כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  גנאולוגיה וספרות

  לכל התעניינים בגנאולוגיה ובספרות ובכל מה שמתקשר אליהן במישרין ובעקיפין

  0

  הפוטש של התקשורת הישראלית -התשקורת

  55 תגובות   יום שישי , 19/8/11, 12:22

  צ' זה צדק! - הדף הרישמי של מפלגת צדק חברתי

  Bibi be gone: Obama team plotting overthrow of Israel's Netanyahu

  לוגו המפלגה שהוקמה תוך כדי מחאת האהלים ואולי קודם. מפלגת שתי"ל בחסות הקרן לישראל חדשה-מפלגה אמריקאית הקשורה לCIA,מפלגה אנטי ציונית קיצונית-כל מי שרוצה מידע אמיתי יכנס לקישור הבא:

   

  http://conspil.com/2010/08/21/niwolf/-מי עומד מאחורי  הקרן לישראל חדשה

   

  ועל המזימה האמריקאית שיזמה את המהפכה בישראל ובמזרח התיכון כולו::

   

  http://conspil.com/2011/07/25/loonwatcho_o/- מחתרות ההפיכה של וושינגטון


  דף הפייסבוק של המפלגה  החדשה

   

  תיקון: המצב הרבה יותר מתוחכם :אלדד יניב עשה את הקמפיין הזה למפלגת השמאל הקיצוני -מפלגת צדק חברתי של שתי"ל הקרן לישראל חדשה שכמו האחים המוסלמים ממוננת על ידי קרן פורד וה-CIA.


  הוא לעומת זאת זאת יקים כנראה את מפלגת השמאל הישראלי כאשר מאחוריה אותם גורמים וקרן סורוס-

   

   

  בחודש האחרון חזינו ושמענו את אחד הארועים החמורים בהיסטוריה של מדינת ישראל.על גב מאבק חברתי צודק,ניסו אלדד יניב שלזכותו יאמר שחשף את מלוא כוונותיו באתר שלו,השמאל הציוני,"החונטה" או "השביעיה הסודית",שיושבי המאהלים הדיחו אותה מההנהגה בטענה לפוליטיזציה ראדיקלית וגם  הצוות שמינה שתי"ל-הקרן לישראל חדשה(אם כי אני משוכנעת שלמרות זאת יפורסמו מסקנותיו בתקוה להצליח להחיות את ההפיכה שהוקפאה בשלב זה במועד מאוחר יותר),אבל בעיקר התקשורת הישראלית ,שהתברר סופית שהיא אכן שמאלנית, להדיח את בנימין נתניהו ראש ממשלה מכהן שנבחר בבחירות דמוקרטיות בישראל.

   

  אז נכון שהארועים האלה הוכיחו לי שישראל איננה מדינה דמוקרטית כלל,אלא נשלטת על ידי התקשורת,שבחלקה מעוניינת בנפילתו של נתניהו ממניעים של אינטרסנטים כלכליים כמו העיתון "ידיעות אחרונות" שסופג הפסדים כבדים בגלל"ישראל היום" ,ובחלקה מגויסת באופן גלוי כמו עיתון "הארץ" וברובה,מגויסת  מפני שרוב אנשי התקשורת בישראל הם שמאלנים, או פשוט שייכים לעדר התקשורתי ולא רוצים להישאר בצד.


   לא זכור לי ארוע תקשורתי דומה לזה כשלרשות המהפיכה עמד בחינם (אבל יתכן גם שהיה מי ששילם ויתכן ,לא בטוח, שמדובר אפילו במי שמצהיר בגלוי שהוא מאמין רק בכוחה של התקשורת,ומבחינה זו הריהו תואם פרבדה בגלל האוריינטציה השמאלנית כביכול שלו,או שמא ברלוסקוני במהדורה בה תאר עצמו כ"זונה של טייקונים"),משרד פרסום ובו שירות  צמוד של שידורים : ערוץ 2 ערוץ 10 כשערוץ 1 נגרר אחריהם ,(נראה שלא צריך להתאמץ, כדי לגרור אותו) ומערכות העיתונים היומיים הבולטים, ואפילו לא ייאמן התחנה הצבאית גלי צה"ל, שנרתמה גם היא למהפכה.


  הדיקטטורה של התקשורת העצימה את הארועים על ידי שידורים בלתי פוסקים,ובעיקר ממאהל רוטשילד לב המהפכה(ולמרות שצמד  המהפכניות,כלל לא היו במאהל מסתבר, התמקדו דווקא בהן-כפני המהפכה). שידורים, שעיוותו  והעצימו עד מאד את מספרי המוחים, עד שלמעשה התקשורת יצרה את המהפכה,  שמסמליה העיקריים:שתי מהפכניות ראדיקליות,סתו שפיר, שהוזמנה על ידי ידיעות אחרונות לשוב מלונדון והבלוג שלה נמחק באופן חשוד מהרשת(כנראה היה מה להסתיר מן הציבור) ,דפני ליף נציגת הקרן לישראל חדשה(אמריקאים?) וכובע בוקרים על ראשה מלהיבה את הקהל בצעקות קצובות:צדק חברתי,שאולי יהיה גם שם המפלגה החדשה ,זאת שמחאת האהלים היא הקמפיין שלה והאות ב' בלי הרקע הצהוב, יכולה בקלות להופיע על הפתקים בקלפיות בבחירות הבאות,אלה שההפיכה תנסה כמובן להקדים אותן,(אולי כדי שהאות לא תישכח). וגם שירון המהפכה שכתבו מיטב המשוררים התל אביבים , אלה, ששירתם התגייסה לחלוטין למהפכה(כמה מדכא). השירונים הזכירו לי דוקא את רוסיה הסוביייטית ולא את המהפכה הצרפתית (שם השתמשו בעלונים עממיים ,שיכלו דוקא להתאים למפלגה העממית,בה חפץ אלדד יניב),כפי שטרחו כל כך מעצבי המהפכה לשכנע אותנו.

  (ה-14 ביולי,רוטשילד,גיליוטינה,מלחמה נגד הטייקונים החזירים אותם טיפח בעבר אלדד יניב, ולא אתפלא אם יתברר שגם בלבושו השמאלני הוא מטפח כאלה אבל עם השקפות שמאליות). כי כן, טייקונים חזיריים יכולים לבוא גם מהמפלגה הדמוקרטית בארצות הברית למשל(שם אין בעית כשרות), או, שמא ממקומות אחרים-לדוגמה, ג'ורג' סורוס הוא מיליארדר , בעל קרן צדקה וגם מפיל כלכלות ומערער מדינות ,כדי להמר על המטבע שלהן.ועובד עבור המודיעין האמריקאי בשליחות אובמה הפעם שמעדיף מועמד נוח לו יותר לבחירות בארה"ב, ולא שאני חושבת כרגע שיש כאלה ,אפילו לחשדנית כמוני זה נראה  דמיוני  והזוי, סתם ,רק כדי להזכיר,שהקפיטליזם החזירי לא נפקד משמאלנים ידועים בעולם וגם בארצנו....


  אבל כשם שגם תחריר שימשה השראה להפיכה במדינתנו ,שחשבנו בטעות שהיא דמוקרטית,התברר ללא צל של ספק, שהתקשורת הישראלית רבותי היא תואם אל ג'אזירה.לא ברור לי, אם כמו באל ג'אזירה יש גורמים שמשלמים על שידורי המהפכה, אם כי רצוי מאד לחקור את העניין ליתר ביטחון, או שמא, ואני נוטה להאמין שגם אפשרות כזאת קיימת ,התגייסה התקשורת בשמחה להפיל את ממשלתו של בנימין נתניהו.

   

  אני חייבת להודיע בתדהמה, שלמרות שאני מצביעה למפלגת העבודה,השתכנעתי שליברמן צודק וצריך לחייב את ארגוני השמאל לחשוף את מקורות המימון שלהם: ראשית, כי כל ארגון או אזרח עושה זאת, והם עדיין אזרחי ישראל ככל הידוע לי.

  שנית ,כי גוף שאין לו מה להסתיר לא יסרב לשקיפות כזאת ושלישית זכות הציבור לדעת .את עניין הדמוקרטיה שכחתי להוסיף ולא במקרה.


  אז נכון שהדיקטטורה של התקשורת הוכיחה ,שכדאי לבחון את אמיתות הסיסמאות של הגרעין הקטן,הלא מקובל על רוב המאהלים ואפילו בבסיס האם שלהם,זה השייך לשמאל הרדיקלי ולארגונים אנרכיסטיים-כי כשאנרכיסטים מקימים מפלגה....זאת באמת תופעה מבדחת, ואולי הסיסמאות לא ממש מדויקות.


  זכינו לחודש של התפעמות והתרגשות מהפכנית בליווי התפעלות מיטב סופרנו,"ולמהפכה נשית",(מרענן?),אבל גם לחיזיון אימים,שצפוי לנו אם וכאשר מפלגה כזאת תתחזק ותשפיע בישראל.


  מודה שהזדעזעתי למראה הכרזות האלימות, שראיתי בעיקר באינטרנט:האלונקה עליה נישא לכאורה בנימין נתניהו בהפגנה אחת, הגיליוטינה,התמונות הנוראיות על הכרזות,גם אלה ,שהשם קדימה לא התנוסס עליהן והוחבאו במחסן.כך נוהגת ראש אופוזיציה שזכותה וחובתה למחות נגד השלטון? אכן טירוף מערכות.


  תא רדיקלי והתקשורת הישראלית  ניסו לבצע הפיכה בישראל, שלפי שעה הוקפאה. המראה של ליברמן שואל את התקשורת: כמה שילמו לכם?והכתב המיתמם ששאל אותו :מי שילם ? כאשר ידוע לכל, שהחשד הוא שמדובר בקרן לישראל חדשה-ארה"ב-אובמה העבירה בי צמרמורת. אלדד יניב עבד בעבר עם ליברמן, אולמרט ,ברק וחיסל פוליטיקאים .. ראיתי קליפ בו סיפר יניב, שמאז "ההארה", שחווה והחזרה למוטב ,הוא חי מחסכונות ובצמצום וההפיכה נראית לי דווקא מרובת הוצאות: אוטובוסים,כרזות,משרד ממוזג ועוד'. ומה שאני רוצה עוד להגיד הוא,שמבחינתי הכותרת היא כשמו של פוסט מצוין ,שהתפרסם באינטרנט בימי ההפיכה: התקשורת הישראלית מתה-יהי זכרה ברוך,וגם :ישראלים, הזכרו באמרתו הידועה של המלך ינאי:אל תחששו מהפרושים,אל תחששו מהצדוקים,היזהרו מהצבועים... ומהתקשורת הישראלית, שזאת שעתה הכעורה ביותר. ואסיים ,כי היום יום שישי ולכבוד השבת ,באמרתם החכמה של חכמינו זכרונם לברכה, שאמנם לא היו שמאלנים לאומיים,אלא דווקא  דתיים מאד,(חרדים?),ולמרות זאת הקפידו ,לא רק לשפוט, אלא גם לעבוד במלאכות פשוטות:


                             "היהפוך כושי עורו,נמר חברבורותיו"? 

   

   מדריך התקשורת העויינת - או: כיצד להפיל ממשלה נבחרת..

   

  ''

  זן ואמנות שירי המחאה: כשאין מה להגיד עדיף לשתוק:

  פתאום, כאילו איזה מורה עשה בוחן פתע וביקש להוציא דפים ולכתוב חיבור על המצב, התיישבו כל המוזיקאים שלנו לכתוב שיר מחאה. חלקם טובים רובם ממש לא, הבעיה היא שלרוב פשוט אין דברים מקוריים להגיד.

   


   

   

  ''

   

  משתלבים במרחב-תחריר -אל ג'אזירה

   

   

  ''

   

   

  כל אדם   שעיניים בראשו יכול לראות כמה כסף נשפך כאן. ערי אהלים, אמצעי תחבורה, אוכל, בידור – הכל מאורגן, משולם – רק תשתתפו, תצעקו, תהרסו, תעלו על הבריקדות! מי עומד מאחורי ההצגה? ברור – אותה קרן לישראל החדשה וזרועותיה. ומי עומד אחרי הקרן? – CIA ?וממשל אובמה עצמו?ג'ורג' סורוס?


  מחאת האוהלים-קמפיין למפלגת אוהלים חדשה,מפלגת שנולדה בחטא ,ומקווה שלא תעבור את אחוז החסימה.כי מפלגה שנוצרה בתמיכה מסיבית של תקשורת שגויסה כדי להפיל ראש ממשלה-היא נקודת שפל בהיסטוריה הישראלית. ומי באמת משלם ?אבדן עידן התמימות....מניפולציה במקום דמוקרטיה.השמאל הרדיקלי משתלט על מפלגה בישראל-שומר נפשו ירחק.

   


  דעה: מחאת האהלים הינה יום הדין של העיתונות הישראלית  
   
  ''
  אני כאן בישראל כבר 58 שנים ולא זכור לי היקף תיקשורתי כלל ארצי
  במשך כמעט חודש כמו הסיקור הגרנדיוזי של רדיו, טלוויזיה, עיתונות
  ואינטרנט. 24 שעות ביממה ללא הפסקה וגם בערוצי מישנה.

  לא זכורה לי לכידות כזו, עצמה תקשורתית כזו, מגמה כזו, ניפוח שכזה
  ריאיונות רחוב עם כל צרוע וזב שמחזיק שלט דמיקולו. לא היה ולא יתכן
  שעוד יהיה כדבר הזה בתיקשורת הישראלית. כמעט חודש.תקשורת ביוזמת אלדד יניב.בשרות אובמה...

   


   

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (55)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
   אולי עכשיו לאור המצב בדרום תקשורת תעסוק בבעיות הביטחון? בואי נראה.
     21/8/11 22:49:

   צטט: לא חשוב שמות 2011-08-21 21:33:22

   צטט: סנה בוער 2011-08-21 21:03:40

    

    

   ברור שלא כל האמצעים כשרים, למשל לרצוח מישהו. על אילו אמצעים לא כשרים אתה מדבר? הקמת אוהלים? 

   מה מסוכן בדרישה שמנוגדת לתפיסת העולם הפוליטית של הממשלה? האם לא יתכן שתפיסת העולם של הממשלה היא המסוכנת? האם לא יתכן שלמרות שהממשלה נבחרה באופן דמוקרטי ולגיטימי, מהלכים ספציפיים שלה לא תואמים את הציפיות של חלק גדול מהציבור? 


   אני מדבר על אמצעים של כוח, סחיטה ואיומים.

   כשמתנחלים מקימים בשטחים התנחלות אוהלים, זה גם בסדר מבחינתך, מבחינת התקשורת, מבחינת יוזמי המחאה?

   כשחסרי דיור מקימים אוהל בגן לווינסקי זה גם בסדר מבחינת העירייה?

    

   אני חוזר, לא מדובר אם יתכן או לא יתכן, אלא בדרך ההתמודדות ודרך הפעולה.

   אי אפשר לעשות מהפכה כל פעם שציבור מסוים ירגיש שהממשלה לא עונה על ציפיותיו.

    

   אם אתה רוצה שינוי, יש לך את כל הזמן עד הבחירות הבאות לפעול, להפגין, ולשכנע במי לבחור בבחירות הבאות.

   עם כל הכבוד לציבור, להרגיש שציפיותיו לא ממומשות, זה דבר אחד, לקבוע לממשלה איך לפעול, כמה, ומתי, זה כבר חוצפה, וטיפשות.

     21/8/11 21:33:

   צטט: סנה בוער 2011-08-21 21:03:40

    

   ממש לא, אתה כנראה לא מבין מה אני אומר.

   בכל מקום אני כותב שאני לא מתנגד למחאה, אני אומר שהמחאה הזו היא לא מחאה בכלל, והסברתי גם למה.

    

   כשאני אומר שאני רוצה שהמחאה תשפיע, אני מדבר על השפעה אחרת לגמרי מזו המכוונת במחאה הזו, שהיא רצון להשפיע על מדיניות הממשלה בכוח, ולא מציאת פתרון אמיתי. ההשפעה שאני מדבר עליה היא כפי שכתבתי קודם, העלאת הנושא החברתי לסדר היום הפוליטי.

    

   מכיוון שאני חושב שהדרך של המחאה הנוכחית לא יעלה את הנושא לסדר היום הפוליטי באופן שישפיע לטובה, אני מתנגד לה.

    

   נכון שאין בן אדם שיתנגד למטרות לכאורה של המחאה, אבל יש הרבה מאוד שמתנגדים לדרך שבה רוצים המוחים להשיג את אותן מטרות.

    

   שאלתי את ערסאל קודם, ואני שואל אותך, האם כל האמצעים כשרים להשיג את המטרה?

    

   אני חושב שלא, ואני חושב שהאמצעים של המוחים לא מצדיקים את המטרה המוצדקת, שהמחיר של האמצעים יותר יקר מהמטרה. 

    

   דרך אגב, המחאה הזו פוליטית לכל דבר ועניין, הפתרון שהמוחים דורשים הוא תפיסת עולם פוליטית שמנוגדת לתפיסת העולם של הממשלה, זה מה שמסוכן במחאה דרישה הזו.

    

   ברור שלא כל האמצעים כשרים, למשל לרצוח מישהו. על אילו אמצעים לא כשרים אתה מדבר? הקמת אוהלים? 

   מה מסוכן בדרישה שמנוגדת לתפיסת העולם הפוליטית של הממשלה? האם לא יתכן שתפיסת העולם של הממשלה היא המסוכנת? האם לא יתכן שלמרות שהממשלה נבחרה באופן דמוקרטי ולגיטימי, מהלכים ספציפיים שלה לא תואמים את הציפיות של חלק גדול מהציבור? 

     21/8/11 21:14:

   צטט: רונן מאיר 2011-08-21 20:47:19

   צטט: לא חשוב שמות 2011-08-21 20:11:39

   צטט: סנה בוער 2011-08-21 14:37:08

   צטט: לא חשוב שמות 2011-08-21 14:09:50

   צטט: סנה בוער 2011-08-21 13:48:44

   צטט: רונן מאיר 2011-08-20 21:02:47

   צטט: סנה בוער 2011-08-20 08:37:23

   צטט: רונן מאיר 2011-08-19 18:59:28


    

    
   ממש לא. בדיוק להיפך. מה קורה לך?

    

   אין ספק שזכותך להגיד כך :)

     21/8/11 21:03:

   צטט: לא חשוב שמות 2011-08-21 20:11:39

   צטט: סנה בוער 2011-08-21 14:37:08

   צטט: לא חשוב שמות 2011-08-21 14:09:50

   צטט: סנה בוער 2011-08-21 13:48:44

   צטט: רונן מאיר 2011-08-20 21:02:47

   צטט: סנה בוער 2011-08-20 08:37:23

   צטט: רונן מאיר 2011-08-19 18:59:28


    

    

    כמה אנרגיה להתפלפלויות והתפלמסויות אינסופיות יש לך והכל נגד מחאה שאם תצליח אמורה לסייע גם לך בסופו של דבר. 

    

    

    

    __________

   העניין הוא, שדווקא בגלל שאני רוצה שהמחאה תשפיע, אני מתנגד, מפני שההצלחה תלויה בכוונה ובדרך. המחאה הזאת נופלת גם בכוונות שלה (הנסתרות) וגם בדרך (של סחיטה ואיומים).

    

   כמה לא משכנע ולא אמין. בתגובות שלך בפוסטים אחרים אתה מביע התנגדות לעצם המחאה. הכל פוליטי אצלך וחבל.

    

   ממש לא, אתה כנראה לא מבין מה אני אומר.

   בכל מקום אני כותב שאני לא מתנגד למחאה, אני אומר שהמחאה הזו היא לא מחאה בכלל, והסברתי גם למה.

    

   כשאני אומר שאני רוצה שהמחאה תשפיע, אני מדבר על השפעה אחרת לגמרי מזו המכוונת במחאה הזו, שהיא רצון להשפיע על מדיניות הממשלה בכוח, ולא מציאת פתרון אמיתי. ההשפעה שאני מדבר עליה היא כפי שכתבתי קודם, העלאת הנושא החברתי לסדר היום הפוליטי.

    

   מכיוון שאני חושב שהדרך של המחאה הנוכחית לא יעלה את הנושא לסדר היום הפוליטי באופן שישפיע לטובה, אני מתנגד לה.

    

   נכון שאין בן אדם שיתנגד למטרות לכאורה של המחאה, אבל יש הרבה מאוד שמתנגדים לדרך שבה רוצים המוחים להשיג את אותן מטרות.

    

   שאלתי את ערסאל קודם, ואני שואל אותך, האם כל האמצעים כשרים להשיג את המטרה?

    

   אני חושב שלא, ואני חושב שהאמצעים של המוחים לא מצדיקים את המטרה המוצדקת, שהמחיר של האמצעים יותר יקר מהמטרה. 

    

   דרך אגב, המחאה הזו פוליטית לכל דבר ועניין, הפתרון שהמוחים דורשים הוא תפיסת עולם פוליטית שמנוגדת לתפיסת העולם של הממשלה, זה מה שמסוכן במחאה דרישה הזו.

     21/8/11 20:47:

   צטט: לא חשוב שמות 2011-08-21 20:11:39

   צטט: סנה בוער 2011-08-21 14:37:08

   צטט: לא חשוב שמות 2011-08-21 14:09:50

   צטט: סנה בוער 2011-08-21 13:48:44

   צטט: רונן מאיר 2011-08-20 21:02:47

   צטט: סנה בוער 2011-08-20 08:37:23

   צטט: רונן מאיר 2011-08-19 18:59:28


    

    

    כמה אנרגיה להתפלפלויות והתפלמסויות אינסופיות יש לך והכל נגד מחאה שאם תצליח אמורה לסייע גם לך בסופו של דבר. 

    

    

    

    __________

   העניין הוא, שדווקא בגלל שאני רוצה שהמחאה תשפיע, אני מתנגד, מפני שההצלחה תלויה בכוונה ובדרך. המחאה הזאת נופלת גם בכוונות שלה (הנסתרות) וגם בדרך (של סחיטה ואיומים).

    

   כמה לא משכנע ולא אמין. בתגובות שלך בפוסטים אחרים אתה מביע התנגדות לעצם המחאה. הכל פוליטי אצלך וחבל.


   ממש לא. בדיוק להיפך. מה קורה לך?

     21/8/11 20:11:

   צטט: סנה בוער 2011-08-21 14:37:08

   צטט: לא חשוב שמות 2011-08-21 14:09:50

   צטט: סנה בוער 2011-08-21 13:48:44

   צטט: רונן מאיר 2011-08-20 21:02:47

   צטט: סנה בוער 2011-08-20 08:37:23

   צטט: רונן מאיר 2011-08-19 18:59:28


    

    

    כמה אנרגיה להתפלפלויות והתפלמסויות אינסופיות יש לך והכל נגד מחאה שאם תצליח אמורה לסייע גם לך בסופו של דבר. 

    

    

    

    __________

   העניין הוא, שדווקא בגלל שאני רוצה שהמחאה תשפיע, אני מתנגד, מפני שההצלחה תלויה בכוונה ובדרך. המחאה הזאת נופלת גם בכוונות שלה (הנסתרות) וגם בדרך (של סחיטה ואיומים).

    

   כמה לא משכנע ולא אמין. בתגובות שלך בפוסטים אחרים אתה מביע התנגדות לעצם המחאה. הכל פוליטי אצלך וחבל.

     21/8/11 14:43:
   לדעתי ארצות הברית שואפת להחליש את ישראל אם לא למעלה מזה.לאובמה יש תפישה שאיסלם בשלטון יותר מתון מאשר באופוזיציה והוא גם מעוניין להרחיב את הקונפליקט האמיתי במזרח התיכון,הקונפילקט בין הסונים לשיעים.
     21/8/11 14:40:
   חוץ מזה מי שמאמין שהסכם עם אבו מאזן יביא שלום הוא תמים. בבחירות האחרונות בפלסטין זכה החמאס.מי שלחץ על קיום הבחירות שהורידו את הרשות,היתה ארצות הברית,מי שהיום מאיים על שלטון חמאס הם אל קעיאדה והג'יהאד האיסלמי. אובמה פועל ורק עיוור לא יראה את זה לאיסלמיזציה של המזרח התיכון,והילרי קלינטון מדברת על דמוקרטיה. מפחיד
     21/8/11 14:37:
   אף אחד לא מתנגד למחאה עצמה להיפך,ההתנגדות היא להתערבות האמריקאית הבוטה בענייניה הפנימיים של ישראל. למדיניות הפרד ומשול שלה,לעידוד האלימות באיזור במסווה של מדיניות שלום כוזבת. תראו לאן אמריקה מביאה את המזרח התיכון כולו,לכאוס ומדוע? פשוט חסר לה נפט...נקוה שלא תפתח במלחמה עם אירן.....
     21/8/11 14:37:

   צטט: לא חשוב שמות 2011-08-21 14:09:50

   צטט: סנה בוער 2011-08-21 13:48:44

   צטט: רונן מאיר 2011-08-20 21:02:47

   צטט: סנה בוער 2011-08-20 08:37:23

   צטט: רונן מאיר 2011-08-19 18:59:28


    

    

    כמה אנרגיה להתפלפלויות והתפלמסויות אינסופיות יש לך והכל נגד מחאה שאם תצליח אמורה לסייע גם לך בסופו של דבר. 

    

    

    

    __________

   העניין הוא, שדווקא בגלל שאני רוצה שהמחאה תשפיע, אני מתנגד, מפני שההצלחה תלויה בכוונה ובדרך. המחאה הזאת נופלת גם בכוונות שלה (הנסתרות) וגם בדרך (של סחיטה ואיומים).

     21/8/11 14:34:

   צטט: forte nina 2011-08-20 19:57:07

   צטט: סנה בוער 2011-08-20 19:11:54

   צטט: forte nina 2011-08-20 18:30:38

   צטט: סנה בוער 2011-08-20 17:27:24

    

    

   בוודאי שליבני ניהלה מו"מ עם שס ולא הייתה מוכנה להיכנע לתנאים שלהם

   הנה

   את מדברת על ניהול מו"מ לפני הבחירות על מנת לגבש קואליציה, אבל אני מדבר על מו"מ שאחרי הבחירות!

   אני טוען שבגלל שלקדימה היו הכי הרבה מנדטים, למרות שלא השיגה קואליציה לפני הבחירות, היה צריך להטיל על קדימה לנסות שוב אחרי הבחירות, אם היו מאפשרים לקדימה את ה 40 יום או משהו דומה בכדי לנסות להקים ממשלה, יכול להיות שמו"מ קואלציוני בתנאים החדשים שאחרי הבחירות כן היה מוביל לקואליציה.

    

    

   בפוליטיקה כל אחד ועמוד השדרה שלו.קריצה

   אני לא מבין מה הקשר בין עמוד שדרה לבין פוליטיקה? :)

   א. מחאה זה כלי דמוקרטי המעוגן בחוק, אתה רשאי גם להצביע בפעם הבאה בעד מפלגה שלא תסכים לזכות המחאה.

   ברור, כך צריך להיות ואני לא טוען אחרת, אני אומר שלבוא בדרישות ובתכתיבים, תוך כדי איומים, זו לא מחאה, זו סחיטה ובריונות.

    

   המחאה היתה צריכה להיות העלאה של הבעיות והמצוקות של המפגינים למודעות ולסדר היום הציבורי, בתקווה לעורר מספיק עניין ומספיק שכנוע על מנת הממשלה תעשה משהו בעניין, ואם לא, לסמן למפלגות מה חשוב בבחירות הבאות.

    

    

    

   אז, גם אני הייתי תומך.

   ב. כשרצחו את רבין זה היה דה לגיטימציה של הדמוקרטיה ודה לגיטימציה של הרוב שבחר בו. ודווקא את זה אני ממש זוכרת שלא תקפת.

    

    

   עכשיו את עושה לי דה לגיטימציה!

   את זוכרת שלא תקפתי, אבל את זוכרת שגם בכלל לא הגבתי ולא התייחסתי בשום מקום לעניין הזה?

    

   לא יצא לי לראות שום דיון בעיניין המאורעות לפני רצח רבין, כך שבטח שלא תקפתי או הגבתי.

   הדיעה שלי על רבין לא טובה, אבל בלי שום קשר לדה לגיטימציה, בטח שבלי קשר לתקופה המדוברת לפני הרצח.

    

   בכל מקרה, אם להתייחס לבין השורות של דבריך, כל העמדות והעקרונות שאני מדבר עליהם נכונים ותופסים לשמאל וימין, זה בכלל לא משנה לי מי עושה מה, אלא מה עושה ואיך.

    

   אני מדבר על מערכת חוקים, כללים, עקרונות, סדר וכו' לפני שאני מדבר על דעות, מפני שהם התנאי לקיום חברה ומדינה. עם דעות שונות והפוכות אפשר לחיות ביחד, ואפילו בהרמוניה, כל עוד שומרים על הכללים ועל הסדר.

    

   לפעול להפיל ממשלה בכוח ומחוץ לכנסת, אולי זה כלל נורמאטיבי, אבל זה כלל פסול, אנטי חברתי ואנטי דמוקרטי שמסכן את קיום ושלמות החברה והמדינה.

     21/8/11 14:09:

   צטט: סנה בוער 2011-08-21 13:48:44

   צטט: רונן מאיר 2011-08-20 21:02:47

   צטט: סנה בוער 2011-08-20 08:37:23

   צטט: רונן מאיר 2011-08-19 18:59:28


   אני אומר שיש צדק במחאה וזאת זכותי.
    הפרטמטרים הקבעים חורגים מחשבון הבנק שלי, אבל גם הוא משפיע.
   מותר לי אפילו לחשוב שמה שמישהו, נגיד ביבי, חושב שהוא מותרות הוא לא.
   נראה לך שחסרים לי נתונים כדי לקבוע שהמחאה צודקת?
     לפחות כמו לאלה שטוענים שהיא לא.

    

   אתה יכול להירגע, אף אחד לא שולל את זכויותיך, ובכל מקרה, למנטר "זאת זכותי, זאת זכותי" אולי מרגיע אותך, אבל לא הופך אותך לצודק (כמובן שזאת זכותך למנטר זו זכותי, זו זכותי).

    

   הוויכוח הוא לא על הזכות למחאה או על הזכות לטעות, אלא על מה זו מחאה (כמובן שזו זכותך להגדיר כל מה שתרצה כמחאה), כשבאים בדרישות, כשמכתיבים פתרונות, כשרוצים לקבוע כמה יהיו בוועדה, מי יהיה בה, וכו' באמצעות איומים ישירים ונרמזים, זו לא מחאה, וגם לא דומה למחאה.

    

   אתה מוזמן למחות ולצעוק את בעיותיך ואת פתרונותיך כמה שאתה רוצה עד לב השמים, הרי זאת זכותך, אבל כשאתה מאיים, ופועל באופן כוחני על מנת שהממשלה תפתור את בעיותיך, ועוד מכתיב לה שתעשה את זה ע"י אימוץ מדיניות הפוכה ומנוגדת לזו שבשמה היא נבחרה, זאת גם זכותך, אבל זאת כבר לא מחאה.

    

   אני לא חושב שחסרים לך נתונים, אני בטוח שחסרים לך נתונים, נתוני אמת, בכל אופן, אני מתנגד למחאה, ואני לא צריך נתונים בשביל זה, מספיק לי העיקרון ששינויים במדיניות ממשלה צריך להשיג בבחירות ולא בסחיטה ובאיומים, זאת זכותי, לא?

    

    

   כל היופי באמירה הכללית 'העם רוצה צדק חברתי' הוא שהשלטון נדרש עכשיו להגדיר בעצמו מה זה צדק חברתי. זאת, אגב, סיסמא שתמיד נכונה כי אין מצב שהעם לא רוצה צדק חברתי.. 

    

   זכותך כמובן לענות לי מה שאתה רוצה, אבל אני לא דיברתי על היופי של האמירה, אלא על הרמייה וההטעיה שבאמירה הזו, שזאת כמובן זכותך לרמות ולהטעות, אבל זאת זכותי לדבר על הרמאים ומעשה רמאותם.

   זה שהסיסמה הזו תמיד נכונה רק מוכיח את הדמגוגיה, הרמאות ואחיזת העיניים!

   איזו מין מחאה זו, כשאתה אומר את המובן מאליו בכל מקרה, לפני המחאה וגם אחריה?

    

   הכסא של ביבי לא התנדנד כי הקואליציה שלו חזקה. 
   זה לא אומר שהוא לא נדרש לחשיבה מחודשת. 

    

   הקואליציה שלו חזקה מפני שרוב העם בחר בה.

   לא ראיתי ולא שמעתי בשום מקום דרישה מביבי לחשיבה מחודשת, וגם אם היתה, זו לא מחאה, זו דרישה, נראה לך שראש ממשלה צריך לחשוב מחדש בגלל כמה אנשים שקשה להם לחיות ברמת חיים שבא להם, ורוצים שהמדינה תטפל בהם?

    

   מה שכן ראיתי ושמעתי זה דרישה מביבי לאמץ מדיניות כלכלית חברתית שהוא לא מאמין בה, ושהוא לא נבחר בגללה.

    

   המדד לסולידיות הוא לגמרי אובייקטיבי - אוהלים ודרבוקות זה סולידי עפ"י כל קנה מידה של מחאה. 

    

   כלומר שמבחינתך, עבירה על החוק שאין בה אלימות פיזית, ושמלווה בשירה ובמחול, היא עבירה סולידית שיש להעלים ממנה עין?

    

   אתה מוכן להעלים עין מההתנחלויות הלא חוקיות, הרעש הסביבתי, הזוהמה, וכו', רק בגלל האינטרס הצר שלך? זאת זכותך, כמובן, אבל זאת זכותי להגיד שזו צביעות ובריונות, אנוכיות וחוסר התחשבות בזולת.

    

    כמה אנרגיה להתפלפלויות והתפלמסויות אינסופיות יש לך והכל נגד מחאה שאם תצליח אמורה לסייע גם לך בסופו של דבר. 

    

    

    

     21/8/11 13:48:

   צטט: רונן מאיר 2011-08-20 21:02:47

   צטט: סנה בוער 2011-08-20 08:37:23

   צטט: רונן מאיר 2011-08-19 18:59:28


   אני אומר שיש צדק במחאה וזאת זכותי.
    הפרטמטרים הקבעים חורגים מחשבון הבנק שלי, אבל גם הוא משפיע.
   מותר לי אפילו לחשוב שמה שמישהו, נגיד ביבי, חושב שהוא מותרות הוא לא.
   נראה לך שחסרים לי נתונים כדי לקבוע שהמחאה צודקת?
     לפחות כמו לאלה שטוענים שהיא לא.

    

   אתה יכול להירגע, אף אחד לא שולל את זכויותיך, ובכל מקרה, למנטר "זאת זכותי, זאת זכותי" אולי מרגיע אותך, אבל לא הופך אותך לצודק (כמובן שזאת זכותך למנטר זו זכותי, זו זכותי).

    

   הוויכוח הוא לא על הזכות למחאה או על הזכות לטעות, אלא על מה זו מחאה (כמובן שזו זכותך להגדיר כל מה שתרצה כמחאה), כשבאים בדרישות, כשמכתיבים פתרונות, כשרוצים לקבוע כמה יהיו בוועדה, מי יהיה בה, וכו' באמצעות איומים ישירים ונרמזים, זו לא מחאה, וגם לא דומה למחאה.

    

   אתה מוזמן למחות ולצעוק את בעיותיך ואת פתרונותיך כמה שאתה רוצה עד לב השמים, הרי זאת זכותך, אבל כשאתה מאיים, ופועל באופן כוחני על מנת שהממשלה תפתור את בעיותיך, ועוד מכתיב לה שתעשה את זה ע"י אימוץ מדיניות הפוכה ומנוגדת לזו שבשמה היא נבחרה, זאת גם זכותך, אבל זאת כבר לא מחאה.

    

   אני לא חושב שחסרים לך נתונים, אני בטוח שחסרים לך נתונים, נתוני אמת, בכל אופן, אני מתנגד למחאה, ואני לא צריך נתונים בשביל זה, מספיק לי העיקרון ששינויים במדיניות ממשלה צריך להשיג בבחירות ולא בסחיטה ובאיומים, זאת זכותי, לא?

    

    

   כל היופי באמירה הכללית 'העם רוצה צדק חברתי' הוא שהשלטון נדרש עכשיו להגדיר בעצמו מה זה צדק חברתי. זאת, אגב, סיסמא שתמיד נכונה כי אין מצב שהעם לא רוצה צדק חברתי.. 

    

   זכותך כמובן לענות לי מה שאתה רוצה, אבל אני לא דיברתי על היופי של האמירה, אלא על הרמייה וההטעיה שבאמירה הזו, שזאת כמובן זכותך לרמות ולהטעות, אבל זאת זכותי לדבר על הרמאים ומעשה רמאותם.

   זה שהסיסמה הזו תמיד נכונה רק מוכיח את הדמגוגיה, הרמאות ואחיזת העיניים!

   איזו מין מחאה זו, כשאתה אומר את המובן מאליו בכל מקרה, לפני המחאה וגם אחריה?

   הכסא של ביבי לא התנדנד כי הקואליציה שלו חזקה. 
   זה לא אומר שהוא לא נדרש לחשיבה מחודשת. 

    

   הקואליציה שלו חזקה מפני שרוב העם בחר בה.

   לא ראיתי ולא שמעתי בשום מקום דרישה מביבי לחשיבה מחודשת, וגם אם היתה, זו לא מחאה, זו דרישה, נראה לך שראש ממשלה צריך לחשוב מחדש בגלל כמה אנשים שקשה להם לחיות ברמת חיים שבא להם, ורוצים שהמדינה תטפל בהם?

    

   מה שכן ראיתי ושמעתי זה דרישה מביבי לאמץ מדיניות כלכלית חברתית שהוא לא מאמין בה, ושהוא לא נבחר בגללה.

    

   המדד לסולידיות הוא לגמרי אובייקטיבי - אוהלים ודרבוקות זה סולידי עפ"י כל קנה מידה של מחאה. 

    

   כלומר שמבחינתך, עבירה על החוק שאין בה אלימות פיזית, ושמלווה בשירה ובמחול, היא עבירה סולידית שיש להעלים ממנה עין?

    

   אתה מוכן להעלים עין מההתנחלויות הלא חוקיות, הרעש הסביבתי, הזוהמה, וכו', רק בגלל האינטרס הצר שלך? זאת זכותך, כמובן, אבל זאת זכותי להגיד שזו צביעות ובריונות, אנוכיות וחוסר התחשבות בזולת.

    

    

    

    

     21/8/11 09:20:
   מה רע בלהפיל את נתניהו ולהציל את המדינה?
     21/8/11 09:05:

   מתוך "הקפיטיליסט היומי", 19.8.11, אתר מעריב:

   שעת השוטים
   ימים של מחאה חברתית הם שעתם של העשבים השוטים. יש משהו אפל ומפתה בעצמת ההמון, הגורם לאנשים לאבד את האיזון ולהתמכר להזיית פתאים קלים להתרגש - הזייה לפיה אם קבוצה גדולה של אנשים מבקשת שינוי בסדרי העדיפויות וזועקת יחד סיסמאות, נובע מכך שיחול שינוי דרמטי ומשמעותי גם באופיו של האדם. לפתע, בלי כל אזהרה, מתפתלים ועולים מבין חריצי המדרכת החיים הרגילים אלפי צמחי יבלית של הבל.

   התנ"ך היה מפוכח הרבה יותר. לא יציאת מצרים ולא מעמד הר סיני היה בהם די. כשירד משה מן ההר, הוא גילה כי העם קשה העורף עובד לעגל הזהב. מכאן נסעו בני ישראל כשענן ה' על המשכן יומם, ואש בלילה "לעיני כל בית ישראל בכל מסעיהם." נדרש שהנס יתרחש תמידית "לעיני כל בית ישראל בכל מסעיהם" וגם בכך, כזכור ממסכת החטאים הנמשכת, לא היה די. האדם הוא מה שהוא, ושום מידה של ניסים, נפלאות ודברי תבונה לא תהפוך אותו טוב יותר מיסודו.

   אבל תפישת עולם מפוכחת כזו אינה מנת חלקם של הנפתים למדוחי הפיתוי הקולקטיביסטי. ניתן להתקל בקסמו של זה בדיווחים הנרגשים של כתבי ספורט על צמרמורת הקסם שעורר בהם הקהל המזמר פזמונים לתהילת קבוצתו ולגנות עיסוקה של אם השופט. הסערה נמשכת כאן תשעים דקות, אך כאשר היא ממושכת יותר, דומה שאנשים מסוימים - אלו שאריק הופר כינה "המאמין האמיתי" - נוטים לאבד את יכולתם לשפוט את המציאות.

   לכאורה, לא היה לנו כאן הרבה. היו ארבע הפגנות - קטנה, בינונית, גדולה ושוב בינונית - והיו מאהלים ברחבי הארץ. כ-3,500 אוהלים, מהם (לפי דיווחי עיריית תל-אביב) כ-70 אחוז ריקים. כלומר, אלף אנשים לנו באוהלים ולאורך שדרות רוטשילד התקיימו מדי ערב כעשרים או שלושים הרצאות, הקרנות סרטים וערבי עיון, שמשכו קהל מטיילים של עוד כמה אלפי אנשים.

   ובכל זאת, התרגשות גדולה. אנשים מנאצים את הפוגעים בשם המחאה, מדברים על שינוי כביר בסדרי עולם וסבורים כי האירוע הוא מהפכה שכמוה לא ידענו. עיתונאי לשעבר אחד, לדוגמה, סבור כי דפני ליף ואיה שושן (מנחת הדיונים במאהל רוטשילד) הן התגלמותו המודרנית של ישו הנוצרי, המכוננות דת גלקטית חדשה. הצרפתים מכנים זאת "שטיון הרבים" (folie à plusieurs): קבוצה של אנשים המשתטה להאמין באשליה.

     21/8/11 07:50:

   צטט: יעל חיון 2011-08-20 21:59:35

   לעניות דעתי המחאה הזאת לא שונה מאחרות

   שכנראה הסתתרו מאחוריהן בעלי אנטרסים והשתמשו בהן בעלי אנטרסים.

   ואם צריך לחשוף את המתרחש מאחורי הקלעים אז חושפים.

   השאלה היא איך מביאים שינויים נדרשים במציאות הבלתי אפשרית שבה אנחנו חיים?

   ואיך אפשר לנתב את המחאה הזאת לאפיקים בונים?

   כנראה שיש מרכיבים לא כשרים בגורמים שמזינים את המחאה,

   כפי שאת אומרת, לא בדקתי, אבל כשמדובר בבני אדם

   תמיד צריך לבדוק מה כשר ומה לא.

   האם השלטון נוהג בעם באמצעים כשרים?

   ממש לא.

   פתחתי דיון בקהיליית עורכי הדין - על קבוצה שקמה למען צדק משפטי

   העוולות שנגרמים לאזרחים בבית המשפט למשל, הם מזעזעים

   ויש על כך הוכחות למכביר.

   מדובר על מלחמה שמתרחשת לדעתי בין בעלי אינטרסים

   ששולטים בנו במסגרת הדמוקרטיה כביכול, באופנים מושחתים ביותר

   ומדובר בסבל מתמשך של העם, מהשחיתות שהולכת ומתפשטת

   ולדעתי - צריך להתעורר מאבק של בני האור בכלים כשרים, אחרת כולנו נהיה שותפים

   פעילים או פסיביים בכריתת הענף שעליו אנחנו יושבים.

   מה דעתך?

   __________________

   אפשר לקבל לינק לדיון שפתחת? 

     21/8/11 07:26:

   צטט: ספרותית 2011-08-21 01:17:19

   לאחר הקמת מפלגת צדק חברתי,שהיא שם מפלגתו של ארקדי גאיידמק,ניתן להבין שאפילו שם המאבק נקבע מראש. כלומר מחאת האהלים מבית מדרש שתי"ל דהיינו הקרן לישראל חדשה,אורגנה על ידי ה-CIA במטרה להפיל את בנימין נתניהו,אבל נכשלה כי כעבור מספר ימים נתגלע הקרע בין כל המאהלים ואף מאהל רוטשליד ל"מורדים". ברור לי שהן השמאל הלאומי והן מפלגת צדק חברתי נוצרו על ידי האמריקאים.מדיניות האמריקאים בעולם היא יצירת סדר עולמי חדש,כלומר שרות האינטרסים של הבנק העולמי,או בהסטוריה הבארונים השודדים שהטייקונים הישראלים הם דג רקק עבורם. הבנק העולמי נוקט בשיטת הפרד ומשול וכך במקום לפתור בקלות את בעית העוני מנציח אותה,ואותן 13 משפחות מנהלות למעשה את העולם.כל נשיא אמריקאי שניסה להילחם בבארונים השודדים נרצח החל מאברהם לינקולן ועד קנדי שיש המחשיבים אותו כנשיא האמריקאי האחרון-כלומר זה שניסה להשיב את המדינה לעמו. בארה"ב הנציגים האלה באים מתוך המסדר הישועי לא משתייכים הילארי וביל קלינטון,הנשיא אובמה ואימו ואף ג'ורג' בוש. נתניהו הוא מנהיג לא נוח לארה"ב,ובמסגרת במהפכות הצהונדסות שארצות הברית ארגנה בכל המזרח התיכון כדי ליצור סדר עולמי חדש,כלומר כדי לשלוט במזרח התיכון,הווה אומר שהבנק העולמי ישלוט בו,היא ניסתה להפיל את נתניהוץהזרוע של הביון האמריקאי אוו אחת מהן(גם השגרירות היא כזו) להשגת האינטרסים האמריקאיים בישראל היא הקרן לישראל חדשה במקרה זה באמצעות שתי"ל.מבחינה כלכלית מי שמנווט את העניין כולו היא קרן פורד וג'ורג' סורוס שעובד עבור המודיעין האמריקאי,מפיל כלכלות שלמות,כלומר עובד עבור הבנק העולמי. הדבר הנורא שקרה כאן הוא המודל של המהפכה המהונדסת,מהפכה שעולה על נושא שסביבו ניתן לסלוף את ההמונים ,מהפכה שיש לה מאפיינים והחשוב ביניהם הדיקטטורה של התקשורת מבית המדרש האמריקאי כבר מ-1917,אז באמצעות העיתונים כיום הטלויזיה. מחלקת המדינה של ארצות הברית שמנהלת הילארי קלינטון מלמדת את שלוחיה כיצד לחולל מהפכה,כך נפל מובארק,השאח באיראן,סאדם חוסיין,קאדאפי,אסאד, מסעודיה גרשו את האמריקאים. הרשת ששייכת להם היא אל ג'אזירה וזה מלמד אותנו,שהלחץ האמריקאי לבחירות בעזה לא היה מקרי,האמריקאים עובדים עם חמאס ומתנהגים כאילו מחרימים אותו,ולא אתפלא אם גורמים אמריקאים עומדים מאחורי הםיגוע האחרון בדרום,בו כמעט אבדנו את צמרת המדינה. האמריקאים גם מבקשים להעלות את האחים המוסלמים במצרים וסוריה ה,כי הם סונים וכך יחלישו את איראן והשיעים.אני מאמינה שהעיתוי הקרבה ל-20 בספטמבר איננו מקרי.הם ינסו להפיל את נתניהו בדרכים שונות.ארצות הברית היא מדינה מתועבת(היום יודעים שהיא ארגנה את מלחמת יום כיפור) ובכלל לא ברור לי אם האינטרס האמריקאי הוא קיומה או אי קיומה של מדינת ישראל. בכל מקרה מפלגת צדק חברתי והשמאל הישראלי הן מפלגות שאסור להן להיכנס לכנסת. הקרן לישראל חדשה לכאורה פועלת למטרות טובות:הצלם וכו' למעשה תפקידה לקעקע את מעמד ישראל בעולם-זאת שיטת הפרד ומשול האמריקאית. מאד שמחה שמהפכה הזאת נכשלה,אבל נראה מה הלאה.מעניין איזה עוד גופים בארץ משרתים את הבנק העולמי-עיתון ידיעות אחרונות וודאי.

    

   __________________

   מחיאות כפיים ! :)))

   תמצות מצוין. לי לקח הרבה הרבה יותר זמן מאשר לך לגלות את כל זה ולחבר את קצות החוטים למשהו שעושה היגיון.

     21/8/11 01:17:
   לאחר הקמת מפלגת צדק חברתי,שהיא שם מפלגתו של ארקדי גאיידמק,ניתן להבין שאפילו שם המאבק נקבע מראש. כלומר מחאת האהלים מבית מדרש שתי"ל דהיינו הקרן לישראל חדשה,אורגנה על ידי ה-CIA במטרה להפיל את בנימין נתניהו,אבל נכשלה כי כעבור מספר ימים נתגלע הקרע בין כל המאהלים ואף מאהל רוטשליד ל"מורדים". ברור לי שהן השמאל הלאומי והן מפלגת צדק חברתי נוצרו על ידי האמריקאים.מדיניות האמריקאים בעולם היא יצירת סדר עולמי חדש,כלומר שרות האינטרסים של הבנק העולמי,או בהסטוריה הבארונים השודדים שהטייקונים הישראלים הם דג רקק עבורם. הבנק העולמי נוקט בשיטת הפרד ומשול וכך במקום לפתור בקלות את בעית העוני מנציח אותה,ואותן 13 משפחות מנהלות למעשה את העולם.כל נשיא אמריקאי שניסה להילחם בבארונים השודדים נרצח החל מאברהם לינקולן ועד קנדי שיש המחשיבים אותו כנשיא האמריקאי האחרון-כלומר זה שניסה להשיב את המדינה לעמו. בארה"ב הנציגים האלה באים מתוך המסדר הישועי לא משתייכים הילארי וביל קלינטון,הנשיא אובמה ואימו ואף ג'ורג' בוש. נתניהו הוא מנהיג לא נוח לארה"ב,ובמסגרת במהפכות הצהונדסות שארצות הברית ארגנה בכל המזרח התיכון כדי ליצור סדר עולמי חדש,כלומר כדי לשלוט במזרח התיכון,הווה אומר שהבנק העולמי ישלוט בו,היא ניסתה להפיל את נתניהוץהזרוע של הביון האמריקאי אוו אחת מהן(גם השגרירות היא כזו) להשגת האינטרסים האמריקאיים בישראל היא הקרן לישראל חדשה במקרה זה באמצעות שתי"ל.מבחינה כלכלית מי שמנווט את העניין כולו היא קרן פורד וג'ורג' סורוס שעובד עבור המודיעין האמריקאי,מפיל כלכלות שלמות,כלומר עובד עבור הבנק העולמי. הדבר הנורא שקרה כאן הוא המודל של המהפכה המהונדסת,מהפכה שעולה על נושא שסביבו ניתן לסלוף את ההמונים ,מהפכה שיש לה מאפיינים והחשוב ביניהם הדיקטטורה של התקשורת מבית המדרש האמריקאי כבר מ-1917,אז באמצעות העיתונים כיום הטלויזיה. מחלקת המדינה של ארצות הברית שמנהלת הילארי קלינטון מלמדת את שלוחיה כיצד לחולל מהפכה,כך נפל מובארק,השאח באיראן,סאדם חוסיין,קאדאפי,אסאד, מסעודיה גרשו את האמריקאים. הרשת ששייכת להם היא אל ג'אזירה וזה מלמד אותנו,שהלחץ האמריקאי לבחירות בעזה לא היה מקרי,האמריקאים עובדים עם חמאס ומתנהגים כאילו מחרימים אותו,ולא אתפלא אם גורמים אמריקאים עומדים מאחורי הםיגוע האחרון בדרום,בו כמעט אבדנו את צמרת המדינה. האמריקאים גם מבקשים להעלות את האחים המוסלמים במצרים וסוריה ה,כי הם סונים וכך יחלישו את איראן והשיעים.אני מאמינה שהעיתוי הקרבה ל-20 בספטמבר איננו מקרי.הם ינסו להפיל את נתניהו בדרכים שונות.ארצות הברית היא מדינה מתועבת(היום יודעים שהיא ארגנה את מלחמת יום כיפור) ובכלל לא ברור לי אם האינטרס האמריקאי הוא קיומה או אי קיומה של מדינת ישראל. בכל מקרה מפלגת צדק חברתי והשמאל הישראלי הן מפלגות שאסור להן להיכנס לכנסת. הקרן לישראל חדשה לכאורה פועלת למטרות טובות:הצלם וכו' למעשה תפקידה לקעקע את מעמד ישראל בעולם-זאת שיטת הפרד ומשול האמריקאית. מאד שמחה שמהפכה הזאת נכשלה,אבל נראה מה הלאה.מעניין איזה עוד גופים בארץ משרתים את הבנק העולמי-עיתון ידיעות אחרונות וודאי.
     21/8/11 00:59:

   ועכשיו הכל אדום

   ולא ממחאה

   1000 *

     20/8/11 21:59:

   לעניות דעתי המחאה הזאת לא שונה מאחרות

   שכנראה הסתתרו מאחוריהן בעלי אנטרסים והשתמשו בהן בעלי אנטרסים.

   ואם צריך לחשוף את המתרחש מאחורי הקלעים אז חושפים.

   השאלה היא איך מביאים שינויים נדרשים במציאות הבלתי אפשרית שבה אנחנו חיים?

   ואיך אפשר לנתב את המחאה הזאת לאפיקים בונים?

   כנראה שיש מרכיבים לא כשרים בגורמים שמזינים את המחאה,

   כפי שאת אומרת, לא בדקתי, אבל כשמדובר בבני אדם

   תמיד צריך לבדוק מה כשר ומה לא.

   האם השלטון נוהג בעם באמצעים כשרים?

   ממש לא.

   פתחתי דיון בקהיליית עורכי הדין - על קבוצה שקמה למען צדק משפטי

   העוולות שנגרמים לאזרחים בבית המשפט למשל, הם מזעזעים

   ויש על כך הוכחות למכביר.

   מדובר על מלחמה שמתרחשת לדעתי בין בעלי אינטרסים

   ששולטים בנו במסגרת הדמוקרטיה כביכול, באופנים מושחתים ביותר

   ומדובר בסבל מתמשך של העם, מהשחיתות שהולכת ומתפשטת

   ולדעתי - צריך להתעורר מאבק של בני האור בכלים כשרים, אחרת כולנו נהיה שותפים

   פעילים או פסיביים בכריתת הענף שעליו אנחנו יושבים.

   מה דעתך?

     20/8/11 21:07:
   לפי דברי הפורשים שז כולם חוץ מאנשי שתי"ל האנרכיסטים והשמאל הרדיקלי,את אלה שהקימו מפלגה לא עניין צדק חברתי והם לא היו באהלים רק בתקשורת,אותם עניין רק להעיף את ביבי בהפגנות נוסח תחריר,הם נשלחו על ידי הקרן לישראל חדשה-האמריקאים לעשות מהפכה אבל מיד הבינו את הקומבינה-מהפכה מהונדסת וממומנת,כמו שארגנו האמריקאים במדינות ערב ולא רק. יש ביו-טיוב קליפים מהפות מהונדסות תסתכלו מרתק.
     20/8/11 21:02:

   צטט: סנה בוער 2011-08-20 08:37:23

   צטט: רונן מאיר 2011-08-19 18:59:28

   מוגזם לגמרי.
   קודם כל השימוש במילים 'מהפכה' ו'הפיכה' לא לעניין כי זה לא קרוב ולא דומה.
   כולה מחאה ואפילו די סולידית.
   שנית, לא כצעקתה. הכסא של ביבי לא התנדנד.
   והעיקר; גם עם אלדד יניב בוחש בפינה והקרן המסוימת קונה כמה אהלים זה לא אומר שאין צדק במחאה החברתית.
   אם כבר מדברים על פרופורציות :) 

   ________________________________

   אם המחאה כל כך סולידית, איך היית מגדיר את התקשורת?

   האם אתה מתכוון לפרופורציות של התקשורת?


   להגיד "קונה כמה אוהלים", כאילו בזה הסתיים התקציב של המארגנים, זה גם לדבר על פרופורציה?

    

   ובכלל, פרופורציה ביחס למה, ביחס למה שאתה חושב שהיה צריך להיות, ביחס למצרים, לסוריה?

    

   ומה אומר שיש צדק במחאה, חשבון הבנק שלך ושל עוד כמה אלפים, מילון אבן שושן, לוחות הברית?

   אני אומר שיש צדק במחאה וזאת זכותי. הפרטמטרים הקבעים חורגים מחשבון הבנק שלי, אבל גם הוא משפיע.
   מותר לי אפילו לחשוב שמה שמישהו, נגיד ביבי, חושב שהוא מותרות הוא לא.
   נראה לך שחסרים לי נתונים כדי לקבוע שהמחאה צודקת?
     לפחות כמו לאלה שטוענים שהיא לא.

    

   איזה טעם יש להכריז על צדק מטעם עצמך, לדעתך, להבנתך, כשמדברים על צדק חברתי, מה הקשר בין מה שאתה אישית חושב ומרגיש, לבין המצב החברתי האמיתי? אתה רוצה לספר על מצבך האישי, ואולי על עוד כמה אנשים שאתה מכיר, סבבה, אבל למה אתה חושב שאתה, ושאר המפגינים, יכולים לדבר בשם העם?

   כל היופי באמירה הכללית 'העם רוצה צדק חברתי' הוא שהשלטון נדרש עכשיו להגדיר בעצמו מה זה צדק חברתי. זאת, אגב, סיסמא שתמיד נכונה כי אין מצב שהעם לא רוצה צדק חברתי.. 

    

   הכיסא של ביבי לא התנדנד, לא בגלל שהמחאה "סולידית", בטח ובטח לא בגלל שהתקשורת לא תמכה ודחפה לכך בכוח שעוד לא נראה כמותו בארץ, אלא למרות המחאה והתקשורת.

   הכסא של ביבי לא התנדנד כי הקואליציה שלו חזקה. 
   זה לא אומר שהוא לא נדרש לחשיבה מחודשת. 

    

   אם אתה מדבר על מבחן התוצאה כמדד לסולידיות, אז בטח תגיד שגם הגראדים בדרום הארץ סולידיים, הרי לא נגרם נזק מי יודע מה, ושום כיסא לא התנדנד.

   המדד לסולידיות הוא לגמרי אובייקטיבי - אוהלים ודרבוקות זה סולידי עפ"י כל קנה מידה של מחאה. 

    

   מגוחך בעיני שאתה מדבר על פרופורציות בקשר למחאה כל כך לא פרופורציונאלית, מחאה שנקודת ההשוואה הפרופורציונאלית שלה היא פנטזיה צרכנית ואגואיסטית של אנשים שחושבים שמגיע להם לחיות ברמת חיים יותר גבוהה ממה שהם יכולים להרשות לעצמם, כי לדעתם המדינה צריכה לנגב להם את התחת אחרי כל הפלצה.

   הפרופורציות כוונו לפוסט המסוים הזה שהוא חורג ואף הכותבת הודתה בכך, אז מה הבעיה?
   זכותך לטעון שזאת מחאה פלצנית עם בסיס נהנתני. מותר לי לטעון ההיפך.
    

    

   אתה רוצה פרופורציה? שמארגני המחאה עם כל תומכיהם יעבירו את ההתנחלות הלא חוקית מת"א לשדרות, אשקלון, ואשדוד, ויתמכו בתושבים המופגזים.

   הייתי אתמול בנהרייה וגם שם יש מאהל. אולי באמת עדיף שאת ההובלה יקחו אוהליסטים מהפריפרייה, אבל תל-אביבים לא פסולים. 
    

   אבל אנחנו כבר יודעים שגם 7שנים של הפגזה לא מספיקות בשביל הפרופורציות של דורשי הצדק החברתי, כי כשאומרים "צדק חברתי", מתכוונים לחבר'ה מאוד מסוימים, ולא לכלל החברה.

    

   זה בהחלט מבחן.

     20/8/11 19:57:

   צטט: סנה בוער 2011-08-20 19:11:54

   צטט: forte nina 2011-08-20 18:30:38

   צטט: סנה בוער 2011-08-20 17:27:24

    

   לכן, מי שלא רוצה את ביבי מוזמן לשכנע את האנשים לא להצביע לו בבחירות, ניסיון של מיעוט להפיל ראש ממשלה שנבחר ברוב גדול, בדרכי כוח ומרמה, הוא למעשה פעולת טרור נגד הרוב שבחר בו, ורוצה שיהיה ראש ממשלה, זו לא הכרזת מלחמה רק על ביבי, אלא על כל מי שבחר בו, ועל כל מי שמכבד את החוק והשיטה. 

    

    

   דרך אגב, לדעתי פורטה נינה לא תאהב את התודה שלך :) 

    

   סנה

   לתקן אותך מבחינת עובדות. ביבי קיבל 27 מנדטים וקדימה קיבלה 29. כך שהוא לא קבל רוב. 

   הוא היחיד שהצליח להרכיב את הקואליציה, כשפעם אחת התכופף לכיוון  של ליברמן ובפעם השניה לכיון של ש"ס.

    

    

   נכון מאוד, ובזמנו כתבתי שלדעתי, למרות שביבי הצליח לגבש קואליציה, הדין הוא שקדימה הייתה צריכה לנסות קודם, ורק אם לא הייתה מצליחה, ביבי היה צריך לנסות. במילים אחרות, זה שלקדימה לא הייתה קואליציה מוכנה מראש לפני הבחירות, לא אומר שהיא לא יכלה לגבש קואליציה אחרי הבחירות.

     

   אני חושב שהיה תהליך לא לגמרי הוגן או לפחות בעייתי, אבל מצד שני, סך כל המנדטים שמרכיבים את מפלגות הקואליציה מהווים את רוב העם, בשורה התחתונה, רוב העם, גם אם לא בחר בליכוד, בחר בממשלה הזו.

    

   אם חוקי המשחק לא מספיק טובים, אפשר לשנות אותם בכנסת, וזה כבר קרה בעבר כמה פעמים, אבל לשבור את הכלים ולא משחקים, זה לא פתרון שמשפר ומייעל, אלא מסכן והורס.

    

   סדר חברתי זה נחוץ וחשוב מאוד, אבל קודם כל הסדר, אם לא יהיה סדר, לא תהייה חברה.

    

   בוודאי שליבני ניהלה מו"מ עם שס ולא הייתה מוכנה להיכנע לתנאים שלהם

   הנה

   בפוליטיקה כל אחד ועמוד השדרה שלו.קריצה

   אם לא שיטת הבחירות המטומטמת שצריכים ללקק ללשון המאזניים

   עד כדי כך שהרוסים וישראל ביתנו שמתעבים את החרדים יותר מכולם יושבים זה עם זה.

   ולגבי שבירת כלים לפי דבריך, יש לי להגיד לך שני דברים: 

   א. מחאה זה כלי דמוקרטי המעוגן בחוק, אתה רשאי גם להצביע בפעם הבאה בעד מפלגה שלא תסכים לזכות המחאה.

   ב. כשרצחו את רבין זה היה דה לגיטימציה של הדמוקרטיה ודה לגיטימציה של הרוב שבחר בו. ודווקא את זה אני ממש זוכרת שלא תקפת.

     20/8/11 19:11:

   צטט: forte nina 2011-08-20 18:30:38

   צטט: סנה בוער 2011-08-20 17:27:24

    

   לכן, מי שלא רוצה את ביבי מוזמן לשכנע את האנשים לא להצביע לו בבחירות, ניסיון של מיעוט להפיל ראש ממשלה שנבחר ברוב גדול, בדרכי כוח ומרמה, הוא למעשה פעולת טרור נגד הרוב שבחר בו, ורוצה שיהיה ראש ממשלה, זו לא הכרזת מלחמה רק על ביבי, אלא על כל מי שבחר בו, ועל כל מי שמכבד את החוק והשיטה. 

    

    

   דרך אגב, לדעתי פורטה נינה לא תאהב את התודה שלך :) 

    

   סנה

   לתקן אותך מבחינת עובדות. ביבי קיבל 27 מנדטים וקדימה קיבלה 29. כך שהוא לא קבל רוב. 

   הוא היחיד שהצליח להרכיב את הקואליציה, כשפעם אחת התכופף לכיוון  של ליברמן ובפעם השניה לכיון של ש"ס.

    

    

   נכון מאוד, ובזמנו כתבתי שלדעתי, למרות שביבי הצליח לגבש קואליציה, הדין הוא שקדימה הייתה צריכה לנסות קודם, ורק אם לא הייתה מצליחה, ביבי היה צריך לנסות. במילים אחרות, זה שלקדימה לא הייתה קואליציה מוכנה מראש לפני הבחירות, לא אומר שהיא לא יכלה לגבש קואליציה אחרי הבחירות.

     

   אני חושב שהיה תהליך לא לגמרי הוגן או לפחות בעייתי, אבל מצד שני, סך כל המנדטים שמרכיבים את מפלגות הקואליציה מהווים את רוב העם, בשורה התחתונה, רוב העם, גם אם לא בחר בליכוד, בחר בממשלה הזו.

    

   אם חוקי המשחק לא מספיק טובים, אפשר לשנות אותם בכנסת, וזה כבר קרה בעבר כמה פעמים, אבל לשבור את הכלים ולא משחקים, זה לא פתרון שמשפר ומייעל, אלא מסכן והורס.

   סדר חברתי זה נחוץ וחשוב מאוד, אבל קודם כל הסדר, אם לא יהיה סדר, לא תהייה חברה.

     20/8/11 18:50:
   למי שלא יודע מאחורי המפלגה האנרכיסטית הסוציאליסטית עומד לא אחר מג'ורג' סורוס שהטייקונים שלנו לידו מלאכים-לא רק שהוא יהודי שתמך בנאצים,הפיל את הבנק הבריטי ויפיל באמצעות שתי המפלגות האלה את הכלכלה הישראלית מה שעשו עכשיו באירופה וארצצות הברית בכוונה,בשוק ההון.
     20/8/11 18:42:
   הבעיה היא שמפלגה של שתי"ל לא היתה מתקבלת כלל אלמלא המהפכה המהונדסת(חפשו ביו-טיוב) מבית המדרש האמריקאי שיחצן אלדד יניב שיקים מלגתשמאל ציוני(כביכול) והקים גם מפלגת שמאל אנטי ציונית שהאג'נדה שלה פירוק המדינה והרכבתה מחדש על פי רצון האמריקאים ולא הישראלים ושמטרתה לנגח את השלטון בישראל.אישית מפלגה שמשרתת את הביון האמריקאי וסורוס פועל בה כדי לרסק כלכלות ולנצל אותן לטובתו ולטובת המודיען האמריקאי נראית לי לא תקינה. חוץ מזה אני מבינה שאת השמאל הציוני מפעילים אותם גורמים.האמריקאים מקפידים להשתלט על כל המפלגות כדי לשחק כרצונם. ביבי מפריע להם,כי ליברמן לא מאפשר לו לעשות דברים ולפעמים זה טוב.המהפכה המהונדסת כשלה בישראל כי השקר נחשף.העלבונות לא פוגעים בי,להיפך הם מעידים על כותביהם.מי שלא מבחין בין מפלגה ישראלית לאמריקאית -מפלגה אנרכיסטית שמטרתה פירוק המדינה לנוחות הסדר העולמי החדש כדי שיתאים לבארונים השודדים זכותו.
     20/8/11 18:42:
   הבעיה היא שמפלגה של שתי"ל לא היתה מתקבלת כלל אלמלא המהפכה המהונדסת(חפשו ביו-טיוב) מבית המדרש האמריקאי שיחצן אלדד יניב שיקים מלגתשמאל ציוני(כביכול) והקים גם מפלגת שמאל אנטי ציונית שהאג'נדה שלה פירוק המדינה והרכבתה מחדש על פי רצון האמריקאים ולא הישראלים ושמטרתה לנגח את השלטון בישראל.אישית מפלגה שמשרתת את הביון האמריקאי וסורוס פועל בה כדי לרסק כלכלות ולנצל אותן לטובתו ולטובת המודיען האמריקאי נראית לי לא תקינה. חוץ מזה אני מבינה שאת השמאל הציוני מפעילים אותם גורמים.האמריקאים מקפידים להשתלט על כל המפלגות כדי לשחק כרצונם. ביבי מפריע להם,כי ליברמן לא מאפשר לו לעשות דברים ולפעמים זה טוב.המהפכה המהונדסת כשלה בישראל כי השקר נחשף.העלבונות לא פוגעים בי,להיפך הם מעידים על כותביהם.מי שלא מבחין בין מפלגה ישראלית לאמריקאית -מפלגה אנרכיסטית שמטרתה פירוק המדינה לנוחות הסדר העולמי החדש כדי שיתאים לבארונים השודדים זכותו.
     20/8/11 18:30:

   צטט: סנה בוער 2011-08-20 17:27:24

    

   לכן, מי שלא רוצה את ביבי מוזמן לשכנע את האנשים לא להצביע לו בבחירות, ניסיון של מיעוט להפיל ראש ממשלה שנבחר ברוב גדול, בדרכי כוח ומרמה, הוא למעשה פעולת טרור נגד הרוב שבחר בו, ורוצה שיהיה ראש ממשלה, זו לא הכרזת מלחמה רק על ביבי, אלא על כל מי שבחר בו, ועל כל מי שמכבד את החוק והשיטה. 

    

    

   דרך אגב, לדעתי פורטה נינה לא תאהב את התודה שלך :) 

    

   סנה

   לתקן אותך מבחינת עובדות. ביבי קיבל 27 מנדטים וקדימה קיבלה 29. כך שהוא לא קבל רוב. 

   הוא היחיד שהצליח להרכיב את הקואליציה, כשפעם אחת התכופף לכיוון  של ליברמן ובפעם השניה לכיון של ש"ס.

    

     20/8/11 17:36:

   צטט: סנה בוער 2011-08-20 17:27:24

   צטט: ערסאל 2011-08-20 16:52:25

   לא ממש קראתי עד הסוף, כי לעניות דעתי, הזיוף זועק מאבר לסיבולת של אינטליגנציה של בבון.

    

   חברים יקרים מכל הקשת הפוליטית.

    

   רוב הציבור, חלקו מתחושה וחלקו מהכרה, יודע בדיוק מה האינטרס הישראלי.

    

   הוא רק לעיתים רחוקות משיק עם אלה של ה - CIA, או להבדיל, של מועצת יש"ע, או להבדיל אלף הבדלות, עם אלה של הרשות הפלסטינית.

    

   כמו תמיד, גם כאן, האמת לכאורה מונחת באמצע.

    

   לימין והשמאל במדינה הזאת, אנא, תפעילו הגיון ולא סופרלטיבים.

    

   (אין זה משנה אם מקורם בסביבת נתניהו או גדעון לוי).

    

   לא כאן ולא כאן נמצאת התשובה, אולם מה שמדעיג בקביעה הזאת, שיכולת ההחלטה, היא בידיו של נתניהו.

    

   מטרתי, לגרום לכך, שזה לא יהיה כך.

    

   (תודה ל - FORTE NINA, שהפנתה אותי לכאן).

    

   מטרה ראויה מאוד, בטח שלגיטימית, אבל השאלה היא באיזה דרך לגרום לכך? 

   הפוסט לא מדבר נגד המטרה להפיל את ביבי, אלא על הדרך והאמצעים להפלתו. 

    

   האם לדעתך כל דרך כשרה להשגת המטרה? 

    

   אני חושב שעל מנת לשמור על שלמות החברה, והמדינה, אנחנו צריכים וחייבים לשמור על החוקים, השיטה, ועל העקרונות שהחברה שלנו מבוססת עליהם. 

    

   כדי לעשות את זה, צריך קודם כל להבין את המהות. 

    

   ראש ממשלה אפשר להחליף בכנסת, בבחירות או במקרים קיצוניים מחאה של מיליונים, אחרת, כל קבוצה של כמה מאות אלפים עם אמצעים וקשרים בתקשורת תחולל מהפיכה, זה מתכונת למלחמת אחים. 

    

   אי אפשר להפיל ממשלה בגלל שיש כמה אנשים עם תחושות שהם מייצגים את כל העם או בגלל איזה תוצאות של סקר מוזמן, עלום ומפוקפק או בגלל שנדמה שיודעים יותר טוב מה נכון ומה ראוי. 

    

   לכן, מי שלא רוצה את ביבי מוזמן לשכנע את האנשים לא להצביע לו בבחירות, ניסיון של מיעוט להפיל ראש ממשלה שנבחר ברוב גדול, בדרכי כוח ומרמה, הוא למעשה פעולת טרור נגד הרוב שבחר בו, ורוצה שיהיה ראש ממשלה, זו לא הכרזת מלחמה רק על ביבי, אלא על כל מי שבחר בו, ועל כל מי שמכבד את החוק והשיטה. 

    

    

   דרך אגב, לדעתי פורטה נינה לא תאהב את התודה שלך :) 

   נהפוך הוא,  שלחתי לו תודה על כך בפרטי. 

     20/8/11 17:27:

   צטט: ערסאל 2011-08-20 16:52:25

   לא ממש קראתי עד הסוף, כי לעניות דעתי, הזיוף זועק מאבר לסיבולת של אינטליגנציה של בבון.

    

   חברים יקרים מכל הקשת הפוליטית.

    

   רוב הציבור, חלקו מתחושה וחלקו מהכרה, יודע בדיוק מה האינטרס הישראלי.

    

   הוא רק לעיתים רחוקות משיק עם אלה של ה - CIA, או להבדיל, של מועצת יש"ע, או להבדיל אלף הבדלות, עם אלה של הרשות הפלסטינית.

    

   כמו תמיד, גם כאן, האמת לכאורה מונחת באמצע.

    

   לימין והשמאל במדינה הזאת, אנא, תפעילו הגיון ולא סופרלטיבים.

    

   (אין זה משנה אם מקורם בסביבת נתניהו או גדעון לוי).

    

   לא כאן ולא כאן נמצאת התשובה, אולם מה שמדעיג בקביעה הזאת, שיכולת ההחלטה, היא בידיו של נתניהו.

    

   מטרתי, לגרום לכך, שזה לא יהיה כך.

    

   (תודה ל - FORTE NINA, שהפנתה אותי לכאן).

    

   מטרה ראויה מאוד, בטח שלגיטימית, אבל השאלה היא באיזה דרך לגרום לכך? 

   הפוסט לא מדבר נגד המטרה להפיל את ביבי, אלא על הדרך והאמצעים להפלתו. 

    

   האם לדעתך כל דרך כשרה להשגת המטרה?

    

   אני חושב שעל מנת לשמור על שלמות החברה, והמדינה, אנחנו צריכים וחייבים לשמור על החוקים, השיטה, ועל העקרונות שהחברה שלנו מבוססת עליהם.

    

   כדי לעשות את זה, צריך קודם כל להבין את המהות.

    

   ראש ממשלה אפשר להחליף בכנסת, בבחירות או במקרים קיצוניים מחאה של מיליונים, אחרת, כל קבוצה של כמה מאות אלפים עם אמצעים וקשרים בתקשורת תחולל מהפיכה, זה מתכונת למלחמת אחים.

    

   אי אפשר להפיל ממשלה בגלל שיש כמה אנשים עם תחושות שהם מייצגים את כל העם או בגלל איזה תוצאות של סקר מוזמן, עלום ומפוקפק או בגלל שנדמה שיודעים יותר טוב מה נכון ומה ראוי.

    

   לכן, מי שלא רוצה את ביבי מוזמן לשכנע את האנשים לא להצביע לו בבחירות, ניסיון של מיעוט להפיל ראש ממשלה שנבחר ברוב גדול, בדרכי כוח ומרמה, הוא למעשה פעולת טרור נגד הרוב שבחר בו, ורוצה שיהיה ראש ממשלה, זו לא הכרזת מלחמה רק על ביבי, אלא על כל מי שבחר בו, ועל כל מי שמכבד את החוק והשיטה.

   דרך אגב, לדעתי פורטה נינה לא תאהב את התודה שלך :) 

     20/8/11 16:52:

   לא ממש קראתי עד הסוף, כי לעניות דעתי, הזיוף זועק מאבר לסיבולת של אינטליגנציה של בבון.

    

   חברים יקרים מכל הקשת הפוליטית.

    

   רוב הציבור, חלקו מתחושה וחלקו מהכרה, יודע בדיוק מה האינטרס הישראלי.

    

   הוא רק לעיתים רחוקות משיק עם אלה של ה - CIA, או להבדיל, של מועצת יש"ע, או להבדיל אלף הבדלות, עם אלה של הרשות הפלסטינית.

    

   כמו תמיד, גם כאן, האמת לכאורה מונחת באמצע.

    

   לימין והשמאל במדינה הזאת, אנא, תפעילו הגיון ולא סופרלטיבים.

    

   (אין זה משנה אם מקורם בסביבת נתניהו או גדעון לוי).

    

   לא כאן ולא כאן נמצאת התשובה, אולם מה שמדעיג בקביעה הזאת, שיכולת ההחלטה, היא בידיו של נתניהו.

    

   מטרתי, לגרום לכך, שזה לא יהיה כך.

    

   (תודה ל - FORTE NINA, שהפנתה אותי לכאן).

     20/8/11 12:52:
   בחיי איך אנשים יכולים להרוס כל דבר טוב שמתרחש כאן... גם עכשיו כשהתגלה מי מממן את הכל (איזה מיליארדר יהודי מאמריקה תורם קצת) עדיין זה לא עושה את המטרות החברתיות לפחות צודקות. אם תוכלי להשתחרר שניה מהעניין של ימין ושמאל תוכלי גם לראות את התמונה הגדולה ואולי אף תיהני את בעצמך מפירותיה. זה שהסטודנטים (גוף בלתי תלוי) הם מראשי המאבק וזה שאמהות משלמות המון כסף על מטפלות וזה שיוקר הדיור והמחיה בארץ מטורף בכל קנה מידה מערבי זה לא מעניין אותך בכלל. העיקר לתקוף ולהרוס בשם הצדקנות וגלגולי העיניים.מעניין מי משלם לך על זה... ורק שתדעי, סתם הערה- אותם כרזות באינטרנט נוראיות נגד ביבי התגלו כפעיל ימין שרצה להפוך את כל המחאה לימין ושמאל ואז למוסס אותה. בינתיים האתר שלו נסגר והוא נעלם ולמיטב ידיעתי המשטרה מחפשת אחריו. ועוד דרך אגב- יום אחד באמצע שיא המחאה נסעתי באוטו ולדאבוני הקשתי לחדשות של רשת ב שעה בבוקר - שעה של תכנית ולא היה אזכור אחד למחאה!! הם אפילו סיימו את התכנית בכתבה חשובה שלח סגירת מסעדה בספרד שנחשבה להכי טובה בעולם. אכן תקשורת מגוייסת... אבל למי? לשלטון! זו לא דמוקרטיה- זה להלך אימים על עיתונאים ברשות ממלכתית ולצנזר.
     20/8/11 12:20:
   בימים האחרונים מאז הפיגועים בדרום "התשקורת" מדברת כמעט רק על המצב הבטחוני. איך זה מסתדר עם כל הקונספירציה המטורפת שלך?
     20/8/11 12:17:
   מה העלית עוד פוסט זהה במילים אחרות??? תסלחי לי או שאת סתם אדם אובססיבי, כי נניח שאת רוצה לנהל מלחמה נגד מי שאת קושרת לראשי המחאה, ואני במקרה יודעת על כמה מהשמות שהזכרת שאינם בסוד העניינים כמו שאת מציגה. אבל זה דווקא יכול להיות לטובתך כי זה אומר שאת פשוט תמימה יותר ממה שאת משערת. מה שיכול להיות גרוע יותר שאת עוד אחת מהממומנים על ידי קבוצות הזויות שכל מטרתם לטנף וללכלך ולזרות ספקות. ככלות הכל, לא שמתי לב מי נפגע מהמחאה הזאת? ועל מי את מגוננת? ומפני איזה דיזאסטר את מתריעה? כש-80% תומכים במחאה, מה אכפת ולמי כל הצהוב הזה כשאנשים רוצים לצאת מהדיכאון הכלכלי .
     20/8/11 09:05:
   זה זמן נכון לבקשך להיחשף בתמונה ולא גזיר מציור. יש לך מטען מובנה. את מביאה אותו ביושר למסך רק חסר לי מי את כדי שיהיה מושלם. הרי הדיוטות עלולים לחשוד בך כשלוחה מטעם. זה יהיה הוגן ומהוגן.
     20/8/11 08:56:
   כל מילה שלך בסלע! תודה על הפוסט החשוב והעוצמתי! אכן, ניסיון לפוטש נגד ראש ממשלה מכהן. נראה שהתקשורת הישראלית צריכה לעבור שידוד מערכות ובדק בית רציני מאוד...
     20/8/11 08:49:
   המהפכה גם מצטלמת יפה.יש אנשים טובים שעושים עבודה מדהימה מאחרוי הקלעים בלי הרבה רעש- בלי תמיכה משום גורם אינטרסנט- להפגנות שלהם לא מגיעים אנשים...העם רוצה סיקור תיקשורתי...
     20/8/11 08:37:

   צטט: רונן מאיר 2011-08-19 18:59:28

   מוגזם לגמרי.
   קודם כל השימוש במילים 'מהפכה' ו'הפיכה' לא לעניין כי זה לא קרוב ולא דומה.
   כולה מחאה ואפילו די סולידית.
   שנית, לא כצעקתה. הכסא של ביבי לא התנדנד.
   והעיקר; גם עם אלדד יניב בוחש בפינה והקרן המסוימת קונה כמה אהלים זה לא אומר שאין צדק במחאה החברתית.
   אם כבר מדברים על פרופורציות :) 

   ________________________________

   אם המחאה כל כך סולידית, איך היית מגדיר את התקשורת?

   האם אתה מתכוון לפרופורציות של התקשורת?


   להגיד "קונה כמה אוהלים", כאילו בזה הסתיים התקציב של המארגנים, זה גם לדבר על פרופורציה?

    

   ובכלל, פרופורציה ביחס למה, ביחס למה שאתה חושב שהיה צריך להיות, ביחס למצרים, לסוריה?

    

   ומה אומר שיש צדק במחאה, חשבון הבנק שלך ושל עוד כמה אלפים, מילון אבן שושן, לוחות הברית?

    

   איזה טעם יש להכריז על צדק מטעם עצמך, לדעתך, להבנתך, כשמדברים על צדק חברתי, מה הקשר בין מה שאתה אישית חושב ומרגיש, לבין המצב החברתי האמיתי? אתה רוצה לספר על מצבך האישי, ואולי על עוד כמה אנשים שאתה מכיר, סבבה, אבל למה אתה חושב שאתה, ושאר המפגינים, יכולים לדבר בשם העם?

    

   הכיסא של ביבי לא התנדנד, לא בגלל שהמחאה "סולידית", בטח ובטח לא בגלל שהתקשורת לא תמכה ודחפה לכך בכוח שעוד לא נראה כמותו בארץ, אלא למרות המחאה והתקשורת.

    

   אם אתה מדבר על מבחן התוצאה כמדד לסולידיות, אז בטח תגיד שגם הגראדים בדרום הארץ סולידיים, הרי לא נגרם נזק מי יודע מה, ושום כיסא לא התנדנד.

    

   מגוחך בעיני שאתה מדבר על פרופורציות בקשר למחאה כל כך לא פרופורציונאלית, מחאה שנקודת ההשוואה הפרופורציונאלית שלה היא פנטזיה צרכנית ואגואיסטית של אנשים שחושבים שמגיע להם לחיות ברמת חיים יותר גבוהה ממה שהם יכולים להרשות לעצמם, כי לדעתם המדינה צריכה לנגב להם את התחת אחרי כל הפלצה.

    

   אתה רוצה פרופורציה? שמארגני המחאה עם כל תומכיהם יעבירו את ההתנחלות הלא חוקית מת"א לשדרות, אשקלון, ואשדוד, ויתמכו בתושבים המופגזים.

   אבל אנחנו כבר יודעים שגם 7שנים של הפגזה לא מספיקות בשביל הפרופורציות של דורשי הצדק החברתי, כי כשאומרים "צדק חברתי", מתכוונים לחבר'ה מאוד מסוימים, ולא לכלל החברה.

    

     19/8/11 19:05:
   אני גם חוששת שהמשך יבוא......
     19/8/11 19:02:
   אתה צודק,אבל הכוונה היתה אחרת. כתבתי כבר בפתיחה שהמאבק צודק אבל הוא שימש כנמר לתקוף מטרה אחרת,למזלינו יושבי האוהלים הבינו הכל.ממליצה לקרא את תגובותיהם על הידיה על המאבק בין ההנהגה הקודמת לנוכחית ולקרא את הביטויים בהם השתמשו.
     19/8/11 18:59:

   מוגזם לגמרי.
   קודם כל השימוש במילים 'מהפכה' ו'הפיכה' לא לעניין כי זה לא קרוב ולא דומה.
   כולה מחאה ואפילו די סולידית.
   שנית, לא כצעקתה. הכסא של ביבי לא התנדנד.
   והעיקר; גם עם אלדד יניב בוחש בפינה והקרן המסוימת קונה כמה אהלים זה לא אומר שאין צדק במחאה החברתית.
   אם כבר מדברים על פרופורציות :) 

     19/8/11 16:23:

   צטט: ספרותית 2011-08-19 15:54:14

   באופן בסיסי אני תומכת במטרות של הקרן לישראל חדשה,אבל לצערי אני חוששת שבארצות הברית משתמשים באופן פוליטי בקרן הזאת,ואני לא יודעת מי.

   _____________

   המליארדר ג'ורג' סורוס. 

     19/8/11 16:16:
   אבל אולי את תומכת במטרות השקריות שלה, אלה שהיא מכסה בהן את מטרותיה האמיתיות. והרי כך בדיוק עשו גם ב"מחאה". לוקחים מטרות צודקות שכולם מזדהים איתן, אוספים כוח וציבור, ואז מכניסים את הסכין בגב.
     19/8/11 16:14:

   צטט: ספרותית 2011-08-19 15:54:14

   באופן בסיסי אני תומכת במטרות של הקרן לישראל חדשה,אבל לצערי אני חוששת שבארצות הברית משתמשים באופן פוליטי בקרן הזאת,ואני לא יודעת מי.

   ____________

   את לא תומכת במטרות שלה, האמיני לי, המטרות שלה הן פירוק ישראל ובנייתה מחדש על פי דרכה (כלומר על פי מי שמשלם לה, אנטישמים ואיסלמיסטים) 

     19/8/11 15:54:
   באופן בסיסי אני תומכת במטרות של הקרן לישראל חדשה,אבל לצערי אני חוששת שבארצות הברית משתמשים באופן פוליטי בקרן הזאת,ואני לא יודעת מי.
     19/8/11 15:52:
   כי כאמור אינני תומכת הליכוד,תמיד הצבעתי לעבודה ובגיל 18 לשל"י.
     19/8/11 15:50:
   ודבר נוסף הוא העיתוי ,לפני ישראל בעיות רבות ונפילת ממשלת נתניהו עכשיו משרתת רק את האמריקאים,אולי את אובמה הכועס ,כי היערכות לבחירות תיקח חודשים והרצון הוא להחליש את ישראל בתקופה קריטית. נץניהו אמר לרפובליקנית שגורמים איסלאמיים מעוניינים להתערב מאחורי הקלעים בישראל וכשאני מתבוננת בעיתוי אני נדהמת לחשוב שכנראה הוא צודק.
     19/8/11 15:43:
   והחמור לא פחות הוא השימוש המושכל בתקשורת ששידרה כל היום שידורים ישירים מרוטשילד ושטפה את המסך והיתה מאד מגמתית ושיקרה לציבור ביודעין,כי אם הבעל של אחותי שביקר אתה ברוטשילד הבין כעבור 5 דקות שמדובר בפוטש,אין ספק שכל השדרנים ידעו,וחוץ מזה יש לי חברה טובה בטלויזיה שפרשה מעבודתה בחדשות נועח מה שראתה,ושלי יחימובי.ץ' שלא התקרבה לרוטשילד מסיבה זו,וגם שקומץ קיצוני שכמעט כולם התנגדו לו מראשית המהפיכה הזו נטשו אותה למשרד הממומן על ידי מליונר עלום שם,ותכננו משם הפיכה במשטר דמוקרטי. ממשלה נופלת בכנסת ולא ממשרד בתל אביב על ידי אנרכיסטית,שמקימה מפלגה וקומץ חבריה,ולכולם מספרים שואהבת לרעך כמוך ואין שום כוונה להפיל את נתניהו,ולפתע מודיעם שיקימו מפלגה ובעוד הם כלל לא בכנסת יקדימו את הבחירות,ואיך בדיוק,אני אגיד לך,הם ילהיטו את הציבור מול כל בעיה,ואולי יפנו לפרובוקציות אלימות,אבל עכשיו הם סולקו על ידי חבריהם ויצטרכו לתחמן מחדש.
     19/8/11 15:34:
   כל זמן שהכל גלוי אין לי בעיה. בארץ יש סקטורים שונים,חרדים,דתיים לאומיים ,ערבים שיש להם אג'נדה וזכותם לקיים אותה,מה שהיה כאן חמור,שגוף מחוץ לכנסת,שמעוניין להקים מפלגה עשה את הקמפיין שלו על גב ציבור תוך הטעיה .כי רב האנשים שנאבקים על שינוי חברתי ילא רצו להחליף את השלטון,הקומץ הרדיקלי השתמש בהם כמו באידיוטים השימושיים,ובעיה קריטית נוספת מבחינתי היא האיש העומד בראש,שמספיק לקרא מה הוא אומר על עצמו וצודק,אלא שהוא פונה לצעירים חסרי הניסיון שמאמינים בתמימותם כי בהארה של סוף שבוע בגיל 40 מאדם כמו שהוא עצמו תאר את עצמו,הפך לצדיק אידיאליסט,והנה הוא מתנהג במרמה,יכול להעמיד עצמו לבחירות,והכי חמור צריך לבדוק את מי הוא באמת משרת,כי כאמור מאחורי "המהפכניות"עומדות קבוצות כוח אחרות :ידיעות אחרונות מסיבות כלכליות ואת חשדותי ביחס לקרן לישראל חדשה אני מבססת על קרן פורד ועל מוצאה של מי ששנים עומדת בראש הקרן, שאני חוששת שיש לה גם אזרחות כפולה,ואני אפילו לא בטוחה אם היא עצמה מודעת מי עושה שימוש במטרות החיוביות כשלעצמן שלמענן הקרן הזאת פועלת.
     19/8/11 15:21:
   פוסט אמיץ מאוד, אך אין כל חשש לא יהיה פוטש והמחאה הזו למרות כל מאמצי התקשורת הולכת ודועכת, גם ללא האירועים הבטחוניים, המחאה הזו לא הייתה מגיעה לשום מקום, יותר מדי מאבקי אגו מי המייצג וכדומה וגם התביעות שלהם חסרות בסיס.*
     19/8/11 14:49:

   צטט: בלאק סמארה 2011-08-19 14:46:15

   1. את גדולה. אוהבת את הישירות שלך. אחת היחידות שעוד לא לקתה במחלת הרוח המסוכנת והסופנית פוליטיקלי קורקטנס.

   2. ליברמן בהחלט צודק. בשנייה שביבי טירפד את חקירת ארגוני השמאל האנטישמיים, ישר הוא חטף מהם ניסיון הפיכה בפרצוף. אסור להיחלש מול השמאל, וצריך להילחם בהם בכל דרך, כי הם נבזיים ולא לוקחים שבויים. זה שאת מצביעת עבודה ומבינה שליברמן צודק, זה... נו... כבר כתבתי לך, יושרה בלתי מצויה.

   3. התקשורת אכן מתה מזמן. אפרופו תקשורת שמאלנית, רוצה לראות איך צומחת תקשורת שמאלנית, שלא מתביישת להשתין את מימיה האנטיציוניים מהמקפצה לאור יום? הרי לך מודעת "דרושים" שהעתקתי מלוח הצעות עבודה, מאת ה"טלוויזיה החברתית", 'סתכלי:

   דרוש/ה כתב/ת לטלוויזיה החברתית (מיידי!)  בהיקף של חצי משרה, אפשרות לגמישות בהתאם לצורך.
   תחילת העבודה – מיידי
   הטלוויזיה החברתית היא גוף תקשורת אזרחי-עצמאי (מלכ"ר), הפועל כארגון לשינוי חברתי המעצב סדר יום אלטרנטיבי בנושאי מדינה, חברה, סביבה ותרבות, זאת על פני סדר יומה של התקשורת הנפוצה המתנהלת על פי שיקולי רייטינג. הטלוויזיה החברתית מעלה מודעות ושמה במרכז נושאים כגון: זכויות אדם ואישה, מגדר, צדק חברתי, סביבתי וחלוקתי ועשיית שלום.
   הטלוויזיה החברתית פועלת בשני מישורים:
   - יצירת תוכן מקורי (כתבות תחקיר, סיקור אירועים, תוכניות אולפן ועוד).
   - הפצת תוכן שהופק ע"י הטלוויזיה החברתית, ע"י יוצרים עצמאיים וע"י גופי תקשורת עצמאיים אחרים – לציבור הרחב.
   תכני הטלוויזיה החברתית מוצגים באתר הטלוויזיה החברתית, ביוטיוב, בפייסבוק, באתרים ובלוגים העוסקים בחברה, מדינה וביקורת, משודרים בטלוויזיה בערוץ 98 וחלקם מופצים על גבי תקליטורים למוסדות חינוך ! שונים.
   משימות בעל/ת התפקיד
   1. ייזום כתבות
   2. ביצוע תחקיר וראיונות
   3. עיצוב נרטיב לכתבה שתקדם מאבק חברתי או תציג ביקורת
   4. הכנת תסריט לפני צילום
   5. עבודה עם צלם בשטח, ראיונות וסטנד-אפ מול מצלמה
   6. צפייה בחומרי גלם והכנת תסריט עריכה
   7. עבודה עם עורך ווידיאו לסגירת כתבה
   דרישות
   1. הזדהות גבוהה עם ערכי זכויות אדם, צדק חברתי, שוויון, פמיניזם, דמוקרטיה מהותית והתנגדות לכיבוש.
   2. קיאות והעמקה ביקורתית בנושאי חברה, סביבה, תרבות והסכסוך הישראלי-פלסטיני.
   3. יכולת חיבור לשטח, נגישות למקורות מידע וטיפוחם.
   4. יכולת עבודה טובה עם מחשב ואינטרנט.
   5.
   אסרטיביות!
   6. יכולת עמידה מול מצלמה.
   7. כושר כתיבה, דיבור והתנסחות טובים ויכולת הגשה וקריינות.
   8. יכולת עבודה עצמאית ובצוות מצומצם.
   9. יכולת עמידה בזמנים ובמצבי לחץ.
   10.    העבודה במשרד בתל אביב עם יציאה לשטח, לעיתים גם מעבר ל"קו הירוק".
   הגשת מועמדות
   יש לפנות באמצעות מייל ולצרף מכתב אישי המסביר מדוע הנך מתאים/ה לתפקיד ומה הערך המוסף שהנך מביא לתפקיד ולארגון. יש לצרף גם קורות חיים. פניות ללא שני מסמכים אלו לא תיבחנה.

    

     

    

    

    

     19/8/11 14:18:

   -

   מחזקים את צה"ל,

   את כוחות הבטחון,

   את ממשלת ישראל והחלטותיה,

   את עם ישראל בכל חבלי הארץ.

   -

   כוכב* של שבת שלום.

   ''

   ארכיון

   פרופיל

   ספרותית
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין