כותרות TheMarker >
  ';

  פרופיל

  מי כסף - http://ripuy.org/?u=1&p=3 - בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית לפניכם טבלה המשווה בין התכונות של אנטיביוטיקה רפואית הנרשמת בידי רופאים לבין מי כסף המתועדים מדעית בכל פלטפורמה מכובדת כקוטלי חיידקים באופן נמרץ ונעדרי תופעות לוואי מזיקות כלל. הטבלה מראה בבירור את היתרונות של מי כסף על השימוש הלא מובן ע"י הרפואה עד כדי הרג של רוב החולים הקשים משום שהחיידקים פיתחו חסינות כנגדה וכנגד כל הדורות של האנטיביוטיקה ואף מתחזקים בנוכחותה ובזמן שהגוף כושל

  מי כסף

  מי כסף - סרטן העור - סרטן השד

  ריפוי מחלות עם מי כסף אוליגו (מיעוט) בריכוז מזערי בטוח - ניסיון מוצלח בסילוק גידולי סרטן השד, סרטן הריאות, סרטן העור, סגירת פצעי סרטן. ריפוי פצעי סוכרת ופצעי לחץ. אילן רז לא רופא, במחלה חובה לפנות לרופא. לא המלצה רפואית, כל מסקנה כזו היא טעות. כל המידע המובא בבלוג הינו מהמדע הטהור והאמיתי ומבוסס על ידע מדעי של 150 שנה וניסיוני משנת 1996 בריפוי עם מי כסף ודיאטת קנדידה.

  להזמנות 054-3602211

  איך הרופאים לא שמעו על מי כסף ולמה מי כסף ננטשו ?

  3 תגובות   יום שלישי, 7/12/10, 00:24

  מי כסף

  מי כסף אנטיביוטיקה טבעית ההורגת 695 גורמי מחלות בניגוד לרפואית ההורגת כתריסר חיידקים בלבד - http://ripuy.org/?u=1&p=3


  אחת השאלות הנפוצות שאני נשאל היא: איך הרפואה לא שמעה על מי כסף קולואיד כריפוי טבעי אלטרנטיבי  לריפוי סרטן ומחלות רבות אחרות.

  מי כסף אוליגו קולואידים בריכוז מזערי אנטיביוטיקה טבעית, הומצאה לפני כמאה וחמישים שנה ונשכחה עם גילוי הפניצילין בשנת 1928. גם עלותם הגבוהה של מי כסף (אוליגו קולואידים) לפני כמאה שנה היתה גורם להיעלמותם ונטישתם. 

  הפעולה האנטיביוטית הנמרצת של מי כסף לא ניתנת להשוואה מול האנטיביוטיקה הכימית הרפואית הננקטת בבתי החולים משום כישלונה של האנטיביוטיקה הרפואית לקטול חיידקים ולחזק את מערכת החיסון.

  אנו חיים בעולם מקצועני לעילא, כל תחום אקדמאי מיושם באופן כמעט מושלם בעולם הטכנולוגי והמעשי. מהנדסים וטייסים בונים ומטיסים מכונות ענק בשמים, מהנדסים בונים מבנים בגבהים הנושקים לרקיע.
  הרפואה משתילה איברים ומסוגלת להתערב בכשלים גופניים רבים.
  מתמיהה העובדה שהרפואה לא שמעה על התכשיר האנטיביוטי היעיל ביותר לריפוי טבעי מי כסף אוליגו.
  אך לא את מי שקרוב לנושא הרפואה והתרופות ויודע את שיטות "השיווק" של תעשיות התרופות כמו גם את מנגנון קבלת ההחלטות של קברניטי הרפואה. בעיני אין זה מתמיה כלל משום הפסול בשיווק תרופות ובקניית דעתם של הרופאים.

  מי כסף אוליגוhttp://www.מיכסף.com/ מי כסף בשימוש לא מושכל או מאיכות ביתית ירודה יגרמו פיגמנטציה של העור (ארגירה - עור כסוף כחול)

  הכפשת מי כסף
  למעשה תעשיית התרופות פועלת להכפשת מי כסף בכל דרך אפשרית על אף התכונה הבקטריוצידית (המביאה לסיום חיו של החיידק). יוני כסף או קולואיד כסף קוטלים את כל המיקרואורגניזמים גורמי המחלות. כסף משמש שתק לתהליך האנזימטי החלבוני של החיידקים במכניזם הנשימה וגורם לחניקתם המידית.
  בספרות המדעית החשובה ביותר על רעילות חומרים כסף בעשרים וחמש השנה האחרונות בכמות גדולה נחשב לרעיל. זו כמובן המצאה של תעשיית התרופות מהפחד שלהם שמי כסף יעקפו את את התרופות הכימיות הרפואיות שאינן מרפאות ומזיקות בעיקר. האנציקלופדיות והידע הקודם לעשרות השנה האחרונות מעיד כי כסף ומלחים פשוטים של הכסף אינם רעילים כלל ובכל כמות. מלחים מורכבים של כסף שהכסף שבהם אינו מושקע בנוזלי הגוף ע"י יוני כלוריד, הם ארסיים מאוד.

  הפחדת הציבור משימוש עם מי כסף
  פרסום תמונות אנשים בודדים בעולם שצרכו מי כסף מאיכות ביתית ירודה  או מי כסף מרוכזים ששותים בכפות וסובלים מפיגמנטציה (ארגיריה "כספספת") של העור בצבע אפור כחלחל עד כחול.
  אנשים כחולים אלו הסובלים מארגיריה הרפואה מדביקה את המושג "הרעלת כסף קשה" דבר המובן מאליו כשקר ואינטרס של חברות התרופות.

  בלימת מידע אמתי על ריפוי עם מי כסף
  חברות הפארמה מנסות בכל דרך אפשרית לבלום את מי כסף אוליגו קולואידים מלחדור למודעות הציבור.
  הרופאים לא שמעו על תכונת הכסף שמתחבר לחלבוני החיידקים וגורם מידית למותם בזכות הכסף היוני המצוי בתרחיף מי כסף. הציבור האלטרנטיבי בחלקו כבר שמע ומכיר ואף חווה ריפוי אמתי עם מי כסף.

  ניסיוני עם מי כסף אוליגו  לסרטן 

  מי כסף אוליגו משמידים תאי סרטן ברגע המגע בהם כמו שמי כסף אוליגו משמידים וירוסים בתהליך של מוות תאי חלבוני אפופטוטי. מוות תאי חלבוני אפופטוטי הוא מצב בו תאים "מתאבדים" ומסיימים את חייהם בהתפרקות לחלקים קטנים במקרה של הכסף כתוצאה מדנטורציה.

  ניסיון הציבור בריפוי עם מי כסף
  מיליונים בעולם חוו ריפוי טבעיריפוי אלטרנטיבי ומהיר למחלות ולמקרי סבל רבים עם מי כסף קולואיד.

  ''

  טבלת השוואה בין מי כסף לאנטיביוטיקה רפואית

  לפניכם טבלה המשווה בין התכונות של אנטיביוטיקה רפואית הנרשמת בידי רופאים לבין מי כסף המתועדים מדעית בכל פלטפורמה מכובדת כקוטלי חיידקים באופן נ

   

   

   

  טבלת השוואה בין מי כסף  - http://ripuy.org/?u=1&p=3 לאנטיביוטיקה רפואית

  לפניכם טבלה המשווה בין התכונות של אנטיביוטיקה רפואית הנרשמת בידי רופאים לבין מי כסף המתועדים מדעית בכל פלטפורמה מכובדת כקוטלי חיידקים באופן נמרץ ונעדרי תופעות לוואי מזיקות כלל 

   

  אילן רז
  מי כסף אוליגו קולואידים אנטיביוטיקה טבעית הפועלת כנגד קשת רחבה של חיידקים, וירוסים ושאר גורמי מחלות משנת 1996

  ''

  הבהרה - המושג "ריפוי סרטן" מתייחס לתהליך בו מחלת הסרטן מדוכאת יחד עם חיזוק מערכת החיסון ומערכות פונקציונליות אחרות. אין להבין את  המושג "ריפוי סרטן" כפשוטו כי זו אינה כוונת הנאמר.

  דרג את התוכן:

   תגובות (2)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
   חן חן דיקלה יקרה

   ברכה
     7/12/10 07:38:
   לך*

   http://ripuy.org/silverwater מי כסף המדע הוכיח את התכונה הבקטריוצידית (המביאה לסיום חיו של החיידק) של יוני כסף או של קולואיד כסף. התכונה של הכסף לקטול את כל המיקרואורגניזמים גורמי המחלות נובעת בשל העובדה כי כסף משמש כמשתק לתהליך האנזימטי החלבוני של החיידקים במכניזם הנשימה שלהם ולמעשה החיידקים נחנקים מייד מי כסף ידועים במדע ובהיסטוריה הרפואית כאנטיביוטיקה טבעית הנעדרת כל תופעות לוואי מזיקות כמו גם העדר כל רעילות. כסף במצב יוני או קולואיד בכוחו לקטול את כל גורמי המחלות הידועים למדע. מי כסף הומצאו לפני כ- 150 שנה על ידי דוקטור קרדה אך התהליך החשמלי באותם הימים היה תהליך מסובך ויקר.

   מי כסף - http://www.מיכסף.com - מי כסף מכילים מים מזוקקים וכסף בריכוז מזערי ובגודל מזערי וידועים למדע כקוטלי חיידקים, וירוסים ושאר גורמי מחלות המוכרים למדע. מי כסף קוטלים את כל גורמי המחלות ללא יוצאים מהכלל ברגע המגע איתם או זמן קצר לאחריו בשל שיתוק אנזים הנשימה שלהם ושינוי תכונת החלבון (דנטורציה) הגורר את מותם של כול גורמי המחלות

   מי כסף - http://www.ripoy.com - מי כסף קולואיד – אנטיביוטיקה טבעית מושלמת בעלת קשת פעולה רחבה ונעדרת כל תופעות לוואי מי כסף מורכבים ממים מזוקקים באיכות זיקוק מוחלטת ומועשרים ביוני כסף טהור בתהליך מעבדתי קפדני. הומצאו לפני כמאה וחמישים שנה מיד עם המצאת החשמל והיכולת לבצע תהליך אלקטרוליטי בעזרת חשמל ואלקטרודות מחומרים טהורים

   מי כסף קולואיד הם לא תרופה ! אילן רז לא רופא !

   מי כסף - http://cafe.themarker.com/post/870408/ - רפוי טבעי - מי כסף קולואיד (קולואידים ברבים) (באנגלית - Colloidal Silver Water) הם אנטיביוטיקה טבעית בעלת קשת פעולה רחב, תחליף לאנטיביוטיקה רפואית להשמדת חיידקים וגורמי מחלות לרוב. מי כסף מכילים מים מזוקקים שבהם מרחפים יוני כסף טהור ב- 99.99937% בריכוז מזערי. מינרל כסף המופיע בתרחיף מי כסף הוא במצב יוני ולכן הוא במצב רחיפה, השהייה כי היונים טעונים במטען חשמלי חיובי

   מי כסף - http://il.linkedin.com/in/silverwater1 - סייעו בידי לסלק, גידולי סרטן, להפסיק דימומים מגידולי סרטן, בתוך פחות משעה, הקלה, בכאבי סרטן, באופן דרמטי ובמקרים אף התאוששות מהמחלה וסילוק זיהומי סרטן . מי כסף, קולואידים, ידועים במדע כתרחיף אנטיביוטי בעל עוצמה נמרצת בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית ומתועדים בספרות המדעית העולמית

   מי כסף 0505-300640 אילן רז

   מונה כניסות לבלוג מתאריך 21 למאי 2011