כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  גרפומניה

  אולי מישהו ישים כבר בויקיפדיה את ההגדרה של גרפומניה?

  שיחות מקטרת 2 - תסכול מיני

  0 תגובות   יום שלישי, 15/6/10, 21:43


  כל היום קראתי רומן התבגרות של הומוסקסואל דו-מיני וכל היום לא עזבה אותי התחושה שיכולתי לכתוב רומן כזה בעצמי אם לא טוב יותר. ומצד שני, איזה ערך מוסף ישנו לעוד רומן אישי שמתרכז בחוויותיו של האינדיבידואל, נעים לקריאה אך בזה הוא מסתיים.

  הבו לי מקוריות, הבו לי רחבות יריעה ודמויות של עומק, הבו לי אלף עמוד ושלושה חודשי קריאה, הבו לי משפטים הנקראים בייסורים, הבו לי אריכויות של דוסטוייבסקי, רבויי תארים של מארקס, הצצה מרוחקת הומוריסטית משהו של דיקנס וכבדות עגנונית.

  ומתוך מחשבות אלו רצתי אל החלון הפתוח כדי לעשן סיגריה ופתאום אמרתי בקול אל הרחוב המואר בפנסים צהובים, בנייני הלבנים האדומות שלו ומכוניותיו החונות, פאק יו, לונדון. אמרתי. פאק יו.

   

  כשהעברנו את ההנהלה הראשית של הכת ללונדון עמדה במוחינו המחשבה על התרחבות. אחד העקרונות של הכת הוא מינימליזם. זה העקרון הראשון. העיקרון השני הוא איכות. ההעדפה של איכות על כמות עקרונית מאד גם היא. העיקרון השלישי הוא אוקסימורוניזציה של עקרונות ולכן לכל עיקרון ישנו אנטי עיקרון ושניהם יחד יוצרים עיקרון שלישי.

  לא תמיד נוצר שילוש העיקרון הקדוש בו זמנית. לפעמים, ישנו עיקרון ואחרי שמוצה מתגלה האנטי עיקרון ואז זו רק שאלה של ניסוח, כיצד לנסח עיקרון ואנטי עיקרון כעקרון חדש.

  אחרי שגרשנו את יהודה מהכת עקב אובדן קשר כללי עם המציאות ואחרי שני נסיונות להתנקש בחייו שאחד מהם הצליח אבל יהודה נשאר בחיים. עד היום לא ברור כיצד קרה הדבר. הפילוסופים מסבירים זאת באמצעות אוקסימורוניזציה של המציאות עצמה והפיזיקאים התחילו לקשקש על תורת הקוונטים בשעה שכל חובב מדע פופולרי יודע שהיא מגבילה את עצמה לחלקיקים בלבד ואינה יכולה להיות מיושמת על המציאות עצמה ועל אחת כמה וכמה על יהודה שאיבד קשר עם המציאות.

  עמדנו בפני שוקת שבורה.

  סטיב היה הראשון שהציע להעביר את מושבינו ללונדון. למה?, שאלנו בתדהמה, זה הרי כמו להחליף את השוער כשההתקפה שלך לא מתפקדת.

  תחשבו על זה כמה ימים, ענה.

  חשבנו על זה ימים אחדים והגענו למסקנה שהחלפת השוער היא תגובה מתקבלת על הדעת. אולי לא התשובה הטובה ביותר, אבל זו תשובה כלשהי ומאחר ולא היתה לנו אחרת באמתחתינו, שמנו פעמינו ללונדון.

  במקום להתכנס על חוף הים התחלנו להתכנס בלופט נטוש בדרום העיר. שינינו את טעמינו המוסיקלי מקלאסי לאלקטרוני-אקספרימנטלי, התחלנו ללבוש סקיני ודר מרטין וצבענו את קדמת שערינו בצבעים פלורוסצנטיים.

  ידענו שמדובר בתקופת התבגרות, שאנחנו חייבים זאת לעצמינו, שזו תקופת מעבר שלא תארך יותר מכמה חודשים עד כמה שנים תלוי עד כמה תעמיק האינפנטיליזציה.

  שמחנו שנפטרנו מהמירשאומים שנהרגו בהתרסקות מטוס מעל הר געש באיסלנד בדרך ללונדון ויהודה החל לגלות סימנים של חזרה למציאות. הוא התחיל לשחק טניס שלוש פעמים בשבוע וסקווש אחת לשבוע. בימים שהיה משחק סקווש היה שוחה שלושה קילומטר בתמז ומבשל ריזוטו פרות ים לכולנו.

  מה שאין בלונדון, אבל, זה סקס.

  אנשים בלונדון לא עושים סקס. הם חיים בקבוצות של שניים עד שלושה ומעמידים פנים שהם עושים סקס, אבל בשיחות אחד על אחד - על אחד הם מודים שהפעם האחרונה שבה עשו סקס היתה ב-84.

  מסתבר ש-1984 היתה שנה טובה לסקס. במרץ של אותה שנה היה ליקוי חמה מלא שנראה בצפון הודו וכולם יודעים שליקוי חמה הוא טוב לסקס.

  ב-84, כך מסתבר, אנשים לא עשו שום דבר מלבד סקס. והבדלי גיל, מוצא אתני, מעמד, אמונה דתית או נטיות מייניות לא השפיעו על כך כלל וכלל.

  ב-84 המשרדים היו נסגרים ב-2 בצהריים, הרכבות עבדו במתכונת כריסמס, כלומר לא עבדו בכלל, המרכולים היו פתוחים לשעתיים בימי ראשון בלבד וחנויות הבגדים כולן פשטו את הרגל.

  אוניברסיטאות לקחו שנת שבתון, הכבישים היו מכוסים שלג תמידי והים עלה על גדותיו וכסה מחצית מווילס וצפון אירלנד.

  התעלה היתה מכוסה ערפל תמידי והיבשת שקעה כולה על אנינויותיה ורעיונותיה, על אופנתה וקולינריותה תחת רסיסי מיים בלתי עבירים.

  לונדון היתה אז כאדם האחרון ששרד שואת זומבים ופוגש בחורה יפהפיה על הכביש הראשי לליברפול, כאדם הראשון שמתעורר מתרדמתו ורואה את סופיה לורן הצעירה ערומה לצידו, כמו הומוסקסואל מודחק שפתאום מבין שהוא מאוהב בחבר הכי טוב שלו, כמו בתולה בת 33 שהולכת סופסוף לתרפיה מינית, כמו בן 50 שנשוי 30 שנה ומתאהב במזכירתו. כמו.

  ב-85 נעלמה ההתרגשות. הערפל נמוג מעל התעלה, הקונטיננטלית והאי שוב היו לאחת והסקס נעלם אף הוא.

  מ-85 ועד היום פסק הסקס מן הארץ. תינוקות נולדו לעיתים בעיקר באמצעות הפרייה מלאכותית ובעיקר לזוגות חד מיניים ואמהות חד הוריות. אנשים הפסיקו לחיות כבודדים ועברו לחיות בלהקות של שניים עד שלושה.

  סקס מוערך יתר על המידה היה המוטו מאז והלאה. שטיפת המוח הכללית עבדה שעות נוספות, סקס מעכב את הפריון! רוצה להכנס להריון, נסי את מרפאת און!

  בהמנעות מסקס לא היה שום דבר פוריטני או דתי. זה היה טרנד כמו כל טרנד אחר שעובר בעיר הזו וחולף אחרי שנה או נשאר לנצח.

   

  כשהבנו לאן נקלענו, כבר היה מאוחר מידי. שערינו היה צבוע, טעמינו המוסיקלי השתנה והיינו מחוברים בחודה משפטי עב כרס למשרותינו המשרדיות מ-9 עד חמש כל יום.

  לפעמים בהתכנסויותינו בלופט היינו מעלים זכרונות סקס מקייצים תל אביביים.

  "נסעתי לעבודה באחד הימים על אופני", ספרה נועה. "הרגשתי סקסית באותו יום אז לבשתי גופיה לבנה בלי חזייה, חצאית מיני ונעלי עקב. בברדיצ'סקי עוצר אותי אחד כהה עור מקומי שעיר ולבנטיני ושואל אותי משהו. לא הגעתי באותו יום לעבודה. במקום זה חזרנו אלי הביתה ועשינו סקס עד חצות הלילה".

  זוכרים את הימים בהם הייתם יוצאים למועדון וחוזרים עם זיון? זוכרים כמובן.

  מה לא ניסינו כאן? אקסטזי, מתדון, אוכל של צמחים, פטריות, קוק וגראס. ערבבנו את כולם ויצאנו לצוד. ןמה קרה? אפש. כלום. נאדה. חזרנו הביתה בידיים ריקות ואהבנו את עצמינו במשך שעות.

  "ואני", צעקה פתאום קתרין, "אני גרה עם אדם שאני מאוהבת בו בו כבר ארבע שנים, באותו בית אנחנו גרים. אוכלים ארוחות ערב יחד, שותים יחד, לוקחים סמים יחד, נוסעים לסקי, פסטיבלים, מסעדות, רצים יחד בכל יום על התמז וחזור. סקס? לא. מעולם לא. ומעולם גם לא התודינו על אהבתינו הסודית."

   

  מייק מאוהב בבחורה שעובדת איתו במשרד אבל הוא לא יכול לעשות כלום בנידון כי הוא עובד איתה. שרון מאוהבת בחבר של ידיד שלה אבל חבר של ידיד נחשב קרוב מידי בשביל יחסי מיןף אלכס מאוהבת בבן דוד שלה ואמילי באחיה שלה עצמה.

  אלכס השני מאוהב בשותף שלו שאמילי מאוהבת גם בו.

  שום דבר לא עובד. שותפים לדירה, חברים, חברים של חברים, חברים של ידידים, קולגות, בני דודים, אחים ואחיות. הכל אסור ומנוע ומביך.

   

  כריס נוסע לספרד פעמיים בשנה כדי לפגוש זרים ולהזדיין איתם. אני נוסעת חמש פעמים בשנה כדי לפגוש זרים ולא להזדיין איתם. ההרגל הופך חלק ממך וקשה להשתחרר ממנו בנונשלנטיות רק בגלל שעלית על מטוס.

   

  פאק יו, לונדון, אמרתי שוב בזעם וחיכיתי באימה לקיץ נוסף של עכירות, גשם, אלכוהול והמנעות מסקס.

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   תגיות

   פרופיל

   נטליושקה
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין