כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  זכויות הגבר בישראל

  מדינת ישראל נשלטת ע"י דיקטטורה פמיניסטית. ארגוני הנשים שולטים במדינה באופן מוחלט בכל תחומי החיים ומכתיבים כל דבר בכוח, בצנזורה כבדה, סתימת פיות ושטיפות מוח המוניות דרך אמצעי התקשורת.

  ארכיון

  עוד עיתונאית פמיניסטית

  1 תגובות   יום ראשון, 3/4/11, 12:18

  עוד עיתונאית פמיניסטית עומדת להגיש סדרה של כתבות בערוץ 10 בנושא גירושין וכרגיל להאשים אך ורק את הגברים.

   

  טליה פלד-קינן היא עיתונאית פמיניסטית ידועה בדעותיה החד-סטריות שכמיטב מסורת הסילוף, העיוות והעריכה המגמתית, מחפשת בצורה סלקטיבית רק את מקרי הגירושין הנדירים בהם הגבר הוא אגואיסט, רשע ולא איכפת לו מהילדים, כדי לנפנף במקרים האלה להראות שוב כמה כל הנשים הגרושות הן "קורבנות, מסכנות, טהורות וטובות לב" וכל האבות הגרושים הם "חלאות" ו-"Deadbeat Fathers" כמו שהפמיניסטיות בארה"ב אוהבות להציג בתקשורת.

   

  אל תטעו ואל תתבלבלו לרגע - מדובר כאן בשיטה, באידיאולוגיה, בדוקטרינה יסודית שהמציאו והכתיבו הפמיניסטיות במשך עשרות שנים והיא מלמדת עיתונאיות פמיניסטיות כיצד לנצל לרעה את כוחן העצום והאבסולוטי כדי לבצע פעילות של שטיפת מוח והפצה של תעמולת שקרים וכזבים שנועדה לשרת אך ורק את התנועה הפמיניסטית שמזמן הפכה את תעשיית הגירושין לפרה חולבת שמגלגלת הרבה מאוד כסף, תמיד על חשבון עשרות ומאות אלפי גברים חפים מפשע שנסחטים עד טיפת דמם האחרונה ונזרקים לבתי הכלא, לרחוב ו/או לקבר.

   

  עדותו של אב גרוש שקיבלנו במייל:

  "שלום חברים

  כמוכם גם אני מצפה בכיליון עיניים לראות את המוצר המוגמר של סדרת הכתבות המדוברת.

  כפי שמסתמן הכתבות הולכות להיות מגמתיות,מוטות,ואף לא נכונות בחלקן לכאורה.

  הייתי שמח להתראיין לאחת הכתבות של הגברת טליה פלד-קינן,ולהראות את הצד האחר של המטבע.

  להראות לה צד של אישה שהרחיקה אותי מביתי שלי ומילדיי בתלונת שווא שיקרית על תקיפה ואיומים.תלונה שהבשילה לידי כתב אישום נגדי ורק לאחר פגישה סוערת עם התובעת המשטרתית,והצגת מסמכים רבים ופרוטוקולים,עמדה מולי ומול הסנגורית הציבורית שמוטת לסת,ושלחה אותי מהר לחקירה מתישה ולבדיקת פוליגרף משטרתית.נחשו מי יצא דובר אמת ?

  נחשו מי הוחתם קודם כל,בבית המשפט,על התחייבות שלא לבוא בטענות ובתביעות כלפי משטרת ישראל ?

  להראות לה צד של אישה שלאחר תסקיר קשה של רשויות הרווחה בנוגע לתפקודה הכללי,ובפרט מול הילדים,ולגבי מצבם הקשה,והמלצתם לאחר שתי וועדות החלטה,להעביר את המשמורת אלי באופן נחרץ,הלכה והגישה תלונת שווא על אלימות כנגד הילדים מצידי ומצד משפחתי.תלונה שהובררה באופן שאינו משתמע לשני פנים,ולאחר מצעד נחקרים של כל בני משפחתי,כתלונת שווא נוספת.תלונה שנסגרה בבושת פנים בזמן האחרון.

