כותרות TheMarker >
  ';
  0

  העתיד, מנהיגות, סטיב ג'ובס, גוגל וכל השאר

  2 תגובות   יום שישי , 14/10/11, 01:39
  ד"ר אריק שמידט, יו"ר גוגל פורס את משנתו לגבי העתיד מדבר על מהי מנהיגות, מהלל את סטיב ג'ובס ומפאר את גוגל.  מהו עתיד וכמה זמן זה ? היא שאלה שתלויה בנשאל.  העתיד תלוי בכיון ובהתמדה שיש לנמצאים בהווה.
  סטיב ג'ובס. היה לו חזון, יכולות ואמביציה גבוהות עד כדי כך שהצליח "להגיע לעתיד" שלו. הוא גם היה מנהיג. עיצוב המחשב הביתי תוך הקפדה על פרטים, יופי ואסתטיקה שנתנו לו גוון של "אנושיות". כל זאת הוא עשה לבד ביהירות ויעילות.  בגוגל עובדים אחרת ונותנים לרעיונות לצוף מלמטה למעלה או הפוך.  וכמו שהרשת עובדת, אוסף של מידע מכל העולם כך הם מנהלים את חברתם.  
    גוגל. יש תכנון לארגן את כל המידע האנושי בצורה נגישה וברורה. הם לא יודעים מתי יסיימו אבל יש להם חזון (כסף), ומנהיגות. הם בדרך לשם.
  המנהיגים שלנו, בארה"ב בארץ אין יכולת להגשים חזון ארוך טווח (אם יש להם) מעבר לקדנציה שמוכתבת ע"י תקציב שמצומצם לזמן מוגבל.  המערכות הציבוריות של המדינות והממשלות מוקצבות מראש לחיים קצרים ואינן מתחדשות אלא נשענות על הישן והמוכר. בחברה דינמית שצמאה לשינוי איך נבנה כך את עתידנו? החיים הדיגיטליים, המקוונים והמהירים, מה שפעם היה העתיד נהייה ההווה.  קיים פער גדול בין המערכות הכבדות והאטיות למציאות הגמישה והזריזה. חוסר ההתאמה הזה הוא עניין שיש לשים עליו את הדעת. הגבולות הבין לאומיים ולאומניים מטשטשים, הגלובליזציה מתעצמת. אנשים מתחזקים, מתפתחים ומתקדמים. המנגנונים החברתיים-בין אישיים ששמרו פעם על מסגרת החיים נפרצים וצריך ליישר קו, בקו הקדמי ביותר, עם כולם.

  בשפה רהוטה (אנגלית) ובטוב טעם יגזול לכם ד"ר אריק שמידט כשעה מחייכם.  
  ''

   

  דרג את התוכן:

   הרכבים - מופעים - ו...

   תיווי

   פסנתר ג׳אז בכרמיאל

   Jazz Band Reception Wedding in Israel