כותרות TheMarker >
  ';

  פרופיל

  מי כסף - http://ripuy.org/?u=1&p=3 - בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית לפניכם טבלה המשווה בין התכונות של אנטיביוטיקה רפואית הנרשמת בידי רופאים לבין מי כסף המתועדים מדעית בכל פלטפורמה מכובדת כקוטלי חיידקים באופן נמרץ ונעדרי תופעות לוואי מזיקות כלל. הטבלה מראה בבירור את היתרונות של מי כסף על השימוש הלא מובן ע"י הרפואה עד כדי הרג של רוב החולים הקשים משום שהחיידקים פיתחו חסינות כנגדה וכנגד כל הדורות של האנטיביוטיקה ואף מתחזקים בנוכחותה ובזמן שהגוף כושל

  מי כסף

  מי כסף - סרטן העור - סרטן השד

  ריפוי מחלות עם מי כסף אוליגו (מיעוט) בריכוז מזערי בטוח - ניסיון מוצלח בסילוק גידולי סרטן השד, סרטן הריאות, סרטן העור, סגירת פצעי סרטן. ריפוי פצעי סוכרת ופצעי לחץ. אילן רז לא רופא, במחלה חובה לפנות לרופא. לא המלצה רפואית, כל מסקנה כזו היא טעות. כל המידע המובא בבלוג הינו מהמדע הטהור והאמיתי ומבוסס על ידע מדעי של 150 שנה וניסיוני משנת 1996 בריפוי עם מי כסף ודיאטת קנדידה.

  להזמנות 054-3602211

  נגיף איידס גורם בלעדי למחלת איידס ? או מזימה ?

  4 תגובות   יום חמישי, 29/4/10, 11:02

  מחלת האיידס לא נגרמת כתוצאה מנגיף כלשהו אלא מכשל חיסוני מקדים.

  תיאוריה זו שייכת ללא אחר מאשר פרופ' פטר דואיסברג (Peter Duesberg), התיאוריה נתמכת ע"י חלק מבכירי הביולוגים בעולם. אחד מהם (קארי מוליס) אף זכה בפרס נובל בשנת 1993 בתחומי הכימיה על המצאת ה- PCR (שיטה מעבדתית לשכפול DNA - באנגלית Polymerase Chain Reaction). אישיות נוספת התומכת בתיאוריה זו הוא נשיא דרום אפריקה תאבו מבקי אשר סירב בעבר להתיר משלוחי תרופות נגד איידס לארצו. טענתו הייתה כי חברות התרופות הפכו את תושבי אפריקה לשפני ניסיונות ליישום תרופות כימיות.

  פרופ' דואיסברג יליד גרמניה ומלמד כיום באוניברסיטת קליפורניה טוען כי נגיף האיידס לא גורם לבדו ותיתכן מחלת כשל חיסוני ללא נגיף האיידס. עוד טוען פרופ' דואיסברג כי אצל חלק גדול מהנבדקים חולי איידס לא נמצא הנגיף בפועל.

  עוד טוען פרופ' דואיסברג כי התרופה AZT מעודדת את המחלה ולא מדכאת אותה כמו גם סמים אחרים המחלישים את מערכת החיסון ויוצרים את הכשל הנרכש.

  הטענה מבוססת על תהליך שקדם אך בחודשים ספורים להופעת נגיף האיידס בעולם והוא פרויקט עולמי של אירגון הבריאות העולמי למיגור אבעבועות שחורות באפריקה ובעולם כולו. ואכן, נגיף האבעבועות השחורות מוגר אך במקומו הופיעה מוטציה של הנגיף המוכרת כאבעבועות רוח ונחשב לנגיף אבעבועות שחורות מוחלש. נגיף זה ע"פ התיאוריה של פרופ' דואיסברג ושאר בכירי הביולוגים בעולם מאפשר לנגיף האיידס לתקוף את הלימפוציטים ובכך לחדור לתאים ולגרום למחלת האיידס.

  למעשה הטענה מייחסת למבצע המיגור העולמי של אבעבועות שחורות שהסתיים בשנת 1979 את הגורם הראשי להופעת מחלת הכשל החיסוני איידס ושנגיף האיידס לא יכול לבדו ליצור את המחלה ורק בעזרת הנגיף המוחלש של האבעבועות השחורות נוצר הכשל החיסוני ומחלת האיידס.

  עוד טוען פרופ' דואיסברג כי נגיף האיידס פותח במעבדות צבא ארה"ב כחלק מלוחמה ביולוגית  ולא לפי הסברה כי הנגיף הגיע מבעלי חיים.

  גם מגלה נגיף האיידס (רוברט גאלו) טען שסמיכות התפרצות נגיף האיידס בעולם מיד לאחר סיום פרויקט מיגור נגיף האבעבועות השחורות אינו מקרי. עוד טוען מגלה נגיף האיידס כי הנגיף לבדו ללא צירוף של עוד נגיפים וגורמי מחלות אחרים המחלישים את מערכת החיסון, אינו יכול לבדו לחולל את מחלת האיידס.

  תאוריה דומה הנפוצה אף היא ומציינת כי במבצע מיגור נגיף הפוליו בשנים 1957 עד 1960 ע"י חיסון של נגיף הפוליו המוחלש. בהכנת החיסון לקחו רקמות מכליות של שימפנזה ולטענת התומכים בתאוריה זו רקמות אלו היו נגועות באיידס. כמו כן בשל תחרות בין מעבדות שונות בארה"ב, מי ביניהן תזכה לשווק את חיסון הפוליו התרשלו אלו האחרונות בבדיקות התרכיב החיסוני וכך הודבקו מיליונים בנגיף האיידס.

  אם זו מזימה (קונספירציה) או תקלה וטעות אנוש רק לאלוהים הפתרונים וכמובן למאמינים לזו או לאחרת.


   התאוריות הקיצוניות ביותר טוענות כי תרכיבי החיסונים של פרויקט מיגור הפוליו טרם שנות השישים (1957-1960) ופרויקט מיגור נגיף אבעבועות שחורות בכוונה תחילה הודבקו בנגיף האיידס במטרה לדלל את אוכלוסיית אפריקה ואסיה.


   ברצוני להדגיש כי אלו השערות חלופיות לקונספציה הרפואית הקלינית הרווחת המכחישה את טענות הקונספירציה ונחה על זרי הדפנה והכבוד של "מיגור" נגיף האבעבועות השחורות ונגיף הפוליו.


  בבדיקות שנערכו במכון מחקר בשוויץ, אוניברסיטה לרפואה ומרכז רפואי מהטובים והנודעים בעולם נמצא כי במבחנות מי כסף קולואידים קוטלים לחלוטין את נגיף איידס בתוך שעה. עוד דיווחים של פרטים שנדבקו בנגיף איידס ולאחר הכנת תמיסת מי כסף נרפאו. גם בבדיקות נמצא כי אינם נושאים את הנגיף והחלימו. חלק מהם היו אנשי מדע שהכינו בעצמם לעצמם את תרחיף מי כסף קולואידים אוליגו המוכר מדעית כאנטיביוטיקה טבעית. מי כסף קדמו לאנטיביוטיקה הרפואית הכימית ובהשוואה לה יעילה רבות משום שמי כסף קוטלים את כל גורמי המחלות.

  מי כסף אוליגומי כסף אוליגו אינם מאפשרים לחיידקים לפתח עמידות http://ripuy.org/?u=1&p=3


   

  מי כסףhttp://il.linkedin.com/in/silverwater1 מי כסף לריפוי כל מחלה ממחלות העבר כמו, צרעת, שחפת, אבעבועות שחורות, אבעבועות רוח, חזרת, שעלת, דלקת ריאות ולמעשה לכל מחלה זיהומית אחרת.

   

  אילן רז - מי כסף http://www.ripoy.com אוליגו אנטיביוטיקה טבעית בטוח מושלם הריגת חיידקים ודומיהם משנת 1996

   

  הערות והארות:

  נגיף ההרפס במוטציות שונות הוא וריאציה גנטית של נגיף האבעבועות ה"מוחלש" לכן הטענות על מיגור הנגיף בעולם אינן מיצגות את המציאות לאמיתה.

  קרדיט לתמונה ולמידע מויקיפדיה - התמונה מראה נגיף איידס יוצא מתא לימפוציט

  דרג את התוכן:

   תגובות (4)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS


   תודה עמליה

   לשאלתך שראל משולבת חזק בחוד גם בשל חברות ההיטק בתחום הטכנלוגיות הרפואיות והתרופות כאשר ענקית התרופות הישראלית בעלת אינטרס כלכלי מובהק.

   יש לקחת בחשבון שהמוחות היהודים בכלל והישראלים בפרט נלקחים בחשבון משום המוניטין הרב והידע אך אסור לשכוח כי מדובר על פרוייקטים של מיגור מחלות ושימוש בתרכיבי חיסון של הפוליו מלפני 50 שנה ותרכיב האבעבועות השחורות לפני למעלה משלושים שנה. לכן אלו שלקחו החלטות באותם הימים כבר לא איתנו או כבר בדימוס במקביל היורשים ממשיכים בדרך זו של חיסונים שאינם באמת מהווים מיגור ובעקבותיהם מגיעות מוטציות חדשות כמו האיידס, כמו אבעבועות רוח ( נגיף ההרפס - הורציאלה Varicella zoster virus ) ונוספות. בהיסטוריה של הרפואה הדידקטית מיגור אבעבועות שחורות נחשב להישג כאשר בפועל כולם יודעים שהכשלון בהיווצרות מוטציות חדשות.

    מי כסף קולואידים משמידים בהצלחה את נגיף הורציאלה זוסטר המוכר כ הרפס זוסטר או שלבקת חוגרת

   ברוכה הבאה עמליה

   תודה דיקלה

    

   כיף לראותך כאן


   אני מחזיקה מאד מתאוריות הקונספירציה. נראה לי שמה שאנחנו יודעים עליו זה קצה קצהו של קרחון שליטה של בעלי הון ועניין באוכלוסיות העולם השונות. מעניין איפה ישראל משתלבת...???
     4/5/10 07:13:

   כיף לבקר באתר שלך...הפוסטים תמיד

   מחדשים לי משהו...

   לך*

   http://ripuy.org/silverwater מי כסף המדע הוכיח את התכונה הבקטריוצידית (המביאה לסיום חיו של החיידק) של יוני כסף או של קולואיד כסף. התכונה של הכסף לקטול את כל המיקרואורגניזמים גורמי המחלות נובעת בשל העובדה כי כסף משמש כמשתק לתהליך האנזימטי החלבוני של החיידקים במכניזם הנשימה שלהם ולמעשה החיידקים נחנקים מייד מי כסף ידועים במדע ובהיסטוריה הרפואית כאנטיביוטיקה טבעית הנעדרת כל תופעות לוואי מזיקות כמו גם העדר כל רעילות. כסף במצב יוני או קולואיד בכוחו לקטול את כל גורמי המחלות הידועים למדע. מי כסף הומצאו לפני כ- 150 שנה על ידי דוקטור קרדה אך התהליך החשמלי באותם הימים היה תהליך מסובך ויקר.

   מי כסף - http://www.מיכסף.com - מי כסף מכילים מים מזוקקים וכסף בריכוז מזערי ובגודל מזערי וידועים למדע כקוטלי חיידקים, וירוסים ושאר גורמי מחלות המוכרים למדע. מי כסף קוטלים את כל גורמי המחלות ללא יוצאים מהכלל ברגע המגע איתם או זמן קצר לאחריו בשל שיתוק אנזים הנשימה שלהם ושינוי תכונת החלבון (דנטורציה) הגורר את מותם של כול גורמי המחלות

   מי כסף - http://www.ripoy.com - מי כסף קולואיד – אנטיביוטיקה טבעית מושלמת בעלת קשת פעולה רחבה ונעדרת כל תופעות לוואי מי כסף מורכבים ממים מזוקקים באיכות זיקוק מוחלטת ומועשרים ביוני כסף טהור בתהליך מעבדתי קפדני. הומצאו לפני כמאה וחמישים שנה מיד עם המצאת החשמל והיכולת לבצע תהליך אלקטרוליטי בעזרת חשמל ואלקטרודות מחומרים טהורים

   מי כסף קולואיד הם לא תרופה ! אילן רז לא רופא !

   מי כסף - http://cafe.themarker.com/post/870408/ - רפוי טבעי - מי כסף קולואיד (קולואידים ברבים) (באנגלית - Colloidal Silver Water) הם אנטיביוטיקה טבעית בעלת קשת פעולה רחב, תחליף לאנטיביוטיקה רפואית להשמדת חיידקים וגורמי מחלות לרוב. מי כסף מכילים מים מזוקקים שבהם מרחפים יוני כסף טהור ב- 99.99937% בריכוז מזערי. מינרל כסף המופיע בתרחיף מי כסף הוא במצב יוני ולכן הוא במצב רחיפה, השהייה כי היונים טעונים במטען חשמלי חיובי

   מי כסף - http://il.linkedin.com/in/silverwater1 - סייעו בידי לסלק, גידולי סרטן, להפסיק דימומים מגידולי סרטן, בתוך פחות משעה, הקלה, בכאבי סרטן, באופן דרמטי ובמקרים אף התאוששות מהמחלה וסילוק זיהומי סרטן . מי כסף, קולואידים, ידועים במדע כתרחיף אנטיביוטי בעל עוצמה נמרצת בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית ומתועדים בספרות המדעית העולמית

   מי כסף 0505-300640 אילן רז

   מונה כניסות לבלוג מתאריך 21 למאי 2011