כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  מה זה אימון בתחום החיזור ?

  0 תגובות   יום שבת, 11/6/11, 15:39

   

  פוסט זה הוא חלק שני של כתבה בסדרת "עסקים קטנים, הצלחות גדולות", על תומר קורון – ביה"ס לחיזור. את סיפור חייו המרתק אפשר לקרוא כאן.
  ''

   

   

  אז מה זה אימון בתחום החיזור ? 


  תומר קורון הוא מאמן חיזור ומלמד את שפת החיזור, שמאפשרת לגברים להגשים את כל התשוקות שלהם עם נשים.

   

  "אני עושה את אחד הדברים הכי חשובים בעולם. יש לי תרומה ענקית לאנושות, וזה אחד העיסוקים הכי מאתגרים והכי מספקים בעולם. הגישה היא גישה ערכית. המון אהבה לתחום ולאנשים. הלימודים מושתתים על המון ערכים שעליהם נבנית התקשורת עם הנשים: אותנטיות, אמת, יושר, פתיחות, חמלה, אהבה, כבוד, אחדות, העצמה (הגברים יעצימו את הנשים שהם פוגשים והנשים תצאנה מורווחות מהמפגש עם התלמידים). הגישה היא הומאנית וגם הוליסטית. כוללת בתוכה גם גוף, נפש, תודעה, רוח, תיאוריות אקדמיות, אימון וטיפול".

   

  תלמיד אצל תומר, לומד את עצמו בפעם הראשונה בחייו. מי הוא. מהם הערכים שלו, הרצונות שלו, השדים והמחסומים שלו (שדים רגשיים, פחדים, חסימות במיניות). הוא מסתכל במראה לפני הכול. תומר משקף לו את עצמו. רק זה כבר שווה הרבה.

   

  הערך הראשון הוא מודעות למצב הנוכחי. רוב האנשים לא מודעים. כדי לדעת אישה, אתה חייב לדעת את עצמך.

   

  הוא מלמד את הגברים להבין נשים לפי הביולוגיה הנשית. כמו דיסציפלינה. כמו רפואה. כמו שפה או עוד תחום דעת. איך נשים מרגישות, מגיבות, בנויות. הפסיכולוגיה הנשית. רוב הגברים אומרים לו: "לא ידעתי".

   

  הגברים מראים לתומר SMSים – ותומר "מפענח" ומספר מה מרגישה האישה שכתבה אותו, או קיבלה אותו. הוא מתחבר לצד הנקבי שלו, ומתרגם להם מה נשים שומעות מהם, משפת הגוף שלהם, מההוויה (ולעתים חוסר) הנוכחות שלהם. לרוב, הם נדהמים. הם לא ידעו שכך הם נתפשים ע"י נשים. "לא ידעתי שככה היא מרגישה". "אני לא יודע מה היא רוצה".

   

  את הביישנים הוא מלמד להיפתח כבני אדם. אנשים שהעולם לא רואה אותם כך. מלמד אותם להיות. להיות בחיים, עם נוכחות מורגשת. עם דומיננטיות, אסרטיביות, הצבת גבולות, הובלה, הובלה רגשית, יכולת ליצור אינטימיות עם בחורה מהמקום הזה.

   

  גברים צריכים לגיטימציה להגיד את מה שהם רוצים (באסרטיביות), אבל להגיד גם מה הם מרגישים (ביטוי רגשי) . תומר עוזר לחבר אותם, "גברים שזקוקים להעצמה גברית, אני מוציא מהם את החיה, האלפא, את החייתיות, את הציד הכובש ואת הדון ג'ואן".

   

  את אלו שהם יותר מדי גבריים ומצ'ואיסטים, הוא מחבר יותר לצד הנקבי שלהם: להביע רגשות, איך לתקשר עם נשים בצורה רגשית. אמפתיה, הכלה, סבלנות, הקשבה, התעניינות. לתת למילים יותר מקום. שלא יהיו לקוניים.

   

  גבר צריך לייצר לעצמו נוכחות בעולם, ורק אח"כ להביא את עצמו לדבר עם אישה.

   

  הקורס מותאם אישית לכל תלמיד. "גיליתי שדרך האמצע היא הכי טובה. בין הקורס המוכן מראש, לבין אימון תהליכי. לעשות אימון לאדם בכאן ובעכשיו. מה שעולה. לא ידענו שהנושאים האלו יעלו. אני משנה את התוכנית ומגיש עזרה בכאן ועכשיו, כי זה מה שהוא צריך".

   

  אבחון – המפגש הראשון הוא מפגש הכרות ואבחון ראשוני. תומר שומע את הבחור מדבר, ונותן לו שיקוף "אני רואה אותו. הוא רואה שאני איש מקצועי מעולה".

  בפגישה הזו, מתקבלת החלטה משותפת, כמה פגישות יצטרך התלמיד, כשהבחירה היא בן 12 (יותר טעימה בשביל סטודנטים וחיילים, דלי תקציב. זה לא הקורס המלא. בד"כ אלו שבחרו באופציה הזה ממשיכים לעוד מפגשים ), 18 או 24 פגישות. המפגשים הם שילוב של מפגשים תיאורטיים ומפגשי שטח.

   

  סטייליסטית צמודה – (כלול במסלול). סטייליסטית מקצועית מגיעה אל התלמיד הביתה, ומסיקה מסקנות בנוגע למלתחה הנוכחית שלו: מה יכול להישאר, ממה להיפטר ומה צריך לשנות. אח"כ יוצאת איתו למסע קניות מדויק שיהפוך אותו ויזואלית לגבר מושך, אופנתי ואלגנטי, תוך שמירה על סגנון אישי שמתאים לו. לאורך כל הזמן היא מעדכנת את תומר או אחד המדריכים בהתפתחויות.

   

  בין המפגשים יש תמיכה שוטפת בטלפון, מיילים, SMSים.  

   

  המסלול כולל ליווי אישי וחומרי לימוד: חוברות. מאגר חומרים שתומר כתב. שיתופי הצלחה וכישלונות, כדי ללמוד תובנות מהם. דוגמאות לפלרטוטים מוצלחים באינטרנט. הכול דיסקרטי עם שמירה גבוהה מאוד על אתיקה – הכול זה שמות בדויים, רק לצורך למידה.

   

   

   

  סיפורי הצלחה

   

  "יש לי סיפור מפתיע על בחור בתול שהתחזק ופתח את עצמו (אחרי מניעה והתנגדויות). הוא הכיר בחורה, התאהב, יצר מערכת יחסים, ואף יצר מערכת יחסים מינית שריגשה אותה. היא חוותה אותו כגבר גברי מאוד, מוביל. היום הוא פשוט ניגש. היום זה טבעי לו. זה מה שאני שואף לו: שזה יהיה אינטגרלי בחיים. לבטא את עצמי מול בחורות, כמו בחנות. פשוט. לגשת. לחוות דחייה, קבלה, אבל לגשת. אני רוצה לדבר איתך כי אני גבר ואת בחורה. זאת זכותי ואני ראוי לה. נקודה."

   

  "בחור בן 24 מתכנת ביישן, שכמעט ולא התחיל עם בחורות בחייו, התחיל בשיעור 13 באמצע הרחוב עם בחורה מ-ד-ה-י-מ-ה, אחת שמתחילים איתה 4 פעמים ביום והיא מסרבת לכולם, ונכנס איתה לזוגיות של חצי שנה!"

   

  "ויש עוד הרבה..."

   

   

   

  סיפורי כישלון

   

  "גבר אחד גרם לי לתסכול עמוק, כי לא הצלחתי לעזור. הוא נשאר ב"ראש". לא התמסר עד הסוף. נשאר באגו. בהסברים. התהליך שלי מחבר אותם לרגש. ללב. בסופו של דבר, היום הוא מאורס".

   

  "הוצאתי סטודנט לתרגול. הקדמתי בשיעור אחד ( שיעור 4 במקום 5 ) ועשיתי שגיאה מקצועית, והוא חטף בומבה. הכול הציף אותו. הפחדים. ההתנגדויות. הרגשתי שאני עושה לו רע. שהוא נסגר. נאטם. עשה אקזיט מהתהליך. וזה היה האדם שהכי צריך את זה, שהכי לא נכון לו לעשות אקזיט. אני מרגיש שזה גם שלי. הייתי צריך לתת לו עוד שיעור תיאוריה. הוא לא היה מוכן לשיעור מעשי. אבל למדתי מזה. מאז אף אחד לא יוצא לתרגול לפני הזמן. לא לתת לתלמיד להיות בשליטה כשהוא לא מבין את התמונה הגדולה. נהייתי קשוח".

   

   

   

  טיפים וכלים

   

  רוב האנשים הם יותר סגורים מאשר פתוחים בסביבה של זרים. זה גורם לצער רב ולבדידות. כשאתה סגור, אף אחד לא רואה אותך. הרשתות החברתיות מעצימות את זה. התהליך הוא בעצם לפתוח גשר צר כזה שיאפשר לאדם השני לראות מה יש בפנים. כדי שתוכל להיפתח ולהראות את עצמך.

   

  כדי לעשות את זה, לא צריך לשאול שאלות "מי את?" "מאיפה את?". ספר לה מי אתה, על החששות שלך, על האהבות שלך. תאפשר לה לראות אותך ולהיות איתך. תומר מעודד אותך לפתוח את עצמך קודם כל.

   

  אל תהייה משקיף בחיים שלך. קודם בטא את עצמך. רוב האנשים טוענים ש"אני רק רוצה להיות אני" אבל אין לזה ביטוי בחיי היומיום. בדייט הראשון ספר לה מיד על חולשה שלך, פחד שלך. אל תבוא בשאלות, אבל גם לא במסכה. ספר לה על הפגיעות והצד האפל שלך. אז יש מפגש אמיתי. אותנטיות והתפתחות פנימית.

   

   

   

  איך ליצור איתו קשר

   

  תומר קורון בפייסבוק:    Tomer Koron

   

  האתר של תומר קורון:    http://www.tomerkoron.co.il

   

  טלפון למידע כללי והרשמה ללימודים (בין השעות 20:00 – 08:00):   7-033-133- 074 

   

  פקס:   588-183- 153-544

   

  דוא"ל:    info@tomerkoron.co.il

   

   

  קורסי הדגל של תומר קורון: יסודות בשפת החיזור, פלרטוטיישן, מועדון המאסטרים, תרגול הלילה הלבן

   

  הסדנאות שתומר מעביר בפסטיבלים: תקשורת אותנטית, משחק החיזור, להיות סינגל בעיר, כוח האותנטיות בחיזור, פרלמנט גברים, שיח המאסטרים, מפגש הג'נטלמנים, זוגיות מונוגמית - האומנם?, אינטראקציה משוגעת.

   

  ולנשים: מה גברים רוצים ואיך תגרמי לו לחזר, כך תגרמי לו להישאר, האם גבר מסוגל למונוגמיה?, האם גבר באמת יצור פשוט?

   

  הסדנאות שתומר קורון מעביר ב"אתגר שיווה 13" הקרוב (23-25.06.11 כרם מהר"ל): כוח האותנטיות בחיזור, מועדון המאסטרים

   

  אתגר שיווה:  www.shiva.org.il
   

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   פרופיל

   חגית חדאד
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין