כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  זכויות הגבר בישראל

  מדינת ישראל נשלטת ע"י דיקטטורה פמיניסטית. ארגוני הנשים שולטים במדינה באופן מוחלט בכל תחומי החיים ומכתיבים כל דבר בכוח, בצנזורה כבדה, סתימת פיות ושטיפות מוח המוניות דרך אמצעי התקשורת.

  ארכיון

  "נשים הן עם מטומטם" (סאטירה)

  1 תגובות   יום רביעי, 16/6/10, 12:12

  (אזהרה: לפניכם סאטירה מעוררת מחשבה)

  המשך:

  2. נשים - חסרות כל שימוש מעשי לסובב אותן"

  3. "כל אישה יודעת שהיא חתיכת חרא חסרת ערך"

  4. "כל הנשים אותו הדבר"

  "התגלית שלפיה לגברים עליונות גנטית על נשים עשויה לעזור לפתור את החידה עתיקת היומין, מדוע נשים מתקשות לבצע עבודות שדורשות כישורים טכניים - הגנים שלהן כבר בחרו בזכות להתעצל."

  5. " ולסיום, תפילה קצרה

  כאישה, בת אחד הדורות האחרונים של מיני, אינני כועסת או מצרה על הכחדתי, נהפוך הוא, אני מברכת על התהליך האבולוציוני שעתיד להתרחש. אני מקבלת בהכנעה את היעלמותי הקרבה ומשתדלת למלא את זמני בסגידה מתמדת לאדון המתחזק והגודל. אני זועקת ,בצורה אווילית משהו, על היותי רלוונטית, על היותי מין אך בשום פנים אינני נאבקת. המאבק בגבריות הוא המאבק באנושיות כפי שהיא אמורה להראות וכפי שהיא אכן תראה. הגבריות היא הצורה הראויה היחידה לחיים אנושיים על פני כדור הארץ ומחוצה לו. ועל כן לא נותר לי אלא ללחוש תפילה קצרה: "מי ייתן ותבוא גם גבריות עלי."

  "

  6. שחקן קולנוע וסופר מצליח חתן פרס ראש הממשלה 2001 מודה בראיון : "כן, אני שונא נשים"

  7. חבר כנסת ושר החינוך בישראל אומר : "גברים טובים יותר מנשים"

  8. "נכון, זה כואב לקבל סטירת לחי מגבר, אבל לא צריך להגזים. זה גם כואב כשיש דלקת בשיניים, כואב מאוד אם מקבלים מכה באף וזה ממש לא נעים אם מגלים גידול בתחת. כל איזור בגוף שתכניסו לו סטירה, או שתתנו צ`אפחה או אגרוף, אתם תרגישו בדיוק את אותו עלבון.

  אף פעם לא ראיתי מישהו שמתנהג בחרדה והיסטריה, כשמישהי מתקרבת ללחי שלו, בקטע של "היי תיזהרי לא לגעת לי בלחי! כל מכה קטנה יכולה להכאיב! לא, אני בורח, היא רוצה לגעת לי בלחי".

  תרגיעו את ההיסטריה בנות. אין לנו שום רצון להיות נחמדים ומקסימים, ללטף לכן את הלחי, ואז סתם ככה, בלי קשר לכלום, להכניס לכן סטירת לחי מצלצלת. כולה לחי, מה הבכי? מפריע לך לקבל סטירות? לכי עם רעלה על הפנים."

  9. לפני מס' שנים באחת מתוכניות האירוח גבר מפורסם סיפר איך כיבה סיגריה על אישה שאמרה לו "תחת יפה". הקהל בתגובה מחא כפיים בהיסטריה.

  10. סגן ראש עיריית ירושלים לועג לנשים מוכות ומצהיר בגאווה: "פעם סירבתי להשתתף בהפגנה של נשים מוכות כי אני הרבצתי לאשתי הראשונה".

  כמו שאולי ניחשתם - כל זה מעולם לא היה...

  הייתי רוצה לפנות לנשים שביניכם ולשאול: נכון שזה נשמע מעליב? נכון שזה נשמע גזעני? משפיל? פשיסטי? שפל? גועלי? נכון שאמירות כאלה מתאימות אולי לתקופות חשוכות ואפלות מההיסטוריה?

  נכון. אז אגלה לכן סוד "קטן": אמירות אלה מעולם לא נאמרו ולא נכתבו, לא בעל-פה ולא בשום אמצעי תקשורת, אפילו לא באתרים של אנשים פרטיים, ואין בכלל מה לדבר על אתרים גדולים ורשמיים של עיתוני החדשות, אבל הן כן נאמרו כלפי גברים אחד לאחד, באתרים שמאות אלפי אנשים קוראים בהם כל יום!!!

  1. "גברים הם עם מטומטם" - זה בדיוק מה שאמרה השחקנית ריקי בליך ("אסתי המכוערת", "קצרים") בראיון לYNET. כשהיא ראתה שם את תגובות הזעם בטוקבקים היא כל-כך כעסה שפרסמה תגובה זועמת וניתקה קשר עם כתבי YNET ולא חס וחלילה כי הרגישה רגשות אשמה או התביישה חלילה בעצמה, אלא רק משום שYNET העיזו לשים ציטוט מדוייק שלה בכותרת הראשית של הראיון. כמובן שYNET התנצלו בפני הגברת המסכנה והעדינה והרגישה בנפשה על כך פגעו בה וגם דאגו להוסיף בסוף הראיון, בלי שום בושה:

  "לזכותנו יאמר: ציטוטיה של בליך בכתבה הובאו בדיוק כפי שאמרה ולא הוצאו מהקשרם. וחוץ מזה, גברים הם באמת עם מטומטם. שנאמר, "אמת דיברנו". "

  הם כמובן גם הזכירו את תגובתה לראיון שפרסמה (כמו כל אחד מאיתנו ברשימת הטוקבקים) שבה ריקי שוב השתלחה בגברים ותקפה אותם באופן כוללני וגורף:

  "מחד, אתם מוכיחים שלא הייתי רחוקה מן האמת בתגובותיכם השיטחיות, שוביניסטיות, גזעניות ומעוררות הבחילה. לצערי, יש לי חיבה די גדולה למין שלכם,"

  והיא כמובן לא שוביניסטית[נשית]...

  2. בחדשות MSN במדור המדע פורסם מחקר מאנגליה שמראה שגברים חכמים יותר מנשים, זאת לאחר אלפי מאמרים ומחקרים שקריים שמתפרסמים באופן קבוע במיין-סטרים כדי להראות "כמה נשים הן עליונות גנטית על גברים". מיד מתחת לכותרת הראשית, נכתב בהדגשה:

  נשות הממלכה זועמות: "הגברים - חסרי כל שימוש מעשי לסובב אותם"

  3. באתר NRG של עיתון מעריב, פורסם דבר הוצאתו לאור של הספר מניפסט החלאה, כלומר הSCUM MANIFESTO של ולרי סולואנס שקורא להשמדת הגברים, בתרגום לעברית עם תוספת פרשנות וניתוח מעמיק. בין יתר ההשמצות הגזעניות נגד גברים, נכתב בתת כותרת:

  "כל גבר יודע שהוא חתיכת חרא חסר ערך"

  4. באתר חדשות ואללה פורסם מחקר שכביכול מוכיח את העליונות הגנטית והביולוגית של הנשים על גברים, תחת הכותרת הראשית : "כל הגברים אותו הדבר":


  "התגלית שלפיה לנשים עליונות גנטית על גברים עשויה לעזור לפתור את החידה עתיקת היומין, מדוע גברים מתקשים להביע את עצמם - הגנים שלהם כבר בחרו בזכות השתיקה."

  5. באתר הפמיניסטי בננות.קום פורסם, עוד לפני הוצאתו לאור של "מניפסט החלאה", מאמר ברוח הSCUM MANIFESTO, כשבפסקה האחרונה נכתב:

  "ולסיום, תפילה קצרה

  כגבר, בן אחד הדורות האחרונים של מיני, אינני כועס או מצר על הכחדתי, נהפוך הוא, אני מברך על התהליך האבולוציוני שעתיד להתרחש. אני מקבל בהכנעה את היעלמותי הקרבה ומשתדל למלא את זמני בסגידה מתמדת לאדון המתחזק והגודל. אני זועק ,בצורה אווילית משהו, על היותי רלוונטי, על היותי מין אך בשום פנים אינני נאבק. המאבק בנשיות הוא המאבק באנושיות כפי שהיא אמורה להראות וכפי שהיא אכן תראה. הנשיות היא הצורה הראויה היחידה לחיים אנושיים על פני כדור הארץ ומחוצה לו. ועל כן לא נותר לי אלא ללחוש תפילה קצרה: "מי ייתן ותבוא גם נשיות עלי."

  "

  6. השחקנית והסופרת אלונה קימחי, אשתו של המוזיקאי המצליח יזהר אשדות וכלת פרס ראש הממשלה לשנת 2001, זאת שגילמה את "עורכת הדין טובת הלב" בסרטי "אבא גנוב" מצהירה בגאווה שהיא שונאת גברים. (אני אגב לא מופתע שהיא מקרית ביאליק, אני לצערי חי במקום הזה כבר 25 שנה ורמות הגזענות פה הן פשוט מעל ומעבר לכל דמיון, זאת אשכרה REDNECK TOWN שבה אשכנזים-פמיניסטים-עשירים שולטים בה ומכתיבים את התפיסות הגזעניות שלהם. ממה ששמעתי, יש למקום הזה היסטוריה שורשית עמוקה מאוד של דעות קדומות וגזענות, לפחות 70-80 שנה)

  שימו לב מה אומרת הגברת (היא מאשרת פעמיים את העובדה שהיא שונאת גברים):

  עד כמה אינך מחבבת גברים? הדמויות הגבריות ב"לילי לה טיגרס" מעוצבות כך שמתבקש לשאול אם את שונאת אותם.

  "לא לציטוט, כן".

  הייצוג שלהם בספר באמת מסגיר שנאה עמוקה ומנומקת.

  "זו הצהרה שקשה לי להגיד באופן חד משמעי, מה גם שאני חיה עם גבר ואני אוהבת אותו. פרופ' ישעיהו ליבוביץ היה אומר שהוא שונא את הנצרות אבל לא שונא אף נוצרי גופא. אני יכולה להגיד אותו דבר על גברים ועל מה שאני תופשת בעולם הגברי והאופן שהוא הקרין אלי. העולם הגברי לכשעצמו הוא עולם יפה. גברים בנו את הציוויליזציה. ישנה חוקרת תרבות ששמה קאמיל פאליה, אשה מאוד מעניינת, לסבית פוליטית, והיא טוענת שהיא מאוד מעריכה את העולם שגברים בנו, אבל מוסיפה שהזכר האנושי כל כך נחרד בעודו פעוט מרמות התלות שהוא חווה כלפי אימו שאחר כך הוא מקדיש את כל חייו כדי לייצר דברים שבעצם יפרידו אותו ממנה ומהתלות בה. הכל אקטים של פירוד ושל יצירת עצמאות מופרזת.
  כן, אני שונאת גברים".

