כותרות TheMarker >
  ';

  Love is in the air

  "כל דבר הוא אחד מתוך מיליון נתיבים. לפיכך, לוחם אור חייב לזכור תמיד שנתיב הוא רק נתיב!

  אם הוא חש שאין עליו ללכת בו אסור לו להשאר בו בשום פנים ואופן. החלטתו להשאר בנתיב הזה או לעזבו חייבת להיות משוחררת מפחד או משאיפה.

  על לוחם האור לבחון כל נתיב מקרוב ובצורה שקולה. וישנה שאלה שהוא חייב לשאול: האם לנתיב הזה יש לב?

  כל הנתיבים זהים...הם מובילים לשום מקום!
  אולם נתיב עם לב הוא קל. הוא לא גורם ללוחם להתיגע כדי לחבבו. להיפך, הוא גורם למסע מלא חדווה. כל עוד האדם הולך בו...הוא אחד עימו!"

  קרלוס קסטנדה - משנתו של דון חואן

  ארכיון

  זרעים של אהבה

  51 תגובות   יום שבת, 4/8/12, 23:50

   

  דרושים סוכנים של אהבה

   

  ''

   

   

  היי חברים תתכוננו לפוסט שמאלצי ומתקתק במיוחד.

  אין מנוס מזה היום. ראו הוזהרתם.

   

  אני לא יכולה להימנע מכך נשיקה...  גם פוסט חג האהבה, גם יום הולדתי העברי...וגם הלב שלי מלא בשמחה. מתפקע מאהבה שרוצה להתבטא, להתפרץ לכל עבר, להעניק מעצמה לכל .

   

  ומאיפה זה בא פתאום?

  אז זהו שזה לא בא פתאום. זו אני במהותי! חיה באהבה וחולקת אותה, באופן מודע, עם כל מי שאיתי וסביבי- עם בני המשפחה שלי, עם חבריי, עם קשת רחבה של אנשים אותם אני פוגשת במסגרת עבודתי ובכלל. למעשה, אפשר לומר, שאני חולקת אהבה עם כל אדם בכל מקום.

   

  ולמה אני עושה את זה באופן מודע? מכוון?

  כי אני מבינה שאהבה היא הכוח המניע בעולם!  היא עוצמה שאין שנייה לה! היא האנרגיה אשר מביאה אנשים לצמיחה, להתפתחות ולריפוי.

   

  וזה עושה לי הכי טוב בעולם להעניק לאחרים, להעצים אותם ולהיווכח שהם שמחים, פורחים, צומחים, נרפאים, מתפתחים ומתקדמים בחייהם. אין דבר משמח ויפה מזה בעיני.

   

  זו גם הסיבה שבגללה אני מאמינה שאסור "לבזבז" אף מפגש או שיחה, בין אנשים, על "סתם" אלא תמיד כדאי להפוך אותם באופן מודע למפגש של התפתחות וריפוי ע"י העברה של אנרגיה אוהבת. 

   

  זה תהליך מיוחד שמעצים גם אותי מאד כי מה שאני נותנת חוזר אלי בריבית דה ריבית. כולכם כבר יודעים בטח בעל פה שאהבה היא מגנט. מכירים את המשפט שאומר ש"אהבה מושכת אהבה". וזו ממש לא קלישאה! למרות שזה משפט שחוק ונדוש.   

   

  ''

   

  והיום הזה - ט"ו באב, שכנראה לא סתם נולדתי בסמוך לו, מסמל עבורי את מהות החיים. את החזון שלי. את הסיבה שלשמה אני חיה ומאמינה שכולנו חיים.

   

  ולמה אני כותבת "בסמוך לו"?

  משום שהגחתי לעולם באיחור אופנתי של 20 דקות אחרי ט"ו באב. נולדתי בט"ז באב בשעה 12:20 בלילה. כך לפחות אמא שלי טוענת. היא זוכרת שזו השעה שהופיעה על השעון הגדול בחדר לידה כשהיא כבר היתה אחרי הכול!  "אז אמא... למה לא לחצת קצת יותר חזק כדי שאגיע בזמן לחגיגות"? "ואולי בכ"ז נולדתי קצת קודם"? שאלתי אותה השבוע...והיא לא ממש זכרה. חיוך  לא היתה סגורה לגבי השעה המדויקת. טוב נו.. בכל זאת עברו מאז  51 שנה!  ומן הסתם זה לא באמת משנה... זה עדייו בגדר איחור אקדמי ואני בהחלט מחשיבה את עצמי "ילדת ט"ו באב" וגם מרגישה ככה יום, יום... שעה, שעה רוב שנות חיי.

   

  ''

   

  ואני מאמינה שכולם כמוני. הגיעו לכאן כדי לחוות אהבה! -  עם עצמם, עם זולתם ועם כל הדברים כולם. במילים אחרות, אין לי ספק שכולנו פה על מנת לחלוק ולהעניק את אהבתנו. והסיבה לכך היא מאד פשוטה! ואנוכית גרידא!  - האהבה ממלאת אותנו, מטעינה, מהווה את  המקור ממנו אנו שואבים את האנרגיה לקום, בכל בוקר מחדש, טעונים בשמחה ובכוח להמשיך ולצעוד במסע החיים.

   

  אהבה נותנת כוח! היא אנרגיה! היא דלק החיים! - היא מקרבת, מחברת, מאחדת בין אנשים והופכת אותם לכוח הרבה יותר עצום מסכום חלקיו. היא שפה אוניברסאלית! כולם מבינים אותה היטב! כמהים לחוש אותה ולפעול מתוכה אפילו אם אינם מתרגמים לעצמם זאת במילים ובמודעות. אני לא מכירה מישהו שאינו חי מתוך הכמיהה לחיות במציאות כזו, של אהבה אמיתית, ולא משנה מיהו, מהיכן הוא בא ובמה הוא עוסק.

   

  ''

   

  מכל הסיבות הללו האהבה מתגמלת מאד את מי שחי, את היום יום שלו, מתוך מודעות אליה ולכוחה ויוצר את חייו דרכה ובאמצעותה!  

   

  אין ספק! מי  שחי אהבה יוצא נשכר!  משום שכאשר אנו מתחברים לכוח המניע שבאהבה ומפיצים, באופן מודע, זרעים של אהבה בכל מקום, בו אנו נוכחים, התגמול הוא מיידי ועצום. בדרך הזו, של חיים, אנחנו יכולים להתעלות מעל לבעיות היומיום ולעצב מציאות בה יש הרבה פחות סבל, כאב ומחסור (כי אהבה יכולה רק להעצים. ולעולם לא לגרוע או להחסיר). זו דרך וראיית עולם המקנה לנו כוח ועצמאות ליצור חיים שיש בהם סדר פנימי וחיצוני, התפתחות מתמדת, שקט ושלווה, אחדות וטוב. אנו לא תלויים באף אחד בדרך הזו. רק בנו ובבחירות שלנו.

   

  וכשאנו צועדים בדרך האהבה אנו אמורים להשקיע אנרגיה רק במקומות בהם הכיוון הינו חיובי ומעצים! אל לנו להתעסק בכלל במקומות בהם שוררת אנרגיה של פירוד, קונפליקטים ומחסור למרות שהם נמצאים בכל מקום סביבנו. וכאשר אנו נתקלים באנרגיה שלילית, ונאלצים להתמודד איתה, אנחנו יכולים לפעול בדרך אחת בלבד! - להפעיל מיד את "כפתור המודעות שלנו"  ולנקוט בפעולות התמרה. להפוך את אותה אנרגיה שלילית לאנרגיה חיובית ואוהבת.

   

  ואם למרות כל זאת, זה לא מצליח לנו, והסביבה דוחה את הפעולות האוהבות שלנו אנחנו צריכים פשוט לזוז משם. ללכת למקום בו האנרגיה שלנו רצויה, מתקבלת בברכה, ויכולה להעצים ולהשפיע באופן חיובי. ויש אינספור מקומות כאלה. 

   

  ''

   

  כשאנשים יבינו שאהבה היא הכוח המניע, מהבוקר עד הערב, יתרחש שינוי אמיתי! יהיה לנו כל יום חג האהבה. אהבה לעצמנו, לבני משפחתנו, לחברים בעבודה, לשכנים, זרים ואפילו אויבים

   

  ובשביל שיהיה לנו כל יום חג האהבה. צריכה להתגבש קבוצה מספיק גדולה של אנשים שחיה באותו התדר. תדר האהבה. קבוצה גדולה שמשדרת על אותו הגל. שפועלת באופן מודע למען המטרה הנעלה הזו של העברת מסר האהבה הלאה. קבוצת אנשים שמהווים דוגמא מהלכת לאהבה בהתנהגותם. שמכניסים ומבטאים אהבה בכל פעולה ושיחה. גם אם לפעמים השיחות הללו מאתגרות.

   

  ''

   

  ואני חייבת לומר שאני פוגשת לאחרונה יותר ויותר אנשים שמתעוררים לתוך התדר הזה וחווים את היופי שבו וזה נפלא בעיני! אנשים שמדליקים את האור הפנימי שבתוכם ופותחים את הלב לנתינה ולקבלה. שמפיצים את אבקת האהבה האישית שלהם, בכל מקום, מתוך הבנה שכך ורק כך הם יוכלו ליצור עולם שבו הם וכל השאר מממשים את הפוטנציאל האישי שלהם! ממצים את כל הכישרונות שלהם הכי טוב שיש! נותנים ומעניקים מעצמם למען סביבתם וחיים חיים עשירים בכל הרבדים והרמות.


  אני פוגשת גם יותר ויותר אנשים שמוכנים לסייע גם לאחרים להתעורר. לתמוך בהם בזמן שהם מנקים את הדחיסות האנרגטית והפחד מחייהם ומתחברים לתדר האהבה. אני פוגשת אנשים שמוכנים להיות גנרטור מטעין אשר פולט תדר נקי של אהבה לסביבה ושוטף באור עוצמתי את כל מה ומי שברדיוס שלו. וזה קורה בכל הרמות - האישית, החברתית, הלאומית והגלובאלית. עולם ישן ואפל מתרסק ונעלם בהדרגה. ועולם חדש נבנה. וזה והולך ומתעצם. אנשים מתעוררים. מתחילים לשאול שאלות על מטרות חייהם, מתבוננים מסביב, מתחברים לאמת הפנימית שלהם. לבריאה שבתוכם. רוצים לצמוח, להתפתח, להנהיג את חייהם וליהנות מהם. בוחרים להיות מפיצי אהבה כדי לתרום ולתמוך בחבריהם ובסביבה.

   

  ''

   

  ומי שעדין לא עשה זאת חברים. מוזמן עכשיו! ממש ברגע הזה, לפתוח את ליבו, למלא אותו באהבה ולצאת לדרך. לפזר אהבה בכל מקום, בכל כמות ובכל זמן מתוך הבנה שהאהבה שלנו היא מה שאנחנו והעולם צריכים כעת יותר מכל. במיוחד בזמנים אלה. מתוך הבנה שאהבה מביאה אהבה!

   

  איך עושים את זה?

  פשוט עושים! מוזמנים לאהוב את כל מה שעיניכם פוגשות. החל בכם, על החוזקות והחולשות שלכם, והמשך בסובבים אתכם. מוזמנים להאיר את הפינות החשוכות שאתם פוגשים בדרך, להזרים לשם אהבה ולראות שהכול מסתדר!


  והכל מסתדר מפני שאהבה היא תרופת הפלא, שרביט הקסמים, הסוד הגלוי ביותר והשימושי ביותר, המרכיב הנסתר הנמצא מאחורי כל סיפור או נוסחת הצלחה, העיקרון החזק ביותר ביקום. כל כמות אהבה שתתנו תחזור אליכם מכל מקום בסביבה. וככל שתגבירו את עוצמת הווליום זה גם מה שתקבלו בחזרה.

   

  ''

   

  אז... אל תחכו שיאהבו אתכם חברים. הפכו אתם לסוכנים של אהבה! אהבו את עצמכם ופזרו אבקת קסמים של אהבה כלפי כל מי ומה שתפגשו בדרככם. כך תמשכו אליכם אנרגיה דומה ותופתעו להיווכח שהיקום ידידותי לאדם שאוהב משום שהאהבה היא החוק העליון שלו... העיקרון על פיו הוא מתקיים! המגנט, המפתח המחבר אותנו היישר לממלכה השוכנת בליבנו...שרק דרכה אנו יכולים להתחבר לכל האהבה הקיימת ביקום. וכשאנו אוהבים חברים היקום הופך ללב אחד גדול. למנגינה נפלאה והרמונית!

   

  ענק! תודו!

   

  נשיקות...

  אוהבת אתכם!

  ומאחלת לכם ולי ימי אהבה כל השנה! תמיד!

   

   

  ממני,

  הילדה של ט"ו באב  

   

   

  ''

   

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (51)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     21/10/12 22:21:

   נשיקהוואהו וואהו וואהו!!! נפלאה שאת! תודה ענקית! דיברת ישר לתוך הלב

     6/10/12 13:47:
   תודה לפוסט עם המון אהבה. הוא ממש לא שמאלצי הלוואי שהמון אנשים יקראו את מה שכתבת מיכלי, אולי משהו בהם ישתנה, כי חיים רק פעם אחת וימים שחולפים אינם חוזרים יותר. זה הזמן לשינוי חשיבה.
     20/8/12 00:51:
   נכון.... אהבה מכילה עולמות נעלמים וטמירים... אשרייך ואשרי יולדתך.... תודתי לך ! צביקה.
     16/8/12 11:02:
   מדהימה ומקסימה שכמוך תודה על הכתיבה הנפלאה והמסר*****************************
     14/8/12 02:16:
   אוהבת אותך, נהדרת אחת
     12/8/12 07:05:
   אהבה יש באוויר...ורק אדם היודע לאהוב בכל ליבו ואני מתכוונת לאהוב את החיים, את האדם...פשוט לאהוב הוא המאושר באדם ולך יקירתי המון המון מזל טוב ושתמיד תדעי רק חיוכים ואהבה...:)
     10/8/12 20:39:
   פוסט נפלא ומלהיב .... תודה }{
     9/8/12 16:35:
   מיכלי, אמרת.... איחור אופנתי, טוב, זה גם מתאים לי, רק היום פתחתי את המייל, ומיד הכוח הממגנט של האהבה שלך גרם לי לפתוח ולקרוא את דבריך המופלאים, והכל כך מדוייקים, ואכן אנרגיה של אהבה מושכת אליה עוד אהבה, וכך "המייל" קרא לי, ומזכיר לי כמה חשוב שניפגש כבר, באמיתי, על כוס קפה ריחני, בלי עוגה משמינה.... ונפטפט לנו, ונרגיש את האהבה הזו שאת כל כך מדברת עליה... שגורמת לאנשים לרצות להיפגש, לתת מעצמם, לקבל, ונוכל להשפיע על עוד ועוד אבקת קסמים של אהבה.... ועשייה ברוכה, מחכה לטלפון...בואי ונחגוג יחדיו את יום הולדתך כפי שאת ראויה. מזל טוב חברה. אסתי
   מיכלי, תודה לפוסט אוהב ומחבק. "אהבה עושה לשמוח, אהבה אין לה גיל, אהבה נותנת כוח". כמה נכון. תודה לך ילדת טו באב
     8/8/12 20:18:
   איזה יופי- קראתי את הפוסט פעמיים ונשאר טעם של עוד. לחיי האהבה
     8/8/12 09:32:
   הי אחותי. לא יכלתי להתאפק, אז....http://cafe.themarker.com/post/1071639/ באהבה, סטיב.
     7/8/12 22:36:
   מיכל ! את כתבת פוסט נפלא.... בכלל לא שמאלצי מזל טוב לך עלדת אהבה
     7/8/12 19:36:
   פוסט נפלא ומעצים. שיר הלל לאהבה מנקודת מבט רעננה ובוטחת. אני אתך לכל אורך הדרך. נולדתי בו באב, אבל הדי האהבה המתקרבת דבקו מעט גם בי :-) מזל טוב
     7/8/12 18:39:

   קשה לעמוד בקסמו של הפוסט הזה והוא לא שמלצי בכלל :)
   מזל טוב (גם אם קצת באיחור) ליום הולדתך..
   שפע של אור, בריאות, אושר ואהבה מלוא החופן..

   מהמם, תודה רבה.
     7/8/12 08:31:
   אהבה תמיד רלוונית גם כשמגיעים באיחור אתגעגעתי לפוסטים הנפלאים והמיסטיים כל כך
     6/8/12 19:16:
   את כותבת נפלא....מצרפת קישור http://he.wikipedia.org/wiki/אהבה
   כרגיל את מדייקת. רציתי להגיד ששמעתי שטו באב זה השמש במלואה - הזכריות והירח המלא האישה אז אולי יום אחרי זה טיפה קטנה פחות ירח ולכן את בת טו באב ולא בן טו באב. בכל מקרה הפוסטים שלך מלאי אהבה ואכן זה מה שיש אחרי שכל המסיכות והשטויות נעלמות. אור שמש תמיד זורח .. :> חיבוק גדול השכנה בפוסטים ליד
     6/8/12 14:38:
   מזל טוב ליום הולדתך בריאות אושר והגשמת כל משאלה כהרגלך כתבת נפלא צחיתוש
   קשה לאהוב, אבל שווה.
     6/8/12 00:27:

   מיכל את נהדרת, ילדת ט"ו באב, ממש מתאים לך.

   מאחלת לך להיות עטופת אהבה כל חייך.

   את זרעת כאן זרעים של אהבה שנפוצו לכל עבר.
   מקווה שזה גם מדבק...

   תענוג של פוסט מכל הלב ♥ ♥ ♥.

   טוב, אז ככה: אני מצהירה בזאת שאני באמת נוהגת לפי התדר הזה ומרעיפה כמה שאני יכולה אבל ישנם רגעים, כמו לרגע קט בט"ו באב שרציתי שגם מישהו ירעיף עלי, קצת. כן אני יודעת שהבקשה מהדהדת אבל אין למימוש זמן מדויק. לרגעים זה קצת מתיש ואולי גם פטתי להשתדל להעניק ושזה יספיק. אז אני קוראת בקול - לא מספיק לי! ילדת ט"ו באב שאני אוהבת. פנינה משתדלת...
     5/8/12 21:19:

   יום אהבה שמח ויום הולדת שמח
   יום הולדת שמח ויום אהבה שמח

   בכל סדר שתבחרי... 

     5/8/12 21:12:
   ים אהבה לילדת ט"ו באב - ילדת היום הולדת. מאחלת לך שכל יום יהיה שופע אהבה שמחה והרמוניה. אוהבת'ותך!!!
     5/8/12 20:50:
   לאהוב כל אדם בכל מקום - זה המקום הכי טוב להגיע איליו ! מקסים . הרבה אושר ושפע בחייך .
     5/8/12 20:40:
   מזל טוב ליום הולדת החל בט"ו באב בתאריך העברי. הרבה אהבה בחייך. תמשיכי להרעיף אהבה עלינו. תודה
     5/8/12 19:30:
   אכן נפלא נפלא את מקסימה והרבה שמחות מזל טובבבבבבבב
     5/8/12 19:27:

   מיכל יקירתי...
   אוהבת את הפוסט..
   ואת כל מה שנכתב בו על אהבה , באהבה .

   מאחלת לך שתמיד תהיי מוקפת באהבה
   מזל טוב♥♥

    

   ''
   מכל ה-♥ מזי

     5/8/12 19:25:

   מיכל, ילדת ט"ו באב, יקרה
   ברכות מכל הלב ליומולדת

   זרעת זרעים של אהבה והם נובטים...

   תודה ענקית

   ''

     5/8/12 18:57:
   מזל טוב פוסט מושקע !
     5/8/12 18:55:
   יישר כח על המסר החשוב של הפוסט ....וכמובן מזל טוב!!
     5/8/12 18:05:
   מיכל , ראשית כל מזל טוב יקרה, וכנראה בכלל לא איחרת את החגיגה וכפיצוי קיבלת לחגוג את האהבה במשך כל חייך:) שנית כמה שזה לא יהיה מתקתק ושמאלצי, זה תמיד גורם לנו סוג של הנאה שקשה להסביר אותה, לקרוא עליה, וגם לחוות וגם אפילו לעשות אותה בכל דרך אפשרית, אז ישר כוח יקירתי לעוד הרבה שנות אהבה, ושתדביקי כמה שאפשר יותר אנשים. תודה:)
     5/8/12 17:47:
   אוהב את אהבתך האוהבת. טוני......
     5/8/12 15:17:

   יוצא מן הכלל! תענוג לקרוא!

   אפילו המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק זעק באחד משיריו:

   "אם יש אהבה בעולם,אייה היא אהבתי"

   כ ו כ ב של אהבה מלבי לליבך,וללבבותינו

     5/8/12 14:40:
   מזל טוב , פוסט מאלף . יום הולדת שמח, אושר ואהבה וכל שתרצי לו יהי!
     5/8/12 14:09:
   אהבה מתפרצת וסוחפת ....אין עלייך מיכל יקרה ...ואת צודקת... אהבה מביאה אהבה ...שיהיה לך תמיד אושר ואהבה ... ולא רק ביומולדת ...:))
     5/8/12 13:06:
   האת מהות של אהבה - כול הטוב שבעולם ואהבה יהיו מנעד לחייך ורטט נשמתך לנצח נצחים - מזל טוב ותודה עצומה על השיתוף המדהים והמקסים
     5/8/12 12:39:

   מזל טוב ענק ליום ההולדת של ילדת ט"ו באב...

   אכן  כל האהבה שאת מפזרת פה מסביב ממלא לי את הלב בשמחה ואושר

    מאחלת לך את כל הטוב שבעולם. עם המון המון אהבה...

     5/8/12 11:36:
   חיוך אדיר של אהבה עלה על פני, ראשי הנהן ללא הפסק למקרא דבריך! אבקת הקסמים שלך הגיעה אלי , דלגה על פני הואדי המפריד בין בתינו, והאנרגיה....הו , איזו אנרגיה...., יפה שלי, ילדת ט"ו באב, נסיכת האהבה והאור - מזל טוב
     5/8/12 11:12:
   מיכל יקרה, כתבת נפלא. מתחבר לתדר האהבה!
     5/8/12 11:01:
   לא רגיל לראות פוסט לבבי כזה במקום על חיות ודמותנו מהן. מה שכן אני רגיל לראות המון צבעוניות בפוסטים שלך וזה לא השתנה. הלבבות הצבעוניים שהנחת כאן ממלאים את החדר כאילו קשת חדרה אלי מהמסך. יישר כוחך. את אשה מיוחדת מאד. כייף שכך. שבוע טוב מיכלי ומזל טוב ענק. וברו שאם כבר להיוולד בטו באב זה בסופו, שתכילי הכל ממנו :))
     5/8/12 10:55:
   ברכותת ליום מההולדת ושהאהבה תמיד תשרה במעונך
     5/8/12 10:54:
   מיכלי יפה, איזה יופי, איך מתאים לך הטו' באב הזה :) כולך אהבה. מאחלת לך תמיד להיות גם מוקפת ומוזנת באהבה♥♥
     5/8/12 10:51:
   מזל טוב לך , ואהבה היא שם מנצח ..
   * מיכלי, אני יודעת שאת בכולך אנרגיה של חום ואהבה. ישבתי אתך, דברתי אתך...את בכולך-אור. מחבקת אותך, ילדת ט"ו באב...רקדי את חייך באהבה.
     5/8/12 09:56:
   שיהיו חייך רוויים אהבה שבוע מקסים
     5/8/12 09:45:
   תודה. כמה אנרגיות חיוביות.
     5/8/12 08:32:
   נפלא ומרגש ועושה חשק ל...אהבה. אני איתך!!!
     5/8/12 08:06:
   באה מאהבה...!!
     5/8/12 07:55:
    

   מיכלי הילדה של טו באב

    

   את מדהימה!

   איזו כתיבה

   כמה אהבה

   כמה כמה כמה

   המילים שלך סחפו

   קראתי בנשימה אחת

   ו....חבל שלא המשכת עוד :)

   השיר גם מקסים ביוטיוב לא הכרתי אותו עד כה

   תודה לפוסט המווווושלם

   מזלטובים לך ילדה

   רק טוב

   שבוע מבורך לטוב

     5/8/12 04:35:
   אוהבת אותך. אוהבת את כתיבתך. אוהבת את המסר הנפלא שהבאת כאן. סוכנת ושליחת אהבה את. עדיין לא חיבקתי אותך ליום ההולדת. עכשיו יש לי עוד סיבה . כיוון שעשית לי את הבוקר של יום ראשון. ואת השבוע שנפתח. תודה חברה אהובה :))

   פרופיל

   נתיב האור
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   הפנינים

   love is in thr air