כותרות TheMarker >
  ';
  0

  תחזית אסטרולוגית שבועית ע'פ השיטה ההודית 24-30 ליולי

  1 תגובות   יום ראשון, 24/6/12, 18:00

  תחזית אסטרולוגית 24-30 ליולי

  24.06.12''


  תחזית אסטרולוגית ע'פ השיטה ההודית ל 30-24 ליוני


  ביום ראשון ושני- הירח נמצא במזל אריה שבו הוא מרגיש טוב. בנוסף לכך הוא מתחזק עקב העובדה שהוא נמצא בחצי החודש שבו הוא הולך ומתמלא. במיקום זה הירח יוצר נדיבות, נטייה להרגיש גאווה ביחס לעבודה שאנו מבצעים, רצון לזכות בהכרה מהסביבה, שאיפה לעזור לאחרים, אחריות, אהבה לנוחיות וחפצי מותרות, לקיחת אחריות, אהבה לטבע ולסביבה, צורך לעבוד לבד וזכייה מכך שאחרים משבחים אותנו.

  ביום שלישי- הירח נע למזל בתולה ומצטרף שם למאדים ולשבתאי. הצרוף של שלושת הכוכבים הללו ייצור השפעות בעייתיות במזל בתולה. השפעות אלו תתבטאנה בחיים של כל אחד מאיתנו בהתאם למיקום של מזל בתולה במפת הלידה שלנו. הירח הולך ומתקרב במשך היום למאדים ועדיין רחוק משבתאי. צרוף זה יכול ליצור סכנה של פעולה שנובעת מרגשות חזקים ולא מאוזנים, אפשרות של מריבות עם אמא, הפרעות בקשר זוגי והתבטאות רגשית בעייתית.

  ביום רביעי- הירח עובר את מאדים במזל בתולה ומתקרב יותר לשבתאי. שתי הפלנטות האלו לא מסתדרות אחת עם השנייה וצרוף כוכבים זה עלול להגביר בצורה מופרזת את הפעילות המנטאלית, ליצור עצבנות, דיכאון שנובע מציפיות שלא הוגשמו, נטייה להציב סטנדרטים גבוהים מידי, ביקורתיות, סערות רגשיות, הרגלי תזונה גרועים, רגישות בבטן ובמערכת העיכול, עצירות ומכשולים שנוצרים עקב פעילות מנטאלית לא מאוזנת.

  ביום חמישי- בשעות הצהרים הירח נמצא במזל בתולה באותה המעלה של שבתאי וסופג שם השפעה שלילית חזקה. השפעה זאת יכולה ליצור כבדות רגשית, ביישנות, השתקעות בעצב ובדיכאון, הרגשה שלא מעריכים מספיק את המאמצים שהשקענו בעבודה, חוסר יכולת להביע בצורה ברורה את הצרכים שלנו, עייפות וניסיונות מוגזמים להשיג דברים. אחרי הצהרים הירח נע למזל מאזניים וההשפעות הכבדות שהוא ספג בימים האחרונים מופחתות ומאפשרות בערב שיפור במצב הרוח והרגשה יותר קלילה.

  ביום שבת- אחרי הצהרים הירח עובר למזל עקרב שבו הוא נופל ונמצא שם בצמידות לראש דרקון. בנוסף לכך הירח מקבל במזל זה היבט מצדק, נגה וזנב דרקון. צרוף הכוכבים בעקרב יכול ליצור קושי להפסיק הצמדות רגשית חזקה, אויבים חזקים, בידוד מהסביבה, חשש מכך שאחרים מאשימים או מביכים אותנו, קשיים, עצירות, בעיות בזוגיות וכעס שנובע מחוסר איזון רגשי. כדאי לקחת את הדברים בקלות ולבלות את שעות אחרי הצהרים והערב בפעילות נעימה כמו שחייה בים, טיולים בטבע או שמיעת מוזיקה נעימה.

  שבתאי ממשיך להימצא בתנועה אחורית במזל בתולה. מיקום זה מגביר את האיכויות השליליות של שבתאי. יחד עם זאת שבתאי מקבל במיקום זה היבט חיובי מצדק והשפעה זאת מחזקת יכולת ארגון וביצוע, יכולת לייעץ בתחום החינוך או הפסיכולוגיה, לוגיקה טובה והצלחה בוויכוחים ובטיעונים. כשמזל בתולה ממוקם בבתים בעיתיים במפת הלידה שבתאי יכול ליצור שם השפעות שעלולות לגרום לבידוד ולחוסר רצון להשתתף בפעילות חברתית, חוסר רצון לחוות שינויים, אובססיביות, קונפליקטים שמתבטאים ברמה המנטאלית, נטייה לחשב דברים בצורה מוגזמת, חוסר יכולת להרגיש דברים בצורה עמוקה ולחוות רגשות רומנטיים, חוסר סיפוק, עצירות, כאבי ראש, רגישות במערכת העצבים, בעיות מנטאליות ודיכאון. כשמזל בתולה ממוקם בצורה חיובית במפת הלידה שבתאי יכול ליצור שם כרגע יעילות, הצמדות לערכים מסורתיים, יכולת לעבוד טוב יותר בלי אנשים אחרים, מיקוד, יכולת להצליח בפעילות שמתוכננות מראש ולאחר שרוכשים התנסות מסוימת באותה הפעילות.

  השמש ממשיכה להימצא השבוע במזל תאומים ויוצרת שם שינוי מרענן ביחס לשבועות האחרונים בהן היא קיבלה השפעות שליליות מזנב דרקון במזל שור. השמש צמודה בתאומים לכוכב חמה שמרגיש טוב בבית שלו. צמידות זאת מקדמת יכולת ארגון, נטייה למדוד ולנתח דברים, חוכמה, פעילות מדויקת שיכולה להיות קשורה לניהול עסקים, יכולת מנטאלית טובה בתחום העסקים ובהתמקדות על ניהול תקציבים ותכניות פיננסיות.

  כוכב חמה נמצא השבוע בסימן סרטן ומקבל שם היבט מראש דרקון. במיקום זה כוכב חמה יוצר חוסר שקט, שינויים תכופים, עיסוק בתחומים שונים, חוסר יכולת ליהנות ממלאות רגשית, דגש רב מידי על הצד המנטאלי בהקשר של מערכות יחסים, פתיחות לחנופה, נתינה מוגזמת של מחמאות, הפחתה באנרגיה המינית ורגישות במערכת העיכול ובמערכת העצבים.

  צדק ממשיך לשהות במזל שור ומגביר שם יכולת מעשית. כשצדק מקבל השפעות חיוביות במפת הלידה הוא יוכל ליצור בשור יכולת דיפלומטית, יצירתיות, סובלנות, ידע, עדינות, רגישות לצרכי ההורים ומשיכה לידע רוחני. במפות שבהם צדק שולט בבתים בעיתים ומקבל היבטים קשים הוא יכול ליצור במזל שור נטייה לפספס הזדמנויות מבטיחות להתקדמות בחיים, חוסר פעילות, עצלנות, בזבוזים מוגזמים על הנאות ונוחיות, נפיחות בגוף, רגישות בגרון ובאברי הרבייה.
  במפות שבהם מזל שור ממוקם בבית חיובי ואינו מקבל השפעות שלילות מכוכבים אחרים הצמידות של צדק לנגה במזל שור יכולה ליצור השפעות חיוביות. השפעות אלו יכולות להתבטא ביכולת לזכות ולהעביר ידע לאחרים וכמו כן בזכייה בכבוד, מזל, דבקות במטרות הומאניות, עניין או יכולת פוליטית, יכולת לייעץ לאחרים, הנהגה רוחנית, ופעילות בתחום האופנה או בנושאים שקשורים לחפצי מותרות.

  נגה נמצאת בתנועה אחורית במזל שור יחד עם זנב דרקון ותמשיך להימצא שם עד לתחילת ספטמבר. במיקום זה נגה יוצרת מצד אחד השפעות חיוביות שיכולות להתבטא בעידון, הערכה אסתטית גבוהה, נדיבות והמצאות בסביבה טובה. אולם עם זאת לקראת סוף השבוע נגה מתקרבת יותר לזנב דרקון ומקבלת ממנו השפעות שליליות שעלולות ליצור נטייה לחיות על חשבון אחרים, חוסר פעילות, הסתמכות על כך שאחרים יעשו את כל העבודה, בעיות בגרון, הגברה של קאפה (יסוד האדמה) רגישות בבלוטת התריס ונפיחויות.

  מאדים ממשיך להימצא במזל בתולה יחד עם שבתאי. שני הכוכבים הללו לא מסתדרים אחד עם השני ויוצרים השפעות בעייתיות במזל בתולה שיכולות להתבטא בחוסר סבלנות ובהתנהגות אגרסיבית.

  ראש דרקון 
  ממשיך לשהות במזל עקרב וליצור שם מיומנות בפעולה, אגרסיביות, נטייה להתרגז בקלות, אינטואיציה גבוה והתמקדות בגדילה חומרית
  זנב דרקון ממשיך לשהות במזל שור וליצור שם אנרגיה רוחנית גבוהה, כסף שבא בקלות, יכולות דיבור גבוהה, אכזבות בתחום הרומנטי, עליות וירידות במצב רוח בהקשר המשפחתי, קונפליקטים פנימיים שקשורים למיניות ורוחניות.

  חשוב לזכור שכדי להבין בצורה מלאה את ההשפעות שהפלנטות יוצרות השבוע ברקיע יש להתייחס למיקומם במפת הלידה האינדיבידואלית שלנו. בכל מפה השפעות אלו תהינה שונות בהתאם לבתים שבהם הפלנטות שוהות כרגע ובהתאם להשפעות שבתים אלו מקבלים במפת הלידה מכוכבים אחרים. 
  דרג את התוכן:

   תגובות (1)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     25/6/12 09:05:

   תודה ששיתפת בפוסט מעניין ומרתק.

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין