כותרות TheMarker >
  ';

  אזוטריקה מיוונית esoterikos פנימי שבצנעה

  חלק מהתאוריות אינו כדי לספק תשובות. היעד הוא כדי למלא חלל/חסר. הכתיבה מושקעת כדי לתת לקורא חומר בסיס לאחוז בו, אולי כלים או משהו בכיוון "האחר". מדע ברובו מסיק מעולם החומר וכבודו במקומו מונח.
  כאן מדובר בהגות מעולם העל חומר. דהיינו האנרגיות המובילות ואשר שם הכל מתחיל, משפיע וגורם לדברים לקרות..

  0

  ..הילינג, היפנוזה

  12 תגובות   יום שישי , 28/1/11, 16:10

  היפנוזה הילינג פורסם: 26-4-2005 
  שלום רב לך עמנואל וכל משתתפי הפורום. כבר המון זמן שלא ביקרתי. אבל עכשיו התעוררה לי שאלה מסוימת .יש טכניקה מסוימת שברצוני ללמוד - והיא כרוכה בהיפנוזה. רציתי לדעת אם ידוע לך משהו על היפנוזה- ואיך היא משפיעה על האדם. כלומר -  לא במובן הטכני- אלא במובן הנשמתי, האם כשאני נכנסת לתת מודע של אדם - אני לא קורעת את האורה שלו? כשאני משפיעה על מישהו באופן סוגסטיבי - האם אני לא משנה את נתיב הגורל שלו? אני מקווה שאתה יודע משהו על זה.   

  תודה, נ.

  ===============================

  פורסם: 27-4-2005
  היפנוזה קלאסית היא תהליך סוגסטיבי אשר רק רופאים, פסיכיאטרים מורשים ומוסמכים לטפל דרכה אך כיום גם הרופאים משתמשים ברגרסיה היפנוטית שלכך נראה לי את מתכוונת. הווה אומר: שתי רמות מודעות- המודע והתת מודע - כאשר ההנחיה הסוגסטיבית אמורה להיות בשיתוף פעולה עם המטופל וע"פ צרכיו.
  תת המודע בכל התהליך מכוון, מוביל ומסכים או לא מסכים למה שנאמר.
  מטפל אשר מהווה צינור נקי , מחובר אנרגטית ובהקשבה לצרכי המטופל יוביל באופן מדייק לניקוי המשקעים ושינוי התסריט לחיובי - תהליך שיאפשר בריאה באורה לכדי בריאות.

  אשמח לקרוא תשובתך עמנואל
  בברכה, א.

  ================================

  הרי תגובתי.

  פורסם: 29-4-2005

  מקווה שתשובתי תספק זווית אור נוספת להבנה בנושא.
  דברים רבים שנאמרים יכולים להיות גם נכונים וגם לא.

  אבל זה עדיין לא הכל. יש בהם "ריפודים.." - "ניחושי אנוש.." במקביל יש עוד רבדים נוספים לנושא. רבדים אלו הינם בעולמות הבלתי נראים, עולם העל חומר. עולם האנרגיות של האדם. עולם זה הינו עלום וניסתר ואינו מגלה את עצמו. אנו חיים בעולם הפיזי ומנסים להבין את עולם העל חומר.

   

  -אי לכך כאשר ברובד העליון של היפנוזה סטנדרטית יש הצלחה, יכול להיווצר גם מצב שברבדים אחרים אשר אפילו לא ידוע על קיומן מצטברים נזקים. כאן מדובר על אנרגיות ברמות של בריאה אשר לא ידועות לנו. אך אין הדבר אומר שהן אינן קיימות.. לנו אסור לשחק במה שלא ידוע לנו, כי זה כבר לשחק אותה אלוהים..

  -היפנוזה אינה רק עוד כלי שאנו בני האדם למדנו ושדרגנו לצרכינו וטעמינו..

  היפנוזה הינה משהו הרבה יותר מורכב.. אנו מתעסקים בנושא מין הרובד העליון. ההבנות שלנו נובעות מין הקליפה, מין המעטפת של הנושא.. אנחנו מסיקים מין המסובב. מתוך תוצאה ובמופשט.. שום דבר לא בטוח.

   

  -לכל אנרגיה יש תדר וצבע עצמאי שונה. מיקומה, משכנה של כל אנרגיה במערכות הפיזיות המורכבות של גוף האדם שונה. תדרים אלו הינם מרכזים עצמאיים. הינם אינטליגנציות עצמאיות ובזכות עצמן ואנו נולדנו איתן.. אין ערבוב בינם לבין תפקודים אחרים שונים.

  אך.. הם מתפקדים בהרמוניה נפלאה. הם מתפקדים ב.. Timing בריאתי קוסמי. המשרת את כל המערכת האנושית העדינה וברמת תפעול אוטומטית, טלפאתית.

   

  -במקרה של היפנוזה, הכניסה החדירה הפלישה פנימה אל תוכו של אחר, חוצה קוים אדומים. דהיינו, אנו מתערבים באותו Timing בריאתי אשר עליו אנו לא יודעים כלום. כל זאת כדי להמשיך ולחפור בכל מיני מקומות אצל המטופל.

  במקביל, בזמן חפירה יכול להיווצר גם מצב של סנכרון זמנים מסוים בגוף האדם. עליו לא ידוע לנו כלום ומשהו בנו, פתאום ניכנס אל מצב של Stop.

   

  -היפנוזה, הינה פלישה וחצייה אלימה אל מערכות אנרגטיות עדינות בלתי ידועות. היא משבשת סנכרון.. כמוה כלשחק אותה אלוהים. על המהפנט לדעת שלאחר הטיפול המערכות מתאזנות, חוזרות לתפקוד רגיל. כמו לאחר שינה, או כמו לאחר הרדמה בניתוח בבית חולים.

   

  -אך בהיפנוזה ישנן גם מערכות אחרות עדינות בלתי ידועות. אשר אינן חוזרות אל מצבן התקין, אל האיזון הבריאתי הראשוני. ישנם מצבים שהסנכרון משתנה ואינו מתאפס. נוצר חסר איזון "מסוים" בלתי הפיך.

   

  -את שואלת "אם את לא משנה את נתיב הגורל של האחר"? אז קשה לי לענות לך.. מצד אחד היפנוזה כיום הינה משחק ילדים מומלץ. מצד שני אני בא ומצהיר שגם יכול להיווצר שם נזק, משהו אחר.
  לי קשה במענה. גם כי האמת מפריעה לאנשים בפרנסה.. אני לא בא מהרמה של החומר, הפרנסה וכו'. אני רק מספר את האמת הידועה לי ומין ההיבט האזוטרי. של איך חיים אורגניים מתפקדים בטבע. בעולם העל חומר. בטבע הנסתר של החיים.

   

  -את גם שואלת לעניין האורה. אז אין קשר. הנזק שבהיפנוזה הינו רב וברבדים הרבה יותר עמוקים, עדינים ורגישים מרובד האורה.

   

  =============================

  פורסם: 30-4-2005
  נ. יקרה. לעניין שאלתך על אלו אשר עושים מניפולציות על בני אדם אחרים, אבל כוונתם טובה..
  אדם יכול לירות כדור אקדח ולפצח לאדם אחר את הראש.. אבל הוא עשה את זה בצחוק.. הוא לא התכוון. אבל נוצר נזק. על האדם לדעת מה הוא עושה...

  -על המטפל להבין שמקצוע הילינג הינו כלי בעל עוצמה אשר יכולה גם לתקן אך במקביל גם לקלקל..  על כל מטפל להיות כזה שגם מבין שכאשר הוא עומד לפני מטופל. כמוהו כאדם המחזיק אקדח טעון בידיו.. על המטפל לדעת ולהבין ולעומק את האחריות שהוא לקח על עצמו. על המטפל לדעת ולהבין במה האקדח שלו טעון.. במידה ובאותו הזמן יש ריב עם הבעל או השכנה אז גם זה יהיה חלק מהאקדח הטעון.

  -נזק הינו נזק.. ישנם נזקים שאנו עושים לעצמנו במהלך היום. המערכות על השוכנות בנו מתקנות חלק מהנזקים. אבל יש אצל האדם גם את המושג, נזקים מצטברים.. הגורמים לחסר איזונים שונים אשר גם הם מצטברים.


  -לגבי ההצעות הרוחניות השונות "שהיקום יידע לתקן"... אויה לה להצעה זאת.

  תיקון נזק של היפנוזה יכול להתבצע רק ע"י התחלת Timing מחדש.

  דהיינו. איפוס וממצב של אפס. דהיינו ע"י מוות ולידה מחדש וכו'.. מצטער.

   

  -אגב: הופעת נזק לא חייבת להיות נראית או מורגשת. כאשר ובמידה ונזק מופיע משייכים אותו לאירוע כזה או אחר חסר הסבר וכו'... אבל זה כבר נושא נפרד.
  תודה לך נ. על הנושא המעניין.
  עמנואל. 

  =============================

  פורסם: 30-4-2005

  תודה עמנואל על תשובותיך.
  הן מובילות אותי לשאלות אחרות שקשורות בהילינג בכלל - הרי אם אני חושבת על כך - אנחנו מטפלים בהילינג או ברייקי או באנרגיית חיים- מבלי בעצם להבין מה אנחנו עושים ברמות העמוקות. כשאני שולחת אנרגיה למטופל - האם גם אז אני עם אקדח ביד- או שאז זה יותר רך? אני תמיד "מבקשת רשות" - האם די בכך?
  נ.

  ================================

  פורסם:      2-5-2005  

   נ. יקרה.

  כמובן, ללא ספק שיש סוגי הילינג אשר רכותן תומכת ומזככת.

  לעניין האקדח המעשן התשובה היא אצל המטפל.. במה הוא עצמו טעון ובזה הוא טוען את "הכלי" שלו.

  האקדח הטעון הינו כל מאודו של המטפל כולל חייו האישיים. כל התכולה הזאת הינה מה שהאקדח טעון בו. לכן אמרתי. עם יש באותו יום ריב בבית. אז באותו יום וביחד עם ההילינג גם האיכויות הירודות של הריב משודרות אל המטופל.

   

  -כמו כן את אומרת שאת "מבקשת רשות".. בוודאי שיש בזה ערך. את יוצרת לעצמך את מה שאת מבקשת וברשות ומשדרת וזה עובד.

   

  -כמו כן את אומרת: "הרי אם אני חושבת על כך - אנחנו מטפלים בהילינג או ברייקי או באנרגיית חיים - מבלי בעצם להבין מה אנחנו עושים ברמות העמוקות"..

  -על הנוגעים בדבר מוטלת האחריות. להבין ולדעת שבשורה התחתונה אנו יודעים רק ברמת הקליפה פלוס-מינוס. אבל ובמקביל כולנו משתדלים.

  ======================
  -חומר למחשבה:

  לא לחשוב רק את מה שאנו יודעים.. לחשוב גם על מה שאנו לא יודעים...
  עמדתי לסיים כיתוב זה.. פתאום בא לי לספר, שכמו שאנחנו בחיתולים בנושא היפנוזה, כך אני יכול לתת עוד דוגמה נוספת.

   

  -ישנו סוג מסוים של הילינג. הטיפול כולל גם שטח טיפול הנעשה באזור הפנים של המטופל..
  באזור פניו של כל אדם ישנם סוגים שונים של שדות מגנטיים. רישומי השדות המגנטיים האלו הינם כמסכה, רשת אנרגטית הניתנת לראיה ע"י אלו היודעים ליראות אנרגיות.
  רישומי מסכה זאת הינם אישיים לכל אדם, שייכת לעיצובים ותתי עיצובים של מי ומה הוא האדם הזה בעולם האנרגיות.
  המערך, המצבור הזה של האנרגיות המוקרנות מפניו של היחיד. אסור לנו לפשפש במסכה, במערך הזה. מטפל העושה כך משחק אותה אלוהים...
  אזור הפנים הינו Fix ובטיפול יש לעקוף אותו.. יתרת הטיפול מקובלת מזינה ותומכת.

  תודה. עמנואל.

   

  מה שנבנה במשך שנים יכול להיהרס בלילה אחד, בנה בכל זאת.

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (11)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     13/9/12 23:09:
   כבר עברו שבע שנים מאז השיחה הזאת ושוב היא מרתקת כל כך.
     13/9/12 19:58:
   *****
   באשי יקר
   תודה ותחשוב חיובי
   ממני אליך חזק ואמץ

   ביי לבנתיים
   עמנואל
   נחלאי יקר

   שמח לשמוע ממך
   תודה על הההכול
   תחזיקו לי אצבעות
   ואני ישתדל

   ביי
   עמנואל
     2/2/11 06:19:

   רפואה שלמה ובריאות 

     2/2/11 06:10:
   עמואל יקירי ויקיר הבלוגרים, שמור על עצמך,( אם אתה צריך עזרה בתחום האנדוקטריני, או ראומטולוג'י ), אני לרשותך, תהיה לנו בריא, צלול, ומענין כמו תמיד. להשתמע.

   צטט: אזוטריקה-יומן לימוד 2011-01-30 20:12:19

    

   אתה מאוד יקר.. כבר מהתגובות המגומגמות שהתחלנו בהתחלה,

   אתה שאלת שאלות נבונות וינקת תשובות.

   אני שומע אנשים ושמעתי גם אותך..

   יש לך הרבה לשאול. במידה ובא לך אז שאל. אני ישתדל.

    

   בהצלחה בבחינות.


   עמנואל.

    

     30/1/11 21:13:
   תודה רבה לך איש יקר :))
     30/1/11 19:37:
   עמנואל יקר, רפואה שלמה. תשוב לאיתנך בקרוב :)
   שבוע טוב טוב טוב!
   תודה לך איש יקר.
   רגישותך הינה סמל.

   תודה שאתה קיים.
     29/1/11 17:52:
   הי עמנואל. שמח לשמוע שחזרת הביתה.
   תודה לך לתגובה על משפט העוולה מול אורנג' וחוקיה הבזויים של מדינת ישראל.
   חשוב לא לאכול את הלב ולזכור שיש מלחמות שאפשר לנצח רק בפרחים!