  להראות לה צד של אישה שהלכה והגישה קובלנה בבית הדין הרבני,והתלוננה בבית המשפט כי אני הוא זה אשר גנב את כל תכולת הבית,ולאחר דין ודברים קצר מול השופטת שכבר הבינה מי הן הנפשות הפועלות,עצרה את הדיון ושלחה אותי יחד עם עו"ד שני הצדדים (למרות שהעו"ד שלה ניסה לטרפד את המהלך בכל כוחו...) בליווי משטרתי לבית בו מתגוררת האישה כעת.

  ונחשו מה ראינו בדירתה ? את כל תכולת הדירה המשותפת,לרבות מ.כביסה,תנור,מקרר,טלביזיה,חדר שינה זוגי ועוד ועוד...

  בלשון העם זה נקרא לתפור למישהו תיק....

  להראות לה צד של אישה שיום לאחר דיון בבית המשפט בו ראתה השופטת את מצבם הקשה של הילדים העולה מתסקירי הרווחה,והבינה כי הרחקתי מהבית הייתה טעות מיסודה,והיא בעוכרי הילדים,והודיעה על כוונתה לבטל את צו ההרחקה נגדי,הלכה והגישה תלונת שווא על אונס כביכול מלפני שנים,וזאת במטרה לטרפד את כוונת השופטת ואת חזרתי הבייתה.

  את מורת רוחה מן המהלך לא חסכה כבוד השופטת מן הפרוטוקול,אולם לא היה בידה לעשות דבר שכן התלונה היא תלונה פלילית.

  לאחר חקירה נוקבת בתחנת המשטרה,ועימות פנטסטי מול הגברת,שוחררתי למעצר בית ברוב טובם....

  לטענותיי לגבי מעצר הבית נאמר לי בשיחת מסדרון שעלי לומר תודה שהם לא מאמינים לדבריה,ושמצאו כי נעשה תיאום עדויות בינה לבין אחותה,וכמו כן סתירות רבות,וכי אמינות התלונה נמצאת בספק.שכן אחרת הייתי נשלח למעצר עד תום ההליכים לאור "חומרת" התלונה....

  אני עדיין ממתין להחלטת הפרקליטות בנוגע לתלונת השווא האחרונה,ומוכן גם עכשיו להיבדק במכונת פוליגרף,או בכל דרך שיבחרו הרשויות להפריך את תלונת השווא בלי שום בעיה.

  האם תיאות הגברת טליה לתהות יחד איתי,הכיצד זה נותנים לאב מכה,אלים,מאיים,גנב ואנס,כפי שעולה מכל התלונות של האישה במשטרת ישראל,להסתובב ככה חופשי ולהמשיך ולסכן את כלל הציבור בישראל ???

  ולגדל את שלושת ילדיו בכוחות עצמו מזה כשנה ?

  אולי נתהה יחדיו הכיצד זה חסינה האישה מכל עונש על מעשיה הנלוזים,ועל עשרת מדורי הגיהינום אותם עברתי בגללה,בעודי עומד ומתגונן מולה,ומגן על ילדיי באותה עת ?

  שמא נתהה הכיצד זה אישה שכזו העובדת בשתי עבודות ובעלת תואר אקדמי אינה משלמת אף לא שקל אחד מזונות,ומשאירה אותי כורע תחת הנטל הכלכלי החונק,תוך שהיא מסתפקת במפגש שבועי עם ילדיה במרכז הקשר ?

  משום מה קשה לי להאמין שהכתבת תרצה לתת במה לצד השני של המטבע.

  זה עוד עלול להרוס לה את האמינות חלילה.או לפתוח לה חשבון עם ארגוני הנשים למינהם חס ושלום.

  מצער לדעת עד כמה מוטית התקשורת וחד צדדית בבואה לסקר את הכיאוס המשפחתי השורר ברשויות הרווחה,במשטרה,ובבתי המשפט.

  חבל."

   

  אני ממליץ לכם בחום לכתוב לה מייל ולהתלונן בפני טליה פלד-קינן על חוסר האיזון שלה.

   

  לפניכם מכתב תלונה שכתב גיל רונן, יו"ר הפמיליסטים :

   

  גב' פלד-קינן שלום,

  אנו מבינים שערוץ 10 עומד לשדר סדרת כתבות שלך בנושא גירושין. מכיוון שעמדותיך הפמיניסטיות ידועות, ובהסתמך על הפרומו שאותו זכינו לראות, אנו משערים שהקו הכללי בכתבות יהיה - כרגיל - האשמת הגברים, דמוניזציה של הגברים, השחרת האבות, שימוש בסטטיסטיקות מנופחות ומגמתיות, וכיו"ב מטעמים שאנו רגילים לאכול משליחותיה של החונטה המגדרית בתקשורת.

  אנו מבקשים בכל לשון של בקשה כי תביאי לידי ביטוי גם את הצד של האבות הגרושים ושתנסי לשדר כתבות מאוזנות. אנו מבקשים להזכיר לך כי בחוק העונשין הישראלי קיים סעיף מפורש הקרוי המרדה, המתייחס בין היתר למי שמעורר מדנים בין חלקי אוכלוסיה. מאסנו בהצגתנו כחבורת רשעים, ואנו דורשים צדק. היינו חלשים עד כה אך אנחנו מתחזקים ואנו יודעים מי מתעלל בנו.

  אנו שלושה מיליון בני אדם, ולא נסכים שתמשיכו לדרוך עלינו. אנו מבינים שאת וחברותיך המגדריסטיות צריכות להתפרנס ושהפמיניזם שלכן הוא הנישה שלכן. ברם, זוהי נישה לא-לגיטימית ואנו מתכוונים לצאת למלחמה נגדה.

  בתקווה שתקבלי מיילים נוספים מאבות ואמהות שנמאס להם,

  גיל רונן


  קישורים בנושא:

  דרג את התוכן:

   תגובות (1)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     3/4/11 23:21:
   ראיתם את הכתבה????
   כתבתי לה מכתב תלונה:
   לגב' טליה פלד-קינן,
    
   הכתבה שלך מקוממת, לא הוגנת, לא צודקת ומביאה תמונת מצב מעוותת, לא אובייקטיבית ולא שקולה של המציאות בה חיים עשרות ומאות אלפי גברים שהמצוקה שלהם ושל ילדיהם המנותקים מהם, מזינים ומעשירים מנגנונים שלמים, ביניהם עיתונאיות פמיניסטיות קיצוניות כמותך שרק מדקלמות שוב ושוב את אותן סיסמאות ריקניות מתוכן של "הנשים תמיד קורבנות" ו"הגברים תמיד חראות". זה המסר הגלוי ו/או הסאבטקסט הכי בולט שצועק מהכתבה שלך! 
    
   אני אישית אינני גבר גרוש, אני מביע את כעסי מתוך לימוד ומחקר עצמאי של נושא אפליית גברים באופן הכי מעמיק שאפשר, של אדם (אולי גברים מבחינתך אינם בני אדם) אובייקטיבי שרואה מהצד את השואה שפמיניסטיות מעבירות גברים, את השנאה התהומית לגברים וחוסר האיכפתיות וחוסר המצפון בו פמיניסטיות קורעות ילדים מאבותיהם והורסות את חייהם והתפתחותם הנפשית והרגשית.
    
   לדעתי את מביישת את מקצוע העיתונות בדיוק כמו כל עיתונאית פמיניסטית "תעשייתית" שמסלפת ומראה את המציאות מנקודת מבט קיצונית, חד סיטרית וממוקדת אך ורק באינטרסים של נשים רודפות בצע וחסרות מצפון תוך כדי שימוש בצנזורה ושקרים אנטי גבריים. למשל, זה ברור ושקוף שאף אחד שפנה אלייך לא דרש ממך לא לשדר את הכתבה כפי שאמרת בשידור אלא ביקשו ממך להיות יותר מאוזנת ולהקשיב גם למצוקתם של הגברים הגרושים!
    
   יעקב קנדלקר 

   פרופיל

   jack_nukem
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין