כותרות TheMarker >
  ';

  FTTH Israel

  FTTH Israel - סיב אופטי לכל בית ועסק בישראל

  הסיבים האופטיים משנים את חיינו: הם יאפשרו לנו להתחבר לטלויזיה היי דפינישין , ערוצי קול,מידע ותקשורת דיגיטלית ברוחב פס של מאות מגה-ביט. נוכל ללמוד ולעבוד מהבית - לגור במצפה רמון ולהרגיש בתל-אביב.

  ארכיון

  האם יש תכנית לשחרורו של גלעד שליט?

  1 תגובות   יום שני, 18/4/11, 13:52

  ההימור של נתניהו על התהליכים הצפויים בשנת  2012 ישפיעו על  גורל המדינה בזירה הבינלאומית לשנים רבות.

  חג החירות שבא עלינו לא יביא את שחרורו של גלעד שליט משבי החמאס  ועם כל הצער שבדבר זה כנראה גם  לא יקרה לפני שנתניהו יחליט על מדיניותו בגדה המערבית ובשאלת ההסכמים עם אבו מאזן.


  נתניהו לא יתן לחמאס פרס על החזקתו של שבוי ישראלי כאשר עומדים על הפרק נושאים כבדי משקל מול הפלשתינאים בגדה ומול ארה"ב של אובמה.


  אם נתניהו יחליט  לחכות עד לבחירות בארה"ב בנובמבר 2012 הרי שחרורו של גלעד שליט ידחה בשנתיים ויותר ואם יש לנתניהו תכנית מדינית והוא רוצה לנצל את הבחירות הבאות בארה"ב להקטנת לחצים, הרי שיש לצפות לשחרורו של שליט במהלך שנת 2012.

  ''

  נועם שליט כנראה מבין: "העדכון היחיד שהמשפחה קיבלה הוא שיש מחליף לחגי הדס".

  המכובדים שביקרו אצלו בימים האחרונים שילמו מס שפתיים לקראת החג וחזרו לעיסוקיהם.

  גם הם כנראה מבינים.


  התנועה החדשה של בכירי מערכת הבטחון , אמנם יצאה בקריאה לשחרורו המידי של שליט, גם במחיר של מחבלים עם דם על הידיים ואולם גם הם כנראה יודעים ששחרורו של שליט תלוי במדיניות השלום של נתניהו.


  אם נתניהו יקח הימור על תבוסה של אובמה בבחירות הקרובות, הרי שאנו עדיין צפויים ללחץ בינלאומי ואמריקאי במהלך 2013  ואם נתניהו יהמר על צעדי שלום עכשיו, יש סיכויים שהוא יחליף את ליברמן בלבני ויצליח להעביר את מדיניותו החדשה בכנסת ואולי גם להציל את הקדנציה שלו ולהבטיח קדנציה נוספת .


  שכנינו הערבים  משחיזים את הכלים שהגו בין השאר  אחינו היהודים בגוגל ובפיסבוק, לקראת ההכרזות של נתניהו והכינוס השנתי  של האו"ם בספטמבר. החודשים הקרובים יהיו מכריעים לגורלה של המדינה בזירה הבינלאומית.   

  דרג את התוכן: