כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  טיוטות לב

  רישומים ורשימות -חומרים אקספרימנטליים

  פרופיל

  forte nina
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  0

  הורוסקופ קלנדרי- 2012 - מה צופנים לנו הכוכבים.

  133 תגובות   יום חמישי, 29/12/11, 16:17

  הורוסקופ קלנדרי - 2012

   

  ''

  טלה 19.4-21.3

  ''

   

  ינואר: חודש עם שיפור פיננסי . אתם לקראת שינוי בלתי נמנע בעבודה, אווירת מתחים בעבודה בגלל אי וודאות. הצעות רלוונטיות מה-20.1.2012.  בקשרים בעייתיים יתכן סיום קשר. מומלצות בדיקות תקופתיות וטיפול בבעיות כרוניות. 
  פברואר: חודש חברתי במיוחד. תוזמנו לאירועים רבים ולפנויים הזדמנויות להכיר ו/או לבסס קשרים משמעותיים. וונוס מבקרת במזלכם והפופולריות שלכם תהיה בסימן עליה. אלה מביניכם העוסקים בתחומים ציבוריים יזכו להצלחה ולהכרה. מישהו חשוב עשוי לחזור לחייכם ולסייע בנושא החשוב לכם.
  מרס: מרקורי בנסיגה במזל טלה ותרגישו בלבול לגבי עבודתכם ואף אי בהירות לגבי עתידכם המקצועי. לעומת זאת פיננסית, תהיינה לכם הזדמנויות לערוך מהלכים לשיפור  מצבכם הכלכלי עד אמצע אפריל. לעומת זאת וונוס במזלכם ואתם נהנים ממחמאות וחיזורים מה-21 תרגישו טוב יותר אנרגטית.
  אפריל:בענייני עבודה החודש תהיה התבהרות ואתם צועדים לקראת השגת מטרותיכם. תבלו הרבה בדרכים ובנסיעות ומפגשים עם אנשים חדשים שיכנסו לחייכם. ביחסים רגשיים תהיה עליית מדרגה ליוצרים ולאומנים הצלחה רבה ביכולת הביטוי.
  מאי: נסיגת וונוס תשפיע על בית הזוגיות שלכם, קשרים בעייתיים עלולים להסתיים וקשרים איתנים ישרדו תקופה זו אך תיתכן התרחקות גם מסיבות טכניות. צפויה הטבה פיננסית כלכלית והזדמנויות לצמיחה חומרית, תיתכן רכישת נכס.
  יוני: כבר מה-8.6, עיקר האנרגיה מופנית לנושאי בית, שיפוץ, מעבר והזדמנויות לשינוי משמעותי בסביבת ביתכם. תמצאו את עצמכם בהרבה נסיעות מפגשים ותקשורת רבה. צפו לביקורים אירוח של מישהו שיגיע ממרחקים.
  יולי: תקופה מעולה לרכישת רכב ועליה במפלס הניידות והנסיעות. התקשורת שלכם תהיה במיטבה. התחום הרומנטי בפריחה, לפנויים הזדמנויות לקשר משמעותי. נסיגת מרקורי עלולה לגרום לעיכובים ואולי הפסדים בתחומי השקעות.הימנעו מנטילת סיכונים.
  אוגוסט: ייתכנו תקלות ורגישות עם אחד הילדים. כבר מה-10 זה יהיה מאחוריכם. כניסה לבית או התחלת חיים משותפים ייתכנו החודש. אתם נראים בסף רגישות גבוה ייתכן ואתם מארחים או מכינים אירוע רב משמעות בביתכם או שהעיסוק קשור לאחד מבני המשפחה. לפנויים חודש מוצלח רומנטית.
  ספטמבר:בעבודה שינויים חשובים מתרחשים. יחסי עבודה משתפרים. אתם מלאי אנרגיות לפרוץ מגבלות ולהיות עצמאיים יותר. לפנויים קשרים רומנטיים וביחסים קיימים תיהנו מהתפתחות בקשר. חודש מטיב כלכלית. ותושת התייצבות כללית.
  אוקטובר: יחסי עבודה משתפרים והאווירה נעימה ותורמת לכם. אתם מטפלים בגופכם ומרגישים טוב יותר לגבי המראה החיצוני והכושר שלכם. מה-8.10 תיתכן נסיעה משמעותית ו/או התחלת לימודים והתפתחות הקשורה בעתידכם המקצועי.
  נובמבר: נסיגת מרקורי מה-6.11.2011 עלולה לעכב נושאים בירוקרטים החשובים לכם. יחסים אישיים הופכים לקרובים, תקופה של עליית מדרגה ביחסים. לפנויים התחלות רגשיות משמעותיות. חודש טוב ליצירת שותפות.
  דצמבר: נסיעה תהיה מוצלחת. נושאים שהתעכבו מגיעים לפיתרונם המוצלח. ללומדים שבינכם צפויה הצלחה והישגים טובים. לפנויים היכרויות במסגרות לימודיות ובחו"ל או במהלך נסיעות. חודש מפתיע במיוחד לגבי חייכם האישיים. בעיה עם הורה או מבוגר מדאיגה.


  על מזל טלה.

   

   

  שור 20.5-20.4
   

  ''

   

  ינואר:אתם מתחילים שנה זו ברגל ימין, עם התחלות משמחות החל מתחום העבודה התחום האישי או נסיעה אפשרית עד ה-15.1.2012. אתם בהתארגנות לשינויים בעבודה או מגמות חדשות. לפנויים מה-15.1 מתחילה תקופה מרתקת.
  פברואר: רוב תשומת הלב תופנה החודש לעבודה ולשינויים המתחוללים בה,  אם דרך שינויי מסגרת אך  ייתכן גם שתתחילו תפקיד חדש או עצמאות על הפרק. אומנם מדובר בתהליך בניה אך עושה רושם בכיוון הנכון.
  מרס: כניסת וונוס למזלכם תגרום לכם להיראות במיטבכם והזדמנויות חברתיות שיקדמו אתכם. לפנויים התחלות רומנטיות חדשות. נסיגת מרקורי תשפיע בעיקר על בריאות וחולשה כללית המאפיינת את טרום יום הולדתכם.
  אפריל: בעבודה, אתם בתהליך בניה הדורש הרבה מאוד תכנון והכנות, אך כבר בחודש הבא תהיו בנקודת התחלה טובה. התחום הפיננסי מטריד אתכם בתקופה זו, בעיקר בגלל עליה בהוצאות. מה-20.4 אתם חוזרים למיטבכם מבחינה אנרגטית.
  מאי: תקופה יצירתית במיוחד. עיסוק עם ילדים ועם צעירי המשפחה יתפוס מקום מרכזי . נושא של השקעות ממשיך להעסיק אתכם. בעבודה אתם נהנים מאתגרים חדשים והזדמנויות צמיחה.
  יוני: וונוס הנסוגה משפיעה על היחסים שלכם. ביחסים בלתי יציבים, יתכן סיום הקשר. בעבודה אתם בפריחה ונהנים מתקשורת במיטבה. עדיין קיימת בעיית נזילות פיננסית.
  יולי: שיפור משמעותי מתחיל לתת את אותותיו בתחום הפיננסי. אתם נהנים מהעבודה ומהצלחות בנושא, אך נאלצים לעבוד קשה מעבר לשעות הרגילות, מומלץ לשמור על בריאות ותזונה מאוזנת. התקשורת שלכם תהיחה במיטבה.
  אוגוסט: שינויים בבית או תקלות של מרקורי הפעם ישפיעו על מכשירים ושיבושם. תרבו לארח אנשים ומשפחה תתמוך בהחלטות שלכם. ייתכן מעבר מקום או שינויים בבית. מה-20.8 מצב רוחכם בשיפור ניכר.
  ספטמבר: עיסוק רב עם ילדים ואירועים המתקשרים אליהם. אתם משקיעים בנכס, בית או מקום עבודה ומשפרים את תדמיתכם. לפנויים הצלחות בתחום הרומנטי. תיתכן התחלת חיים משותפים או נישואין.
  אוקטובר:לפנויים אהבות חדשות וביחסים קיימים, הרחבת משפחה פוטנציאלית. כניסת שבתאי לבית הזוגיות מבשרת תחילת תהליך חשבון נפש בזוגיות. זוגיות איתנה תשרוד את השפעת שבתאי במהלך השנתיים וחצי של ביקורו בעקרב.
  נובמבר: שיפור ביחסי עבודה. תיהנו מתמיכה ועבודת צוות נעימה. נסיגת מרקורי בבית השותפויות עלולה להשפיע על פירוק שותפויות. אך גם יחסי זוגיות בעייתיים עלולים להגיע לנקודת אל חזור. אתם מצויים במשאי ומתן חדשים המתקשרים עם הקריירה.
  דצמבר:לפנויים הזדמנויות לקשרים ורומנים משמעותיים במיוחד. עיסוק ברכוש משותף בזוגיות החל ממכירה, קניה והשקעות. מה-22.12 הזדמנויות לנסיעה לחו"ל, הצלחות בבחינות ללומדים.

  על מזל שור

   


  תאומים 21.6-21.5

  ''

   

  ינואר: לפנויים שביניכם תקופה מעולה להיכרויות ולהתאהבויות. תיתכן הרחבת משפחה או אירועים סביב ילדים. נושא רכישה, קניה והשקעות פיננסיות עומדות על הפרק.
  פברואר:נסיעה לחו"ל עשויה לצוץ במפתיע. צפוי המשך חיובי בתחום הרומנטי, היכרויות מפתיעות בדרכים ורחוק מהבית. מעסיק יעניק אשראי ליכולותיכם. הזדמנות לשדרג את תפקידכם.
  מרס: התחום הרגשי יהיה רחוק יותר וקשרים בעייתיים עלולים אף להסתיים.גם העבודה תושפע מנסיגת מרקורי, עם זאת תוכלו ליהנות מעזרה ותמיכה של אנשים מוערכים.
  אפריל: מעבר וונוס למזל שלכם יטיב עם האוהבים ועם הפנויים. תיהנו מעליה בכריזמה וביכולות החברתיות שלכם. בעבודה אתם נהנים מאשראי של מעסיק ומהזדמנויות לעשות שינויים החשובים לכם.
  מאי: אתם בתקופת הטרום יום ההולדת, ירידה אנרגטית מתאפיינת ואולי גם מצב רוחכם לא במיטבו, אך עד סוף יוני תצאו מחוזקים מכל זה. נושאים חדשים בעבודה עולים על הפרק, אך כרגע אתם בשלב התכנון.
  יוני:נסיגת וונוס במזל תאומים משפיעה על הלך הרוח וההרגשה הכללית ובוודאי על קשרים שאינם יציבים, אלה עלולים להסתיים. אך כבר מחודש הבא אתם עולים על דרך המלך. שיפור פיננסי צפוי עד סוף החודש.
  יולי: הפנויים שביניכם ייהנו מהזדמנויות להיכרויות משמעותיות, קשרים קיימים ישודרגו. עד אמצע החודש התקשורת תהיה במיטבה. מה-15.7 עם תחילת נסיגת מרקורי תסבלו מתקלות במכשירים ועיכוב של נושאים בעבודה, תקלות במכשירים.
  אוגוסט:מה-9.8 עם סיום נסיגת מרקורי אתם תיהנו מחודש מעולה במישור החברתי, רומנטי ועם התחלות חדשות לפנויים. הכנסות פיננסיות והתפתחות כלכלית טובה שתסיר מעליכם דאגות בהמשך.
  ספטמבר:נושא המגורים יעלה על הפרק, ייתכן ומדובר במעבר בית, שיפוץ או רכישה. בכל מקרה, עיסוק רב בנושא אירוח ורצון לשנות את חייכם באופן יסודי יותר. בן משפחה עשוי לעזוב את הבית. בעבודה, צפויים שינויים לטובה, החל מתפקיד או במסגרת עצמה.
  אוקטובר: חודש יצירתי עם פעילות אירוח רבה בבית. בקשרים קיימים עשויה להיות עליית מדרגה בקשר. לפנויים תקופה אינטנסיבית של חיזורים והזדמנויות להיכרויות. הצעה לשותפות עשויה לעלות על הפרק.
  נובמבר:נסיגת מרקורי מה-6.11, הפעם מבשרת על קשיים ביחסים בלתי יציבים, ובשותפויות הדורשות שינוי. יחד עם זאת  לפנויים הזדמנויות להתאהב ולפגוש בבני זוג מתאימים. תקופה יצירתית ויצרית.
  דצמבר: חודש פעיל במיוחד בתחומי העבודה, הרבה מונח על הכף ותיאלצו להתמודד ולהלחם על שלכם. התחום האישי רומנטי חיובי במיוחד. יחסים ישודרגו ולפנויים היכרויות חשובות. הצלחה ביחסי הציבור ושיפור ניכר בתדמיתכם.

  על מזל תאומים.

   

  סרטן 22.7-22.6

  ''

  ינואר: חודש טוב לשותפויות וקשרים טובים יעלו כיתה. לפנויים הזדמנויות רבות להיכרויות. מה-15.1, צפויה נסיעה לחו"ל וייתכן כי מדובר בהזדמנות לעבודה או חבירה לנושא חדש בהמשך. לסטודנטים הצלחות בבחינות.
  פברואר: נושא של רכישה, ובכלל השקעה יעלה על הפרק. אתם עסוקים בנושאים חומריים ומטפלים בעתידכם הכלכלי. באמצע החודש מפנה בעבודה, ייתכן ותעזבו תפקיד או יערך שינוי במערכת שישפיע על המשך הקריירה.
  מרס: נסיגת מרקורי בבית הקריירה תציב בפניכם אתגרים לגבי עתידכם המקצועי. אתם מוערכים מאוד ואין מקום לדאגה בהמשך. ביחסים רומנטיים עליית מדרגה ולפנויים צפויה היכרות משמעותית.
  אפריל:חוזרים לתלם בנושאי העבודה. צפויות התחלות חדשות של תפקיד או מקום עבודה חדש. חודש עם אירועים חברתיים רבים, תוזמנו למקומות רבים והפופולריות שלכם בסימן עליה.
  מאי:שמחה הקשורה באחד הילדים או צעירי המשפחה. חודש כלכלי טוב ייתכן רווח או קבלת כספים המגיעים לכם, אך ייתכן ומדובר במכירה או הגדלת הנכסים.
  יוני: אנרגטית חודש ירוד, מאפיין את תקופת הטרום יום הולדת. אתם עלולים להרגיש פחות טוב או עייפים באופן חריג. בעבודה התחלות מעולות והזדמנויות לנסוע להינפש ובמקביל בדיקת אופציות חדשות של התפתחות.
  יולי: עד אמצע החודש צפויות הכנסות כספיות והזדמנויות לצמיחה או לבניית אופציה פיננסית נוספת. מרקורי בנסיגה וייתכנו תקלות של מכשירים בבית, מומלץ להימנע מכל שיפוץ והשקעה גדולה עד תום הנסיגה.
  אוגוסט: כבר מה-9.8 אתם פטורים מהשפעת נסיגת מרקורי ומריבוי ההוצאות שנגרמו לכם. כניסת וונוס למזלכם מעולה לפנויים ומבטיחה היכרויות רומנטיות. בקשרים קיימים תיתכן עליית מדרגה ורכישת נכס משותף, או מעבר בית משופר.
  ספטמבר: התקשורת שלכם במיטבה, אתם בחודש עמוס היכרויות והזדמנויות חדשות להתחלות בעבודה של פרויקטים אולי תפקיד מאתגר יותר ופתוחים ללמוד נושאים חדשים. חודש מתאים לרכישת רכב או החלפתו.
  אוקטובר: ילדים מעוררים שמחה. ייתכנו אירועים הקשורים בהם ואתם נערכים לכך. תיתכן הרחבת משפחה או בשורה בנושא. בעבודה מתגברים את הקצב ויש שינויים במסגרת עצמה הדורשים מכם מאמץ גדול יותר.
  נובמבר:נסיגת מרקורי מה-6.11 תשפיע הפעם על תקלות בעבודה ומחסור בכוח אדם, מה שיאלץ אתכם לעבוד קשה יותר. בן זוג עלול להדאיג או להיות בבעיה שמשפיעה גם עליכם.
  דצמבר: חודש מעולה לפנויים להיכרויות משמעותיות והתאהבויות. טוב לנסיעה לחו"ל ובכלל לנוח. חודש יצירתי ויצרי במיוחד. טוב לאמנים למצוא במה או ביטוי ליכולותיהם. שיפור פיננסי.

   

  על מזל סרטן

   

   

  אריה 22.8-23.7
   

  ''

  ינואר: צפוי לכם קידום או התחלת עבודה חדשה. במסגרת העבודה עצמה יחולו שינויים שיתרמו לעתידכם המקצועי. חודש טוב לפנויים ורומנים יקבלו תאוצה חיובית.
  פברואר:חודש מעולה ליחסים ופנויים נהנים מהיכרויות חדשות ומשמעותיות. בקשרים קיימים תיתכן עליית מדרגה בקשר. הנושא הכספי מעיב עליכם, אתם צריכים לפתור בעיה או חוב שמעיק עליכם.
  מרס: בעבודה מרוצים מכם ואתם נהנים ממשוב חיובי ומאופציות ללימודים והתפתחות לכיוונים נוספים וחדשים. נסיגת מרקורי מה-12.3 תשפיע בעיקר על נושאים בירוקרטיים ועיכובים הקשורים לפתרון בעיות ישנות.
  אפריל:החודש אתם מסיימים בעיה מסוימת שרובצת לפתחכם כבר זמן רב יש לה קשר לכספים ואולי להשקעה. תיתכן נסיעה והזדמנות לפתוח ערוצים חדשים להתפתחות האישית שלכם.
  מאי: חודש של עבודה קשה במיוחד. אתם נהנים מעשייתכם ומשקיעים את המיטב. אין ספק שתזכו להערכה ואופציות לקידום. התחום החברתי פחות מושך כרגע, עייפות החומר מדברת בעד עצמה.
  יוני:צפויים לכם שינויים חברתיים. אנשים מסויימים יוצאים מחייכם ונכנסים חדשים, הכל קשור לשינוי אישי שקורה בחייכם. אתם נוטים להיות עייפים יותר וממוקדים בנושאים תכליתיים בלבד.
  יולי: אתם בתקופת הטרום יום הולדת, ביטוי של חולשה ומצב רוח פחות טוב. מרקורי נכנס לנסיגה ב-15.8 ואתם זקוקים לחופשה או לשינוי דחוף בעבודה. תקופהטובה מבחינה רומנטית.
  אוגוסט: אתם חוזרים לעצמכם כבר ב-10.8 והפעילות החברתית מעסיקה אתכם מאוד. אירועים ומפגשים משמחים. יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים סביב אמצע החודש. קשרים איתנים יעברו את הסערה בשלום.
  ספטמבר:וונוס באה לביקור במזלכם ואתם נראים במיטבכם ונהנים ממחמאות וחיי חברה תוססים. מצבכם הכספי משתפר סוף סוף. ושינויים לטובה בנושא המגורים, החל משיפוץ ועד מעבר בית.
  אוקטובר: שיפור נוסף במצבכם הכלכלי, ישפיע מאוד על ביטחונכם העצמי. לפנויים הזדמנויות לקשרים רומנטיים. בקשרים קיימים, תיתכן הרחבת משפחה.
  נובמבר: נסיגת מרקורי עלולה להשפיע הפעם על רגישויות בנושא ילדים. בעיה שתחלוף אך תצטרכו להתמודד בנושא. אתם מתמודדים הרבה עם התארגנות בבית, מעבר וצורך ליצור תשתית חדשה לחיים, תגיע עזרה מהורים ובני משפחה.
  דצמבר: משפצים, עוברים ומטפחים בית. המשפחה מקבלת פוקוס מרכזי החודש. בעבודה שינויים חשובים והחודש, אתם מתנהלים בצפיפות ואינטנסיביות של סדר יום.

   

  מזל אריה

   

   

  בתולה 23.9- 22.8 

   

  ''

  ינואר: כניסת וונוס לבית הזוגיות שלכם החודש, תטיב עם חיי האהבה. לפנויים צפוי קשר משמעותי וביחסים קיימים תהיה עליית מדרגה. מאדים במזל שלכם עובר לנסיגה ואתם מתחילים לערוך שינויים מתוכננים כבר מספר חודשים, הכוללים יוזמות חדשות בעבודה.
  פברואר:חודש עמוס מאוד בתמורות ושינויים בעבודה. ייתכנו הצעות לשותפות. מומלץ להימנע מנטילת סיכונים בתחום ההשקעות הפיננסיות. פעילות שמרנית בתחום הפיננסי תהיה מבורכת.
  מרס:מה-12.3 עם תחילת נסיגת מרקורי, מומלץ להימנע מחתימות על חוזים ורכישות משמעותיות. בנושאים החדשים שאתם עוסקים צפויה תהודה והצלחה גם פיננסית. נסיעה לחו"ל או קשרים יניבו רעיונות חדשים.
  אפריל: חודש עמוס במיוחד בעבודה. קידום ומשוב חיובי על פרויקטים שאתם מבצעים בעבודה ובקידום הקריירה. סוף החודש מסמל הצלחות שאת חלקם תקטפו ביולי - ספטמבר.
  מאי: הצעות חדשות בעבודה מתקבלות בברכה. ללומדים שביניכם צפויים השגים חשובים. קשרים עם חו"ל שוב עולים על הפרכק, תיתכן נסיעה שהיא שילוב של עבודה והנאה בצידה.
  יוני:חודש מאומץ בפתחכם, תצטרכו להשקיע את המיטב שבכם,  כדי לקדם רעיונות שמשום מה לא פועלים מספיק מהר להערכתכם. שינויים במבנה העבודה או בפרויקט שאתם פועלים למענו יטיבו אתכם בהמשך.
  יולי: הצלחות צפויות בקריירה ואתם נהנים ממוניטין על עשייתכם וזוכים למשוב משמעותי. נסיגת מרקורי מה-15.7 עלולה לעכב מספר פרויקטים ולשבש לכם כמה מהלכים. לעומת זאת, זהו זמן טוב להתכונן למהלכים הבאים.
  אוגוסט: מה-9.8 מרקורי יוצאת מנסיגתו ואתם מתכננים מהלכים חשובים לקרטת ספטמבר, חודש שבו תהיו במיטבכם וגם תיהנו מעבודה קשה במיוחד שהשקעתם השנה.
  ספטמבר: חודש טוב צפוי לכם. החל מנושאים פיננסיים ודרך הצלחות אישיות שתוכלו לזקוף לזכותכם בגין התמדה ואמונה בדרככם. אתם מתנהלים בשני מישורי עבודה כשאחד מהם יוקרתי והצלחתו חשובה לכם מכל.
  אוקטובר:כניסת וונוס למזלכם מביאה הצלחה חברתית והזדמנויות להחזיר עטרה ליושנה. לפנויים הזדמנויות לקשרים רומנטיים חדשים. בקשרים קיימים עליית מדרגה. בעבודה - מתחיל מיסוד רעיון החשוב לכם.
  נובמבר: נסיגת מרקורי נה-6.11 תשבש לכם מכשירים בבית ומומלץ לא לערוך שיפוצים ורכישות חשובות החודש. אתם נהנים מהכנסות פיננסיות משמעותיות והזדמנויות להצלחות כלכליות.
  דצמבר:צפויים שינויי בבית. בעיה עם הורה או אדם מבוגר עלולה להדאיג ולהעסיק. התקשורת שלכם במיטבה ואתם נהנים מהזדמנויות טובות בעבודה. כמו כן, אתם נפתחים לרעיונות חדשים בעלי אופי תקשורתי.
   

  על מזל בתולה

   

   

  מאזניים 23.10-23.9

   


  ''

  ינואר:חודש מתוח בכל הנוגע לשותפויות או לאנשים איתם אתם קשורים בקשר עבודה בעייתי. בין ה-15-12.1 ימים מוצלחים מבחינה רומנטית. קשר קיים יעלה כיתה. בין ה-31-15.1, תרגישו שאתם לבד במערכה.
  פברואר:קשרים בעייתיים ולא יציבים יסתיימו בזוגיות או בשותפויות. פרויקט שאתם עסוקים בו יסתיים רק ביולי ועד אז תהיו במתח או חשש מסוים. צפוי שיפור כלכלי ניכר.
  מרס: נסיגת מרקורי בבית השותפויות שלכם מרמז על תקלות, פרידות ומצבים שתתקשו לשלוט. לפנויים הזדמנויות להיכרויות חדשות. נושאי השקעות עתידיות על הפרק.
  אפריל:תקופה רצינית בכל הנוגע לתכניות עתידיות. זוגיות שאינה איתנה עלולה להסתיים. המתחים סביבכם רבים ונוצרים שינויים בעבודה ובתוכניות שתוכננו.
  מאי:נסיעה לחו"ל פוטנציאלית. וונוס כוכבכם האישי מתחיל נסיגה ב-15.5 עד סוף יוני, וישפיע בעיקר על יחסים עם אנשים מולם אתם עובדים בחו"ל ובכלל נושא התדמית יהיה רגיש.
  יוני: שינויים בעבודה. ייתכן והמסגרת סביבכם משתנה מתוך אילוצים בין ה-15-10.6. רף המתח שלכם בעליה. אתם מייצרים התחלות חדשות וללומדים שביניכם צפויים השגים טובים.
  יולי:שיפור ניכר בכל הנוגע לעבודה ולהזדמנויות חדשות לפרויקטים מעניינים. מה-15.7 נסיגת מרקורי תשפיע על התחום התקשורתי ויהיו עיכובים של נושאים וריבוי תקלות. להימנע מרכישת רכב בעת זו.
  אוגוסט: מאדים במזל שלכם ואתם לחוצים ומעוררים יוזמות חדשות וכמיהה לשינויים. הפעילות רבה בעיקר יחסי ציבור והשקעה בתדמית שלכם. יהיה קשה לבטוח באנשים סביבכם.
  ספטמבר: אתם נהנים מחיי חברה ומפגשים עם אנשים מרתקים. אתם מנסים ליצור הזדמנויותדרך אנשים שאתם מכירים לטובת צמיחה בקריירה. לשמור על הבריאות, ירידה באנרגיות.
  אוקטובר: יום הולדתכם עם היבטים רגשיים פחות מוצלחים. קשר בעייתי עלול להסתיים ואתם נוטים להתרחק מבני הזוג בגלל עייפות כללית. אתם מרבים לנסוע ולהיות בדרכים.
  נובמבר: כניסת וונוס למזלכם תטיב עם יכולותיכם החודש , ולפנויים הזדמנויות לקשר רומנטי. נסיגת מרקורי מה-6.11 במזל קשת תשפיע על הפן התקשורתי שלכם, תהיינה תקלות במכשירים ואי הבנות כלליות. סוף החודש מסמל סיום של פרק בעבודה.
  דצמבר: כניסת שבתאי לבית הכספים מבשרת שנתיים עם התארגנות כלכלית אך עם צורך להיות שקולים ומחושבים. חודש מתאים לנסיעה פגרה ומפגשים רבים.
   

  על מזל מאזניים

   

   

   

  עקרב 21.11-24.10

   

   

  ''

  ינואר: חודש פעיל מאוד במישור יחסי הציבור ובניית תדמיתכם. תקבלו הצעות לשותפות ובזוגיות תהיה עליית מדרגה. לפנויים קשרים רומנטיים משמעותיים. תקופה של התחלות רבות.
  פברואר: התחלות חדשות בעבודה. פרויקט מעניין ומאתגר על הפרק. יחסים רומנטיים עשויים להיווצר בעבודה או דרך חבר לעבודה. בזוגיות קיימת תיתכן הגדלת משפחה.
  מרס: עד ה-10.3 מוצלח להינשא וליצור שותפויות משמעותיות בכל תחום. נסיגת מרקורי מה-11.3 תגרום לשיבושים בעבודה, מחסור באנשים,איחורים ותקלות. הכל אמנם פועל ועובד רק לאט יותר ועם תיסכול גדול יותר.
  אפריל: אתם עסוקים בהשקעה,רכישה ונושאים כלכליים עתידיים. מומלץ לסיים את הטיפולים עד אמצע מאי. מה-17.4, התחלות ושינויים בעבודה, יוזמות ורעיונות חדשים.
  מאי: לפנויים הזדמנויות להיכרויות. שותפויות מוצלחות עשויות להירקם עד ה-13.5 ומומלץ להימנע אחרי תאריך זה, מפעילות פיננסית משותפת. אתם פעילים חברתית ונהנים ממוניטין.
  יוני: נושאים משפטיים ובירוקטיים יידרשו החודש, ייתכנו עיכובים וקשיים מסויימים שייפתרו עד ספטמבר. חודש של פרידות מאנשים ומרעיונות שמכנה המשותף איתם נעלם או כבר לא רלוונטי.
  יולי: הקריירה תעסיק אתכם בהתחלות חדשות ומפנים משמעותיים. מה-15.8 עם תחילת נסיגת מרקורי בבית הקריירה, תצפו לעיכובים ותקלות שיסתיימו בחודש הבא.
  אוגוסט:מה-9.8 עם סיום נסיגת מרקורי,  הפעילות שלכם תקבל משנה קצב והצלחה בתוצאות. יוזמות בין ה-18-14.8 תהיינה מוצלחות. התדמית שלכם במיטבה. בתחום הרגשי אתם לא מוצאים זמן להשקיע למרות הציפיות מכם.
  ספטמבר: מפנים חיובים בתחומים משפטיים ואירועים המקדמים את הקריירה שלכם יעסיקו אתכם במיוחד. אתם נכנסים לעומת זאת לתקופת טרום יום ההולדת ותרגישו חולשה מצטברת ועייפות.
  אוקטובר: חודש המבשר את כניסת שבתאי למזלכם למשך שנתיים וחצי, החיים שלכם ישתנו ואתם עוברים תהליך התבגרות. שום דבר לא מרמז שזה מוכרח להיות קשה.  אך ייתכן שאילוצים יעודדו אתכם להגיב אחרת או לשנות גישות בחיים בהתאם לנסיבות, בדרך כלל מדובר בצורך ליטול אחריות כבדה יותר.
  נובמבר: נסיגת מרקורי בקשת, מבשרת תקלות פיננסיות ואירועים המאיטים את קצב העבודה. יחד עם זאת רף ההוצאות הפיננסיות עולה בעיקר בגלל הצורך להתקדם ולהשקיע בקריירה.
  דצמבר: מה-12.12, יתחיל תהליך שיפור בתחום הפיננסי. ואתם עומדים לשפר את מעמדכם. אירועים שקורים מסביב מטילים עליכם אחריות יותר כבדה עם היתרונות שיש לצידה.
   


  על מזל עקרב.

   

   

   

  קשת 21.12-22.11

  ''

  ינואר: התקשורת שלכם תהיה החודש במיטבה. נושאים פיננסיים יעמדו בלב העיסוק שלכם אתם עשויים מפה לצמוח אם לא תסכנו את מצבכם. ענייני בית ומגורים עשויים להשתנות כבר בקרוב.
  פברואר: יחסים אישיים שאינם יציבים יסתיימו ויתחילו חדשים בהפתעה. לפנויים היכרויות רבות ומרתקות. בעבודה תהליכי שינוי משמעותיים אך לא רואים עדיין את הסוף.
  מרס: ב-12.3 מתחילה נסיגת מרקורי, הפעם תשפיע על נושאי יחסים רומנטיים ותקלות בבית של מכשירים . בעבודה התחלות חדשות ויוזמות שמעוררות בכם אתגר.
  אפריל: שינויי מגורים או שיפוץ ייתכנו בחודש זה. בעבודה מה-15.4 מתחילה תזוזה משמעותית עם שינויים רבים החל מתפקיד ודרך המסגרת עצמה. לפנויים התחלות של רומנים.
  מאי:עד ה-13.5 הזדמנויות להתחלות מוצלחות בעבודה או בתפקיד, תיהנו משיתוף פעולה והערכה. הפן הפיננסי הולך לקראת שיפור משמעותי. יחסים בעייתיים יסתיימו בחודשיים הקרובים.
  יוני: ייתכנו פרידות של שותפויות ועיסוק ברכוש משותף או הפרדתו. בעבודה הולכים לקראת שינויים המסתיימים ביולי. לפנויים הזדמנויות להיכרויות חדשות ומעניינות.
  יולי: קשרים עם חו"ל יעלו על הפרק, וחודשי הקיץ קשורים לחו"ל ושילוב רעיונות העשוי להתחבר לקריירה והתפתחותה. מה-15.8 נסיגת מרקורי, קחו בחשבון נסיעה עם עיכובים או תקלות מסוימות.
  אוגוסט:מה-9.8 הזדמנות מעולה לנסיעה ובכלל מפגשים עם אנשים מחו"ל יעוררו עניין וקיים סיכוי להמשכיות. ייתכן ותיאלצו למכור נכס או להפרד מחלק ממנו. הימנעו מנטילת סיכונים פיננסיים.
  ספטמבר: תקופה מוצלחת בקריירה. התחלות של תפקיד או פרויקטים חדשים ומעניינים. אתם לחוצים פיזית מעומס יתר ועייפות רבה. פנויים עשויים לפגוש בבני זוג דרך העבודה.
  אוקטובר: בעבודה אתם קוטפים פירות של מאמצי כל השנה. נהנים מהזמנות חברתיות ופריחה בתחום הרומנטי. מה-9.10 מתחילה תקופה מאומצת של שינויים בתחום האישי.
  נובמבר:יחסים בעייתים יסתיימו החודש. מרקורי מתחיל את נסיגתו מה-6.11 במזל קשת וישפיע על תכניותיכם ושיבוש בעבודה. שימולב לבריאותכם היא רגישה כרגע ואתם עייפים.
  דצמבר:מה-12.12 אתם חוזרים לעצמכם מבחינה אנרגטית וכניסת וונוס ב-17.12 למזל קשת מבשרת לפנויים הזדמנויות לרומנים חדשים ובקשרים קיימים עליית מדרגה. בעבודה אתם מלאי יצירתיות.

   

  על מזל קשת.


  גדי 19.1-22.12


  ''

  ינואר: חודש של התחלות חדשות. אנרגטית אתם כבר בימים טובים. בתחום העבודה אתם מסיימים ומתחילים בין ה-15-9.1.2012. ובנושא הרומנטי תתחילו ליהנות לשביעות רצונכם מה-15.1.2012.
  פברואר:צפוי חודש עם שיפור פיננסי. מה-9 מתחילות מגמות של שינוי בבית, שיפוץ או מכירה. יחסים בעייתיים עלולים להסתיים. לפנויים הזדמנויות להיכרויות מוצלחות מפתיעות.
  מרס:נסיגת מרקורי מה-12.3 תשפיע על נושאי בית ומשפחה וצפויות תקלות של מכשירים. לפנויים תחילת רומנים משמעותיים בקשרים קיימים הרחבת משפחה.
  אפריל:התקשורת תהיה החודש במיטבה. היכרויות וקשרים יווצרו באופן ספונטני. בעבודה תהיה התפתחות לטובה בכל הנוגע להעלאה בשכר ואופציות פיננסיות טובות לעצמאים.
  מאי: עד ה-10.5 תיהנו משקט יחסי בעבודה. מאמצע החודש יתחילו בעיות מכמה סוגים במסגרת העבודה. בתחום האישי לפנויים,  תתחיל בנייה רצינית יותר של יחסים משמעותיים ובשורות משמחות בקשר לילדים.
  יוני:יחסים שאינם יציבים יסתיימו בחודש זה. שותפויות בעייתיות עלולות להגיע לדרך ללא מוצא. הזדמנות לנסיעה מוצלחת לחו"ל עם בני זוג. שימו לב לבריאותכם אתם מזלזלים בכללי האכילה הבריאים.
  יולי: החודש, תעסקו רבות בנושאים כלכליים מדובר בקניה או מכירת נכסים. מה-15.7 מתחילה נסיגת מרקורי מומלץ לא לחתום על חוזים בעת זו. יחסים בעבודה משתפרים ואתם חוזרים לשגרה מבורכת.
  אוגוסט:הפנויים שביניכם מה-9.8, ייהנו מהצלחות רומנטיות והזדמנויות להיכרויות מעוררות עניין. ה-19-18.8 ימים מוצלחים לרכישה, מכירה והשקעות נבונות. מה-23.8 אתם מתכננים נסיעה.
  ספטמבר:חודש מוצלח לנסיעה המשלבת בילוי ועבודה. אתם נהנים חברתית מהיכרויות רבות. חברים מזמינים אתכם והפופולריות שלכם בעליה. מה-17.9 מתחילה תקופה חדשה בעבודה.
  אוקטובר:הזדמנויות לביסוס מעמדכם. מעברו של שבתאי הפלנטה האישית שלכם למזל עקרב תבסס בשנתיים הקרובות את מעמדכם החברתי [סטטוס]. אתם עובדים קשה אך נחים מעט מדי.
  נובמבר: החודש לפני יום הולדתכם יבלוט יותר ברמת העייפות והצורך לטפל בעצמכם באופן רציני יותר. בעבודה מגיעות הצעות שציפיתם להם מאוד אך מומלץ להשקיע יותר בבריאות הגופנית שלכם וזמן איכות עם הקרובים.
  דצמבר: חודש יום ההולדת נפלא במישור החברתי ורומנטי. תתאים לכם חופשה ויציאה מהשגרה. בין ה-23-12.12 אתם מותשים וזקוקים למנוחה אמיתית וזמן איכותי לייים האישיים שלכם.
   

  על מזל גדי

   

   

  דלי 18.2-20.1

  ''

  ינואר:וונוס במזל שלכם ואתם מתחילים את השנה עם הצלחות רומנטיות וחברתיות. בין ה-31-9.1 ייתכנו מגמות של שינויים בעבודה. מה-15.1 שיפור פיננסי ומגמות הצלחה מבחינה כלכלית.
  פברואר:יוזמות חדשות בעבודה עם אופציות לצמיחה כלכלית. לפנויים הזדמנויות להיכרויות מפתיעות העשויות להוביל לקשר משמעותי. בין ה-18-16.3 התחלות עבודה חדשות.
  מרס: נסיגת מרקורי מה-12.3 תשפיע על תקלות מכשירים בבית ומומלץ להימנע מחתימות על חוזים, שיפוץ ומעבר בית. וונוס מטיבה עם האוהבים ומערכות יחסים יפרחו ולפנויים התאהבויות.
  אפריל: התקשורת שלכם החודש תהיה במיטבה. תרבו בנסיעות מפגשים ומו"מ על מנת לקדם רעיונות לימודיים או פרויקטים חדשים. צפויה עליה בהכנסות ובכלל שיפור כלכלי.
  מאי: לפנויים הזדמנויות טובות להתקשרויות עד ה-13.5. רגישות עם אחד הילדים או צעיר משפחה יתבטא מאמצע החודש ואילך, עד יולי הבעיה תיפתר. אתם עוסקים בהשקעות ובתכניות כלכליות עתידיות. מומלץ לא ליטול סיכונים פיננסיים מיותרים.
  יוני: מה-8.6 התחלות חדשות בעבודה של פרויקט או עבודה חדשה. הנושא הבריאותי מרמז על אי שמירה גופנית מספקת. כניסת יופיטר למזל תאומים עשויה לבשר הרחבת משפחה או שמחה אחרת הקשורה בילדים.
  יולי: לפנויים חודש מעולה להיכרויות והזדמנויות להתאהבויות ולשיפור יחסים קיימים. נסיגת מרקורי מה-15.7 תשפיע על יחסים זוגיים מקרטעים, אלה עלולים להסתיים. שותפויות טובות בלבד ישרדו. צפויה נסיעה לחו"ל.
  אוגוסט: לפנויים חודש מוצלח להיכרויות מעניינות וביחסים קיימים עליית מדרגה בקשר.מכירת נכס תעורר בכם היסוס רב אך בסופו של דבר זה ישתלם. נושאים משפטיים או בירוקטיים יעיקו עליכם.
  ספטמבר:חודש מוצלח לשינויים חשובים בקריירה. תיכן התחלה חדשה של תפקיד או שינוי במסגרת העבודה עצמה. מעבר וונוס לבית הזוגיות מבטיח הרמוניה בקשרים ולפנויים התאהבות.
  אוקטובר:מעבר שבתאי לבית הקריירה שלכם החודש למשך השנתיים הקרובות, מבטיח לקיחת אחריות ותפקיד שיסמל את אחד משיאי הקריירה שלכם אך גם יפחיתו מהחופש החשוב שלכם.
  נובמבר: קשרים עם חו"ל יתפסו מקום מרכזי, ייתכן והעבודה מתקשרת לחו"ל ברמת הנושא או האנשים. נסיגת מרקורי בקשת,  תשפיע על חוסר זמן לחברים וקושי להיות מעורבים בחיי החברה שלכם.
  דצמבר:חודש אינטנסיבי בנושא הקריירה, הרבה התחלות מגעים והתקשרויות. תהליך מאתגר שיגרום לכם לסיפוק רב. לפנויים הזדמנויות להיכרויות. הפופולריות שלכם בסימן עליה.

   

  על מזל דלי.

   

   

  דגים 20.3-19.2
   

  ''


  ינואר:
  הצעות עבודה חדשות יגיעו אליכם החודש.ב-13.1.2012, עם כניסת וונוס למזלכם פנויים ייהנו מהתקשרויות רומנטיות חדשות וחיי חברה משגשגים. בקשרים קיימים תיתכן עליית מדרגה.
  פברואר: עד ה-14.2, תרגישו חולשה כללית, העומס עליכם הוא רב ואנרגטית אתם בחודש שלפני יום ההולדת המסמל תקופה ירודה יחסית. הכנסותיכם הכספיות בסימן עליה יחד עם הביטחון האישי שלכם.
  מרס: מה-12.3, מתחילה נסיגת מרקורי, עובדה שתגרום לתקלות בתחום הפיננסי, עיכובים וטעויות עליהם תצטרכו לתת את הדעת. צפויה לכם התחלה חדשה בתחום הנסיעות. התקשורת שלכם תהיה במיטבה.
  אפריל:מרקורי באופק המזל ישפיע על שינוי בכיוןן העבודה ונסיעות פוטנציאליות. צפויה מגמת שינוי בבית, החל משיפוץ ועד מעבר מקום. מישהו מבני המשפחה מעורר בכם דאגה.
  מאי: אתם מרבים לנסוע ולהיחשף למפגשים רבים מבחינה חברתית. אם אתם עוסקים בעבודה תקשורתית צפויה הצלחה. תיתכן נסיעה או לימודים לתואר נוסף. קשר בלתי יציב עלול להסתיים בחודשיים הקרובים.
  יוני:ענייני בית ומשפחה עדיין יציקו לכם החודש. לעומת זאת צפויה תקופה יצירתית במיוחד ב-3 חודשים הקרובים. לפנויים, צפויות היכרויות מרגשות. תיתכן הזדמנות לרכישת בית או צמיחה כלכלית.
  יולי: השבועיים הראשונים מוצלחים למעבר בית , רכישה והזדמנות לצמוח כלכלית. חודש מתאים לנישואין ולתחילת חיים משותפים. מה-15.8 מרקורי נכנס לנסיגה באריה, הטוב ביותר יהיה לצאת לחופשה.
  אוגוסט: חודש מעולה לפנויים להיכרויות המעוררות רגשות. תיתכן שמחה המתקשרת בהרחבת משפחה או באחד הילדים. אין סיבה להיות מוטרדים מבחינה כלכלית, אתם צפויים להקלה בהוצאות.
  ספטמבר: חודש מעולה צפוי לכם.בעבודה התחלות טובות, מפגשים המייצרים הזדמנויות לעסוק בנושאים הקרובים לליבכם יותר. נסיעה לחו"ל או קשרים עם אנשים מחו"ל ישמחו מאוד.
  אוקטובר:כניסת שבתאי למזל עקרב החודש, תטיב עם כל מי שיחליט לללמוד לימודי תואר. להגר לחו"ל לתקופה של שנתיים ויחסים עם בן זוג מחו"ל העשוי לגרום לשינוי גדול בחייכם.
  נובמבר:נסיגת מרקורי בקשת בבית הקריירה, גורמת לעיכובים בכל הקשור לעבודה, תפקיד או פרויקט. תצטרכו להמתין לחודש הבא על מנת לחזור לשגרה. אתם עוברים תהליכי שינוי גדולים בחייכם.
  דצמבר: חודש מעולה. מתאים לנסיעות ולמפגש עם אנשים הגרים רחוק, מעבר לים בעלי תרבות שונה. מגמות התחלה חדשות בעבודה. תזכו למשוב חיובי ולהצעות עבודה מחמיאות.

  על מזל דגים.


  הורוסקופ שבועי מעודכן.


  תחזית כלכלית אסטרולוגית לשנת 2012

   

  3 פרקים על מוזיקאים בראי האסטרולוגיה.


  הורוסקופ של דיקטטורים בראי האסטרולוגיה - 2 פרקים.


  טבלאות ירח שחור- להימנע מימים בעייתיים ולבחור בטובים.


  מפת מדינת ישראל והצפוי לה ב-2012

   

  לא צפוי קץ העולם- יגאל פת-אל -אסטרונום.

   

   

   

  כל הזכויות שמורות לפנינה כץ 28.12.2011

  דרג את התוכן:

   רשימה