כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  אני ואחרים

  0

  "הסיפור שאסור לקרוא"

  12 תגובות   יום שישי , 18/6/10, 19:56
  "סיפור שאסור לקרוא"


  איש אינו יודע בוודאות מהם מקורותיו האמיתיים של הסיפור. ישנה סברה שנכתב עוד בימי התנ"ך או בימי בית שני, וזאת בעיקר עקב מראהו החיצוני - מגילה מבד מתפורר ומוכתם ועליה שורות אותיות צפופות בעברית עתיקה.


  המגילה התגלגלה בכל העולם מאז חורבן בית שני, עד אשר נפלה לידיו של נזיר ממסדר בני מריה  הקדושה, מסדר שהוכחד כליל בידי הנוצרים הקתולים הקנאים. המגילה, לעומת זאת, שרדה, אף שאיש  מבעליה לא נותר בחיים. נקשרו לה עלילות ומעשיות רבות. נאמר עליה שכל הקורא בה סופו למות בדרך  אלימה במיוחד. מה שהיה באמת מוזר, העובדה שמאז רגע המצאה, איש מבעליה לא היה יהודי. מי שיכל  לקרוא את הסיפור, בעיקר אנשי דת וארכיאולוגים, זועזע עד עמקי נשמתו. נאמר שמגילה זו הייתה חלק אבוד  מן התנ"ך, שלאחר מחשבה אלוהים עצמו ציווה על העם היהודי להשמידו.

  הייתה גם אפשרות, שהעלה אותה אחד ההיסטוריונים מימי הביניים, מאריוס קורנליוס באלס, שזוהי נקמתו של העם היהודי בשאר העולם, שגזל ממנו את ארצו ובית מקדשו. בימי האינקוויזיציה בספרד אף בדקו סברה זו, ונתנו ליהודים לאחר עינוים באכזריות לקרוא במגילה. הראשון ביניהם היה רב מנכבדי הקהילה. לאחר שזה סיים לקרוא, קרע הוא את בגדיו ונפל על ברכיו. "אלוהים ישמור" המשיך למלמל, עד שלקה בהתקף לב.

  מפה ומשם התגלגלה המגילה אף לצרפת בסוף המאה ה-18. המהפכנים שמרו עליה כאוצר במרתפיהם, אך איש מהם לא קרא בה. כלומר, עד שמשרת סקרן שבמקרה ידע עברית פתח את תיבת הפנדורה בה הייתה שמורה מכל משמר, וסופו של המסכן היה בגיליוטינה. עקבותיה נעלמו מאז ולא נודעו עד מלחמת העולם השנייה. האדם שיועד לקורבן הבא היה לא אחר מן האדם המקורב ביותר להיטלר עצמו, הלא הוא אדולף אייכמן. אייכמן, ולא רבים ידעו זאת, היה חובב ארכיאולוגיה מושבע. במרתפו היו מוסתרים חפצי אמנות עתיקים שנשדדו מבתי יהודים, ספרי תנ"ך ועוד אוצרות.

  בין הפריטים השמורים ביותר היתה המגילה. אייכמן, שסקרנותו לא ידעה גבול, לא התאפק וקרא בה, אי אז בשלהי 1942. סופו של אייכמן ידוע, כמובן. בשנות ה-60 נתפס על ידי המוסד והוצא להורג בפעם  הראשונה בתולדות מדינת ישראל. מן הסתם, אלוהים לא ריחם על נשמתו. האירוניה הייתה שמאז המגילה  שכנה בידי ישראל, עמוק במרתפי המוסד. כלומר, עד אשר אני, ע', סוכן המוסד שפיקח על מבצע תפיסתו של  אייכמן, החלטתי לפרוש משירותי.

  עד כמה שידוע לי אחרי אייכמן איש לא קרא במגילה. אני, לעומת זאת, שמעתי אודות עלילותיה לפני שפתחתי אותה. ידעתי שעלי לקרוא בה רק כאשר לא יהיה לי יותר מה להפסיד בחיי. משאלתי, אם אפשר לקרוא לה כך, התגשמה כעבור 5 שנים. אשתי מתה בתאונה ובננו היחיד נהרג ברמת הגולן. פרשתי מעבודתי וסירבתי לשרת את המדינה יום אחד נוסף. הסתגרתי בביתי וייחלתי למוות. ואז צפה ועלתה בזיכרוני המגילה, בה נכתב הסיפור שאסור לקרוא. בידיים רועדות פתחתי את מנעולי התיבה בה הייתה נעולה המגילה. עם זכוכית מגדלת פענחתי אט, אט את אותיות העברית בנות אלפי השנים, ובלבי פעמה התרגשות כמוה לא חשתי מעולם. בחרדת קודש החזרתי את המגילה למקומה. אני יהודי.

  הייתכן שלא יאונה לי כל רע? כעבור 3 חודשים, הושלמה חזרתי בתשובה. ניתקתי עצמי מזהותי הקודמת ועברתי לחיות בשכונת מאה שערים בירושלים. כנראה אלוהים ביקש להחזיר אליו את המגילה. אני בכל אופן, לא אשוב להיות כשהייתי. חיי לפני המגילה נראים עתה כזיכרון רחוק. נדמה כאילו לא הזדקנתי ביום, ועברו מאז יותר מ-30 שנה. המגילה לקחה ממני את זהותי. אינני בן תמותה. אני שומר המגילה. שומר הסיפור שאסור לקרוא.

  יפעת הראל כתבה את הספר "סיפור שאסור לקרוא"  נכון מקסים?

  אז הנה התוספת שלי.


  ההיסטוריה חוזרת!!! משהו קרה ובאמת, ההיסטוריה הייתה לחידה אך כנראה שלנו הפתרונות.

  עם ישראל הוא העם ה"נבחר", אך מה מייחד אותו מכל העמים?..  ?.. 

  אתם יודעים?

  טוב אז אני "אגלה" לכם אבל אתם מוזמנים לספר זאת לאחרים. ראשית העם היהודי (עם ישראל זה דבר אחר)
  לא היה פה ועל כך נכתב במקורות "גר אנוכי בארץ הזאת.." זכור לכם? ובכן הארץ, מדובר בפלנטה שלנו,  כדור הלכת, ארץ. העם היהודי "הובא" לכאן ממקום אחר.. וכבר דבר זה גרם לשוני בינו לעמים אחרים.  הקירבה של העם הזה שהיה בקשר עם ישויות שונות גרמו לסדרת עימותים שחלקם אף צוינו בכתבים ואו  בספרי ההיסטוריה.

  היו שליטים לעם הזה, אך בכל פעם שהיה צריך להיוולד "מישהו חשוב" נביא/משיח/שליח  שהיה אמור להנהיג את העם ולקדם אותו, שלב נוסף ומשמעותי, בהיסטוריה האנושית של העמים ושל עצמו,  קם מישהו אשר "ידע" מראש שצריך להיוולד אדם כזה וניסה למנוע את הולדתו. דפוס זה חזר על עצמו שלוש  פעמים.

  פרעו, אשר "ידע" דרך הכתובים העתיקים כי משה, אמור להיוולד, ציווה להרוג את כל הזכרים, בכדי למנוע  ממשה להיוולד ולהנהיג בבוא היום את עמו.

  הורדוס, שליט האימפריה "ידע" בתורו, בעזרת יועצים ואנשי דבר כי ישו, היה אמור להיוולד והוא, הורדוס,  שרצה למנוע את לידת אדם זה, ציווה כמו קודמו על נטילת חייהם של הבנים הזכרים.

  היטלר ש"הגדיל" לעשות ולמנוע, בכל מחיר את הולדת המשיח/השליח, עליו "ידע" דרך הימלר ואייכמן (שני  אלה היו יד ימינו וידעו לקרוא עברית.) ואשר "ידעו" דרך קבליסטים, שנתפסו על ידם והוצאה מהם  האינפורמציה מספר הזוהר הלו הוא הקבלה, באשר לבואו/הולדתו של המשיח/השליח, שעתיד להיוולד  בשישים השנים הבאות כלומר מ-1926 והלאה, היטלר שהבין את חשיבות המאורע הזה, החליט החלטה,  "חשובה" עבורו וקריטית לעם היהודי,

  ההחלטה להוציא להורג בדרכים קשות ולהשמיד עם שלם, נשים,  גברים, זקנים וטף, בכדי להיות "בטוח" שלא יפספס אף אחד וזאת למנוע את הולדתו של המשיח/השליח.

  לפי כל האירועים שקרו מאז, היטלר פספס ובגדול, את אותו "אחד" שרצה למנוע את לידתו ויש סימנים לכך.  א. ב- 14/05/1948 הוכרז על הקמת מדינת ישראל.

  ב. העם היהודי שחוזר לארצו.

  ג. בשביל הרבה קבליסטים אנו חיים כיום (מ-1948) בתקופה המשיחית ויש עוד..  


     (ואני לא מתכוון לתקופה בה כולם צריכים לחזור בתשובה וכו' אין קשר בין הדת לזה).

  "משהו" חזר על עצמו שלוש פעמים, בדיוק מחריד, כאשר כל אחד מהמטורפים האלה מנסה את "מזלו"  בקביעת או יותר נכון בשינוי ההיסטוריה, כולם פספסו!!!

  העם היהודי חי בארצו הפורחת והמתקדמת בעולם, כמעט מכל בחינה ותחום, מקום האוצר בקרבו מגוון  אנשים, מכל קיבוץ הגליות.

   

  האם המידע הזה נותן לכם חומר כל שהוא למחשבה? האם יש לכם מושג איזה עתיד נכון לנו???

            

  כמו שציינתי דפוס זה חזר על עצמו שלוש פעמים בהיסטוריה האנושית ואף נכתבה הלו כולם יודעים וקראו על  משה רבנו (ראו בתנ"ך).

  ישו (ראו הברית החדשה).

  ו.. המשיח לו כולם מצפים מזה אלפיים שנה, אותו ניסה היטלר למנוע את לידתו אך כמו שנאמר "והשאר כבר  היסטוריה".


   


   

  P  A  F


   


  דרג את התוכן:

   תגובות (11)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     20/6/10 09:32:


   מאד מעניין

   תודה

   אוסי

     20/6/10 04:12:

    

     19/6/10 18:44:

   מבטיחה לא לקרוא:)

   מעולם לא שמעתי אודותיה.

   נותרתי סקרנית תוהה על קנקניה.

   תודה.

    

   פוסט מרגש... וחזק !!

   לאחר כל המאורעות שנקראו בדרכו של קלף המגילה, התגלגלו לאיש אשר חרב עליו עולמו, ע"י פיענוחו של נשמת יהודי את הניקרא...

   אשר זכה לגעת בידע אל האור והגיע אל האור שחיבר את נשמתו היישר לבורא עולם, הגדולה לעלות במדרגות השם היא בהיותך על היקום והתחברותך אל הרוחני גם כשהחדר חשוך ואטום נשמת האדם יכולה לשוטט במרחבי היקום הגשמי והרוחני (כך שעל כולם לדעת שאדם נפטר (מתפטר) מהעולם נשמתו עדיין קיימת ברחבי החלל ויש על כך המון פרשנויות, רק הגוף (התלבושת) של הנשמה התמוגגה אל תוך העפר) ... וכיום יקירי טוענים רבים שהגאולה קריבה ובקרוב יתגלה המשיח, על כן קמים עלינו השדים בשנית...

    

    

    

     19/6/10 15:27:

   דרמה

   מיסתורין

   סיפורים עלומים המשאירים ים של סימני שאלה

   אנושיות במיטבה....(:

     19/6/10 11:47:


   מעניין ומסקרן

   תודה

     19/6/10 08:21:

   פוסט ממש מעניין!
     18/6/10 22:56:

   מעניין ביותר

   מסקרן ביותר

   נותן הרבה חומר למחשבה.....

    

   תודה :) 

     18/6/10 22:12:


   מסתורי, מרתק ו... מחדד, בעיקר לאלה שקמים עלינו לכלותינו.

   יתכן והשאר בכלל לא סתם היסטוריה?

   כל הנתונים מצביעים על כך שהעם הנבחר שמור מכל משמר.

   איכשהו התגלגלה המגילה הזאת לידיים של אלה שלא "נבחרו" וידעה להשמיד אותם, כביכול ללא סיבה נראית לעין.

   עושה רושם שהכי עדיף להמשיך ולהחזיק אותה במרתפים אע"פ שכל העובדות מצביעות על המשכיות למרות

   המקלות בגלגלים.

   סיפור מרתק, מעניין עד כמה נכון הוא , גם אם הוא לא באמת מדגיש או גורם להאמין בו או בנגזרותיו.

     18/6/10 22:03:

   פוסט מעניין

   הפסקת באמצע המתח ..

     18/6/10 21:50:

   מעניין

   תודה

   כריסטין *

   ארכיון

   תגיות

   פרופיל

   ciel
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין