כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  פרופיל

  bonbonyetta
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  המקום של bonbonyetta

  דאגה לסביבה בעיני זה גם אכפתיות ל"שקופים" חסרי הישע שאתנו על הכדור הזה, ומי שבסוף סולם העדיפויות - בעלי החיים. כאן לשם שינוי, אני מנסה לשים אותם בפוקוס קדימה.
  למה? כי רק מי שאוהב רואה את המצוקה, הסבל, וחוסר ההגינות ביחס כלפיהם.
  תמונת הבלוג מהספר "כלבי המגפה", ריצ'רד אדמס, שנתן בי אותותיו וחותמו לנצח.

  0

  רקוויאם לחתולה מופרעת

  57 תגובות   יום שישי , 4/3/11, 12:29

   

  ''

   

  הגעת אלינו לפני המון שנים וכבר בוגרת, אף אחד לא יודע מאיפה נחתת, איפה נולדת, מי אמך(כל אחד ואחד מחתולי פ"ז שכונתיים שלנו אנו יודעים מי אמו ומה אתו), ודי מהר התחילו להרגיש בנוכחותך ואת "נחת זרועך" באזור, חתולה מופרעת אהובה שלי.

  אולי בשל כך כינינו אותך "הפטריארך", ודווקא אלייך כל כך נקשרתי אני, ובהמשך לאריסה ובעלה איגור השכנים המקסימים, וכל דיירי הבניין , שכן אחרת לא היו סולחים ועוברים בשתיקה על כל הקטעים המוזרים שלך.

   

  '' 

  (התמונה אינה מקורית זו הכי דומה לך שמצאתי בגוגל)

   

   

  מהר מאד ראינו והבנו כולנו שאת שונה, לחיוב ולשלילה....

  נו, מה רוצים ? זה ידוע, חתולה טרי קולור אולי גם טורטית נאמנה, טריטוריאלית, שתלטנית, שאינה נותנת לגעת בה אך באה להתלטף ו"ללטף" אותך, שממתינה לך כל בוקר ומקבלת אותך בשובך הביתה, שיודעת היטב מי חתולי השכונה "שלה", מי שייך ומי זר, ועוד ועוד נפלאות כהנה וכהנה....

   

  כמה שיותר משקיעים כך יותר נקשרים.... ככה זה מסתבר בכל דבר בחיים, וגם במקרה שלך, שדרש הבנה, טיפול, התנהגות שונים ומיוחדים.

  צבעייך והשילוב שלהם היו מדהימים: ג'ינג'י, שחור ולבן עם עיניים ענקיות וטובות, כשאת רואה ושומעת כל דבר ורחש בממלכתך (הבניין שלנו וסביבותיו), ושום דבר אינו נשמט ממך, ואת שלטת ב"שטח שלך" ביד רמה.

   

  הזכרים הגברתניים ביותר לאורך השנים פחדו ממך ו"נשמעו" לך, את הפרדת תמיד בין ניצים, לא אהבת מריבות אצלך, בין אם הם זכרים או נקבות, סדר צריך להיות סדר. במיוחד לא אהבת שחתולים או חתולות שאינך מכירה, שלא מ"השכונה" "יתעסקו" עם חתולי השכונה, יתקרבו ויעשו "כיינדלך" על זואי ולולי שלי. 

  אם במקרה אחד מהם התקרב אלינו בלכתנו לטייל מיד הרחקת אותו.... ראית צורך "להגן" עלינו, היינו בפירוש "שלך" כמו כולם, כמו כל מי שאהבת כנראה או דיירי השכונה.

   

  השנים שטרם עקורך היו קשות, מוזרות, ומטורפות, בינינו הרי לא היית אמא טובה כל כך, גם בזה היית מוזרה.

  לפעמים איך שהיית ממליטה היית מתעקשת להכנס לבניין ושום דלת לא חסמה אותך, מטפסת בקומות ומנסה ל"חלק" לדירות שונות (אולי חיפשת את מי שהכרת) את תינוקייך כדי שיטפלו בהם.  

  אולי כי הרגשת שאינך מסוגלת, ולא רצית לנטוש.

  לפעמים היינו צריכים לשדלך להמליט ולהיות אתם במקומות שהיינו חייבים להכין עבורך, אחרת היית ממליטה במקומות בלתי אפשריים מוזרים או נוחים בעליל, כמו חדר המדרגות, ארון החשמל, או דווקא הנישה של הגז והמים, ומקומות לא מתאימים אחרים. מעולם לא הבנו מדוע את בוחרת דווקא בהם, הלא נוחים ומסוכנים מכולם.

   

  במקרים בהם המלטת בנישת הגז היינו צריכים לעשות תמיד יחסי ציבור בבניין לתושבים שיהיו סובלניים וסלחנים ולגבות אותך כי רק לי ואח"כ ללאריסה הרי נתת ואיפשרת גישה אלייך.

   

  לפעמים לא גילינו איפה המלטת וגילינו מאוחר מדי, כי לא היית מטפלת בהם כמו שצריך, פעם היית חולה ונעלמת כשהיו קטנים ופתאום חזרת....ואכן המלטות רבות למרות התמיכה המאסיבית שלנו הם לא שרדו, כי גם לא ידעת מאוחר יותר כשהתחילו לזחול לשמור עליהם.

   

  באמת היה קשה לך כנראה, כי כל המלטה וגידול מחדש של הגורים הייתה אצלך משום מה סיפור לא פשוט בכלל.

   

  בהמלטה האחרונה היה כבר בלגן שלם בבניין, והבנו שאיננו יכולים להגן עלייך יותר עם השיגעונות האלה שלך, שבאמת היו מוגזמים, לא אופייניים, ומוזרים,  ונאלצנו למרות אופייך הקשה, המרדני, להביא לוכדת שתלכוד אותך, דבר שהיה קשה מאד במיוחד אותך, כדי לעקרך.

   

  אחרי העיקור, עוד יותר מקודם היית ממתינה לי וללאריסה בפתח הבית בבוקר ובערב לצאתנו, לקבל את הארוחה שלך (ותמיד קיבלת מאתנו יחס מיוחד מועדף), ובשובנו מצאנו אותך ממתינה, גם ה"ליווי" שלך אותי ואת הכלבים בטיולים עד שיצאנו מהתחום שלך וכשחזרנו גברו.

   

  היית באמת הרבה שנים אתנו, תמיד היית כאן למעשה, אז איבדתי חשבון אפילו כמה....

  לפני יותר מחצי שנה הבנו שזה לא רק גילך, אלא שלקית במחלת חניכיים קשה וחשוכת מרפא של חתולים, ובמשך כל הזמן הזה האכלנו אותך עוד יותר מקודם בתשומת לב, באוכל ושתייה מיוחדים שהכנו במיוחד קודם לכן, בנפרד גם אני גם ולאריסה במעין "חלוקת עבודה שבהבנה וללא מילים",  ועם המון סבלנות חיכינו שתסיימי.

   

  חשבנו שנצליח לעזור ובמשך תקופה ארוכה מאד אכן החזקנו אותך במצב סביר עם תקופות של נסיגה והתאוששות לסירוגין, לא איבדו תקווה, תמיד התאוששת וקיווינו שביחד נעזור לך בכל זאת לצאת מזה, שיקרה נס ותתאוששי.

   

  מעולם לאורך כל השנים לא נתת לאף אחת מאתנו לגעת בך ממש, ללטפך, ולפני כמה ימים ב 1.3.2011 כשאפשרת לי זאת לראשונה לגעת בך ממש וללטף, אחרי כל כך הרבה שנים כמעט בכיתי, ידעתי שאת נפרדת.

  למחרת ב 2.3.2011 מסרה לי לאריסה שאת אינך עמנו יותר, שאיגור מצא אותך (כי חיפשתי אני אחרייך ולא איתרתי אותך).

   

  צר לי חתולה אהובה יקרה ומופרעת שלי, שלנו, לא הייתי מסוגלת ללכדך שוב בכלוב.

  הפעם הקודמת הייתה קשה מנשוא עבורך אני יודעת, כי נלחמת כמו אריה.

  כשהבטתי בך בעיניים אז לא סלחתי לעצמי ימים רבים , כיצד הבטת בי....לא הייתי מסוגלת לבגוד שוב באמונך ולהסתכל בעיניים שלך כשאת בכלוב, כאילו נבגדת, ולא רציתי לעשות זאת כי ידעתי שזו תהיה דרכך האחרונה.

   

  חשבנו אני ולאריסה ובעלה איגור שעדיף עבורך שתיפרדי מאתנו בטריטוריה הטבעית שלך, שאת מכירה, בשכונה, בבית שלך. לא רצינו שידיים זרות קרות מנוכרות יגעו בך כשאת לא אוהבת שנוגעים בך ואלה וזה יהיה המגע האחרון שתחושי.

  עשינו הכי טוב שחשבנו והרגשנו עבורך, ועשינו זאת עם המון סבלנות ואהבה במשך תקופה מאד ארוכה.

   

  היי שלום חתולה מופרעת ואהובה כל כך.

  קשה כעת לצאת מהבניין ולא לראותך מחכה בפתח. מעולם לא הכרנו חתולה עם התנהגות כשלך, ויש לי הרגשה שלעולם גם לא נכיר, כי אין עוד אחת כמוך, עם הפלוסים והמינוסים.

  למדי עלינו זכות שם למעלה בגן עדן של החתולים, אהבנו אותך, ועדיין אוהבים, ותמיד נאהב ונזכור.

   

  '' 

   

  "געגועים עוגנים לחוף שקט,
  ואין להם מרגוע,
  גם לו היה בי לב אחר,
  הייתי אז בוכה"
   

  (לא יודעת של מי השיר אם של סמדר שיר או עמיחי...אשמח אם יאמרו לי)


  בונבונייטה לאריסה ואיגור

    

  ''
     
  ''

   

   

  לכתך לשלום

   

  ''

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (57)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     26/7/11 18:58:
   סיפור עצוב
     2/5/11 18:03:
   שברת לי את הלב.
     11/3/11 19:58:

   צטט: פיקסמן. 2011-03-08 15:18:12

   קראתי מאמר מעניין בתחום באחרונה : http://www.holesinthenet.co.il/archives/19635

   תודה פיקסמן

   לי כזכור יש שני כלבים דווקא, החתולים שאני נותנת להם מזון ומטפלת בהם הם חתולי פ"ז. לגבי מחקרים וראיית דברים כידוע לכל דבר יש כמה מחקרים שונים עם כמה מסקנות שונות, כמובן שכל אחד רשאי להשקפתו ולדעתו. חיוך

     10/3/11 00:41:
   זה כה עצוב! את יודעת כמה אני מכירה את זה מקרוב. וכל מה שכתבת לי ואמרת לי.. חוזר אלייך. אל תשכחי את הרגעים שלה!! הם שם לנצח!!
     8/3/11 15:18:

   קראתי מאמר מעניין בתחום באחרונה : http://www.holesinthenet.co.il/archives/19635

     8/3/11 12:15:
   בונבונייטה, יישר כח. לבניין שלנו סיפור דומה עם זכר שחור ומדהים ביופיו. לידיעתך, כמה ימים לאחר שנעלם (היה חולה וכנראה הלך למות) הופיע במקומו זכר אחר לבן-אפור וגם הוא יפה, יפה.
     7/3/11 23:32:
   עצוב ומרגש. פרידות הן תהליך מכאיב.
     7/3/11 23:27:
   תודה .
     7/3/11 10:47:
   :( אחחח כמה עצוב. מיצי קטנה ומופרעת, שישמרך אלוהיי החתולים בהמשך גילגוליי נשמתך החלתולית. וגם עלייך בונבונייטה אהובה אני בטוחה שהוא שומר, כי את חלק מהחברה והוא לא יכול שלא לשים לב... נשיקות *********
     7/3/11 08:28:
   לכתה לשלום וזכרונה לא ימוש מאיתך.
     7/3/11 04:58:

   נגעת לליבי יקירה.

   אני כל כך מבינה אותך.

   ממני חיבוקי גדול באהבה.

   בצירוף כוכב מאיר...

   משאירה את ברכתי לשבוע נפלא.נשיקה

    

   ''

     7/3/11 00:51:
   לא רק החתולה מיוחדת, גם הכותבת.....! ובאמת, קשה להיפרד ממי שהייתה חלק מחייך, יהיה זכרה ברוך בלבך, לא פחות מזכרם של בני האנוש היקרים לך.
     6/3/11 20:09:

   תודה לתגובות, לניחומים, להבנה,

   עדיין לא מעכלת שהיא "עברה דירה",

   כל בוקר כשהיא בפתח לא מחכה,

   אני נזכרת, כואבת בחזרה.

    

   כן, אפשר לחוש עצב יחד עם שמחה,

   ואני בהחלט מנסה לחשוב עליה,

   והיא, בכללי, שפר עליה גורלה,

   רק בתקופה האחרונה...טוב שנגאלה מסבלה.

    

   תודה

    

   ''

    

   עצוב ומרגש. מבינה לליבך.תודה.
     6/3/11 00:41:
   יש לי עשרות סיפורים על חתולים בחוץ ובפנים אנשים לא מבינים כמה נקשרים לחיות האלה וכמה הן מיוחדות. מקווה לספר גם פעם. התרגשתי.
   אומרים ש/לחתול יש שבע נפשות אז אומרים...
     5/3/11 23:19:
   מרגשות מילותייך,, שעוטפות באהבה... חתולתינו מבוגרת כבר, וקשה לחשוב על פרידה.. ♥
   ממש מבינה מה את עוברת... שבוע טוב וחודש טוב...

   באמת מרגש, אני מקווה שטוב לה שם למעלה.

   תהילה זוהר

   מענה קולי

   קריינית

     5/3/11 19:56:
   אני אמנם לא אוהב חתולים אלא איש של כלבים אך ממקום של פרידה מכמה כלבים אני יודע מה את עוברת. היה לה מזל ואני מניח שהיא הרוויחה את הרקוויאם היפה והמרגש שכתבת לה ביושר.
     5/3/11 16:46:
   הודעת אבל פותחת את הפוסט. חתולה מופרעת קראת לה. אני קורא את המילים ומתרגש איתך עד דמעות. כמה את אוהבת אותה ואת זיכרה. את מתגעגעת אליה. מחבקת אותה במילותייך כאילו לא מאפשרת לך ללכת ממנה והיא לא מאפשרת לעצמה ללכת ממך. חתולה מופרעת אהבה הייתה לך ואת מתגעגעת אליה כל כך.
     5/3/11 16:05:
   בונבוניטה - לאריסה - איגור - חיבוק חזק לכם - - -- - בונבוניטה יקרה - עם כל כך הרבה רגש את מספרת וחשה את אהבתך לבעלי החיים - כאילו את מדברת מגרוני - כל כך אוהבת את הפוסטים שלך - את האהבה הזו - ואסיים במילים שלך- שכבשו אותי - - - - - - - - - - - - היי שלום חתולה מופרעת ואהובה כל כך. קשה כעת לצאת מהבניין ולא לראותך מחכה בפתח. מעולם לא הכרנו חתולה עם התנהגות כשלך, ויש לי הרגשה שלעולם גם לא נכיר, כי אין עוד אחת כמוך, עם הפלוסים והמינוסים. למדי עלינו זכות שם למעלה בגן עדן של החתולים, אהבנו אותך, ועדיין אוהבים, ותמיד נאהב ונזכור. תודה לך בונבוניטה וחיבוק חזק
   מילות אהבה וגעגוע כתבת לה. פוסט פרידה לחתולה אהובה. עכשיו היא מלאכית חתולית. תודה למילותייך
     5/3/11 15:10:
   נוגע ללב - קשר אדם חיה
     5/3/11 14:49:
   אוף..זה ממש עצוב
     5/3/11 14:48:
   פרידות לא פשוטות
     5/3/11 14:27:
   לב אוהב ורגיש לך לברואי עולם.
     5/3/11 13:34:
   שנים שלא ראיתי כזו פרידה מרגשת מחתול..אין זה מפתיע שאת באופייך המיוחד נקשרת אליה כל כך וכה עצוב לך בעת לכתה. שתהיינה רק בשורות טובות!
     5/3/11 13:03:
   לפני הכל איזה יופי שיש לך שכנים טובים ומבינים! עצוב שהיא נפטרה אבל היו לה חיים טובים וזה לא ברור מאליו בכלל. אצלנו בשכונה יש חתולה טריקולור שאחראית לצבא מאוד גדול של צאצאים בשכונה, או שהיא בהריון או עם גורים, יש לה אומץ מטורף, למרות שיש לי שני כלבים בחצר היא לא פעם מוצאת את דרכה לבית שלנו לארוחה, כמובן שאם היא רואה אותנו היא ישר בורחת ובכלל לא נותנת להתקרב אליה. יש לציין ששניים מגוריה אימצנו, כל אחד מהמלטה אחרת, הלוואי שיכולתי לתפוס אותה בשביל עיקור, באמת טוב שאעשה את זה! תודה על עוד פוסט מרגש והמשך שבת נעימה
     5/3/11 12:44:
   ואוו מרגש ביותר הלוואי ויותר אנשים היו מגלים רגישות ואמפטייה וחום לחתולי הרחוב, הנאבקים מדי יום על חייהם. אכן חתולה מקסימה ומיוחדה. שלך יעל
     5/3/11 09:20:
   את חייבת לקרוא את המאמר במוסף ידיעות אחרונות השבוע על החתולים . שהם מזיקים מתרבים אוכלים ציפורים ובעליי חיים קטנים , והאנשים עוד מאכילים אותם ומוסיפים להם כוח להמשיך ולצוד. ואם רוצים להחזיק חתול אז רק בבית ולסרס אותם. זה תמצית המאמר שקראתי אהבתי את המאמר שכתבת
     5/3/11 09:03:

   בונבונייטה יקרה,

   בדיוק, אבל ממש בדיוק כזו

   יש אצלי בחצר..

   עם עוד שלושה שחורים

   לאחד זנב קצוץ

   לא יודעת איך קרה????

   חתולה אחת לבנה.. ואחת ג'ינג'ית ענקית.

   אותה צריך להאכיל בנפרד

   כי הכנופיה התאחדה נגדה

   ולא מרשה לה לגשת בקערת האוכל...

   אני יודעת שאת נהדרת מוקפת בכל היופי החי הזה..

   והנה יש לך גם שכנים שעוזרים...

   שבת שלום לך חברה יקה שלי...

     5/3/11 08:47:
   כל הכבוד לך בונבוניטה וגם לאריסה ולאיגור על הטיפול המסור עד יומה האחרון של החתולה.
     5/3/11 06:37:
   יש לי כלבה אחת וזה די מספיק לי... שיש רק סתומה אחת..למי יש כח...
     5/3/11 02:12:
   נוגע עד כדי זעזוע לקרוא שעד רגעיה האחרונים לא הרשתה למי שדאג וטיפל בה במסירות כזו לגעת בה... זה נורא עצוב ללטף בנסיבות כאלה ונורא עצוב שלא הרשתה שיגעו בה עד אז. שלא בטחה במגע . עצוב
   סיפור משעשע. תודה ששיתפת.
     5/3/11 01:36:
   כתיבתך יפה. שבת שלום ושיהיו רק שמחות
     5/3/11 00:38:
   עצוב עצוב עצוב
     5/3/11 00:35:

   חתולה עם אופי
   שמעון

   http://cafe.themarker.com/image/1930264/

     5/3/11 00:10:
   עצוב ונוגע ללב להיפרד מבעלי חיים , נגעת בי מאוד ודמעו עיני מאחר והספדתי לאחרונה "חברה אהובה.." כלבה מדהימה שהיתה חלק מעולמי 10 שנים. חיבוק ותנחומיי יקירה .
     4/3/11 23:55:
   מרגש ונוגע ללב. אני נאלצתי מתישהו לעצור את הרכב שלי כי באמצע הכביש ישב גור חתולים שחור שכנראה חטף מכה מרכב ולא יכול היה לזוז. יצאתי מהאוטו והחזקתי אותו בזרועותי והוא הסתכל לי בעיניים וממש תיקשר אתי. הייתי שקועה בו ולאחר זמן הרמתי את ראשי וראיתי טור ארוך של מכוניות תקוע מאחרי האוטו שלי - אף אחד לא צפר, כולם היו מהופנטים והסתכלו עלי ועל החתול. לא היה הרבה מה לעשות, הוא מת אבל היתה לי הרגשה שאיפשרתי לו למות בשלווה. הרבה זמן, בעצם עד היום, אני זוכרת את העיניים המדברות שלו...
     4/3/11 23:32:
   עצוב כל כך להפרד מחיה אהובה יש לי כרגע חמישה (אם לא סופרים את אלה שבבטן) והכי אהוב עלי: שלמה ששולט בי ביד רמה, אני לא רוצה לחשוב על היום שבו ילך ממני
     4/3/11 23:12:
   בונבייאטה יקירתי, הוכחת שגם חתולה מופרעת ראויה להספד, אחרי שכל השנים היא מיקצעה את הסבלנות הנהדרת שלך.יהי זכרה ברוך
     4/3/11 23:07:
   דמעו עיני בקריאת ההספד, על החתולה שלכם. אכן חתולה מנהיגה, בעלת אופי של אריה. עצמאית עקשנית אך בעלת לב חם. ידוע שלכל חתול אופי שונה, אני גידלתי הרבה ואין אחת דומה לשנייה. תתנחמי שנתתם לה את היחס והתנאים הטובים ביותר שיכולתם. תנחומי.
     4/3/11 22:12:
   לא השיר של עמיחי.
     4/3/11 21:33:
   וואלה - לפני שנתיים אימצתי משהו מטורף כזה בת שבועיים וחצי. היא תוקפת את תמר הזקנה (19) היא תוקפת את רונה כלבת הזאב המעורבת, ומה שהכי מפחיד את מותק בעל העין האחת. בכל פעם אני מאיימת להוריד אותה למטה כדי שתחיה עם חתולי החצר, וטרם גייסתי את האומץ לעשות זאת, למרות שאני כל הזמן משכנעת את עצמי שגם לה יהיה טוב יותר למטה. די שהיא תקפוץ על שולחן הכתיבה שלי, תתחכך ותניח לי ללטף כדי שארגיש שזכיתי בלוטו. כשנמאס לה, היא מכניסה לי ביס קטן להבהיר שהיא שולטת פה בעניינים. זרש טיפשונת שלי - היא תרד למטה באביב. תודה על הסיפור בוני, כולנו עוברים סיפורים כאלה ואחרים. מי שלא יכול לסבול חום, שלא יכנס למטבח ומי שלא יכול להתמודד עם מוות, שלא יאמץ בעלי חיים.
     4/3/11 21:25:
   לבונבינייטה היקרה, בקוראי את סיפורך זלגה לי דמעה סיפור עצוב כתבת. שבת שלום ומבורך ציונה
     4/3/11 21:12:
   כמה רגש ואהבה בינכם ממש ריגשת בונבי חברה ותיקה ואיזה טיפוסית מיוחדת החתולה הזו :-) יש לי טריקולורית בת 17 ושנה שעברה לאחר מחלת חניכיים עקרנו לה את השיניים טפו טפו וזוכה לעוד שנים רבות
     4/3/11 20:55:
   יש לי סיפורים על כזו טריקולור גידלתיה בבית 14 שנה ומסרטן נפטרה. עתה אחת מחתולותי הזקנות-בת 17 חולה באותה מחלת חניכיים ואוכלת מזון רטוב ומעוך היטב. בתחילה קיבלה אנטיביוטיקה והתאוששה-עתה כבר אין תקווה.היא אוכלת מעט ונלחמת במזון שמכאיב לה. זו מחלת זיקנה של חתולות. כואבת את כאבה בכל האכלה. איני חושבת שתחזיק הרבה זמן מעמד. שמה אנטנה על שם זנבה המתמר אל על,אפילו עתה. שוב נגעת בי מאד יקירה!
     4/3/11 20:55:
   מבינה אותך וכתבת עליה כל כך יפה!
     4/3/11 20:32:
   בונבונייטה אני שולח לך חיבוק חם חם וחברי.
     4/3/11 20:29:
   חיבוק ניחומים, ותודה על שטיפלת בחתולה הקסומה הזו, חברה יקרה
     4/3/11 20:21:
   הפטריארך הייתה חתולה גזעית, היו לה חיים מלאים בזמן שחייה ועכשיו היא נחה קצת, החיות שאנחנו מתאהבים בהם הם עבורינו לצערי פיקדון לזמן קצר, וככאלה עלינו להתייחס אליהם, אחרת פשוט נתרסק, לכתך בשלום חתול מתוקה ותחזיקי מעמד בוני תמסרי תודה וחיבוק ממני גם לאולגה !!
     4/3/11 20:07:
   אוי כמה עצוב...קשה כ"כ להיפרד מהם..אפילו מחתולי הרחוב...אני מגיעה כל בוקר למפגש איתם עצורת נשימה...רק לא לראות שיש מישהו חסר בחבורה... ומחלת החניכיים הזו....נוראית...לחתולה הביתית של אחותי יש ועכשיו גם חלתה בסכרת נוסף לכל הצרות, אבל נדמה לי שגם לאחד מחתולי הרחוב שלנו יש בעית חניכיים וזה נורא....וגם אני דואגת שיאכל או בחתיכות קטנטנות או פשוט משהו רך לגמרי... יהי זכרה של "המופרעת" ברוך....נשמעת לי חתולה כלבבי..
     4/3/11 20:04:
   תנצב"ה
     4/3/11 18:38:
   כמעט בכיתי כשתבת על זה שבפעם הראשונה שהיא הרשתה לכם ליגוע בה ידעתן שהיא נפרדת. משתתפת בצערך ובצער שכנייך.
     4/3/11 15:11:
   יש בכם לב פועם עם רגש מנחם אלוה

   ארכיון