כותרות TheMarker >
  ';

  Love is in the air

  "כל דבר הוא אחד מתוך מיליון נתיבים. לפיכך, לוחם אור חייב לזכור תמיד שנתיב הוא רק נתיב!

  אם הוא חש שאין עליו ללכת בו אסור לו להשאר בו בשום פנים ואופן. החלטתו להשאר בנתיב הזה או לעזבו חייבת להיות משוחררת מפחד או משאיפה.

  על לוחם האור לבחון כל נתיב מקרוב ובצורה שקולה. וישנה שאלה שהוא חייב לשאול: האם לנתיב הזה יש לב?

  כל הנתיבים זהים...הם מובילים לשום מקום!
  אולם נתיב עם לב הוא קל. הוא לא גורם ללוחם להתיגע כדי לחבבו. להיפך, הוא גורם למסע מלא חדווה. כל עוד האדם הולך בו...הוא אחד עימו!"

  קרלוס קסטנדה - משנתו של דון חואן

  ארכיון

  העולם המופלא - אלפי פריחות (צופית)

  54 תגובות   יום חמישי, 29/7/10, 16:49

    

  עולמם של הקלפים האינדיאנים 

   

  אלפי פריחות 

    

    

  ''

   

   

   שלום לכולם,

    

  ביום שני האחרון, ט"ו באב, מצאתי בתיבת הדואר שלי ב"קפה" את המכתב הבא:

    

   

  *********************************************************

  בקשה

  מה שלומך?  מזמן לא כתבת לנו פוסט על איזו חיה......

  ואני כל כך אוהבת לקרוא אותך??????????????!!!

  אז, בקשת השבוע?

  שלפי איזה חיה חמודה (מהכובע....) וכתבי לנו.

  בטוחה שהרבה מחכים לפוסטים שלך.

  בתודה מראש,

  אסתי

  *********************************************************

   

  את המילים הללו כתבה לי אסתי שכינויה בקפה הוא "דרך הצבע". ואני התרגשתי מאד!  הפנייה הזו הגיעה  אלי בעיתוי מיוחד  - ערב יום הולדתי העברי וחג האהבה! -  חג המסמל אולי יותר מכל את מי שאני ואת המהות האולטימטיבית בה אני דבקה ומאמינה. האהבה!

   

  ידעתי שבקשתה של אסתי היא קריאה עבורי לצאת מתוך ימי הכאב והשתיקה שגזרתי על עצמי, מהשיחות הנוקבות שניהלתי בתוכי ועם העולם על מהות האמת ועל הדרך... ומהקושי לשחרר נושאים מהעבר שכבר אינם רלבנטיים לחיי... ולשוב לכתוב, לשתף, להביע ולהפיץ את האהבה העצומה שפועמת בליבי...זו המבקשת לפרוץ מהלב המתפקע, להתבטא, להאיר ולגעת. האהבה, שכשאני מרשה לה להיות היא כל כך עצומה עד שיש בכוחה ליצור, לברוא ולהגשים כל דבר! כל חלום, כל כמיהה....ה-כ-ל!  

   

  החיה הראשונה שעלתה בראשי היא היגואר שנמצא במפת הטוטם שלי ומדברת על נושא האמת והיושרה בחיינו. זו חיה שליוותה אותי, בזמן האחרון, בהרבה שאלות ובחקר הפנימי. מנגד התעופפה לה מולי ציפור קטנה וצבעונית מלאה במתיקות, באהבה ובשמחת חיים. הצופית! התלבטתי מאד בין השתיים...וככל שנקפו הימים הסתמן יתרון ברור לצופית. בסופו של דבר החלטתי לבחור בה. ובמילים אחרות - בשמחה! במהלך כתיבת הפוסט התבהרה לי יותר ויותר בחירה זו... וזה היה גילוי מפעים ומרגש.

   

  אז... אסתי היקרה תודה גדולה לך! קבלי חיה שהיא לא רק חמודה אלא גם מתוקה אמיתית! חיה שיודעת ליהנות מכל היופי שבחיים!  ומכיוון ששימחת אותי מאד קבלי (את וכמובן כל החברים) גם בונוס! שיר ש"בחר" להצטרף לחגיגה!  - חגיגת האהבה, שמחת החיים ויום ההולדת שלי שחל היום. שיר שמבטא את האנרגיה הנפלאה בה אני חשה עכשיו ואותה אני מבקשת להעביר לכולכם. אז בבקשה הקשיבי/ו לשיר המצורף יחד עם קריאת הפוסט!

    

   

   

  ''

   

  ***************************************

     מיהי הצופית?

    

  ''

   

  הצופית היא הציפור הקטנה והמרתקת ביותר מבין כל הציפורים (ניתן למצוא למעלה מ – 300 מיני צופית). היא מכונה גם יונק דבש. שמה העברי ניתן לה משום שהיא יונקת את צוף הפרחים אך באנגלית היא נקראת  HUMMINGBIRD על שם הזמזום שמשמיעות כנפיה. 

    

  הצופית קלילה, צבעונית, מהירה, מיטיבה לעוף, ונודדת בעקבות האקלים החם אלפי קילומטרים באופן רצוף.  היא יכולה להניע את כנפיה בצורת הספרה 8  - סמל האינסוף ( ∞ ) דבר המאפשר לה לנוע בכל הכיוונים – למעלה, למטה, קדימה, אחורה, לצדדים, ואף לרחף באוויר ולהראות חסרת תנועה. היא מסוגלת להגיע למהירות גבוהה ביותר בהמראה ואף להיעצר בבת אחת.

    

  היא אוהבת לשחק במים ולהשתעשע בהנאה עם חברותיה ושומרת בקנאות על עצמאותה. חוץ מתקופת החיזור וההזדווגות היא אוהבת להיות לבד וליהנות מהחופש האישי.

    

  הצופית מרבה לאכול ומזונה מורכב בעיקר מצוף (סוכרים) הפרחים אך גם מחרקים קטנים. היא בעלת מקור ולשון ארוכים המאפשרים לה לדלות צוף מהפרחים. היא עשויה לאכול בין 50-60 ארוחות ביום כדי לשמור על חום גופה (בשל מימדיה הקטנים ופעילותה הרבה היא מאבדת במהירות את חום גופה).

     

    ***************************************

   

   מה מסמלת הצופית ומהן סגולותיה?

     

  ''

   

  הצופית מביאה עימה את סגולת המתיקות, שרה את התדר הקוסמי של שמחת החיים הטהורה והאושר ומסמלת עליצות, פליאה, יופי (מבחינה אנרגטית היא מגלמת בתוכה את האסתטיקה הגבוהה ביותר), הרמוניה, אמנות, מוסיקה שמימיית, אהבה וקסם. צבעיה המרהיבים מזכירים את צבעי הקשת. היא מעופפת לה בין הפרחים, מעירה אותם בשירתה, טועמת מצופם ומקרינה את צבעיהם. והם...הפרחים...אוהבים אותה! כי הודות לה הם חיים ופורחים! (יניקת הצוף מפעילה את מנגנון הרבייה שלהם).    

   

  הצופית מלמדת אותנו כיצד להשתמש בסגולות הפרחים לשם ריפוי (כמו: תמציות פרחי באך ואחרות). כמו כן, היא מלמדת אותנו על שמחת חיים ללא שיפוטיות, על הבאת שמחה לאחרים, ועל הפקת המיטב מכל אדם ומכל מערכת יחסים. קלילותה, מהירות מעופה וכושרה הפנומנאלי לעוף מרחקים ארוכים, באופן רצוף, מרמזות ומלמדות על כוח סיבולת, על קסם ועל יכולת להשיג את מה שנראה כבלתי אפשרי. זריזותה מזכירה לכולנו ליהנות כל זמן שאנו יכולים ובמהירות האפשרית...כלומר, לקחת עכשיו את הטוב! 

   

  עבור הצופית החיים הם עולם של עונג צרוף וכושרה לדלות נקטר מן הפרחים מראה לכולנו כיצד לדלות את נקטר החיים בעצמנו וכיצד למצוא שמחה ומתיקות בכל מצב! היא מתרחקת מכיעור וקשיות לב ומתעופפת במהירות ממקום שבו אין הסכמה או הרמוניה.

    

  בעיני האינדיאנים הצופית מסמלת, מזמנת ומהווה פתח אל האנרגיה האדירה ביותר, בכל העולמות ומעבר להם, האהבה! . מסיבה הזו נתפסות נוצותיה כבעלות איכויות של קסם הפותחות את הלב ומקרבות אהבה. הן שימשו במשך אלפי שנים, להכנת קמעות אהבה ולעשיית קסמים הקשורים באהבה.  

    

  בנוסף, נחשבת הצופית לאדון האור. רוחה היא הסימן כי האופל נעלם והאור חזר!... וכי איתו חזרה גם קשת הצבעים המביאה יופי ונועם לחיים. רוח הצופית שומרת על אלה הפוסעים בנתיבי הרוח, נותנת בהם חיים בכל פעם שהם עולים מתוך החשכה של עצמם ונותנת שם לדרך שבה בחרו לצעוד. היא מביאה תנועה של ריקוד אינסופי, יופי וצבעוניות שרק הקשת בענן היא תחרות לה, שירה וניגונים של התרגשות ושל  אש מרצדת בתוך הלב ומתוכו אל כל עבר ומרדף חסר פשרות ומלא בתעוזה אחר הצוף והמתיקות של החיים.  רוח הצופית מלטפת, מרפאה ומחבקת. היא מביאה את נוודי הרוח אל לב ליבם של עצמם ושל הדברים שבהם הם עוסקים. בדיוק כפי שהמקור המרהיב מוצא ללא ספק ושאלה את לב הפרח וממנו יונק את צופו, כך רוח הצופית מביאה מהירות מדויקת ונקודתית אל לב ליבם של הדברים ולב ליבו של ההולך בנתיבים השונים על פני האדמה.

   

   

      ***************************************

  על מה מעידה הופעתה של הצופית?

   

  ''

   

  כאשר עפה לה הצופית בסביבתכם הכינו את עצמכם לצחוק מצלצל ולהנאה צרופה. דעו שהגיע הזמן לעזוב את גישתכם השיפוטית ולהירגע!  חיה זו מביאה לכם ניצוצות מוארים של הרוח כשהיא נעה כחץ שלוח הטעון בשמחה ובאהבה מכאן לשם ולכל מקום. התכוננו להתפרצות חדשה של אנרגיה שתשטוף אתכם בים של אהבה ותסחרר את חושיכם. מטרת ביקורה של הצופית אצלכם היא אחת! יש לה משימה!  - להביא לכם יופי ושמחת חיים. מהותה היא להבריח את החושך מכם והלאה ...למלא אתכם באור או להיכחד (היא אינה מסוגלת לחיות בשבי או בכלוב) לכן אל תזעיפו פנים בנוכחות חיה זו ואל תכלאו אותה כי היא תמות מיד. זכרו שמדובר בסגולה מאד מעודנת שהינה חסרת הבנה בענייני העולם הגשמי.

    

   ***************************************

   מיהם אנשי הצופית (מופיעה במפת הטוטם שלהם)?

     

  אנשים בעלי סגולת הצופית הם:

  © אנשים שאוהבים את החיים על הנאותיהם. 

  © כאלה שנוכחותם משמחת אחרים.  

  © אנשים שמחוברים לשמחת החיים, לצבעים, לצלילים ושליחותם הינה הפצת השמחה והיופי.

  © כאלה שמערכות היחסים שהם יוצרים עם אנשים מוציאות מהם את המיטב. 

  © אנשים שיודעים מתוך אינסטינקט איפה ניתן למצוא יופי ותרים אחרי האידיאל שלהם בין אם הוא קרוב או רחוק. רבים מאנשי הצופית הם אמנים, מוסיקאים, ציירים, מרפאים, מעצבים, אדריכלים, כאלה העוסקים בתעשיית היופי ועוד – אלו אשר יביאו לחיינו יופי, הרמוניה ושמחה.

   

   ***************************************

    

  ולסיכום חברים יקרים ...אתם מוזמנים ללכת אחרי רוח הצופית, להתמלא בפרץ של שמחת חיים, להתרונן, להתמסר באופן טוטאלי למערבולת היופי ולמציאת הצוף שבחיים.... להשיל מעליכם את כל מה שאינו מביא אושר ושמחה ואת כל מה שמעכב אתכם מלפרוש כנפי קשת וללמוד לעוף. כמו כן אתם מוזמנים להיות נכונים להתבונן אל תוך ליבכם - לאחות את הקרעים שבו, לרפא את כאביו, להרגיע את פחדיו  -  ויחד עם אדון האור בעל כנפי הקשת הזעירות לנסוק אל תוך פרחי הבריאה ולשתות את צופם – נקטר העינוגים של החיים – האהבה!

    

    ***************************************

   

   מקורות

  1.  
  2. 1. ג'יימי סאמס, דייויד קרסון, 1999.קלפי סגולה. הוצאת ענבר.
  3. 2. טד אנדרוס, 1999,  שפת החיות.  הוצאת אור-עם. 
  4. 3. דוב טרובניק, 2007 מאיה -סודות התרבות הנעלמת
  5.     הוצאת הרוח הגדולה.

   

   

  ''

   

  ©כל הזכויות שמורות לד"ר מיכל אדמתי©

   

   

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (54)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     24/8/10 04:43:
   עונג צרוף לקרוא אותך
   על הצופית ובכלל...
   אני כל כך אוהבת את החיה הזו -
   יש אחת שמקננת לה בגינה שלי, מדהימה...
   ממלאה אותי בחדווה, מעלה חיוך בתוכי,
   מתוקה להפליא ואינטיליגנטית כל כך...
   לא מפסיקה להתפעל ממנה.
   היא ראויה לכל התכונות שמיוחסות לה - אין ספק.
   תודה על הפוסט המרתק !
   זוהרית
     21/8/10 16:57:
   יקירתי, הרבה זמן לא הייתי כאן בקפה וחזרתי רק בימים האחרונים, ומאד שמחתי למצוא פוסט שלך אצלי בתיבה.. כרגיל את (והצופית) משמחות ומעשירות את מי שפוגש בהן, ותורמות המון להרמוניה של הסביבה. אני מקווה שבאים אליך ימים טובים ומאחלת לך רק טוב.
     15/8/10 21:54:

   חברים טובים!

    

   תודה ענקית על כל המשובים החמים ועל הברכות הלבביות.

   שמחתי על החיבור עם רוח הצופית.

    

   " לו היתה ניתנת לי בחירת הכנפיים, הייתי בוחרת באלו הצבעוניות והייתי גולשת בין הפרחים כמו קשת בענן הצובעת את ערפל השחר. כך יודעת הייתי את נתיבי תבניות הבריאה של הקוסמוס וכך הייתי מצטרפת לחלום הצופית" (מפיו של עורב לבן).

     10/8/10 14:03:
   זוג צופיות מבקרות אותי תדיר וממלאות את לבי שמחה.
   מרתק לקרוא אותך נתיב האור.
     8/8/10 13:31:
   אכן, מזמן לא כתבת,,או ראיתיך,,
   חשבתי בגלל השידרוג,,
   שמחה לקרא פוסט נפלא סוחף ומעמיק..

   הגינה שלי נהנית יום יום מביקור צופיות חינניות ומזמרות,,,,
   אוהבת שירתן ומעופן המיוחד....*
     8/8/10 12:20:
   אהבתי :)
   צירפת קישור והייתי מבין מגיבותייך הראשונות, אלך לגלריות שלך ,שם אקח נשימה. תודה
     7/8/10 11:53:
   מזל טוב :)
   יש שתי צופיות זכר ונקבה שמתעופפים סביבנו ללא הרף. אז איזה כיף!
     7/8/10 04:06:
   בהחלט מתחברת לזו הרוח.

   תודה שהבאת ושבת נעימה לך
     6/8/10 21:25:
   מיכל אהובה,
   זמן רב שלא הייתי כאן והנה עם חזרתי- הפוסט הראשון שפתחתי הוא שלך, קוראת כאן על הצופית ומסכימה עם כל מילה.
   כמה חשוב לדעת לפרוש כנפיים ולעוף עם כל מה שעושה לנו טוב, להשיל מעלינו את כל מה שמונע, עוצר וחוסם- וללכת רק בדרך שתביא אלינו את הצוף הנכסף!
   וליום הולדתך, ואלף סליחות על האיחור-
   יודעת את אהובה שכמוך עד כמה את יקרה ומיוחדת,
   כמה אני חשה ממרחקים את לב הקסמים השוכן בקרבך!
   מאחלת לך המון ברכות נפלאות וחמות, שיהייה לך מזל טוב ענקי חברה, עם הגשמת כל משאלות ליבך ועם צמיחת הנפש והרוח....שלא תיגמר לעולם!
   אוהבת אותך מאוד ומחבקת חזק
   שלך איריס
     6/8/10 06:59:
   עונג שבת*
     5/8/10 00:47:
   רצינית וכנה כמה נפלא !
     3/8/10 22:09:
   מיכלי,
   פוסט מופלא ומושקע כמו תמיד ועל כך התודה...
   ריגשת אותי עם הנימה האישית ועם היושרה
   מאחלת לך את כל הטוב שבעולם
   בחיבוקים של אהבה...

   כתבת פוסט מקסים
   ומקסימה הצופית
   הטוטם האינדיאני מרתק מאד
   וכן
   יהיה נחמד אם פעם בשבוע תשלפי חיית טוטם מהכבע...

   בת חן
     3/8/10 02:12:
   מיכל הקרה
   נהניתי מכל מילה
   ואימצתי לי את הצופית...:)
   תודה
   סאני*
   פוסט יפהפה
   בצבעים ובקולות
   מזל טוב מיכלי אהובה*
     2/8/10 23:21:
   פוסט מקסים
   אהבתי
   מזל טוב יקירתי
   אלין******
   מיכל יקירתי,
   הרבה מזל טוב,
   פוסט מקסים,
   תודה.
   יעל.
     2/8/10 19:15:
   ראשית, מזל טוב. שנית, אני איש של מוזיקה המוסיקה היא שפתי ואת עשית לי את זה בשיר הנפלא שצרפת לפוסט.

   זה ממש יפה, תודה.

   או... ומזל טוב דרך אגב.

   מגניב

     2/8/10 16:41:
   מיכל היקרה..
   מזל טוב להולדתך..
   והלוואי והצופית תביא לכולנו פרץ של שמחת חיים
   ואת כל הטוב שהזכרת..

   ותודה לאסתי מדרך הצבע שבזכותה זכינו
   ברוח הצופית (על אף החום הכבד) החיית את משב האביב לרגע.
   פוסט נהדר ומלמד.
   מזל טוב ענק ליום הולדתך.
   בני
     2/8/10 10:05:

   איזה כיף. מתנה ליום הולדת. גם לי היה יום הולדת.

   -

   אז מזל טוב לשתינו.

   -

   שנהיה תמיד צופיות שמיחות

   -

   חנה

     2/8/10 09:39:
   תודה שהבאת את ה"צופית" עם הצבעים והצלילים והמשמעות הגדולה של הציפור הקטנטונת.
   נהניתי גם מהשיר המרנין והמעודד:
   "ועל כל שמש השוקע
   בליבי אני יודע
   שאי שמה יש תמיד אלפי זריחות"
   מזל טוב רווי באהבה וצוף.
     1/8/10 23:56:
   מזל טוב ליום הולדת מתוק מדבש, שיש בו סלסולים וערסולי שמחה כמו אלה של יונק הדבש. הם כל כך יפים, מקסימום צבע במינימום שטח. שתהיה לך המון שמחה
     1/8/10 23:51:
   מזל טוב, לך "צופית" יקרה !
   נהניתי מהפוסט מלא האהבה שלך... את התגלמות ציפור מדהימה זו.
   התחברי מחדש למקום המתוק הקסום הזה בך, כי מחכים לך ימים של שמחה !
   סוזן
     1/8/10 23:33:
   אחלה פוסט.
   ***
     1/8/10 22:39:
   יופי :)
   צופ...צופית
   פוסט מרנין וצבעוני
     1/8/10 20:34:
   יונק הדבש היא אכן ציפור קסומה
   אני נוהגת לעקוב אחריה במצלמה שלי.
   מקוננות אצלי בשיחים המשתקפים מהחלונות.
   המון מזלטוב לך יקירה.
   ט"ו באב הוא התאריך הכי יאה לך.
   מלאה ומעניקה תמיד אהבה לרוב.
   מקסים ומלא אופטימיות ותקווה
   שכה אופינים לך יקירה
   עשי חייל
     1/8/10 10:04:
   פוסט מלא מלא מתיקות
   ופריחות אהבה.
   והקליפ מתאים ונפלא ...
   מתאים לדמותך המקסימה
   לנתיב האור ולאהבה המצוייה בך
   נהניתי לקרוא..
   מאחל לך אור ואהבה
   ומזל טוב עם שפע ברכות
   להצלחה .
     1/8/10 09:38:

   http://cafe.themarker.com/image/1590822/

     1/8/10 09:18:

   ''

    

   מילים מלבבות כתבת על הצופית- יונק הדבש ...

   יש לי כאלה  מתוקים בגינה , שבאים לבקרני ,

   הנקבות אפורות והזכרים צבעוניים ומראם מרהיב

   ויש גוזלים קטנטנים ומתוקים וכולם מרקדים בשמחה

   מלקטים צוף במחול אהבה *

     1/8/10 08:48:
   *
   מיכל יקרה
   תענוג של פוסט
   כל כך מושקע ומפורט
   ממש עבודת מחקר
   למדתי המון ממך בבוקרו של יום, שבוע וחודש
   תודה לך
   מיקי
     1/8/10 00:57:

   יקירתי האהובה והמשקיענית,

    

    

   תודה רבה!!!

    

   הצופית - אהובה עליי מאז ילדותי.

    

    

   מאחלת לך לכבוד יום ההולדת -

   שפע ברכה יצירה והגשמה,

   במכלול עשייתך המבורכה;

   מתוך קלות נחת שמחה ואמונה-

   היי כפי שאת לבריאה מתנת אור ואהבה.

    

    

   אוהבת'ותך מאוד

   הילה

     31/7/10 23:27:
   מקסים
   שבוע טוב
   http://affilite4u.weebly.com‬
   ‪http://www.zone030.co.il/157-1-3-1.html‬
   ‪http://www.peoplestring.com/?u=geryklein
     31/7/10 21:09:
   תודה חברה -----------

   פוזית*
     31/7/10 19:16:
   מקסים,מרגיע,הגיע בזמן המדוייק
   מחמם את לב האמת והאהבה
   ממעוף הצופית

   תודה אשה יקרה
   אסתר:)
     31/7/10 11:11:
   אסתי הזו מדהימה..וגם את מלאת ידע וכוונות טובות..
   כל כך מעניין כל החיבורים הללו..
   שיהיה לך פרחוני כל עונות השנה ..
   (-:
     31/7/10 09:00:

   איזה יופי ואיזו מתיקות!


   יש לזה כוח רב להחזיר את חוכמת הטבע אל חיינו

     31/7/10 07:32:
   מחבקת אותך באהבה
   גדולה.

   יונק הדבש הציפור האהובה לי
   ומצייצת בקולה החזק והחודר מול חלוני
   מידי בוקר.

   ואני כל כך אוהבת אותה יונקת את דבש החיים שלה
   מצפורי גן העדן שלי.

   תודה לך מיכל אהובה
   עכשו הבנתי עוד דבר על ביקורה המהיר והמאיר
   משהו בין כחול מטאלי שלו לחום שלה.

   אהבה ליום הולדתך
   מזל טוב

     31/7/10 01:45:
   יפה מאד!
     31/7/10 00:03:

   מיכל יקרה,

   הבאת את הצופית ממש זמן

   הוקסמתי,

   לוקחת לעצמי מהקסם הזה,

   כמתנת יומולדת

   תודה ענקית

   דבי

     30/7/10 20:16:
   מיכל יקרה
   נולדת ב-טו' באב. כמה מתאים :)
   הפוסטים שלך תמיד מפיצים אהבה וידע שאת מעניקה באהבה רבה ובנדיבות גדולה
   אני מאחלת לך תמיד טוב ואהבה, בהירות ושמחה
   ויום הולדת שמח כמובן
     30/7/10 16:14:
   היי מיכלי,
   הפוסט שלך נשלח אלי בדיוק בזמן!
   כמו החברה שהגיחה הבוקר לשניה
   בלתי צפויה לחלוטין.
   ביקשתי הדרכה וקיבלתי מכל הכיוונים...
   ממש מתחברת לרוח של הצופית
   ולתזמון בחיי כרגע.
   מאחלת לך ליום הולדתך
   כל שתבקשי!
   באהבה
   תמי
     30/7/10 15:44:
   ***
     30/7/10 15:42:
   אוהבת לאהוב , בוחרת לאהוב , אוהבת לבחור,....
   מקסים!
     30/7/10 15:12:
   איזה פוסט?! מרתק. כל הכבוד לך. מזל טוב עברי ישראלי ולועזי בסביבה גם, לא?!
   בשם האהבה, מאחל לך את כל הטוב בעולם
   תודה על העשרת הרוח
     30/7/10 12:54:
   תודה, איזו כתיבה יפה על הצופית. מזל טוב ליום הולדתך. הצופית היא ציפור שאני אוהבת במיוחד. באמת ליד חלוני יש שיח פרחים והצופית אוהבת לבוא לינוק צוף מפרחי השיח. כמעט כל יום הצופית באה אל לפני חלוני ואני רואה אותה מעופפת ברון ובחדווה מעל הפרחים ויונקת מהם צוף. זו באמת ציפור מאוד חיננית ומקסימה.
     30/7/10 10:58:
   נתיב האור

   טוב שאסתי פנתה וכך כולנו נהנים מהפוסט שהבאת
   המון מזל טובים לך -
   כייף גם לי לפתוח כך את הבוקצהריים של יום שישי -
   נהניתי מאד
   שבת מחבקת
     30/7/10 08:56:
   בוקר אור ומזל טוב לך
   מיכל יקירתי........
   ממש ככה, בכיף לפתוח את הבוקר
   ולמצוא פניני חוכמה כמו אגלי הטל על הפרח שבחצרי.....
   ולזמן את הצופית.....ולהנות מהקפה, כמו שצריך......תענוג
   וכולנו בקפה מברכים אותך...ונהנים.
   ולא בכדי בחרת בצופית יקירתי, שהרי את תמיד משמחת אחרים בנוכחותך, שכן הצופית קשורה לצ'קרת הלב, לאהבה
   וכפי שהכרתי אותך מעל דפי האתר את בעלת איכות פנימית, השראה, מבינה את עוצמת היופי, ורודפת שלום. וכמובן שבחרת במקצוע שהולם אותך מאוד. בחרת בצופית, ואכן נוכחותך תמיד משמחת אחרים, את יודעת ליצור קשרים יפים ולהוציא מאחרים את המיטב, כי את אוהבת את החיים, וזכרי
   שהבורא יעניק לך הרבה מתנות שיביאו לך שמחה וצחוק....
   הימים שלפני היום הולדת לפעמים ימים של דכדוך..... אבל
   הצופית, יודעת לחבר בין עבר ועתיד ובין סיבה ותוצאה... טועמת כל דבר דרך התנסות אישית .... ואת ריחפת בין ההתנסויות, ובחרת בהנאות החיים כדי לסלק את הקושי.....
   כי כמו הצופית רק שהיא צוללת לתוך הכאב היא מצליחה לרפא.... ואת יקירתי בחרת בטוב, בשמחה ובאהבה.
   כדרכם של מנהיגים (שהרי יש לך פומה בטוטם),בחרת באהבה, כי כאשר תעמדי על אמונותיך ותובילי עצמך לאן שהלב לוקח אותך, כולם יבוא אחריך... כי זו האמת שלך.
   וממקום של אהבה תפעלי במהירות נחישות ויושר והתמקדי במטרה שלך, והמשיכי להיות אצילית כפי שהינך, היי תמיד נאמנה לתפיסתך וממקום של יושר פנימי פעלי בנחישות
   והתקדמי קדימה.

   ותוך כדי הכתיבה.... הפנימיאלים לידי, התכוונתי למסר עבורך שלפתי.... ו.....בשמים יודעים שיש לך יום הולדת וזה המסר...

   מדוע אני לא מצליחה במה שאני עושה?
   אני מחפשת את התשובה והיא מסרבת להופיע במודע
   האם אני בדרך הנכונה?
   כן את הולכת בדרך הנכונה
   ומתקדמת לקראת המטרה,
   לפני כל פתיחה יש סגירה
   כדי לזרז את הזרימה,
   הודי יום יום על שפע המתנות
   שיש לך עתה, ואמרי לי מה רצונך בבקשה
   באהבה, אלוהים

   אז, קדימה מיכלי, פקס קטן לאלוהים, והוא שולח לך מתנה עם שליח ....על כנפי הצופית,
   מאחלת לך יום הולדת שמח, יום של הפתעות וריגושים
   והגשמת כל המשאלות
   חבוק
   אסתי
     29/7/10 20:41:

   מיכלי אהובה!

   כמה אור, צוף ואהבה את מביאה בעצם הוויתך,

   מזל טוב,

   א ה ב ה!!!

   פרופיל

   נתיב האור
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   הפנינים

   love is in thr air