כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  טיוטות לב

  רישומים ורשימות -חומרים אקספרימנטליים

  פרופיל

  forte nina
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  0

  מה צופנים לנו הכוכבים לשנת 2011-2010 - שנת תשע"א

  173 תגובות   יום שני, 6/9/10, 09:12

          הורוסקופ שנתי זה

  מוגש לחברי בקפה באהבה               

           עם ברכת שנה טובה ומאושרת ! 

   

  ''

   

   

   זאת השנה שתהיה לנו על פי הכוכבים

   

  ביטחון: עד ינואר תהיה תחושת נפיצות עם אופציה למלחמה ולאירועים ביטחוניים.
  פוליטיקה: הממשלה תעבור הרבה טלטלות, אם בכלל תשרוד את חודשים אוקטובר-נובמבר, הקשים מאוד גם במפתו של רה"מ נתניהו. מעברו של שבתאי למאזניים, בדיוק כמו ב1982- (תקופת מלחמת לבנון הראשונה והמשבר המדיני שאחריו בגין התפטר מתפקידו כרה"מ) מעוררת תהיות האם ההיסטוריה תחזור על עצמה.
  כלכלה: מעבר אוראנוס ממזל למזל מבשר בדרך כלל משב רוח חדש, בעיקר כשהוא עובר מדגים לטלה - המזל הראשון בגלגל המזלות - מיקום שבהיסטוריה גרם לזעזוע ולמשבר הפיננסי הגדול בארה"ב ב1928-. באותה מידה פלוטו בגדי מבשר שמרנות גדולה יותר והתכנסות של אנשים בעולמם. קשה לומר אם הדבר מתקשר לתקשורת האינטרנט ולרשתות החברתיות המספקות קשרים
   וירטואליים, או משום שאנחנו נכנסים לתקופה כלכלית קשה יותר ונאלץ להיות צנועים יותר. הפערים הפיננסים בישראל יגדלו ולכולנו יהיה פחות כסף, באופן כללי.
  בעולם: נפטון יוצא ממזל דלי ועובר למזל דגים, מקומו הטבעי. בפעם האחרונה שנפטון שהה בדגים, לפני
   162 שנה, פרץ "אביב העמים" באירופה. אין ספק ההתאסלמות שאירופה עוברת וצניחת היורו יניעו תהליכים גדולים לא פחות מ"אביב העמים". שום דבר לא יקרה ביום אחד, אך הכסף יהיה מנוע לשינויים גדולים בשנה הקרובה ואין ספק שהדברים ישפיעו גם על ישראל ערך הנדל"ן ירד
  שזו סיבה לשמחה, אך עלולה להיות הרעה בשכר.
  סיבות לאופטימיות: צפויה התקדמות משמעותית מאוד בטיפול במחלת הסרטן עד כדי ריפויה מרבית סוגי הסרטן כמו גם התקדמות ניכרת בטיפול טרשת נפוצה. מבחינה יצירתית ואמנותית מתחיל עידן חדש, עם דגש על הטרנד הכולל של חזרה לטבע ולחומרים טבעיים בכל תחומי האמנות והעיצוב.

   

   

   

   

   

  ''

   

   

  טלה 19.4-21.3

   

  אהבה: יחסים בעייתיים יגיעו לקיצם וביחסים איתנים תהיה תחושה של שינוי אצל בן הזוג ותצטרכו לגלות איפוק וסבלנות. מאוקטובר עד אמצע נובמבר צפויה תקופה קשה ביחסים. לאלה שייפרדו כבר בסוף ינואר 2011, יהיו הזדמנויות ליחסים חדשים והתלהבות לקראת הבאות. במרס יסתיימו קשרים בלתי יציבים. בין אפריל לאוגוסט יהיו לפנויים הזדמנויות לרומנים חדשים ולייצוב קשרים חדשים.

  עבודה: שנה של הזדמנויות והתחלות חדשות כבר מינואר-פברואר 2011, ובמהלך השנתיים הקרובות יהיו התחלות עם כיוונים שונים. שותפויות עלולות להגיע לסיום בגלל רצונם של השותפים, וזה יהיה לטובה. אתם זקוקים לעצמאות ולשחרור ממערכות שחסמו את התפתחותכם. באפריל תיאבקו על מקומכם, ותצליחו.כספים: מיוני יהיו אופציות לשיפור פיננסי ולתחושת חופש רבה יותר. מכירת נכס באוגוסט תאפשר לרכוש בית המתאים לכם, אולי בעיר אחרת.

  בריאות: תרגישו עייפות גדולה יותר השנה. דצמבר 2010 ואפריל רגישים יותר מבחינה בריאותית. תהיה נטייה גדולה יותר להשמנה, שפעילות פיזית תאזן.

  טיפ: זו שנה מעולה להתחלות חדשות בלימודים והזדמנויות לנסיעה סביב פברואר-אפריל. יהיו אפשרויות לחוויית עצמאות חדשה, אולי דרך חופש או פרידה, שתוכלו לנצלה לכיוונים שעליהם חלמתם. הדבר יורגש בעיקר אצל ילידי ה26-21- למרס.

   

   

   

   

  ''

   

   

  שור 20.5-20.4

  אהבה: אוקטובר הקרוב לא יהיה מהמוצלחים בזוגיות בעייתית, ועד אמצע נובמבר מערכות יחסים בלתי

  יציבות עלולות להסתיים. יחד עם זאת, קשרים טובים עשויים להתחזק בעקבות משבר. צפויה שנה טובה

  לאוהבים ולפנויים מחפשי האהבה, בעיקר לילידי עשרת הימים הראשונים של המזל. בין מאי ליולי יהיו

  הזדמנויות לביסוס ולשדרוג קשרים רשמית. יום ההולדת הבא יהיה רומנטי וטוב יותר לרובכם.

  עבודה: מאוקטובר הקרוב יתחיל תהליך ארוך ומשמעותי לגבי התייחסותכם לעבודה ביתר רצינות ואחריות. הדבר יתבטא גם במעמסה קבועה במהלך השנתיים הקרובות. בין ינואר ליוני תעסקו הרבה בבדק בית ובטיפול שורשי בבעיות שסבלו מסחבת והזנחה. ביוני תזכו בקידום נוסף ובהזדמנויות ללמוד ולהתפתח.

  כספים: עד סוף נובמבר בעיקר תיאלצו להתפשר על הצרכים שלכם ולחסוך. מדצמבר תחול הקלה בלחצים הכספיים וברמת ההוצאות. מאי-יוני יביאו בשורות טובות, החל מקידום והעלאה ואף הכנסות ממקורות שונים.

  בריאות: ייתכן ואתם נוטים לסבול יותר מבעיות כרוניות. אתם עשויים להצליח בדיאטה, למרות הנטייה

  לסבול מכולסטרול או שומנים בדם.

  טיפ: הקיץ יהיה טוב במיוחד. צפויה נסיעה מהנה לחו"ל בין יולי לאוגוסט.

   

   

   

   

  ''

   

   

  תאומים 21.6-21.5

  אהבה: עד נובמבר הפנויים יתקשו להתפנות לקשר או למצוא אחד, אך מסוף ינואר יהיו התקשרויות חברתיות רבות וחברים שיכירו לכם בני זוג פוטנציאליים ויעזרו בקידום נושא הזוגיות. ביחסים קיימים תהיה הזדמנות להינשא או לשדרג את הקשר בין ינואר ליוני, ותתחילו לעבוד על נושא הרחבת המשפחה במהלך אוגוסט-אוקטובר 2011.

  עבודה: ממרס תהיה הזדמנות לייצב ולמצב את הקריירה ולהרגיש בטוחים יותר לגבי מעמדכם. ביוני-יולי

  תיקחו יוזמות חדשות ותוכלו להשתחרר מקבעונות, לשנות פאזה או לבחור בעצמכם את הדרך המקצועית שלכם.

  כספים: שנה יציבה. תוכלו להשקיע בנכס בין ינואר למרס. מצבכם לקראת שנת 2011 יהיה רק טוב יותר. ביולי-אוגוסט היו זהירים ברמת ההוצאות.

  בריאות: באוקטובר-נובמבר הקרובים תרגישו חולשה וירידה פיזית. ייתכן ובעיה ותיקה תצוץ מחדש, אך

  הפעם תוכלו להיפטר ממנה. מיוני יש הזדמנות לתרפיה נפשית כמו טיפול פסיכולוגי או תהליך רוחני

  המשחרר אתכם ממתחים שאתם נוטים לצבור.

  טיפ: תהיה הזדמנות מפתיעה לנסוע לחו"ל במרס.

   

   

  ''

   

   

   

  סרטן 22.7-22.6

  אהבה: ייתכן וקשרים בעייתיים יגיעו לסיומם באורח טראומטי וקשה מהרגיל, ודצמבר הקרוב ואפריל יהיו בעייתיים. לעומת זאת, אצל אלו שייצאו מקשר יתחילו קשרים משמעותיים המובילים לנישואים. הפנויים יוכלו למצוא אהבה בספטמבר, דצמבר וינואר. גם יוני-יולי הם חודשים יפים להיכרויות שיגיעו דרך הפן החברתי, בו תהיה התפתחות משמעותית השנה.

  עבודה: זו שנה חשובה. אתם בתהליך התפתחות ונחשפים לנושאים חדשים ומאתגרים. חלקיכם לומד ומכשיר את עצמו לבאות, ומינואר יצוצו הזדמנויות חדשות, עם היבטים מוצלחים. מיוני-יולי מעמדכם ישתפר והמעביד יכיר בכישוריכם. ייתכן ולא יהיה לכם קל לעבור את התהליך.

  כספים: אלו העוברים פרידות ויזדקקו להליכים משפטיים כדי לסיים את הצד הכספי, יחכו ליוני-אוגוסט,

  אז תסתמן הקלה פיננסית והתחלת התייצבות. תהיה העלאה ביולי וייתכן שתזכו בעוד מקורות כספיים. תגלו השנה שיש לכם חברים טובים שיעזרו בעת קושי.

  בריאות: השינויים הגדולים בחייכם בהחלט משפיעים על רמת העייפות והמתחים. מהקיץ הבא יחול שיפור משמעותי. נובמבר הקרוב מבטא רגישות גבוהה יחסית ונפילת אנרגיות. מישהו במשפחה עלול לסבול מבעיה.

  טיפ: באוקטובר הקרוב תתעורר בעיה עם ילד או מישהו מצעירי המשפחה ותצטרכו להתערב כדי שהיא לא תחריף, אך בדצמבר זה יהיה מאחוריכם.

   

   

  ''

   

   

  אריה 22.8-23.7

   

  אהבה: בסוף ינואר תפתח הזדמנות להיכרות מפתיעה, אם בגלל האדם או בשל הנסיבות, ייתכן שהדבר יקרה דרך רשתות חברתיות או מישהו שיגיע ממרחקים. עד מרס רבים מרגישים טלטלות, כולל קשרים המתחילים בפתאומיות ומסתיימים באותה צורה. אך השנה טובה מאוד לאוהבים ולאופציה לקשר משמעותי. הזדמנויות לכך יהיו באפריל ובאוגוסט.

  עבודה: שנה חשובה. אתם הולכים להשקיע בהתמקצעות יותר בשנתיים הקרובות, עם אוריינטציה תקשורתית גבוהה. תיהנו מעבודה עם הרבה יחסי ציבור ואינפורמציה, שכן יהיו הזדמנות ללמוד ולרכוש ידע. זו שנה מצוינת לאלה היוצאים לשבתון, מחליטים לנסוע לחו"ל לתקופה או שעיסוקם כרוך בנסיעות רבות, בעיקר באפריל. זו תהיה שנה בעלת אופי נייד ותוכלו ליהנות ממנה. מיוני צפוי קידום ותפקיד משמעותי.

  כספים: מחודש מאי יחול שיפור נוסף, ולאט ובהדרגה ייעלמו חובות ותרגישו הקלה משמעותית. שימו לב

  לספטמבר הקרוב ולריבוי הוצאותיו, ונסו להקטינן.

  בריאות: מיקומו של פלוטו לא מקל על אלו הסובלים מבעיות פיזיולוגיות, כי בדרך כלל פלוטו מרמז על

  ניתוחים או טיפולים פולשניים, אך לעיתים מדובר בניתוחים קוסמטיים. בכל מקרה, רצוי לערוך בדיקות

  תקופתיות ולהקפיד על תזונה וכושר.

  טיפ: שנה המתקשרת לנסיעות לחו"ל, אם במסגרת עבודה או טיולים שיגיעו במפתיע ובדקה התשעים.

   

   

   

  ''

   

  בתולה 22.9-23.8

  אהבה: אתם קלילים יותר, ומובטחות לפנויים הזדמנויות רבות להיכרויות. אלו שכבר מצויים בזוגיות

  יוכלו לשדרגה. יחד עם זאת, אוראנוס - הכוכב האחראי על ניתוקים ושינויים - שוהה בבית הנישואים עד

  מרס ויחסים מעורערים עלולים להסתיים במפתיע ובחדות. מיוני תתחיל שוב תקופה טובה לפנויים. קשרים יציבים ייצאו מחוזקים מכל המשברים שעברתם בשבע השנים האחרונות.

  עבודה: אתם נאלצים, יותר מתמיד, להתאמץ ואף להרחיב את מקורות ההכנסה בגלל לחצים פיננסיים. נסיגת מרקורי, עד אמצע ספטמבר הקרוב, מקשה בענייני עבודה וכך גם תרגישו בדצמבר-ינואר. אך ממאי תיהנו מהזדמנויות, קידום ופידבק על עשייתכם. ייתכן שחלק מכם יתחיל אז תפקיד או עבודה חדשים.

  כספים: זו לא שנה עם בשורות טובות. תיאלצו לחשב הוצאות ולהחזיר חובות. הוצאותיכם גדולות יחסית

  ותצטרכו להיות שקולים. במרס ובמאי יהיו הכנסות שיקלו על המצב הכללי, אך במשך כל שנת 2011 כדאי להיות מתוכננים מאוד כלכלית.

  בריאות: אתם חשים מתוחים ולחוצים נפשית. בריאותכם הפיזית טובה, אך ייתכנו מצבים נפשיים שישפיעו על שינה ועל צורת האכילה. פברואר מבטא רגישות וחולשה יחסיים. בדיקות והחזרת חייכם לשגרה תמיד יעזרו.

  טיפ: תתחילו ללמוד לקראת הקיץ תחום חדש ויצירתי יותר, שיגרום לכם הנאה רבה.

   

   

  ''

   

   

  מאזניים 23.10-23.9

  אהבה: בין ינואר למרס מובטחות הזדמנויות להיכרויות, ובקשרים קיימים ייתכן ותתקבל החלטה להינשא. אוראנוס - האחראי על משברים ופרידות - ישפיע על רבים מכם בנושא הזוגיות. כניסתו לשבע שנים לבית זה מבטיחה הרבה סערות ודרמות ויחסים בעייתיים יתקשו לשרוד אותן. שבתאי, כמי שמייצר חשבון נפש והתבגרות פנימית, עלול בהחלט לגרום לחלקכם להגיע למסקנה שאינכם רוצים להמשיך הלאה באופן בו מתנהלים היחסים. יתאים טיפול זוגי ומיצוי של מה שאפשר.

  עבודה: שנה משמעותית במיוחד. אתם עוברים שינויים גדולים והתחלות רציניות, דרך עזיבת עבודה לטובת קריירה חדשה או במקום גיאוגרפי אחר. יהיה קשה להמשיך כרגיל בעבודה הקיימת, בשל הבנה שיש חוסר מיצוי, ורובכם הגדול יבחר להעצים את השאיפות וללכת לכיוון עצמאי. אוקטובר-נובמבר הקרובים משמעותיים.

  כספים: אין ספק שהשינויים בעבודה ישפיעו על האספקט הכלכלי וייתכן שאלו שעוברים להיות עצמאיים

  יצטרכו להשקיע ולהצטמצם במקומות אחרים. בדצמבר יהיה שיפור ניכר. מאי הוא חודש עם הרבה פעילות כלכלית או הכנסות חשובות. האווירה הכללית מכתיבה צורך להיות מחושבים יותר.

  בריאות: תרגישו השתנות פיזית. אתם עלולים להרגיש שהתבגרתם באופן חד יותר, כולל נטייה לכאבי גב וברכיים. בטוח שטיפול בעצמכם, גם נפשית, יקל על התחושה הכללית.

  טיפ: למרות התחושה הפסימית, זו תהיה שנה מאוד חשובה בחייכם, כי השינויים יביאו בסופו של דבר סיפוק עמוק ואושר, מאוחר יותר.

   

   

  ''

   

   

  עקרב 21.11-24.10

  אהבה: באוקטובר הקרוב לא יהיה לכם קל רגשית, אך בין דצמבר לינואר יחסים שסבלו מהתרחקות יחזרו למקומם ולפנויים יהיו הזדמנויות לרומנים מרגשים. במאי פנויים יוכלו לפגוש בקשר משמעותי, ובקשרים קיימים תהיה עליית מדרגה. הרבה מערכות יחסים ישתדרגו לחתונות בין מאי ליולי.

  עבודה: אין ספק שאתם לקראת התחלות חשובות מאוד, הולכים וצומחים, לומדים הרבה ובעיקר בונים את עצמכם ויוצרים קשרים רבים. בשנים הקרובות העבודה תישא אופי תקשורתי מאוד, עם אימפקט פיננסי רב יותר. נובמבר ודצמבר 2010 מוצלחים, והצעה חיובית לשותפות עשויה לצוץ בין מאי לאוגוסט.

  כספים: צפויות הכנסות ושיפור אחרי ובמהלך ינואר. מיולי אתם עולים על דרך המלך, בין אם מדובר

  ברווחים מהעבודה שיחולקו או כצמיחה המובילה לתוצאות מרשימות יותר. הבית יעסיק אתכם מאוד בחודשים הקרובים. תבנו או תשפצו ויהיה לכם חשוב יותר לארח ולהוכיח לעצמכם שעבודתכם הקשה השתלמה.

  בריאות: כרגע אתם בתקופה לחוצה ולא מתפנים להשקיע בכושר ובתזונה נכונה. מפברואר יש נטייה להעלות במשקל. במרס תרגישו חלשים וביוני-יולי תתחזקו. בריאותו של אחד ההורים עלולה להטריד בשנה הקרובה, ייתכן והם יזדקקו לתמיכתכם.

  טיפ: רבים ירחיבו את המשפחה. צפויות שמחות המתקשרות לילדים ויחסים עימם יהיו משמעותיים מתמיד.

   

   

  ''

   

   

   

  קשת 21.12-22.11

  אהבה: בזוגיות קיימת יש תהליך בניית חיים משותפים, מעבר לבית ועליית מדרגה במחויבות משותפת כמו הרחבת משפחה. לפנויים צפויה הזדמנות להיכרות משמעותית כבר מינואר הקרוב, והחודשים מרס ואפריל יהיו עתירי קסם, אירועים חברתיים, היכרויות והתאהבויות.

  עבודה: שנה חשובה מבחינת הסטטוס שלכם. העבודה יציבה ועכשיו נבנית התדמית, החשובה לכם לא פחות. אלו שטרם מיצבו עצמם בעבודה ירגישו, ללא ספק, כבר מנובמבר, שהיעד בדרך להשגה. ינואר 2011 מסמל נקודת

  מפנה משמעותית בקריירה, והחלטות שתקבלו ישפיעו על מצבכם בהמשך.

  כספים: רמת הכנסותיכם תעלה באופן ניכר מינואר 2011 ובעיקר מסוף מאי-יוני תוכלו להרוויח ולהרגיש שאתם עולים על דרך המלך. רבים מביניכם, שעברו טראומות פיננסיות בשנים האחרונות, מצליחים לייצב את המצב, אך אין ספק שתצטרכו להיות מחושבים וזהירים.

  בריאות: בריאותכם הבסיסית טובה יותר השנה ותוכלו ליהנות מפעילויות ומחזרה לכושר. מיוני תהיה סכנת השמנה ניכרת, כולל עליית כולסטרול ולחץ דם. פעילות ספורטיבית תעזור.

  טיפ: מינואר יוכלו היוצרים והאמנים לקדם את עבודתם ולחשוף את יכולותיהם.

   

   

   

  ''

   

   

  גדי 19.1-22.12

  אהבה: יחסי פלוטו עם שבתאי לא קלים השנה ועד סוף אוקטובר 2011 השפעתו תחול גם על זוגיות. אלו מכם שסבלו מחיי נישואים קשים והפכפכים יגיעו לסיום הקשר, ופנויים שכבר נואשו ימצאו קשר משמעותי. החיים של רבים ישתנו מהותית ואלו בכלל שנים דרמטיות בכל תחום. יוני הוא חודש טוב לפגוש, להינשא או להרחיב את המשפחה.

  עבודה: מובטחות שנתיים של התפתחות משמעותית, קידום בתפקיד, התחלת עצמאות או סוף קריירה אחת ותחילתה של אחרת. ינואר יביא בשורות רלוונטיות. ביוני תיהנו ממשוב ומהערכה על המאמצים.

  כספים: שיפור משמעותי בעקבות הקידום וההצלחות בקריירה. יחד עם זאת, פרידות בשותפויות וביחסים

  אישיים שיקרו עד מרס עלולות לגרום לנזקים פיננסיים או לפחות לפגיעה יחסית לתקופה מסוימת.

  בריאות: בתקופה הקרובה אתם מתאמצים, גם פיזית, ועד פברואר עלולים להרגיש חלשים. מומלץ להיבדק ולהתייחס לגוף בכבוד רב יותר.

  טיפ: עד מאי 2011 תסבלו מאינטנסיביות שיא ומצורך להוכיח את עצמכם על בסיס יומי. מיוני תרגישו הקלה משמעותית ותתחילו ליהנות מהתוצאות.

   

   

   

  ''
   

   

  דלי 18.2-20.1

  אהבה: סוף נובמבר מרמז על חידוש קשרים עם מישהו מהעבר. מרס מבטיח לפנויים הזדמנויות לקשר רומנטי מפתיע, דרך רשתות חברתיות או בנסיעה אקראית העשויה להפגיש אתכם עם בני זוג רציניים. לפנויים רבים ש הזדמנות לקשר חדש מסוג אחר, ובאופן כללי יחסים יהפכו רציניים ויתמסדו.

  עבודה: תפקידכם הולך ומקבל תהודה. רבים מכם עוסקים בייעוץ ואסטרטגיה ובתפקידים ציבוריים ותוכלו ליהנות מהסטטוס שעבודתכם מייצרת. בין פברואר לאפריל יהיה מפנה חיובי לגבי הכיוון, ייתכן ומדובר בעצמאות רבה יותר, וכך גם ביולי אוגוסט, אז תזכו להכרה או לתפקיד עם דגש על ניהול. במרס רבים מכם יתפקסו על העתיד, יעמיקו וישפרו את היכולת לשנות כיוונים, ללמוד דברים חדשים וליהנות מדינמיות.

  כספים: עד מרס (כולל) מובטחת עלייה בהכנסות והזדמנויות נוספות להרוויח. להשקעה בבית או הגדלת

  הנכסים בין יוני לספטמבר יהיה ביטוי פיננסי חיובי.

  בריאות: טובה, באופן כללי. רבים סובלים ממתחים ואלו הסובלים מזמן מבעיות בכלי דם, יוכלו לייצב

  יותר את בריאותם השנה.

   

  טיפ: במאי נפתחת אפשרות של מעבר לבית מרווח יותר או שיפוץ. ענייני משפחה ייעלו מדרגה מתקופה זו וייתכן כי מדובר בקבלת כספים ממכירה והשקעתם בבית החלומות.

   

   

   

  ''

   

   

   

  דגים 20.3-19.2

  אהבה: שנה הפותחת בפני הפנויים הזדמנויות להתחלות קשרים, בפרט בספטמבר-דצמבר 2010. אפריל ויולי יהיו שוקקי היכרויות לפנויים, ובמאי-יוני מובטחת היכרות מעניינת שעשויה להתפתח לגמרי באקראי לקשר שיהיה כרוך בנסיעות רבות, ייתכן שבשל עיסוקו של בן הזוג.

  עבודה: עד פברואר יהיו הזדמנויות להתחלות חדשות ומשופרות כלכלית, אם כי עד מרס יש עדיין מהפכים והפתעות. אך כניסת נפטון למקומו הטבעי בדגים לאחר סיבוב של 163 שנים, עומדת להכווין את בני המזל למקומות הנכונים להם. בסוף מאי יהיו הזדמנויות שיגיעו בטיימינג טוב עם יכולת תקשורתית מפותחת שלכם. יהיו הזדמנויות ללמד או להיות אוטוריטה בולטת בתחומכם.

  כספים: עד מרס מצבכם עלול להיות הפכפך, אך מסוף ינואר הוא ישתפר בהחלט. כסף מפתיע עשוי להגיע מזכייה או פיצוי כלשהו. בגדול זו שנה טובה ומשופרת.

  בריאות: לאחר מרס מצבכם יילך וישתפר, אם כי יש לסבול מבעיות בכלי הדם ודיאטה תהיה חיונית במיוחד.

  טיפ: מעבר צדק למזל שור בסוף מאי, יחד עם ריכוז פלנטות בשור, עשוי להביא לנסיעה מוצלחת ובכלל

  לתקופה שבה כל עשייה שלכם תוביל לבניית מוניטין חיובי הקשור בעיסוקכם.

   

   

   

   

   למי שלא מצליח לפתוח את הפוסט פה

  http://www.pninastro.com/233/

   

   http://www.pninastro.com/

   

  מאמרים מעניינים,טבלאות ירח שחור ועדכונים שוטפים.

  הורוסקופ שבועי


  הורוסקופ אהבה - לחודש ספטמבר

   

   

   

   

  דרג את התוכן:

   רשימה