  7. לימור ליבנת, בזמן שהייתה שרת החינוך, אמרה : "נשים טובות יותר מגברים" (והפמיניסטיות ממשיכות כל הזמן להתלונן ש"קולן של הנשים לא נשמע בפוליטיקה"), הציטוט המלא מתוך הראיון:

  "לדעתי, וזאת אמירה מאוד גורפת וכוללנית, נשים בכל מקרה יותר  טובות מגברים. יש להן יכולות יותר טובות, יש להן אינטליגנציה רגשית שמאפשרת לתקשר עם הסביבה הרבה יותר טוב מגברים, וממילא בעזרת ההידברות הן יכולות להגיע לכל מקום שירצו. חשוב לי לומר  זאת בפירוש. אסור שישתמע כי אני רק נינוחה ורק חיוכים, כשצריך אני יודעת להיות קשה, תובענית וקשוחה."

  8. באתר NRG של עיתון מעריב, כתבה יעל לוי, מאמר תחת הכותרת "5 דברים שאני שונאת אצלכם" :

  "קדושת האשכים

  נכון, זה כואב לקבל מכה בשקית הענבים שלכם, אבל לא צריך להגזים. זה גם כואב כשיש דלקת בשיניים, כואב מאוד אם מקבלים מכה באף וזה ממש לא נעים אם מגלים גידול בבית השחי. כל איזור בגוף שתרביצו בו בעיטה, או שתתפסו אותו חזק ותכווצו אותו עם היד, יכאב לכם, ומאוד.
   
  אף פעם לא ראיתי מישהי שמתנהגת בחרדה והיסטריה כשמישהו מתקרב לאף שלה בקטע של "אל תגע לי באף, תיזהר! כל מכה קטנה יכולה להכאיב! לא, אני בורחת. הוא רוצה לגעת לי באף". תרגיעו את ההיסטריה. אין לנו שום רצון להיות נחמדות ומקסימות, ללטף אתכם ואז סתם ככה, בלי קשר לכלום, להביא לכם ספנק באשך השמאלי. כולה שתי ציסטות במעטפת של עור סגול. הרי ברור שאם נשים היו נולדות עם זוג כזה, הן מזמן היו מורידות אותן אצל רונית רפאל."

  (תודה ענקית לידידי יוסף "Yosso" על הרעיון והיפוך הטקסט)

  9. אשתו של יאיר לפיד, ליהיא לפיד, סיפרה בתוכניתו של אלי יצפאן איך כיבתה סיגריה על גבר שפלט לעברה "תחת יפה". בתגובה הקהל מחא כפיים בהיסטריה.

  10. לריסה גרשטיין, סגנית ראש עיריית ירושלים הצהירה בגאווה בראיון:

  פעם סירבתי להשתתף בהפגנה של גברים מוכים כי אני הרבצתי לבעלי הראשון. מצ'ואיזם כתופעה זה ממש מצחיק אותי. הרי במלחמת המינים ניצחנו כבר מזמן ועכשיו רק נשאר לנו להאכיל כמו צריך את השבויים".

  פמיניזם: "אני פמיניסטית פרקטית. בהרבה מצבים אני יותר סומכת על נשים".

  לסיכום, אזכיר שלפי הפמיניזם לאישה מותר לשקר אפילו היא חברת כנסת (תקראו את זה), הרי מראש מילותיה הן קודש קודשי הקודשים. ככה זה כשאנחנו חיים במשטר דיקטטורה פמיניסטית עם הסתה לשנאה רצחנית נגד גברים כל יום, כל הזמן, בכל אמצעי תקשורת אפשרי.

  ג'ק

  קישורים בנושא:

  דרג את התוכן:

   תגובות (1)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     4/7/10 01:50:
   ריקי בליך היא לא שחקנית. הנה ההוכחה שצריך להעסיק מכוערים בטלויזיה - כי אז אם הם לא טובים, הם ישר יעופו. ריקי יודעת לשחק את הדמות של הסנובית, שזה מה שהיא במציאות. קרן מור היא שחקנית. חוץ מזה, ריקי ושירן זה שמות של זונות.

   פרופיל

   jack_nukem
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין