כותרות TheMarker >
  ';

  נהג מונית

  טור דה ישראל (5)

  0 תגובות   יום שבת, 16/7/11, 16:38

  ''

     בכל יום שישי אחה"צ משודרת  ברשת ב' של "קול-ישראל" תכניתו המיתולוגית של ירון אנוש –"קול שישי" . אנוש הנינוח מגיש תכנית בצלמו ובדמותו-תכנית בהילוך איטי (במובן החיובי של המילה!) ,מגוונת  -בישול (ירון אנוש הוא בשלן והיתה לו מסעדה איטלקית טובה בגן הבוטני בירושלים),פינת חיפוש ספרים מרתקת עם איתמר לוין ועוד. אנוש הוא יוונגופיל מובהק- כל המוסיקה בתכנית היא על טהרת המוזיקה היוונית וכן  מביא אנוש סיפוריים מעניינים יותר או פחות מיוון,שאליה הוא מרבה לנסוע. באחרונה,יש בתכנית טור היתולי של "גיציה אוחנה" המדברת במטא פולני בולט והיא "הכוהנת הגדולה של החשיבה השלילית".  הטור אמור להיות סאטירי וציני  ובשישי האחרון היה גם בעל גוון פוליטי מובהק (כמבון אנטי שרה וביבי חריף שאפילו אנוש נאלץ בסיום דברי הפולניה נאלץ להשמיע מעין חצי הסתייגות.

   בסך-הכל, התכנית מעניינת אם כי לא הייתי ממליץ לוותר למענה על השלאף שטונדה של סוף-השבוע.  טור האורח בפתיחת התכנית  שייך לאליעזר יערי עיתונאי ומגיש טלוויזיה בעברו הרחוק ונשיא "הקרן החדשה לישראל " בעברו הקרוב יותר. רוח הטור כרוח דעותיו השמאלניות של יערי . בעבר , פורסמו תחקירים רבים על "הקרן החדשה" כולל זה של בן כספית ב"מעריב".תגובתו של יערי בבלוג שלו היתה  לא עניינית –כרגיל כאשר לא רוצים להתמודד עם האמת-יערי  ציטט שיחה שלו עם עיתונאי "מעריב" לשעבר רון מייברג שפוטר מהעיתון ויצא לגלות של קבע אי-שם במדינת מיין בארה"ב. השניים השמיצו את העיתון כתביו ועורכיו בציניות אופיינית. מילה אחת של תגובה לממצאי התחקיר על הקרן לא היתה.( ממש בקצרה-הממצאים העלו שהקרן החדשה לישראל מממנת אישים וגופים אנטי-ישראליים מובהקים ואף סייעה לאדון גולדסטון בכתיבת הדו"ח הקשה שלו נגד ישראל בעקבות מבצע "עופרת-יצוקה".) יערי איש אינטליגנטי מאד בחר להשמיץ  במקום להגיב עניינית ועורר תמיהה-מה יש לו ולחבריו בקרן להסתיר ? בשישי האחרון התייחס אדון יערי איך לא , ל"חוק החרם",לא לגופו של החוק כמובן-הוא בחר לתקוף את כל מי שהוא בעד החוק במישרין או בעקיפין. כך תקף את ציפי ליבני שעדיין לא סילקה משורות מפלגתה הפלורליסטית את ח"כ עתניאל שנלר היחיד  מבין חמישה או שישה חברי-הכנסת של התנועה שתמכו בהתחלה בחוק ואח"כ התקפלו כי ציפי נתנה פקודה ועוד ועוד כיד הדימיון הטובה של יערי ולבסוף קבע כי אין ספק שבקרוב יחוקק חוק שיאסור על שחקן ערבי לשחק  בקבוצת הכדורגל של  ב"יתר ירושלים.     אני מניח שמעתה התקשורת הדואגת להבליט כל חצי ביטוי גזעני של אוהדי בית"ר (הנוהגים בעיניין זה בטמטום מוחלט וראויים לכל גינוי !) תלחץ על זוג הרוכשים החדשים של הקבוצה לרכוש בכל תנאי, שחקן ערבי שישחק בשורות הקבוצה !  לא שמענו ולא נשמע מיערי וחבריו להיסטריית מתנגדי חוק החרם  שום מילה חיובית על-כך שבמדינת-ישראל ה"גזענית" נשיא הרכב השופטים ששלח את נשיא מדינת-ישראל לשעבר לכלא הוא ערבי (השופט גורג' קרא)  והעניין התקבל בטבעיות גמורה-אבל למה להצביע על עובדות חיוביות אם אפשר להשמיץ ולצייר את הכל בשחור, לקבל מחיאות-כפיים  עולמיות וגם כמה גרושים מגופים /ממשלות זרות בעלות אג'נדה פוליטית /מדינית ברורה(לא חופפות לאינטרסים שלמדינת-ישראל בהכרח וזאת בלשון המעטה)  ולעשות הכל על-מנת להסתיר עמוק במרתפים עובדות אלו (ראו ההיסטריה החדשה נגד  הקמת ועדת-חקירה פרלמנטרית שתחקור מקורות המימון של גופים/קרנות ישראליים שונים ?)

   

                        מילה אחת אפרופו הנשיא לשעבר לפני שנחזור להתייחס לפסטיבל "חוק החרם"- לפני שבוע ניחשתי ש"הפרשה המסעירה החדשה של הטרדת עדים וניסיון לשיבוש הליכי משפט"  קשורה לכוד הנשיא לשעבר. לאחר פירסומה של "הפרשה" לא ברור אם אין כאן יותר צל הרים מהרים ואולי הפעם ,לשם שינוי, צודקים מקורביו של קצב שיש כאן ניסיון להשחיר עוד יותר  את דמותו של האיש ולהציגו כפושע אלים ומסוכן השוכר חוקרים פרטיים מפוקפקים שיטרידו ויאיימו על עדים במשפטם,כל זאת ערב ההכרעה בעירעורו של קצב בבית- המשפט העליון. הועבדה שקצב פראנויד עדיין לא אומרת שלא רודפים אותו.

  נמסר כי בי משפחתו הרובים (אחיו,בנו ואולי גם חבר טוב) היו מעורבים ושכרו את החוקרים הפרטיים.  חבל שאותם מקורבים או לפחות אותו חבר קרוב טוב שכנראה "ניקה" אחרי קצב כשזה "בילה" במלונות שונים לא תפשו את כבודו מיד לאחר שנבחר ,סגרו את הדלת ואמרו לו ברבע עיניים "תשמע חבר, הגעת קטן לפוליטיקה וטיפסת מהר, עשיו הגעת קטן מאד לקרב על הנשיאות מול ענק תקשורתי כמו ש. פרס וזכית ! עכשיו-תפוס את עצמך בידיים חזק חזק  (תרתי משמע) ותרסן את יצריך אחרת אתה עלול  לחזור להיות קטן קטן בגלל ה... איך אומרים בפרסית דיר באלאק? אולי אם הם באמת היו מתנהגים כחברים טובים שדואגים לקצב,הנפילה והבושה הענקית היו נמנעים ממנו ומאיתנו- עכשיו זה קצת מאוחר מדי

    

  ''

     וחזרה לפסטיבל "חוק החרם". אני לא מסוגל לאכול בשר/עופות כמעט מגיל אפס. לא מטעמי צער בעלי-חיים או אידיאולוגיה נשגבת כזו או אחרת,אלא מהטעם הפשוט שזה פשוט לא טעים לי (בלשון המעטה. דווקא פסטרמות מסויימות אני כן אכל ועל כבד קצוץ אמיתי אני מת-אין היגיון בשיגעון !). אימי המאויישת ("מה אפילו שניצל אתה לא מסוגל להכניס לפה") ניסתה לפתות אותי עם צ'יפס שאני ,כמו כל ילד חולה עליו (עד היום). פעם בשבוע,בימי רביעי ,היתה מגישה לנו (לכל בני משפחתי האחרים לא היתה ואין בעיה עם אכילת בשר/עופות),צלחת גדושה עם צ'יפס (מתפוח-אדמה טרי ולא כמו היום משקית) עם שניצל טרי יענו המקל והגזר. עד היום אני זוכר את הקושי העצום בללעוס את חתיכת השניצל . לקח לאימי כמה שנים להרים ידיים ולהיכנע לשיגיונותי הקולינריים.  בקיצור, " מקדונלד " הוא לא בדיוק המקום שלי ורק עם ילדי וזוגתי שתחיה שמשוגעים על הג'אנק פוד  הזה אני נאלץ לשבת ,ללעוס צ'יפס סינטטי מוכן ולהביט בטורפי ההמבורגר/חטיפי עוף מסביבה אוכלים בהנאה לעיתים קרובות,בהנאה מוגדלת בכמה שקלים. כאשר "מקדונלד ישראל" יצאו עם המנה החדשה שלהם-"פלאפל ,כדורים טריים אש" סברתי שהגעתי אל הנחלה! בהזדמנות הראשונה הסבתי עם בני המשפחה והרגשתי שווה בין שווים כשיש לי מה לאכל. האכזבה היתה כגודל הציפיה-הפלאפל-מהלאפה ועד הכדורים סינטטי מאד ,מוסיפים קצת טחינה וכמה  מקלות צ'יפס והמחיר-מאד לא סינטטי-קרוב ל-40 (ארבעים) ₪ למנה פאלאפל וכוס שתיה. בכל פלאפליה אתה אוכל מנה טעימה אש  וטריה עם בקבוק שתיה בלא יותר מעשרים ₪ במקרה הרע!וואלא יודעים לעשות עסקים טובים ב"מקדונאלד".אין פלא שהזכיין של רשת הג'אנק העולמי בישראל ד"ר עומרי פדן הוא הזכיין בעל  מספר הסניפים הגדול בעולם-125 סניפים בישראל הקטנה המגלגלים מיליונים ואשר פרט לשנה אחת, לא הפסידו בכלל !                                   ד"ר פדן היה ממייסדי "שלום עכשיו",משתתף קבוע בהפגנות התנועה ואידיאולוג גדול שלה. עוד כשהיה מנכ"ל "כיתן" הודיע שלא יקים סניפים של הרשת ב"התנחלויות" רחמנא לצלן. כאשר רכש את  "מקדונלדס" הודיע שאידיאולוגיה מעל הכל- הוא לא יקים ולו סניף אחד לרפואה לא רק בקרית-ארבע ובית-אל (לרשת יש כמה סניפים כשרים כמו בקניון "מבשרת",ר"ג ועוד) אלא גם לא בקצרין שברמת-הגולן-"ישובי רמת-הגולן הם גם התנחלות בעיני ואני לא מקים שם סניפים בפרינציפ" חזר והצהיר הד"ר פדן בראיונות עיתונאיים.   אז מי התחיל להחרים את מי ? לא שאני חושב שההעדר סניפי רשת הג'אנק פוד בערים אלו הוא הפסד . אגב, לצביעות של השאל אין גבולות-מה אמרו השמאלנים "לייט" נוסח בוגרי "שלום-עכשיו" למשל?- כל ממשלות-ישראל לא החילו את החוק הישראלי על שטחי יו"ש ולכן,קל לנו יותר אידיאולוגית ומצפונית להחרים תורת משם ו/או לא להופיע שם על שום במה. אלא, שעל רמת- הגולן חל החוק הישראלי כבר קרוב לשלושים שנים מה שלא מפריע לצבועי השמאל הישראלי הציוני להכליל בסל אחד יינות המיוצרים ביקבי חברון עם יינות "ירדן" מרמת-הגולן ובקבוקי "מי-עדן" גם הם מרמת-הגולן! מעניין אגב אם ע"פ החוק החדש יוכל מישהו לתבוע את  ד"ר פדן שמצהיר בגלוי שהוא לא פותח סניפים של הרשת שלו "בהתנחלויות –כל ההתנחלויות". מעניין מה חושב עכשיו ד"ר פדן שדגל בנסיגה מלאה מרמת-הגולן על השליט הסורי הנאור שאמור היה לקבל לשלטונו הנאור את הרמה.               גם השבוע המשיכה החכי"ת הבלתי נלאית ז. גלאון במשימתה לחוקק חוק שיחייב סימון מוצרים המיוצרים ב"התנחלויות" . איך לסמן אותם גברת נכבדה? אולי עם סימון בצורת טלאי צהוב ?

   

        יושבת ראש האופוזיציה צ. ליבני השמיע  דברי ביקורת מנומקים בעלי עומק אינטלקטואלי על תיפקודו של ראש-הממשלה- "אתה כולך פוזה עם אידיאולוגיה חלולה" בטח בסוף  דבריה שירדה ועל פניה החיוך השחצני הקבוע שלחה אסמאס לראובן אדלר  ואיל ארד "שיחקתי אותה נכון?"  חמישה חברי-כנסת ממפלגתה של ליבני היו חתומים בשעתו על הצעת-"חוק החרם" אך כשליבני הבינה את הרוח התקשורתית /שיינקנית נגד החוק היא פקדה על החכי"ם לסגת מחתימתם על החוק שמה אדמורי השמאל יוציאו לה כרטיס אדום חלילה !  כדאי מאד לקרוא מה חושבים אנשי "קדימה" על התנהלות מפלגתם בנושא "חוק החרם"- באתר "יאלה קדימה" נכתב כך-" "קדימה שוב זיגזגה-חברי הכנסת שלה מתגלים כחסרי חוליות מקולקלים.קדימה עשתה פליק פלאק וזיגזגה-זה בסדר גמור לתמוך בחוק  אבל זה לא בסדר לתמוך ואחר-כך,להתנגד לו ובכל פעם לאמץ נימוקים אחרים כשהמציאות לא באמת משתנה ". יש להדגיש שוב-זהו ציטוט מאתר של "קדימה" ! לפני שליבני עושה פוזה של מנהיגה לאומית כדי שתדע לשלוט ולהוביל קו ברור בתוך מפלגתה. אפרופו מהנעשה  ב"קדימה" בפנים-השבוע פורסם כי מנכ"ל התנועה  משה שחורי אמר כי "קבלני הקולות של המפלגה לא ראויים להיות אפילו ש.ג. בבסיסי מודיעין בצבא-הם מקבלים משכורת עתק תמורת כלום!" וזה בנוסף לתחקיר  בתכנית "המקור" בערוץ10 שחשף פגיעה חמורה בטוהר המידות ע"י פעילים מרכזיים ב"קדימה",הוצאת תלושי שכר למשרות פיקטיביות ב"קדימה" ועוד חגיגות כאלו. והמנהיגה המנסה לשוות לעצמה פוזה של מנהיגה ממלכתית לא נוקפת אצבע. השבוע פורסם אי-שם בעמוד 16 למטה כי "צחי הנגבי מונה ליו"ר הועדה לעינני המפלגה ב"קדימה"-עוד מינוי ראוי של איש עם חותמת של קלון מבית-המשפט ממונה לתפקיד  מפתח במפלגה שהמניגה שלה מנסה להיות בפוזה של "מיסיס קלין"

    ועוד מהנעשה במפלגות ארצנו-השבוע פורסם כי לפחות  20  אחוזים מטפסי ההצטרפות של מתפקדים חדשים למפלגת-העבודה נפסלו מחשש לזיופים שונים. כבר כתבתי שב"עבודה" אין חדש גם אחרי שברק הנחבט הלאומי ברח לעצמאות. איפה איתן כבל הבכיין שיזעק ש"ברק הורס את המפלגה". התומך החדש של א. פרץ,אלוף המתפקדים ממלא פיו מים שלא כהרגלו את מ י יאשים עכשיו במצבה המדורדר של מפלגתו אחרי ששנוא נפשו ברח ממנה והותיר  בידיים טובות יותר ???

             

  ''

        השבוע מלאו חמש שנים לפרוץ מלחמת-לבנון השניה. ציפי ליבני ,שותפה בכירה בממשלה שהביאה עלינו את המלחמה (וכמובן לא נשכח את א. פרץ שר- הבטחון שכנראה טוב יותר בלפקוד למפלגה מאשר לפקד על הצבא!)  הכושלת בזו הצליחה להתחמק מהראדר התקשורתי שעסק במלחמה ובלקחיה ולא הסבירה מדוע החלטת האו"ם 1701 שהיא כה גאה שהשיגה אותה לא קויימה יותר משעה אחת והזרמת הטילים מאיראן וסוריה לחיזבאלה נמשכת בקצב מבהיל וע"פ כל ההערכות המודיעיניות-, הטילים הללו יכלים לפגוע באופן מדוייק וקטלני בכל ריבי הארץ ולא כמו שהיה לפני חמש שנים,רק מחיפה צפונה ? ממשלות ישראל,כולל הנוכחית ממשיכות להתעסק עם חיזבאלה ועם נסארלה כאילו העיניין הוא אישי. נתניהו היה צריך מזמן ואולי עכשיו זה לא מאוחר מדי, להכריז על מדיניות חדשה- לנו אין עניין במפלגה ו/או באירגון ו/או  באיש כזה או אחר בלבנון-אנחנו מתנהלים מול מדינה ואם תתבצע פעולה תוקפנית נגד מדינת-ישראל מתחומי המדינה האחרת (לבנון במקרה זה)אנחנו נראה בממשלה אחראית והיא תשלם את מלוא המחיר ! אירגון כזה או אחר אינו מעניינו אנחנו מתמודדים מול ממשלה והיא האחראית העליונה על שמירת הביטחון בגבולות! נתניהו בתמיכת ליבני אם רק היתה  תופשת פוזה קצת יותר ממלכתית היה קובע עובדה ברורה ופשוטה זו ותובע ממנהיג המערב לפחות לדרוש מהלבנונים לעשות סדר םנימי,אולי בעזרת מדינות ערביות אחרות שיש להם אינטרס לשמור על השקט הפנימי בלבנון ולא נכנס להתכתשויות פנימיות מול החיזבאלה ובכך "משחרר " את ממשלת לבנון וממשלות ערביות ומערביות אחרות מאחריותן לנעשה בלבנון !אבל למי יש כח וזמן לחשוב קצת מחוץ לקופסה בסדר יום עמוס ולחוץ כמו במדינתנו ? אגב  עיקרון דומה צריך להיות מופעל על עזה אבל זהו כבר נושא נכבד שדורש התייחסות רחבה.

        

  ''

        בסוף השבוע נערכה בירושלים "צעדת המונים משותפת ישראלית פלשתינאית למען הקמתה של מדינה פלשתינאית וסיום הכיבוש".המארגנים הבטיחו "צעדה היסטורית" הד"ר יעל שטרנהל הבת של היתה עדינה מאביה,לא דרשה "לעלות עם טנקים על עופרה ומיד" והתרגשות היסטורית אחזה בה-" מצעד זה יהי היסטורי ויזכיר את המצעד הענק, מצעד המיליונים הידוע באמצע שנות השישים בארה"ב עם מרתין לותר קינג למען שיוויון זכויות לשחורים בארה"ב. לד"ר ללימודי ארה"ב אולי ידע  נרחב בהיסטוריה של ארה"ב אבל דעות  והוואות היסטוריות מופרכות לחלוטין ! ב"מצעד ההיסטורי" בירושלים ביום שישי השתתפו בערך 2000 צועדים. תנחומי  למשפחת שטרנהל המאוכזבת.  אני מקווה שלא ימצא איזה "רב" הזוי שיאמר ש"חבל שלא שברו למשתתפי המצעד את המפרקת" על-מנת שירון דקל,רזי ברקאי וחבריהם לא יחטפו את הג'ננה בשידור חי ויקראו לשלטונות החוק "לפעול מיידית נגד המסיתים ולשלוח תיכף ומיד שוטרים וחיילים מיחידות מבחרות לעצור את המסיתים המסוכנים"! מה שמוצר לפרופסורים הזויים מהשמאל אסור בתכלית האיסור על "רבנים" הזויים מימין!

  ''

   ועוד בעניין שלטון החוק-המקום הקדוש ביותר בירושלים בעיני התקשורת השיינקינאית עמד השבוע בסכנה משום שאיזה ח"כ או כמה חכ"ים "חכמים" העיזו ל"איים " על שופטי העליון. עם דברים קיצוניים קל לתקשורת להתמודד ולתקוע בכל השופרות "ששלטון החוק בסכנה" אבל בצרוף מקרים מופלא פורסם השבוע מאמר ביקורת של אחד מחשובי המשפטנים בארה"ב פרופסור ריצ'רד פוזנר על פועלו של הנשיא המיתולוגי של בית- המשפט העליון הישראלי ומחולל  "המהפכה החוקתית" פרופסור אהרון ברק". וכך כותב פרופסור פוזנר בין השאר-"ברק יצר יש מאין-עוצמה שיפוטית שעליה לא חלמו אפילו שופטי העליון האגרסיביים ביותר שלנו. רק בישראל,למיטב ידיעתי,שופטים מקבלים את סמכותם לביקורת שיפוטית מופשטת בעצמם ללא הסמכה חוקתית או חקיקתית מפורשת. אפשר להיזכר בנפוליאון שלקח את כתר המלכות מידיו של האפיפיור והניח אותה על ראשו  "  ושימו לב היטב לציטוט הבא לא מפיו של ח"כ ימני "הזוי"  קובע פרופסור פוזנר "גישת ברק יכלה להיות מתוארת כתופשת שלטון בכוח~ מערכת המשפט החופשייה לגבור על החלטות של הגורמים הנבחרים באופן דמוקרטי, מטשטשת את הדמוקרטיה!!!  ברק" מסכם פרופסור פוזנר " הוא אדם מבריק שהיה למעין שודד- ים משפטי". מעניין לשמוע את תגובתם של המרידורים, הרובינשטיינים והמשה הנגבים למיניהם לדברים חד-משמעיים וקשים אלו-אל תבחרו בדרך הקלה ותתעסקו אם התבטאויות הזויות ולא חכמות של כמה חכ"ים הזויים מימין שבדריהם הלא חכמים יורים לעצמם ברגל ועוזרים לאלו שרוצים להתחמק מדיון אמיתי על הכוח המופרז ואולי הסותר הליכים דמוקרטיים של שופטי בית-המשפט העליון !

  ''

    ומהעליון נרד תרתי משמע למטה מטה-מהנעשה בכדורגל הישראלי כל הושא של "עיסקת מכירת דמארי ממבי פ"ת להפועל ת"א" נראה ומריח רע מאד!!! הלוזונים-עם הטביב ועם הגזבר של ההתאחדות שטרן חלובה שלו עסקים משותפים עם עמוס לוזון והוא –בעל חנות רהיטים בשוק הפשפשים חסר כל השכלה בתחום הכספים ,מנהל את תקציב ההתאחדות לכדורגל העומד על סך 73.3 מיליון ₪ לעונה ומעביר את כספי העיסקה מקופת הפועל ת"א למכבי פ"ת ללא אישור "בטעות" (שתוקנה).  יש תלונות במשטרה (של מוני הראל),יש אולטימאטומים ואיומים של עמום לוזון וכל העסק מריח רע רע מאד! מי שכרגיל ברח וירד למחתרת הוא כבוד היו"ר  אבי לוזון שנעלם כאילו בלעה אותו האדמה. למה לא שומעים אותו ? למה הוא לא יכל לתת גיבוי למשל לגזבר שלו,יד ימינו והאיש מספר 2 שלו שטרן חלובה? לוזון חושב שבהתנהגותו הנלוזה הזו –בריחה בשעת משבר הבוץ לא ידבק בו ? מתי כבר אדון לינדשטראוס שידו בכל יכנס למשרדי ההתאחדות ויפתח זרקור חזק על הנעשה שם? אני בטוח שהוא יגלה שם הרבה מלפפונים רקובים ויש צורף בניקיון יסודי ובשליחתם של הלוזונים והחלובות הביתה על-מנת להבריא את הכדורגל הישראלי החולה מאד!     

     אפרופו מחלות, שביתת הרופאים נמשכת כבר למעלה ממאה ימים –מדובר בדיני נפשות של ממש ,מדוע ראש-הממשלה וגרוע מזה,כבוד הנשיא לא משמיעים את קולם,דופקים על השולחן ושמים סוף לסאגה הזו שעלולה לעלות בחיי אדם תרתי משמע ?

     ונחזור לכדורגל הפעם כדורגל נטו ללא הליכלוך והסירחון מסביב- השבוע ראינו לראשונה את הירוקים בהרכב החדש של העונה בהתמודדות רישמית. עדיין אנחנו מעולפים מחום וקשה להנות ממשחק טוב בחום הזה ואיו עדיין את האדרנלין של אמצע העונה  אבל הניצחון 5:1 אומנם על קבוצה בינונית ומטה מעודד.  האם השנה יצליח אלישע למחוק את הטראומה של לפני שנתיים בשלב הבתים שהירוקים סיימו עם אפס אחד גדול מביש ? אני עדיין מסופק,נותן קרדיט לאלישע אבל מקווה שבכל מקרה זוהי עונתו האחרונה כמאמן בחיפה ובשנה הבאה נראה על הקווים שועל אמיתי כמו גוטמן או מאמן נועז כמו עטר. בכל מקרה הפתיחה הרשמית היתה טובה ואפשר לצעוק גם שאתה בעילפון מהחום ירוק עולה !

           התחזית-חם לח ועוד פעם חם ולח עם עומס חום בלתי נסבל . אנחנו לא צריכים את החזאים שיספרו כמה חם לנו. יופיע נובמבר לאלתר !!!

                                                               שבוע טוב וצונן.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   נהג מונית
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין