כותרות TheMarker >
  ';
  0

  מזל המרחבים, הרב גוניות ועוד - מזל קשת : חלק 1

  91 תגובות   יום שישי , 25/11/11, 12:48

  השנה ב-22 בנובמבר בערך שעה 18:08 לפי שעון ישראל השמש נכנסה למזל קשת אחרי ששהתה קודם במזל עקרב. השמש תשהה השנה במזל קשת עד 22 בדצמבר בערך שעה 07:30 לפי שעון ישראל ואז תעבור למזל הבא בגלגל המזלות – מזל גדי. קשת הוא המזל ה-9 בגלגל המזלות. אחרי העקרב המסמל את מימד העומק,  יצרים,   והבטחת עצם הקיום בא מזל החופש, המרחבים, השפע, האופטימיות, הרב גוניות וכל מה שקשור במימד הרוחב. הפוסטים יוקדשו בעיקר לאלו שמזל האופק שלהם הוא קשת ופחות לאלו שמזל השמש שלהם הוא קשת וכן ינתחו את השפעות המזל על מפת הלידה וההורוסקופים ככל שהוא מופיע בהם, לאו דווקא כמזל שמש או אופק.

   

  הכוכב השולט במזל הוא כוכב צדק אשר לו תכונות רבות משותפות עם הקשת.  הקשת הוא ה-3 והאחרון שבין המזלות השייכים ליסוד האש אשר תכונותיו הפיזיקליות הבסיסיות הן: חם, יבש, מהיר וחזק. יסוד זה מתבטא במזל בתכונות כמו בטחון עצמי , חיוניות, אופטימיות, התלהבות, ספונטניות, מוחצנות וכן מרץ שבא אצלו (בשילוב עם האיכות המשתנה/מסתגלת) לידי ביטוי בהימצאות בטיולים ובאופיו הספורטיבי של המזל. מזל קשת הוא ה-5 שבין 6 המזלות השייכים לכיוון המוחצן - כיוון המתבטא אצלו באופיו הפתוח שמגיע עד לכדי קשרים רבים עם  מגוון אנשים מרחבי העולם. לכיוון המוחצן שייכים כל המזלות שמספרם הסידורי בגלגל המזלות הוא אי זוגי: כל 3 מזלות האש וכל 3 מזלות האוויר.

   

  קשת הוא המזל ה-3 מבין 4 המזלות השייכים לאיכות המשתנה הקרויה גם האיכות המסתגלת – שייכות המתבטאת בין השאר בתכונות כמו הימצאות בתנועה (במיוחד נסיעות לחו"ל), הרב גוניות שהמזל מסמל ועוד. מבחינת חציונים, מזל קשת שייך לחציון השני של גלגל המזלות- חציון המבטא באופן רחב יותר ופחות אישי תכונות של המזלות שבחציון הראשון של גלגל המזלות. אצל הקשת זה בא לידי ביטוי בכך שהוא מסמל הימצאות בתנועה באופן שתכופות רחב יותר מאשר מזל תאומים הנמצא בחציון הראשון ומסמל בעיקר נסיעות קצרות. מזל תאומים קוטבי למזל קשת ונמצא בגלגל המזלות 6 מזלות אחריו ולפניו. ובעוד תאומים מסמל סביבה קרובה, שכנים, אחים ואחיות וקרובי משפחה הקשת מסמל את חו"ל ובעיקר ארצות מעבר לים ואנשים ממוצא זר.

   

  מזל קשת הוא המזל ה-3 והאחרון שבין שלושת המזלות בהן השמש שוהה כאשר בחצי הכדור הצפוני חלה עונת הסתיו שבה הימים גם קצרים מהלילות וגם הולכים ומתקצרים. מבחינת רבעונים, הקשת הוא ה-3 והאחרון שבמזלות הרבעון השלישי בגלגל המזלות המקביל לעונת הסתיו. המהות של רבעון זה היא הכרת הזולת. בעוד מזל מאזניים השייך לאיכות היוזמת מסמל יוזמה ליצירת שותפות עם הזולת ויזימת פעילויות להכרתו , ובעוד העקרב השייך לאיכות היציבה מסמל את האופי הכי מבוסס של הכרת הזולת (בין השאר במיניות שהוא מסמל) הרי שהקשת כשייך לאיכות המשתנה/מסתגלת מסמל את האופי הכי רב גוני של הכרת הזולת : הכרת אנשים מארצות שונות ומעמים ודתות אחרות ועם מגוון של דעות, תכונות אופי ומנהגים.

   

                      ''

   

  סמל המזל הוא הקנטאור- דמות המורכבת מגוף של סוס וראש של אדם המחזיק בידו חץ וקשת. הסוס מסמל את הצד החיותי ואוהב הטבע, התנועה והמרחבים הארצייםשבקשת בדומה לסוס ואילו האדם המחזיק בידו חץ וקשת מסמל את רוחב אופקיו ושאיפתו לגבהים אינטלקטואלים.  כמו הקשת שבשמיים, כך גם מזל זה הוא ססגוני באופיו. הקשת - מזל השפע, המרחבים, ההצלחה והאופטימיות- ניחן באופטימיות , הומור מפותח ושמחת חיים כשם שהתאום הקוטבי לו הוא קליל ושופע עליצות וחיוניות. יש וקולו יכול להזכיר צהלת סוסים. יש במזל אהבה גדולה לחופש ולמרחבים ורתיעה מכל דבר חונק, צר או מגביל או שמטיל מחויבויות גדולות מדיי - מה שיכול להתבטא למשל בלבוש חופשי ולא מהודק מדיי או נטייה להשאיר את החלונות פתוחים גם במזג אוויר סוער ובמקרים מסוימים אפילו קלסתרופוביה – פחד ממקומות סגורים.

   

  כפי שעוד נראה בהמשך, הקשת המשלב את הכיוון המוחצן עם האיכות המשתנה/מסתגלת הוא "איש העולם הגדול" בדומה לתאום הקוטבי לו ולרוב באופן רחב יותר. אצלו תמיד "העולם גדול" ותמיד יש קשת רחבה של אפשרויות והזדמנויות שעם לא הרבה מאמץ (ולעיתים קרובות אפילו בעזרת נס משמיים...) אפשר לגלות אותם. גם אם העבר היה לא מוצלח, הקשת תמיד סולח על העבר ומסתכל קדימה כמו סוס הנכון תמיד לדהור בשמחה. ואם בעבר היה משהו טוב שנגמר? אז בשביל הקשת האוהב גיוון והימצאות בתנועה כמו התאום הקוטבי לו תמיד מענין להתנסות בדברים חדשים ותמיד גם ההווה והעתיד יכולים להיות יפים. בדומה לתאום אין הקשת מתענין מדיי במה שקשור בעבר, על הטוב והרע שבהסתכלות על העבר ולימוד ממנו.

   

  העיקר אצלו ליהנות מההווה וגם העתיד נראה מזהיר. לקשת רוח צעירה (שלפעמים עלולה להתבטא ב"ילדותית"). הקשת מאמין תמיד שהמזל הוא שלו - אגב רווחת האמונה שפרסת הסוס מביאה מזל - ומי שהקשת דומיננטי בגורלו יכול ליהנות מהצלחות שרבות מהן באו במזל ומהרבה ניסים. לא פלא שחג החנוכה- חג הניסים והנפלאות- חל בחודש כסלו שמזלו קשת. לעיתים אותה אופטימיות ואמונה במזל ביחד עם אופיו ההרפתקני של הקשת עלולים לגרום לנטייה לקחת סיכונים גדולים מדיי וחוסר זהירות מספקת. גם תחום ההימורים מסומל ע"י מזל קשת. אפילו שאינו טיפוס מתנשא כמו האריה או אפילו הטלה (2 מזלות האש האחרים ), הרי שבטחון עצמי לא חסר לו ולעיתים עלול (כמו גם האופטימיות שבו) להיות קצת מופרז .

   

  מזל השפע וההצלחה קשת ניחן גם ברוחב לב ונדיבות וקיים אצלו רצון לחלק מ"העודפים" שזכה בהם מי שהקשת דומיננטי בגורלו למי ש"חסר לו" כמו רובין הוד (שהחזיק בידיו חץ וקשת) ובדומה לנר התשיעי (כמספרו הסידורי של מזל אופטימי זה בגלגל המזלות) של חנוכה: אותו "השמש", הנותן מאורו לשאר הנרות. ובדומה לשמש "הנודד" מנר לנר כך גם הקשת הוא מזל הנדודים. גם הסביבון של חנוכה (חג שאגב יש בו גם מוטיבים של אש כמו נרות ולפידים) יכול לסמל את מוטיב ההימצאות בתנועה מתמדת של הקשת. המשך בפוסט הבא.

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (91)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     28/12/11 23:22:

   צטט: כותבת אותי 2011-12-28 20:16:08

   בפוסט הזה אתה מוצא הרבה תכונות משותפות בין הקשת לתאומים וזו שאלתי :הנכד שלי שהוא רק בן שנתיים וחצי הוא מזל תאומים עם אופק קשת זה אומר שהתכונות האלה מועצמות?

    מאד יכול להיות. ליתר דיוק, יותר סביר שיש לו בעיקר תכונות של מזל קשת.

     28/12/11 20:16:
   בפוסט הזה אתה מוצא הרבה תכונות משותפות בין הקשת לתאומים וזו שאלתי :הנכד שלי שהוא רק בן שנתיים וחצי הוא מזל תאומים עם אופק קשת זה אומר שהתכונות האלה מועצמות?
     3/12/11 11:55:

   צטט: * אילת השחר * 2011-12-02 02:55:54

   ברכות ומזל טוב ליום ההולדת.

   -

   מאחלת בהצלחה - לכולנו,

   ושבת של שלום ואהבה.

    

   ''

   המחשבה ללא מעשה,
   היא כמו מלך ללא מלכות.

    תודה רבה.

     3/12/11 11:55:

   צטט: דויד25פךח 2011-11-30 15:24:18

   מעניין ....הרבה פרטים יכולים לשלב מזל אחד.

    נכון.

     2/12/11 02:55:

   ברכות ומזל טוב ליום ההולדת.

   -

   מאחלת בהצלחה - לכולנו,

   ושבת של שלום ואהבה.

    

   ''

   המחשבה ללא מעשה,
   היא כמו מלך ללא מלכות.
     30/11/11 15:24:
   מעניין ....הרבה פרטים יכולים לשלב מזל אחד.
     30/11/11 12:27:

   צטט: שושה נאור 2011-11-30 12:01:54

   מזל טוב, אמנם באיחור מה, אל נראה לי עדיין חיוני ! מאחלת לך מימוש מועצם, שפע מכל דבר: אהבה, בריאות, קריירה ... מאחלת לך שתהנה ממה שכבר יש לך, שתשיג את מה שנחוץ לך ואת מה שנכון לך. המאמר שלך כרגיל מקיף ויסודי. אשמח לקבל כזה בפברואר - דלי

    תודה רבה לך. מקבל  מזל טוב גם באיחורחיוך. על מזל דלי כבר כתבתי בעבר 2 פוסטים: (1) (2וצפויים  עוד 2-3 פוסטים שאכתוב על המזל כשזה יהיה רלבנטי לתקופה בשנה.

    

     30/11/11 12:01:
   מזל טוב, אמנם באיחור מה, אל נראה לי עדיין חיוני ! מאחלת לך מימוש מועצם, שפע מכל דבר: אהבה, בריאות, קריירה ... מאחלת לך שתהנה ממה שכבר יש לך, שתשיג את מה שנחוץ לך ואת מה שנכון לך. המאמר שלך כרגיל מקיף ויסודי. אשמח לקבל כזה בפברואר - דלי
     29/11/11 22:21:

   צטט: (הגלגל) 2011-11-29 13:18:55

   מרתק, גם אני ממחלקות 'העודפים':) אשמח אם תבוא אלי לקיר ותקרא משהו קצר ובהומור על המזל הזה, חושבת שתתחבר וכן...אוטוטו בת 41 בתאריך 12.12

    אזכור לומר לך מזל טוב. קראתי וכיכבתי את הפוסט שלך, פוסט נחמד.

     29/11/11 13:18:
   מרתק, גם אני ממחלקות 'העודפים':) אשמח אם תבוא אלי לקיר ותקרא משהו קצר ובהומור על המזל הזה, חושבת שתתחבר וכן...אוטוטו בת 41 בתאריך 12.12
     28/11/11 21:15:

   צטט: iri20 2011-11-28 19:38:48

   פוסט מרתק.. אמיר במה שונה הסקירה שלך לגבי אופק קשת לסימן שמש קשת?

   התשובה לשאלה הזו יכולה להתיחס לא רק לגבי מזל קשת, אלא בכלל לכל המזלות - מה ההבדל בין מזל אופק ומזל שמש. אתחיל במה שקראתי פעם בספר של טלילה סטן "המזל האישי שלך" על ההבדלים. האופק מסמל את הארצי והחומרי ולפיכך את הנסיבות בעולם הזה ואילו השמש (הכוכב המסמל את האישיות) מסמלת יותר את הרוחני והאינסוף. בגלל זה מזל אופק יכול יותר לסמל את האישיות כפי שהיא מתגלה בנסיבות העולם הזה ואילו השמש יכולה יותר לסמל את האישיות במישור הרחני - נפשי (ולפי מה שקראתי במקומות אחרים, את הנשמה ה"אמיתית" אחרי שהיא מסיימת לחיות בעולם הזה). בגלל כל זה, מזל קשת המסמל מסעות ומרחבים יכול כמזל אופק לסמל קצת יותר מסעות ,ומרחבים ארציים ואילו כמזל שמש יכול לסמל קצת יותר "הפלגות רוחניות" ומרחבים רעיוניים. אבל, בד"כ ההבדלים בין השפעה של מזל כמזל שמש והשפעה של מזל כמזל אופק אינם גדולים ואדם עם מזל אופק קשת יכול גם לנבור בספרי פילוסופיה ואדם עם שמש קשת יכול לטייל הרבה בעולם.

    

   לפי ספר זה, ויש אולי הגיון בדבר, יש רק 2 מזלות שבהם יש הבדל מספיק חשוב בין מזל אופק למזל שמש והם מזל שור ומזל עקרב הקוטבי לו. השור (המזל המסמל את "גן עדן") כמזל אופק יכול לסמל שאיפה לגן עדן במובן היותר חומרי וכמזל שמש במובן היותר רעיוני של מציאות נוסטלגית  אליה שואפים לחזור. בעקרב כמזל שמש יכולות להתגלות תכונות ארסיות למדי הנובעות מ"הפנימיות האמיתית" של האדם ואילו כמזל אופק התכונות הארסיות עלולות להתגלות בנסיבות הארציות של העולם הזה ויש שמזל אופק עקרב יכול לסמל נסיבות גורל בהן נופלים קורבן לתכונות ארסיות , יצרים ותככים של אנשים אחרים. אבל, גם בלי להיכנס ל"אני האינסופי" בהחלט גם מזל אופק עקרב יכול לסמל תכונות ארסיות למדיי כמו במקרים של לנין ומוסוליני וכמובן אין זה הכרחי תמיד שבמזלות שור ועקרב האופק והשמש יהיו שונים אחד מהשני מבחלינת ההשפעות, רק שעדיין ההבדלים לרוב יותר ברורים.

    

   עד כאן מה שקראתי. ועכשיו מה שאני חושב ועוד מה שידוע לי. אז אולי השמש מסמלת את "האני האמיתי" זה שמתגלה כאשר הנשמה נפרדת מהעולם הזה וחוזרת ל"אינסוף" (במידה וקיים דבר כזה "האני האינסופי"). בכל מקרה, אכן תכונות האופי בעולם הזה מגולמות ע"י מזל האופק (כמובן שגם זה רק גורם אחד, ככל שהוא חשוב בקביעת האישיות), כי לא נראה הגיוני שקבוצות שלמות של אנשים שנולדו בתקופה רציפה של חודש אחד יהיו בעלי תכונות בסיסיות דומות. הרבה יותר הגיוני שקבוצת אנשים שנולדה ברצועת זמן מסוימת ביממה הנמשכת בערך כשעה וחצי עד שעתיים וחצי בכל יממה יהיו לה באופן כללי תכונות בסיסיות באופי. כל זה כמובן במידה והאופק משפיע על האישיות, כי כאמור חשובה מפת הלידה בכלל וחשובים גם ההיבטים שיוצרים הכוכבים השולטים במזל האופק וכן (במידה ויש) כוכבים הממוקמים במזל האופק וכמובן גם ההיבטים שהם יוצרים, אם יש.

    

    ובדומה להיבטים שיוצרים הכוכבים השולטים במזל האופק , מה שיכול להשפיע על ביטויי האישיות על פי מזל השמש זה היבטים שהשמש יוצרת עם כוכבים אחרים מתוך המזל בו היא ממוקמת, במידה והיא יוצרת. למשל, אם מאדים ממוקם ממש בהתחלת מזל טלה והוא יוצר היבט ריבוע (היבט שלילי של בערך 90 מעלות) עם השמש המממוקמת בסוף מזל קשת, ההשפעה על האופי יכולה להיות שונה מאשר במצב שמאדים ממוקם בדיוק באותו מקום במפת הלידה אך יוצר היבט של ריבוע עם שמש הממוקמת בתחילת מזל גדי.. אך עדיין, לפחות כשמדברים על נסיבות העולם הזה, זה פחות חשוב בקביעת האישיות ממזל אופק והיבטים שונים הקשורים למזל האופק (או לבית 1 המסמל את האישיות במפת הלידה) . 

     28/11/11 19:58:

   צטט: iri20 2011-11-28 19:38:16

   מאוד התחברתי .. הקשת לא אוהב חולצות עם צוורון גולף כי זה חונק, ותמיד החלון חייב להיות קצת פתוח. נסיעות ותרבויות הן מרתקות עבורו, יש פתיחות רבה וקבלה של השונה ממנו. ויש לו חברים מכל העולם, כל הצבעים והמינים והגזעים.

   נכון.  

     28/11/11 19:38:
   פוסט מרתק.. אמיר במה שונה הסקירה שלך לגבי אופק קשת לסימן שמש קשת?
     28/11/11 19:38:
   מאוד התחברתי .. הקשת לא אוהב חולצות עם צוורון גולף כי זה חונק, ותמיד החלון חייב להיות קצת פתוח. נסיעות ותרבויות הן מרתקות עבורו, יש פתיחות רבה וקבלה של השונה ממנו. ויש לו חברים מכל העולם, כל הצבעים והמינים והגזעים.
     27/11/11 23:36:

   צטט: ליריקה... 2011-11-27 22:50:38

   מזל טוב, אמיר. שנה נהדרת שתהפוך לשרשרת .. תודה על העניין שנשמר בתוך הטקסטים ואינו כלה. זה קשור לחנוכה.. ? :))

   תודה רבה לך. בחג חנוכה שחל בחודש כסלו שמזלו קשת אכן יש  מוטיבים שונים שמזכירים את מזל קשת. 

     27/11/11 22:50:
   מזל טוב, אמיר. שנה נהדרת שתהפוך לשרשרת .. תודה על העניין שנשמר בתוך הטקסטים ואינו כלה. זה קשור לחנוכה.. ? :))
     27/11/11 15:00:

   צטט: רונן כ. 2011-11-27 14:26:46

   מזל טוב אמירוס, מאחל לך המון אהבה, שמחה, אושר ועושר, ושיגיע העושר תחלק לכולנו :)

   תודה רבה.  

     27/11/11 14:52:

   צטט: *Shmulik* 2011-11-27 12:59:41

   מזל טוב אמיר...שתהיה לך שנה נפלאה ואינסוף רגעי אושר ואהבה... תמשיך כמובן עם הפוסטים המעניינים...

    תודה רבה.

     27/11/11 14:26:
   מזל טוב אמירוס, מאחל לך המון אהבה, שמחה, אושר ועושר, ושיגיע העושר תחלק לכולנו :)
     27/11/11 12:59:
   מזל טוב אמיר...שתהיה לך שנה נפלאה ואינסוף רגעי אושר ואהבה... תמשיך כמובן עם הפוסטים המעניינים...
     27/11/11 12:38:

   צטט: Etel Gilai 2011-11-27 12:11:26

   מזל טוב

   תודה גם לך. 

     27/11/11 12:37:

   צטט: מיכל..shalev 2011-11-27 11:16:49

   מזל טוב לך בט' בכסלו בו גובר מזלך. לכן נצל יום זה להוספה בתורה תשובה ומעשים טובים -זה ילווה אותך לכל השנה הבאה. בהצלחה.

    תודה על הברכה. אני נוהג לציין יום הולדת לפי התאריך הלועזי, אבל מענין גם לחשוב על התאריך העברי שיחול בשבוע הבא ביום שני. כחב"דניקית את בטח יודעת שט' בכסלו הוא יום הולדתו ופטירתו של רבי זלמן שניאור מלאדי. מעבר לזה לא ידוע לי על אירועים חשובים  ביהדות בכלל או בקבוצות מסוימות ביהדות שקשורים לט' בכסלו.

     27/11/11 12:27:

   צטט: כמו שיר שנוגע 2011-11-27 07:26:04

   מזל טוב אמיר..תודה ששיתפת,היה לי מעניין מאוד.

    שמח לשמוע.

     27/11/11 12:26:

   צטט: טהור 2011-11-27 01:05:22

   מזל טוב
   ותודה על המידע

   בבקשה. 

     27/11/11 12:11:
   מזל טוב
     27/11/11 11:16:
   מזל טוב לך בט' בכסלו בו גובר מזלך. לכן נצל יום זה להוספה בתורה תשובה ומעשים טובים -זה ילווה אותך לכל השנה הבאה. בהצלחה.
     27/11/11 07:26:
   מזל טוב אמיר..תודה ששיתפת,היה לי מעניין מאוד.
     27/11/11 01:05:
   מזל טוב
   ותודה על המידע
     26/11/11 21:24:

   צטט: Vivi K 2011-11-26 20:39:07

   אמיר, מזל טוב הרבה כייף ואושר.

   ממני קשתית גם כן

   מזל טוב גם לך. 

     26/11/11 21:23:

   צטט: ♥♥ מגירת הלב ♥♥ 2011-11-26 19:11:44

   מזל טוב איש..היה לי מעניין לקרוא..בכל זאת שתי בנותיי בנות מזל קשת..תודה שהבאת.בריאות ואושר.

    תודה רבה. נחמד לשמוע. ותמסרי מזל טוב לבנותייך.

     26/11/11 21:22:

   צטט: li2012 2011-11-26 17:25:45

   כבר הרבה זמן שלא קראתי ניתוח אסטרולוגי שריתק אותי ככה... כל הכבוד! ומזל טוב! שבוע קסום, מלא בחוויות ששווה לזכור, לי

    נחמד לשמוע. תודה לך.

     26/11/11 21:21:

   צטט: צחיתוש 2011-11-26 16:24:53

   תודה ששיתפת בפוסט מרתק ומעניין

   אשמח לקרוא עוד ועוד

   שבת מבורכת בחום ואהבה צחיתוש

   בבקשה. יהיו עוד פוסטים.

     26/11/11 21:19:

   צטט: אלונה indigoline 2011-11-26 13:27:07

   פוסט מעניין, תודה :)

   ומזל טוב 

    תודה רבה.

     26/11/11 20:39:

   אמיר, מזל טוב הרבה כייף ואושר.

   ממני קשתית גם כן

   מזל טוב איש..היה לי מעניין לקרוא..בכל זאת שתי בנותיי בנות מזל קשת..תודה שהבאת.בריאות ואושר.
     26/11/11 17:25:
   כבר הרבה זמן שלא קראתי ניתוח אסטרולוגי שריתק אותי ככה... כל הכבוד! ומזל טוב! שבוע קסום, מלא בחוויות ששווה לזכור, לי
     26/11/11 16:24:

   תודה ששיתפת בפוסט מרתק ומעניין

   אשמח לקרוא עוד ועוד

   שבת מבורכת בחום ואהבה צחיתוש

     26/11/11 13:27:

   פוסט מעניין, תודה :)

   ומזל טוב 

     26/11/11 13:05:

   צטט: אסתר רבקה 2011-11-26 12:15:37

   מקסים וחכם הבאת את המזל המיוחד הזה

   תודה. אכן השפע, האופטימיות, המרחבים  וההצלחה שהוא מסמל הופכים אותו למיוחד, אם לזה התכוונת. למרות שבכל מזל אפשר למצוא דברים מיוחדים ומרתקים. אחת השאלות הכי מענינות שאנסה להתיחס אליה בפוסט ה-3 או ה-4 על המזל- כמה שאפשר ומעבר למה שכתבתי כבר כאן - תהיה היותו של הקשת מזל סתווי ,למרות מה שהוא מסמל.

     26/11/11 12:15:

   צטט: אירית שני 2011-11-26 07:52:28

   ברכות חמות ליום ההולדת.הרבה אושר ובריאות!

    ותודה גם לך.

     26/11/11 12:15:
   מקסים וחכם הבאת את המזל המיוחד הזה
     26/11/11 12:14:

   צטט: אור2011 2011-11-26 07:41:45

   מזל השפע וההצלחה

    כן, נכון.

     26/11/11 12:14:

   צטט: *מרוית באהבה.* 2011-11-26 05:31:40

   מזל טוב יקירי.
   המון אושר בריאות ואהבה.
   עד 120 שנה.
   כל שתבקש לו יהי.
   ממני אליך חיבוקי עטוף באהבה.
   שבת שלום ומחוייכת ...♥♥♥

   ''

    

   תודה רבה לך. טוב לראות אותך שוב.

     26/11/11 12:12:

   צטט: סנופה 2011-11-26 05:13:34

   מזל טוב והמשך נפלא

    תודה לך.

     26/11/11 12:11:

   צטט: גילה.... 2011-11-26 04:51:13

   מזל טוב אמיר חמודי. מאחלת לך המון אושר, בריאות הצלחה ואהבה. כל טוב ועד מאה כעשרים :-)) ד"ש להרצליה :-)) **

    תודה רבה.

     26/11/11 12:11:

   צטט: ג.ג.ג. 2011-11-26 01:58:46

   מזל טוב אמיר....המזל שלנו משותף.... תודה על מי שאנחנו גליה

    אז מזל טוב גם לך.

     26/11/11 12:09:

   צטט: אדם קדם 2011-11-26 00:32:44

   מזל טוב שפע אור , אושר ונחת. קראתי בעיון רב, כי ששייך למזל זה היה מעשיר מעניין ומסביר . תודה ששתפת שישבת מבורכים לך ולבני ביתך.

    תודה רבה. מאחל גם לך מזל טוב ליום הולדתך הקרוב.

     26/11/11 12:08:

   צטט: ורד אוריאל 2011-11-25 20:41:39

   מזל טוב ליום הולדתך. מאחלת לך הרבה אושר, שמחה ובריאות טובה.

    תודה. מאחל גם לך.

     26/11/11 12:07:

   צטט: פייפרלס ישראל 2011-11-25 20:37:19

   טוב , מבין יותר את זוגתי:)

    נחמד לשמוע.

     26/11/11 12:05:

   צטט: נחרצה 2011-11-25 20:26:46

   אמיר,

   מזל טוב ליום הולדתך.

   מאחלת לך אהבה בהמונים.

   בריאות ונחת והעיקר שתהיה מאושר.

   סיגל.

    

   ''

    

   תודה רבה לך. מאחל גם לך.

     26/11/11 12:04:

   צטט: אלקטרוטרם 2011-11-25 19:46:53

   כיף שבאתי בדיוק בזמן יום הולדת שמח לנו!

    תודה רבה.

     26/11/11 12:03:

   צטט: זהר צפוני 2011-11-25 19:08:00

   שפע ברכות ליום הולדתך

    תודה רבה לך.

     26/11/11 12:03:

   צטט: רפאל אלמוג 2011-11-25 17:41:31

   מזל טוב, אושר, נחת והכי חשוב: ב-ר-י-א-ו-ת !!!

    תודה. אתה צודק.

     26/11/11 07:52:
   ברכות חמות ליום ההולדת.הרבה אושר ובריאות!
     26/11/11 07:41:
   מזל השפע וההצלחה
     26/11/11 05:31:

   מזל טוב יקירי.
   המון אושר בריאות ואהבה.
   עד 120 שנה.
   כל שתבקש לו יהי.
   ממני אליך חיבוקי עטוף באהבה.
   שבת שלום ומחוייכת ...♥♥♥

   ''

     26/11/11 05:13:
   מזל טוב והמשך נפלא
     26/11/11 04:51:
   מזל טוב אמיר חמודי. מאחלת לך המון אושר, בריאות הצלחה ואהבה. כל טוב ועד מאה כעשרים :-)) ד"ש להרצליה :-)) **
     26/11/11 01:58:
   מזל טוב אמיר....המזל שלנו משותף.... תודה על מי שאנחנו גליה
     26/11/11 00:32:
   מזל טוב שפע אור , אושר ונחת. קראתי בעיון רב, כי ששייך למזל זה היה מעשיר מעניין ומסביר . תודה ששתפת שישבת מבורכים לך ולבני ביתך.
     25/11/11 20:41:
   מזל טוב ליום הולדתך. מאחלת לך הרבה אושר, שמחה ובריאות טובה.
     25/11/11 20:37:
   טוב , מבין יותר את זוגתי:)
     25/11/11 20:26:

   אמיר,

   מזל טוב ליום הולדתך.

   מאחלת לך אהבה בהמונים.

   בריאות ונחת והעיקר שתהיה מאושר.

   סיגל.

    

   ''

     25/11/11 19:46:
   כיף שבאתי בדיוק בזמן יום הולדת שמח לנו!
     25/11/11 19:08:

   שפע ברכות ליום הולדתך

     25/11/11 17:41:
   מזל טוב, אושר, נחת והכי חשוב: ב-ר-י-א-ו-ת !!!
     25/11/11 17:06:

   צטט: Buna 2011-11-25 16:05:48

   מזל טוב !

    וגם לך תודה רבה.

     25/11/11 17:06:

   צטט: * המלאך * 2011-11-25 15:30:00

   ''

    

   תודה על התמונה היפה.

     25/11/11 17:05:

   צטט: ברחל בתך הקטנה 2011-11-25 15:07:35

   מזל טוב מכל הלב אמיר.

    תודה רבה.

     25/11/11 16:56:

   צטט: ronitbhappy 2011-11-25 14:55:12

   מזל טוב אמיר, אז, מה מזל האופק שלך??

   תודה רבה. את שעת הלידה המדויקת ממש אינני יודעת, אבל לפי שעת הלידה המוערכת רוב הסיכויים שהאופק הוא דלי. במקרה שזה לא כך, האופק הוא דגים.

     25/11/11 16:05:
   מזל טוב !
     25/11/11 15:30:

   ''

     25/11/11 15:07:
   מזל טוב מכל הלב אמיר.
     25/11/11 14:55:
   מזל טוב אמיר, אז, מה מזל האופק שלך??
     25/11/11 14:36:

   צטט: צבי קירשטיין 2011-11-25 14:27:10

   מזל טוב אמירקריצה

    תודה רבה.

     25/11/11 14:36:

   צטט: גדגדים 2011-11-25 14:22:20

   מזל טוב אמיר :-)

    תודה רבה.

     25/11/11 14:36:

   צטט: הדרדק 2011-11-25 14:13:28

   מזל קשת מזל טוב הוא, גם אימי היא קשת.

    

   ואוסיף לך ברכת מזל טוב.

    תודה רבה.

     25/11/11 14:35:

   צטט: alxm 2011-11-25 14:09:47

   מזל טוב לך אמיר ! יתן לך הקב"ה חיים טובים ומאושרים ! יצליח מעשה ידייך וימלא משלות לבך ! גם בתי נולדה באותו תאריך עברי כמוך ואכן מצאתי קוים לדמותה ואופייה בפוסט שלך .

    תודה רבה על הברכות. . מענין ונחמד לשמוע מה שאתה מספר על בתך. אז אם הבת שלך חוגגת בקרוב יום הולדת לפי תאריך עברי תמסור לה מזל טוב. האירוע היחיד המשמעותי שמצאתי  ביהדות (וגם זה לגבי קבוצה מסוימת ביהדות) בט' בכסלו הוא התאריך העברי של  הולדתו ופטירתו של רבי זלמן שניאור מלאדי.

     25/11/11 14:31:

   צטט: יורם פרקט 2011-11-25 13:43:10

   ''

   פוסט מושקע מאד

    

   וגם אם באיחור מה, שיהיה מזל טוב

    

   יורם פרקט

    

    תודה על המחמאה.  וזה לא מאוחר מדיי. רק עכשיו יכלתי להוציא את הפוסט.

     25/11/11 14:30:

   צטט: חן בטבע 2011-11-25 13:31:33

   אמיר,תודה על הפוסט שהוא גם לכבוד יום הולדתי אשר בתאריך העברי חל היום ובלועזי בעוד מספר ימים. מזל טוב לך!

    אז הרבה מזל טוב גם לך.

     25/11/11 14:29:

   צטט: אביה אחת 2011-11-25 13:26:57

   אמיר - תודה על הפוסט - על מזל קשת ולך..המון מזלטובים ליום ההולדת שחגגת..המון אושר ושמחה בריאות ואהבה - שבת טובה

    תודה רבה. שבת טובה גם לך. אני בשבת הקרובה אטייל בירושלים עם חברי קהילת זוגיות.

     25/11/11 14:28:

   צטט: אקס-פוזיציה 2011-11-25 13:21:22

   את חופף רק פעם בשנה???מופתע

   ..מזל טוב.חיוך

    תודה רבה. יש מצב שמזל קשת הוא מזל האופק שלך או דומיננטי אצלך במפת הלידה?

    אני שואל בגלל ההומור שלך.חיוך

     25/11/11 14:27:

   מזל טוב אמירקריצה

     25/11/11 14:22:
   מזל טוב אמיר :-)
     25/11/11 14:13:

   מזל קשת מזל טוב הוא, גם אימי היא קשת.

    

   ואוסיף לך ברכת מזל טוב.

     25/11/11 14:09:
   מזל טוב לך אמיר ! יתן לך הקב"ה חיים טובים ומאושרים ! יצליח מעשה ידייך וימלא משלות לבך ! גם בתי נולדה באותו תאריך עברי כמוך ואכן מצאתי קוים לדמותה ואופייה בפוסט שלך .
     25/11/11 13:43:

   ''

   פוסט מושקע מאד

    

   וגם אם באיחור מה, שיהיה מזל טוב

    

   יורם פרקט

    

    

     25/11/11 13:31:
   אמיר,תודה על הפוסט שהוא גם לכבוד יום הולדתי אשר בתאריך העברי חל היום ובלועזי בעוד מספר ימים. מזל טוב לך!
     25/11/11 13:26:
   אמיר - תודה על הפוסט - על מזל קשת ולך..המון מזלטובים ליום ההולדת שחגגת..המון אושר ושמחה בריאות ואהבה - שבת טובה
     25/11/11 13:21:

   את חופף רק פעם בשנה???מופתע

   ..מזל טוב.חיוך

     25/11/11 12:51:

   מוקדש בין השאר לכבוד יום הולדתי שחל לפני יומיים ב-23 בנובמבר ושבשנה הבאה גם התאריך העברי בו נולדתי יחפוף אותו.

   ארכיון

   פרופיל

   אמיר ניצן
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין