כותרות TheMarker >
  ';

  אזוטריקה מיוונית esoterikos פנימי שבצנעה

  חלק מהתאוריות אינו כדי לספק תשובות. היעד הוא כדי למלא חלל/חסר. הכתיבה מושקעת כדי לתת לקורא חומר בסיס לאחוז בו, אולי כלים או משהו בכיוון "האחר". מדע ברובו מסיק מעולם החומר וכבודו במקומו מונח.
  כאן מדובר בהגות מעולם העל חומר. דהיינו האנרגיות המובילות ואשר שם הכל מתחיל, משפיע וגורם לדברים לקרות..

  0

  19: קארמה - מחזוריות קולקטיבית

  15 תגובות   יום שבת, 6/8/11, 14:58

  רוב התעסקויות האדם הינם אוטומאטיות, מחזוריות ובלתי מודעות. התעסקויות מתקיימת כאנרגיות פעילות. אך אנו הכלי לא מודעים להיותנו חלק מהן.  

   

  אנרגיה אינה נעלמת. אנרגיה רק לובשת צורה ופושטת צורה. היא אינטליגנטית ואוטומאטית. היא לא נראת אבל מתקיימת לעד ובמחזוריות קוסמית.

  כל קיום של אדם משאיר אחריו את שובל רישומיו האנרגטיים השונים ולעד..

   

  מקבצי הרישומים, מטבעם ומאופיו והרגליו של אדם נמצאים בשפע בחלל האורה של הפלנטה. משם הם משפיעים וכל הזמן..

  כמובן גם בחלל האורה של אדם. יש את כוח רישומי העבר שלו, המשפיעים את עצמם תכולתם ואופיים כל הזמן.. גם וכאשר אנו מתים רישומים אלה ממשיכים לחיות בחלל האורה של הפלנטה. ממשיכים להשפיע ולהיות ניזונים מאחרים "חדשים" החושבים אותם, מעבדים את נתוניהם..

   

  כל מחשבה או מעש מייצרת את הרישום האנרגטי אינטליגנטי שלה. החשיבה העיסוק שלנו ברישום, או בעיבוד נתוני החשיבה במוח. מזינה את הרישום ונותנת לו לגדול במערכת. ככול שמעבדים את הנתונים כך גדל כוח ההשפעה שלהם.

   

  במקרים של חשיבות שליליות מחזוריות.. המחשבות הממחזרות את עצמן מצטברות. לפעמים המצבור השלילי יכול להגיע לממדי מפלצת.. אז אומרים זה הקרמה שלו. אבל זה לא נכון.

  זה הוא. זה מה שהוא בחר להיות מחובר אליו. לינוק ולהיות ניזון ממנו. זה לא הקרמה שלו. זה מה שהוא עשה עם החיים שלו.

   

  לכל רישום חשיבה יש חיים. חיים אלה וכדי לשרוד צריכים אוכל. המזון של העל חומר, של האנרגיה, הוא בזה שמעבדים את הנתונים במוח. חושבים אותו. בכך כוחה של החשיבה, של הרישום גדל וממשיך להשפיע. עם כל חשיבה, עוצמת ההשפעה גדלה וממשיכה להטריד ולכפות שיחשבו אותה עוד ועוד.. דורשת את המזון שלה.

   

  סטיבן הוקינג.

  אפילו וכאשר אדם יושב מבודד במערה, מחשבותיו משפיעות על אחרים - בין אם ירצה בכך ובין אם לאו. כל מעשה או החלטה שלנו תומכים בכל החיים עלי אדמות, ובכלל זה בחיינו אנו. האדוות שאנו יוצרים - חוזרות אלינו.  

  רעיון זה - שאולי נדמה היה בעבר כי הוא הצהרה מטאפיזית הוא כיום עובדה מדעית.

   

  בטבע אין בזבוז..

   

  סטיבן הוקינג.  

  גם זעקתו של פיל לפני עשרת אלפים שנה, השאירה אחריה את הרישום האנרגטי של הזעקה בדמות תא זיכרון המרחף עם שאר תאי הזיכרון הזהים לו במקבץ האדיר אי שם במרחבים שמסביבנו וממשיך "להשפיע"..

   

   איינשטיין. סטיבן הוקינג.

  ההכרה המדעית הטוענת שהכל מקיומינו ומעשינו נרשם כתאי זיכרון משפיעים ולעד. פותחת לנו חלון אפשרויות.

  כל מחשבה, עיבוד נתונים או דיבור או מעש הינם רישומי תאי זיכרון מצטברים "הפורחים" מאיתנו אל מחוצה לנו ומשתכנים אל מקבצים, כיסים קולקטיביים ספציפיים אחרים ושונים. כל כיס מכיל את הסוג הספציפי של רישום החשיבה.

   

  האדם לא נולד עם קארמה, הקארמה קיימת כאן ומשפיעה. אנו רק נולדים אל תוכה ויוצרים וממציאים אותה לעצמנו. כל אחד בנפרד ובהתאם לטבעו, כך תהייה הקרמה שהוא הכתיב לעצמו.

  אדם יוצר לעצמו וכמפלט את הקרמה שלו. אשר מורכבת מעצמיותו וממה שהוא מחובר אליו. במקרה זה אדם החליט להאמין ולהיות מחובר לנושא הקרמה. להיות מחובר אל הכיס אשר מוצף במילים על קרמה. מילים הממחזרות את הקרמה ואת את משנתה וסיבותיה. בעצם החשיבה על המושג קארמה אנו מזינים אותה וכך הקארמה גדלה וחוגגת לרווחת המאמינים בקרמה. 

   

  = כל מחשבה מתנקזת אל סוג המצבור, הכיס שלה. משם היא משפיעה את הנתונים שלה. את האינטליגנציה האצורה בה. מחשבה חיובית מתמגנטת ומתנקזת ורישומה נשמר בכיס של חיובי. מחשבה שלילית מתמגנטת אל כיס שלילי.

  = בטבע אין בזבוז. בטבע יש גם סדר וכל הזמן. לכל דבר בטבע יש את המקום שלו. אי הסדר הוא שלנו, אצלנו.. בראש שלנו.

   

  אנרגיות, השפעות לא נעלמות אלא מצטברות בכיסים אי שם בחלל האוויר שסביבנו ומשם משפיעות. הטבע הוא מחזורי וייצר סוגים רבים של כיסים שונים. כל כיס הינו קולקטיביות מסוג אחר.

  יש כיסים חיוביים ויש כיסים שליליים. אנחנו הבוחרים ובהתאם לנתונים שאנו מעבדים במוח.

   

  רשת רישומי תאי הזיכרון הנפלטים מכלל פעילות האדם. הם כמו עננות של, על חומר. אנרגיות אילמות בלתי נראות. בעלות ריכוזיות חשמלית מגנטית. הם מרחפים בחלל האוויר בכיסים ומשפיעים על אורחותינו. הם מתמחזרים. הם קולקטיבים שונים של השפעות שונות. כל השפעה והכיס שלה.  זה קורה בכל נושא, כל נושא והכיס שלו.

   

  עיקר תפקידו וייעודו של אדם מיום היוולדו, הוא להתנגד להשפעות שליליות והוא גם יכול. במקביל, לעבד רק נתוני חיוב ולעדן ולזכך מעלה את הנתונים החיוביים אשר הוא פוגש, או חווה. להתנגד להשפעות הנמוכות השליליות. מוצאן הוא מין החלקים הנמוכים של מאגרי מצבורי תאי הזיכרון של האדם. הם מחפשים אותנו ואת תודעתנו כמזון. שאנו נעבד את נתוניהם והשפעתם.

   

  אדם נפל אל סמים ואומרים שזה הקארמה שלו. זה אבסורד. זה הוא ואל מה שהחיים שלו נפלו.. זה לא הקארמה שלו. זה הסביבה, החינוך, הבית, החברים. זה מה שהוא היה מושפע ממנו. עכשיו הוא עבד של השפעה.

  בעצם כולנו עבדים של השפעות...

    

  התנגדות לכיס הקארמה הקולקטיבית. לדרך העדר, הינה הקרבה אישית. עבודה קשה. התמודדויות וויתורים רבים. בכך המתמודד צובר חופש מחשבה ובחירה. וויטמינים בריאים לסלילת הדרך אל פתיחות החשיבה העצמית.

   

  מין הנ"ל אנו נוצרנו ובשונה לכלל החיים האחרים על הפלנטה, זכינו בזכות בחירה וזה נותן לנו להיות "מאסטרים" של האפשרויות הרבות. אין צורך בקארמה. האדם נולד נקי. דף חלק, לבן. כל השאר זה השפעות. את איכות ההשפעות, את רמת הדרך ורמת התוצאה אנו קובעים ולא שום קארמה. אנחנו כלי מוגדר למקום מוגדר והשמיים הם הגבול. אנחנו הבוחרים ואנחנו הם המחליטים.

   

  היגיון קוסמי עצמו הוא נחלת הכלל, אך אינו מתגלה מעצמו.. 

   

  תודה בעד תשומת הלב.

   

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (14)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     8/5/14 18:39:
   מסקרן ומעניין . תודה .
     8/12/12 18:03:

   תודה.

   חשוב ומעניין.

   מוזמן לחדש את כתביך המעניינים ביותר.

   ניתן לכתוב פוסט חדש ו/או מתחדש,

   גם של פוסטים שנכתבו כבר.

   .

   ''

   .

    

   יפים ומעודדים הם דברייך.

   נעמת.

   .

   תודה. עמנואל.

   .

    
     12/4/12 10:30:
   פשוט מעורר מחשבה, ודווקא מחשבה שהיא יוצרת הלאה, לוקחת את שרשרת של דברייך ומתרגמת אותו כלמשהו גם אישי וגם כוללני סביבתי. אנחנו מרחפים בתוך אנרגיית מחשבתנו למעשה לעניות דעתי, או בתוצר שלה.וכן אנחנו גם קולקטיב אחד גדול. תודה רבה על הפוסט וחג שמח.

    

   היי סיניה יקרה שבעולם.

   נעים לשמוע ממך. יפים ונעימים הם דברייך. אומרים שלא ביום אחד נברא העולם אבל אנחנו חיים בעולם אשר דורש לדעת את כל הבריאה ביום אחד כי אין לנו זמן. האדם תמיד ממהר. גם אני ולאחר שנים של שינון עדיין לומד כמוך וכאחרים, שואף לדעת, אבל לא ממהר לשום מקום, תפסת מרובה, לא תפסת... אני עדיין לומד וניצוצות גלם (חומר למחשבה) מזה אני משתף כאן.

   גם אני התגעגעתי אלייך ומקווה להצלחה אצלך.

   כל רגע בחיים שלנו ממחזר את עצמו מתי שהו מהשפעות. אבל אנחנו שוככים, לא מודעים, אבל המערכת המחזורית השוכנת בגופנו (ובכל המערכות האנרגטיות האורגניות הפלנטריות, הטבע) ממשיכה בנאמנות למחזר ולדחוס אל מחשבותנו השפעות מין העבר כדי לקיים רצף חשיבה. אנו לא מודעים אבל זה הקיום, השאלה היא מה אנחנו ממחזרים...

   כף שאת קיימת בעולם.

   להת',

   עמנואל.

     15/8/11 20:56:
   לעולם לא אוכל להכיל בכמה משפטים את כל הסוגים ותתי הסוגים של המחשבה וההתרגשות שמעוררים בי דבריך המופלאים. לקרוא אותך הוא מהמזונות המשובחים ביותר שנוכל להעניק לעצמנו. התגעגתי ואוהבת אותך. סיניה

   שלום לך.

   כבסיס כמובן שקארמה הינה אנרגיה. אבל היא אינה אנרגיה של הבריאה או האבולוציה או אלוהים. הינה אנרגיה (מקבצים אדירים של תאי זיכרון חכמים שונים, רישומים), תוצר מחשבת אדם לדורותיו שרישומן הצטבר במסות של כיסים שונים והם משפיעים לקיומם. מקבצי רישומים אלו מכילים את כל מחשבת האדם לדורותיו. קארמה הינה תוצר לוואי אנרגטי מגנטי מצטבר ומשפיע.

   השפעות הקארמה הם העושים אותנו ואת נבדלותנו המאוד מורכבת... אנו כיחידים נקיים וטהורים וככלי מושלם לא נולדים עם הדבר הזה ולכן אנו כיחידים גם "יכולים" עליו...

    

   לשאלתך: "האם מדובר באנרגיה המתכלה בזמן החשיבה"

   נהפוך הוא, כל הדבר הזה, ההשפעות החזקות הבלתי ניתנות לשליטה נוצרו מאין ספור יחידות מידע, מסוגי חשיבה שהצטברו מחשיבה, ומשם הם משפיעים כדי לשרוד. בטבע לכל דבר יש את סוג המזון שלו, תמנע מדבר את מזונו, הוא ייצרוך את עצמו יהיה רזה וימות, ייעלם וייהפך לחומר הגלם של הבריאה, ייהפך לחשמל סטטי חסר רישום אנרגטי ושייכות, יהיה מתחיל הכל מחדש.. במקרה הנ"ל סוג מזון הקיום וההישרדות הינו שאנו נחשוב את אותן השפעות (מקבצים משפיעים) ובכך הן מקור ההשפעות שורד ומתחזק. והיה ובני אדם לא יחשבו את המחשבות, יתנגדו להן ולהשפעתן, הן לא תשרודנה, הן תרעבנה. אנחנו המזון שלהן. אנחנו במילים פשוטות הפראיירים החושבים את ההשפעות ומעבדים את נתוניהן המשפיעים ובכך מזינים אותן (שוב מחזוריות, הכל מחזורי בטבע)... לצערי החשיבה אינה מכלה בהן, נהפוך הוא.. גם לפעילות פיזית אין השפעה, העבודה נעשית ברמה של מודעות, שכל, מנטל.

    

   האנרגיות המשפיעות הללו אינן נשארות ביקום לעד וללא שינוי. הן נעות, הן אינטליגנציות, הן פעילות, הן חיות נושמות ונאבקות על כל השפעה והכל תלוי בכושר השפעתן, הן משתנות ברמה של נפח אך מהותן או לדבריך "צורתן" אינה משתנה.

   יש סוגים שונים ותתי סוגים של קארמות משפיעות, כולם מעשה מחשבת אדם ושאריות מחשבתו והם לא נעלמים כי הטבע, או הבריאה אינה בנויה או נבנית על בזבוז. בטבע אין בזבוז ואין אי סדר. הכל מרחף מעלינו חוזר ומשפיע לקיומו הקוסמי.

   השאלה היא: איך אפשר ללכת בין הטיפות ולזכות במעט עצמאות, חופש מחשבה, מחשבה עצמית, שפיות...

   התשובה מתחילה במודעות...

    

   מקווה שהייתי לך לעזר.

   ביי, עמנואל.

     7/8/11 20:32:
   האם הקארמה קשורה באיזה שהוא אופן לאנרגיה, ואם כן האם מדובר באנרגיה המתכלה בזמן החשיבה או שזו אנרגיה המתכלה בעקבות פעולות פיזיות שאנו עושים או שהאנרגיה נשארת ביקום ללא שינוי אך משנה את צורתה וע"י כך משפיעה על הקארמה?

   דליה יקירתי.

   התעשייה מוכרת ומובילה אותנו במופשט המאפשר "חורים" המאפשרים פרנסה. אבל בשורה התחתונה אלו הן אמונות סותרות היגיון ודעת..

   הקטע הוא שאנחנו נולדים נקיים בלי קארמה, אבל אנחנו נולדים אל.. אל מקום חדש המכתיב תנאים הכופים קארמה. זה לא קשור אלינו, זה הסביבה המכתיבה (השפעות). האדם מין הישוב לא יוצר את הקארמה שלו, הוא חלק מקארמה קולקטיבית, חלק מתנועה המכילה "סוגים" הנקראים קארמה.

   הקארמה של אדם נבנית ביחד איתו, הוא לא מודע לה. הקארמה שלו היא תוצר של זרימת החיים שלו ולא הפוך.. הקארמה אינה יוצרת אדם, האדם יוצר קארמה.

   מקווה שהייתי לעזר.

    

   שבוע טוב לך.

   עמנואל.

   היי אפרת,

   את סגולה ואת בעלת הסגולה, מקום טוב ביציע.

   נעים לשמוע ממך.

   שיהיה לכולנו שבוע טוב,

   עמנואל.

     6/8/11 23:43:
   עמנואל יקר, מהי המשמעות-אם אני חווה קשיים עצומים בכל המישורים:פרנסה, זוגיות וכו' האם נולדתי עם קארמה קשה או שלמעשה יצרתי אותה? הרי אף אדם שפוי לא מעוניין לחוות קשיים עצומים? האם תוכל, בבקשה, להרחיב על משמעות הקארמה.......למרות לימודי היוגה ........תודה
     6/8/11 22:51:
   הקארמה שלי כל כך אישית. אם אני כבשה אז ללא ספק אני סגולה ועם 6 כנפיים.

   יקרה, את צודקת.

   מתחילים אל מחוץ למסגרת ומשם מתחילים בשינוי..

   ראי מה קורה לדור הצעיר,

   זה כבר הגיע אל הצוואר שלהם והם יודעים שיש לזה עוד המשך...

   הם נולדו אל קארמה קשה, לא מגיע להם...

   תודה לך על התגובה.

   עמנואל.

     6/8/11 16:04:

   ואפשר גם אחרת..

   אפשר ליצור השפעה שהיא לא עדרית

   השפעה שמבוססת על יחסים בין אישיים ואהבה.