כותרות TheMarker >
  ';
  0

  תחזית אסטרולוגית עפ השיטה ההודית 3-9 ליוני 2012

  0 תגובות   יום ראשון, 3/6/12, 20:50

  תחזית אסטרולוגית עפ השיטה ההודית  3-9 ליוני 2012

  שני האירועים האסטרולוגים המשמעותיים של השבוע יתרחשו ביום שני. האירוע הראשון הוא ליקוי ירח שעלול ליצור השפעות שליליות על המערכת הרגשית ועל הבריאות שלנו. בשעה 16.30 ביום שני כוכב חמה נע ממזל שור למזל תאומים שבו הוא שולט. במיקום זה כוכב חמה יצור יכולת טובה בתחום התקשורת ובדיבור, חוכמה, כושר המצאה, יכולת טובה ללמוד דברים במהירות להתווכח ולשכנע אנשים אחרים, חוש הומור טוב, אהבה לנסיעות למוזיקה ולמדע, מיומנות במחשבים ויכולת טובה להרוויח כסף

  ביום ראשון- הירח עבר היום בבוקר למזל עקרב שבו הוא נופל. במיקום זה הירח מקבל השפעות מכל שמונת הפלנטות! ראש דרקון צמוד אליו בעקרב, כוכב חמה, שמש, נגה, צדק וזנב דרקון מביטים בו ממזל שור בהיבט השביעי שלהם. שבתאי מביט בו ממזל בתולה בהיבט השלישי שלו ומאדים גם הוא מתבונן עליו בהיבט הרביעי שלו. הירח כמעט מלא כעת ובמצב זה הוא יוצר בדרך כלל השפעות חיוביות אולם העובדה שהוא מקבל כעת השפעות חזקות מכל שמונת הפלנטות האחרות יוצרת השפעה מאד אינטנסיבית שמצלה על האנרגיה החיובית שמוקרנת ממנו עקב היותו מלא. השפעות אלו יכולות ליצור פגיעות, חוסר וודאות, ספקות עצמיים, שימוש באלכוהול וסמים, קשיים בהתגברות על הצמדות רגשית, אויבים חזקים, חוסר יכולת לבטא צרכים בצורה ברורה, חששות מהאשמות וביקורת של אחרים, בעיות במערכת הרבייה ובהפרשות, קשיים בזוגיות וכעס שנוצר מסערות רגשיות.

  יום שני- הוא יום של ליקוי ירח. ליקוי זה נוצר כתוצאה מכך שהצל של כדור הארץ לא מאפשר לקרני השמש להגיע לירח. במצב זה כדור הארץ מטיל צל על הירח ועובדה זאת יוצרת השפעות שליליות שיכולות להתבטא בנטייה לדיכאונות, חוסר איזון בנוזלים בגוף שיכול לבוא לידי ביטוי בבעיות בסירקולציה של הדם, לחץ דם גבוה, רגישות בכליות, בעיות בסינוסים ובגרון. מומלץ היום לנוח יותר ולא להתבונן לירח בעת הליקוי.

  ביום שלישי- בבוקר הירח נע למזל קשת ואחרי יומיים וחצי שבהם הירח קלט השפעות מכל שמונת הפלנטות הוא מקבל כעת רק היבט אחד מכוכב חמה. הירח מרגיש טוב במזל קשת ורובנו נוכל לחוש כך הקלה מהעומס שנוצר על המערכת הרגשית שלנו ביומיים האחרונים. הירח מחזק במזל קשת גישה חיובית וישירה, אומץ, אנרגיה גבוהה יותר, אסירות תודה, החלטיות, התמקדות חיובית במילוי שאיפות, רצון לעצמאות, הענקת דברים מועילים לאנשים אחרים, יכולת לתת עצות טובות, הנאה מנסיעות ומלימודים של דברים חדשים, משיכה לפילוסופיה, דת ורעיונות נעלים.

  ביום חמישי- בבוקר הירח נע למזל גדי ומקבל שם היבט חיובי מצדק. צרוף זה יכול ליצור גישה מעשית, יכולת לבצע בשלמות מטלות וחובות, גישה מתודית, התמקדות בצורך להרגיש ביטחון, התחברות למסורות עתיקות ולאנשים מבוגרים, כושר ניהול ומיומנות עסקית.

  ביום שבת- בצהרים הירח נע למזל דלי ומקבל שם היבט חיובי ממאדים. במיקום זה הירח מקדם יצירתיות, רצון להגשים חלומות, אינטואיציה חזקה, עניין בפילוסופיה, אסטרולוגיה ושיטות שונות לחיזוי העתיד, יכולת לתכנן תוך כדי התייחסות לפרטים קטנים, פרספקטיבה הומניסטית ופוליטית, צניעות ועניין במיסטיקה.

  שבתאי ממשיך להימצא בתנועה אחורית במזל בתולה. מיקום זה מגביר את האיכויות השליליות של שבתאי. יחד עם זאת שבתאי מקבל במיקום זה היבט חיובי מצדק והשפעה זאת מחזקת יכולת ארגון וביצוע, יכולת לייעץ בתחום החינוך או הפסיכולוגיה, לוגיקה טובה והצלחה בוויכוחים ובטיעונים. כשמזל בתולה ממוקם בבתים בעיתיים במפת הלידה שבתאי יכול ליצור שם השפעות שעלולות לגרום לבידוד ולחוסר רצון להשתתף בפעילות חברתית, חוסר רצון לחוות שינויים, אובססיביות, קונפליקטים שמתבטאים ברמה המנטאלית, נטייה לחשב דברים בצורה מוגזמת, חוסר יכולת להרגיש דברים בצורה עמוקה ולחוות רגשות רומנטיים, חוסר סיפוק, עצירות, כאבי ראש, רגישות במערכת העצבים, בעיות מנטאליות ודיכאון. כשמזל בתולה ממוקם בצורה חיובית במפת הלידה שבתאי יכול ליצור שם כרגע יעילות, הצמדות לערכים מסורתיים, יכולת לעבוד טוב יותר בלי אנשים אחרים, מיקוד, יכולת להצליח בפעילות שמתוכננות מראש ולאחר שרוכשים התנסות מסוימת באותה הפעילות.

  השמש ממשיכה להימצא במזל שור. כשמזל זה ממוקם בצורה חיובית במפת הלידה השמש יכולה ליצור: נטיות אומנותיות בייחוד בתחום המוזיקה והספרות, שקילת הדברים לפני שמבטאים אותם בדיבור, חושניות ורצון ליהנות מהחיים, בדיקה של אופציות שונות לפני שמתחילים לפעול, כושר עמידות גבוהה, הצמדות למטרה, הנאה מערכים קונסרבטיבים ומסורתיים ויכולת לעבוד בצורה טובה בעסקים שכבר מבוססים היטב. כשמזל שור ממוקם בבתים בעיתיים (6, 8 ו- 12) במפת הלידה השמש עלולה ליצור במזל שור זהירות מופרזת, ביצוע איטי של פעילות, עקשנות, איבוד של דברים עקב חוסר ידיעה מתי לפרוש ממצבים בעיתיים, רגישות בעיניים, בפה, בפנים באף ובגרון, ליחה, שיעול בעיות עם העורקים והסירקולציה של הדם.

  צדק נמצא גם הוא במזל שור ומגביר שם יכולת מעשית. כשצדק מקבל השפעות חיוביות במפת הלידה הוא יוכל ליצור בשור יכולת דיפלומטית, יצירתיות, סובלנות, ידע, עדינות, רגישות לצרכי ההורים ומשיכה לידע רוחני. במפות שבהם צדק שולט בבתים בעיתים ומקבל היבטים קשים הוא יכול ליצור במזל שור נטייה לפספס הזדמנויות מבטיחות להתקדמות בחיים, חוסר פעילות, עצלנות, בזבוזים מוגזמים על הנאות ונוחיות, נפיחות בגוף, רגישות בגרון ובאברי הרבייה.

  הצמידות של השמש לצדק בחודש הקרוב הינה חיובית ויכולה ליצור התלהבות, תמיכה, יכולת להרחיב דברים, לייעץ לאחרים בצורה נכונה ולאזן דעות מנוגדות. צרוף זה יוצר גם אנרגיה רוחנית חזקה שיכולה להיות מתועלת לפעילות מעשית, לכתיבה ולהרצאות. במפות שבהן השמש וצדק חלשים הצמידות הזאת יכולה ליצור החודש חוסר החלטיות שמתבטאת בנטייה להימנע מפעילות מתוך העדפת נוחיות.

  נגה נמצאת בתנועה אחורית במזל שור ותמשיך להימצא שם עד לתחילת ספטמבר. בדרך כלל נגה מרגישה טוב בשור שבו היא שולטת ויכולה ליצור שם אישיות נעימה, אלגנטיות, חיים נוחים, בגדים נעים ואוכל טוב, אדיבות ונדיבות. ההשפעות הללו מופחתות כרגע כתוצאה מהתנועה האחורית של נגה ומהעובדה שהיא מקבלת בשור השפעות שליליות מזנב דרקון. השפעות אילו יכולות ליצור נטייה לחיות על חשבון אחרים, חוסר פעילות, הסתמכות על כך שאחרים יעשו את כל העבודה, בעיות בגרון, הגברה של קאפה (יסוד האדמה) רגישות בבלוטת התריס ונפיחויות.

  מאדים ממשיך להימצא במזל אריה עד ל- 22 ליוני

  ראש דרקון ממשיך לשהות במזל עקרב וזנב דרקון בשור עד ל- 14.1.2013 

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין