כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  ספורי משפחה

  אני בת 57 אמא ל3 ילדים וגם לבעל, אהבתי לעסוק בספורט והיום אני רואה בטלויזיה או מתעדכנת באינטרנט, הענפים האהובים עלי הם אתלטיקה וכדור יד.
  אוהבת כל מה שהחיים מציעים לי, בשלוש שנים האחרונות הם מציעים לי הרבה פחות, אבל אני שואבת מספיק כוחות בכדי לקחת.
  אנחנו משפחה נורמטיבית עם הרבה סיפורים מעניינים, חלקם קשים וחלקם קלים אולם הכל מטובל בהומור.

  0

  ליאור שלי ממשיך בחיפושים אחר המשפחה הביולוגית

  5 תגובות   יום שלישי, 4/10/11, 10:09

   ליאור שוב מחפש את משפחתו הביולוגית, משיחות עימו ומראייתי את ההתעסקות בנושא אני מבינה היום שעד שהוא לא יסגור את המעגל הוא ימשיך לחפש גם אם יהיו הפסקות ארוכות בין לבין, ואני מעלה כאן כתבה שהתפרסמה בברזיל על הילדים המאומצים בישראל, התמונות הן של ילדים שאומצו בברזיל וחיים בישראל,בהמשך אני מביאה את התרגום של ליאור לכתבה

   

  http://cafe.themarker.com/image/2374067/

   

   

  "חיפוש של העבר החטוף,( כותרת )

   

  סחר. הם נמכרו בעודם תינוקות ועכשיו רוצים לפגוש את ההורים הביולוגים.( הקדמה )

   

  פלוריאנאפוליס ( עיר בדרום דרום ברזיל ) - קישרי משפחה נחתכו לפני כ-שני עשורים, ובדרך הכי ברוטאלית שיש. תינוקות בעלי היסטוריה כואבת של סחר בילדים בינלאומי, עכשיו הצעירים, הקורבנות של הפרידה הזאת, מחפשים "לשחזר" ( לא ידעתי את המילה אז היא מתורגמת ישירות מהגוגל ) את מה שנלקח מהם- הזכות להכיר את הוריהם הביולוגים. בשנות ה-80, דרום ברזיל היתה פרוצה ( מבחינה חוקתית ), של כנופיות שלקחו תינוקות ומכרו אותם מחוץ לברזיל במדינות אירופה ומזרח התיכון. בישראל, ישנה קבוצה של מאומצים שמבקשים עזרה מממשלת ברזיל לפגוש שוב את משפחותיהם הביולוגיות. הם נבחרו בגלל צבע עורם ( אל תפגעי אני אישית חושב שכמה שיותר כהה עור ככה יותר סקסי ;-)...) אם היה להם עיניים כחולות או ירוקות המחיר עלה. הכנופיות היו בשליטתה של ארלט הילו, בקוריטיבה, ושל סזר פריירה ב"קמבוריו", שלהערכת המשטרה היו אחראים ליותר מ650 תינוקות שיוצאו מברזיל, באותה התקופה. באותה השנה ( אין לי מושג על איזו שנה היא מדברת...חחח ) "נחטפו" ( וזה בכוונה בגרשיים כי אף אחד לא יודע את האמת המדוייקת ) בכל המדינה כ-3000 תינוקות. קוריטיבה היא העיר המרכזית של ה"תוכנית". היום, אחרי 25 שנים, קבוצת מאומצים מברזיל בישראל, התאחדו כדי לאתר( לא מדוייק ) את העבר שנחטף מהם. אני ידעתי שאומצתי כשהייתי בן שש, ישבתי על המיטה של ההורים שלי ואמא באה לשבת איתי בעודה משחקת בשיער הראש שלי מספרת לי שיש לי שתי אמהות, אני חייכתי ולא הגבתי, כי עוד לא הבנתי את הנושא, סיפר ליאור ( 26 ), שחי בישראל והוא אחד הקורבנות מהכנופיה שסחרה בילדים, בראיון שנערך דרך האימייל."

  ****טוב זאת היתה הכתבה הקטנה בצד שמאל של העיתון למעלה, עכשיו אנחנו נרד למטה והכותרת המשנית היא: " הורים מאמצים מחכים בת"א -

   

  עם פורטוגזית שלמד ליאור , אומר שהוא חולם על לפגוש את ההורים הביולוגים, ""בכדי לאמץ כאן בישראל צריך להמתין  עד 7 שנים, ההורים שלי פגשו מישהי ברזילאית בשם ארלט הילו", לפי דברי הוריו של ליאור הם ראו את ארלט בפעם הראשונה באיזה בית מלון בת"א. "הגעתי לשדה התעופה בישראל עם עוד שני תינוקות, כמה ימים אחרי שנולדתי ( 21 יום למען הדיוק!), בשדה התעופה היו הורי המאמצים ביחד עם זוגות נוספים וארלט הילו והעורך דין צבי בזורה היה נוכח גם כן. כך, הגעתי לביתי החדש"., חוזר על ההיסטוריה שהוריו של ליאור סיפרו לו.

   

  ***עכשיו נלך לכתבה הימנית העליונה, הכותרת היא: "מחפשים בלי סוף ( קצת מוגזם אבל שיהיה חחח )

   

  עם שמות ומסמכים מזוייפים, הילדים משמאל למעלה ( אנחנו ) מקווים למצוא את המשפחות הביולוגיות ( היא התבלבלה ורשמה בטעות משפחות מאמצות במקום...) ליאור השאיר את ההיסטוריה שלו כתובה באינטרנט ומצא עזרה- סנדרה אנדרסה ואמנדה בולדק, האחראיות על האתרים לחיפוש נעדרים ברחבי ברזיל, העבירו את התיק של ליאור לקבלת עזרה(  כי הם בעצם קיבלו את האחריות על לעזור לי), כמו ליאור הופיעו צעירים נוספים שרצו לאתר את הביולוגים, " לא הצלחנו למצוא כלום למרות היעילות, חיפשנו את האינפורמציה על המסמכים וגילינו כי הם כולם מזוייפים" "מישהו מהמאומציםהגיע לברזיל כי חשב שמצא את אימו הביולוגית אך בדיקת הדיאנאיי הראתה תשובה שלילית" אמרה אמנדה.

  ע"פ סקר שנעשה, האימוצים מאוד מיסטוריים ותעודות הלידה מזוייפות. מישהי מיוחדת שהזדהתה כמו אמא של כמה ילדים אמרה " התקווה היא לאתר את האמהות האלה, בעזרת התמונות, ( ואז היא מצהירה )- שכל האמהות שילדיהם נלקחו מ85 עד 92 צריכות לחפש אותם."

   טוב, הכתבה הימנית באמצע העמוד


  escandalo mundo a legislacao :

  פירצות במערך התקנות בעולם..

   

  שערוריית הסחר בילדים בדרום ( ברזיל כמובן ) היתה כמו ( היא כתבה באופן מטאפורי - חלוקת מים ) בפאן האימוץ הלא חוקי. עד שנות ה90, נתנו לאמץ אימוץ אינטרנשיונלי.

  ישראל, מדינה שבה המון זוגות רצו לאמץ ולא הצליחו, וישראל הפכה לאחת המטרות העיקריות של הסחר הבינלאומי. מוערך כי לשם ( ישראל ) הגיעו יותר מ-2000 תינוקות באופן לא רגיל( כלומר את אני ועוד כמה, אלפים, חחח ) אם הבנתי נכון ארלט היתה באיזשהו תפקיד בבית המשפט לנוער והיא היתה ראש כנופיה של 24 שותפים בניהם : רוקחים, רופאים ועורכי דין, הכנופיה הצליחה לזייף מסמכים של תינוקות שאותם "ייצאו" לחו"ל. רכזתCEJA- הועדה השיפוטית לאימוץ בפאראנה, ג'ני ( משהו ) שחיה באופן אינטנסיבי בכל התקופה ההיא, היא עבדה ביחד עם הצוות המתואם של השופט ( אין מצב שאני מאיית את השם שלו..חחח)

  כנגד הסחר בילדים. ג'ני מספרת : " היינו צריכים לעשות עבודת שיחזור ביחד עם ה-פ.ד. ( משטרה פדרלית ), והתחלנו לעבוד ביחד גם עם בתי החולים". ג'ני זוכרת שהרגע הקשה ביותר, היה כאשר הצליחו לתפוס את האימוצים הלא חוקים, והיו צריכים לקחת את הילדים מהעתיד שלהם עם ההורים המאמצים. הזוגות המאמצים לרוב היו הקורבנות, פעם אחת הלכנו לאיזשהו בית מלון, והיה שם זוג עם שתי תינוקות תאומות, היה נדמה כי לקחנו את הנשמה של הזוג ( כאשר הם לקחו את התאומות מהזוג )." מספרת ג'ני." המון הורים ביולוגים לעולם לא אותרו" זכרה ג'ני. מפקד תחנת המשטרה "אידו רוזה" ( או משהו בסגנון ) היה אחד השוטרים במשטרה הפדרלית שעבד כדי לתפוס את הכנופיות שעבדו בחלקם בדרום ברזיל מספר : " תינוקות מ"קומבוריו" , "איטאז'אי" ו"ז'ויינויל" נחטפו' ( כל הערים נמצאות בסנטה קטרינה שבדרום ברזיל ), משם לקחה הכנופיה את התינוקות החטופים לקוריטיבה, שם נלקחו לבעל מרפאה, אח של אחד ממפקדי תחנת משטרה בפאראנה, שהיה מקבל את התינוקות ( וככל הנראה מכין את המסמכים שהיו צריכים כדי להוציאם מברזיל ), זכר מפקד תחנת המשטרה, אידו רוזה.

   

  מתחת לזה נמצאת הכתבה הקטנה עלי שאת גם ככה יודעת כבר את כל מה שרשום שם, הכתבה מדברת על הרצון שלי לפגוש את הורי הביולוגים ומה אני מוכן לעשות בשביל זה, מספרים שם עד כמה אני אוהב את ההורים הביולוגים שלי ועד כמה אין קשר בין הרצון שלי לאתר את הביולוגים לבין אהבתי את הורי..

   

  ליד הכתבה שלי מצד שמאל ישנה כתבה קטנה אני אכתוב לך אותה:

   

  "מישהי מקבוצת המתנדבות של סנדרה הצליחה ליצור קשר עם ארלט הילו, שבזמנו שימשה כמנהיגת הכנופיה, באחד התשובות שענתה דרך המייל : ""מה שעשיתי,עשיתי מתוך אהבה ומסירות"". היום אומרת ארלט, לא אפשרי בשבילי לעשות משהו עבורם ( עבורינו ). האנשים האלה ( ההורים הביולוגים ) היו אנשים צנועים ללא מגורים קבועים. היום הם נמצאים כאן ורק אלוהים יודע איפה הם.

  ואז היא ענתה על עוד שאלה שאנדראה שאלה אותה וסיפרה לה שאנחנו רוצים לפגוש את המשפחות הביולוגיות שלנו וארלט ענתה : ברצינות? אם אני אחת מהם, לעולם לא הייתי רוצה להכיר את הביולוגים שלי, בידיעה שהם הגרועים ביותר".

   

  ואז יש אותך ואת שי מהפורום של המאומצים בפייסבוק ואתם עונים על השאלה למה תרצו לפגוש את הביולוגים ואיך סיפרו לכם שאתם מאומצים...אם תרצי אתרגם את של שי.

   

  וזהו..חחח זאת כתבה קצת קשה לאור העובדה שאנחנו ממש נראים כמו חפץ שסוחרים בו ממקום למקום, אבל הכתבה מעלה את השאלה הבאה: האם אנחנו אמת מקוריטיבה או שמה אנחנו בכלל ממדינה אחרת בברזיל

  דרג את התוכן:

   תגובות (4)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     6/10/11 09:31:

   צטט: אוריתי1 2011-10-06 09:29:42

   צטט: אוריתי1 2011-10-05 06:59:46

   צטט: אוריתי1 2011-10-05 06:59:02

   צטט: ורד א. 2011-10-04 19:25:54

   מאד מקווה שיום אחד ימצא את הוריו הביולוגיים.

    

    

    

   אני מאמינה שהיום הזה יגיע, היום קמה קבוצה בברזיל שעוזרת לו ואני מאמינה שבשלב מסוים אני אכתוב לכם שהוא סגר מעגל

     6/10/11 09:29:

   צטט: miliageyev 2011-10-05 22:46:34

   גם אני אומצתי בברזיל ב1980 (מהראשונים לפי הבנתי). מופיע לי בתעודות לידה שם של אישה בשם לוסי פירירה וגיזלה ויינסברג. השמות מוכרים למישהו?

    

    

   הי מילי, השמות שאת מזכירה לא אומרים לי כלום , אולם אני לא מכירה את כל השמות , לשם כך תצטרכי לפנות לליאור שמכיר פחות או יותר את כל הנפשות. חפשי אותו בפייסבוק או כתבי לי במסר

     5/10/11 22:46:
   גם אני אומצתי בברזיל ב1980 (מהראשונים לפי הבנתי). מופיע לי בתעודות לידה שם של אישה בשם לוסי פירירה וגיזלה ויינסברג. השמות מוכרים למישהו?
     5/10/11 07:23:
   סיפור עצוב עם תחושה שלמעשה התינוקות ניצלו מגורל קשה.מאחלת שתמצא את הוריך הביולוגים

   פרופיל

   אוריתי1
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   ארכיון