כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  ארכיון

  הילד המועדף

  0

  מעשה בארבעה גברברים / הסיפור השבועי לפסח - לנשים שביננו

  2 תגובות   יום שבת, 9/4/11, 23:56

  ש2ת שלום חברים/ות...

  על ארבעה גברברים דיברה התורה: חכם, רשע, תם, ואחד שאינו יודע לשאול. במקרה או שלא במקרה נתקלו עיניי במאמר מאת ד"ר צחי בן ציון - סקסולוג מביה"ח סורוקה בבאר שבע, ולא יכולתי שלא לשרבב את תוכנו, להנאתכם המרובה.

  לרובנו יצא להכיר קצת יותר מארבעה, אבל כשזה מגיע לסקס אפשר לסווג את הבנים של היום לאותם ארבעה טיפוסים: חכם, רשע, תם ושאינו יודע לשאול. אם לתורה מותר לעשות הכללות, גם אנחנו יכולות. וזה מה שאנחנו מקבלות:


  חכם איך הוא גומר?

   

  החכם במיטה הוא בראש ובראשונה אדם עם יצר בריא שמרגיש נוח עם המיניות שלו ושל הפרטנרית. הוא מבין את הפער בין החלפת נוזלים סתמית למעשה אהבה, מעדיף את האופציה השנייה ועושה מאמצים כדי לשכלל אותה - בעזרת סקרנות, סבלנות ולמידה.

  החכם יקשיב לגוף שלך. הוא יודע ששניכם הגעתם לכאן כדי ליהנות, ושהאקט לא יהיה מושלם אם רק צד אחד ייצא מרוצה. הוא יודע שבדרך כלל את צריכה יותר מחדירה כדי לגמור וייהנה מכל רגע של מגע איתך, כשהוא עושה זאת בחום, בסבלנות, בהקשבה ותוך כדי פיזור מחמאות ללא הרף - במיוחד באזורים שלגביהם את חסרת ביטחון.

  חכם אמיתי גם לא יזניח את עצמו בדרך לאורגזמה וייתן לעצמו ביטוי מלא, תוך שהוא מדבר על הרצונות והפנטזיות שלו בלי שהדבר יבוא על חשבונך. הוא לא יהסס להכניס גם את ההומור של מערכת היחסים למיטה, לא ישכח חיבוק ומילה טובה אחרי האקט, וכמובן - לא יגמור מהר מדי. גם כאן, מאחר שהוא חכם, הוא התאמן על זה כמו שצריך במשך שנים.

  האם החוכמה המינית הזאת נרכשת או מולדת? נראה שכמו כל מה שקשור לאינטליגנציה, התשובה מורכבת. דבר אחד בטוח - אין חכם כבעל ניסיון. דווקא מי שהתחיל כזיון בינוני אבל השכיל להקשיב למיניות שלו כדי להביא אותה למקסימום, יכול להשתפר ולהחכים עם השנים. וללמוד לרדת, כמובן.

  את פתח לו:

   

  מצאת חכם במיטה? את כנראה חכמה מאוד בעצמך, אבל אל תסתפקי בטפיחה עצמית על השכם. חכמים אמיתיים יודעים שמלאכת ההשכלה והלמידה לעולם אינה פוסקת. עם החכם את יכולה ליזום תנוחות חדשות, לדבר על פנטזיות נסתרות, לעשות סיבוב בחנות למוצרי מין או להעשיר את ידיעותיו על־ידי קניית ספרים בנושא סקס. מי יודע, אולי ביחד תצליחו סוף־סוף ליישם את תרשימי התנוחות המסובכים.

  רשע איך הוא גומר?

  אחרי גיל שבע די קשה לחלק את העולם ל''טובים'' ול''רעים'', אבל לא כל־כך קשה לזהות מי עושה לך רע, במיוחד בסקס. הרשע במיטה אולי לא מתכוון להרע - הוא פשוט אגואיסט. לא רואה אותך ממטר. העבודה, ממש כמו בהגדה, היא לא לו. היא לך. ולכן גם אם עינגת אותו כמו שצריך, אל תצפי לתמורה הולמת. אם לוקח לך זמן לגמור, תשתדלי להרגיש מוחמאת מזה שלו הספיקו שתי דקות; ואם את אוהבת להתכרבל אחר־כך, תנסי להתייחד עם הכרית. כי זה שיא האינטימיות שתצליחי להגיע אליה הלילה.

  הרשע לא טיפש ורוב הסיכויים שהוא יודע מה הוא צריך לעשות כדי להיות זיון סביר, רק שלא בראש שלו להתאמץ. בסטוץ זה עוד יכול לעבוד, הרי לא כולם משקיעים כשמדובר באירוע חד־פעמי, וגם בחורות יכולות להפיק הנאה רגעית מכיבוש חפוז כל עוד לוקחים אותו בפרופורציה.

  הבעיה מתעוררת כשאת מוצאת את עצמך בזוגיות עם הרשע ומרגישה שאת נותנת ונותנת בלי לקבל בחזרה. בכל מקום - וגם במיטה.

  אבל לא הרשע יעזור לך להגיע למסקנה הזאת. להפך - במניפולציות מתוחכמות הוא ינסה לגרום לך להרגיש שאת מכילה את חולשותיו, עוזרת לו להיות אדם טוב יותר, אוהבת אותו בלי לעשות חשבון או למדוד את תגובותיו. אבל כשתתפכחי תביני שיצאת פראיירית. וזה יהיה קר מאוד.

  לא פשוט לזהות את הרשע. לעתים קרובות הוא יסווה את עצמו בתחילה בעזרת המון קסם אישי והבטחות מפוצצות. הוא מסוגל להתפייט באתרי ההיכרויות, לשלם לך על הבורדו בדייט הראשון ולחשוף בפנייך צד פגיע ורגיש - הכל חלק מסחטנות רגשית שמטרתה לשאוב אותך לזוגיות שתתרכז בדבר אחד: בו. אם את מתכוונת להיות שם, לפחות תוודאי שאין לו גב שעיר. כי זה החלק בגופו שתצטרכי לבהות בו רוב הזמן.

  את פתח לו:

  מצד אחד, הטעות הנפוצה ביותר של נשים היא המחשבה שהן יכולות לשנות גברים. מצד שני, אם לא היינו חושבות ככה, האם היה להם איזה סיכוי איתנו מלכתחילה? הדילמה קשה. אצל רשעים רבים הפוטנציאל פשוט זועק, והרצון להפוך אותו מנכה רגשית למאהב רגיש ומתחשב אוכל אותנו מבפנים, מתחרה בדחף לעזוב אותו ולמצוא מישהו עם יותר אהבה בלב. אם את מתעקשת להישאר איתו - לפחות נסי להפנות אותו לטיפול מיני ו/או נפשי, ואפילו תציעי ללכת יחד. ודאי תמצאו מישהו שיגיד לכם כי לכל אדם יש יכולת עצומה להשתנות.

  תם איך הוא גומר?

   

  כמו שזה נראה עכשיו הנהירה לבחורים החנונים היא יותר מסתם אופנה חולפת. הרווקה הטיפוסית של היום נוהגת לטעון כי היא קצה במניאקים ומה שהיא באמת רוצה זה גבר יציב, עדין נפש ועם אופציות בחברת היי־טק. אחד שהייתה לו רק חברה אחת כל החיים והם עשו את זה רק במיסיונרית - ולכן כשיפגוש אותה יהיה משוכנע כי היא הדבר הכי סקסי שנברא ולא יעז להסתכל לצדדים.

  עד כאן הכל הגיוני. אבל מה באמת קורה עם התם המקסים הזה במיטה? אז זהו, שכאן יכולה להיות לנו בעיה, יוסטון.

  חוסר ניסיון מוביל לחוסר ביטחון, מה שיכול להוביל לחוסר תפקוד טוטאלי. התם יעריץ אותך מחוץ למיטה, כשהוא נשען על פנטזיות רומנטיות של סיפורי אגדות, אבל ברגע שתהיו עירומים הוא עלול לאבד עשתונות לגמרי. הוא ייגע בך בחשש, משל היית בובת פורצלן שבירה, יתנצל ללא הכרה או פשוט ידומם מנועים ויעשה כמה שפחות, מה שיטיל עלייך את כל האחריות להצלחת הזיון הזה. או שהוא דווקא ישקיע - אבל בעיקר במשחק מקדים ארוך ומתיש, שבמהלכו מרוב ליקוקים וליטופים הוא ישכח ליהנות בעצמו ויגרום לך לתסכול ולמועקה.

  אם את מגיעה למצב שבו נמאס לך מההכנות ואת מתחננת מפורשות לחדירה, את עשויה להיקלע למלכוד נוסף: התם עלול לחשוש מהמיניות המתפרצת שלך, ולהרגיש מסורס ומוקטן עוד יותר. וזאת כבר ממש קטסטרופה לשני הצדדים המעורבים.

  את פתח לו:

  האם יש לך אופי של מורה? אם כן, זה הגבר המושלם בשבילך. את יכולה לקחת את התם כפרויקט האישי שלך, להפוך אותו לזיון לתפארת ואז לשמור אותו לגמרי לעצמך. ייתכן שכל מה שמפריד בינו ובין החכם הוא רק קצת ניסיון וביטחון עצמי. אם את פחות סבלנית, אולי כדאי לוותר. אבל בכל מקרה, את עקרונות ההוראה הבסיסיים כדאי לשנן ליתר ביטחון: אמרי לתלמיד שלך מה מצופה ממנו, העניקי תמריצים חיוביים, אל תלעגי לו ותייאשי אותו. ואם אתם פוגשים את האקס שלך ברחוב, נסי להימנע מפירוט גרפי של החוויה האנאלית שלכם בקיץ האחרון.

   ושאינו יודע לשאול:

  הוא ללא ספק הזיון הגרוע מכולם. זהו הבחור שמעדיף לחיות בשקר מאשר להתמודד עם האמת. ועל כן כשהוא איתך במיטה הוא לא ישאל אותך שום דבר. וגרוע מכך - לא ישאל גם את עצמו.

  הזיון שאינו יודע לשאול משוכנע שהוא בסדר גמור. הוא עושה את מה שלמד מכל מיני מקורות לא רציניים - סיפורים של החבר'ה, סרטי פורנו, או פנטזיות של מתבגר. אם מישהו סיפר לו שצריך לרדת

  איך הוא נהיה כזה? לכי תדעי. יכול להיות שהוא בכלל לא נהנה מסקס. אולי הוא מכור לאוננות ומתקשה להגיע לאינטימיות אמיתית. אולי הוא חווה טראומות ילדות קשות. אולי סתם אמא שלו דפקה אותו. אולי הוא בכלל הומו בארון. אולי הוא סובל מבעיות תפקוד מיני וחרדות ומעולם לא התייעץ עם רופא, כי הוא הרי לא יודע לשאול. תהא הסיבה אשר תהא - לא כיף להיות זאת שנמצאת מתחתיו, ושבסוף הערב השאלה היחידה שישאלו אותה היא ''נהנית?'' רק כדי לסמן עוד וי של כיבוש מיני ולהמשיך בהדחקה.

  את פתח לו:

  רק אל תזייפי לו אורגזמה. יכול להיות שבחורות שעשו זאת בעבר תרמו למצב של היום. לא משנה כמה את סובלת ומתה שייגמר - עדיף לעצור את הזיון באמצע ולהפוך אותו לשיחה מאשר להיאנק כמו ג'נה ג'יימסון רק כדי שיירד ממך כבר. וכעת, התחילי לדבר. ואם אפשר תתחילי עם המשפט: ''אני חושבת שאתה צריך טיפול''. להזיק זה לא יכול.

   לאשה במשך שלוש דקות נגד כיוון השעון - זה מה שהוא יעשה, בלי לבדוק אם זה מתאים לך, להרגיש את תגובותייך, או להקשיב לגופך. הוא מסוגל לפמפם אותך שעות ולחשוב שאת נורא נהנית, גם אם הרעשים שאת עושה דומים יותר למזגן מקולקל מאשר לאשה מסופקת. בקיצור - אין לו מושג.


  בהנאה מרובה,

  שבת שלום וחג שמח לכולכם/ן,

  שלכם/ן,
  הסגולה''
  דרג את התוכן:

   תגובות (2)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     16/8/11 00:21:
   מעולה. הרבה עבודה ;)
     14/8/11 23:18:
   ענק! כאבה לי הבטן מצחוק.

   ארכיון

   תגיות

   פרופיל

   עJת ה0גולה
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין