כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  FTTH Israel

  FTTH Israel - סיב אופטי לכל בית ועסק בישראל

  הסיבים האופטיים משנים את חיינו: הם יאפשרו לנו להתחבר לטלויזיה היי דפינישין , ערוצי קול,מידע ותקשורת דיגיטלית ברוחב פס של מאות מגה-ביט. נוכל ללמוד ולעבוד מהבית - לגור במצפה רמון ולהרגיש בתל-אביב.

  ארכיון

  האם הסופר-טנקר של ביבי ידרוס את הטאלנטים בהיטק

  0 תגובות   יום שלישי, 3/1/12, 09:36

  הסופר טנקר של ביבי, איראניזציה במדינה  ושטף של חוקים אנטי דמוקרטיים, עלולים לדרוס את הסופר טאלנטים בהיטק ולסכן את הבסיס הכלכלי של מדינת ישראל.


  אלף הוא בחור צנוע אבל מוגדר על ידי מעסיקיו כטאלנט. אני הייתי קורא לו סופר טאלנט, בגלל שביבי אוהב את המלה סופר טנקר. אלף עובד בחברת ענק גלובלית בתחום התוכנה והמחשבים , הוא וצוות הנבחרים שלו סיפקו השנה  עשרה אחוזים מהפטנטים של חברת האם הענקית.  ההישגים של אלף והצוות שלו הביאו את חברת האם  להקים בישראל גוף גדול של מחקר ופיתוח, שיביא למדינת ישראל למעלה ממיליארד דולר לשנה.

  ''

  האם הסופר-טנקר של ביבי ידרוס את הטאלנטים בהיטק?


  אלף והצוות שלו רוצים לחיות בישראל, טוב להם כאן, הם רוצים לחיות קרוב למשפחות ולתת לילדים חינוך בעברית , אבל לאחרונה יש רעשים במערכת. מערכת חוקים שאינה מתאימה למדינה דמוקרטית עולים השכם וערב לדיון, לצוות הטאלנטים יש הרגשה שתהליך האיראניזציה של המדינה עלול לפגוע באיכות חייהם ובעתיד ילדיהם.


  הצוות אלקין רותם בסיוע איוושה חלושה מראש הממשלה עושה לנו חוקים ודמוקרטיה, בדרך לאביב הערבי ולא לאביב הדמוקרטיה.   בבית שמש , בצבא , בחינוך מדירים נשים כאילו היינו עולם שלישי. רוסיה אליבא דליברמן זו דוגמה לדמוקרטיה בהתהוות. עמותות ואוניברסיטאות נמצאים בלחץ להתאים את עצמן לדעת הקהל וציבור הבלתי מועסקים מהסקטור החרדי יושב על כתפיהם ופתרון לא נראה באופק.  


  אלף יכול בהינף יד להעביר את מרכז פעילותו לחברת האם. כמוהו יכולים לעשות טאלנטים ב 162 חברות גלובליות שהחליטו להקים מרכזי מחקר ופיתוח בישראל האחרונה בהם הייתה חברת הענק אפל. תעשיית ההיטק הישראלית נשענת יותר ויותר על מרכזי מו"פ גלובלים.


  הגויים בטוחים שאלף והצוות שלו, כמו טאלנטים אחרים יספקו את הסחורה וימשיכו להמציא להם פטנטים. אבל אלף והטאלנטים רוצים גם  לחיות במדינה נאורה ודמוקרטית . אם ראש הממשלה ימשיך ללות את הדמוקרטיה כמו אזרח חוץ , הסופר טנקר שלו ידרוס את הסופר טאלטנטים שלנו .


  יזמות וחדשנות הולכים יד ביד עם נאורות , ליברליות ודמוקרטיה. אל תתנו לסופר טנקר האנטי דמוקרטי לדרוס את  הטאלנטים מההיטק ואת אלו שרוצים לחיות במדינה נאורה, ליברלית ודמוקרטית.


   

  דרג את התוכן: