כותרות TheMarker >
  ';

  וולטר

  אדם של פעם שחי היום
  אוהב סרטים ישנים וחדשים
  אוהב שירים בעיקר משנות החמישים/שישים/שבעים
  אוהב את הים אך מפחד ממנו פחד מוות
  אוהב את החיים אך לא תמיד חי אותם
  סיגרים, קפה ושיחה טובה עם חבר טוב הם הדברים המועדפים עלי
  אוהב את המשפחה שלי יותר מהכל בחיים
  מנסה לחיות אבל לא תמיד מצליח בגלל הטירוף של החיים

  רשימת שחקני משנה פוסט מספר 4

  3 תגובות   יום ראשון, 8/7/12, 19:26

  '' ''

  הנרי סילבה 

    (1928)

  שחקן אמריקאי שפניו הקפואות, הנוכחות השקטה שלו, ועייניו המאיימות וחזותו הקשוחה הביאו לו אין ספור תפקידים של נבל בסרטים רבים ומוכרים, ברובם המכריע כיכב בין תפקידים קטנים לתפקידי מישנה גדולים יותר, ברובם המכריע גילם דמות של איש רע, רוצח, נבל, איש עסקים כוחני ואלים או כל מיני תפקידים של האיש הרע, לפעמים אגב דמותו כנבל הביאה לו גם כמה תפקידי מישנה קומיים שהתבססו על חזותו המאיימת. סילבה כיכב בסרטים רבים ומוכרים לצד מיטב שחקני הוליווד הקלאסית, והופיע ב- 138 תפקידים בין השנים 1950 – 2001.

  בין הסרטים המוכרים בהם כיכב תמצאו את הסרטים: האחד עשר של דני אושן, סינדרפלה, השליח ממנצ'וריה, חמשת הפראים, מאבק ברחוב שרי, שארקי, אהבה וכדורים, האיש בעל העדשה הקטלנית, מרוץ מחוף לחוף 2, הבריחה מברונקס, קוד השתיקה, ניקו, חסין אש, דיק טריייסי, חולה הדק, גוסט דוג, סמלים שלושה, מכרות המלך שלמה.

   

  ''  ''

  רנדי קוויד

  (1950)

  שחקן קולנוע אמריקאי המופיע מאז תחילת שנות ה- 70 בתפקידים שונים. קוויד שהחל את דרכו בשנת 71 בתפקיד משנה בסרט "הצגת הקולנוע האחרונה" של בוגדונוביץ, כיכב באותו העשור בכמה תפקידי משנה בסרטים מוכרים, ברובם בתפקידים דרמטיים (בולט תפקידו בסרט המצויין "הפרט האחרון" משנת 73 שם כיכב לצד ג'ק ניקולסון ועל תפקידו בסרט היה מועמד לפרס האוסקר היחידי בקריירה שלו), אך משנות ה- 80 ואילך הוא מרבה להופיע גם בתפקידים קומיים, לרוב בתור סייד קיק. תפקידו הקומי המוכר ביותר היה בתפקיד הדוד אדי בסדרת הקומדיות "נסיעה נעימה..." בכיכובו של צ'בי צ'ייס. אחיו הוא השחקן דניס קוויד. עד כה הופיע קוויד ביותר מ- 110 תפקידים בקולנוע ובטלוויזיה.

  בין הסרטים המוכרים בהם כיכב תמצאו את הסרטים: מה נשמע דוק?, ירח של נייר, המרוץ לצמרת של דודי קרביץ, הפריצה לכלא, נולד לתהילה, דו קרב במיזורי, אקספרס של חצות, התשעה שרכבו, נסיעה נעימה המפתחות בפנים, אשתו של הקצב, מהומה במועדון 2, כיף של חופשה, כסף קטן, ימי הרעם, היום השלישי, העיתון, אוטובוס לחיים, גשם חזק, חופשה בלאס ווגאס, הר ברוקבק, הריקוד האחרון, משחקים בלי הפסקה.

   

  '' ''

  ג'ק ווסטון

  (1924/1996)

  שחקן מגוון ומלא חן שהופיע בטלוויזיה ובקולנוע למעלה מ- 40 שנה וכיכב ביותר מ- 100 תפקידים. פעם הוא גנב, פעם הוא חברו הטוב של הגיבור, פעם פקיד בנק פחדן, ופעם נבל רשע, פעם בלש פרטי שלומיאל, כל פעם וכמעט כל דמות הוא גילם כשחקן משנה. בתקופה מסויימת בשנות ה- 60 ו- 70 הוא גם הצליח להשתחל לתפקידי מישנה בסרטים מוכרים, אך לרוב נעלם בכל מיני תפקידים בטלוויזיה, וחבל כי בסרטים שהוא כן בלט, תמיד בלטה החינניות שלו, הכישרון שלו וההומור שלו.

  בין הסרטים המוכרים בהם כיכב תמצאו את הסרטים: מכונת הנישואין, השוד המושלם, חיקוי לחיים, אל תאכל את הפרחים, בכל בעבודת לילה, סופשבוע בפלאם ספרינגס, בודדה באפלה, פרח הקקטוס, דרך המלך לסין, הבטלנים מאישתר, ריקוד מושחת, תקלה מופלאה 2, הנער מסינסינטי, החוק הוא אני, קובה, ארבע עונות.

  בין הסדרות בהם הופיע בתפקידי אורח תמצאו את הסדרות הבאות: פרי מייסון, המופע של ג'ורג' ברנס וגרייסי אלן, רוהייד, הבלתי משוחדים, אלפרד היצ'קוק מציג, דוקטור קילדר, איזור הדמדומים, הנמלט, המופע של דני קיי, גאן סמוק, הכל נשאר במשפחה.

   

  '' ''

  ארמין מולר שטאל

  (1930)

  שחקן קולנוע גרמני שהחל את דרכו בהפקות גרמניות ואירופיות באמצע שנות ה- 50. לאחר ארבעים שנה, בשנת 89 הופיע לראשונה בתפקיד מרכזי בהפקה אמריקאית, בסרטו המצויין של קוסטה גבראס "תיבה הנגינה". לאחר הופעתו המרשימה בסרטו של גבראס, החל לקבל תפקידי מישנה בסרטים הוליוודים, ובלט בהפקות מוכרות לצד כוכבים מוכרים. באירופה ובעיקר בגרמניה נחשב שטאל לשחקן מוכר, בשאר העולם פניו יראו לכם מוכרים, אבל לא בטוח שתזכרו מאיזה סרט ראיתם אותו, לכן כמובן מצורפת רשימה להזכיר קצת. שטאל היה מועמד לפרס האוסקר כשחקן משנה על תפקידו המצויין בסרט "ניצוצות" בשנת 96 שם גילם את אביו של ג'פרי ראש. באירופה אגב מקבל שטאל תפקידים ראשיים יותר, אך בהוליווד הוא מקבל בעיקר תפקידי משנה, לרוב בתפקידים של או איש מכובד או נהפוך הוא אדם פשוט.

  בין הסרטים המוכרים בהם כיכב תמצאו את הסרטים: אבאלון, קפקא, מונית לילה, ניצוצות, יעקב השקרן, המשחק, כוחו של אחד, בית הרוחות, פיסמייקר, רגשי אשמה, יעקב השקרן, הקומה ה- 13, זכרונות מסוכנים, סימנים של כבוד, מלאכים ושדים, הבנק.

   

  '' ''

  ג'יימס קארן

  (1923)

  שחקן קולנוע וטלוויזיה ותיק מאוד שהחל את הקריירה שלו בשנת 1951 ועדיין מופיע (עד כה ראינו אותו ביותר מ- 185 תפקידים שונים בקולנוע ובטלוויזיה). קארן מופיע במגוון רחב של תפקידים, פעם שוטר, פעם פושע, פעם אב משפחה, פעם איש עסקים רב השפעה, פעם האיש הטוב ופעם האיש הרע, כל פעם תפקיד אחד. חזותו הסמכותית הביאו לו גם תפקידים רבים של איש אמין בהם תפקידים של עורך דין, שופט או שוטר בכיר.

  בין הסרטים המוכרים בהם כיכב תמצאו את הסרטים: הרקולס בניו יורק, מעולם לא שרתי לאבי, כל אנשי הנשיא, ליל הבכורה, פ.י.ס.ט, הסינדרום הסיני, זמר הג'אז, פולטרגייסט, וול סטריט, קונגו, ניקסון, צמודים אישית, יום ראשון הגדול, מולהולנד דרייב, המרדף לאושר, פשעים לוהטים, צדק מושחת, 13 יום, בשביל לחיות.

  בין הסדרות בהם הופיע בתפקידי אורח תמצאו את הסדרות הבאות: כל ילדי, סטרסקי והאץ', האישה הביונית, הוואי 0:5, מק'מילן ואישתו, תיקי רוקפורד, הג'פרסונים, מ.א.ש, דאלאס, קשרי משפחה, בית קטן בערבה, שושלת, חופשי על הבר, שלושה בדירה אחת, בלשים בלילה, וובסטר, מי הבוס?, מאגנום, בנות הזהב, מק'גיוור, מרפי בראון, מאטלוק, פרקליטי אל.איי, המופע של לארי סנדרס, המאמן, מלרוז פלייס, אחיות, נד וסטייסי, סיינפילד, הפרקליטים, בברלי הילס 90210, ג'אג.

   

  ''  ''

  וינסנט פסטור

  (1946)

  שחקן אמריקאי רחב מידות בעל מראה איטלקי, שבשל מראו הוא מופיע בעיקר בדמויות איטלקיות שונות, חלקם גנגסטרים, רוצחים, גנבים וחלקם סתם בדמויות איטלקיות שונות. תפקידו המוכר ביותר היה כ- ביג פוסי ב- 30 פרקים בסדרת המופת "הסופרנוס". עד כה הופיע פסטור ביותר מ- 120 תפקידים, רובם בסרטים שבשולים, סרטי טלוויזיה או סרטים בהם הוא מופיע בתפקידים משניים, חלקם אגב סרטי סוג ב' המופצים ישירות לטלוויזיה או לדי.וי.די.

  בין הסרטים המוכרים בהם כיכב תמצאו את הסרטים: דרכו של קרליטו, יומן נעורים, הוריקן, מסודרים, מיליונר מי שמוסר ראשון, הג'וב הרוסי, על האש, האקדח, הבקשה האחרונה, קלף פראי, מיקי עיניים כחולות.

   

  ''  ''

  סטיבן ברקוף

  (1937)

  שחקן בריטי המופיע מזה 1958 בתפקידים בקולנוע ובטלוויזיה, ובשל מראו הרוסי ומבטו הקר והמאיים הוא מרבה להופיע בתפקידים של או גנרל רוסי, איש ממשל רוסי, איש ק.ג.ב ונבלים. תפקידו הזכור לי ביותר היה כנבל הראשי בסרט "השוטר מבברלי הילס". עד כה הופיע ברקוף ביותר מ- 110 תפקידים בקולנוע ובטלוויזיה. אגב ברקוף הוא שחקן תיאטרון נחשב מאוד, והוא גם מביים הצגות, בין היתר אפילו ביים בישראל את ההצגות "המשפט" ו- "הגלגול" שניהם של קאפקא. 

  בין הסרטים המוכרים בהם כיכב תמצאו את הסרטים: בארי לינדון, הנוסע, רמבו 2, אאוטלנד, ג'יימס בונד אוקטופוסי, התפוז המכני. המהפכה, התחלות ראשונות, האחרים קריי, משחק הוגן, הליגיונר, היי ריסק, התייר, הנערה עם קעקוע דרקון. 

   

  '' ''

  סטפן מאצ'טי

  (1947)

  שחקן מישנה המופיע מזה שנים רבות בתפקידי מישנה רבים מאוד, בעיקר בתפקידי נבל או סוכן אף.בי.איי, שוטר, רוצח או איש אמונו של הנבל. פניו הקפואות ומבטו המאיים מביאים לו בעיקר תפקידי נבל, והוא מופיע בסרטים ובתוכניות טלוויזיה רבות, ומאז 1970 הופיע בלמעלה מ- 160 תפקידים. בשנים האחרונות הוא זכור בעיקר בשל תפקידו ב- 8 סרטי מתח בסדרת סרטי "ג'סי סטון" שם הוא מגלם מפקח משטרה לצד טום סלק.

  בין הסרטים המוכרים בהם כיכב תמצאו את הסרטים: השוטר מבברלי הילס 3, המזכירה, היסטוריה של אלימות, 300, טיסת חצות, ג'רונימו, חיזור קטלני, מסע של פשע, המעיין, הברית, לירות כדי להרוג, השומרים, 2012, בני אלמוות.

  בין הסדרות בהם הופיע בתפקידי אורח תמצאו את הסדרות הבאות: סטארסקי והאץ', קוג'אק, לו גרנט, שיקאגו הפשע המאורגן, מיאמי וויס, איזור הדמדומים, היפה והחיה, חוק וסדר, סיינפילד, פרקליטי אל. איי, הזינוק לאתמול, חשיפה לצפון, קונג פו- האגדה ממשיכה, תיקים באפלה, ג'אג, מונק.

   

  '' ''

  קית' דיוויד

  (1956)

  קודם כל לפני הכל, אל תתבלבלו עם השחקן דייויד קית' (זה שכיכב בסרט קצין וג'נטלמן וגם יופיע בהמשך הרשימה שלנו). שחקן קולנוע וטלוויזיה המופיע מזה שלושים שנה באין ספור תפקידים שונים ומגוונים, חלקם בסרטים קומיים וחלקם בסרטי מתח ופעולה, פעם נבל, פעם חברו הטוב של הכוכב, פעם חייל, פעם שוטר, פעם גנב, פעם גנגסטר, פעם שלומיאל ופעם בעל מסעדה, כל פעם וכל סרט דמות שונה. משנת 1980 ועד היום הופיע ביותר מ- 200 תפקידים שונים בקולנוע ובטלוויזיה.

  בין הסרטים המוכרים בהם כיכב תמצאו את הסרטים: היצור, פלאטון, מרדף לוהט, בירד, מחיר לחיים, שומר הבארים, לנצח, סימן קטלני, מציאות נושכת, שטרות לוהטים, קלוקס, עישון, גדול מהחיים, וולקנו, ארמגדון, המחליפים, משתגעים על מרי, רקוויאם לחלום, פיץ' בלאק, המספרה, סוכן סמוי קודי בנקס 1+2, התרסקות, רידיק: המסע מתחיל, המושחתים, המשלח 3, מר וגברת סמית', מאחורי קווי האוייב 2, יום ראשון הראשון, החברים מאטלנטה, סופרהירו, גיימר, הכל אודות סטיב, כרטיס לוטו, למות מלוויה.

   

  '' ''

  בוב בלאבן

  (1945)

  שחקן משנה המופיע בקביעות בסרטי קולנוע וטלוויזיה ובתפקידים בסדרות שונות. באלאבן מרבה להופיע בתפקידים משניים, לא גדולים מידי אבל גם לא קטנים, ותמיד הוא זכור, הרבה פעמים הוא מופיע בתפקידים של פסיכיאטר, פרופסור, מרצה, איש משכיל, לפעמים מהחברה הגבוה, לפעמים מנהל בנק. בלאבן גם ביים כמה סרטי קולנוע וטלוויזיה ופרקים בסדרות שונות. לי הוא זכור בעיקר מתפקידו בכמה פרקים בסדרה "סיינפילד" כבכיר ברשת טלוויזיה המאשר את הפיילוט לסדרה שכותבים ג'ורג' וג'רי. עד כה הוא הופיע ביותר מ- 85 תפקידים שונים.

  בין הסרטים המוכרים בהם כיכב תמצאו את הסרטים: קאובוי של חצות, מפגשים מהסוג השלישי, ללא כוונת זדון, 2010 השנה בה נוצר המגע, לפרק את הארי, יעקב השקרן, צריך שלושה לטנגו, העולם שבפנים, המקסיקני, מג'סטיק, טוקסידו, רישיון לחתונה, אהבה בתפריט, ממלכת אור הירח, פארק גוספורד, מצבים משתנים, של מי החיים  האלה לעזזל?, מילכוד 22, נסיך העיר, איש קטן ושמו טייט, מחכים לגופרמן, טרומן קפוטה, קשורה למאפיה, משב רוח מוזיקלי.

   

  '' ''

  ג'י. טי. וולש

  (1943/1998)

  שחקן קולנוע שנפטר בגיל צעיר יחסית (55) וכיכב בלא מעט סרטים בין השנים 82/98, ולטעמי מדובר בשחקן מישנה טוב, שהופיע לרוב בתפקידים של נבל או איש חזק ועוצמתי, או סתם אדם עממי, ותפקידו הטוב ביותר היה בתפקיד דרמטי נהדר בסרט "פלזנטוויל" משנת 98. סך הכל הופיע וולש ב- 74 תפקידים, כולם תפקידי מישנה, ובלט בסרטים מאוד מוכרים, ואת פניו תזהו מיד, ואת רשימת הסרטים המפוארת בהם הופיע בוודאי תכירו.

  בין הסרטים המוכרים בהם כיכב תמצאו את הסרטים: עוצמה, חנה ואחיותיה, אנשי הפח, שם המשחק, בוקר טוב וויאטנם, התמונה הגדולה, מיזרי, רעיון מטורף, בית רוסיה, מעברים צרים, מלכודת אש, נוסע עובר בטקסס, בחורים טובים, הופה, צלף, הלקוח, הפיתוי האחרון, ניקסון, עצירת פתע, החלטה גורלית, המתווך, סלינג בלייד.

   

  ''  ''

  פיטר ריגרט

  (1947)

  שחקן די לא מוכר, שאומנם תזהו את פניו, אך יהיה מאוד קשה לזהות מאיזה סרט. הסיבה היא שאולי חוץ משניים עד ארבעה סרטים, הוא מעולם לא בלט יותר מידי בשום סרט. הסיבה העיקרית שאני זוכר אותו ושומר לו חיבה מסויימת היא מיכוון שהוא הופיע בקומדיה רומנטית אהובה עלי במיוחד בשם "אהבה ממבט שלישי" משנת 87 שם גילם תפקיד ראשי של מוכר חמוצים המשודך לבחורה יהודיה יאפית, שבתחילה איננה שמה עליו, אך בסוף איך לא מתאהבת בו. ריגרט הופיע ביותר מ- 70 תפקידים בקולנוע ובטלוויזיה מאז סוף שנות ה- 70, ובלט בין היתר בתפקיד ראשי בסרט המצויין "גיבור מקומי" משנת 81 של הבמאי ביל פורסיית' ובתפקיד אורח ל- 6 פרקים בסדרה "הסופרנוס". ריגרט מופיע לרוב בתפקיד של פוליטיקאי, איש עסקים, גבר עממי ושאר דמויות משנה שונות. בשנת 2000 ביים ריגרט סרט קצר שהיה מועמד לפרס האוסקר.

  בין הסרטים המוכרים בהם כיכב תמצאו את הסרטים: בית החיות, משדרים חדשות ב- 11, זעזועים במערכת, אוסקר אל תיגע בבת שלי, ברברים בשער (סרט טלוויזיה מומלץ עם ג'יימס גארנר מתחילת שנות ה- 90), קורס לרצח, בין חלום למציאות, מקום לחלום עליו, טראפיק, המסכה, אינסופיות.

   

   '' ''

  ביל קובס

  (1934)

  שחקן קולנוע וטלוויזיה המופיע מאז שנת 74 באין ספור תפקידי משנה שונים ומגוונים. קובס החל את דרכו בגיל מאוחר יחסית 40 (לפני זה כיכב קצת בתיאטרון), ובתחילה קיבל בעיקר תפקידים קטנים מאוד, של דמויות בשוליים. בשנות ה- 80 התרחב מעגל תפקידיו והוא החל לקבל תפקידי משנה בולטים יותר, והוא מרבה לגלם דמויות של אנשים עם חוכמת חיים, אנשי צבא לשעבר, שופטים, עורכי דין ושאר דמויות מכובדות. רוב רובם של תפקידיו הם או תפקידים קטנים או תפקידים בינוניים, אף פעם לא בולט מידי, אף פעם לא ראשי מידי, ואם כבר ראשי אז זה בדרך כלל יותר בסרטי טלוויזיה. עד כה הופיע קובס ביותר מ- 145 תפקידים.

  בין הסרטים המוכרים בהם כיכב תמצאו את הסרטים: חטיפה בפלהם 1,2,3, משנה מקום משנה מזל, סילקווד, מועדון הכותנה, צבע הכסף, חשד, בירד, נערת החודש, עיר החטאים, שומר ראש, הקפיצה הגדולה, סידורים אחרונים בדנוור, מה שאת עושה לי, אהבה מקרית, לילה מטורף במוזיאון, איש הרס, עד כאן, המתנה המושלמת, עיטור של כבוד (סרט טלוויזיה).

   

  ''  ''

  מורי צ'ייקין

  (1949/2010)

  שחקן קנדי גדול מידות שהופיע בין השנים 1975/2010 ב- 155 תפקידי מישנה בקולנוע ובטלוויזיה. בשל מידותיו הגדולות קיבל תפקידים רבים של נבל, גנב, שוטר מושחת, דרומי אלים, סוטה, גבר עממי קשה יום ועוד כל מיני תפקידים שבשוליים. הוא זכור מכל מיני סרטים מוכרים, ובשנים האחרונות לקריירה שלו זכה לתפקיד ראשי כאשר כיכב ב- 22 פרקים בסדרה "החקירות המסתוריות של נרו וולף" שם גילם את דמותו של נרו וולף הבלש הידוע פרי עטו של הסופר רקס סטאוט.

  בין הסרטים המוכרים בהם כיכב תמצאו את הסרטים: מחלון חדר המיטות, תאומים, צחוק הגורל, רוקד עם זאבים, השמאי, בטהובן 2, הרפתקאות בדרכים, אי הפיראטים, האישה שלבשה כחול, חיים לא רגילים, המתיקות שאחרי, יוצאים לדוג, קורס לרצח, הצילו עכבר בבית, המסכה של זורו, מילכוד, מיסטרי אלסקה, אומנות המלחמה, קשורה למאפיה, להיות ג'וליה, הסיפור על פי בארני.

   

  '' ''

  דיוויד פיימר

  (1954)

  שחקן אופי מוכר למדי, המופיע באין ספור תפקידי מישנה גם בקולנוע וגם בטלוויזיה, לרוב בתפקידים של יהודי, רואה חשבון, עורך דין, אבא של הגיבור, יועץ לגיבור וכל מיני תפקידי מישנה חלקם קומיים וחלקם דרמטיים. לשיאו הגיע בשנת 92 כאשר כיכב בתפקיד אחיו וסוכנו של בילי קריסטל בקומדיה הדרמטית "מר מוצ"ש" ועל תפקידו בסרט היה מועמד לפרס האוסקר כשחקן מישנה. עד כה הופיע פיימר ביותר מ- 145 תפקידים, ורבים הסרטים ברשימה כאן שאתם תכירו מייד.

  בין הסרטים המוכרים בהם כיכב תמצאו את הסרטים: חתנים צמודים לדולר, תעצרו את העיר אני רוצה לרדת, טיסה נעימה 2, הגנה עצמית, גירושין נוסח הוליווד, ללא מוצא, בלי חוקים, תפוס את שורטי, חידון האשליות, מהלכים תמימים, הנשיא מאוהב, ניקסון, בלתי נשכח, סיטי הול, כללי המשחק, אמיסטד, פייבאק, החברים של ממפורד, הוריקן, סטייט פינת מיין, פוקוס, אלכס ואמה, שובו של אלוף, אושן 13, חגורה אדומה, קחי אותי לגיהנום, עוד צ'אנס לחיים, סוד של אהבה.

   

  '' ''

  ג'ון ספנסר

  (1946/2005)

  שחקן קולנוע וטלוויזיה מוכר מאוד, מסדרות ומסרטים רבים. אתם זוכרים אותו בעיקר מתפקידו בסדרה "הבית הלבן" שם כיכב בין השנים 1999/2005 עם 154 פרקים, אך אם תחשבו טוב תזכרו שראיתם אותו בעוד עשרות תפקידים שונים. את דרכו החל בתחילת שנות ה- 80, וזכה לפרסום בסוף אותו העשור כאשר לוהק לאחד התפקידים הראשיים בסדרה המפורסמת "פרקליטי אל.איי" שם הופיע בין השנים 90/94 עם 83 פרקים. חוץ מזה הוא הופיע לצד כוכבי קולנוע רבים ומוכרים בסרטים רבים, ובין היתר ראיתם אותו לצד הריסון פורד, שון קונרי, קווין ספייסי, אל פאצ'ינו, סילבסטר סטאלון, בילי קריסטל, ניקולס קייג', מייקל דאגלס ואחרים. בסך הכל הופיע ספנסר רק ב- 50 תפקידים עד למותו המפתיע בשנת 2005 והוא בן 59.

  בין הסרטים המוכרים בהם כיכב תמצאו את הסרטים: ים של אהבה, בחזקת חף מפשע, המתווך, תשכחי את פריז, קופלנד, הפריצה לאלקטרז, רעב מוטרף, גרין קארד, גשם שחור, סודות אפלים.

  דרג את התוכן:

   פרופיל

   וולטר
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   תגובות (3)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     9/7/12 19:44:

   צטט: absalom 2012-07-09 08:27:40

   נד ביטי פט הינגל צ'רלס דרנינג

    

   פט הינגל מופיע בפוסט מספר אחד ברשימות

   לגבי נד ביטי וצ'ארלס דורנינג הם יופיע כאמור בהמשך

   זה רק פוסט מספר 4 מתוך כנראה 10 פוסטים בנושא

   תודה על התגובה ועל שנכנסת וקראת

   וולטר

     9/7/12 09:10:

   צטט: absalom 2012-07-09 08:27:40

   נד ביטי פט הינגל צ'רלס דרנינג

    

     9/7/12 08:27:
   נד ביטי פט הינגל צ'רלס דרנינג