה.

   יצוין כי לא היה זה הארוע האלים היחיד בדרום במהלך החג. באשקלון הושלך רימון הלם לעבר חוגגים במדורה בשטח פתוח. המשטרה עצרה חשוד, ולפי ההערכה הרימון הושלך בעקבות מריבה שהייתה במקום כמה דקות קודם לכן. בניגוד לטרגדיה בבאר שבע, בתקרית הזו לא נפגע איש.

    

   פרופיל

   jack_nukem
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין