כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  עלילת לי-את

  תמיד לוקחת בחשבון את האופצייה שאם אין חדש תחת השמש בטח משהו קצת יותר חדשני מעליה.

  הקשר שבין גירושים לשקע ברומטרי

  2 תגובות   יום חמישי, 10/5/12, 10:44

  מטאורולוגיה שקע הוא אזור של לחץ אוויר נמוך. ההתכנסות של האוויר מכל העברים למרכז השקע, כדי למלא את הלחץ החסר, מביאה לעלייה של האוויר, משום שהוא אינו יכול לברוח לצדדים או לחדור אל הקרקע. (אני קוראת לזה: סטטוס "הגיעו מים עד נפש") כשהאוויר עולה, הוא מתקרר, ואדי המים שבו מתעבים לעננים. כאשר השקע עמוק והאוויר מכיל לחות רבה, נקבל גם יצירת משקעים - גשם או שלג . (או בענינינו: "יש לי תחושה של משקולת על החזה, אני בוכה צוחקת כועסת בקצב מתחלף ובלתי נשלט)

  יתכן שהשקע נוצר עוד לפני שההחלטה על פינוי המאחז הונחה על השולחן אבל, זה תמיד מתחיל ב"איזור בו הלחץ האטמוספרי הוא נמוך יחסית לאיזור שסביבו":

  או שהגוף שלך נחלק לשניים, עליון ותחתון, שהקשר או המפגש בניהם הוא מקרי בלבד או שאת חוגגת איזשהו חג ואז אחד מהחלקים מתפקד כמתנה או כרטיס ברכה (אנונימי לרוב). אז גם מגיעה התקופה שאת מתחילה להשתמש במושג "טורסו". הכל כדי לשוות לגופך שם צורה ברבור אצילי ומטופח שלא לומר יוקרתי ואז אסור גם לגעת בלי רשות .

  או שהלחץ באזור הלב יורד נמוך לעומת הלחץ באזור המחשבות, בצורה כזאת שנוצר לך שקע באזור כלי הנשימה והנשמה.

  כיוון שמאפייניהם והשפעתם של השקע והרמה דומים למעט העובדה שהראשון סגור והשני לא."לפעמים הדיוק בהבנה ש"זהו, זה נגמר!" כל כך מכאיב, שהוא יכול להיקרא גם "כוח קורוליוס" – אחד המושגים שעורכי דין יעשו ממנו מטעמים. "קורוליוס זהו כוח מדומה (כמו כוח צנטריפוגלי) המתבטא בגופים או מערכות מסתובבות .
  ***כאשר גוף נע ישר במערכת מסתובבת הוא נראה לצופה מתוך המערכת כנע בקו עקום או במילים אחרות כאילו יש כוח הדוחף את הגוף ומונע ממנו תנועה ישרה ואז שוב בהקבלה לנושא הגירושים: אנחנו בבלגאן, מטושטשים, לא בטוחים על מי לסמוך, התמונה משתנה, האדם איתו העברנו חיים שלמים הופך זר..והשאר ידוע.

  בקיצור תשקלו לשכור שירותי מטאורולוג במקביל לעורך דין, פסיכולוג, קאוצ'ר ושאר הקישוטים שתולים בתהליכים שחשבתם שהגוף היה הראשון לדעת תרתי משמע. לפעמים גם שיטוט בפורום מטאורולוגיה יכול לשפוך הרבה אור על הדינאמיקה הקשה שמתניידת בין השקע שלך לשלה.

  שלכם,

  לי-את דנקר, מאמנת אישית ומתמחה בשושנת הרוחות.

  דרג את התוכן:

   ארכיון

   פרופיל

   לי-את
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין