כותרות TheMarker >
  ';

  בלוג ומגוג

  ברוכים הבאים להיכל הפך השמן, מקדשו של משיח הקשר, בלוג ומגוג.

  יש לדומם מנועים, לחלוץ מליצות, להחריש ניידים ולהסיר (רק) נעליים בכניסה.

  נא להיכנס בדומיה על הבהונות פן יופר הריתמוס של מעגל הצהריים....

  אפשר לעשות צ'ק אאוט בכל רגע, אך לא ניתן לעזוב לעולם.....

  הלאה השטחיות (או כנאפה עם כוניפה)

  81 תגובות   יום שבת, 29/9/07, 14:03

  אני הולך עם האמת ולא עם המודלים הנבובים ששובים את כולם. אינני שטחי. איני שבוי בסטריאוטיפים. סמל ההיכרות שלי הוא העומק, תשאלו את החברים שלי ויגידו שאני יודע להסתכל פנימה. בעל ראייה רבת מימדים. מתבונן לעומק, לא שופט לפי התכסית. עקרון אב אצלי הוא ההתייחסות לאדם באשר הוא אדם ולא לגזור דין לפי... איפור מרוח או מחסור בשתי שיניים. גם אם הן קדמיות. יש גברים שיראו בזה גם ייתרון...

   "למה אתה נראה מבוהל?", היא שואלת. אני? מבוהל? מה פתאום, הנפתי את היד בביטול. היד נתקעה במוט ההילוכים. הרכב עבר לניוטרל. רעש סיבובי סרק עלה מהמנוע. מיהרתי להשתלט על המצב והחזרתי את ההילוך לדרייב.  הצחיק אותה. חייכה אליי. לא בטוח, נראה יותר כמו דפורמציה מובנית בלסת התחתונה....

   "במה את עוסקת?" ניסיתי להפר את דממת הר סיני. "מרצה לפסיכולוגיה בין תרבותית", ענתה. ידעתי. יש עליה, היא איכותית. לא סתם. אז מה אם המראה אינו מושלם. הבפנים שלה מרתק....אבל, מה הקשר לתמונה ששלחה לי?. היא באמת חושבת שהיא דוגמנית?. היא שרוטה. פצועה. מרצה לא מרצה, משהו מנותק אצלה במוח. אוקיי, אני יכול לנהל דיאלוג איתה, אבל היא מעורערת בנפשה. איך יכולה לשלוח לי תמונה של דוגמנית. מה היא לא רואה שהיא כוניפה?. אמר לי פעם מישהו שרובינו לא רואים את האמת שלנו ומעריכים את עצמינו הרבה מעבר למה שאנחנו.  

  מיהרתי להסתכל במראה...  

  מאחורי כל אחד יש אימא שפעם אמרה לו שהוא הכי יפה בעולם. אז היא לא אשמה. היא מאוד אינטיליגנטית. זה בטח אימא שלה. וחוץ מזה היופי זמני בחיים, הוא עובר ומה שנשאר זה האישיות, האדם, האמת. הבל החן ושקר היופי.... 

  טלפון. יש!. מפלט. זה אלעד. אלוהים שלח אותו. "שנה טובה גם לך", אמרתי. לא רק שנה, עשור, יובל!. אלעד הוא חבר ילדות. אחד כזה עם חושים שביעיים ושמיניים, מרגיש אותך מרחוק, מסתכל עליך ומזהה בדיוק מה הולך איתך, כשהוא מגיע אליך הביתה תוך עשרים שניות הוא יודע איזה תמונה הזזת בעשרה סנטימטר ולאיזה כיוון וכמה הרווחת באותו החודש. האמת, לא מת עליו, הוא גם סוג של סוכן כפול. יספר הכל עליך לחברה. רכלן פתולוגי. עין צרה. חרה של בנאדם. גם אם אתה בתקופה הכי טובה שלך ימצא משהו לא טוב בזה "תדע לשמור לימים קשים" אמר לי כשעשיתי את האקזיט הראשון וסיפר לי על שכן שלו שהרוויח בלוטו ופשט רגל. נשמה טובה. אבל עכשיו אני מוכן לבלות איתו את שארית ימיי. "איפה אתה?" שאל. "בדרך ל...בילוי" אמרתי. עינו תמיד היתה בבנות זוגי, אבל תמיד הפסיד לי את היפות בשכבה. אינו שומר טינה,  אלא שומר על קשר. מתמיד יאמר לזכותו. אולי מחכה לשעת נקמה. אם היה יודע כמה נמוך ירדתי.  "וואו. אתה לא מפסיק לחגוג, לא מתעייף?. שאפו!. תהנה!", אמר. הנה הפעיל את הנאחס עליי. "איך אתה?" ניסיתי תרגילי השהייה. "חייב לעוף למפגש חברים". "ביי". נעלם. נמוג. התאדה. 

