כותרות TheMarker >
  ';

  היום שהיה

  בלוג אינפורמטיבי בעיקר, מבחר נושאים מכל העולם, וגם קצת מפרי עטי..

  0

  הפטנטים המגוחכים בהיסטוריה

  5 תגובות   יום שבת, 30/6/12, 20:14
  עולם הפטנטים הוא מגוון ,עשיר וייצירתי. לעתים פטנט יכול להיות תבשיל מוזר. ערבוב של התקני הייטק וטכנולוגיות ישנות, מהמצאות להצלת חיים ועד לטכנולוגיות היכולות לשנות את העולם. אך באמצע, ישנןמאות אלפי המצאות שאנשים משועממים ועם עודף כסף רשמו על המצאתם פטנט (רשום פטנט עולה כסף, ולא מעט), פטנטים מיותרים ומגוחכים לחלוטין.
  בל נשכח שכל הפטנטים הללו היו פעם פרי מוחו של אדם.
  אבל תמיד ידענו שבני האדם הם מוזרים (תוכן הבלוג הזה הוא הוכחה לכך!), אז למה שהדברים והרעיונות שלהם יהיו שונים מהם?
  להלן רשימה של הפטנטים הכי מיותרים ומגוחכים בהיסטוריה של ההמצאות.
  *כל הפטנטים ברשומה זו קיימים ורשומים, אפשר לקבל נתונים על כל המצאה באתר הרשמי של פטנטים רשומים. עליכם לכתוב בחיפוש את שם הפטנט באנגלית, ותקבלו את נתוני שם הממציא, שנה ומספר פטנט.

  נרתיק להגנת בננה
  ''
  הגנה מושלמת לבננה מפונקת

  מאוד חשוב להגן על החפצים שחשובים לנו: תיק מרופד עבור המחשב הנייד, נרתיק עבור האייפון/אייפוד/סלולרי, אולי תיק עבור מסמכים חשובים.. אבל מה עם הפרי שלך? האם חשבת פעם איך להגן עליו? בטח שלא, תתבייש לך!
  באופן ספציפי אנו מדברים על פרי אחד, חבול קלות, בצבע צהוב ובצורה קצת מוזרה, נכון, הבננה.
  עד עכשיו, אף אחד לא חשב לעצב משהו שנועד לשרת את הצרכים יוצאי הדופן של הבננה.
  תמיד סמכתי על המעטפת העבה וצהובה שהטבע חנן את הבננה, אך כנראה שזה לא מספיק. תודה לאל, בזכות המצאה זו, הבננה כבר לא תלך עם חבורות ועירומה לעולם.


  אפוד אוגר

  ''
  הזייה מתמשכת לאוגר המסכן

  יותר נכון לקרוא לפטנט ההזוי הזה, טיולון לאוגר. מה, אף פעם לא התחשק לך לצאת לטייל עם האוגר שלך ולהראות לכל העולם ואשתו את האקרובטיות של חיית המחמד שלך?
  כן, לא מספיק שהאוגר שלך סגור בכלוב 24 שעות ביממה, בשביל זה המציאו את האפוד הזה, ככה תוכל לקחת חלק בחוויה המשעשעת והקסטרופובית של האוגר החמוד שלך. האפוד הסדיסטי הזה בנוי מפלסטיק שקוף ובתוכו צינור מבוך במעגל סגור, אשר היצור הקטן יתרוצץ בו הלוך ושוב עד שינפח את נשמתו מחוסר חמצן או חום האיימים שאפוד זה אוגר תרתי משמע.

  גרביון בעל 3 רגליים

  ''
  לאן דוחפים את הגרב המיותרת?

  לא, הגרביון הזה לא נועד לנשים שנולדו עם 3 רגליים שלשמחתי טרם נתקלתי באחת כזו. המוצר הזה נועד למשהו הרבה יותר פשוט: גרב רזרבית. אין לי ספק שהממציא הוא גבר, גבר שלא מבין חצי דבר בלהיות פרקטי ומבין עוד פחות בצרכי הגוף של האשה. הגרב הנוספת נועדה למקרה שאחת מהשתיים מתפנצרת/נקרעת/מתרכבת. אבל, למען השם! חתיכת אידיוט, לא יותר פשוט להחליף לגרביון שלם? ואיפה בדיוק נמצאת הרזרבית? אני מניחה שהיא מגולגלת בדיוק בגובה הערווה, ככה שאם האשה לא רוצה שזו תבלוט כבולבול, עליה לדחוף אותה לתוך הלולו
  שלה?''
  מונע מציצת אגודל

  ''
  רק מוח חולני מסוגל להמציא זוועה כזו

  מה לכל הרוחות יכול לעצור מהילד שלך למצוץ את האגודל? רק מכשיר עינויים מתקופת האינקוויזיציה כמו הפטנט המקברי הזה שבאיור.
  אבל, אם אתה הורה קשוח, מאלו שאומרים כל הזמן "הילד לא ינצח אותי", המארז-אגודל הזה הוא אידיאלי, מתכת עבה, בלתי מחלידה הנצמדת לפרק היד.
  אפשר לכוון אותו כדי להתאימו אישית, הוא מתאם את עצמו לכל מצב ותהיה בטוח שבשום אופן הילד לא יכול להוריד אותו. המכשיר גודל עם הילד, כך שאם בגיל 8 הילד עדיין לא נגמל מהרגל מגונה זה, אל דאגה, גם בגיל 80 המכשיר יהיה יעיל.
  בעצם, זה בית סוהר מיניאטורי נייד לאגודל - או, עדיף, על מציצת אצבע האגודל של הילד שלך.
  כי באמת, לעצור את ילדך מן מציצת אצבע שלו או שלה שווה את ההשפלה החברתית שללא ספק תגיע, כאשר הילד יתחיל ללבוש את הטבעת-צמיד ההזוי הזה.

  חזיה נוזלית

  ''
  תעזבו את הציצי בשקט

  חזיה מרופדת במים אשר תפקידה להזקיף את הציצי ובדרך לתת להם עיסוי מגרה. רגע, לא בשביל זה קיימים הגברים? בשביל העיסוי המגרה הזה?
  לא היה לי ספק גם כאן, שזו המצאה של גבר ובטח עם קבעון לשדיים. מי לעזאזל רוצה להרגיש בעת שופינג או עשיית ספונג`ה או בעבודה או השד יודע מה, שממזמזים לה את הציצי ללא הפסקה? רק לגבר יש חשיבה כזו.
  תודה, מספיק לי במפגשי הסקס.

  קונדום לכל הגוף

  ''
  חייזר? צוללן? אסטרונאוט? לא. רק חנוט בקונדום

  איזו זוועה. זה סוג של קונדום המכסה כמעט את כל הגוף, האמור להגן נגד מחלות המועברות בעת קיום יחסי מין. כבר לא מספיק קונדום? בטח הממציא זה מישהו שלא זיין מאז שגולדה היתה בשלטון, או, מישהו היפוכונדר ברמות.
  אני לא יכולה לדמיין איך 2 אנשים הולכים להזדווג חנוטים בתוך הלטקס הזה, ללא ספק, סקס קינקי לחלוטין.
  היש דבר יותר מהנה בסקס מאשר המגע עור בעור?
  תודה, לא בשבילי. בסקס, אני רוצה ללקק את הזיעה של אהובי ולא איזה גומי סטרילי.
  מה שכן, דמיינו כמה קלוריות שורף מי שמשתגל עם חליפת צלילה זו! מעולה בליווי דיאטה.

  מסכה נגד אכילה

  ''
  לא רק עבור חניבעל לקטר..

  מי יכול לעמוד בפיתוי של אכילת עוגיות היוצאות ישר מהתנור? יאמי יאמי. אם את/ה זללן ללא שליטה, מה דעתך לנעול את הפנים שלך בתוך כלוב? כן, קראת נכון, כלוב.
  מסכת אנטי אכילה, עושה לבלתי אפשרי להשחיל פיסת מזון דרך הרשת בצורת גביע מסביב לפה, אך עדין נותרה לך האפשרות לנשום. איזו הקלה!
  זה נשמע כמו משהו מיליטנטי, החלום הרטוב של איזה מפקד סאדיסט שהטיל דיאטה חריפה על חייליו.
  תארו לעצמכם כמה טוב הגוף שלכם יכול להראות אם רק הייתם מוכנים לנעול את הפנים שלכם בתוך המסכה המגוחכת הזו, אשר נרשמה כפטנט בשנת 1982, אך ללא הצלחה רבה. אני לא יכולה לדמיין מדוע''
  תחתונים עם מסנן פלוצים

  ''
  כמה יפה מצדך להתחשב בסביבה

  יש פלצנים רבים ביקום, מכל הסוגים, אך אנו מדברים הפעם מהסוג המזהם את האוויר. אך עכשיו, עם התחתון פטנט הזה Flat-D, הפלוצים נשארים נטולי ריח!
  לתחתון הזה מצורף פילטר מפחם אקטיבי אשר סופג ומסנן את האוויר החצוף, וכך מציל את הסובבים את הפלצן מגורל נוראי.
  הלקוחות של Flat-D מאוד מרוצים והם מבטיחים שמוצר זה שינה את חייהם. ללא ספק. אבל, אם כבר, צריך להוסיף למסנן הזה, דפנות אקוסטיות, משהו שיבלום את הרעש, כי מה זה שווה אם שומעים את הפלצן?

   
   
   
  סולם לעכבישים
   
  ''
  בקרוב יוסיפו לפטנט קסדה מיניאטורית ונעלי בטיחות

   
   
   
  כאשר עכביש נופל לתוך האמבטיה.. הוא ממש אבוד. דמיינו את היצור חסר האונים, כאשר הוא קולט שקירות לבנים ענקים סוגרים עליו. הוא מנסה לטפס ומחליק, מנסה ומחליק. כל מה שנותר לו זה להתאבד בקפיצת ראש דרך חור האמבטיה. איזה מזל שקם אדם הדואג לחיי העכבישים החמודים האלה ובנה להם סולם אשר מציל את נפשם. הסולם הזה בנוי עם כוס יניקה כך שבקלות ניתן להצמיד אותו לחלק העליון של האמבטיה, העכבישים יטפסו דרכו.. וחסל צעקות היסטריות של האשה: "יש עכביש באמבטיה!!".

   
   
   
  לוחית רישום למכונית המזהה את מין הנהג

   
  ''
  איזה שוביניסט חזיר ומטומטם המציא את זה

  בשביל מה אנחנו צריכים לזהות את מין הנהג? כדי להתחיל איתו/ה? כדי לקלל אותו/ה? כדי להמנע מתאונות מחרידות הגורמות הנשים על ההגה? (סטיגמה מטופשת), בשביל מה זה טוב באמת? למה לא להשקיע יצירתיות, כסף וזמן לפטנטים מצילי חיים במקום כל האסופה המטופשת הזו? אה?
  בקיצור, הלוחית הזו מתחלפת, עם צבע המזהה כל מין. לפיכך, נהגים אחרים שאיתם אנו חוצים, יתאימו את הנהיגה שלהם תלוי אם הנהג זכר או נקבה. ובטוח זה יצמצם את התאונות. כי ברור, לא? הגברים הברברים שטסים ב150 קמ"ש ואפילו שלפעמים הם שיכורים, ורק פה ושם הם דורסים (שלא באשמתם כמובן) איזה הולך רגל תמים, הם אלופים על הכביש ולכן צריך להצמד ללוחית המורה על נהג זכר, כי הנהגות, רק מעכבות את הגורילות על הכביש עם הזהירות המיותרת שלהן. 
   
   
   

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (5)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     3/7/12 10:19:
   חייכתיני!
     2/7/12 02:39:
   זה מגוחך וגם זה הפטנט.....
     2/7/12 02:03:
   מעולה
     1/7/12 12:41:
   אוווף! באמת מיותרות...
     30/6/12 20:23:
   מעולה! תודה על ההשקעה

   ארכיון

   פרופיל

   מיסיס הייד
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין