כותרות TheMarker >
  ';

  החוויה היפנית - חווייה של סדנה מעולם אחר...

  מזמינה אתכם לחוות איתי את \"החוויה היפנית\" במיטבה - סדנה מהנה וחוויתית להכנת סושי ולהיכרות עם תרבות יפן בהדרכתי האישית.

  הסדנה החווייתית נערכת כחוויה ייחודית, כייפית, תרפית, מעצימה ומשרה שללוה ורוגע, הנערכת באווירה ברוח יפן, מלווה בניחוחות וטעמים יפנים. לקינוח זוכים המשתתפים בטקס תה יפני קצר ומהנה המלווה בתרגיל תרפי ומשחרר של דמיון מודרך.

  להזמנת מקום בסדנה קבועה בימי שישי ושלישי או להזמנת תאריך לסדנה בביתכם: לימי הולדת, מסיבת רווקות, סדנאות זוגיות, ימי גיבוש עובדים ומנהלים ולאירועים פרטיים, נא לפנות אלי למייל: mor.dafi@gmail.com
  או לנייד: 054-4256737

  דפי מור-חרותי
  החוויה היפנית
  סדנאות סושי חוויתיות ברוח וניחוח יפן
  * חברה באגודת הידידות ישראל-יפן

  © כל הזכויות שמורות לדפי מור-חרותי, יוצרת ומנחת סדנאות \"החוויה היפנית\" - סדנאות סושי חווייתיות, תרפיות וייחודיות להכנת סושי ולהכרת תרבות יפן.

  ארכיון

  אני, את/ה והסושי...

  3 תגובות   יום שישי , 20/8/10, 01:58

  ''

  אל תאכלי לבד את הסושי שלך...

    

  ''

  אל תישאר במשרד לאכול לבד את הסושי שלך...

   

  בואו והצטרפו ל...

   

  סדנת הסושי החדשה להיכרויות פו"פ של

  החוויה היפנית

   

   דרך נהדרת להכיר אנשים חדשים בסדנה חוויתית ומהנה להכנת סושי בדרך מקצועית ומרתקת...  

   

  בשביל להקים סדנת סושי להיכרויות בין פו"פ צריך מוזה מיוחדת...

  קיראו את הסיפור הבא ואשמח בסיומו לתגובותיכם:

   

  פנתה אלי לא מזמן בחורה שהייתה דיי נסערת, אשה כבת 40 גרושה מזה זמן רב ואם לנערה מתבגרת וביקשה ממני להגיע לסדנת הסושי במטרה להכיר אנשים חדשים ואף בן זוג, הסברתי לה שאין לי סדנה כזו והיא החלה לספר לי את סיפורה:

   

  "דפי, אם היית מבינה כמה קשה לי להכיר בני זוג פוטנציאלים, מה לא עשיתי, לאן לא פניתי... טיילתי בטיולים להיכרויות פו"פ, הלכתי לספיד דייטים, מפגשים עיוורים ומה לא... לאחרונה פניתי לנומרולוגית בעקבות כך ששנים רבות אני גרושה ולא מצליחה למצוא את בחיר ליבי, והיא אמרה לי: "את צריכה ללכת לסדנה של דברים בריאותיים ושם תכירי אותו..." ישר חשבתי על סדנת הסושי שלך ששמעתי עליה רבות, הרי זו סדנה והיא בריאותית! אז מתי אפשר להגיע?..."

  חייכתי ובנעימות הסברתי לה שבסדנאות השונות לא ממש מגיעים אנשים הפנויים לקשר או בהכרח גרושים או פו"פ, כך שלא ממש רלוונטי כרגע...

  היא ענתה לי: "נו אז דפי, למה שלא תפתחי סדנה מיוחדת כזו בשבילנו הפו"פ?...: הרי כ"כ קשה לנו להכיר בני זוג בימינו...את יודעת שזה לא כמו שהיה פעם".

   

  הקשבתי לבחורה קשב רב וחשבתי תוך כדי: איך אתן פיתרון לצרכיה, לצרכי פו"פ נוספים... וכמובן שהבנתי את תיסכולה הגדול, הרי מנסיוני האישי, היות ואני בעצמי גרושה (דיי טרייה) ואני מאוד מתחברת לרעיון, אני יודעת שלא קל להכיר היום בני זוג, ההיצע כ"כ גדול והביקוש למה שאנו מחפשים כ"כ קטן.

  ממממ.... חשבתי לי, וואלה היא צודקת... באמת זה לא כמו שהיה פעם, את בעלי לשעבר פגשתי סתם כך ברחוב, מי היום מתחיל סתם כך באמצע הרחוב?!... באמת נדיר!

   

  אמרתי לה שאחשוב על כך וסיימתי איתה את השיחה, עם המון לבטים, מחשבות ובעיקר מחשבות על מטרה.

   

  המטרה - דלת לעולם של הגשמת חלומות עבור פו"פ

  חשבתי רבות ורק מטרה אחת ראיתי למול עיני ודמיוני, סדנה חוויתית בה יוכלו להכיר משתתפים שונים - פו"פ, להכיר אחד את השני, תוך כדי מהלך סדנת הסושי שתיועד להכנת הסושי באופן מקצועי ועל הדרך יכירו אחד את השני והחזון שלי הוא שיצאו מתוך כך זוגות...

  חשבתי לעצמי - וואו! זו יכולה להיות דלת לעולם שלם של הגשמת חלומות עבור אנשים רבים... כל הנושא מאוד קסם לי.

   

  חשבתי על כך לא מעט, באותו לילה הלכתי לישון טרודה במחשבות ונפעמת מגודל הרעיון שניתן לי וגם נדהמת מגודל תיסכולה של אותה בחורה גרושה שאולי פתחה בפני את הדרך לסדנאות סושי מסוג אחר... משהו שיתן תקווה נוספת לקהל הפו"פ להכיר תוך כדי סדנת סושי מקצועית, מהנה ומגבשת. הרי אין כמו סושי בחברת חברים, לא?!

   

  הו מוזה, מוזה...

  לקח לי שבועיים אולי יותר, להפוך את הנושא, לנבור בו, לישון עליו ולחשוב עוד ועוד.

   

  יום אחד, כשבועיים לאחר השיחה עם הבחורה, בשעה שהלכתי לישון פקדו אותי מחשבות רבות ואז היא הגיעה! - המוזה המיוחדת הזו, זו שכולם כ"כ הרבה מדברים עליה...  קמתי מהמיטה בהתלהבות משהו, שמתי פעמי לכיוון המחשב כשכולי קורנת מאושר וחדורת מוטיבציה לכתוב את מה שיש בראשי, וכך תוך דקות ספורות היו פרושים להם 2 דפים של תוכנית לסדנה מדהימה שאין לי ספק שתביא את קהל הפו"פ אליה... וואו, התרגשתי... זה היה מדהים בעיני! נפעמתי מגודל העוצמה הגדולה שהיתה בי ושמחתי שניתנה לי האפשרות הזו ליצור משהו שיתן מקור נוסף לפו"פ שונים מרחבי הארץ להגיע ולפגוש משתתפים אחרים בסדנה בה יוכלו להכיר ביניהם.

    

  וכך בקשה זו הובילה אותי לפתוח את סדנת הסושי המקצועית והחדשה בקונספט החווייתי והאימוני לעשייה משותפת בין המשתתפים - סדנת היכרויות וגיבוש תוך כדי הכנת הסושי ובדרך מקצועית ומהנה ביותר.

   

  אז קצת על הרעיון שלי לסדנה וגם עוד קצת עלי...

  מאז שהקמתי את חב' החוויה היפנית, אני מנחה את הקבוצות השונות ומתרגשת בכל פעם מחדש כשאני צופה בתהליך שמתרחש בסדנאות ברמה האישית והקבוצתית. ההתנסות החווייתית בתוך המרחב המוגן והנעים שנוצר מאפשרת להשיל קליפות, להתבונן מחדש, לקחת חלק ענק ממני ומסיפור חיי ולהתחבר לעוצמות ולכוחות של כל אחד מאיתנו ותוך כדי כך להכיר אנשים חדשים ולפתח קשרים בין המשתתפים בסדנה.

   

  במהלך השנים האחרונות, כחלק מתהליך של התפתחות אישית עברתי מבחר של סדנאות וקורסים רבים המתמקדים בהתנהלות האנושית, חלק גדול מהסדנאות שלמדתי היה לימודי שיטת תקשורת בין אישית הנלקחה מתוך פילוסופיה ייחודית ומרתקת שלמדתי, שיטה זו הינה ייחודית ויישומית אותה אני מיישמת על עצמי מתוך היכרותי האישית כדרך חיי:

  איך להתמודד עם סוגי אנשים שונים, לימודי שפת גוף, איך לפתור קונפליקטים באמצעות תקשורת נכונה, יצירת תקשורת מילולית חיובית בחברה ובין אנשים, יסודות התקשורת בזוגיות, אומנות השיחה ועוד... את הלימודים השונים למדתי במסגרות שונות ובין היתר מאנשים מיוחדים שהסבו את ראיתי לחיים לראיה באור שונה משהכרתי.

  נחשפתי לאפשרויות הלימוד החוויתי בקבוצה, לשימוש ביצירה ובדמיון מודרך ולעבודה עם אנשים שונים ומגוונים שמהם למדתי רבות ואני מודה לאל כל יום על היכרותי עימם.

   

  לראשונה, אחרי שנים רבות של לימודים ועשייה מקצועית הרגשתי שכל החלקים שבי מתמזגים, התחברתי לכוחות שבתוכי והצלחתי ליצור את השינוי בחיי שכה רציתי, בפן האישי - פתחתי דרך חדשה בחיי, לאחר חזרה משהות בת שנתיים ביפן-טוקיו בה למדתי והשתלמתי רבות באומנויות היפניות, ביניהם לימוד רזי הסושי, הגעתי לארץ, התגרשתי (לאחר נישואין כושלים שלא הובילו וקידמו אותי לשום מקום של עשייה) עם שני ילדים קטנים באמתחתי, עם קושי מסוים של להיות גרושה ועצמאית - פתחתי לי דרך חדשה שבה אני הולכת וכל יום בחיי הינו יום של עשייה מהנה, פעילות מרתקת ואמונה מבורכת להמשך.

   

  יצירה מתוך צורך אישי

  מתוך הצורך האישי שלי אני יוצרת את הסדנאות שלי, את הסדנה לפו"פ - מתוך נסיוני האישי, כמו שכבר הבנתם, אני גרושה עוד מעט שנתיים (יחי הניצחון!) ומחפשת תמיד קשרים חדשים עם אנשים חדשים...

  ואת סדנת ההורים והילדים יצרתי מתוך אימהותי, ליצירת זמן איכות בין הורים לילדים - מה שאני רואה בצורכי האישיים עם ילדי, לשיתוף ועשייה תוך יצירת זמן איכות מהנה וכיפי ואני נהנית מהתמורה אותה מקבלים ההורים והילדים במהלך הסדנה ומספרים לי אחר כך על שהמשיכו גם בבית וכמה הסדנה תרמה להם בפן האישי - זה הסיפוק שלי.

    

  בנוסף, אני מנחה סדנאות לנוער ומבוגרים לפיתוח היצירתיות שבהם ולהתמודדות עם יכולת הריכוז והנגיעה בחומר, סדנה לבני נוער המחפשים את הגיבוש עם בני גילם ואת ההיכרות עם העולם המרתק של תרבות יפן.

   

  כמו כן, אני עורכת אירועים ייחודיים על תרבות יפן הייחודית והמרתקת ומתוך כך מוציאה מאנשים את העניין ואת הסקרנות שבהם... יפן - ארץ השמש העולה שתמיד תרתק אותנו המערביים בנפלאותיה! עד כמה יכולה היא להיות מסקרנת...


  "סושי-תראפיה" - קונספט חדש וייחודי לסדנאות סושי בפיתוחי האישי
  העבודה שלי מושתתת על יסודות קונספט ייחודי שפיתחתי: "סושי-תראפיה" - שיטת טיפול ייחודית הנעשית באמצעות הכלי הייחודי הזה - הסושי, תוך שימוש באומנות ויצירתיות בשימוש החושים והעצמת יכולת היצירתיות והחשיבה היצירתית.

  בשיטה זו אני משלבת אלמנטים וטעימות מהעולם היפני, התרבות יפנית, תורת הזן היפנית וכמו כן נגיעות של היכרות עם תורות המזרח הרחוק וכל מה שלמדתי עד היום ושילבתי יחדיו לכדי סדנאות ייחודיות ומעצימות והכול באווירה קסומה, מהנה, מרגשת ומקרבת בין לבבות.

   

  ולסיום - הזמנה לסדנה עצמה...

  ועכשיו חברים יקרים שלי, לסיום הפוסט הזה - אשמח לפגוש גם אתכם ואת חבריכם הפו"פ: גרושים/גרושות, רווקים/רווקות, אלמנים/אלמנות, פרודים/פרודות... בסדנת הסושי המגבשת ולאפשר גם לכם ולהם לעבור חוויה אחרת ומעצימה - חווית סושי ייחודית וכיפית, לשיתוף, העצמה ופתיחת אפשרויות חדשות להיכרויות עם אנשים חדשים.

  סדנה מהנה של פעם בחיים!

    

  הסדנה תתקיים ביום שישי ה- 14.9 משעה 18:00 עד 21:00

  במרכז לסדנאות "חיבוקים" פ"ת

   

  המחיר למשתתף: 200 ש"ח

  * כל משתתף בסדנה מקבל מתנה מקסימה מהעולם היפני.
  ** כל משתתף בסדנה יקבל בתום הסדנה שובר מיוחד להשתתפות במפגש היכרות עם המאמנת לזוגיות - ויקי שלום - מפגש בו תוכלו לקבל תובנות רבות מתוך הליך האימון לזוגיות אותו היא מאמנת מזה שנים רבות.
   

  לשריון מקומכם בסדנה או הזמנת סדנה ניידת הביתה (זוגית או של 8 משתתפים מינימום), אשמח לעמוד לרשותכם בנייד: 054-4256737

  או במייל: havayajapanit@gmail.com

   

  סיונרה בסדנאות....

  שלכם באהבה נשיקה

   

  דפי מור-חרותי

  החוויה היפנית

  טעימה מתרבות יפן

   

   

  © כל הזכויות לקונספט סדנאות הסושי התרפיות - "סושי תראפיה" של "החוויה היפנית" שמורות לדפנה (דפי) מור-חרותי, יוצרת ומנחת סדנאות הסושי החווייתיות והייחודיות לפיתוח היצירתיות ופיתוח החשיבה היצירתית והיכרות עם תרבות יפן.

  דרג את התוכן:

   תגובות (3)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     25/10/10 17:10:

   מי ייתן וסדנת סושי,
   תבוא הישועה לזוגות של אהבה
   ולך החוויה תבואי על הברכה

   בתור נשואי התרשמתי לטובה
   אך... כנראה של אתגרש כדי ליהנות ולהיות עימכם
   מאחל לך החוויה היפנית וכול באי סדנתך
   הצלחה רבה בדומה למשפט הידוע... "הצבא צועד על קיבתו"
   כך אהבה בוא תבוא דרך החוויה וסושי של תראפיה.   :
   כך אהבה בוא תבוא דרך החוויה וסושי של תראפיה

     20/8/10 22:00:
   שבת שלום פרשת כי תצא,
   שיתגשם בה כל מה שליבנו רוצה,

   ולכבוד זאת השבת,
   ידליקו נרות כל אם ובת,

   וננוח ונשמח בשבת היקרה,
   מאחלת לכולנו שבת נעימה וקרירה...

   שבת שלום מלאה בחיוכים ואהבה יקירה.
   לך ולכל המשפחה.
   ◄♥►
     20/8/10 02:53:
   אהבתי קטע הבשול
   עם התמנות