כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  זכויות הגבר בישראל

  מדינת ישראל נשלטת ע"י דיקטטורה פמיניסטית. ארגוני הנשים שולטים במדינה באופן מוחלט בכל תחומי החיים ומכתיבים כל דבר בכוח, בצנזורה כבדה, סתימת פיות ושטיפות מוח המוניות דרך אמצעי התקשורת.

  ארכיון

  קורט קוביין לא התאבד - הוא נרצח!!

  0 תגובות   יום רביעי, 17/11/10, 17:18

  סיפור מותו של סולן להקת "נירוונה" בשנת 1994 הוא בלתי יאומן כי למרות שכל הסימנים מצביעים שאלמנתו, קורטני לאב, היא זאת שעומדת מאחורי נסיבות מותו המסתורי, אף אחד לא חוקר אותה בגלל התגייסות סוחפת של אמצעי התקשורת לסגוד לכוכבת ולסלבריטאית שהפכה להיות לאחר מות בעלה, ברגע שירשה את כספו ורכושו, רכבה על גבי גלי הפרסום, התהילה וההצלחה והפכה מכלומניקית לאחת הכוכבות הידועות והמפורסמות ביותר בהוליווד.

   

  ''

   

  (מתוך פלייר שמצאתי ברשת):

  "האם קורט קוביין נרצח?

  הנסיבות האופפות את מותו של קורט קוביין רצופות בשקרים, בסתירות ובחוסר עקביות.

  ממצאי חקירת המוות מצביעים כי רמת ההרואין בגופו של קורט קוביין היתה פי 3 מהרמה המוגדרת כקטלנית. מומחים קובעים כי רמה כזו גורמת לשיתוק, או לקומה תוך שניות, אם לא למוות מיידי. אין זה אפשרי כי קורט הזריק לעצמו את ההרואין, הניח בקפידה את החפצים בצד, כיפתר חזרה את כפתורי חולצתו ורק אז הרים את הרובה כדי לירות בעצמו.

  על פי דיווחי המשטרה, לא היו שום טביעות אצבעות על הרובה, על העט בו כתב את מכתב "ההתאבדות", או על קופסת הקליעים שנמצאה לצידו. זה מורה כי האזור "נוקה" לפני שהגופה נמצאה. ישנן עדויות כי בימים האחרונים לפני מותו נעשה נסיון למנוע ממנו להשתמש במכוניתו, כמו גם למנוע ממנו גישה לכספו. מישהו ניסה גם להשתמש בכרטיס האשראי שלו, עד לבוקר ה8 באפריל. הממצאים הרפואיים קבעו כי קוביין מת ב-5 באפריל.

  בפני קורטני לאב עמדה תביעת גירושין. ישנה עדות מתועדת, הכוללת הקלטה של קולה, המעידה כי קורט רצה לפרק את הנישואין, לפרוש מתעשיית המוזיקה, וככל הנראה לקבל גם חזקה על ביתם המשותפת, פרנסס. דייב גרוהל, מתופף הלהקה, אישר כי נירוונה עמדה להתפרק. אביה של קורטני טוען כי קורט עמד להתגרש מקורטני על סמך אי נאמנותה אליו.

  אלדון הוק, זמר בלהקה בשם "המנטורס", טוען כי קורטני הציעה לו 50,000 דולר כדי שיהרוג את קורט בדצמבר 1993. ב6 במרץ 1996, הוק עבר בדיקה במכונת אמת ע"י ד"ר אדוארד גלב, אחד ממומחי הפוליגרף המובילים בארה"ב, אשר מלמד קורסים מתקדמים בנושא ב-FBI. הוק עבר את הבדיקה במכונת האמת עם 99.7 אחוזי ודאות כי הינו דובר אמת.

  קורט אמר למספר רב של אנשים בשבועות שקדמו למותו, כי אין בכוונתו להתאבד - ביניהם שוטרים במשטרת סיאטל, הרופא שטיפל בו ברומא, בצוות במרפאת הגמילה "אקסודוס" בלוס אנג'לס, עורכת הדין שלו, ורבים מחבריו, ביניהם חברו הטוב ביותר, דילן קרלסון, שקנה עבורו את הרובה ב30 במרץ. קורט סיפר לדילן כי הוא חושש מפריצה לביתו.

  חבריו של קוביין טוענים כי האדם היחיד שהחל לספר לתקשורת כי קורט נטה להתאבדות, אחרי מותו, היתה קורטני לאב. דבר זה סותר את כל מה שקורט סיפר לאנשים בשבועות שקדמו למותו. התקשורת החליטה לדבוק בעמדתה של קורטני ללא שאלות.

  אלה הן רק מעטות מהסיבות בעטיין רבים בכל העולם תוהים מה בדיוק קרה בשבוע הראשון של אפריל 1994. אינפורמציה זו היתה מאז נושא לספרים, סרטים, תכניות טלויזיה, תכניות רדיו ומאמרים רבים. תחנות טלויזיה מהשורה הראשונה כמו VH1 ותכניות טלויזיה כמו UNSOLVED MYSTERIES כיסו את הסיפור.

  http://www.justiceforkurt.com
  "

  שמעתי על האפשרות שקורט קוביין נרצח ולא התאבד רק במקרה דרך תוכנית אנימציה חובבנית ששודרה בערוץ ביפ ב2002. עד אז לא היה לי שום מושג כי אמצעי התקשורת במשך כל השנים דבקו בנאמנות עיוורת לסיפור "ההתאבדות" שהפיצה קורטני לאב. הייתי מאוד מופתע ומזועזע. קיבלתי בחילה כשגיליתי שלא מדובר בבדיחה וקיימים ממצאים וראיות של ממש שקושרות את קורטני למזימה "להיפתר" מקורט ע"מ לזכות ברכושו, כספו וכל התהילה והפרסום שהיו סביבו.

   

  אני לא מעריץ גדול של להקת נירוונה. היו להם מספר שירים שאהבתי, אבל סיפור זה (שמכונה לא בצדק "תיאוריית קונספירציה") מפריע לי בתור מי שלומד שנים רבות על מעשי רצח ואלימות שמבצעות נשים והקלות הבלתי נסבלת בה הן מסוגלות להתחמק בלי עונש ולהתהלך חופשי. הקרימינולוגית החוקרת דברה שרמן קופלן תיארה זאת היטב כשאמרה שלנשים קל יותר להתחמק ממעשי רצח שבצעו כי החברה מתקשה להאמין שנשים מסוגלות לרצוח באכזריות.

   

  בפועל העובדות מדברות בעד עצמן:

   

  1. קורטני לאב היא אישה מאוד אלימה ומסוכנת שנעצרת לעיתים קרובות על עבירות של תקיפות אלימות וסמים.

   

  2. לפני מותו של קורט קוביין, קורטני לאב הייתה זמרת גרועה של להקה כושלת בשם הול ולפתע, לאחר מותו, היא ירשה הרבה מאוד כסף, הצליחה והתפרסמה במוזיקה וחדרה גם לתעשיית הקולנוע המאסיבית של הוליווד. לדעתי קיימת סגידה אוניברסלית כמעט דתית לאנשים ולמסרים שמתפרסמים בסרטי הוליווד.

  3. במשך 8 שנים מנעה משפטית קורטני לאב מלהקת נירוונה לפרסם את שירו האחרון של קורט קוביין שהוקלט מספר חודשים לפני הירצחו. בשיר זה, "You know you're right" יש רמזים ברורים ליחסים החונקים שהיו ביניהם. עובדה שהם עמדו להתגרש. באחת השורות הוא שר "היא אוהבת רק את עצמה".

  4. אמצעי התיקשורת התגייסו באופן מוחלט לקבל רק את גירסתה של קורטני לאב, אלמנתו של קורט קוביין, ש"קורט התאבד" ו"היו לו נטיות התאבדותיות". המשטרה קבעה שאין מספיק ראיות חד משמעיות לקבוע שמדובר בהתאבדות אבל בכל זאת קיבלה את הגירסה ש"קורט קוביין התאבד" רק מפני שהתיקשורת יצרה גיבורה וסלבריטאית חדשה.

  5. קורטני כעסה וזעמה על קורט לאחר שביטל סבב הופעות עם רווח של קרוב ל10 מיליון דולר. אם קורטני לאב הייתה כ"כ מוכשרת, עצמאית ו"אמנית בפני עצמה" לפני מותו - מדוע כ"כ הפריע לה שבעלה רצה לפרוש?

   

  אמצעי התיקשורת עם כל כוח ההשפעה ושטיפת המוח שלהם מכתיבים כיום למערכת החוק את הכללים ומונעים עשיית צדק וחקירת האמת!

   

  דווקא ההתנגדות והזלזול הבוטה בממצאי החקירה של טום גרנט לגבי הירצחו של קורט קוביין, דווקא זהו המצביע המרכזי על קיומו של קפמיין שטיפת מוח מאסיבי, אגרסיבי וממומן היטב שכנראה הוצא לפועל ע"י אנשי יחסי הציבור של קורטני לאב שכאמור התפרסמה כ"כוכבת קולנוע" למרות היותה נרקומנית אלימה ומסוכנת מאוד לסביבה.

   

  ביקרתי בפורומים רלבנטיים וניסיתי להעלות את פרשת הרצח ונתקלתי בתגובות שזיעזעו ואף הפתיעו אותי: הפתיע אותי שבפורום של מעריצי להקת נירוונה בתפוז נאסר לדבר על האפשרות שקורט קוביין נרצח כי "הנושא הוא יותר מדי שנוי במחלוקת". מי בדיוק דואג שנושא יוגדר כ"שנוי במחלוקת" אם לא קבוצות אינטרס???

  קבוצת אינטרס נוספת היא הפמיניסטיות כי באופן שיטתי כל מעשה אלימות, ניסיון רצח או רצח של גבר בידי אישה מוגדר על ידן אוטומטית כמעשה של "הגנה עצמית", "תאונה", "התעללות ממושכת" או ש"האישה לא הייתה אחראית לביצוע המעשה" מסיבות כאלה או אחרות. יש דוקטרינה שלמה סביב הגנה על נשים רוצחות וכאשר מדובר בנשים בנות המעמד העליון (במקרה זה, כוכבת הוליווד) - עבודת הטיוח הרבה יותר קלה. אפילו עלילת המחזמר "שיקגו" מתמקדת בהפיכת שתי רוצחות בדם קר לכוכבות מוזיקה במטרה להציל אותן מהכיסא החשמלי ולהוציאן לחופשי.

   

  הקולנוע כיום יותר מאי פעם נשלט ע"י פמיניסטיות שונאות גברים שמייצרות סרטים שמציגים נשים מוכות ואלימות במשפחה באופן מעוות כשגברים תמיד מוצגים כמפלצות ושטן. יש לדוגמא סרט בשם Double Jeopardy שמציג את שיא הפאראנויה הפמיניסטית: גבר שמביים את מותו כדי להכניס את אישתו לכלא על הרצח שלו, כאשר היא חפה מפשע, והוא חוטף את הבן ובורח עם חברתה. מיותר לציין שבסוף הסרט היא יורה בו למוות ויוצאת "גיבורה".

   

  מזעזע שנתקלתי באנשים שבלי שום בושה שיבחו את מותו של קורט קוביין וכתבו שזה בכלל לא איכפת להם ו"מגיע לו שהוא מת". זה מזעזע כי אני בטוח שאם היה מדובר באישה סלבריטאית חשובה שמתה בנסיבות מסתוריות, אף אחד לא היה מעז לצחוק או לחגוג על מותה. פולחן הרצח והמוות של גברים חוצה בקלות את הגבולות שבין מציאות לדמיון.

  יעקב

   

  קישורים בנושא:

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   פרופיל

   jack_nukem
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין