כותרות TheMarker >
  ';

  FTTH Israel

  FTTH Israel - סיב אופטי לכל בית ועסק בישראל

  הסיבים האופטיים משנים את חיינו: הם יאפשרו לנו להתחבר לטלויזיה היי דפינישין , ערוצי קול,מידע ותקשורת דיגיטלית ברוחב פס של מאות מגה-ביט. נוכל ללמוד ולעבוד מהבית - לגור במצפה רמון ולהרגיש בתל-אביב.

  ארכיון

  האינתיפאדה של הרופאים המתמחים

  13 תגובות   יום חמישי, 6/10/11, 20:17

  משרד האוצר חתם כנראה הסכם אוילי עם ההסתדרות הרפואית וכנראה לא הבין שאינתיפאדת המתמחים תהרוס את הכל. האם הרופאים השובתים למדו את שיטת ערפאת והחמאס : כשהרשות הפלסטינית מגיעה להסכם עם ישראל תמיד יש את החמאס שיכול להמשיך את המאבק ולקבל עוד. היום זה נעשה בעזה במשולש ישראל-חמאס וג'יהאד. כך אולי גם ההסתדרות הרפואית והרופאים המתמחים, מנסים לקבע את ההסכם הקיבוצי אבל מפיקים עוד מהאינתיפאדה של המתמחים. 


  לתומי חשבתי שמדובר בציבור של דפוקים ואכן הם עובדים קשה, אבל משמיעת הדרישות שלהם מתברר שהתמיכה הציבורית לה זכו והקשר של מאבקם לטובת החולים ושיפור הרפואה הציבורית בארץ קלוש ביותר.

  ''

  אידלמן שבת רעב בשבילם , האם עוקץ או נעקץ.


  אמש האזנתי למתמחים בכלי התקשורת ולא האמנתי, הדרישה החשובה ביותר שלהם זה שהמומחים לא יתנו תורנות אחת בשבוע כפי שסוכם בהסכם הארצי, למרות התשלום של 3000 שקלים להתמחות. הרי זו דרישה הקשורה למומחים ולמה המומחים הסכימו לה בהסכם הארצי , אולי כי ידעו שהאינתיפאדה בא תבא ותשפר את מצבם.

  ''

  דבר האינתיפאדה של המתמחים: שהבוסים לא יעשו תורנויות.


  דרישה שניה זה קיצור ההתמחות לשלש שנים שמשמעותה רווחת יתר למומחים ועומס גדול יותר על המתמחים שיבואו בתור ומחסור חמור בנוכחות רופאים בבתי החולים, כי יהיו פחות רופאים מתמחים והרי גם תורנות המומחים תבוטל לפי דרישת המתמחים. אכן גן עדן למומחים ולשרותי הבריאות הפרטיים וגהינום לחולים בבתי החולים.


  נושא שלישי זה הכנסת תוספות השכר לשכר היסוד שזה אולי מוצדק אבל גם זה יגרום להעלאת שכר למומחים לעתיד בנוסף למה שניתן להם בהסכם הארצי.


  אכן אינתיפאדה מוצלחת, לרעת החולים ולטובת המומחים ועוד כזו שזוכה לתמיכה ציבורית. אכן איוולת .

  ''

  שטיניץ נכנס למלכודת הרופאים.


  שר האוצר שטיניץ שחתם הסכם עם הרופאים ביודעו שהצעירים המתמחים במרכזי הרפואה הגדולים מתכננים אינתיפאדה ראוי  לביקורת נוקבת . האם זה חוסר ניסיון או תרגיל עוקץ של הרופאים או שניהם ביחד. נדע זאת בימים הקרובים.

  דרג את התוכן: