כותרות TheMarker >
  ';

  I don't have a life, I have facebook


  מה שהיה, היה - ומה שיהיה, אולי.

  © כל הזכויות שמורות.

  המחבר מאשר בזאת שימוש בחומר הכתוב רק אם הודפס על נייר משובח ואך ורק אם נגמר הנייר טואלט בשרותים ואין שום נייר אחר לנגב בו.

  פוסטים אחרונים

  0

  רומנטיכן

  10 תגובות   יום חמישי, 30/9/10, 14:48

  רומנטיכן
  א.ב. של אהבה


  מרבית הגברים כשזה נוגע לרומנטיקה ונשים הם ... ושיסלחו לי כולם – אידיוטים ברמות מטורפות.


  קחו לדוגמא את הרעיון של צפייה בסרט רומנטי - זה רעיון שעושה להמון גברים רע על הלב (במיוחד אם לכוכבת של הסרט אין חזה גדול) וגם אם גברים נהנים מרביתם נהנים מהבדיחות של הסרט, לעומת מרבית הנשים שנהנות מהפנטזייה – וזה ההבדל הגדול. נשים נהנות בגלל שכשהן רואות את החלום בקולנוע הם הולכות לישון ומדמינות שמחר הבעל המגרבץ שלהם יהפוך לגבר המצחיק, הרגיש, החכם והסקסי שהן ראו בקולנוע. כמובן שאין שום דבר רע בלפנטז על הומואים....

  הסיבה שאני רומנטי שהיא אותה הסיבה שגרמה לי להיות הילד שהיה אולי הכי מבודד בכיתה – המערכת הפעלה שלי בראש היא הרבה יותר נשית מאשר גברית. אולי יש לי מחשב של גבר (עם כל ההורמונים הראויים) אבל כשאני רואה שמלה יפה אני לא מדמיין בחורה בתוך השמלה – אני מעריך את העבודה, את הגזרה, את סוג הבד שנבחר, את החיטובים שהיא מיועדת להבליט ואת מה שהיא אמורה להסתיר.... הקיצר, אני חושב כמו אישה, ולכן יש לי...שפה משותפת עם נשים. כשאני רואה סרט רומנטי, הפנטזיה של הסיפור היא זאת שעושה אותי שמח.


  סיד מיאייר Sid Meier, הוא גאון שיצר כמה סדרות המשחקים, כשהחשובה שבהן היא הסדרה ששמה "ציויליזייצה". ב-GDC 2010 הוא נתן הרצאה מרתקת על הפסיכולוגיה של שחקני משחק. זאת הרצאה מעולה לכל מי שאיי פעם שיחק במשחקי מחשב או יש לו ילדים שמשחקים במשחקי מחשב ואפשר למצוא אותה פה:
  http://www.gamespot.com/pc/strategy/civilizationv/video/6253529?hd=1

  במהלך ההרצאה שלו (מתחיל לקראת סוף הדקה ה-23) הוא אמר את המשפט הבא:

  אנחנו כבני אדם פשוט מפסיקים להאמין כשאנחנו נמצאים במצב של חוסר איזון.

  הוא דיבר על העולם הדמיוני של משחק המחשב, אבל... זה בדיוק מה שקורה במציאות.  העובדה היא שהמודע שלנו, שמקבל רק כמות קטנה של תאורי מצבים מהכמות האדירה של נתונים שהתת מודע שלנו מטפל בהם – המודע שלנו לא מסוגל בכלל להבין את הכמות האין סופית של הנתונים שמגיעים לתת מודע – ולכן כשאנחנו נמצאים במצב שאנחנו מפסידים במשחק מחשב, או בקרב מול החיזבאללה – אנחנו – או חלק מאיתנו – באופן טבעי לחלוטין מפסיק להאמין.

   

  ורומנטיקה - גם אם לא תרצו להודות בזאת - היא המציאות הוירטואלית האהובה ביותר על הנשים. השפה שלהם. לרוב הגברים יש כדורגל, לנשים יש רומנטיקה.

   

  לצערי הרב, הסיבה שגברים הם לא רומנטים היא בגלל שרובם מערכת ההפעלה שלהם לא מבינה את השפה המוזרה הזאת. גברים לא חיים בסרט רומנטי, הם חיים בסרט שבו הכל סובב סביב דברים אחרים ולכן מה שקורה אצל המון גברים זה כשהם נמצאים במערכת יחסים ומנסים לדבר בשפה של הרומנטיקה - היא נשברת דיי מהר. וכשהיא נשברת הם פשוט מקבלים מידע ברור מהתת מודע שלהם – להיות רומנטי זה חרה, והמסקנה המתבקשת היא עבורם שבמקום להיות רומנטיים הרבה יותר יעיל להטריד מינית נשים אחרות כי רומנטיקה לא עובדת.

   

  ופה מגיעה הנקודה שבגללה אני כותב את הבלוג שלי – אני אדם שמאמין שהחיים הם כמו בסרטים הרומנטים – בסוף הכל יהיה טוב. לא לי, אני אמות או-טו-טו, אבל לאנושות יש את האפשרות לבחור באהבה. אני חושב שאם האנושות היתה מורכבת מחברות אנושיות שהיו בנויות על אהבה אמיתית ודאגה אמיתית לקרובים שלנו כמו לכל החברה האנושית – אז היינו חיים בעולם הרבה יותר טוב. ובשביל להשיג את זה – חייבים להתחיל לרומנטיכן (לגרום לגברים לאמר כן לרומנטיקה). כי רומנטיקה היא אחת הדרכים הכי נפלאות לגרום לאישה להיות מאושרת, ואם היא מאושרת גם הגבר שאיתה יהיה מאושר (ואם הוא אידיוט מוחלט, לפחות הילדים יהיו מאושרים).


  אם גברים יתחילו להיות מודעים לעובדה שנשים ממש חושבות אחרת מהם, ושאם הם יתרגלו קצת הם יוכלו להשיג סיפוקים גופניים שהם מעולם לא חשו – אה – וכתור איזה בונוס הם אולי אפילו יזכו לעיתים נדירות ברגעי "אההה" של סיפוקים נפשיים שיהפכו אותם להרבה יותר חכמים.


  אז, החוק הראשון לרומנטיקה

  תחשוב עליה מחשבות חיוביות

  אני מתאר לעצמי שמרבית היועצים, או הקואצרים איי שם אומרים לגבר שאם הוא רוצה לתקשר יותר טוב עם אישה, הוא צריך לחשוב עליה באופן חיובי, ואז להקרין את זה אליה.

  בנקודה הזאת לנאדרטל שיושב מול המאמן האישי עולה בראש התמונה של הבחורה ואז הוא אומר לעצמו בתת מודע "ואללה, נאמר לה שהיא יפה"

  הוא חושב שהכל יסתדר משם. בטח...

  הבעייה היא שנשים הם הרבה יותר מורכבת מסתם איזה התמקדות על אלמנט מסויים של האישה. זה לא רק יופי חיצוני או פנימי או סתם כשרון אפייה נדיר. נשים הם מערכת מורכבת לחלוטין של תת מודע שהוא פי כמה וכמה יותר מתוחכם מהתת מודע של הגבר הממוצע.

  אם אנחנו בני האדם הם "מכונת רגשות שחושבת" כמו שאמרו בסדרת ה-PBS "החיים הסודים של המוח", אזי שנשים הם מכונות פי כמה וכמה יותר מתוחכמות מאיתנו הזכרים. היי – תחשבו על זה, אם אנחנו הגברים היינו הצד האבולוציוני היותר טוב איך זה שדווקא לאישה יש איבר בגוף שאחראי על עונג מיני, ולנו יש צינור שתן שמדי פעם אנחנו משתמשים במה שיוצא ממנו כחומר שיכול לא רק לשמש דבק לא רע בכלל (כשהייתי קטן הייתי מדביק את הטיסנים שלי עם.... לאא....) אלא גם יכול להפיץ את ה-DNA שלהם. אה, וגם להטריף נשים אם אתה בוחר למרוח את השאריות על הוילונות...נסו ותנהו...


  אם יש לך אישה שאו שאתה בקשר איתה או שאתה רוצה להיות בקשר איתה.

  תחשוב עליה מחשבות חיוביות.

  אתם מבינים, גברים לא מבינים רומנטיקה כי לרוב חבריי בעלי צינור ההשקייה אין את המערכת הפעלה המתאימה. זה שאין להם אותה, לא אומר שהם לא יכולים להריץ תוכניות ממערכות הפעלה שונות – הם פשוט זקוקים למתרגם שיתרגם להם את מה שהאישה מתכוונת. הם צריכים להבין שרומנטיקה היא לא סתם איזה שיגיון מטורף של המין הנשי - בלי רומנטיקה, הלא-משחק-מחשב-הזה שקוראים לו חיים היה נראה ממש מייאש אם הייתם נשים.

   

  אז גברים יקרים - תחשבו על נשים באופן חיובי, תחשבו שהן נפלאות (גם אם אתה לא מוצא, תתאמץ). תלמד את שפת הרומנטיקה, כי זאת השפה שתעניק לך, לילדים שלך, לכולנו - עולם יותר נפלא. וכן, הרבה יותר קל ללמוד סינית... אבל מצד שני, רומנטיקה היא שפה בינלאומית :)

   

   

  ובפעם הבאה, על החוק השני של הרומנטיקה...
  © א.ב. של אהבה – כל הזכויות שמורות 2010

  נ.ב.
  את הבלוג הזה כתבתי לפני כמה ימים, ותכננתי להעלות אותו מחר, אבל...
  היום בבוקר קמתי ושמעתי שגרג ג'ירלדו נפטר. אני יודע שמרבית האנשים שקוראים את הבלוג שלי מעולם לא שמעו עליו, וחבל – הוא היה אחד מהקומיקאים היותר מצחיקים, שמעולם לא זכה בהצלחה הבין-לאומית שהוא היה בהחלט ראוי לה. ושוב, כנראה זה בגלל סמים.  וכפי שכתבתי בטוויטר היום – כשקומיקאי נפטר הידיעה כואבת לא רק בגלל האובדן של האדם, אלא גם בגלל ההכרה שאותו אדם לא יוכל להעניק לנו עוד רגעי צחוק חדשים, דבר שהוא אחד מהמתנות הכי גדולות שיצור אנושי אחד מסוגל להעניק ליצור אנושי אחר.

   

  אז לזכרו, 2 קישורים

  הראשון, לסרט חדש בשם I AM COMIC על מה זאת אומר להיות קומיקאי מקצועי

   

  ''

   


  לסיום...גרג, בהופעה בקנדה...

   

  ''

   

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (10)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     10/10/10 11:02:

   הבעיה שאני לא חושבת שגברים ונשים שונים במהותם. הרי אם תקשיב לשירים, לא תמצא אצל גברים פחות ביטוים של אהבה וכמיהה לאהבה מאשר אצל נשים. זה בעיקר עניין של חינוך לסריאוטיפים. זה חזק וקשה להתגבר. על מנת לגדל דור אחר, הודדתי את הילד שלי להיות בחיבור עם הרגשות ותמיד תמיד לבכות. והוא צמח להיות גבר קטן, מאוד מחובר לגבריות שלו, אבל מה זה רומנטי. הוא מאוהב כבר 3 שנים ולמרות שכל הבנות רצות אחריו, הוא בשלו, באהבה הגדולה. והוא שם לב לרגשות של האחרים. אז אולי יש תקווה לדור הבא. ואישית, אני מעניקה לך תואר של אישה גבר גבר של כבוד:-)

     5/10/10 22:07:
   נהנתי לקרוא פה היום....שוב.
     5/10/10 20:06:

   צטט: choni 2010-10-05 19:43:58

   אמונה ,
   תקוה ,
   אופטימיות ,
   והמחשבות החיוביות הן ההנעה וההיתכנות של הכל
   השילוב של כולם זה סוג של רומנטיקה בעיני,
   ואיזון והרמוניה בין בני הזוג יכול גם ליצור זוגיות מעולה

    

    

   אני חושב שאיזון והרמוניה הם תוצאה של מערכת יחסים שבהם שני אנשים או יותר מנהלים מערכת של תקשורת מודעת ותת מודעת אשר גורמת להם לחוש בנוחות בחברת האחר/ים.  ואיך אפשר להיות במערכת כזאת אם זה שאיתך לא מבין את מי שאתה?

    

   תאמיני לי, יש לי שנים של אין סוף מחשבות חיוביות ואמונה, אבל בלי תקשורת זה כמו ליפול מאופניים אין סוף פעמים - באיזה שהוא שלב זה כבר קשה לקום.... :)

    

   ערב מקסים

   א.ב.

    

     5/10/10 19:56:

   צטט: talia42 2010-10-03 14:55:44

   די נדיר לשמוע דברים כאלה מגבר, וחבל שכך.
   מצד שני, טוב שיש בכלל גברים שחושבים כמוך:)

    

   זה נדיר כי מרבית הגברים לא מבינים ששינויים ביולוגיים שקיימים אצלנו גורמים לכולנו להסתובב עם פרספקטיוה שונה, ושהנשים מבחינה ביולוגית מושפעות מדברים שאנחנו לא מושפעים מהם. אני בהחלט מאמין שמערכת חינוך יותר נורמאלית היתה יכולה לחנך דורות שלמים למשהו הרבה יותר טוב - אבל ביננו - עם ההשפעה הבלתי נגמרת של שטיפת מוח בלתי פוסקת של פרסומות ומסרים חברתיים - זה ממש לא נראה כאילו יהיה שינוי בעתיד הקרוב - ובאמת חבל.

    

   וזה היה משפט יותר מדיי ארוך LOL

    

   תודה :)

    

     5/10/10 19:49:

   צטט: ======== 2010-10-03 14:48:59

   אתה כל-כך צודק כמו תמיד קבל *

    

   תודה תודה...אני צודק לא פחות מאשר אני טועה...החוכמה היא להתבונן בטעויות שעושים ואז להפוך אותן למשהו שמלא באהבה...

    

   :)

    

     5/10/10 19:47:

   צטט: ואחרי ככלות הכל 2010-09-30 16:33:37

   הסיבה שגברים הם לא רומנטים היא בגלל שרובם מערכת ההפעלה שלהם לא מבינה את השפה המוזרה הזאת.

   כל כך יפה היטבת להציג את העיניין הזה שדי מעורר לעתים כאב אצל הנשים
   הלוואי וגברים יבקשו כחלק מהנתינה לבת הזוג- ללכת לאיזה קורס כזה לפיתוח הרומנטיקניות אצלם
   תודהלך על פוסט גדול!!!!!!!!!!!!
   אזלו כוכבי אז קבל שביל חלב
   ***************************************************

    

   פגשתי בשנים האחרונות לא מעט נשים שסיפרו לי על המערכות יחסים שהיו להן, ולמדתי מהן לא מעט לא רק על גברים אחרים אבל בעיקר עליי

    

   תודה לך על שביל החלב ועל התגובה!!!

    

     5/10/10 19:43:
   אמונה ,
   תקוה ,
   אופטימיות ,
   והמחשבות החיוביות הן ההנעה וההיתכנות של הכל
   השילוב של כולם זה סוג של רומנטיקה בעיני,
   ואיזון והרמוניה בין בני הזוג יכול גם ליצור זוגיות מעולה

     3/10/10 14:55:
   די נדיר לשמוע דברים כאלה מגבר, וחבל שכך.
   מצד שני, טוב שיש בכלל גברים שחושבים כמוך:)
     3/10/10 14:48:
   אתה כל-כך צודק כמו תמיד קבל *
   הסיבה שגברים הם לא רומנטים היא בגלל שרובם מערכת ההפעלה שלהם לא מבינה את השפה המוזרה הזאת.

   כל כך יפה היטבת להציג את העיניין הזה שדי מעורר לעתים כאב אצל הנשים
   הלוואי וגברים יבקשו כחלק מהנתינה לבת הזוג- ללכת לאיזה קורס כזה לפיתוח הרומנטיקניות אצלם
   תודהלך על פוסט גדול!!!!!!!!!!!!
   אזלו כוכבי אז קבל שביל חלב
   ***************************************************

   ארכיון

   פרופיל

   א.ב. של אהבה
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין