כותרות TheMarker >
  ';

  על שפע , התפתחות אישית, הצלחה, רוחניות ועוד

  על ההצלחות שאנחנו יכולים ליצור בחיים שלנו בכל התחומים כמו זוגיות, ילדים, חינוך, ערכים ושפע כלכלי. על מודעות והתפתחות אישית, תקשורת בין אישית, מערכות יחסים, מנהיגות, מוטיבציה, השכלה פיננסית, עסקים ועוד. על סרטים, ספרים, משחקים, כלבים וחתולים וכל שאר הדברים שחשובים לנו כדי לחיות את החיים במלואם.

  0

  מבחן התשוקה

  0 תגובות   יום שבת, 12/5/12, 21:47

  האם שמתם לב פעם איך אנשים מסוימים מצליחים, מלאים שמחת חיים ויש להם מטרת חיים ,ולעומת זאת אחרים ניראים תקועים, לא מצליחים, לא שמחים, לא מסופקים מחייהם, לא הגשימו את עצמם ותקועים בעבודה שהם לא אוהבים.

   

  באנשים מצליחים בוערת תשוקה עזה להצליח כשברקע ישנן תשוקות נוספות כמו: לגור בבית החלומות שלהם, לנהוג במכונית החלומות שלהם, להתלבש במותגים הכי נחשבים, לבלות יותר עם המשפחה והילדים, לצאת לחופשות יוקרתיות במקומות אקזוטיים ועוד ועוד....


  בואו לגלות מה התשוקות שלכם ב"מבחן התשוקה" - זה תהליך שיטתי המסייע לכם לגלות את התשוקות שלכם בחיים ואת הייעוד האמיתי שלכם בחיים.

   

  המבחן הוא באנגלית ותמצאו אותו בלינק המצורף, שווה:)


  http://www.thepassiontest.com/TPT/Home/index.cfm


  אלו הם התוצאות שלי למבחן התשוקה (מתורגם)


  1)
  למדת את אחד הלקחים החשובים ביותר בחיים: כאשר את בוחרת לטובת התשוקות שלך, החיים הופכים נס מתמשך. מזל טוב על קבלת החלטות המאפשרות לתת לך את המתנות המיוחדות והייחודיות שלך.
  עכשיו יש לך הזדמנות להסתכל יותר לעומק. מבחן התשוקה הוא כלי רב ערך משום שהוא מאפשר לכל אחד לראות בכל מקום בחיים שלו את מה שעדיין לא מתואם לחלוטין עם הדברים שהוא אוהב הכי הרבה.
  תמשיכי לעשות את מה שאת עושה ולזכור כי "היכן שאת מתמקדת בו ושמה את תשומת לבך בו, מתחזק בחיים שלך."

  2)

  את גילית את סוד הבחירה לטובת הדברים החשובים לך בחייך . אנשים אוהבים להיות סביבך. את מוצאת הזדמנויות בכל חוויה.
  אם יש לך ימים ירודים, את לא לוקחת אותם ברצינות רבה מדי. את יודעת שהם יעברו ואין שום דבר שיכול למנוע ממך לעשות את הדברים שאת אוהבת.
  כשאת עושה את מבחן התשוקה את לא תהיי מופתעת לגלות כי את חיה את רוב התשוקות שלך,  אבל את עשויה לגלות שיש תשוקה אחת או יותר בחיים שלך, שאולי ששכחת.
  את יודעת סוד הכוח וההגשמה, הנובעים מלהיות מחוברת לדברים שאת אוהבת ביות. את עשויה לגלות שיש עדיין הזדמנות להרחיב את החדווה בחייך.

  3)

  את נמצאת זרימה ואת פתוחה לקבל  את המתנות שהחיים מביאים לך.  תמיד יש טוב יותר מכל דבר שאת יכולה לדמיין,  והיציבות שלך מאפשרת לטוב הזה לבוא אליך. את העוגן של הסובבים אות. על ידי שנותרת פתוחה יש לך את היכולת לגלות הזדמנויות שאחרים מחמיצים .היכולת שלך להסתגל נותנת לך את היתרון להגיב במהירות בהתאם. כאשר את עומד בפני בחירות, זכרי לבחור לטובת הדברים החשובים לך, גם לנוכח השיפוטיות של אחרים. בהירות היא היכולת ליצור את מה שאת בוחרת להיות בחיים שלך.

   4)
  החיים שלך מלאים ותכליתיים. יש לך חוש כיוון, את יודעת מה את רוצה, את יוצרת את זה. יש שפע של הזדמנויות בחייך. אחרים רוצים להיות סביבך ואת מקבלת הצעות והזמנות כל הזמן.
  את נהנית מהצלחה בחלקים החשובים ביותר בחיים שלך. בין אם זה במערכות היחסים שלך, הבריאות שלך, בחיים הפיננסיים שלך, או בקריירה שלך, אנשים חושבים שאת ראויה להיות מודל לחיקוי.
  בזכות הבהירות שלך, את עשויה לחשוב שאת לא צריכה לעשות את מבחן התשוקה. אם זה המקרה, זיכרי את החוויה של ג'ק קנפילד. הוא בדיוק כמוך, מוצלח, מאושר וחי מתוך תשוקה. עם זאת, בכל פעם שג'ק עשה את מבחן התשוקה, הוא צבר תובנות חדשות אשר אפשרו לו ליצור עוד יותר שמחה בחייו. אנו צופים כי זו תהיה גם החוויה שלך.
  המשיכי את תהליך הגדלת הבהירות בחייך כפי שאת בוחרת לטובת הדברים החשובים לך ואת תהיה מופתעת לגלות כי גם אם חשבת שזה לא יכול להיות יותר טוב, זה נהיה עוד יותר טוב.


  5)
  את חיה חיים יוצאי דופן. את עושה את הדברים שאת אוהבת ואת מחוייבת לעקוב אחר לבך כאשר החלטות קשות מתעוררות.  את מודל לחיקוי עבור אחרים, במסגרת תפקידך בעולם את נותנת  השראה לאחרים לחיות את החיים שהם נועדו לחיות.
  מבחן התשוקה יהיה לך כיף.  למרות שאת כבר בוחרת להעדיף את הדברים שאת נלהבת מהם ביותר, רוב הסיכויים הם שתוכלי למצוא כמה הפתעות.
  ייתכן אפילו למצוא שיש לך מתנה עבור אחרים, להיות השראה עבורם לחיות את התשוקות שלהם.  אם זה המצב, מומלץ לשקול להפוך להיות מנחה מוסמכת של מבחן התשוקה. ללמד אחרים את עקרונות החיים מתוך תשוקה היא אחת הפעילויות המספקות ביותר.


  6)
  למדת את החשיבות של כיבוד עצמך, קבלת החלטות המאפשרות לך להיות מוקפת באהבה.
  זה לא אומר שאין עדיין עליות וירידות. מה שחשוב להבין הוא כי אם את מרגישה פתוחה, מתרגשת, נלהבת, פעילה, או מחוייבת, כביה, מנותקת או לא בנוח, ההתרחבות או ההתכווצות הם לא טוב ולא רע.
  הם רק סימן.  כשאת מרגישה שאת בהתרחבות, זה האות ללכת קדימה, לפעול, לעסוק באופן מלא.
  כאשר את מרגיש שאת בהתכווצות, הגיע הזמן לעצור, לקחת פסק זמן, להיות נחמדה לעצמך, להתסתכל על המצב, וללכת לאט.  זה הזמן להיות קלה עם עצמך, לעשות דברים שמביאים לך שמחה. במבחן התשוקה זה מה שאנו מכנים מערכת ההנחיה של הטבע.
  כפי שאת רואה, הן להתרחבות והן להתכווצות יש משחק תפקידים בחייך, בקרוב תוכלי לגלות שלכל אחד מהם יש את השמחה שלו. כשיש הבנה מלאה ועמוקה שיש שמחה בשני המקרים, מה שנותר הוא רק חיים של שמחה כל הזמן, וזו הדרך היחידה שבה אנחנו אמורים לחיות את החיים.


  7)
  את מרגישה טוב עם החיים שלך ולאן שהם מתקדמים ומונעים, זה נותן לך תחושה של תכליתיות.
  האתגר הגדול ביותר שלך הוא להמשיך להישאר פתוחה. החיים לא תמיד יופיעו כפי שאת חושבת, אם תחזיקי חזק מדי באופן שבו את חושבת שהם צריכים להיות, תמצאי את עצמך דופקת את הראש בקיר. הרעיון הוא להישאר פתוחה לשינויים.
  כאשר תהיי ברורה לעצמך בדברים החשובים ביותר עבורך, השינוי יוכל לבוא וללכת מבלי להרוס אותם. התשוקות שלך משמשות פילטר שדרכו את מקבלת את ההחלטות שלך וזה מהלך הכרחי עבורך להגשמת המטרות שלך.
  זו הסיבה שאנו מכנים את מבחן התשוקה "נתיב ללא מאמץ לגלוי מטרת החיים שלך." המטרה שלך תתגלה באופן טבעי ובקלות כשאת בוחרת לטובת הדברים שאת אוהבת ביותר בחייך. לאחר זמן מה את מסתכלת לאחור ואומרת:

  "וואו! אני מרגישה שאני חיה את הייעוד שלי בחיים והכיוון כל כך ברור ועדיין,  אני בקושי עושה דבר."


  אשמח שתשתפו אותי בתוצאות שלכם גם אם זה באנגלית

  המשך שבוע מלא הפתעות נעימות:)

  אריאלה

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   nuki
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין