כותרות TheMarker >
  ';

  פרופיל

  מי כסף - http://ripuy.org/?u=1&p=3 - בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית לפניכם טבלה המשווה בין התכונות של אנטיביוטיקה רפואית הנרשמת בידי רופאים לבין מי כסף המתועדים מדעית בכל פלטפורמה מכובדת כקוטלי חיידקים באופן נמרץ ונעדרי תופעות לוואי מזיקות כלל. הטבלה מראה בבירור את היתרונות של מי כסף על השימוש הלא מובן ע"י הרפואה עד כדי הרג של רוב החולים הקשים משום שהחיידקים פיתחו חסינות כנגדה וכנגד כל הדורות של האנטיביוטיקה ואף מתחזקים בנוכחותה ובזמן שהגוף כושל

  מי כסף

  מי כסף - סרטן העור - סרטן השד

  ריפוי מחלות עם מי כסף אוליגו (מיעוט) בריכוז מזערי בטוח - ניסיון מוצלח בסילוק גידולי סרטן השד, סרטן הריאות, סרטן העור, סגירת פצעי סרטן. ריפוי פצעי סוכרת ופצעי לחץ. אילן רז לא רופא, במחלה חובה לפנות לרופא. לא המלצה רפואית, כל מסקנה כזו היא טעות. כל המידע המובא בבלוג הינו מהמדע הטהור והאמיתי ומבוסס על ידע מדעי של 150 שנה וניסיוני משנת 1996 בריפוי עם מי כסף ודיאטת קנדידה.

  להזמנות 054-3602211

  האם אפשרי שתרחיף מי כסף קולואידים ירפא איידס ?

  4 תגובות   יום שלישי, 27/4/10, 12:54
   

  מי כסף

   


  נמצא במחקרים לא קלינים באוניברסיטה לרפואה, מרכז רפואי ומכון מחקר בשווייץ, כי מי כסף משמידים את נגיף האיידס בתוך שעה בלבד בטמפרטורה של 37 מעלות במבחנות. (לא בגוף האדם)

   

  נגיף האיידס אשר מי כסף קוטלים אינו וירוס רגיל משום שהוא רטרו וירוס שאינו מכיל רצף גנטי של DNA.  נגיף האיידס מכיל רצף גנטי הפוך של RNA העובר שעתוק לאחור בעת התחברותו של נגיף האיידס לתא משכן. נגיף איידס ככל הנגיפים הנו טפיל משום שאינו יכול לשרוד ולשגשג ללא תא משכן בעיקר משום שנגיף האיידס ככל נגיף אינו תא כלל.

   יוני כסף בריכוז מזערי ובגודל מזערי בתרחיף מי כסף  מתחברים לחלבון שממנו מורכב נגיף האיידס וגורם לחלבון נגיף האיידס מוות תאי (אפופטוזה) בשל תכונת הדנטורציה. בכך מאפשר למי כסף לגרור תהליך אפופטוטי של מוות תאי ופירוק רטרו וירוס האיידס אל מותו.
   כסף שבתרחיף מי כסף נמצא כמעכב ושולל את תכונת הרנין ובכך גורם להאצת תהליך פירוק הרטרו וירוס איידס אל מותו האפופטוטי הסופי במגעו עם מי כסף. עוד הוכח במחקר כי התחברות חלקיקי ננו כסף (יוני כסף) לנגיף איידס משבשים את יכולת הרטרו וירוס איידס להתחבר לתא (אוניברסיטה של טקסס, אוסטין ביחד עם אוניברסיטת מקסיקו נובו ליאון).

  כל המחקרים על יכולת כסף בתרחיף מי כסף לקטול את נגיף האיידס הנזכרים כאן נערכו משנות 1991 באוניברסיטאות הטובות בעולם כמו המרכז האוניברסיטאי ובית חולים בג'נבה, שוויצריה (מהנודעים בעולם). אוניברסיטת בירגהם יאנג, אוניברסיטת טקסס ביוסטון ורבות אחרות.

  עדויות לא מעטות של בודדים שלקו בנגיף האידס ונטלו מי כסף בנוהל מסוים נרפאו מנגיף האיידס. בבדיקות דם רפואיות מעבדתיות נמצא כי אינם נושאים יותר את הנגיף  וכי אין בבדיקות זכר לנוגדן המסויים של איידס.  מי כסף קולואידים מכילים מים מזוקקים וכסף יוני ומשמשים אנטיביוטיקה טבעית נמרצת בהרבה בהשוואה לאנטיביוטיקה הרפואית הכימית בשל כוחם לקטול את כל גורמי המחלות המוכרים למדע..

   

  מי כסף אוליגו

  אילן רז

  מי כסף קולואידים שימשו את הרפואה לריפוי כל מחלה ונעדרו כל תופעות לוואי. בין היתר שימשו מי כסף לריפוי מחלות עבר כמו, צרעת, שחפת, אבעבועות שחורות, אבעבועות רוח, חזרת, שעלת, דלקת ריאות ולמעשה לכל מחלה משנת 1996.

   

  מי כסף

   

  הערות לכתבה על אפשרות ריפוי איידס עם מי כסף וקרדיט לתמונה:

   

  למחלת איידס נוצרה תדמית של מחלה חשוכת מרפא וכמובן תדמית עם היבטים רוחניים של "עונש" ו"גזר דין" בשל סטיות מיניות הנוגדות את טבע האדם והדת. הדימוי המאפיין את מחלת האיידס שזו מחלה קשה ובלתי ניתנת לריפוי. אך אם נחשוב בהגיון ועל סמך העובדות, שפעת הורגת כאלפיים איש בשנה בישראל ונגרמת גם מוירוס ורטרו וירוס וגם לה אין תרופה קונבנציונלית. אם כך מה הפלא שאין תרופה לאיידס? ועוד הארה חשובה, אם מי כסף קוטלים וירוסים ורטרו וירוסים אז מדוע שלא ירפאו איידס?

   

  מהידע שצברתי וקשר עם בעלי ניסיון בעולם אני קובע כי מי כסף ביישום נכון ירפאו בין 80% ל- 90% מחולי איידס. הניסיון שלי האישי עם חולי איידס מועט ולמעשה רק חולה איידס שגסס וקיבל את המים שלי לפני כחמש שנים התאושש בתוך ימים ספורים. מעבר לכך לא שמרתי על קשר מסיבות שאינן תלויות בי.

   

  המחקרים הנזכרים לעיל אינם מחקרים קלינים ! לא ידוע לי על מחקר קליני אחד על חולי איידס

   עם מי כסף מהסיבה שאין לחברות תרופות כל אינטרס במוצר הנעדר פטנט. המחקרים בוצעו במבחנות מעבדה ולא בגוף אדם או בעלי חיים.


   

  *תמונת תהליך האפופטוזה מויקיפדיה = מוות תאי של רטרו וירוס איידס ממגע עם מי כסף כאנטיביוטיקה טבעית, שהומצאה לפני כמאה וחמישים שנה ונשכחה עם גילוי הפניצילין בשנת 1928. מי כסף יעילים בריפוי טבעי לפצעי לחץ ופצעי סוכרת,  לסרטן מסוגים שונים ולסרטן בלוטות הלימפה, לסרטן העור מסוגים סרקומה ומלנומה, לריפוי קנדידה וריפוי אלטרנטיבי למחלות זיהומיות רבות אחרות.  מערכת הרנין היא מערכת הורמונים האחראית על איזוני נוזלים בין התא לסביבה החוץ תאית ובכך מאפשרים לשמור על איזון מינרלי לתמיכה במעטפת התא ולחילוף חומרים תקין בין התא לסביבתו החיצונית.. בין האנזימים החשובים במערכת הרנין נמנים האנגיוטנסין והאלדוסטרון אשר בבני אדם אחראים על בקרת לחץ הדם לטווח הארוך ועל נפח הנוזל החוץ תאי.

  דרג את התוכן:

   תגובות (4)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
   תודה לך רבקה
     29/4/10 08:15:
   תודה אילן.:)*
   תודה דיקלה
     27/4/10 22:23:

   חידוש מעניין...

   לך*

   http://ripuy.org/silverwater מי כסף המדע הוכיח את התכונה הבקטריוצידית (המביאה לסיום חיו של החיידק) של יוני כסף או של קולואיד כסף. התכונה של הכסף לקטול את כל המיקרואורגניזמים גורמי המחלות נובעת בשל העובדה כי כסף משמש כמשתק לתהליך האנזימטי החלבוני של החיידקים במכניזם הנשימה שלהם ולמעשה החיידקים נחנקים מייד מי כסף ידועים במדע ובהיסטוריה הרפואית כאנטיביוטיקה טבעית הנעדרת כל תופעות לוואי מזיקות כמו גם העדר כל רעילות. כסף במצב יוני או קולואיד בכוחו לקטול את כל גורמי המחלות הידועים למדע. מי כסף הומצאו לפני כ- 150 שנה על ידי דוקטור קרדה אך התהליך החשמלי באותם הימים היה תהליך מסובך ויקר.

   מי כסף - http://www.מיכסף.com - מי כסף מכילים מים מזוקקים וכסף בריכוז מזערי ובגודל מזערי וידועים למדע כקוטלי חיידקים, וירוסים ושאר גורמי מחלות המוכרים למדע. מי כסף קוטלים את כל גורמי המחלות ללא יוצאים מהכלל ברגע המגע איתם או זמן קצר לאחריו בשל שיתוק אנזים הנשימה שלהם ושינוי תכונת החלבון (דנטורציה) הגורר את מותם של כול גורמי המחלות

   מי כסף - http://www.ripoy.com - מי כסף קולואיד – אנטיביוטיקה טבעית מושלמת בעלת קשת פעולה רחבה ונעדרת כל תופעות לוואי מי כסף מורכבים ממים מזוקקים באיכות זיקוק מוחלטת ומועשרים ביוני כסף טהור בתהליך מעבדתי קפדני. הומצאו לפני כמאה וחמישים שנה מיד עם המצאת החשמל והיכולת לבצע תהליך אלקטרוליטי בעזרת חשמל ואלקטרודות מחומרים טהורים

   מי כסף קולואיד הם לא תרופה ! אילן רז לא רופא !

   מי כסף - http://cafe.themarker.com/post/870408/ - רפוי טבעי - מי כסף קולואיד (קולואידים ברבים) (באנגלית - Colloidal Silver Water) הם אנטיביוטיקה טבעית בעלת קשת פעולה רחב, תחליף לאנטיביוטיקה רפואית להשמדת חיידקים וגורמי מחלות לרוב. מי כסף מכילים מים מזוקקים שבהם מרחפים יוני כסף טהור ב- 99.99937% בריכוז מזערי. מינרל כסף המופיע בתרחיף מי כסף הוא במצב יוני ולכן הוא במצב רחיפה, השהייה כי היונים טעונים במטען חשמלי חיובי

   מי כסף - http://il.linkedin.com/in/silverwater1 - סייעו בידי לסלק, גידולי סרטן, להפסיק דימומים מגידולי סרטן, בתוך פחות משעה, הקלה, בכאבי סרטן, באופן דרמטי ובמקרים אף התאוששות מהמחלה וסילוק זיהומי סרטן . מי כסף, קולואידים, ידועים במדע כתרחיף אנטיביוטי בעל עוצמה נמרצת בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית ומתועדים בספרות המדעית העולמית

   מי כסף 0505-300640 אילן רז

   מונה כניסות לבלוג מתאריך 21 למאי 2011