כותרות TheMarker >
  ';
  0

  האם וכיצד לצין את יום הזכרון לרצח רבין (חלק 1)

  34 תגובות   יום חמישי, 4/11/10, 14:29

  (לחלק 2 של הפוסט)

  יום הזכרון לרצח יצחק רבין הפך כבר מזמן להיות מאוס על רבים וטובים בארץ, אם לא על רובם. בין השאר הגענו למצב שלא היה בטוח אם העצרת תמשיך להתקים בשנים הבאות. עם השנים, יותר ויותר אנשים מוכנים  לדבר בגלוי נגד התכנים של אותו יום ובעיקר נגד העובדה שהוא מתמקד בעיקר ב"מורשת" המדומינת ופולחן האישיות סביב אדם שהיה אפרורי וכושל בעיני רבים במקרה הטוב, ואפילו גרוע מכך מקרה הרע, כמו גם נגד העובדה שהפך להזדמנות הסתה של רבים בשמאל נגד הימין, וכל זה במקום שבאמת היום הזה יהפוך ליום שיש בו הזדמנות לדבר על ערכי הדמוקרטיה וכל מה שקשור בכך. גם 57% מהאנשים בארץ כבר מתנגדים לכפיית הצום ואם לוקחים בחשבון שיש אנשים שפוחדים, ולא בלי שום סיבה, לומר שהם נגד כפיית הטקס אז יש בודאי רוב עוד יותר גדול נגד כפיית הטקס.

   

  כל נושא הנצחתו של רבין, עם כל החומרה בכך שנרצח ראש ממשלה (והשאלה היא איך ומה באמת קרה וכל מה שקרה)  הגיע למימדים של דיקטטורות או אפילו מדינות טוטליטריות. תחשבו כמה מקומות כבר נקראו על שמו. נדמה לי שגם אדם כמו אברהם לינקולן, שזכה לקונצנזוס והערצה סביב דמותו שרבין רק יכול לחלום עליהם, לא זכה בארה"ב (באופן יחסי לגודלה) להנצחה במימדים שבהם זכה רבין אשר דמותו, גם לאחר הירצחו, נשארה עדיין שנויה במחלוקת אם לא גרוע מכך. ממש נהפכנו לנצרות שבה אדם פתאום הופך ל"קדוש" ודרכו ל"נכונה" רק משום שנרצח- תופעה שכנראה לא מגיעה לאותם מימדים אפילו בארה"ב הנוצרית, ולא רק מבחינת מספר המקומות שעל שם הנרצח, אלא גם מבחינת ציון האבל וכפיית ציון האבל.

   

   והתופעה של אנשים מסוימים שמנציחים את רבין בצורה שנראית מוגזמת אם משווים את זה לקיום או אי קיום של מנהגים אחרים אצל אותם אנשים, הגיע לידי ביטוי בתופעת "צום רבין".קראתי על חילונים ואפילו כמה דתיים שהציעו והתחילו לקיים את "צום רבין" ביום הזכרון לרצח יצחק רבין, והם משווים את זה לצום גדליהו. למי שמשווה את צום גדליהו לצום רבין חשוב לומר שצום גדליהו לא נקבע לזכר הרצח הפוליטי, אלא לזכר אובדן האוטונומיה המועטה שעוד נשארה בארץ אחרי חורבן בית ראשון. הרי ספר מלכים מלא ברציחות פוליטיות ועל אף אחד מהם לא נקבע צום. דבר שני שאולי קשור לכך זה שכל הרציחות הפוליטיות מוצגות כ"רצון ה'" בספר מלכים עצמו או בספרים מקבילים (למשל, כמו שרצח אמציהו מלך יהודה מוצג בדברי הימים ב' בסוף פרק כ"ה) ואילו רצח גדליהו אינו מוצג ככזה (ואפילו ההיפך מכך) וזאת אולי הסיבה שרק לרצח הזה נקבע יום צום. סה"כ ההשוואות לרצח גדליהו אינן נכונות. וחוץ מזה מענין אם אותם חילונים הצמים את צום רבין טורחים גם לצום ביום כיפור ולא לאכול חמץ בפסח. ולדתיים שחושבים שיש מקום לצום רבין הייתי מציע שיפעלו קודם לקביעת יום צום לקורבנות הטרור. 

   

   לפי חוק יום הזכרון לרצח רבין מחויבים בתי הספר בארץ בהנצחת דמותו ופועלו של רבין. לחוק זה הסכימו בשעתו (1997) גם מפלגות הימין שברוח אותם ימים של רדיפות דרקוניות נגד אנשי ימין והפחד להיות "שונה" לא רצו להצטיר כ"תומכות ברצח" והשמאל ידע אז לנצל את אווירת הפחד כדי לכפות דבר שאסור לכפות במדינות דמוקרטיות. זוהי כפייה הכי גדולה ואנטי דמוקרטית שיש, כי מדובר על ילדים ונערים עם דעות לא מגובשות ועם פחות אפשרויות מאשר אצל מבוגרים לברר בעצמם את האמת על האיש ה"קדוש" הזה. אפילו רבים מהאנשים ששיכים לשמאל כבר מתנגדים למה שלמעשה הפך יום הזכרון (לפולחן אישיות) ולכפיית ציון האבל , במקום שהאבל יהפוך לדבר אישי שכל אחד בוחר לציין בדרכו או בוחר בכלל לא לציין.

   

  ולמרות מה שבאמת מרגישים הרבה חברי כנסת, רק מעטים בינתיים מחברי הכנסת של הימין העזו לצאת בגלוי ובאומץ  נגד הטקס וההשתתפות בו, כמו שעשה ח"כ מיכאל בן ארי. התופעה של הפולחן והכפייה הגיעה גם למצב קיצוני שבו אנשים מסוימים בשמאל כמו יולי תמיר, שרת החינוך עד לפני שנתיים, הישוותה "בתוקף תפקידה" את יום הזכרון לרצח רבין ליום הזכרון לשואה, כאילו אפשר להשוות בין אירוע כמו רצח פוליטי שיכול לקרות בכל מדינה מתוקנת (ובתדירות שלו לא חרג בינתיים בישראל מהמקובל במדינות דמוקרטיות אחרות כמו ארה"ב) ושעדיין לא הביא לחורבן המדינה ולאנרכיה לבין  אירוע שהביא לחורבן קהילות שלמות ובעצם שליש מהעם היהודי, ללא תקומה דמוגרפית, ושהיה מיוחד במינו באידיאולוגיה ובתכנון שהיו סביבו.

   

  רבין היה ונשאר דמות שנויה במחלוקת ובעיני הרוב  היה במקרה הטוב ראש ממשלה אפרורי ובמקרה הרע אדם שמעשיו וחייו ביטאו רשלנות וזלזול בחיי יהודים תוך כדי לקיחת סיכונים בלתי מחושבים ואף רצח מכוון של יהודים מתוך חישובים פוליטיים קרים. המקרה הכי בולט אצל רבין שהפך אותו לשנוא על חלקים גדולים מאד בעם היה ללא ספק פשע המלחמה הבלתי מוצדק באלטלנה- פשע שהתגאה בו (וכלל ירי על אנשים שכבר שחו בים) שביצע, במו ידיו או באמצעות פקודיו הישירים ואף התגאה בו. דבר זה כבר מהווה סיבה מספיק טובה לכך שאסור לכפות על אנשים את ציון זכרו ושכל מי שחושב שכן צריך לכפות את האבל הוא אדם עם השקפת עולם דיקטטורית אם לא יותר מכך. עבור רבים מצאצאי אנשי האצ"ל מדובר על אדם שאינם רוצים לזכור ולכבד את זכרו ואין לחיב אותם לעשות כך .

   

  בנוסף לפשע הנתעב עליו היה צריך לקבל מאסרי עולם (ואז לא היה הופך לראש ממשלה) נזכיר את הביטוי "קורבנות השלום" שגם הוא הכשר, ולו פסיבי, לרצח יהודים ומכאן סיבה נוספת למה אסור לכפות את ציון זכרו. בשביל רבים מקרובי "קורבנות השלום" הכרחתם להתאבל על אדם שאמר דבר כזה על קרוביהם היא חוצפה שאין כמותה. ובענין הרשלנות שלו נוסיף את בריחתו מהקרב על ירושלים שלא רק הייתה בגידה, אלא שתרמה מצידה לאי איחודה של ירושלים  עוד במלחמת העצמאות (דבר שעד היום משלמים אנחנו עליו את המחיר), את הגימלים שלקח בששת הימים (ובכך היה מביא לאסון אם עזר ויצמן לא היה מחליף אותו), וגם את הנזק הבטחוני שטבח אלטלנה שביצע גרם ע"י כך שהנשק שאנשי אצ"ל הביאו באלטלנה ירד לטמיון.

   

   ומעבר לכל אלו, יש עוד דוגמאות לכך שגם בלי אותם דברים חמורים שרבין עשה ואמר רבין לא היה דמות משכמו ומעלה כמו שאנשים מהשמאל(כולל כאלו שבימי חייו ממש לא אהבו אותו) מנסים לצייר. חוץ מפרשת הדולרים שמטילה ספק בצניעות המיוחסת לו  וכמובן גם ביושרו (בנוסף לעוד דוגמאות שהוזכרו קודם ומטילות ספק ביושרו) , מדובר על אדם ששידר לרחוק חולשה וחוסר יציבות ואמינות. אפילו סאדאת (הספר "הישראלים החדשים", יוסי מלמן, עמוד 117) לא רצה לבקר בארץ בתקופת בגין ולא רבין, כי רבין שידר גם לסאדאת חולשה וחוסר יציבות ואמינות ובבגין סאדאת ראה את ההיפך מהתכונות האלו של רבין. אז ממש כבר אין מה לציין סביב דמותו של אותו אדם. המשך הפוסט בחלק הבא.

  דרג את התוכן:

   תגובות (34)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     9/11/10 19:43:
   אני כועס על יגאל אמיר מפני שבגלל המעשה הנתעב שלו לא מפסיקים לנפח לנו את המוח בנושא רבין.
   הדברים כבר חרגו מכל פרופרציה ומזמן כבר גובלים בפולחן האישיות. העובדה הנכונה היחידה היא שרבין היה אישיות ציבורית שנוייה במחלוקת שלמעלה ממחצית המדינה, במילים עדינות, לא אהבה אותו . אין ספק שזאת לא סיבה לרצוח אותו אבל זאת גם לא סיבה לסגוד לו...
   אז בבקשה תפסיקו לעוות את ההיסטוריה עם סיפורי מורשת (מורשת רבין וכו'...) בגלל שאיזה טפש פנאטי התנקש בחייו.


     8/11/10 17:12:

   צטט: לא חשוב שמות 2010-11-08 16:54:52

    

   מדברייך אני יכול להבין שגם "טוב למות בעד ארצנו" זה לא כוס התה שלך, כי זה לא תואם את השקפת העולם שלך, אני מניח. לעומת זאת יש הרבה אנשים חדורי אידיאולוגיה אמונית כזו או אחרת, שיאמצו את המשפט הזה אל ליבם בחום.

   ___________________________________

   נכון, יש כאלה, ואני מעריכה אותם עד אינקץ על האידיאליזם שלהם ועל נכונותם להקריב את עצמם כדי להגן על אחרים או על משמעות, אני פשוט אגואיסטית מדי ומאוהבת בחיים מדי בשביל להקריב את עצמי עבור רעיון עמוק, יש בי התנגדות עזה כמוות להיות קורבן לכל דבר שהוא. אולי אני פחות מדי רוחנית. זה הצד השמאלני הנרקיסיסטי שבי :) 

     8/11/10 16:54:

   צטט: בלאק סמארה 2010-11-08 16:17:10

   צטט: לא חשוב שמות 2010-11-08 15:55:36

   צטט: בלאק סמארה 2010-11-08 15:48:34

   צטט: אמיר ניצן 2010-11-08 11:41:52

   צטט: רונן מאיר 2010-11-04 23:33:30

   2. את הביטוי קורבנות השלום לא אמר רבין אלא פרס
   2) אתה בטוח שרבין לא אמר את זה?

    

    

   _______________________________-

    

   אני בטוחה שרבין אמר את זה. שמעתי במו אוזניי עת צפיתי בו בטלוויזיה נואם בפאתוס נאום חוצב להבות וקלישאות בקשר ל"קורבנות השלום".

   אולי פרס אמר את זה ראשון ורבין העתיק, אבל זה לא משנה.

    

   סליחה, מדוע "קורבנות השלום" לא לגיטימי ואילו "טוב למות בעד ארצנו" זה לא רק לגיטימי אלא אף מופת ודוגמה לחיקוי?

    

   _________________________________

   1. כי "קורבנות שלום" זאת תווית דמגוגית, אינטרסנטית, משהו כמו לעשות אידיאולוגיה ממחדל, שמדביק בחוצפתו מחליט ההחלטות הזמני לאלפי אנשים שדמם על מצפונו ועל החלטותיו.

   באיזו חוצפה רבין מקריב קורבנות אדם למען האידיאולוגיה ההזויה והפנטזיונית שלו? האם הקורבנות הסכימו להיות "קורבנות שלום"? יפה שהוא מנדב אותם.

   למיטב זיכרוני, רוב העם התנגד להסכם האסלה, והוא כמעט נחתם תוך כדי מחטף וטריקים פוליטיים מלוכלכים ובזויים. שלום עלק...

   ואילו "טוב למות בעד ארצנו" מדבר על הגנה עצמית. אין ארץ אחרת ליהודים, ובלעדיה הם יירצחו כמו בשואה, כך שלמען האידיאל ההגיוני, מלא המשמעות והמציאותי הזה, בית יהודי וערבות הדדית - טוב למות (נניח).

   השוואה בין שני המשפטים זה כמו להשוות בין שקר לאמת. בין גבורה לפחדנות, בין שכל ישר לטיפשות. פשוט עד כדי כך.

   2. בשבילי "טוב למות בעד ארצנו" אינו מופת ודוגמה לחיקוי. המשפט שלי הוא "טוב להרוג ערבים בעד ארצנו", או "טוב לנצח במלחמה", אם אתה רוצה משהו מעודן קצת יותר.

    

    

   רוב העם לא התנגד להסכמי אוסלו. העם היה חצוי באותה תקופה לאלה שראו בהסכמי אוסלו תקווה למשהו טוב ולאלה שראו בו אסון, כך שהמושג "קורבנות השלום" מן הסתם הסתדר אידיאולוגית (ולא מתוך כוונה רעה) עם תפיסת העולם של הקבוצה הראשונה.

   מדברייך אני יכול להבין שגם "טוב למות בעד ארצנו" זה לא כוס התה שלך, כי זה לא תואם את השקפת העולם שלך, אני מניח. לעומת זאת יש הרבה אנשים חדורי אידיאולוגיה אמונית כזו או אחרת, שיאמצו את המשפט הזה אל ליבם בחום.

     8/11/10 16:17:

   צטט: לא חשוב שמות 2010-11-08 15:55:36

   צטט: בלאק סמארה 2010-11-08 15:48:34

   צטט: אמיר ניצן 2010-11-08 11:41:52

   צטט: רונן מאיר 2010-11-04 23:33:30

   2. את הביטוי קורבנות השלום לא אמר רבין אלא פרס
   2) אתה בטוח שרבין לא אמר את זה?

    

    

   _______________________________-

    

   אני בטוחה שרבין אמר את זה. שמעתי במו אוזניי עת צפיתי בו בטלוויזיה נואם בפאתוס נאום חוצב להבות וקלישאות בקשר ל"קורבנות השלום".

   אולי פרס אמר את זה ראשון ורבין העתיק, אבל זה לא משנה.

    

   סליחה, מדוע "קורבנות השלום" לא לגיטימי ואילו "טוב למות בעד ארצנו" זה לא רק לגיטימי אלא אף מופת ודוגמה לחיקוי?

    

   _________________________________

   1. כי "קורבנות שלום" זאת תווית דמגוגית, אינטרסנטית, משהו כמו לעשות אידיאולוגיה ממחדל, שמדביק בחוצפתו מחליט ההחלטות הזמני לאלפי אנשים שדמם על מצפונו ועל החלטותיו.

   באיזו חוצפה רבין מקריב קורבנות אדם למען האידיאולוגיה ההזויה והפנטזיונית שלו? האם הקורבנות הסכימו להיות "קורבנות שלום"? יפה שהוא מנדב אותם.

   למיטב זיכרוני, רוב העם התנגד להסכם האסלה, והוא כמעט נחתם תוך כדי מחטף וטריקים פוליטיים מלוכלכים ובזויים. שלום עלק...

   ואילו "טוב למות בעד ארצנו" מדבר על הגנה עצמית. אין ארץ אחרת ליהודים, ובלעדיה הם יירצחו כמו בשואה, כך שלמען האידיאל ההגיוני, מלא המשמעות והמציאותי הזה, בית יהודי וערבות הדדית - טוב למות (נניח).

   השוואה בין שני המשפטים זה כמו להשוות בין שקר לאמת. בין גבורה לפחדנות, בין שכל ישר לטיפשות. פשוט עד כדי כך.

   2. בשבילי "טוב למות בעד ארצנו" אינו מופת ודוגמה לחיקוי. המשפט שלי הוא "טוב להרוג ערבים בעד ארצנו", או "טוב לנצח במלחמה", אם אתה רוצה משהו מעודן קצת יותר.

     8/11/10 15:55:

   צטט: בלאק סמארה 2010-11-08 15:48:34

   צטט: אמיר ניצן 2010-11-08 11:41:52

   צטט: רונן מאיר 2010-11-04 23:33:30

   2. את הביטוי קורבנות השלום לא אמר רבין אלא פרס
   2) אתה בטוח שרבין לא אמר את זה?

    

    

   _______________________________-

    

   אני בטוחה שרבין אמר את זה. שמעתי במו אוזניי עת צפיתי בו בטלוויזיה נואם בפאתוס נאום חוצב להבות וקלישאות בקשר ל"קורבנות השלום".

   אולי פרס אמר את זה ראשון ורבין העתיק, אבל זה לא משנה.

    

   סליחה, מדוע "קורבנות השלום" לא לגיטימי ואילו "טוב למות בעד ארצנו" זה לא רק לגיטימי אלא אף מופת ודוגמה לחיקוי?

     8/11/10 15:48:

   צטט: אמיר ניצן 2010-11-08 11:41:52

   צטט: רונן מאיר 2010-11-04 23:33:30

   2. את הביטוי קורבנות השלום לא אמר רבין אלא פרס
   2) אתה בטוח שרבין לא אמר את זה?

    

    

   _______________________________-

    

   אני בטוחה שרבין אמר את זה. שמעתי במו אוזניי עת צפיתי בו בטלוויזיה נואם בפאתוס נאום חוצב להבות וקלישאות בקשר ל"קורבנות השלום".

   אולי פרס אמר את זה ראשון ורבין העתיק, אבל זה לא משנה.

    

     8/11/10 13:49:

   צטט: 10385 2010-11-08 08:44:05

   צטט: רונן מאיר 2010-11-08 05:29:16

   צטט: 10385 2010-11-08 01:43:51

   צטט: רונן מאיר 2010-11-04 23:33:30

   1. כל פוליטיקאי שנוי במחלוקת.
   2. את הביטוי קורבנות השלום לא אמר רבין אלא פרס
   3. רבין היה משכמו ומעלה. יש מספיק עובדות שמוכיחות אותו.
   4. יום הזיכרון לרבין אינו יום צום ועם יש מי שמחליט לצום שיהיה לו לבריאות
   5. נכון שיולי תמיר אידיוטית, אבל זה לא הופך את רבין לרע
   6. ההנצחה לא קרובה למדינות דיקטטוריות
   7. בקיצור, פוסט מוגזם להפליא

    

   אם מנציחים את רבין , אני רוצה שגם ינציחו את עולי הגרדום ויעשו ערב זכרון לרחבעם זאבי ואני רוצה שגם יעשו אנדרטה בכיכר בת"א לזכרם וישנו את זה מכיכר רבין לכיכר לוחמי הציונות .

   וישימו 25,000 אנדרטאות לזכר כל חללי צה"ל 

    

   לא יכול להיות שרבין יזכה לכיכר , אז מה אם הוא היה ציוני - איזו צביעות זו , לאן הלכו אלפי החללים האחרים . 

   הם מתו כדי שבני זונות פשוטו כמשמעו יחרימו את אריאל בהתנשאות העלובה שלהם שזה לא חלק ממדינת ישראל 

    

   כל האפסים האלו מה הם יודעים על ציונות , מה הם יודעים על להקיז דם למען הארץ כל הנקבות האלו יוצאי גלי צה"ל שחיים להם בבועה של המרכז , 

   מתי בפעם האחרונה הם הרימו מעדר ועדרו אדמה לנטעית עצים בנגב , 

   מתי בפעם האחרונה הם עשו מילואים 

    

   אפסים בני זונות של אפסים , קוראים לעצמם אנשי תרבות , בושה לגופים שמשלמים להם משכורת ובושה למדינה שנותנת להם במה .

    
   מתי פעם אחרונה שאתה הרמת מעדר?
   לידיעתך, עולי הגרדום מונצחים וגם רחבעם זאבי ולכל חלל צה"ל יש אנדרטה.
   מה אני אגיד לך, טיפשות זה לא פתרון.

    

   גם כיכרות זה לא הפיתרון , עכשיו סע לי מהעיניים עוד צינקן כמוך ובאמת חבל על המאמץ 

    

   עם כל הכבוד, תשתדל בבקשה לא לדבר אצלי בביטויים יותר מדי בוטים כמו "סע לי מהעינים".

     8/11/10 11:41:

   צטט: רונן מאיר 2010-11-04 23:33:30

   1. כל פוליטיקאי שנוי במחלוקת.
   2. את הביטוי קורבנות השלום לא אמר רבין אלא פרס
   3. רבין היה משכמו ומעלה. יש מספיק עובדות שמוכיחות אותו.
   4. יום הזיכרון לרבין אינו יום צום ועם יש מי שמחליט לצום שיהיה לו לבריאות
   5. נכון שיולי תמיר אידיוטית, אבל זה לא הופך את רבין לרע
   6. ההנצחה לא קרובה למדינות דיקטטוריות
   7. בקיצור, פוסט מוגזם להפליא

   1) אבל בכל זאת יש אמירות ומעשים שהם יותר מסתם שנויים במחלוקת, עד כדי הבנה לאלו שלא רוצים לכבד את זכרו

   2) אתה בטוח שרבין לא אמר את זה?

   3) אני הראיתי שהיו לו מספיק התנהגויות שבגללם הוא כבר לא היה, אפילו בשמאל לא כולם אהבו אותו

   4) לא אמרתי שזה יום צום, אבל כן התיחסתי לתופעה שצצה ואמרתי מה אני חושב על כך ולמה

   5) איפה אמרתי שזה הופך את רבין לרע? מה שכן אמרתי על יולי תמיר זה עוד דוגמא לתופעות שנגדם אני מדבר

   6) הראתי למה כן, ואם זה לא מספיק אתה מוזמן גם לפוסט הבא שהוצאתי (חלק 2)

   7) בקיצור, לא נראה לי שממש קראת וזה זכותך, כמו שזכותך לחשובולומר שהפוסט משעמם, אבל נראה לי שיש מספיק אנשים  שכן אהבו אותו.

    

   ואתם מוזמנים לקרוא את חלק 2 של הפוסט

    

     8/11/10 08:44:

   צטט: רונן מאיר 2010-11-08 05:29:16

   צטט: 10385 2010-11-08 01:43:51

   צטט: רונן מאיר 2010-11-04 23:33:30

   1. כל פוליטיקאי שנוי במחלוקת.
   2. את הביטוי קורבנות השלום לא אמר רבין אלא פרס
   3. רבין היה משכמו ומעלה. יש מספיק עובדות שמוכיחות אותו.
   4. יום הזיכרון לרבין אינו יום צום ועם יש מי שמחליט לצום שיהיה לו לבריאות
   5. נכון שיולי תמיר אידיוטית, אבל זה לא הופך את רבין לרע
   6. ההנצחה לא קרובה למדינות דיקטטוריות
   7. בקיצור, פוסט מוגזם להפליא

    

   אם מנציחים את רבין , אני רוצה שגם ינציחו את עולי הגרדום ויעשו ערב זכרון לרחבעם זאבי ואני רוצה שגם יעשו אנדרטה בכיכר בת"א לזכרם וישנו את זה מכיכר רבין לכיכר לוחמי הציונות .

   וישימו 25,000 אנדרטאות לזכר כל חללי צה"ל 

    

   לא יכול להיות שרבין יזכה לכיכר , אז מה אם הוא היה ציוני - איזו צביעות זו , לאן הלכו אלפי החללים האחרים . 

   הם מתו כדי שבני זונות פשוטו כמשמעו יחרימו את אריאל בהתנשאות העלובה שלהם שזה לא חלק ממדינת ישראל 

    

   כל האפסים האלו מה הם יודעים על ציונות , מה הם יודעים על להקיז דם למען הארץ כל הנקבות האלו יוצאי גלי צה"ל שחיים להם בבועה של המרכז , 

   מתי בפעם האחרונה הם הרימו מעדר ועדרו אדמה לנטעית עצים בנגב , 

   מתי בפעם האחרונה הם עשו מילואים 

    

   אפסים בני זונות של אפסים , קוראים לעצמם אנשי תרבות , בושה לגופים שמשלמים להם משכורת ובושה למדינה שנותנת להם במה .

    
   מתי פעם אחרונה שאתה הרמת מעדר?
   לידיעתך, עולי הגרדום מונצחים וגם רחבעם זאבי ולכל חלל צה"ל יש אנדרטה.
   מה אני אגיד לך, טיפשות זה לא פתרון.

    

   גם כיכרות זה לא הפיתרון , עכשיו סע לי מהעיניים עוד צינקן כמוך ובאמת חבל על המאמץ 

     8/11/10 05:29:

   צטט: 10385 2010-11-08 01:43:51

   צטט: רונן מאיר 2010-11-04 23:33:30

   1. כל פוליטיקאי שנוי במחלוקת.
   2. את הביטוי קורבנות השלום לא אמר רבין אלא פרס
   3. רבין היה משכמו ומעלה. יש מספיק עובדות שמוכיחות אותו.
   4. יום הזיכרון לרבין אינו יום צום ועם יש מי שמחליט לצום שיהיה לו לבריאות
   5. נכון שיולי תמיר אידיוטית, אבל זה לא הופך את רבין לרע
   6. ההנצחה לא קרובה למדינות דיקטטוריות
   7. בקיצור, פוסט מוגזם להפליא

    

   אם מנציחים את רבין , אני רוצה שגם ינציחו את עולי הגרדום ויעשו ערב זכרון לרחבעם זאבי ואני רוצה שגם יעשו אנדרטה בכיכר בת"א לזכרם וישנו את זה מכיכר רבין לכיכר לוחמי הציונות .

   וישימו 25,000 אנדרטאות לזכר כל חללי צה"ל 

    

   לא יכול להיות שרבין יזכה לכיכר , אז מה אם הוא היה ציוני - איזו צביעות זו , לאן הלכו אלפי החללים האחרים . 

   הם מתו כדי שבני זונות פשוטו כמשמעו יחרימו את אריאל בהתנשאות העלובה שלהם שזה לא חלק ממדינת ישראל 

    

   כל האפסים האלו מה הם יודעים על ציונות , מה הם יודעים על להקיז דם למען הארץ כל הנקבות האלו יוצאי גלי צה"ל שחיים להם בבועה של המרכז , 

   מתי בפעם האחרונה הם הרימו מעדר ועדרו אדמה לנטעית עצים בנגב , 

   מתי בפעם האחרונה הם עשו מילואים 

    

   אפסים בני זונות של אפסים , קוראים לעצמם אנשי תרבות , בושה לגופים שמשלמים להם משכורת ובושה למדינה שנותנת להם במה .

    
   מתי פעם אחרונה שאתה הרמת מעדר?
   לידיעתך, עולי הגרדום מונצחים וגם רחבעם זאבי ולכל חלל צה"ל יש אנדרטה.
   מה אני אגיד לך, טיפשות זה לא פתרון.

     8/11/10 01:43:

   צטט: רונן מאיר 2010-11-04 23:33:30

   1. כל פוליטיקאי שנוי במחלוקת.
   2. את הביטוי קורבנות השלום לא אמר רבין אלא פרס
   3. רבין היה משכמו ומעלה. יש מספיק עובדות שמוכיחות אותו.
   4. יום הזיכרון לרבין אינו יום צום ועם יש מי שמחליט לצום שיהיה לו לבריאות
   5. נכון שיולי תמיר אידיוטית, אבל זה לא הופך את רבין לרע
   6. ההנצחה לא קרובה למדינות דיקטטוריות
   7. בקיצור, פוסט מוגזם להפליא

    

   אם מנציחים את רבין , אני רוצה שגם ינציחו את עולי הגרדום ויעשו ערב זכרון לרחבעם זאבי ואני רוצה שגם יעשו אנדרטה בכיכר בת"א לזכרם וישנו את זה מכיכר רבין לכיכר לוחמי הציונות .

   וישימו 25,000 אנדרטאות לזכר כל חללי צה"ל 

    

   לא יכול להיות שרבין יזכה לכיכר , אז מה אם הוא היה ציוני - איזו צביעות זו , לאן הלכו אלפי החללים האחרים . 

   הם מתו כדי שבני זונות פשוטו כמשמעו יחרימו את אריאל בהתנשאות העלובה שלהם שזה לא חלק ממדינת ישראל 

    

   כל האפסים האלו מה הם יודעים על ציונות , מה הם יודעים על להקיז דם למען הארץ כל הנקבות האלו יוצאי גלי צה"ל שחיים להם בבועה של המרכז , 

   מתי בפעם האחרונה הם הרימו מעדר ועדרו אדמה לנטעית עצים בנגב , 

   מתי בפעם האחרונה הם עשו מילואים 

    

   אפסים בני זונות של אפסים , קוראים לעצמם אנשי תרבות , בושה לגופים שמשלמים להם משכורת ובושה למדינה שנותנת להם במה .

     8/11/10 00:35:

   צטט: 10385 2010-11-07 23:59:34

   צטט: לא חשוב שמות 2010-11-07 23:08:17

   לאור הסיבות שמנית אני מציע בכל זאת לציין את רצח רבין. כיום חג. מתבקש לא?

    

   נכון רצח רבין הוא יום חג וטוב שהזקן נרצח כי מי יודע עוד כמה אוטובוסים היו מתפוצצים עד שהוא היה מבין שאוסלו זה הסכם שלום בין מדינת ישראל לבין ארגון טרור .

    

   מציע לך לא לענות לו כאן.

     8/11/10 00:10:

   צטט: אמיר ניצן 2010-11-08 00:03:59

   צטט: לא חשוב שמות 2010-11-08 00:01:25

   צטט: אמיר ניצן 2010-11-07 23:50:47

   צטט: לא חשוב שמות 2010-11-07 23:08:17

   לאור הסיבות שמנית אני מציע בכל זאת לציין את רצח רבין. כיום חג. מתבקש לא?

    

   אחרי שנגמרו לך כל הטיעונים אתה מחפש להגיב בכל מחיר.

    

   איזה טיעונים? בשביל מה טיעונים? אני אגיד ככה אתה תגיד ההיפך...אתה לא תשכנע אותי ואני לא אותך. לכן אני מעדיף לתת נוקאאוט וזהו.

    

   למשל שטענת שגורביץ' רק חזר בשאלה ולא נטש לגמרי את היהדות כמו שאמר בעצמו במאמר שהבאתי

    

   עזוב, זה אד-הומינם קלאסי. זה כמו שאני אגיד שאתה נראה לי בתמונת פרופיל מופרע לגמרי וככה באחת אבטל את כל טענותיך. האיש אתאיסט ומה זה משנה בכלל אם הוא אתאיסט או חוזר בשאלה או שונא יהדות? יש לו תשובות להבלים שלך ושכמותך בנוגע לאלטלנה. תענה לו.

    

     8/11/10 00:04:

   צטט: 10385 2010-11-07 23:59:34

   צטט: לא חשוב שמות 2010-11-07 23:08:17

   לאור הסיבות שמנית אני מציע בכל זאת לציין את רצח רבין. כיום חג. מתבקש לא?

    

   נכון רצח רבין הוא יום חג וטוב שהזקן נרצח כי מי יודע עוד כמה אוטובוסים היו מתפוצצים עד שהוא היה מבין שאוסלו זה הסכם שלום בין מדינת ישראל לבין ארגון טרור .

    

   או! הנה מישהו עם יושר אינטלקטואלי. טינופת אמנם, אבל עם יושר. כל הכבוד.

     8/11/10 00:03:

   צטט: לא חשוב שמות 2010-11-08 00:01:25

   צטט: אמיר ניצן 2010-11-07 23:50:47

   צטט: לא חשוב שמות 2010-11-07 23:08:17

   לאור הסיבות שמנית אני מציע בכל זאת לציין את רצח רבין. כיום חג. מתבקש לא?

    

   אחרי שנגמרו לך כל הטיעונים אתה מחפש להגיב בכל מחיר.

    

   איזה טיעונים? בשביל מה טיעונים? אני אגיד ככה אתה תגיד ההיפך...אתה לא תשכנע אותי ואני לא אותך. לכן אני מעדיף לתת נוקאאוט וזהו.

    

   למשל שטענת שגורביץ' רק חזר בשאלה ולא נטש לגמרי את היהדות כמו שאמר בעצמו במאמר שהבאתי

     8/11/10 00:01:

   צטט: אמיר ניצן 2010-11-07 23:50:47

   צטט: לא חשוב שמות 2010-11-07 23:08:17

   לאור הסיבות שמנית אני מציע בכל זאת לציין את רצח רבין. כיום חג. מתבקש לא?

    

   אחרי שנגמרו לך כל הטיעונים אתה מחפש להגיב בכל מחיר.

    

   איזה טיעונים? בשביל מה טיעונים? אני אגיד ככה אתה תגיד ההיפך...אתה לא תשכנע אותי ואני לא אותך. לכן אני מעדיף לתת נוקאאוט וזהו.

     7/11/10 23:59:

   צטט: לא חשוב שמות 2010-11-07 23:08:17

   לאור הסיבות שמנית אני מציע בכל זאת לציין את רצח רבין. כיום חג. מתבקש לא?

    

   נכון רצח רבין הוא יום חג וטוב שהזקן נרצח כי מי יודע עוד כמה אוטובוסים היו מתפוצצים עד שהוא היה מבין שאוסלו זה הסכם שלום בין מדינת ישראל לבין ארגון טרור .

     7/11/10 23:50:

   צטט: לא חשוב שמות 2010-11-07 23:08:17

   לאור הסיבות שמנית אני מציע בכל זאת לציין את רצח רבין. כיום חג. מתבקש לא?

    

   אחרי שנגמרו לך כל הטיעונים אתה מחפש להגיב בכל מחיר.

     7/11/10 23:08:

   לאור הסיבות שמנית אני מציע בכל זאת לציין את רצח רבין. כיום חג. מתבקש לא?

     7/11/10 20:04:
   מסכים עם כל מילה .
     6/11/10 11:12:

   צטט: לא חשוב שמות 2010-11-05 21:10:32

   צטט: אמיר ניצן 2010-11-05 19:05:57

   צטט: לא חשוב שמות 2010-11-05 12:45:28

   כמה טוב שיש פח זבל שנקרא "אינטרנט" ואפשר להשליך לתוכו את כל האשפה שהצטברה אצלך במשך שנים הא?
   http://www.faz.co.il/story_1802

    

   אם תקרא את המאמר שלי על אלטלנה תראה מצוין למה אני חושב מה שאני חושב. לא אתיחס כאן, בטח לא עכשיו,לאותו מאמר שהפנית עליו ושרווי סילופים או לפחות חצאי אמיתות ושבכל מקרה אינו סותר את מה שכתבתי באותו מאמר שלי על אלטלנה. אתה , כמו כותב המאמר שבאותו קישור שנתת וגם דומיכם הם אלו שמנצלים את האינטרנט  כדי להפיץ זבל, שנאה והסתה (או הצדקה) לרצח (שבמקרה הזה אומנם רצח שכבר התרחש...).

    

   ואתה עוד מפנה למאמר שכתב יוסי גורביץ' , אותו אדם שניתק את הקשר שלו ליהדות וגם לא מכיר במדינת ישראל (טוען שהיא גזענית וכו). אז זו פשוט צביעות מדרגה ראשונה שאדם שלא מכיר במדינה ורואה בהקמתה חטא מוסרי עוד יטיף  להכרה בשלטון שנבחר במדינת ישראל (הטענה של אלו שמצדיקים את טבח אלטלנה היא שהאצ"ל כאילו לא הכיר בשלטון הנבחר של בן גוריון ולכן "הגיע לו" שירו על אנשיו בכשכבר שחו בים). ואם לא שמת לב, יש באמר שלו גם איזושהי סנגוריה אפילו על אנשי האצ"ל. אז לפני שאתה מנסה להגן על עמדתך כדאי שתבדוק טוב את המאמר שאתה מפנה אליו.

    

   ואיזה אשפה הצטברה אצלי במשך שנים? אתה מנסה אולי ליחס את דעותי לבעיות אישיות? לפי ההפניה למאמר רווי כל מה שכבר אמרתי קודם נראה שאם יש למישהו אשפה פנימית זה אצלך.תקופת הדיקטטורה של מפא"י נגמרה על אפך וחמתך והאינטרנט הוא כלי טוב לחשוף את האמת. וחוץ מזה, אני לא יודע איזה דיון אפשר בנושא חריף שכזה לנהל עם אדם שאין לי שום קנה מידה לבדוק האם הוא מדבר מתוך מוסר כפול או לא. בינתיים לא ראיתי בדף המשתמש שלך שום פוסט או קישור שיכול לתת לי מושג האם לפחות אתה לא נוקט במוסר כפול.

    

    

   אתה מבין?... לך דבר עם בנאדם שלא מסוגל להרכיב משפט בלי לשקר ולהגזים לתועלתו. במקום לכתוב שיוסי גורביץ הוא חוזר בשאלה, בחרת לכתוב "אדם שניתק את הקשר שלו ליהדות". במקום להגיד שליוסי גורביץ יש ביקורת חריפה על התנהלותה של המדינה אתה בוחר לומר שהוא "לא מכיר במדינת ישראל". זה אבוד להתווכח עם טיפוסים מורעלים ומרעילים מסוגך, פשוט חבל על הזמן.

    

   אני מציע לך לקרוא את המאמר של יוסי גורביץ' "תפסיקו לקרוא לי יהודי" ואז תראה אם זה סתם חוזר בשאלה,שזה בסדר, או אדם שהחליט לנתק כל קשר ליהדות שזה גם זכותו, אבל כדאי שידעו אם מדברים עליו. http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=382120&TypeID=1&sid=126. וגם אותה מדינת ישראל שהוא כן מוכן להכיר בה (ואם זה לא מובן מאותו מאמר, אז אפשר לראות במאמרים אחרים) זה לא מדינת ישראל, אלא משהו אחר שלא יהיה ליהודי מה לחפש בה ובכך היא תאבד את מטרת הקמתה.

    

    

     5/11/10 22:09:

   רבין השתמש בשמפניה כדי להסית נגד המתנגדים לדרכו הפוליטית, רבין שעשה משגה רצה להשליך משגה זה על היריב הפוליטי והשימוש בשב"כ היה מעשה של שפן או אם תרצה נמושה.

    

   התקשורת השמאלנית שתפה אתו פעולה ואף הפרקליטה הראשית שלא העמידה לדין את השב"כ לדין על שעשה שימוש מסריח כאשר השתיל  ( וצריך לחקור אם רבין לא אישר זאת ) את תמונת רבין במדי אס אס.

    

   השימוש בשב"כ להכפשת הימין הייתה בכול המקרים האחרים ולכן שלא כמו בקו 300 התקשורת קברה כל ניסיון של חקירה ובדיקה.

    

   השימוש בשב"כ להסתה כנגד היריב הוא מעשה שמתאים לאס אס, ולא למדינה חופשית ודמוקרטית. תקשורת שלא דרשה זאת היא אינה תקשורת של כלבי שמירה, היא תקשורת של כלבים נקודה. התקשורת כאן שיתפה פעולה כחיילים של השב"כ בהתנדבות , ברצון ובלהיטות, כפי שעשו זאת שם בגרמניה אנשי התקשורת בשירותו של היטלר. 

     5/11/10 21:10:

   צטט: אמיר ניצן 2010-11-05 19:05:57

   צטט: לא חשוב שמות 2010-11-05 12:45:28

   כמה טוב שיש פח זבל שנקרא "אינטרנט" ואפשר להשליך לתוכו את כל האשפה שהצטברה אצלך במשך שנים הא?
   http://www.faz.co.il/story_1802

    

   אם תקרא את המאמר שלי על אלטלנה תראה מצוין למה אני חושב מה שאני חושב. לא אתיחס כאן, בטח לא עכשיו,לאותו מאמר שהפנית עליו ושרווי סילופים או לפחות חצאי אמיתות ושבכל מקרה אינו סותר את מה שכתבתי באותו מאמר שלי על אלטלנה. אתה , כמו כותב המאמר שבאותו קישור שנתת וגם דומיכם הם אלו שמנצלים את האינטרנט  כדי להפיץ זבל, שנאה והסתה (או הצדקה) לרצח (שבמקרה הזה אומנם רצח שכבר התרחש...).

    

   ואתה עוד מפנה למאמר שכתב יוסי גורביץ' , אותו אדם שניתק את הקשר שלו ליהדות וגם לא מכיר במדינת ישראל (טוען שהיא גזענית וכו). אז זו פשוט צביעות מדרגה ראשונה שאדם שלא מכיר במדינה ורואה בהקמתה חטא מוסרי עוד יטיף  להכרה בשלטון שנבחר במדינת ישראל (הטענה של אלו שמצדיקים את טבח אלטלנה היא שהאצ"ל כאילו לא הכיר בשלטון הנבחר של בן גוריון ולכן "הגיע לו" שירו על אנשיו בכשכבר שחו בים). ואם לא שמת לב, יש באמר שלו גם איזושהי סנגוריה אפילו על אנשי האצ"ל. אז לפני שאתה מנסה להגן על עמדתך כדאי שתבדוק טוב את המאמר שאתה מפנה אליו.

    

   ואיזה אשפה הצטברה אצלי במשך שנים? אתה מנסה אולי ליחס את דעותי לבעיות אישיות? לפי ההפניה למאמר רווי כל מה שכבר אמרתי קודם נראה שאם יש למישהו אשפה פנימית זה אצלך.תקופת הדיקטטורה של מפא"י נגמרה על אפך וחמתך והאינטרנט הוא כלי טוב לחשוף את האמת. וחוץ מזה, אני לא יודע איזה דיון אפשר בנושא חריף שכזה לנהל עם אדם שאין לי שום קנה מידה לבדוק האם הוא מדבר מתוך מוסר כפול או לא. בינתיים לא ראיתי בדף המשתמש שלך שום פוסט או קישור שיכול לתת לי מושג האם לפחות אתה לא נוקט במוסר כפול.

    

    

   אתה מבין?... לך דבר עם בנאדם שלא מסוגל להרכיב משפט בלי לשקר ולהגזים לתועלתו. במקום לכתוב שיוסי גורביץ הוא חוזר בשאלה, בחרת לכתוב "אדם שניתק את הקשר שלו ליהדות". במקום להגיד שליוסי גורביץ יש ביקורת חריפה על התנהלותה של המדינה אתה בוחר לומר שהוא "לא מכיר במדינת ישראל". זה אבוד להתווכח עם טיפוסים מורעלים ומרעילים מסוגך, פשוט חבל על הזמן.

    

     5/11/10 19:05:

   צטט: לא חשוב שמות 2010-11-05 12:45:28

   כמה טוב שיש פח זבל שנקרא "אינטרנט" ואפשר להשליך לתוכו את כל האשפה שהצטברה אצלך במשך שנים הא?
   http://www.faz.co.il/story_1802

    

   אם תקרא את המאמר שלי על אלטלנה תראה מצוין למה אני חושב מה שאני חושב. לא אתיחס כאן, בטח לא עכשיו,לאותו מאמר שהפנית עליו ושרווי סילופים או לפחות חצאי אמיתות ושבכל מקרה אינו סותר את מה שכתבתי באותו מאמר שלי על אלטלנה. אתה , כמו כותב המאמר שבאותו קישור שנתת וגם דומיכם הם אלו שמנצלים את האינטרנט  כדי להפיץ זבל, שנאה והסתה (או הצדקה) לרצח (שבמקרה הזה אומנם רצח שכבר התרחש...).

    

   ואתה עוד מפנה למאמר שכתב יוסי גורביץ' , אותו אדם שניתק את הקשר שלו ליהדות וגם לא מכיר במדינת ישראל (טוען שהיא גזענית וכו). אז זו פשוט צביעות מדרגה ראשונה שאדם שלא מכיר במדינה ורואה בהקמתה חטא מוסרי עוד יטיף  להכרה בשלטון שנבחר במדינת ישראל (הטענה של אלו שמצדיקים את טבח אלטלנה היא שהאצ"ל כאילו לא הכיר בשלטון הנבחר של בן גוריון ולכן "הגיע לו" שירו על אנשיו בכשכבר שחו בים). ואם לא שמת לב, יש באמר שלו גם איזושהי סנגוריה אפילו על אנשי האצ"ל. אז לפני שאתה מנסה להגן על עמדתך כדאי שתבדוק טוב את המאמר שאתה מפנה אליו.

    

   ואיזה אשפה הצטברה אצלי במשך שנים? אתה מנסה אולי ליחס את דעותי לבעיות אישיות? לפי ההפניה למאמר רווי כל מה שכבר אמרתי קודם נראה שאם יש למישהו אשפה פנימית זה אצלך.תקופת הדיקטטורה של מפא"י נגמרה על אפך וחמתך והאינטרנט הוא כלי טוב לחשוף את האמת. וחוץ מזה, אני לא יודע איזה דיון אפשר בנושא חריף שכזה לנהל עם אדם שאין לי שום קנה מידה לבדוק האם הוא מדבר מתוך מוסר כפול או לא. בינתיים לא ראיתי בדף המשתמש שלך שום פוסט או קישור שיכול לתת לי מושג האם לפחות אתה לא נוקט במוסר כפול.

     5/11/10 17:08:
   מנסים להלביש לרבין את מורשת זהבה גלאון
     5/11/10 12:45:
   כמה טוב שיש פח זבל שנקרא "אינטרנט" ואפשר להשליך לתוכו את כל האשפה שהצטברה אצלך במשך שנים הא?
   http://www.faz.co.il/story_1802
     4/11/10 23:33:

   1. כל פוליטיקאי שנוי במחלוקת.
   2. את הביטוי קורבנות השלום לא אמר רבין אלא פרס
   3. רבין היה משכמו ומעלה. יש מספיק עובדות שמוכיחות אותו.
   4. יום הזיכרון לרבין אינו יום צום ועם יש מי שמחליט לצום שיהיה לו לבריאות
   5. נכון שיולי תמיר אידיוטית, אבל זה לא הופך את רבין לרע
   6. ההנצחה לא קרובה למדינות דיקטטוריות
   7. בקיצור, פוסט מוגזם להפליא

   מדובר במלחמתינו בימין/אנו ננצח מאחר וכל ראשויות השילטון בידינו [פנסיונר בודד שהתנצר בגלל פשעי יעל גרמן ראש עיריית הרצליה]
     4/11/10 17:29:
   נו ,טוב הרי אותם אנשים אמרו " צריך להחליף את העם " אנשי מפלגת העבודה פשוט לא קולטים וגם לא יקלטו אם לא יקבלו מנדט אחד מהעם שה לא "בשלטון". הם כפו את עצמם ואת דעותיהם ואת החלטותיהם עלינו ועשיו הם עוד רוצים להפוך זאת למורשת! בושה וחרפה!
   אני שמח מאוד לקרוא שיש פה בקפה אנשים אמיתיים ולא צבועים שאומרים בריש גלי את שיש להם על ליבם!
   רבין לא היה מורשת ולא סמל ולא דגל רבין היה מזדנב אחרי אנשי פרס ובמחי יד אחת מכר אותנו להתיפיפות של קלינטון ועוד כמה מחמאות ובינהם פרס נובל לשלום!

   גם על רצח רבין(שמבחינתי אין רוצח) ומי שרצח אותו באמת לא נמצא מאחרי סורג ובריח!! כל כך הרבה שאלות יש על הרצח הזה ומעניין שאותו שמאל נאור לא מבקש לדעת את התשובות!? נרצח ראש ממשלה בישראל והחקירה טויחה כאילו נרצח פליט סודני( שבחשבה שניה את הרצח הזה היו חוקרים יותר לעומק).
   רצח קנדי שהיה לפני 47 שנה עדיין לטו בערפל וכאן כולם מסכימים:יגאל עמיר הוא הרוצח! ומי ירה ברבין מקדימה ?? ואיפה כל הפרוטוקולים! ורק כדי לסבר את אוזניכם כשיש פיגוע מראיינים כל עכבר שעבר בסביבה.וכאן 17 אנשים אחיות אחים ורופאים שהיו בחדר מיון נ א ד ה !!! שום שאלה את כולם העלים השבכ.אני שמח לדעת שלא כולם אוכלים את הלוקש הכל כך ברור הזה של רצח רבין!!
   ונשאלת השאלה לא מי רצח את רבין כי מי רצה במותו של רבין!!
   כשאמר ביבי אז כראש הממשלה שיש לו חשדות והוא רוצה לפתוח את חקירת רצח רבין אמרו לו בשבכ: עזוב זה יזעזע את אמות הסיפים בארץ!! ודי לחכימא ברמיזא!!
     4/11/10 16:40:
   אני מסכים עם רובו של הטקסט וחייבים להוסיף גם שהדבר הכי מסוכן הוא הרווח הפוליטי שגורפים ארגונים כמו שלום עכשיו ובצלם .
   יש סכנה שהם ינסו באמצעות עצרת כמו זו למשל להכניס את התכנים הסובייקטיבים שלהם .
   - הארגונים האלו חייבים לזכור שהם גם נשענים על כספים של מדינות לא תומכות ישראל ואנשים פרו פלסטינים שיש להם כוונה שארגוני הבובות האלו ישנו את תפיסת הקהל הישראלית בצורה המעוותת שלהם .
     4/11/10 16:38:
   תגיד אתה נורמאלי ?????????
   מה זה אתה משת'פ ?אנחנו מנסים להשכיח ואתה מנסה להעצים ולהוסיף חטא על פשע של האדרת שמו של זה .
   אפילו סטאלין לא קיבל על שמו ביחס לגודל שטחה של בריה'מ רחובות כיכרות שדרות בתי'ס מכללות דרכים ראשיות מועדוני ספורט נוער .נשים וכו' ומה לא. הרי גאנדי עדיף עליו אלף מונים ועוד הוא נרצח ע'י מחבלים מהאויב ולא היה אפילו יום אחד בחיו שנוי במחלוקת כמו זה העלוב שחצה את העם וזרע פירוד הפרדה ותוהו ובוהו .לכן אבקשך להפסיק את ציון התאריכים השחורים האלה של עם ישראל כימי קמצא ובר קאמצא.
     4/11/10 16:10:
   מקיף ומצוין.

   אני מההתחלה לא הסכמתי לשתף פעולה עם מורשת האסלה, אבל זוכרת את הימין שבהם אסור היה לצייץ אפילו ציוץ כפירה.
     4/11/10 15:39:

   צטט: אמיר א 2010-11-04 15:31:22

   אני מסכים לחלק גדול מדברייך. אציין כי שום מורשת לא הושארה. אם  אוסלו זה מורשת? זה ממש עניין לפוסט אחר.

    

     4/11/10 15:31:
   אחרי מות, קדושים אמור
   ורבין למשל היה נגד חלוקת ירושלים :)

   ארכיון

   פרופיל

   אמיר ניצן
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין