כותרות TheMarker >
  ';
  0

  תחזית שבועית כללית עפ האסטרולוגיה ההודית

  0 תגובות   יום שני, 5/9/11, 17:42

  מאמר שפורסם היום באתר של מעריב שכולל תחזית אסטרולוגית כללית עפ השיטה ההודית לשבוע הקרוב

  כמו שלמעלה כך למטה: תחזית שבועית

  הכוכבים ברקיע השבוע, על פי האסטרולוגיה ההודית. מוטי שפי בטור חדש

  מוטי שפי | 5/9/2011 13:35 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר   

  כוכבי הלכת נעים ללא הפסק ברקיע והמעברים שלהם דרך הסימנים האסטרולוגים השונים יוצרים השפעות קארמתיות שונות שמתבטאות בארועים עולמיים ובחיים של כל אחד מאיתנו. מדי סוף שבוע ניתן לקרוא בעיתונים ובאתרים שונים תחזיות שבועיות לשנים עשר המזלות, שמבוססות על תנועה זאת.

  תנועת הירח. משפיע מאוד באסטרולוגיה ההודית
  תנועת הירח. משפיע מאוד באסטרולוגיה ההודית צילום:.


  באסטרולוגיה מערבית קל לעשות זאת מכיוון שבשיטה זאת המיקום של השמש במפת הלידה מהווה את הנקודה החשובה ביותר שמתוכה ניתן לאפיין את האדם ולהבין את ההשפעות הפלנטריות שהוא עלול לחוות בשבוע הקרוב.

  כולנו יודעים באיזה מזל נולדנו או במילים אחרות היכן השמש ממוקמת במפת הלידה שלנו. על בסיס מידע זה קל לעקוב אחרי תחזית אסטרולוגית שבועית שאמנם לא יכולה להיות ממש מדויקת ושלמה, עקב העובדה שהיא לא מבוססת על מפה אסטרולוגית מלאה, אולם בכל זאת מעוררת סקרנות ומסוגלת לתת מושג כלשהו על השפעות פלנטריות שקיימות במשך השבוע.

  באסטרולוגיה ההודית המצב שונה. בשיטה זאת חשוב יותר לבדוק את מיקום הירח ואת תנועת הכוכבים ביחס למזל העולה או האופק שנקבע במפה, בהתאם לחישובים מתמטיים ולא דרך התייחסות פשוטה לתאריך הלידה. מסיבה זאת, כל עוד אנו לא יודעים מהו המזל העולה או האופק שלנו במפה האסטרולוגית ההודית, אין טעם לתאר השפעות פלנטריות שעלולות להתבטא בכל אחד
  משנים עשר המזלות.

  למרות זאת חשבתי שיהיה מענין לדון בצורה כללית במצב הכוכבים השבועי ע'פ השיטה ההודית. גם מתאור כללי זה ניתן להכיר בצורה יותר עמוקה את חוקי הטבע שמתבטאים השבוע דרך תנועת הכוכבים וללמוד על האנרגיות הבסיסיות שמופיעות השבוע בחיים של כל אחד מאתנו. כשאנו קוראים את התאורים הללו חשוב לזכור שהם יתבטאו בצורה שונה בכל מפה אסטרולוגית בהתאם למיקום של הכוכבים בשנים עשר הבתים השונים.

  השבוע ברקיע

  השמש נמצאת במשך כל השבוע הקרוב בסימן אריה שנשלט על ידו. בסימן זה היא יוצרת אמביציות, שאיפות, עוצמה, אוטוריטה ורצון להתחבר לאנשים אחרים. מיקום זה של השמש מחזק נדיבות וביטוי חיובי של דעות עצמאיות ויחד עם זאת מונע מאיתנו לקבל מרות ולהיות כפופים לאנשים אחרים.

  צדק חזק השבוע בנקודה המרכזית של מזל טלה ויוצר שם השפעה חיובית שיכולה להתבטא בהגברת השפע החומרי, ביכולת אירגון גבוהה, בכושר מנהיגות, התגברות על מכשולים, רצון לפעול בצורה מהירה ויכולת להביע אנרגיה וחיוניות גבוהה בפעילות.

  ראש דרקון (ראו) נמצא בחמשת המעלות האחרונות של מזל עקרב ויוצר שם נטיות אגרסיביות, יכולת לבצע פעילות אפקטיבית, הצלחה חומרית ויכולת אינטואיטיבית גבוהה. ראש דרקון מקבל במיקום זה היבט קרוב משבתאי שנמצא  ב-21.37 מעלות בבתולה. היבט זה גורם לנטיה להתרגז בקלות ולהגרר לפרובוקציות.

  מבחינה פיזיולוגית יסוד האויר (ווטה) בגוף מאד חזק השבוע ויוצר חוסר שקט, נטייה לקיצוניות, בעיות במערכת העיכול והרבייה ונטיה לאלרגיות. ההיבט של שבתאי יוצר גם התעלמות מרגשות, חוסר החלטיות, חוסר הצמדות, תלישות ודיפרסיה. השפעה זאת ממשיכה בתקופה הקרובה ומתחזקת בהדרגתיות ככל ששבתאי נע קדימה במזל בתולה.

  זנב דרקון נופל בסימן שור

  ומחזק אנרגיות רוחניות. מיקום זה תומך בלימודים של נושאים אזוטרים, מאפשר זכיה בלתי צפויה בכסף, גורם לאכזבות בתחום הרומנטי וקונפליקטים ביחס לקשר שבין רוחניות ומיניות.

  כוכב חמה נמצא השבוע בסימן אריה ויוצר שם אינטואיציה חזקה, תיפקוד רציונאלי, החלטיות, יכולת אינטלקטואלית, רעיונות נשגבים, יכולת אירגון, כנות, נדיבות, הובלה של אנשים אחרים, אהבה לילדים ולאמנות, הנאות וסכנה משימוש בסמים.

  נגה נמצא השבוע בחלק הראשון של מזל בתולה שבו הוא נופל (כלומר לא מסוגל להביע את האיכויות החיוביות שלו). ובנוסף לכך הוא נמצא בצמידות לשבתאי. צרופים אלו יוצרים רגשות מוסריים, רגיעה, רתיעה מנישואים או מאהבה אפלטונית.

  עיכובים ואכזבות בתחום הרומנטי, זכייה דרך השקעות ובעזרת בן הזוג, פילרטוטים רומנטיים. השפעות אלו יתחזקו יותר בשבועות הקרובים ככל שנגה יתקדם לתוך מזל בתולה.

  מאדים נמצא עד יום שישי במעלות האחרונות של מזל תאומים ומקבל שם היבט בעייתי של שבתאי. צרוף זה גורם לבעיות שונות, חוסר סבלנות בדיבור, קשיים שנובעים משכנים, חברים, בני המין השני, נסיעות ולימודים. צרוף זה יוצר גם חוסר שקט מנטאלי. ביום שבת מאדים עובר למזל סרטן שבו הוא נופל וההשפעות השליליות שהוא יוצר, מתחילות להתחזק.

   

  כך נראית מפה אסטרולוגית בהתאם לשיטה ההודית  
  תנועת הירח במשך השבוע

  יום ראשון
  ביום ראשון השמש חזקה מאד ב- 18.46 מעלות באריה. היא צמודה שם לנגה ולכוכב חמה. צמידות זאת מחזקת קסם אישי, כושר שכנוע ומיומנות באמנות ובדיבור. צדק משקיף בהיבט החמישי שלו על שלושת הכוכבים הללו ומחייה בהם איכויות רוחניות.

  נגה הכוכב שקשור ליחסים, מיניות, הנאות החושים וכו' נהנה מההשפעה החיובית של צדק שמחזקת את הצד היותר מעודן והרגוע שלו. ההיבט של צדק על השמש מחזק את היכולת לקדם ולהרחיב דברים, מעניק יכולת טובה לייעץ לאחרים ומיומנות בנושאים שקשורים לתקשורת. היבט זה גם תורם ליכולת לאזן דעות מנוגדות ותומך גם בהגברת השפע החומרי.

  ההיבט של צדק על כוכב חמה יוצר מיומנות בתקשורת, ביעוץ ובדיבור ומאפשר לאנשים שעוסקים בכתיבה ובתחומים אחרים שקשורים למוזיקה ואמנות לפרסם דברים בצורה מוצלחת. איכויות אלו של תקשורת ופירסום יתחזקו ככל שכוכב חמה יתקדם בתוך סימן אריה ויקבל היבט יותר ישיר של צדק.

  הירח נופל עדיין בסימן עקרב ב-26.35 מעלות וקרוב מאד לראש דרקון שנמצא באותו סימן ב-25.41 מעלות. הירח מקבל בנוסף לכך גם השפעה שלילית של שבתאי (בהיבט השלישי שלו) שנמצא ב-21.39 מעלות בבתולה.

  הצרופים הללו יוצרים מעמסה רצינית על אותם אנשים שהירח חלש במפת הלידה שלהם. הם עלולים לחוות קשיים ביכולת להביע רגשות ולחוש עצבות ודיכאון במצבים שבהם לא מעריכים אותם מספיק בעבודה. בנוסף לכך הם יכולים להרגיש שקשה להם להביע את הצרכים שלהם בצורה בהירה ונוטים לחוש עייפות ולהשתקע לגמרי לתוך רגשות עצובים. מצב זה יכול לגרום להרגשות של אי וודאות, ספקות וחוסר ביטחון ותחושות אלו עלולות להוביל לשימוש מופרז באלכוהול וסמים.

  הירח נמצא היום בנקשטרה (קבוצת כוכבים קבועה) אנורדה ומיקום זה יוצר תנועה, נסיעות, רגשות עמוקים, הערכה לאנשים שעזרו לנו בחיים ופתיחות לרגשות של חברות ואהבה.

  יום שני
  הירח עדיין נופל היום בעקרב, אולם הוא מתחיל לנוע מחוץ לסימן זה וההשפעה השלילית שהוא יוצר על המערכת הרגשית שלנו פוחתת בצורה משמעותית. הירח נמצא היום בנקשטרה ג'יישטה שקשורה להרגשת סיפוק ולחיים נכונים ויחד עם זאת לנטיה להתרגז בקלות.

  יום שלישי
  הירח סיים סוף כל סוף את הנפילה שלו במזל עקרב ונכנס היום למזל קשת. הוא מתחיל לאט לאט להתחזק והעומס הריגשי שנוצר בימים האחרונים מתחיל להתמוסס. מאדים צופה בירח בהיבט השביעי שלו. שני הכוכבים הללו מרגישים טוב ביחד וההיבט של מאדים מחזק את  ביטחון העצמי ויוצר אפשרות ליוזמות ופעילויות חדשות.

  אנרגיה ודימיון יצירתי מופיעים ועשויים לשפר את מצב הרוח. צדק צופה על הירח ממזל טלה, בהיבט התשיעי שלו. השפעתו עדיין חלשה יחסית אולם היא תתחזק בימים הבאים בצורה משעותית, כשהירח ינוע לקראת מרכז סימן קשת.

  .
  תכונותיו של כוכב צדק הן: שפע, מזל, אושר, חירות, מרחבים וצדק .

  ההיבט של צדק על הירח ומזל קשת יוצר השפעות חיוביות חזקות גם עקב העובדה שצדק שולט במזל שעליו הוא מביט וצרוף זה מחזק את הסימן והכוכבים שנמצאים בו.

  המיקום של הירח בקשת וההיבט החיובי שהוא מקבל מצדק ומאדים יוצרים גישה ישירה וחיובית לחיים, אומץ, אנרגיות גבוהות, יכולת טובה לשמור על אמונות פנימיות, החלטיות, רצון לעזור לאחרים, התמקדות חיובית בהגשמת שאיפות, עצמאות, מתן עצות טובות לאנשים אחרים, עבודה הומניטארית, אפשרות לנסיעות מוצלחות, לימוד של דברים חדשים, אהבה לפילוסופיה ועקרונות רוחניים גבוהים. הירח נמצא היום בנקשטרה מולה שקשורה ליציבות מנטאלית, שמחה ויכולת להנות מעצמים חושיים.

  יום רביעי
  הירח ממשיך להתקדם ולהתחזק במזל קשת, הוא מקבל היבט חיובי ממאדים שנמצא בסוף מזל תאומים. היבט זו מגביר את ההתלהבות והשמחה בחיים ומרענן את המערכת הריגשית שלנו. בנוסף לכך ההשפעות החיוביות שהירח מקבל מההיבט החיובי של צדק מתחילות להתבטא בצורה יותר ברורה ומגבירות את האנרגיה הרוחנית בחיים.
  הירח נמצא היום בנקשטרה פורווה שאדה שקשורה לאדיבות, סלחנות, חברים נאמנים, תחת השפעת הנקשטרה הזאת בת הזוג שלנו יכולה להעניק לנו שמחה ונחת בחיים.

  יום חמישי
  הירח עובר היום למזל גדי ואינו מרגיש שם טוב. מיקום זה יוצר תלות, קרירות, פעילות שמכוונת אך ורק להצלחה, דוגמטיות, נטיה לדיכאון, עקשנות, בעיות בפרקים ובזרימת הדם וכמו כן גישה מתודית לפעילות שעלולה להיות מוגזמת. הירח מקבל בסימן גדי היבט מקטו או זנב דרקון שנופל במזל שור.

  השפעות אלו על הירח עשויים ליצור אינטואיציה פנימית ורגישות גבוהה מידי שעלולים לעורר חוסר שקט ברמה המנטאלית. אנו עלולים להיפתח יותר לחוויות שונות אולם לא יהיה לנו פשוט ליצור סינטזה נכונה מכל הרשמים החושיים שאנו מקבלים.
  הירח נמצא היום בנקשטרה אוטרהשאדה שקשורה ליופי, עדינות, צניעות, ציות, רוחניות, חברים רבים ורוחניות.

  יום שישי
  הירח ממשיך לשכון במזל גדי ולקבל היבט חזק יותר מזנב דרקון. היבט זה עלול לחזק השפעות שליליות על הירח שרק התחילו להתבטא אתמול. הירח עבר היום לנקשטרה שארוונה שעלולה ליצור ענין בידע ובלימודים רוחניים ורגישות במערכת השתן.

  יום שבת
  הירח נמצא היום בתחילת מזל דלי. הוא מתמלא ומתחזק ויוצר השפעות חיוביות שמגבירות  את היצירתיות, מקדמות יכולת למלא שאיפות וחלומות, מגביר את כושר ההמצאה, מחזק אינטואיציה, טוב ללימודים אסטרולוגים, מעורר חשיבה על פרטים קטנים, ומאפשר התנסויות רוחניות עמוקות וצניעות.

  ההשפעות החיוביות הללו מתגברות עקב היבט של כוכב חמה שמחזק יצירתיות, חקירה מדעית אנליטית, דמיון, המצאות, ויכולת כתיבה. ההיבט של מאדים שנכנס היום לנפילה במזל סרטן מפחית קצת את ההשפעות החיוביות הללו ועלול ליצור מעט חוסר שקט ברמה הריגשית

  לוידאו של מוטי על קריאת מפת הלידה
  http://www.youtube.com/watch?v=sTPPmTWF8-Y
  לאתר של מוטי
  www.indianastro.co.il
  לדף הפייסבוק של מוטי שפי על אסטרולוגיה הודית
  http://www.facebook.com/vedastrology

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין