כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  זכויות הגבר בישראל

  מדינת ישראל נשלטת ע"י דיקטטורה פמיניסטית. ארגוני הנשים שולטים במדינה באופן מוחלט בכל תחומי החיים ומכתיבים כל דבר בכוח, בצנזורה כבדה, סתימת פיות ושטיפות מוח המוניות דרך אמצעי התקשורת.

  ארכיון

  רוקדות על דם 3 הילדים

  1 תגובות   יום רביעי, 28/7/10, 12:38

  ארבעה ימים שהסיפור המזעזע, המחריד והמצמרר של רצח שלושת הילדים בידי אביהם, איתי בן דרור, לא ירד מהכותרות הראשיות והתקשורת לא הפסיקה לטחון אותו מכל זווית אפשרית (לא יכולתי לעבור ברחוב או ללכת לבנק מבלי לשמוע אנשים מדברים על הרצח ומתלהמים "איך אבא יכול לעשות כזה דבר לילדים שלו").

  השאלה שאני שואל ולא בפעם הראשונה היא מדוע רק כשגבר רוצח את ילדיו פתאום כולם במדינה מתעוררים???

   

  זה אכן רצח מחריד אבל היו לא מעט מקרי רצח אכזריים ובדם קר של ילדים ופעוטות חסרי אונים בשנים האחרונות שלא זכו כלל לסיקור באמצעי התקשורת למעט אולי ידיעה בת דקה או שתיים שנדחקה בקושי בין רצף ידיעות על מקרי אלימות כלליים. מדוע? כי הם בוצעו בידי אישה ולא גבר.

   

  לצורך ההגינות אודה שהפעם, לפחות בתחילת הסיקור ביום שבת 24/7/2010 רוב אמצעי התקשורת גילו בגרות מסויימת ואכן ציינו שזה רצח נוסף בשרשרת מקרי רצח קשים של ילדים בידי הוריהם שבוצעו בשנים האחרונות והזכירו את הרצח של רוז פיזאם ז"ל שנרצחה ע"י הסב רוני ואימה מרי (שהייתה המוח מאחורי הרצח), הרצח של אלון בן ה4 בידי אימו אולגה בוריסוב והרצח של מיכאל בן ה4 בידי אימו רגינה קרוצ'קוב.

  אלה לא מקרי הרצח היחידים של ילדים שבוצעו בידי הוריהם בשנים האחרונות אך הם נופלים לתוך תקופה שבה מצד אחד עיתונאים ונציגי תקשורת מתחילים להבין שהם כבר לא יכולים "לשחק" עם הנתונים ולהסתיר פרטים על אלימות של אימהות כלפי ילדיהן ומהצד השני הציבור קצת פחות תמים ולא ממהר לבלוע את כל מה שנציגי התקשורת המסורתיים (עיתונות, רדיו וטלוויזיה) בוחרים לפרסם (או להסתיר), כי היום יש את רשת האינטרנט.

  קוטלר מכה שנית

   

  את שיא הגועל-נפש, הכיעור והמניפולציה הפמיניסטית הצינית שברה העיתונאית והמגישה אושרת קוטלר שפתחה את מהדורת החדשות בערוץ 10 בשיא הפריים טיים במילים "...העובדה שבשבע השנים האחרונות רצחו חמישה גברים שונים את ילדיהם, בנסיבות דומות. בכל המקרים לא מדובר בחולי נפש אלא באנשים נורמטיביים שמעשיהם הכו את סביבתם בתדהמה כל פעם מחדש" והיא לא הזכירה אפילו לא את המקרה המחריד של רוז פיזאם ז"ל(!):

  'סבה של רוז רון הקטנה חשוד ברציחתה ובהשלכת גופתה לירקון בתוך מזוודה אמה, מרי פיזאם אשר ילדה לו שתי בנות, חשודה כי ידעה על כוונתו לרצוח את הילדה ואף ביקשה ממנו "להיפטר ממנה" '

   

  מרי פיזאם מחייכת בעת מציאת גופת בתה רוז:

  ''

  אושרת קוטלר כמו שאר העיתונאיות הפמיניסטיות החליטה מראש כאילו "רק גברים רוצחים את ילדיהם" ושכולם בלי יוצא מהכלל היו שפויים בעת ביצוע המעשה, כלומר בדיוק ההיפך ממה שהן טוענות כשאישה רוצחת: זה תמיד או הגנה עצמית, או תאונה, או תוצאה של "התעללות ממושכת". כשאישה רוצחת את ילדיה הן טוענות לאי-שפיות, מצוקה נפשית ו/או "דיכאון לאחר לידה" שבשמו הן פועלות להעניק פטור אוטומטי מאחריות פלילית לנשים שנוקטות או ינקטו באלימות.

  לצורך השוואה, הנה לפניכם לא פחות מ11 מקרי רצח של ילדים בידי אמהותיהם, לא כולל המקרה של רוז פיזאם ז"ל, שפורסמו ב7 השנים האחרונות באמצעי התקשורת (ייתכן שהיו עוד מקרים אך לא הגיעו לפרסום):

   

  1) סעיף ההרשעה שונה מרצח ל'הריגה'

  10 שנות מאסר לאם שזרקה את תינוקה מהחלון
  מאת: אורי אס, הארץ
  יום רביעי, 3 בדצמבר 2003, 0:01

  "האשה סובלת שנים רבות מהפרעות נפשיות, וניסתה להרוג גם את בנה הבכור. בית המשפט קבע שהיא עלולה להיות מסוכנת לבני משפחתה אחרי שיחרורה

  10 שנות מאסר נגזרו אתמול על תושבת צפון הארץ, שהורשעה בהריגת תינוקה לפני ארבע שנים, כשהשליכה אותו מחלון דירת המשפחה בקומה השלישית. בית המשפט המחוזי בחיפה קבע, בין השאר, שהאשה עלולה להיות מסוכנת לבני משפחתה אחרי שיחרורה, ולכן גזר עליה עונש מאסר ארוך כפי שביקשה הפרקליטות. היא עשויה להשתחרר מן הכלא בעוד כשלוש שנים."

  חשוב להזכיר שהאישה הזאת הורשעה תחילה ברצח אך במשך 3 שנים הפעילו גורמים שונים לחצים אדירים, כנראה בהשפעת ארגוני הנשים, כדי לשנות את סעיף ההרשעה ל'הריגה' בלבד. משחק של סמנטיקה: הפמיניסטיות אכן צודקות במידה מסויימת כשהן טוענות ש"נשים לא רוצחות" כי מראש הן דואגות שנשים שרצחו כלל לא יורשעו בעבירת רצח ולא יוגדרו כ'רוצחות'!

  הנה לפניכם הכתבה המלאה:

  ''

  2) אחרי שנה: האם שבתה "נעדרה" הודתה ברצח

  גופתה של אחלם שוויקי, בת 19 מירושלים, התגלתה בחוף הים בחיפה כבר לפני שנה. האם אמנם דיווחה על היעדרותה, אך החקירה הובילה את השוטרים אליה ואל אחיה. האם הודתה כי רצחה את הבת "כיוון שביישה אותנו"

  כתב ynet פורסם: 13.08.03, 13:41

  3) האם הורשעה בהריגה במקום ברצח בנה

  ילנה אברמנקו, תושבת חולון, הודתה שדקרה למוות את בנה, כי לא סידר את חדרו כפי שביקשה. תחילה הואשמה האם ברצח אולם במהלך המשפט הומר האישום להריגה, משום שלא ניתן היה להוכיח כי ביצעה את המעשה בכוונה תחילה

  ורד לוביץ' פורסם: 16.09.03, 12:58

  בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע הבוקר (ג') את ילנה אברמנקו, בת 47 מחולון, בהריגת בנה דניס, בן 26, באפריל השנה.

  4) תינוק בן יומו הושלך אל מותו מחלון דירה בחדרה
  מאת: הארץ
  יום רביעי, 29 בספטמבר 2004, 10:12

  התינוק נמצא על דשא ליד בניין בן 4 קומות, כשהוא מחובר לחבל הטבור ולשילייה ולצידו בגדים מגואלים בדם. אמו בת ה-17.5 סיפרה לשוטרים כי ילדה אותו ללא ידיעת הוריה

  הנערה שהשליכה את תינוקה חשודה בהמתתו

  בת ה-17 מחדרה שנעצרה לאחר שגופת ולד התגלתה מתחת לבניין מגורים בעיר, חשודה שהמיתה את התינוק. המשטרה ממתינה לתוצאות נתיחת הגופה של התינוק כדי לבדוק אם היה חי בעת שנולד

  אחיה ראב"ד פורסם: 03.10.04, 11:20

  5) ירושלים: אם נאשמת בהריגת בנה בן השנתיים

  נדאא בסטי, צעירה משועפאת, מואשמת כי לאחר מסכת התעללויות בבנה בן השנתיים הרגה אותו במכות בגב, בבטן ובחזה. כתב האישום חושף כי נדאא נהגה לנשוך את בנה, לטלטל אותו במשך חודשים - עד לסופו המר

  טל רוזנר פורסם: 08.05.05, 12:48

  6) פחות משבוע לאחר שכתבתי על המקרה הזה בבלוג שלי לשעבר בתפוז (זה שהופל ע"י הפמיניסטיות) עשו על הרצח כתבה מיוחדת בחדשות "יומן" בערוץ הראשון:

  ''

  7) הופחת עונשה של רוצחת בנה ל-18 שנות מאסר
  יום רביעי, 28 ביוני 2006, 19:13 מאת: מערכת וואלה!

  בית המשפט המחוזי בחיפה גזר היום 18 שנות מאסר בפועל על וואפה מחאמיד, שהורשעה ברצח בנה בן השנה. המקרה אירע לפני ארבע שנים וחצי, בדירת האשה בקריית אתא. בגלי צה"ל דווח כי העונש ניתן לאחר שבית המשפט העליון קיבל את ערעורה של האשה על מאסר העולם שנגזר עליה וקבע שהיא זכאית לעונש מופחת.

  8) ביהמ"ש גזר שנתיים מאסר על אם שהתעללה למוות בבתה התינוקת

  פורסם: 12.06.07, 10:00

  בית משפט המחוזי בתל אביב גזר שנתיים מאסר בפועל על אישה שהואשמה בגרימת מותה ברשלנות של בתה התינוקת לפני כשנה.

  מכתב האישום עולה כי האם נהגה להתעלל בפעוטה ובשתי בנותיה האחרות. לפני כשנה מתה התינוקת בגיל שלושה חודשים לאחר שאמה הטיחה אותה ברצפה.

  (ורד לוביץ')

  9) אישום: הטביעה את התינוקת, וזרקה לפח

  תושבת באר-שבע בת 24 נאשמת בהריגה, לאחר שהטביעה את התינוקת שילדה. אחר כך ביקשה מחברתה להשליך את הדלי ובו התינוקת לפח האשפה

  אילנה קוריאל פורסם: 18.12.08, 11:51

  גלית אמזלג, בת 24 מבאר שבע, הטביעה את התינוקת שילדה לתוך השירותים, ולאחר מכן שלחה את חברתה להשליך את הגופה לפח האשפה - כל זאת משום שהרתה לחבר בדואי מחוץ לנישואים וחששה מתגובת משפחתה. הפרטים הללו כלולים בכתב אישום, שהוגש הבוקר (יום ה') לבית המשפט המחוזי בבאר-שבע.

  10) הטביעה את בנה בים ונשלחה ל-8 שנות מאסר

  אולגה בוריסוב, שהורשעה בהריגתו של בנה אלון בן ה-4 כשהטביעה אותו בים, נשלחה ל-8 שנות מאסר ועוד 8 חודשי מאסר על תנאי. השופטים בגזר הדין: "הילד היה זכאי לגדול, דמו זועק מן הים"

  אבי כהן פורסם: 09.12.09, 09:41

  11) רגינה קרוצ'קוב, שהטביעה את בנה בגיגית הורשעה בהריגה בעסקת טיעון
   

  פורסם ב - 10:32 17/11/09
  עדכון אחרון - 12:28 17/11/09

  מאת עפרה אידלמן

  רגינה קרוצ'קוב, שהודתה במעשה, הורשעה במסגרת עסקת טיעון. הצדדים הסכימו על עונש של 12 שנות מאסר, שכפוף לאישור ביהמ"ש

  רגינה קרוצ`קוב, שהטביעה את בנה למוות בגיגית, הורשעה הבוקר (שלישי) בהסדר טיעון בהריגה במקום ברצח. הצדדים הסכימו על עונש של 12 שנות מאסר. העונש כפוף להסכמת בית המשפט.

  לא צריך להיות מומחה כדי לראות את הדפוס החוזר על עצמו: נשים רוצחות באכזריות את ילדיהן ומאפיה שלמה של עיתונאיות פמיניסטיות, עורכות דין, משפטנים וכל מיני פודלים מתגייסים להגן עליהן, להציג את הרוצחות כ"מסכנות", "חסרות אונים" ותמיד "לא מודעות למעשיהן". תמיד! עובדה שבסופו של דבר, הן לא מורשעות ברצח אלא מקסימום בהריגה, מה שאומר בפועל מספר שנים בודדות בכלא במקום 25-30 כמו שגבר מקבל על רצח.

  אל תחשבו שלעיתונאיות הפמיניסטיות באמת הפריע שנרצחו בשבת שעברה 3 ילדים מסכנים, הן פשוט חיכו והתפללו לעוד מקרה טראגי כזה אותו הן תוכלנה לנצל באופן ציני למטרות גיוס כספים, קידום תעמולה אנטי גברית וגיוס כוח פוליטי ציבורי נוסף לארגוני הנשים.

  ג'ק

  קישורים בנושא:

  דרג את התוכן:

   תגובות (1)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     4/8/10 16:09:
   כיום נוצר תהליך הרסני שבו מאות גברים מאבדים את בתיהם, חיים ללא קורת גג גווים ברעב כמו באירופה לפני 70 שנה בערך, גברים כבר נשלחים לכל מיני "מחנות ריכוז" (תאי מאסר) על לא עוול בכפם ועל כל מיני "חוקים" ועבירות שהמציאו נגדם ארגוני הנשים (גסטאפו), אפשר להגיד בבטחה ששואה נוספת כנראה לא תפרוץ בקרוב כי היא כבר התחילה מזמן. עד לפני שקרה מה שקרה, בדיחות נגד יהודים נחשב דבר מקובל ומוצדק במיוחד, בדיוק כמו שפעם כל היהודים באירופה היו "חזירים", "אותו דבר", "משעממים", "קמצנים", "איילי הון", "מושחתים" וכו'. אני מנסה להסביר את זה במילים האלו לכל מיני אנשים שלא מבינים מה אני מחפש באתרים כמו שלך או כמו "המשפחה היהודית" של גיל רונן שנסגר זה מכבר.
   ישנם למעשה קורבנות רבים של מערכת הפמיניזם, בעיקר אנשיםבעלי מגבלויות גופניות, אנשים שזקוקים לעזרה סוציאלית, קשישים, גברים הומוסקסואלים, נמוכים, שמנים, רזים, גבוהים, ולעיתים מאוד רחוקות גם נשים "נורמליות".
   למרות ששני הכוחות העיקריים שנפגעים הכי חזק בכל המלחמה הזו מול הפמיניסטיות הם כמו תמיד הילדים והגברים ולא רק הגרושים שביניהם, הם למעשה הכוחות הנבגדים ביותר ע"י הפמינאציות לטובת "קריירה", כסף, אינטרסים אישיים, אידאולוגיות פוליטיות קיצוניות ותורות גזע שטוענות שהכרומוזום הנשי x מפותח יותר, שכל קשר מיני בין גבר לאישה הוא למעשה ניצול של האישה. אני כמובן כותב כל דבר מתוך ניסיון אישי ארוך.

   פרופיל

   jack_nukem
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין