כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  יורם "הלוחם"

  מדינת ישראל מדינתי שלי "מדינה מטומטמת".
  בבית הצדק והאמת
  בעיניין: יורם קורנגולד

  - נ ג ד -

  הנאשמת: מדינת ישראל

  0

  (הפות... של "האמת" שלי )!....."חוסר סמכות"!.....ההוכחה!

  56 תגובות   יום שישי , 11/2/11, 04:12

  בסדר דברים

   

  שנת 2011

   

  אמת וצדק........

  הפוך על הפוך....

  כגלגל מסתובב...

  סטטוס קוו.........

  מילים מילים......

  הבל הבלים........

  כצאן לטבח........

  ללא מילים.........

  ממלא פי במים...

  הכול בידי..........

  אימא אדמה.......

  מהשכל ללב........

  יורם הסופר......

  הוצאה בקרוב....

  ישר וטוב...........

  אין לו מלבדו......

  צדק צדק תרדוף.

  נעשה ונשמע......

  וימים ידברו.......

    

  =======================

   


  להלן מכתבי הראשון לאחר אישפוזי בכפיה

  "בחוסר סמכות" ובניגוד לחוק הקיים:

   בשנת 2001

    

  ''

   

   

  להלן מכתבי שהופץ לכול מען דבעי

  בתאריך 07 , פברואר, טוען ל "חוסר סמכות" 

  שנת 2011


   =======================

   

  וליום שלפני שילשום ועד.....שנעצרתי(14.02.2011)

  ''

    

  ציטוט מאמר – לשיפוטכם:

  הערה חשובה:  הערות וההדגשות , אינם ע"פ המאמר והודגשו לצורך המחשה ויזואלית בלבד!

   

  הימים הללו אינם קלים למערכת הבריאות. תמונות הקשישים והילדים הרכים השוכבים במסדרונות ובחדרי האוכל במחלקות בשל תפוסות שיא של 120% ולעיתים אף 150% ויותר בשל המחסור החמור במיטות אישפוז, ותמונות המרפאות העמוסות עד לעייפה בחולים אינן מיצג טלויזיוני ציני. הן אמת כואבת הצובעת בצבעים קודרים את המציאות של כל אחד ואחת מאיתנו. דווקא בשעת המבחן החשובה ביותר בה האדם החולה ובני משפחתו זקוקים לנו יותר מכל אנו עלולים להיכשל בלספק רפואה אישית, אנושית ומקצועית כפי שכולנו מבקשים וחפצים. עד כדי כך גרוע המצב שנדמה שניתן להוסיף בית העוסק במערכת הבריאות לשירם של יענקל'ה רוטבליט ויאיר רוזנבלום - תשטוף את העפר מן העינים, בנימין זאב ; תשטוף את העפר מן העינים, שים יד על הלב ; ותגיד לי, ככה ראית? ככה חזית? ככה רצית?   (כמשל "שלושת הקופים"....תוספת אישית לא לציטוט.) 

  מערכות הבריאות בעולם כולו פועלות על רקע מחסור מובנה וקבוע במשאבים. בשנים האחרונות הולך וגדל הפער בין היכולות הטכנולוגיות, שאך אתמול היו דמיון פרוע ושעלותן בשל כך גבוהה ולעיתים גבוהה מאד, לבין היכולות הכלכליות שהמדינות מוכנות להשקיע בבריאות תושביהן. כחלק מפתרון הבעיה ובמטרה להעניק את הטוב ביותר לרבים ביותר (העקרון האתי של social justice), מדינות מפותחות רבות וביניהן ישראל החליטו על מנגנון מובנה ומוסדר לתיקצוב מערכת הבריאות. חוק ביטוח בריאות ממלכתי שהתקבל בשנת 1994 ביקש להעניק לאזרחי ישראל סל שירותי בריאות ורפואה, כולל רפואה מונעת, רחב ככל האפשר תוך הקצאת משאבים שיבטיחו את קיומה של תשתית נאותה להענקת טיפול רפואי הולם ומענה בריאותי כוללני לאורך שנים.

  אולם נתונים שפירסמה השבוע הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מלמדים כי מאז נחקק חוק ביטוח הבריאות הממלכתי, שהיה אמור להבטיח רפואה שוויונית לכל, נסקה ההוצאה הפרטית בישראל על בריאות מ-31% ל-43% מסך ההוצאה הלאומית שהיא כ-54 מיליארד שקל בשנה. במילים אחרות, אזרחי ישראל מממנים מכיסם הפרטי כ-23 מיליארד שקל בשנה, וזאת בנוסף למס הבריאות שמשלמים אזרחי המדינה ישירות ממשכורתם, המהווה בסך הכל כ 25% נוספים מסך ההוצאה הלאומית לבריאות. נתונים אלו ממקמים את ישראל במקום השני בעולם בהוצאה הפרטית על בריאות. עוד על ביטוייה והשלכותיה של הפרטת מערכת הבריאות הציבורית בישראל ניתן ללמוד מדו"ח מרכז אדוה לשיוויון וצדק חברתי בישראל הניתן להורדה ב
  http://www.adva.org/uploaded/healthprivatizationreport(1).pdf.

  אבל, גם ההשוואות הבינלאומיות, במיוחד למדינות ה OECD, אינן מחמיאות לישראל, בלשון המעטה: ההוצאה הציבורית על בריאות (מתוך תקציב המדינה והביטוח הלאומי) בישראל היא מהנמוכות בעולם - כ-56% מההוצאה הלאומית - גבוהה רק משיעור ההוצאה הציבורית בארה"ב (47%) ונמוכה בהרבה ממדינות מערביות אחרות, כמו גרמניה (77% מההוצאה הלאומית), צרפת (79%), דנמרק (86%) ואנגליה (87%). עם ההצעה להעלאה נוספת של מס הבריאות בכ 0.5% בתמורה להכללת הסיעוד בסל הבריאות ספק אם המצב ישתנה. זאת ועוד, על פי הערכות, על אף תוספת של כאלף מיטות אישפוז עד 2016 עליהן סיכמו לאחרונה משרדי הבריאות והאוצר, מצוקת האישפוז צפויה להחריף, במיוחד כשלוקחים בחשבון את העליה הצפויה בתמהיל גיל האוכלוסיה.

  עליה בהשקעה הציבורית בבריאות אם כך איננה בהכרח הפתרון הרצוי. הסיבה כפולה.
  מחד, מערכות הבריאות בכל העולם אינן יעילות דיין, ומאידך אין הוכחה כי השקעת יתר של משאבים מביאה לבריאות אוכלוסיה טובה יותר. ואכן, עלות הרפואה עלתה בשנים האחרונות יותר מכל תחום אחר בכלכלה. אחוז ההוצאה לרפואה מתוך התוצר הלאומי הגולמי (תל"ג) עלה במרבית המדינות המתועשות בעולם בצורה ניכרת ביותר. בארה"ב, שהינה המדינה עם ההוצאה לרפואה מתוך התל"ג הגבוהה ביותר בעולם, חל השינוי הבולט ביותר, כאשר בשנת 1960 היה האחוז להוצאה לרפואה מתוך התל"ג 5.2%, ובשנת 1997 הוא היה 13.9%. החציון עבור ההוצאה לרפואה מתוך התל"ג של 29 המדינות המתועשות בעולם בשנת 1997 היה 7.5%, והממוצע של מדינות השוק האירופאי באותה שנה עמד על 8.4%. בשנת 1990 היתה ההוצאה לבריאות ברחבי העולם בסך 1.7 טריליון דולר, כ8% מסך הייצור העולמי. המדינות המתועשות הוציאו כ-90% מסך זה, כאשר ארה"ב לבדה צרכה כ-41% מההוצאה הגלובלית-עולמית לבריאות. למרות זאת, ארה"ב ממוקמת במקום בינוני ומטה במדדי בריאות מקובלים. במדינות עשירות היתה ב 1990 ההוצאה לבריאות לנפש בסך 1500 דולר, בעוד שבמדינות העניות היתה ההוצאה לבריאות לנפש בסך 41 דולר בלבד.
  בישראל, אחוז ההוצאה לרפואה מתוך התל"ג ב2007 עמד על 7.9%, לעומת 5.6% מהתל"ג ב1970. למרות זאת, על פי ההסתדרות הרפואית בישראל (הר"י) "מצב הבריאות בישראל בירידה יחסית לעצמה ויחסית למדינות המפותחות באירופה, כשהממצאים המרכזיים הם: הידרדרות ברפואה המונעת בישראל בשנים האחרונות; מחסור חמור בכוח אדם רפואי ובתשתיות; קיים אי שוויון בולט בתחום הבריאות בישראל ולא נעשים מאמצים ברמה הלאומית לצמצמו. "לפיכך פועלת הר"י לפיתוחו של מדד בריאות לאומי ייחודי (ראו קישור בנושא) שישמש כלי אוביקטיבי עד כמה שאפשר, להערכת טיב מערכת הבריאות ביחס לרמת בריאות האוכלוסיה.

  הפתרון הרצוי
  הפתרון חייב להיות אחר - בהשקעת יתר במניעה ובחינוך לבריאות. ואכן, הכללת רפואה מונעת בסל שירותי הבריאות הממומנים על ידי המדינה הביאה להשתתפותם של למעלה מ-10,000 איש בסדנאות למניעת עישון ב 2010 – עליה חדה מאד בהשוואה לשנים קודמות הנזקפת להחלטת ועדת הסל להכליל תרופות לגמילה מעישון בשילוב עם סדנאות לגמילה בסל הבריאות. כי זאת יש לדעת, סל שירותי הבריאות כולל לא רק טכנולוגיות מצילות חיים (המביאות להארכת חיים לתקופה ממושכת או להבראה מלאה) ומאריכות חיים (קרי, לתקופה קצרה או לתקופה משמעותית), אלא גם טכנולוגיות התורמות לאיכות החיים בהיבט של הפחתת כאב וסבל מחד, ושל שיפור תיפקודי או עצמאות תיפקודית מאידך, וכן טכנולוגיות המקדמות מניעה וקיום אורח חיים בריא.

  אם הרפואה המשלימה רוצה להימנות על סל השירותים לו זכאים אזרחי המדינה בחינם, בעיקר בהיבט של איכות חיים / מניעה וקיום אורח חיים בריא, עליה להוכיח יחס עלות-תועלת ראוי. אלא, שהיעדר משאבים כלכליים במימון המדינה לקיום מחקר מבוקר ומקיף מתאים שיוכיח או ישלול את תרומתן של טכנולוגיות טיפול משלימות ספציפיות (דיקור לכאבי ראש או לכאבי גב המביא לירידה בצריכת תרופות ולהיעדרות פחותה מהעבודה, לדוגמא) ושל התערבויות מערכתיות רב-תחומיות (כפי שמציעה הרפואה האינטגרטיבית, לדוגמא בסרטן הערמונית) שומט פרקטית את הבסיס להכללת הרפואה המשלימה כטכנולוגיה אפשרית בסל.

  נכון הוא שפוליטית אין הכרזת מלחמה על הרפואה המשלימה בכל הקשור בדיוני ועדת הסל לגבי טכנולוגיות רפואיות. הציבור רשאי להגיש כל הצעה שהיא לטכנולוגיה, ובכלל זה כמובן רפואה משלימה. אבל מאמץ מערכתי לבחינת הנושא אין. כך למשל, הסמיכה מועצת הבריאות את המכון הלאומי למחקר שירותי בריאות ומדיניות בריאות לעודד מחקרים, סקרים וחוות דעת מקצועיות שמטרתם להעריך את ביצועו של חוק ביטוח בריאות ממלכתי ואת השפעתו על שרותי הבריאות בישראל, אלא שעד היום לא מימן המכון הלאומי ולו מחקר מערכתי אחד ברפואה המשלימה בישראל. לזה קוראים Catch 22...

  ולא שאין מחקר כלכלי בעולם המוכיח את יעילותן של טכנולוגיות משלימות. בנייר עמדה מסכם חשוב ומקיף שנכתב במיוחד לשם כך (המאמר המלא ניתן להורדה כאן בחינם) ושהוצג בפני ה Institute of Medicine בועידת הפיסגה על רפואה אינטגרטיבית ב 2009 הוצג מודל תיאורטי ונתונים משכנעים על יעילותן הכלכלית של מספר טכנולוגיות ברפואה המשלימה (ראו אפנדיקס A של המאמר).

  השנה הוכללה בסל בתיעדוף גבוה (A9) פרוביוטיקה מסוג VSL-3 תחת הקטגוריה של מזון רפואי לטיפול בסיבוכי מחלת מעי דלקתית. הציניקנים יגידו שזו דוגמא להיעדר מדיניות של איפה ואיפה כנגד הרפואה המשלימה, מעין שיווין הזדמנויות לכל. אבל פרוביוטיקה איננה בהכרח רפואה משלימה, בדיוק כמו שחומצות אמינו שהוכללו בסל לטיפול במחלות מטאבוליות ב 2005 ומגנזיום שהוכלל בסל ב 2006 לטיפול בחולים אונקולוגיים ובמושתלי לב-ריאה אינם בהכרח רפואה משלימה. על אדן הזינוק מחכות התערבויות "אלטרנטיביות" רבות אחרות הניתנות לבחינה במודל (ECHO (Economic, Clinical and Humanistic Outcomes להוכחת יעילותן, תועלתן ועלותן.

  ל 2012 ולשנים שלאחריה דרושה השקעת תקציבי מחקר שיוכיחו או ישללו את תרומת הרפואה האינטגרטיבית לקידום בריאות האוכלוסיה. ודרוש דיון פתוח והוגן בטכנולוגיות משלימות. הגיע הזמן להקמת יחידה ייעודית במכון הלאומי למחקר שירותי בריאות ומדיניות בריאות, במכון גרטנר או במשרד הבריאות לבחינת מכלול ההיבטים השונים הקשורים למדיניות ולרגולציה של הרפואה המשלימה בישראל, ובכלל זה הערכת האפשרות של הכללה בסל במשותף עם האגף להערכת טכנולוגיות רפואיות. הקהילה האינטגרטיבית בשלה למשימה ואני אישית מוכן להיות מגויס לה ולעמוד בראשה. האם קובעי המדיניות בשלים לה? חובת ההוכחה עליהם. 

  ד"ר עופר כספי..אני אומר לך , אתה ,"מציל"
  מנהל הרפואה האינטגרטיבית והיחידה לרפואה משלימה בסרטן
  המרכז הרפואי רבין, ביה"ח בילינסון
  ינואר 2011

  מכול מלמדיי , השכלתי! 

    

  מבחנתי, מחזיק באמת שלי , עכשיו ובכלל, היגעתי לנחת ולנחלה , אני מאושר !

    

  ברוך אתה אלוקיי שהבאני עד הלום!

   

  נעשה ונשמע.......וימים ידברו.........!

                     ***

                      כסף

                                   ($)

   

  ולסיום ולמען הסדר הטוב וההגיוני , לפני שאת/ה "בוחר/ת" להגיב תגובתך....

  התיחס בכבוד למגיבים לפניך וכך גם קרא/י ..................................תגובתם!!!!!

  מההתחלה אל הסוף ומהסוף להתחלה "כגלגל מסתובב....................וחוזר חלילה..... 

   

  אחלה....."סופ"ש.....לכולנו......ובכלל..

   

  ''

                        ובנה לו משכן....וגר בו .

  מההתחלה אל הסוף כגלגל מסתובב

  ========TEH = END==========

  כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף 

  דרג את התוכן:

   תגובות (56)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     18/5/11 22:46:

   יורם ,

    

   אני מודה שהרבה טקסט בבת אחת יוצא אצלי בעיה בהבנת הנקרא, אבל יחד עם זה, לגופו של ענין. נכון המערכת בבעיה.

   ונכון. רפואה מונעת היא בהחלט חשובה.

   אז מה התשובה ?

   תפוסה של 120% או 150% במחלקות פנימיות היא לאו דווקא פועל יוצא של מחסור ברפואה מונעת ואני מסכימה שרפואה מונעת היא חשובה {גם אם הייתי מנסחת אחרת ושוב. לא קראתי כל מילה. אני הולכת לאיבוד בחומר רב ! למרות ההשקעה שלך}

    

   תזונה נכונה - זו לא רפואה מונעת ?

   רופא שיש לו זמן לעבור על בדיקות מעבדה ולראות ערכים לא תקינים ? יכול לפעמים בלי דרמה להייטיב מאוד חיים.

    

   אני יכולה לתת עוד מליון דוגמאות וסוגים של בדיקות שוטפות אבל מפסיקה את הסקירה הלא מערכתית כאן...כי למשל, עישון הרי זה החלק ה"קל" - הרבה יותר קשה להראות כמה אנשים נפגעים מפיח של רידינג למשל ..

    

   אני עוצרת פה.

   בפולין האוויר היה ונשאר נקי.

   ואני כפולניה, משתדלת לראות עמה שפחות רופאים במהלך השנה...

    

   ושוב תודה :-)

    

     18/5/11 06:57:

   צטט: טמונה במסגרת 1 2011-05-15 07:00:38

   ברוך שובך

   מסתבר שכבר קראתי את הפוסט הזה

   אבל אני קוראת את תגובות הקוראים ואף אחד לא יודע על מה נאסרת ומה קרה לך

   עצתי לך היא לכתוב ב5 שורות תמצית של כל הנושא.

   מי שירצה  להעמיק יקרא בין השורות את  הפוסט המורכב הזה

   שבוע טוב

    

   יורם !

    

   מסכימה .

    

   אני כבר הלכתי לאיבוד.

   לא מבחינה בין ימין ושמאל.

   נסה להעלות באופן שמי שקורא/ת בפעם הראשונה יבין בדיוק במה מדובר !

   ותנסה אם אפשר ללא מראי מקום ומקורות, אלא באופן קצר ותמציתי :)

    

   זה יעזור מסתבר לא רק לי !

    

   תודה !

   ובעיקר שלא תעלם לנו שוב לכזו תקופה ארוכה ...

    

   }!{

     15/5/11 22:05:
   ! wish u all the best
     15/5/11 20:36:
   טוב שחזרת יורם...בשורות טובות...
     15/5/11 11:53:
   פוסט מעניין, מקווה שהכל ייסתדר אצלך, ושהחיים ישובו למסלול הרגיל, מי מאיתנו לא עובר או עבר מחזקת אותך בברכת שבוע טוב אילנה פונטיאק
     15/5/11 11:08:
   שמחה בשבילך שהשתחררת על מה היתה עצור ???

   ''

   ''

     15/5/11 07:00:

   ברוך שובך

   מסתבר שכבר קראתי את הפוסט הזה

   אבל אני קוראת את תגובות הקוראים ואף אחד לא יודע על מה נאסרת ומה קרה לך

   עצתי לך היא לכתוב ב5 שורות תמצית של כל הנושא.

   מי שירצה  להעמיק יקרא בין השורות את  הפוסט המורכב הזה

   שבוע טוב

     15/5/11 04:58:
   השיבה שופטינו,כבראשונה,ויועצינו כבתחילה.
     14/5/11 22:48:
   סליחה אני לא מגיב
     14/5/11 20:56:
   לא הבנתי חבל שלא כתבת בתמצית הייתי מבינה
     14/5/11 20:53:
   THE
     14/5/11 20:21:

   ראשית ,אברך אותך בברכת ברוך מתיר אסורים .
   שנית , לא הייתי בקפה כחצי שנה בימים אלה חזרתי .
   שלישית , אני חושבת שהרבה לא מבינים על מה הטענות שלך והתלונות ,

   ואולי להרבה אין סבלנות לקרוא חומר רב.
   הייתי ממליצה לך לכתוב ולתמצת בקצרה את השתלשות העיניינים ,

   בראשי פרקים למשל .
   אינני יודעת בכלל למה נאסרת?

     14/5/11 20:19:
   בהצלחה ! לא הבנתי על מה נעצרת?
   אני דיסלקטית.. לא הבנתי כלום.. סורי
     14/5/11 17:20:
   בזיון....חסיון????? ....בירוקרטיה.......כירופרקטיה???? מדינת חלםםםםםםםם.....ואני קטונתי :) מאחלת הצלחה במלחמות שלך....בריאות ורק טובבבב
     8/3/11 15:49:

   יורםםםםםםםםם!!!!!!!!

   לאן נעלמת לנו??????

   האם הכל בסדר אצלך?

   חיה

   תודה על השתוף!!!!
     15/2/11 20:07:

   *****
     15/2/11 13:36:

   אפשר לכתוב ולהגיד מליון מילים.

   להתייחס בהמון צבעים וגוונים.

   ימים בציניות,

   ימים ברצינות,

   ימים בשאלה

   ימים בערגה

   חושניות

   ומליון כותרים.

    

   בסופו של יום.

   אינ-אדם.

   אינ-בעל חיים.

   שיכול להתקיים ימים שלמים. בלי,

    

   :))

    

    

   ואולי. חלק חשוב מעיקר-העיקרים.

   באהבה. כמובן,

   זה היכולת

   לדעת לקבל.

   גם אחרים...

    

   }}{{

     14/2/11 21:41:

   מאחלת לך הצלחה והכי חשוב אהבה

    

   ''

   אל דאגה הכל יעבור לאיסלם [פנסיונר בודד שהתנצר בגלל פושעת מתועבת יעל גרמן ראש עיריית הרצליה 0523400161]
     14/2/11 06:02:

   6.00


   משטרה ...עוצרים אותי לחקירה

   אחלה יום שבעולם

     13/2/11 19:42:

   פרמידת 


   "פיזה"

   מהפוסט הקודם

    

          הגדויילים      $

   ''
    רוב העם

    

                          שלושה חלקים כמשל

                                                             

                      "שלושת הקופים"

                                                 

    

                             הגדויילים

    $  

   ***

   *****

   ************

                                         השתקנים***************

   ************************

   ***************************

   *******************************

   ************************************

   ******************************************

   *************************************************

   *******************************************************

   *************************************************************

   ******************************************************************

            *************************************************************************רוב העם

   כול כך הרבה חוקים ונוהלים כולה

   כדי לקיים 

   את 

   "עשרת הדיברות"

    

    

   רצון העם הטוב שבחוקים

   =======================

     13/2/11 15:15:

   הוספת תגובה,  תגובתי לרוית לפוסט : המכתב ש..........מוזמנים להיכנס...

     היום 15:10:

   הוספת תגובה

   רויתוש , רויתוש......ידידתי בנשמתי...הקשיבי לי!

   רוב המועקות , החרדות , הפחדים ,.........הדיכאונות..

   אנו בני האדם , יונקים מסביבתנו הקרובה מינקות עד גדלות,

   כאשר ככול שגדלים ומעצבים כול אחד אישיותו , דרכו , בחירתו ...

   כך גם ההשפעות הולכות ונמקות ובסוף נעלמות.. ככול שאדם משנה ,

   בונה , מעצב דרכו , ופחות תלותי בעברו והתפתחותו , מתינוק עד גדול,

   כשאת מתלבטת בין אם לכתוב..או להגיש מכתב מעבר לדברים שכבר נאמרו,

   ונאמרו יותר ובהרבה ממה שכתבת ...עדיין חושב שזהו המעשה הנכון ......."ולהגיש".

   כשאת מגישה מכתב , מראה שאת חושבת  , שיש לך מה לומר , שחשוב לך לכתוב ולהגיש..

   ואז מרכזת דעתך למילים ברורות ומוכוונות לנמען....בדרך כלל לאימא או חבר או בעל או בעל לשעבר,

   ואז , הופכת הנושא לקבוע...מתלת מימד....לדו מיימד ....."כחקוק בסלע"....ובאמת שלך עP מה שכתבת,

   לכן ולסיום , אם תרשי לי לומר...אין חדש תחת השמש ...והדברים והנושא חוזרים שוב ושוב "כגלגל המסתובב".

   "מילים כדרבנות" , כתובות בדו מימד טובות שבעתיים ממילים מיוצאות מהפה וברובם נאלמים באויר לחלל ריק ונשכח.

   יתרה מזאת אוסיף ואומר "כגלגל מסתובב" כאימא לשני בנים מדהימים "מלאכים" , כפי שהעדת עליהם...הישמרי לא לעשות,

   את אותה הטעות וחנכי ילדייך "לבחור" לעצמם דרכם מקטנות ורק האירי להם דרכם מנסיונך ובכך כמובן תזכי ליותר נחת ואהבה.

   ונסחפתי..קצת...וסליחה!

   יורם "הלוחם"

   שאת אימא

   שלך

   מ

   כ

   כ

   ב

   *

    

     13/2/11 12:20:

   ''

     13/2/11 11:31:
   אל תדאג !

   הסדר והצדק יחזרו על כנם.

   והיתה ותהיה ליהודים שמחה וששון !
     13/2/11 09:34:
   רודף צדק אתה...בהצלחה
   שבוע נפלא
   לליק
     13/2/11 08:16:
   מקווה שהכל יסתדר לך לשביעות רצונך בצדק שצריך *
   שבוע של בשורות טובות
     13/2/11 08:09:
   הפתרון ע"י רפואה מונעת היא פתרון מעולה, העניין הוא שאם זה יבוא, זה יבוא באיחור. עדיין בתי החולים מלאים בתפוסה של לפעמים 200% ויותר.

   צריך לעבוד במקביל, גם לפתח את הרפואה המונעת אך גם ליצור מרחב למיטות נוספות ואולי להקים מחלקות נוספות.

   רק בריאות,
   שבוע טוב
     13/2/11 04:52:

   אני איתך נשמה טובה.

   שנהייה רק בריאים.

   שבוע טוב ומלבלב.

   עם המון חיוכים ואהבה.

    

   ''

     13/2/11 00:59:

   מה אומר לך ידידי ולא אמרתי כבר
   המכתבים שלך משהו לכתוב אוותם צרכים סבלנות
   וכנראה רק הסובל יש סבלנות
   אמרתי ואומר שוב צריך במקרה שלך להביא את הדברים
   לידיעת מבקר המדינה... שהצדק יצא לאור הסחבת הזו חייבת להעצר
   ובכלל גם אני חושב מערכות הבריאות והחינוך זקוקות בדחיפות לשיפוץ .
   יורם הקב"ה העמידך בניסיונות רבים,
   חלקם לא קלים (על דרך ההמעטה),
   אשר גרמו (ועדיין) למהפכים בחייך
   "
   אנא עבדא"‬ לכבודך .

   ''


   אנא עבדא

   רק בריאות
   והרבה סבלנות.
   שבוע נפלא מלא בשורות טובות.
     13/2/11 00:34:
   האמת, בילבלת אותי לחלוטין !
     12/2/11 23:31:
   בריאות וחינוך בעדיפות ראשונה
   שיהיהו ימים טובים
   ימים של חיוך בריא
   דבי
     12/2/11 23:18:
   בהצלחה!
     12/2/11 23:11:

   הוספת תגובה,

   שמעתם את ציפי ליבני.............על: "שלושת הקופים"...?

   ערוץ הכנסת , מ-... 22.00 עד... 23.00

   האסימון נופל להם.......בתוכניות שאירחו

   את ראש "השלטון המקומי "ואח"כ בדיונים

   נוספים...עד שעה 23.00 ובכלל...."בושה"!

   "האמת"...........מתביישת............מעצמה!  

     12/2/11 22:10:

   יישר כל

   חבר יקר

     12/2/11 22:04:
   רק כוח. הרבה כוח. ויישר כוח.
     12/2/11 21:21:

   הוספת תגובה,

   כולם רואים.... "האח הגדול"

   או את............ "המהפכה".......במצרים ?

   אולי...............כדאי..................שנלמד...משהו מהם ?

   ************************

   *********************

   ****************

   **********

   *****

   **

   $

   הפרמידה.....זוכרים ?

     12/2/11 21:00:
   שאפו - לך, אני התעייפתי, שבוע טוב איש יקר תמשיך לנסות לשמור על העולם, אולי פעם זה יצליח לך.
     12/2/11 20:56:
   איתך
     12/2/11 20:52:
   שבוע טוב איש יקר רודף צדק.
   קראתי והבנתי כמה אתה חושב על כולם.
   אכפת לך מכל מה שקורה.
   אני מאחלת לך המון כוחות להמשיך בדרכך
   כי ממש לא קלה.
   "צדק צדק תרדוף"
   דליה
     12/2/11 20:18:

   יורם יקר...הלב שלך כזה גדול....כזה חם...

   חושב על כולם..

    כולם...

   שהקב"ה ישמע תפילותיך ובקשותיך...ותצא צדקתך לאור...

   שבוע מואר עם בשורות טובות

   בטי

     12/2/11 20:15:

   תודה על תשומת ה''

   יונהשבוע שלום וברכה

     12/2/11 19:59:
   כל הכבוד!
     12/2/11 18:07:

   הוספת תגובה

   תגובות נוספות  ב -"אשכול " תגובות....

   אתר: ROTTER , בלינק..הבא:

   http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=20101&omm=125&viewmode=

    

   ....דורית בינייש היועץ ומבקר המדינה חולים על הפרסום הזה............היכנסו.............................ב ז ה י ר ו ת......

     12/2/11 17:51:

   צטט: ky210 2011-02-12 17:43:14

   הוספת תגובה

   ''

     היום 17:38:

   דליה,

   באמת ,...כול הכבוד!

   נגעת בנקודה כאובה ברוב  רובינו......."בני האדם"  ,שבעולמינו אנחנו חיים.

   ה י  ד ע ת  כי ?

    

   ע"פ סקרים וע"פ המצב נכון להיום , כול אדם בחייו ולפחות פעם אחת בחייו,

   חובה את הרגשת "ה ד י כ א ו ן " במידה או בצורה כזו או אחרת.

   ניתן בדרכים שונות להתגבר על המצב שנקרא " ד י כ א ו ן ".

   זאת ועוד , בהזדמנות אחדת.

   יורם

   *

   התגובה הנ" נרשמה לפוסט של דליה בקישור:

   http://cafe.themarker.com/post/2031481/

    

     12/2/11 08:05:
   מישהו פעם אמר שאין לכנות את
   מערכת הבריאות כך, אלא - מערכת החולי...
   (~:
     12/2/11 06:58:

   שבת שלום , לכולם.........

   יום חדש..התחלה חדשה..

   השמש מחייכת לכולנו......

   צאו לטבע.....................

   הריחו....הקשיבו............

   "לאימא אדמה"

   מהשכל..ללב..

   ל א ה ב ה !

   קריצה

   *

    

   אני

   בים

   !

     12/2/11 06:35:

   ''

     היום 6:29:

   בסדר דברים:


   אני...............אתה,

   אנחנו...........גאים,

   להיות......ישראלים,

   ששילמו........מחיר,

   ........"אישי".......,

   בעבור.......טעויות,

   מכוונות......מראש,

   מכוונות ........זדון,

   דורשים.......לקבל,

   .........פיצוי!.......,

   בגין.....הטעות/יות,

   בימינו.....משלמים,

   על ...........טעות!,

   אחרת.........כאילו,

   בעניי........אחרים,

   אתה .....הטועה!!, 

   המבין..........יבין,

   או ........שאת/ה ,

   מתפטר/ת.........,

   או..........שאת/ה,

   מפוטר/ת..........,

   לכול...........אדם,

   יש...........מחליף,

   לכול........מיקצוע,

   יש...........תחליף,

   כאיש....... מקצוע,

   נעשה .....ונשמע,

   כננפגוע......מיכם,

   עבר........זמנכם,

   ויש!.............יש!,

   ....להחליפכם....,


   ....פ ד ש ד י ....,

   ......OO.KK......,

   ...ס פ ס י ב ה ...,

   .......קפיש.......,

   .טרווה(בפינית)..,

   ......אחלה.......,

   .....בעברית......,

   ......כוס אמק....,

   כדי........שתבינו,

   כפסע........ממה,

   שיש.............לי,

   כפסע........ממה,

   שיש .......לכולנו,

   ...לומר/לכתוב..,

   ,,,.....לא....,,,

   ,.....חשוב....,

   מה........אמרתי

   או.........כתבתי,

   השאלה......איך,


   איך........גרמתי,

   .......להם.......,

   ..ל ה ר ג י ש  !!! ..,

   $$$$$$$$$$$,

   $$$$$$$$

   %%%

   $

   כסף

   ונעשה ..ונשמע,

   וימים .......ידברו ......

   והשאר.......בידי,

   "בורא עולם"....."אימא אדמה"

   ובימינו....ועכשיו!,

   מהשכל.....ללב.

   יורם,מהשכל,ללב!

     12/2/11 03:21:
   מככבת בכייף..
   אבל ארצה לשוב ולהתעמק...
   ********
     12/2/11 01:26:

   לך עם האמונה
   הלחם למען הצדק ..............
   זוהי
     11/2/11 22:12:
   להביט במערכות ~ לראות אנשים ~ תודה יורם
     11/2/11 22:03:
   צריך להשקיע יותר בבריאות...
     11/2/11 04:14:

   $

   ארכיון

   פרופיל

   ky210
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   רשימה

   פיד RSS

   רשימה