כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  ממלכת שטות שנח המון

  -

  ארכיון

  ישראל צריכה לתמוך בגרעין של אירן

  45 תגובות   יום רביעי, 2/6/10, 10:21

  ליכולת לחשוב מחוץ לקופסא יש תנאי מקדים והוא קודם כל היכולת לחשוב.

  במקום העבודה שלי, חשיבה מחוץ לקופסא הוא אחד היתרונות הגדולים שלי. אני לא עושה את זה בכוונה, וזה לא תמיד משרת אותי או את המשימות ולמען האמת.. זה דופק אותי יותר ביומיום אבל יש פעמים שבהם היכולת הזו פותרת בעיות וחוסכת המון עבודה מיותרת שלא הייתה נפתרת בדרך הקונוונציונלית. אם רק הייתי יכול להיות זה ששעושה בפועל את כל העבודה שהצלחתי לחסוך הייתי לבטח מבלה יותר זמן איתכם כאן בקפה.

   

  ועכשיו לאקטואליה, אבל מהזווית של מחוץ לקופסא.

  מה אירן רוצה?

  להרוג את היהודים? להשמיד את מדינת ישראל? 

  שטויות!

   

  אין לאירן או למנהיגים שלה שלה רצון או צורך לפגוע במדינת ישראל. מדינת ישראל לא גובלת באירן, ענייה במשאבים, ומלאה באנשים שלא חושבים מחוץ לקופסא. מה אירן כן רוצה? לצבור כוח, להתמצב כמעצמה במזרח התיכון , לעשות כסף. ושלא יביאו  את הסיפורים על הטרוריסטים של ספטמבר 11 כטענה שהנה אנשים עם כסף, מהנדסים עדיין מתאבדים. יש הבדל בין שטופי מוח מהרחוב, גם אם למדו באוניברסיטה לבין חשיבה של מנהיגי מדינות.  יש אפילו הבדל בין מנהיגי מדינות כגון בן גוריון שניהל מדינה על סף השמדה לבין המנהיגים שמנהלים את המדינה היום כשאין סכנה אמיתית מיידית. כשאנשים מסתכלים על הילדים שלהם בערב ומקבלים התקפי חרדה מהצבא שיכנס מחר לעיר יאנוס יבזוז וירצח, הם פשוט בפאזה אחרת מאותו אהוד ברק הנהנתן, אחמדי החמדן ואפילו אובמה המצולם.

   

  במילים אחרות, מנהיגים שמחזיקים בהגה מדינות ללא סכנה קיומית רוצים רק כסף ויציבות שלטונית. הם מתרגמים את איכות החיים לכסף, את עתיד המדינה לכסף ואת שלטונם.

   

  אירן רוצה כח וכסף, והרבה.

  מה ישראל קשורה? הרי ברור שהכסף לא נמצא בישראל.

  הוא נמצא בשדות הנפט של סעודיה כווית ועירק. החיילים העתידיים של האימפריה הפרסית החדשה יהיו מגוייסים מירדן מצריים עירק ותורכיה והם חלק מההון של אירן העתידית. 

  ולנו? יש פאלפל.

   

  אז למה הרטוריקה וההתגייסות והשמדת ישראל?

  ובכן בשביל התשובה הזו אפשר לצאת מהקופסא, להכנס בחזרה אליה , לשבת עליה או מה שתבחרו. התשובה בכל מקום.. ישראל מפריעה לאירן לממש את המטרות שלה.

  הרי ברור לכל ילד שלא איכפת לאירן מפלסטינאים (או לתורכים הרגישים לצורך העניין) מי שמע את אירן מצייצת כשחאמס הוציא להורג מאות פעילי פתח בהוצאות להורג המוניות בעזה? איפה היה אחמדי?

  אני אגיד לכם, הוא בדיוק ספר כסף והסתכל במראה לבדוק שהשן הימנית נוצצת לו באור.

   

  אז מה ישראל צריכה לעשות? עמוק בתוך הקופסא ישנם קולות, הקולות היחידים מספרים לנו שזה תפקידנו לעצור את אירן. שאנחנו החזית האחרונה מול המפלצת החדשה. ואתם יודעים מה? הייתי קונה את זה, כי אני באמת חושב שהאירנים מייצגים חשיבה שהייתי מעדיף שלא תתקיים, אבל כך גם רוסיה, וצפון קוריאה וסוריה ועשרות אם לא מאות יישויות באפריקה. למה ישראל לא שם? למה ישראל לא נלחמת בצפון קוריאה וברוסיה ובתורכיה על הפלישה לקפריסין ובכלל איפה חולצת הסופר-מן שלי ולמה אין למטה תא טלפון?

   

  זה ברור ל לחלוטין שמכיוון שישראל היא לא המטרה האמיתית של אירן ורק מצליחה בטיפשותה לעשות שרירים ולאיים בפועל על השתלטותה של אירן על חלקים גדולים של המזרח התיכון היא מסכנת את עצמה  ולא מנצלת את יחסי הכוחות האמיתיים.

   

  תחשבו לרגע, וזה הזמן לקחת נשימה עמוקה ולומר: אני לא מגיב במשך 2 דקות על מה שאקרא..

  תחשבו רגע שישראל תכריז בקול גדול:

  "..לאירן זכות לנשק גרעיני בדיוק כמו לכל מדינה אחרת.."

  "אירן היא אומה גדולה, עם הסטוריה ומדענים ותרומה ענקית לאנושות..."

  "המהפכה האיסלמית שאירן מובילה טובה למזרח התיכון, יתרה מזאת.. יש אנשים רבים בסעודיה כווית תורכיה ירדן מצרים ועירק ומרגישם הזדהות עם הדרך האירנית וזכותם להגשמה עצמית."

  "אירופה מוסלמית היא לא דבר רע, רק גזענים מפחדים ממוסלמים.."

   

  מה יקרה אז לדעתכם?

  אומר מה אני חושב,

   

  ראשית התוקפנות כלפי ישראל תרד עשרות מונים. כל האסטרטגיה של חיזבלה חמאס ודומיהם תעלה על שירטון כי ישראל יכולה לתרום להפיכה האיסלמית הרבה יותר ממחמוד אזהר האידיוט והאירנים יודעים את זה וינצלו את זה בשמחה (גם אם לא אחמניג'ד הדפוק האחרים יודעים ויחליפו אותו בשמחה.)

   מה יקרה בשאר העולם?

  האם מצרים תסכים להכבש על ידי אירן? האם ארצות הברית תסכים שאירן תתסיס את שדות הנפט של סעודיה וכווית? האם הארופאים יסכימו לכל משקל העודף והתקציב שבעבר הושקע נגד ישראל יועבר כעת לכיבוש אירופה דרך הגירה ועל ידי התססת המוסלמים שם?

  לא נראה לי.

   

  מה שיקרה לדעתי הם שני דברים.

  העולם יהיה חייב לטפל בעצמו בבעיה של אירן, שתהייה קשה הרבה יותר עכשיו כי ישראל הגרעינית תעזור לה.

  דבר שני שיקרה כמובן שזה יהיה הזמן של ישראל לסחוט את הפוליטיקאים האירופאים במקום שבו הפלסטינאים סוחטים אותם וישראל תחזור להיות "שחקן חשוב" כמו שמתייחסים לצפון קוריאה ולאירן. ישראל תחזיק (לפחות חלקית, עד גבול האפשרי)בברז של מה למכור לאירנים מתי וכמה, ותשחק לשני הכיוונים בערמומיות, כפל לשון ואפס סנטימנטים.

   

  יש מי שישאל, ומה יהיה אחרי שאירן תשתלט, ישראל לא תהייה הבאה בתור?

  לא!!

  וזה סופר חשוב ולא לשכוח את המשוואה הזו:

  עדיף לישראל להיות גרעינית יחד עם אירן מאשר להיות מפורקת מגרעין יחד עם אירן.

  אם העולם מעמיד לנו את המשוואה הזו , ישראל חייבת לתמוך בגרעין של אירן ובזה להוציא את העוקץ מתוך פירוק הגרעין שלה. יש גרעין לצפון קוריאה שמוכרת לסוריה יש גרעין לפאקיסטן הקיצונית , אירן לא משנה מבחינת ישראל דבר!!אבל פירוק ישראל מהגרעין שלה בזמן שצפון קוריאה עושה בעולם כבשלה ובפקיסטן יש הפיכה פוטנציאלית של הג'יהד העולמי כמעט בכל יום הוא בחירה אסטרטגית מטורפת שיכולה לקרות רק לעם שפועל מתוך היסטריה של שטיפת מוח.

   

  היום ישראל מדינה גרעינית, וגרעין זה משחק סכום אפס. אירן לעולם לא תתקוף את ישראל בגרעין אם יש לה מה להפסיד. ההסטוריה הוכיחה שגרעין, מונע מלחמות ולא יוצר אותן. ישראל  תוכל גם לפקח שלא יזלוג הנשק שלה למקומות לא רצויים. היום ישראל מסכנת את המישטר האירני והיא בבחינת הפראייר המושלם, אידיוט הכפר, הטמבל על הגבעה. שתהייה מהפכה מוסלמית! מה אכפת לנו? בואו נהייה חלק ממנה- איזה חלק? בדיוק זה שמשתלם לנו.

   

  אם אהיה ריאליסט לרגע (וטיפה אופטימי כי הרי בלי זה אי אפשר), רק אוסיף שישראל אם תהייה חכמה בסנריו כזה, בכלל לא תגיע לגירעון של אירן ותצליח ליצור מצב שבו מדינות אחרות יתקפו אותה וימנעו ממנה את הנשק. ישראל חכמה תשב על הגדר ותסחוט מפה ומשם, חשבתי לתת לש"ס לנהל אתה משא ומתן, יש להם את כח האדם והניסיון.

   

  במלחמת העולם השנייה, הבריתות החליפו ידיים כמו כפפות של וטרינר (בפיקוח משרד הבריאות) איטליה נלחמה נגד בנות הברית אחר כך עם אחר כך שוב נגד. סטלין חתם עם היטלר אחר-כך הותקף ונלחם עם בנות הברית אחר-כך קיווה שהיטלר יוותר לו והיה מוכן שוב לחבור אליו ובסוף בחר שלא. הכל היה ועודנו משחק אינטרסים.

   

  מילה על מוסר,

  ישראל למרות הרצון שלה להראת כמוסרית הפכה מזמן לשד הרע של העולם. למה? לדעתי בגלל הנפילה הבלתי פוסקת שלה לקורבניות והצטדקות.

  היה מצחיק-עצוב-מדכא לראות אתמול את מדביידב שעומד בראש השטן הרוסי מדבר על שימוש כוח מוגזם במשט, היה מצחיק ועצוב לראות את לבנון החיזבלית פותחת את מושב זכויות האדם של האו"ם לפי הזמנה של תורכיה כשתורכיה מחביאה רצח עם (בשיתוף ממשלות ישראל הבזויות) ופועלת בכח כולל הרג אזרחיה שלה במלחמתה המכוערת והמטופשת בכורדים. זה עצוב לראות את ארצות הברית משתפת פעולה עם הרוסים על הזוועות בצצניה, עם הסינים על הזוועות בטיבט ובכלל..

   

  כמה נורא לחשוב ששלושים אלף ילדים אפריקאים מתים מרעב ומחלות כל יום, ובעזה לא מת ילד אחד מרעב אבל כל פעילי זכויות האדם משקיעים את מרצם בלשלוח אוכל לעזה ולא לאפריקה.

   

   זו המציאות, ומה שהורג אותנו היא הקופסה שבתוכה אנחנו מדברים, המושגים שאימצנו, הפחדים משינוי והרצון להיות הטובים מכולם.

   

  דרוש נסיך קטן בשביל להוציא כבשה מקופסה, אבל דרוש מנהיג גדול בשביל להוציא אותנו משם.

   


  דרג את התוכן:

   תגובות (44)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS

   ראיתי את זה היום ונזכרתי בפוסט ההוא (הזה)

   http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3907217,00.html

   ואולי זו הייתה המטרה מראש?..

   לא.. זה יהיה בלתי אפשרי , עדיף להתרכז בדברים שאפשר להשיג כמו להפיל את אירן.

     5/6/10 20:05:

   תראה מה זה, הצלחת לחבר כאן ימין ושמאל, או מה שזה לא יהיה.

   באמת גאוני.

    

   צטט: עופרי5 2010-06-04 14:06:31

   צטט: AVNER STRAUSS 2010-06-04 13:06:24

   צטט: אלונה בר יוסף 2010-06-02 12:25:36

   בלי להסכים או לא להסכים כרגע

   עם האמור - יש כאן חומר משובח למחשבה. לוקחת אתי.

   ליכולת לחשוב מחוץ לקופסא יש תנאי מקדים והוא קודם כל היכולת לחשוב :-)

   מצידי אתה יכול לנהל אותנו

   :-)

    

    

   גם מצידי

   זה כבר שניים, שכנגיע ל 50 מליון אני נשבע להוביל

    

   צטט: שאינה יודעת לשאול 2010-06-04 13:51:08


   כל העולם במה

   ויותר מזה - תיאטרון אבסורד משובח!

   על כן, הרעיון שלך מהפכני וגאוני אך סכנות חבויות בצידו,

   עדיין אינו מושלם, יש באגים בתוכנה פה ושם,

   נניח מפאת מחלת אחד השחקנים הראשיים, מצידי שיהיה מש"ס,

   או סתם שאינו מוכשר מספיק למכור את הלוקש להמונים,

   להיכנס לנעלי הדמות ולהפיץ בלהט של גמל שלמה מזדווג

   את יפי בשורת ההתחמשות.

   חייבים לבחור את האיש המתאים,

   בשביל זהבצם את מיטב המוחות ממר הקופסא חייבת להישאר בפנים.

    

   אכן, זה הוברר סופית שפוסט הזוי שכזה מוציא את מיטב המוחות ממקום מרבצם מאחורי סורג עצמות וליחת רקמות אל האור. לא הבנתי את חששך.. הרי לך תוכנית פעולה:

    נרסס את שדות החיטה בוויאגרה על מנת שלא ינוס ליחו של גמל"ש המזדווג בלהט, למסביר מ"שס ניתן משאף ריטלין על מנת שלא יתבלבל תוך משא ומתן יידבר בארמית רחומנא, והאיש המתאים הרי נולד בכל שניה אבל מיילדות לא מחונכות מפליאות בו מלקות על אחוריו ושולחות אותו מושפל אל שד חמימה שממנה כנראה לא ישוב מפוקח לעולם.

   ומיטב המוחות זה הרי את, ולך רציתי להציע את השליטה מגוש ועד זבוב מדן ועד אגד ולהיות המיילדת הרישמית של מלויני התינוקות החדשים לבית ממלכת פרס-ישראל.

    אום כולתום.

   ריספקט.

     4/6/10 14:06:

   צטט: AVNER STRAUSS 2010-06-04 13:06:24

   צטט: אלונה בר יוסף 2010-06-02 12:25:36

   בלי להסכים או לא להסכים כרגע

   עם האמור - יש כאן חומר משובח למחשבה. לוקחת אתי.

   ליכולת לחשוב מחוץ לקופסא יש תנאי מקדים והוא קודם כל היכולת לחשוב :-)

   מצידי אתה יכול לנהל אותנו

   :-)

    

    

   גם מצידי


   כל העולם במה

   ויותר מזה - תיאטרון אבסורד משובח!

   על כן, הרעיון שלך מהפכני וגאוני אך סכנות חבויות בצידו,

   עדיין אינו מושלם, יש באגים בתוכנה פה ושם,

   נניח מפאת מחלת אחד השחקנים הראשיים, מצידי שיהיה מש"ס,

   או סתם שאינו מוכשר מספיק למכור את הלוקש להמונים,

   להיכנס לנעלי הדמות ולהפיץ בלהט של גמל שלמה מזדווג

   את יפי בשורת ההתחמשות.

   חייבים לבחור את האיש המתאים,

   בשביל זה הקופסא חייבת להישאר בפנים.

     4/6/10 13:08:

   צטט: המלך שטותשנחהמון 2010-06-03 11:05:12

   צטט: תמר קפואנו 2010-06-02 23:06:52

    

   טוב. הופתעתי. מסתבר שלשטותיםהנחיםהמון המנוחה עושה טוב :)

   (יש שטות שלא נח המון?)

   אהבתי, נהנתי, הנהנתי כמעט עם הכל.

    

   אבל למה גרעין למה?

   כי יש? כי אפשר? כי אם כבר יש אז שגם לנו יהיה ואז גם לאיראן?

   בוא נראה אותך מוציא את הגרעין

   לא רק מחוץ לקופסא אלא גם מחוץ לכדור... :)

    

    

    

    שלום שלום,

   אני מופתע מאיכות המגיבים שהפוסט הזה חולל..

    

   להבנתי

   הגרעין הוא עובדה, הוא הכח האולטימטיבי של מדינות לשמר את הכח שבידיים שלהם. אני לא מאמין שזה ריאלי לפרז את גרעין העולם. אף מדינה, שנמצאת על קו ההתנגשות ההיסטורי:

   צרפת רוסיה אנגליה ארצות הברית ועוד, לא תסכים לעולם לפרז את עצמה מנשק גרעיני ובצדק. לכל היותר הם יגיעו לאמנות להוריד את כמות הנשק על מנת לחסוך לעצמן כסף, אז לארצות הברית במקום שיהיה נשק להשמיד את העולם 300 פעם הם ישארו רק עם כמות שתשמיד אותו 20 פעם.

   הנשק הגרעיני יצר מוקדי כוח יציבים בעולם וביטל גחמות של מנהיגים אירופאים לכבוש את העולם. הנשק הגרעיני ניטרל את העוקץ מחלומות מגלומנים של מאות ואלפי שנים לכבוש את העולם ויצר מצב של חוסר כדאיות כלכלית לשליטים לפתוח במלחמה כזו.

    

   ראית? קפצתי חזרה לתוך הקופסא,  זה כנראה מרגיש יותר בטוח שם :)

    

    

    

   אז אני לא מוותרת ונוקשת על גג קופסתך טוק טוק טוק...

   אם הגרעין הוא עובדה בשפה של הקופסא,

   הרי שזאת ועוד שאיראן רוצה להשמיד את ישראל.

    

   ואתה הרי יודע איך לדבר בשפה של מחוץ לקופסא,

   עשית את זה נפלא,

   הבאת כאן בשפה חדשה ומרעננת

   את את המאוויים הפחות גלויים של איראן,

   קטן עליך אירופה, שלא נדבר על אמריקה.

    

   שבת טובה:)

    

    

     4/6/10 13:06:

   צטט: אלונה בר יוסף 2010-06-02 12:25:36

   בלי להסכים או לא להסכים כרגע

   עם האמור - יש כאן חומר משובח למחשבה. לוקחת אתי.

   ליכולת לחשוב מחוץ לקופסא יש תנאי מקדים והוא קודם כל היכולת לחשוב :-)

   מצידי אתה יכול לנהל אותנו

   :-)

    

     4/6/10 09:04:


   on one hand ur right

   on the other hand its a fixed game

     3/6/10 17:25:
   "תסמונת קדם וסתית" למען האמת

   דווקא את זה ידעתי :)
     3/6/10 13:34:


   ברח לי. תיקון-

   "תופעות המחזור החודשי".

     3/6/10 13:33:

   pms  זה מינוח רפואי ל "מחזור חודשי".

   צטט: אסצ'ילי 2010-06-03 05:40:08


   מזל שלך שאתה לא בלוגר טהרני. אחרת היית מקבל על המקום

   כרטיס חבר במועצה האיראנית לשלום הPMS של נשות הרעלה.

    

    

    היי..

   אני לא בטוח שהבנתי, אבל מהכרות איתך אני בטוח שזה קוד למשהו נהדר

    

   צטט: תמר קפואנו 2010-06-02 23:06:52

    

   טוב. הופתעתי. מסתבר שלשטותיםהנחיםהמון המנוחה עושה טוב :)

   (יש שטות שלא נח המון?)

   אהבתי, נהנתי, הנהנתי כמעט עם הכל.

    

   אבל למה גרעין למה?

   כי יש? כי אפשר? כי אם כבר יש אז שגם לנו יהיה ואז גם לאיראן?

   בוא נראה אותך מוציא את הגרעין

   לא רק מחוץ לקופסא אלא גם מחוץ לכדור... :)

    

    

    

    שלום שלום,

   אני מופתע מאיכות המגיבים שהפוסט הזה חולל..

    

   להבנתי

   הגרעין הוא עובדה, הוא הכח האולטימטיבי של מדינות לשמר את הכח שבידיים שלהם. אני לא מאמין שזה ריאלי לפרז את גרעין העולם. אף מדינה, שנמצאת על קו ההתנגשות ההיסטורי:

   צרפת רוסיה אנגליה ארצות הברית ועוד, לא תסכים לעולם לפרז את עצמה מנשק גרעיני ובצדק. לכל היותר הם יגיעו לאמנות להוריד את כמות הנשק על מנת לחסוך לעצמן כסף, אז לארצות הברית במקום שיהיה נשק להשמיד את העולם 300 פעם הם ישארו רק עם כמות שתשמיד אותו 20 פעם.

   הנשק הגרעיני יצר מוקדי כוח יציבים בעולם וביטל גחמות של מנהיגים אירופאים לכבוש את העולם. הנשק הגרעיני ניטרל את העוקץ מחלומות מגלומנים של מאות ואלפי שנים לכבוש את העולם ויצר מצב של חוסר כדאיות כלכלית לשליטים לפתוח במלחמה כזו.

    

   ראית? קפצתי חזרה לתוך הקופסא,  זה כנראה מרגיש יותר בטוח שם :)

    

   צטט: shabat shalom 2010-06-02 23:04:58


   קראתי מרותק.

   החשיבה הזונתקעה לי עם המשפט שלך שאירן לא תשתמש בפצצת האטום אם היא תפסיד כתוצאה  מכך.

   זהו היסוד שאם הוא לא נכון - אז החשיבה הזו לא נכונה.

    תודה שבת שלום.

    

   יש אכסיומות שהוכיחו את עצמן איןספור פעמים. ברור שיכולה להיות טעות באחת מהן, אבל מכיוון שאין דבר וודאי זו טעות לא לפעול לפי אכסיומה רק על הבסיס הזה.

   אולי לדייק קצת את עצמי.. לא התכוונתי בדבריי בפוסט שלדעתי אירן לא תשתמש באטום אם היא תפסיד מזה, זה אולי דווקא יכול לקרות ישנם הרבה נסיבות של לקחית סיכון מוטעה ניגודי אינטרסים בתוך ממשל שיכול לגרום ללקיחת החלטה שגויה. אבל תקיפת מ דינה גרעינית בגרעין היא לא אחת מהם, אני חיי את חיי בהנחה שאין מנהיג בעולם שיחריב את מדינתו שלו עד אפר בשביל לשפר את מצבו זה אבסורד. לכן, המצב של אירן גרעינית, שבו יש לנו ידע על הגרעין שלהם, על המיקומים שלו ועל האספקה ואספקת הידע שלו הוא יותר בטוח בעיניי ממצב שבו הגרעין של אירן הוא לא וודאי, מתחמק, אין לנו מעקב אחריו ויש לנו מיקום ברור בראש ההנהגה האירנית ששם אותנו ככאלה שמסכנים את הקיום שלו ועלולים אפילו לתקוף אותם, אפילו בגרעין- וזה מצב הרבה יותר מסוכן בעיניי. שוב, הסיכוי לדעתי שאירן תתקוף את ישראל בגרעין הוא 0. הסיכון המוחשי יותר להבנתי הוא שאירן גרעינית תמתח את גבול ההתגרות שלה עד הקצה, הרבה יותר מעכשיו. תגרום למדינות כמו תורכיה לשתף איתן פעולה ולהשתמש בשמיים שלהם לרכבת אוירית לסוריה למשל, תחמש את החיזבלה בחיל אויר, תבנה בסיסיי צבא גלויים  עם ארסנל בתוך לבנון ותבנה את הסביבה שתשמיד את ישראל בלי שהיא עצמה לתקוף אותה בגרעין. במצב של אירן גרעינית, עדיף לישראל עשרות מונים להיות בת ברית שלה, ויש לישראל המון עזרה שהיא יכולה לתת למשטר באירן ולנטרל את הטירוף שאנו צופים בו, שכל העולם משתלח בנו. הפכנו בני ערובה בפני הסנקציות המצחיקות עליה ובסוף.. ושים לב את האבסורד, בסוף עודנה התוכנית שאחרי כל התשלומים המדיניים הבלתי אפשריים שמדינת ישראל משלמת בשביל לתמוך בסנקציות היא תצטרך לתקוף בעצמה. וביום שהטילים של אירן הלא גרעיניים יפלו פה כמו באלפיהם נישאל כולנו.. איפה בעלי הברית שלנו? אולי היה עדיף לחבור לשטן המוגדר והברור הזה מאשר לעדת השטנים הצבועים מהמערב 

    

   צטט: ריקי ogol 2010-06-02 23:04:53


   לנו יש פלאפל ויש גם משהו במה שכתבת...

    תודה ריקי, אני מסכים שהדעה שהעליתי קשה לעיכול

    

   צטט: venusflytrap 2010-06-02 22:50:43


   איו רעננות .... אמחייה !!!

    

   ממש חשתי את הבל פיו של הלך הרוח מנשב במוחי ופותח נקבוביות תאיי האפורים בריח מנטול חריף -אושן ספריי !!!

    

   ובאמת שלהיתקל ברעיון מקורי הינה חויה שקורה אותי אחת ל...-אפפעם !!!

    

   גאוני זה אנדרסטייטמנט !

    

   מלך !

    

   (אתה מוזמן לשלי כמובן..)

    גם את התרעננת פה?

   שמחי רגלייך תחת קורתי ונוחי עפעפייך בהביטך אל קנקן הלימונדה.

   אז את בעד? שנפתח דף בפייספוק "בואו נמכור את הגרעין לאירן וחיוכים לאובמה" ? מה את אומרת?

    

    

   צטט: amerckado 2010-06-02 21:33:31

   וואוו, באמת מחוץ לקופסה

    

   עכשיו רק צריך לשכנע אותם, יש מצב שיש לך רעיון מחוץ לקופסה איך עושים את זה?

    קצת קשה, המכה שעם ישראל ספג מביטול החופשות בתורכיה מהדהד בראשו הנהנתן שלו ולא נותן מקום למחשבות טריות.

   אולי זה צריך להיות הלוגו:

   עם אירן גרעינית מחיר החופשות באנטליה ירד

    

   צטט: ~מיכל~ 2010-06-02 20:23:39

   הפוסט המרענן ביותר שקראתי בסוגייה הזאת.

   כמה חבל שנכון לכרגע נראה שקל יותר להוציא את הגרעין מישראל מאשר את ישראל מהקופסא. 

    תודה מיכל שעצרת להתרעננות בחסותי.

   אני מסכים איתך וחושב שיש קשר ישיר בין הון-שילטון לבין התובנה האחרונה שלך.

   היום קראתי שישראל שיחררה את תוקפי החיילים (התורכים הערסים עם הלומים הסכינים והיריות)) וזאת על מנת לא להפריע לסנקציות על הגרעין..והכי הזוי הוא שישראל תשלם כל מחיר בשביל לעזור לעולם להפעיל סנקציות על אירן אבל בסוף כנראה תתקוף בעצמה :)ולכן,מראש אפשר לומר שאין תכנון מעבר לכבוי שרפות.

   ממשלת ישראל בהיסטריה כמו ילד שהתיישבה לו דבורה על הסוכרייה על מקל

    

     3/6/10 05:40:


   מזל שלך שאתה לא בלוגר טהרני. אחרת היית מקבל על המקום

   כרטיס חבר במועצה האיראנית לשלום הPMS של נשות הרעלה.

    

    

     2/6/10 23:06:

    

   טוב. הופתעתי. מסתבר שלשטותיםהנחיםהמון המנוחה עושה טוב :)

   (יש שטות שלא נח המון?)

   אהבתי, נהנתי, הנהנתי כמעט עם הכל.

    

   אבל למה גרעין למה?

   כי יש? כי אפשר? כי אם כבר יש אז שגם לנו יהיה ואז גם לאיראן?

   בוא נראה אותך מוציא את הגרעין

   לא רק מחוץ לקופסא אלא גם מחוץ לכדור... :)

    

    

    

     2/6/10 23:04:


   קראתי מרותק.

   החשיבה הזונתקעה לי עם המשפט שלך שאירן לא תשתמש בפצצת האטום אם היא תפסיד כתוצאה  מכך.

   זהו היסוד שאם הוא לא נכון - אז החשיבה הזו לא נכונה.

     2/6/10 23:04:

   לנו יש פלאפל ויש גם משהו במה שכתבת...
     2/6/10 22:50:


   איו רעננות .... אמחייה !!!

    

   ממש חשתי את הבל פיו של הלך הרוח מנשב במוחי ופותח נקבוביות תאיי האפורים בריח מנטול חריף -אושן ספריי !!!

    

   ובאמת שלהיתקל ברעיון מקורי הינה חויה שקורה אותי אחת ל...-אפפעם !!!

    

   גאוני זה אנדרסטייטמנט !

    

   מלך !

    

   (אתה מוזמן לשלי כמובן..)

     2/6/10 21:33:

   וואוו, באמת מחוץ לקופסה

    

   עכשיו רק צריך לשכנע אותם, יש מצב שיש לך רעיון מחוץ לקופסה איך עושים את זה?

     2/6/10 20:23:

   הפוסט המרענן ביותר שקראתי בסוגייה הזאת.

   כמה חבל שנכון לכרגע נראה שקל יותר להוציא את הגרעין מישראל מאשר את ישראל מהקופסא. 

   צטט: ענת** 2010-06-02 17:57:16

   אז יש מצב שבגלל הברוגז שלנו עם טורקיה, נתחיל להיות מופגזים בהצעות ודילים לחופשות אצל אחמדי בחצר?

    בנתיים ניסיתי לקנות חופשה באילת בסוף החודש ונתבקשתי לשלם4500 שקל לאמצע שבוע..

   תמיד ידעתי שהכל מתוכנן ולארדואן יש מניות במלונות באילת  ופעילי השלום המתפרעים הם עובדים לשעבר של ישרוטל שקיבלו מכת שמש

    

   צטט: מ.י.כ.ל. 2010-06-02 17:22:44

   המלך,

   אתה אלוף בתורת המשחקים.

   הבאת פה מערכה אסטרטגית משובחת.

    

   אני מאמינה יותר באקראיות, אולי משום שבמשך הזמן, זה מה שנשאר, כמו דיפוסיה של חלקיקים, שמרוב בלאגן והתנגשויות אחד בשני הם מצליחים לעבור לצד הנכון.

    

    אלוף בדיבורים..

   יש מי שאומר עלי "דיבורים כמו חול ואין מה לאכול"

   אבל תודה על הבעת התמיכה.

   האימפריה החדשה לא תשכח לך את זה, היית רוצה למלוך על ערב הסעודית? (אחלה קניונים ובגדים טופ אוף דה ליין) 

   צטט: (עי)דנהנחושת 2010-06-02 17:01:00


   גאון!

    

   אתה פשוט גאון!

    

   וכשתמצא ג'וב שמשלם על "חשיבה מחוץ לקופסה"

   זרוק לכיוון הזה איזה רמז. משהו.

    

    

    כמובן ,למרות שגם בקופסה אצלך מסתתרות כמה פנינים

    

   צטט: זונות פוליטיות 2010-06-02 15:54:16


   ברוטוס:   אני מסכים

    

    

   נטוס:      אחד הפוסטים היותר חכמים שקראנו

    

    

   ..

    חיזוק נאה מהאינטלקטואליה של הקפה.

   יש לכם תפקיד באימריה הפרסית החדשה, אולי מושלי כווית?

    

    

   צטט: בלאק סמארה 2010-06-02 14:34:58

   חשבתי חשבתי, בהתחלה הגוף שלי רצה ישר להתנגד אוטומטית, אבל החלטתי שזה רעיון טוב. אין לי כוח עוד פעם להשתפך על הגאונות שלך, אז אני רק אומרת שזה רעיון טוב.

    

   יש בו סיכון, אבל אולי כדאי לקחת. הרי אובמה יתחרפן מעצבים (כבר שווה לי :)). תוך דקה איראן תמצא את עצמה שנואה על כל העולם.

    

   כן. להרשות לאיראן נשק גרעיני !

    

    

   :)

    

    טוב שאת לא נכנעת לגוף, שלי חזיר ודורש משמעת.

   יאללה
   Go Iran

   :)

     2/6/10 17:57:
   אז יש מצב שבגלל הברוגז שלנו עם טורקיה, נתחיל להיות מופגזים בהצעות ודילים לחופשות אצל אחמדי בחצר?
     2/6/10 17:22:

   המלך,

   אתה אלוף בתורת המשחקים.

   הבאת פה מערכה אסטרטגית משובחת.

    

   אני מאמינה יותר באקראיות, אולי משום שבמשך הזמן, זה מה שנשאר, כמו דיפוסיה של חלקיקים, שמרוב בלאגן והתנגשויות אחד בשני הם מצליחים לעבור לצד הנכון.

     2/6/10 17:01:


   גאון!

    

   אתה פשוט גאון!

    

   וכשתמצא ג'וב שמשלם על "חשיבה מחוץ לקופסה"

   זרוק לכיוון הזה איזה רמז. משהו.

    

    


   ברוטוס:   אני מסכים

    

    

   נטוס:      אחד הפוסטים היותר חכמים שקראנו

    

    

   ..

     2/6/10 14:34:

   חשבתי חשבתי, בהתחלה הגוף שלי רצה ישר להתנגד אוטומטית, אבל החלטתי שזה רעיון טוב. אין לי כוח עוד פעם להשתפך על הגאונות שלך, אז אני רק אומרת שזה רעיון טוב.

    

   יש בו סיכון, אבל אולי כדאי לקחת. הרי אובמה יתחרפן מעצבים (כבר שווה לי :)). תוך דקה איראן תמצא את עצמה שנואה על כל העולם.

    

   כן. להרשות לאיראן נשק גרעיני !

    

    

   :)

     2/6/10 14:20:

   צטט: המלך שטותשנחהמון 2010-06-02 12:41:02

   צטט: קראלה 2010-06-02 12:29:03

   יצאתי מהקופסא הקשבתי לך ,ואתה יודע מה זה כל כך הזוי שזה יכול להצליח.

   מבריק אפילו הייתי אומרת.

   מתי אתה רץ לבחירות?

    תודה קראלה :)

   לא מתקרב לכנסת עד שלא עושים את כל הכסאות ממרשמלו

    

   מה הם לא עשויים ממרשמלו ?

   אז מה לכל הרוחות מדביק אותם לכסאות?

    

     2/6/10 12:50:


   עוד מעט אגיב, כרגע אני פסיכית מדיי.

    

   צטט: קראלה 2010-06-02 12:29:03

   יצאתי מהקופסא הקשבתי לך ,ואתה יודע מה זה כל כך הזוי שזה יכול להצליח.

   מבריק אפילו הייתי אומרת.

   מתי אתה רץ לבחירות?

    תודה קראלה :)

   לא מתקרב לכנסת עד שלא עושים את כל הכסאות ממרשמלו

    

   צטט: אלונה בר יוסף 2010-06-02 12:25:36

   בלי להסכים או לא להסכים כרגע

   עם האמור - יש כאן חומר משובח למחשבה. לוקחת אתי.

    

   אם הייתי יודע שפוסטים מהסוג הזה יביאו אותך לפה יותר, הייתי הופך לכתב צבאי.

   יש לך עדיין מקום? את סוחבת המון ..

   ומה שלום נמשים?

     2/6/10 12:29:

   יצאתי מהקופסא הקשבתי לך ,ואתה יודע מה זה כל כך הזוי שזה יכול להצליח.

   מבריק אפילו הייתי אומרת.

   מתי אתה רץ לבחירות?

     2/6/10 12:25:

   בלי להסכים או לא להסכים כרגע

   עם האמור - יש כאן חומר משובח למחשבה. לוקחת אתי.