כותרות TheMarker >
  ';

  אזוטריקה מיוונית esoterikos פנימי שבצנעה

  חלק מהתאוריות אינו כדי לספק תשובות. היעד הוא כדי למלא חלל/חסר. הכתיבה מושקעת כדי לתת לקורא חומר בסיס לאחוז בו, אולי כלים או משהו בכיוון "האחר". מדע ברובו מסיק מעולם החומר וכבודו במקומו מונח.
  כאן מדובר בהגות מעולם העל חומר. דהיינו האנרגיות המובילות ואשר שם הכל מתחיל, משפיע וגורם לדברים לקרות..

  0

  גלגול נשמות הגדרה על רגל אחת

  3 תגובות   יום שני, 28/3/11, 12:25

  האדם נולד עם דף חלק נקי וזך כמו תינוק, טהור ותם. לא חשוב מה היה עברו בגלגול קודם. כך מספקת אותו הבריאה, נקי. גם באם היה רב ראשי או עורך דין מושחת בגלגולו הקודם. ההתחלה היא תמיד חדשה.. איפוס השעון אינו אישי. קוו ההתחלה תמיד שווה, קוסמי. אין יוצאים מהכלל.

   

  סך מצבור גלגולי העבר של אדם, לא מתלווים אליו בזמן הלידה למשך חייו הארציים, החדשים. כל סך רישומי הגלגולים שלנו נישאר כפיקדון אנרגטי אינטליגנטי אי שם ברקיע, באור האסטראלי,..

  בכל גלגול אנו צוברים מחדש עוד ועוד רישומים, עוד הדפסי זיכרון של מעשים טובים. עם המוות, הם מצטברים אל פקידונינו בשמיים. עוד ועוד אל אותם ויטמינים שצברנו. אשר הינם עיבודי הנתונים החיוביים של המוח.

   

  בכל גלגול, זה עוד פיקדון אישי שמימי מצטבר. פיקדון אסטראלי, אשר הינו "אנו" כאנרגיה וכאינטליגנציה. הממשיכה להתקיים וכגז אציל ולהתגלגל, לצוף כמקבץ אישי בעולם העל חומר, עולם האנרגיות. עיבוד נתונים בעלי משקל סגולי חיובי הינם בעל כושר ציפה וגלגול.

   

   

  עכשיו רוצה לדבר על הגלגול של אנשים שליליים. נתונים והיסטוריה שלילית שהאדם צובר הינם מחוספסים וכבדים. כושר הציפה לא יכול להתקיים בהם. המשקל הסגולי שלהם במונחים קוסמיים אינו תואם. הכובד של אופיים ומעשיהם אינו צף מעלה עם המוות ואל השמיים. השלילה שהצטברה בחיים, כל בזבוז המשאבים. נשארים כאן והם מתפזרים בחסר זהות וכחומר גלם של הרמות הנמוכות בחיי הפלנטה. משקלן הסגולי אינו באיכות הציפה הנדרשת.

   

  האדם אינו נולד עם סך מצבורי גלגולי עבר. אלוהים, או חוקי טבע אורגאניים, או המכאניקה הקוסמית, או קרן הבריאה אינם הפקר. לא מאפשרים מצב אשר בו אדם, כל אדם, אף אחד וללא יוצא מהכלל, לא ייוולד עם הסך המצטבר של כל גלגוליו הקודמים. יש סיבה.. זה כבר בפוסט אחר.

   

  כלי המדידה של הבריאה הינם חכמים הוגנים וזהירים.

   

  כאשר אדם מת. רישומי הזיכרון הנמוכים הכבדים הפלנטאריים אשר צבר במהלך חייו השליליים לא עולים מעלה עם הנפש. חספוסם, גסותם, כובדם הסגולי אינו מאפשר ציפה. הם מסורבים.. הם אלמנטים שליליים מזהמים. איכותם הדלה אינה מורשית אל טוהר ממלכת השמיים.

  גם אדם בעל אלמנטים בריאים. לא יסכים אל תחומו אלמנטים שליליים, גסים, כבדים.

   

  כאשר נתוניו האנרגטיים השליליים של המת. אינם עולים איתו מעלה עקב כובדם. הם לא נעלמים. בטבע אין בזבוז. הם נשארים כאן על הפלנטה ולחיים ארציים חסרי זהות. דהיינו הם נהפכים לערב רב של חומר הגלם פלנטארי. בזבוז.

   

  מה שקובע את גלגולו של אדם הינו הגישה שלו אל מה שהוא פוגש בחייו.

  בטבע יש מהות, משמעות וסדר קוסמי. הוא קיים. גם כשלא יודעים או לא מודעים לו, הוא ממשיך להתקיים. המהות אינה חושפת את התדר של עצמה אלא עם כן עשית את הדרך שלה...

   

  כאשר אדם מת ועולה מעלה. אל מקום אחר אשר לא ידוע לו. הוא לא מורשה להביא איתו גם את תוצאות הפסולת שלו. רק הטוב שבו צף ועולה איתו.

  גם אנחנו לא נסכים שמישהו עם בוץ בנעליים יעלה במדרגות וייכנס אלינו לבית.

   

  הסיבה שגלגולי עבר לא יורדים איתנו היא. כי.. מצבור גלגולי העבר הם כוח אדיר...

  אדם פתאום גם יכול לחשוב שהוא אלוהים. 

   

  תודה בעד תשומת הלב.

  עמנואל.

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (2)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
   משה שלום. רואה את תגובתך וצוחק על הנעליים.. נגעת בנקודה..
     27/5/12 12:12:
   תמיד אהבתי את האמרה "לא נכנסים לגן עדן עם המגפיים עליך". מאמר מחכים.