  "אתה מכיר את התחום?", שברה היושבת לצידי את הקיפאון. "פסיכולוגיה בין-תרבותית ? אהה...לא... לא מכיר" ניסיתי להיראות מתעניין תוך ריכוז מכסימלי בתנועה בכביש. האם הייתי יכול לעבור את החיים האלה בלי לדעת מהי פסיכולוגיה בינתרבותית?.  הנה הזדמנות להעשיר את עצמי. היא המשיכה "זאת דיסציפלינה חדשה יחסית בפסיכולוגיה המבקרת את הפסיכולוגיה הכללית על כך שהיא עיוורת לתרבות". ולמה את עיוורת לעצמך? מלמלתי לעצמי. "פסיכולוגיה בין-תרבותית בוחנת האם עקרונות פסיכולוגיים הם כלל עולמיים, משמע נכונים לגבי כל התרבויות, או תלויי תרבות". המשיכה להפליג בשבחי עיסוקה כאילו דיקלמה מויקיפדיה. וואו, זה מרשים. החלטתי, אני הולך ללמוד את זה. לא סתם פגשתי אותה, אפשר לסחוט מהעז הזה הרבה מתוק. העברתי עצמי למצב אוטוסוגסטיה עמוקה. 

  "סליחה על השיחה, זה היה חבר ילדות" אמרתי ליושבת לצידי. נימוס בסיסי. דמיינתי מותחן הוליוודי בו הנהג קופץ מהרכב תוך כדי נסיעה, מרביץ גלגול ונעמד על הרגליים באקדח שלוף. פעם כשעבדתי באבטחה לימדו אותנו את זה. אני יכול להיזכר, אבל הדיסק הפרוץ שלי לא יעמוד בזה. באשר אבדתי אבדתי... 

  ציר מילוט. תמיד צריך להכין ציר מילוט. מינימום הנדרש לפני דייט. טלפון מאחות במצוקה, חבר תקוע עם הרכב. זה מגיע לי. אני חובבן. הגענו למחוז חפצינו. כלומר מחוז חפצה. במקום הזה יש לי זכרונות נפלאים שעומדים להמחק היום לעד. ירדנו מהרכב. צעדתי לפנים. יענו לא מכיר אותה. לא קשור. מינימום חשיפה. הסתכלתי לראות שהדרך פנויה. הסתכלתי לאחור, לא מצאתי אותה. היא היתה מלפני. היו לה צעדים גדולים משלי. וואלה אישה גדולה. אפשר להסתתר מאחוריה...גם עם המטר תשעים שלי. 

  המקום האפיר משהו מהפעם האחרונה, פינות ישיבה עם מזרונים ומחצלות, שולחנות קש מעוטרים בקישוטים מזרחיים, מפות מעבודת יד וכלי נחושת מפוזרים בחוסר טעם מסביב. ריח ערק מהול בארומת ים וביוב כשברקע אורות הדייגים של יפו. חשבתי פעם שזה המקום הכי אותנטי שיש, "אבו כנאפה" פתאום נראה לי כמו שער הגהינום.... 

  עבדאללה בעל המקום ברך אותנו לשלום עם כוסית ערק. "מרחאבה" אמר.  הוא כבר מבוגר. מכיר אותי הרבה שנים. ראה אותי בימים טובים יותר. כשהייתי מגיע עם היפהפיות הדקיקות, שהיה מנסה לפטם בתוספות בקלאווה ממכרת מתוך דאגה כנה למשקלן. וואלה הוא לא מסיר את עיניו מהגברת. אולי ראייתו נפגמה?. אני משאיר לו אותה פה אם הוא מתלהב. הסתכלתי לכיוון המטבח. ראיתי אותה שם, איך הגיעה לשם לעזאזל?. הסתכלתי שמאלה. היא עמדה לצידי. פאטה מורגנה. מה קורה פה?.  מי זאת לחשתי לעבדאללה?. "נשמה שלי, בינתי, בת שלי" ענה לי בגאווה. "היא האופה שלנו היום. אשתי כבר עייפה". נאלמתי דום. מישהו מהתל בי. אני מגיע לדייט ביפו עם בת זוג שדומה לבת של עבדאללה. הזוי. קרוע. התעללות....הוכחה שיש גלגול נשמות. סלטת נשמות. אבל למה על חשבוני?. 

  התיישבתי לצד השולחן הסמוך לפני שאתמוטט. חשבתי על זה שמודל היופי הינו תלוי תרבות, כמו הפסיכולוגיה שלה. ביקשתי את הכנאפה המגולגלת הטעימה כל כך להמתיק את הגלולה. התיישבה לצידי. רגלה נגעה בירכי. סגרה לי את כל החזית והדופן. קלסטרופוביה אחזה בי. "היכן השירותים?" שאלה. מיהרתי להצביע לכיוון, שמא תתחרט. הנוף נפתח, קיבלתי משב בריזה יפואי לפנים. חשבתי על ימי התום......כששירותים במועדון היו בשבילי חוויה. 

  קול מוכר קטע את הזיותיי. "עודד"? ,"זה אתה"?. מתוך החשיכה ראיתי את פניו המחייכות של. לא נכון. לא יכול להיות. אלעד. זה אמיתי. הוא כאן. אני אוסף את החלקים שלי היום. "פעמיים בערב...אה", התעשתתי בחיוך אומלל. "פעם שלישית כנאפה" חייך אליי אלעד, וראיתי את עיני השרלוק הולמס שלו עובדות שעות נוספות. "אמרת שאתה בדייט, לא?". "ככככן", גמגמתי. "היא, היא.... בששששירותים". "הכל בסדר?" שאל, תוך שאני מדמיין אותו כותב גראפיטי על הקבר שלי. הוא כבר זיהה מה נפל לידיו אחרי שנים של השפלות. ההתמדה משתלמת. "נחכה ונשטוף תעיניים, לפני שאצטרף לחבריי", אמר בחיוך אכזרי. "כככככן"...סיננתי. "למממה לא?".  הסכין מתחילה להסתובב. 

  בדרך הביתה דמיינתי לעצמי זן חדש של חיות מעוטות אינטיליגנציה בעלות עיוורון תרבותי עם תשוקה ותאווה ליופי, ריח וטעם. בעיקר ליופי. הרבה יופי. יופי חיצוני. חיות שרוצות למשש, לגעת והרבה, לטרוף ו...קצת להרגיש. חיות שנלחמות על הזיווג שלהן. טורפות האחת את השנייה בשביל מזון. כל אחת למען הטעמים המיוחדים שלה. ורק לא כנאפה.

  דרג את התוכן:

   תגובות (81)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     17/12/11 01:51:
   מעולה! לגמרי :)))
     10/9/10 12:23:
   יפה כתבת.
     19/3/10 21:39:

   מה רע בבת של עבדאללה ??תמים

     16/11/09 00:04:


   תשמע עודד אחרי אישה כה יפה הרבה יראו לך פחות. מה זו השיטחיות הזו? מה לא מעניין אותך פסיכולוגיה תרבותית? פששששש

   הייתי משוכנעת שכן ואל תבוא אלי עם אלעד.

    

        כתוב מדליק. בילי

     10/11/09 06:17:

   בפעם האחרונה שיצאתי לדייט, עוד לא קראו לזה "דייט". עכ''פ, נהניתי מקריאת הסיפור [מעשיה או אמת לאמיתה?] והודתי ל"הנהלה" באשר היא, שאין לי צורך בזה ובהזדמנות חגגיגית זו, גם ביקשתי פטור מהזדקקות לדייט בגלגול הזה.

    

   רננה רון :)

     8/8/09 19:52:

   נתקלתי בפוסט שלך תוך כדי "טיול" באתר

   הצחקת אותי לאורך כל הקריאה !

   תודה

    

    

     13/12/08 12:16:

   מצויין אתה. כוכב.
     10/10/08 09:18:

   מקסים

   לכולנו פגישות כאלה

   לזכור תמיד שגם אנחנו לפעמים הצד ה"כונפה"עבור האחר

   יש משהו קסום בפגישה עיוורת ההתרגשות שאולי....

   התמימות שאולי...

   סוף שבוע מבורך

    

   נ.ב. היכן הכנפה ביפו ,והאם טעימה?

   יוסי

     16/8/08 13:34:

   שאפו על המבחר האיכותי. משעשע.

   נדמה לי שדלי מים עם חשבון בנק שמן (או "בנוי היטב") יכול להיות שווה

    

    

   אני לא יודעת כמה זה שווה, דלי על הראש

   אבל לפחות הבנקאי שלי לא יזהה אותי!

     16/8/08 12:31:

   צטט: shelli1978 2008-08-15 14:34:57


   "משעשע. חבל שלא קראתי קודם

   תפרסמי ברבים את ספר הסימנים, יהיה רב מכר... "

    

   אם אפרסם את ספר הסימנים ברהים, אני משוכנעת שיהיו כאלו שלא ישתעשעו.

   לא מתחשק לי לסיים את היום עם דלי מים על הראש.

    

   אבל בשביל העוקץ אוסיף עוד כמה הגיגים ברוח טו באב (רחמנא ליצלן):

    

   יצירתית- בתיה עוזיאל יש רק אחת

   רוחנית- רוחי מפה (הנזיר כבר מכר את הסבתא שלו)

   אומרים שאני נאה- תודה, כבר השכרתי דירה

   תואר בפסיכולגיה תרבותית- תמיד יהיה לי על מה לטחון לך את המוח ואתה תחשוב שאני מיוחדת

   אתלטית - תעשי סיבוב, אני פה

    

   שבת שלום

    

   שאפו על המבחר האיכותי. משעשע.

   נדמה לי שדלי מים עם חשבון בנק שמן (או "בנוי היטב") יכול להיות שווה

    

     15/8/08 16:48:
   גם..וגם בעיניים...רואים לךקריצה

    

    

    

   צטט: oded ron 2008-08-15 13:01:02

   צטט: תשוקית 2008-08-15 09:00:26

   אני נשמה?אתה נשמה

    

    

    

    

   צטט: תשוקית 2008-08-13 22:53:37

   עלית עליי....(-:

   צטט: oded ron 2008-08-13 12:21:20

   צטט: תשוקית 2008-08-10 23:10:05


   סליחה על הדסלקטיות:(

   וואלס עם מתילדה לא טוב?

   טבו אז כנאפה עם אבו נאפחה?

    

   תודה על מגוון הצעות המפתות.....נשמה את

    

    

    

    

    

    

   וואלה. מניין לך?...

   זה עובר גם בפוסטים?

    

    

     15/8/08 14:34:

   "משעשע. חבל שלא קראתי קודם

   תפרסמי ברבים את ספר הסימנים, יהיה רב מכר... "

    

   אם אפרסם את ספר הסימנים ברהים, אני משוכנעת שיהיו כאלו שלא ישתעשעו.

   לא מתחשק לי לסיים את היום עם דלי מים על הראש.

    

   אבל בשביל העוקץ אוסיף עוד כמה הגיגים ברוח טו באב (רחמנא ליצלן):

    

   יצירתית- בתיה עוזיאל יש רק אחת

   רוחנית- רוחי מפה (הנזיר כבר מכר את הסבתא שלו)

   אומרים שאני נאה- תודה, כבר השכרתי דירה

   תואר בפסיכולגיה תרבותית- תמיד יהיה לי על מה לטחון לך את המוח ואתה תחשוב שאני מיוחדת

   אתלטית - תעשי סיבוב, אני פה

    

   שבת שלום

     15/8/08 13:03:

   צטט: shelli1978 2008-08-14 21:45:55

   תנחומיי, ברגעים כאלו חשוב שתיהיה חזק... להלן הסימנים לדעת שאתה הולך ליפול ובגדול: לגזור ולשמור "בייבי פייס = משהו מאוד רע קורה עם הפרצוף שלי" "אצילית = אני בעצם סוסה שלא התפתחה" "אומרים לי שאני נאה = מאיזה זווית בדיוק?" "מלאה במקומות הנכונים = תברח כל עוד אתה יכול" בהצלחה בהמשך

    

   משעשע. חבל שלא קראתי קודם

   תפרסמי ברבים את ספר הסימנים, יהיה רב מכר...

    

     15/8/08 13:01:

   צטט: תשוקית 2008-08-15 09:00:26

   אני נשמה?אתה נשמה

    

    

    

    

   צטט: תשוקית 2008-08-13 22:53:37

   עלית עליי....(-:

   צטט: oded ron 2008-08-13 12:21:20

   צטט: תשוקית 2008-08-10 23:10:05


   סליחה על הדסלקטיות:(

   וואלס עם מתילדה לא טוב?

   טבו אז כנאפה עם אבו נאפחה?

    

   תודה על מגוון הצעות המפתות.....נשמה את

    

    

    

    

    

    

   וואלה. מניין לך?...

   זה עובר גם בפוסטים?

     15/8/08 09:00:
   אני נשמה?אתה נשמה

    

    

    

    

   צטט: תשוקית 2008-08-13 22:53:37

   עלית עליי....(-:

   צטט: oded ron 2008-08-13 12:21:20

   צטט: תשוקית 2008-08-10 23:10:05


   סליחה על הדסלקטיות:(

   וואלס עם מתילדה לא טוב?

   טבו אז כנאפה עם אבו נאפחה?

    

   תודה על מגוון הצעות המפתות.....נשמה את

    

    

    

    

     14/8/08 21:45:
   תנחומיי, ברגעים כאלו חשוב שתיהיה חזק... להלן הסימנים לדעת שאתה הולך ליפול ובגדול: לגזור ולשמור "בייבי פייס = משהו מאוד רע קורה עם הפרצוף שלי" "אצילית = אני בעצם סוסה שלא התפתחה" "אומרים לי שאני נאה = מאיזה זווית בדיוק?" "מלאה במקומות הנכונים = תברח כל עוד אתה יכול" בהצלחה בהמשך
     13/8/08 22:53:

   עלית עליי....(-:

   צטט: oded ron 2008-08-13 12:21:20

   צטט: תשוקית 2008-08-10 23:10:05


   סליחה על הדסלקטיות:(

   וואלס עם מתילדה לא טוב?

   טבו אז כנאפה עם אבו נאפחה?

    

   תודה על מגוון הצעות המפתות.....נשמה את

    

    

     13/8/08 12:22:

   צטט: yoli levi 2008-08-12 18:42:11


   כתיבה נפלאה ומופלאה.

   גדל העלם והיה לעלם חמודות.

    

   תודה לך מיס לוי.

   ההמשך לא ברור.....מגיע לי באור

     13/8/08 12:21:

   צטט: תשוקית 2008-08-10 23:10:05


   סליחה על הדסלקטיות:(

   וואלס עם מתילדה לא טוב?

   טבו אז כנאפה עם אבו נאפחה?

    

   תודה על מגוון הצעות המפתות.....נשמה את

     12/8/08 18:42:


   כתיבה נפלאה ומופלאה.

   גדל העלם והיה לעלם חמודות.

     10/8/08 23:10:


   סליחה על הדסלקטיות:(

   וואלס עם מתילדה לא טוב?

   טבו אז כנאפה עם אבו נאפחה?

     10/8/08 14:41:

   צטט: תשוקית 2008-08-09 10:23:46

   צחקקתי לעצמי בקול פה..עישת לי כיף על הבוקר...

   לסדר לך אוי וואלס עם מתילדה להמלית את הטרואמה?

   מאחךת לך שיחזור לך הטעם של הכנאפה

    

   תודה תשוקית..

   כייף להסב לך עונג שבת על הבוקר, אין משוב משובב מזה

   אני סיימתי שיקום, בחזרה בכביש

     9/8/08 10:23:

   צחקקתי לעצמי בקול פה..עישת לי כיף על הבוקר...

   לסדר לך אוי וואלס עם מתילדה להמלית את הטרואמה?

   מאחךת לך שיחזור לך הטעם של הכנאפה

     9/8/08 10:21:

   צטט: hadarok 2007-10-05 14:18:17

    

   מישהו פעם אמר לי שתמיד כשהוא מגיע לדייט, הוא משתדל להינות, ללמוד, להפיק תועלת.

    

   מכיר אותו? קורץ

    

   בכל מקרה, זה אחד הדברים המבאסים לפגוש מישהו שלא מזכיר את התמונה שלו.

    

   פעם מישהו שלח לי תמונה של דוגמן צמרת והגיע כונף, שמנמן ומשעמם.

    

   כל הערב הפנים שלי היו בין הידיים מתלבט

    

   מאחלת לך דייטים מוצלחים יותר.

    

   מוכר..אני במקרה דומה הסתכלתי לכל כיוונים ...אפילו פלרטטתי עם המלצר..לפחות היתה שם הבירה שאני

   אוהבת אז הצלחתי להעביר איכשהוא ת השעה ומשהו האלה....

   הכי קטעים שבסוף הוא ואמר לי שהוא נהנה מאוד וישמח להיות בקשר ..

   אמרתי לו אבל אני לא.ח

    

     15/7/08 19:04:

   צטט: תבלין 2008-07-14 16:52:11

   הצחקת אותי עד דמעות..:)

   כוכב*

    

   חן חן מיס תבלין. אין כייף מזה.

   תיבלת בעליל את יומי.

     14/7/08 16:52:

   הצחקת אותי עד דמעות..:)

   כוכב*

     11/7/08 11:29:

   צטט: greenfairy 2008-07-11 11:12:42

   בקיצור, אפשר לומר שהדייט הזה היה מאוד מוצלח... לאלעד!

    

   הייתי מככבת פעמיים אם היה אפשרחיוך

    

   דנה

    

   תודה לך סהר דנה X2 (נשלח כוכב גם לאלעד)

   כנאפה מתוקה בשבילך

     11/7/08 11:12:

   בקיצור, אפשר לומר שהדייט הזה היה מאוד מוצלח... לאלעד!

    

   הייתי מככבת פעמיים אם היה אפשרחיוך

    

   דנה

     11/7/08 10:51:

   צטט: לורה 2008-07-11 09:04:00

   יופי של כתיבה, צחקתי הרבה יא עיוני.

   בהצלחה בדייט הבא.

    

   חן חן לורה.  

   צחוק מרפא הכול, לרבות דייט כושל...

     11/7/08 09:04:

   יופי של כתיבה, צחקתי הרבה יא עיוני.

   בהצלחה בדייט הבא.

     16/5/08 19:28:

    

   צטט: lilach g 2008-05-16 16:54:13

    

   אתה טוֹ-אוֹב. עיוּנִי. הִצְחַקְתָ *

    

   תודה לך -לי-לך

   טו-אוב שבאת חביבתי (עם דגשים בבית)

   צחוק טוב לבריאות...

     16/5/08 16:54:

    

   אתה טוֹ-אוֹב. עיוּנִי. הִצְחַקְתָ *

     6/5/08 19:57:

    

   צטט: maayana.net 2008-05-06 17:16:56

   בכלל,כל המכוערים,שמנות,מובטלים,נכות,נמוכים,שעירות,חלקים,פרועות,שמרנים

   שישארו בבית!

    שלא יראו את פניהם בציבור! ובטח שלא ינסו למצוא לעצמם אהבה.

   אהבה,סקס,אושר,זה משהו ששמור רק לנו,המושלמים,היפים,הפרופורציונלים,המוצלחים,אנחנו,שמסוגלים להעביר שעות במסנג'ר,מיילים,סמסים,אבל מרגישים שמבזבזים לנו את הזמן כשמופיע אסון טבע שכזה לדייט איתנו..

   אנחנו,צריכים טו סטיק טוגדר!!!

    

    

   ממממ.....מעיינה. מעניין. שמח שזה מדבר אלייך. רעיון מהפכני, אבל מה יהיה אז לצלם?...

   ובכלל אני תוהה איך היתה נשמע עצתך בקול רם על אינטונוציותיה במקום בכתב.....

    

   כועסת?

     6/5/08 17:16:

   בכלל,כל המכוערים,שמנות,מובטלים,נכות,נמוכים,שעירות,חלקים,פרועות,שמרנים

   שישארו בבית!

    שלא יראו את פניהם בציבור! ובטח שלא ינסו למצוא לעצמם אהבה.

   אהבה,סקס,אושר,זה משהו ששמור רק לנו,המושלמים,היפים,הפרופורציונלים,המוצלחים,אנחנו,שמסוגלים להעביר שעות במסנג'ר,מיילים,סמסים,אבל מרגישים שמבזבזים לנו את הזמן כשמופיע אסון טבע שכזה לדייט איתנו..

   אנחנו,צריכים טו סטיק טוגדר!!!

    

    

     18/3/08 21:36:

    

   צטט: דורון אפשטיין 2008-03-18 18:11:37

   אני מכיר את אלעד? אני מקווה שזה לא מי שאני חושב......

    

   וולקום דורון. תגדיל את האותיות.

   יכול להיות שאתה מכיר אותו, אבל זה לא מי שאתה חושב...

   תמשיך לקרא ותהנה

     18/3/08 18:11:

   אני מכיר את אלעד? אני מקווה שזה לא מי שאני חושב......

     17/3/08 20:17:

   מוזר זה ליטוף לעומת האינסידנט הזה....

     17/3/08 10:25:
   מוזרות הן דרכי החיים
     10/3/08 22:44:

   תודה נורית. תגובה מורכבת לנושא שטוח...

   אבל היופי הוא זמני ובעצם אנחנו מתמכרים למשהו חולף

    

   צטט: buttercup :) 2008-03-10 18:19:09

   אהבתי...אתה כותב יפה !

   לי יש בעיה רצינית עם דייטים שפשוט לא עושים לי את זה בחיצוני,

   (כמובן יש גם את הלא מעניינים וגם את הלא ולא)

   העניין הוא שלמצוא את החיבור בין המושך והמעניין זה פשוט...נדיר.

   ובדייט שניסו לתעתע במציאות האכזבה הרי כפולה ומכופלת.

   ולמרות שאני לגמרי במקום שלך, זה כן שיטחי .

   אנחנו מכורים למראה מסויים שהתרבות והתקשורת הגדירו כ"יפה"

   והלוואי ולא היינו,

   או יותר נכון,

   הלואי ולא הייתי שופטת אותם ע"פ המראה  :( 

    

     10/3/08 18:19:

   אהבתי...אתה כותב יפה !

   לי יש בעיה רצינית עם דייטים שפשוט לא עושים לי את זה בחיצוני,

   (כמובן יש גם את הלא מעניינים וגם את הלא ולא)

   העניין הוא שלמצוא את החיבור בין המושך והמעניין זה פשוט...נדיר.

   ובדייט שניסו לתעתע במציאות האכזבה הרי כפולה ומכופלת.

   ולמרות שאני לגמרי במקום שלך, זה כן שיטחי .

   אנחנו מכורים למראה מסויים שהתרבות והתקשורת הגדירו כ"יפה"

   והלוואי ולא היינו,

   או יותר נכון,

   הלואי ולא הייתי שופטת אותם ע"פ המראה  :( 

     2/2/08 17:32:

    

   צטט: אמיר חלמיש 2008-02-01 23:53:10

   דייט חזק - גם אם זה סיפור - הסיפור מאלף, מלא אוירה. נראה ברור שאתה מתכחש לאהבתך...

    

   יפה אמיר. הצלחת לזהות את ההכחשה בין השורות.

   תודה על התגובה...

     2/2/08 17:22:

    

   צטט: לשעבר עופר קרביץ 2008-02-01 14:38:22

   הצחקת אותי.

    

   תודה

    

   חן חן. תודה שקראת.

   צחוק טוב לבריאות.

    

     1/2/08 23:53:

   דייט חזק - גם אם זה סיפור - הסיפור מאלף, מלא אוירה. נראה ברור שאתה מתכחש לאהבתך...

     1/2/08 14:38:

   הצחקת אותי.

    

   תודה

     30/1/08 12:23:

    

   צטט: o.p 2008-01-30 11:13:01

    

   חחחח איזה פוסט ענק! אחלה של כתיבה אהבתי כל רגע :)

    

    

   תודה לך O.P. ברוך הבא לכאן. להחזיק חזק בסיבובים....

     30/1/08 11:13:

    

   חחחח איזה פוסט ענק! אחלה של כתיבה אהבתי כל רגע :)

    

     29/1/08 17:18:

   ג-דול!! מצחיק ושנוןץ צחקתי בקול ובמקביל ריחמתי עליך נורא!

   שיהיה רק טוב. הילארי לשלטון! 

     29/1/08 15:12:

    

   צטט: likange 2008-01-29 14:58:23

   חיוך וכוכב הם המושגים שלא משתנים נדמה לי באף תחום של הפסיכולוגיה ותרבות...נכון?מחייך

    

    ישנן תרבויות שלכוכב יש אצלן משמעויות אחרות. בכל אופן הבנתי את הכוונה הטהורה. חיוך זה תמיד חיוך (גם בלי שיניים). חן חן. ברוכה הבאה לכאן...

     29/1/08 14:58:

   חיוך וכוכב הם המושגים שלא משתנים נדמה לי באף תחום של הפסיכולוגיה ותרבות...נכון?מחייך

     28/1/08 13:23:

    

   צטט: tamara375 2008-01-27 22:38:31

    

   צטט: odds 2008-01-27 11:47:33

    

   צטט: tamara375 2008-01-26 23:41:43

    

   צטט: odds 2008-01-26 17:28:25

    

   צטט: tamara375 2008-01-26 15:29:48

   אהמממ...

   אני תוהה מתי ארעה לך הטראומה הזו....

   ואיזה חותם היא השאירה עליך..קורץ

    

   לא זוכר...אני בפוסט טראומה

   אין חותם...חוץ מתסמינים של דייטופוביה

   עשיתי טיפול בהיפנוזה...

   מקווה שהטיפול עזר....

    

   עשיתי סדנת קרסינג והשתחררתי סופית, לראיה חזרתי לאכול כנאפה...

   אגב את עוסקת בגמילה מפוביות?...

   זהו עיסוקי העיקרי בשעות הפנאי.....

    

   תשלחי לי במייל את התעריפים שלך

     27/1/08 22:38:

    

   צטט: odds 2008-01-27 11:47:33

    

   צטט: tamara375 2008-01-26 23:41:43

    

   צטט: odds 2008-01-26 17:28:25

    

   צטט: tamara375 2008-01-26 15:29:48

   אהמממ...

   אני תוהה מתי ארעה לך הטראומה הזו....

   ואיזה חותם היא השאירה עליך..קורץ

    

   לא זוכר...אני בפוסט טראומה

   אין חותם...חוץ מתסמינים של דייטופוביה

   עשיתי טיפול בהיפנוזה...

   מקווה שהטיפול עזר....

    

   עשיתי סדנת קרסינג והשתחררתי סופית, לראיה חזרתי לאכול כנאפה...

   אגב את עוסקת בגמילה מפוביות?...

   זהו עיסוקי העיקרי בשעות הפנאי.....

     27/1/08 11:47:

    

   צטט: tamara375 2008-01-26 23:41:43

    

   צטט: odds 2008-01-26 17:28:25

    

   צטט: tamara375 2008-01-26 15:29:48

   אהמממ...

   אני תוהה מתי ארעה לך הטראומה הזו....

   ואיזה חותם היא השאירה עליך..קורץ

    

   לא זוכר...אני בפוסט טראומה

   אין חותם...חוץ מתסמינים של דייטופוביה

   עשיתי טיפול בהיפנוזה...

   מקווה שהטיפול עזר....

    

   עשיתי סדנת קרסינג והשתחררתי סופית, לראיה חזרתי לאכול כנאפה...

   אגב את עוסקת בגמילה מפוביות?...

     26/1/08 23:41:

    

   צטט: odds 2008-01-26 17:28:25

    

   צטט: tamara375 2008-01-26 15:29:48

   אהמממ...

   אני תוהה מתי ארעה לך הטראומה הזו....

   ואיזה חותם היא השאירה עליך..קורץ

    

   לא זוכר...אני בפוסט טראומה

   אין חותם...חוץ מתסמינים של דייטופוביה

   עשיתי טיפול בהיפנוזה...

   מקווה שהטיפול עזר....

     26/1/08 17:28:

    

   צטט: tamara375 2008-01-26 15:29:48

   אהמממ...

   אני תוהה מתי ארעה לך הטראומה הזו....

   ואיזה חותם היא השאירה עליך..קורץ

    

   לא זוכר...אני בפוסט טראומה

   אין חותם...חוץ מתסמינים של דייטופוביה

   עשיתי טיפול בהיפנוזה...

     26/1/08 15:29:

   אהמממ...

   אני תוהה מתי ארעה לך הטראומה הזו....

   ואיזה חותם היא השאירה עליך..קורץ

     25/1/08 17:21:

    

   צטט: רונית* 2008-01-24 22:56:20

   כמו משב רוח רענן.

   בא לי בזמן :)

    

   תודה!

    

   תודה לך רונית על משוב נושב....

   שיבוא לך תמיד בזמן

     24/1/08 22:56:

   כמו משב רוח רענן.

   בא לי בזמן :)

    

   תודה!

     26/11/07 18:24:

    

   צטט: ביליבי 2007-11-26 03:57:25

   עכשיו אני יודעת למה היית כל כך לא נחמד בדייט שלנו. כן זו אני הבת של עבדאללה וגם אני כבר לא אוהבת בקלאווה מאז הערב ההוא...

    

   ווא...ווא..וויווה. ידעתי שאת מוכרת לי מאיזשהו מקום.

   איך מצאת אותי?.....אני בורח....

     26/11/07 03:57:
   עכשיו אני יודעת למה היית כל כך לא נחמד בדייט שלנו. כן זו אני הבת של עבדאללה וגם אני כבר לא אוהבת בקלאווה מאז הערב ההוא...
     25/11/07 11:38:

    

   צטט: annan 2007-11-25 00:23:37

   נראה שדווקא כן קרה...

   ניפחת קצת אבל קרה...כמו לכולנו...

    

   חבל שלא אוכל לתקן את רשמיך מהנט'...

   נהנתי לקרוא.

   תודה

    

   הפרשנות בעיני הקורא.

   תודה לך אנה.

     25/11/07 00:23:

   נראה שדווקא כן קרה...

   ניפחת קצת אבל קרה...כמו לכולנו...

    

   חבל שלא אוכל לתקן את רשמיך מהנט'...

   נהנתי לקרוא.

   תודה

     20/10/07 20:55:

    

   צטט: slumsit* 2007-10-20 17:10:36

   זה באמת קרה לך?

   בעסה...

   גם לי היה פעם בליינד דייט כזה ששלח לי תמונות שיקריות

   פשוט אמרתי לו ביי במקום והמשכתי ללכת.

   למה ליסבול?

    

   קחי את זה כסיפור משעשע. יש חומרים מהחיים...ולא דווקא אוטוביוגרפיים

     20/10/07 17:10:

   זה באמת קרה לך?

   בעסה...

   גם לי היה פעם בליינד דייט כזה ששלח לי תמונות שיקריות

   פשוט אמרתי לו ביי במקום והמשכתי ללכת.

   למה ליסבול?

     7/10/07 23:50:

    

   צטט: liatny 2007-10-07 23:46:59

   גדול! קח כוכב אחי.

    

   תודה.

    

   שימי לב שאין ג'וק בפנים...

     7/10/07 23:46:
   גדול! קח כוכב אחי.
     6/10/07 16:51:

    

   צטט: קרן. פ . 2007-10-06 14:31:34

   גרמת לי להתמוגג  לאורך כל הקריאה...

   סיפור מהחיים בהחלט , מתובל בהרבה הומור...

   כ"כ אמיתי, כ"כ משעשע, כ"כ מתיש.....

   אהבתי :-)

    

   חן חן קרן.

   משוב שכזה מתדלק את חדוות הכתיבה...

     6/10/07 16:47:

    

   צטט: סרית 2007-10-06 12:38:41

   אתה כותב מקסים. אהבתי.

    

   תודה סרית על המשוב המשובב. לעונג.

     6/10/07 14:31:

   גרמת לי להתמוגג  לאורך כל הקריאה...

   סיפור מהחיים בהחלט , מתובל בהרבה הומור...

   כ"כ אמיתי, כ"כ משעשע, כ"כ מתיש.....

   אהבתי :-)

     6/10/07 12:38:
   אתה כותב מקסים. אהבתי.
     5/10/07 14:54:

    

   צטט: hadarok 2007-10-05 14:18:17

    

   מישהו פעם אמר לי שתמיד כשהוא מגיע לדייט, הוא משתדל להינות, ללמוד, להפיק תועלת.

    

   מכיר אותו? קורץ

    

   בכל מקרה, זה אחד הדברים המבאסים לפגוש מישהו שלא מזכיר את התמונה שלו.

    

   פעם מישהו שלח לי תמונה של דוגמן צמרת והגיע כונף, שמנמן ומשעמם.

    

   כל הערב הפנים שלי היו בין הידיים מתלבט

    

   מאחלת לך דייטים מוצלחים יותר.

    

   זכרון של דברי טעם הוא יסוד חיוני בהתפתחותינו. הדברים שנאמרו, להערכתי, ע"י מבין דבר היו נכונים גם כאן...

    

   למדתי פסיכולוגיה בינתרבותית. הכרתי את משפחתו של עבדאללה ו...הפסקתי לאכול כנאפה (לא מתחבר יותר לטעם)...

    

   אין צורך לשים את הפנים בין הידיים, רק לבקש מ"לקוח חשוב" להתקשר...

    

   תודה

    

    

    

    

     5/10/07 14:18:

    

   מישהו פעם אמר לי שתמיד כשהוא מגיע לדייט, הוא משתדל להינות, ללמוד, להפיק תועלת.

    

   מכיר אותו? קורץ

    

   בכל מקרה, זה אחד הדברים המבאסים לפגוש מישהו שלא מזכיר את התמונה שלו.

    

   פעם מישהו שלח לי תמונה של דוגמן צמרת והגיע כונף, שמנמן ומשעמם.

    

   כל הערב הפנים שלי היו בין הידיים מתלבט

    

   מאחלת לך דייטים מוצלחים יותר.

     5/10/07 13:53:

   הרווחתי אותם ביושר...

   כל סנטימטר בעמל רב

     5/10/07 13:34:

   מטר תשעים?

    

   אני נשבעתי שלא אצא לדייטים, שאכיר אנשים בדרכים אחרות, ברחוב

   באוניברסיטה, בעבודה, בתור לסופר, ובקפה:)

    

   חייכת אותי.

     2/10/07 00:25:

    

   צטט: mis d 2007-10-01 22:05:34

   לקרוא סיפורי דייטים הזויים של אחרים

   זה סוג של קתרזיס

   אפשר את הבקלוואה

   עם קפה חזק? 

    

   יצירת קתרזיס אצל בנות המין עושה לי אואזיס (שינוי מרענן על רקע הנוף הכללי)

   לא חוזר לשם בעשור הקרוב....אבל שמעתי שעבדאללה פתח ליין של טייק אוואי, או "בקלאווה טיארה"..כך הוא קורא לזה...

     1/10/07 22:05:

   לקרוא סיפורי דייטים הזויים של אחרים

   זה סוג של קתרזיס

   אפשר את הבקלוואה

   עם קפה חזק? 

     30/9/07 00:56:

    

   צטט: העלמה מ. 2007-09-29 16:44:36

   ולפעמים דייט הוא סתם פגישה חביבה

   כל עוד יש עם מי לנהל שיחה

    

   את הכנפה משאירים לשבת בבוקר

   ואוכלים רק עם מי שאוהבים

    

   גם נכון...

    

   השאלה איפה מתעוררים בשבת בבוקר? ובעיקר עם מי?...

    

     30/9/07 00:54:

    

   צטט: יולי... 2007-09-29 23:27:33

   סיפורים על דייטים לא מוצלחים של אחרים תמיד עושים לי את זה...

    

   סוף כל סוף פרגון כחול לבן...

    

   יש לי להכיר לך מישהו. דייט עם אלעד...

     30/9/07 00:52:

    

   צטט: אחת_ש 2007-09-29 22:40:06

   אני שונאת דייטים. שונאת. אבל הסיפור מצוין.

    

   גם אני...

    

   תודה

     29/9/07 23:27:
   סיפורים על דייטים לא מוצלחים של אחרים תמיד עושים לי את זה...
     29/9/07 22:40:
   אני שונאת דייטים. שונאת. אבל הסיפור מצוין.
     29/9/07 16:44:

   ולפעמים דייט הוא סתם פגישה חביבה

   כל עוד יש עם מי לנהל שיחה

    

   את הכנפה משאירים לשבת בבוקר

   ואוכלים רק עם מי שאוהבים

   ארכיון

   פרופיל

   odds
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין