כותרות TheMarker >
  ';
  0

  תחזית אסטרולוגית שבועית ע'פ השיטה ההודית 5-11 לאוגוסט

  0 תגובות   יום ראשון, 5/8/12, 15:00
   

  תחזית שבועיתבאסטרולוגיה הוודית הזודיאק מחולק בנוסף ל 12 המזלות גם ל27 נקשטרות שנקראות אחוזות או בתים של הירח. כל נקשטרהקשורה לחוק טבע מסוים ולאיכויות אנרגטיות שונות. חשוב מאד להתייחס בקריאת המפה ובבדיקת הטרנזיטים (כלומר המצב הנוכחי של הפלנטות) לאיכויות של הנקשטרה שבה הירח והמזל העולה (אופק) נמצאים.
  כל נקשטרה מכסה 13 מעלות ו20 דקות מ360 המעלות של הזודיאק. הירח שוהה בכל נקשטרה בערך יום אחד. בספרות הוודית משתמשים במיקום זה של הירח כדי לקבוע ימים שמתאימים מבחינת האיכות האנרגטית שלהם לפעילות חשובה (כמו כניסה לבית חדש, נישואים, התחלת לימודים או עסק, ביצועים וודים למניעת השפעות שליליות ועוד)
  מהשבוע הוספתי לתחזית השבועית התייחסות לנקשטרות שבהן הירח נמצא בימים השונים.
  אלו מכם שמעוניינים לקרא יותר על הנקשטרות יכולים לעשות זאת בכתובת
  http://www.indianastro.co.il/?page_id=774

  *

  בשבועות האחרונים שבתאי שהה במזל בתולה ויצר שם השפעות שליליות שיכלו להתבטא בעיכובים, חסימות, בעיות בריאותיות, כבדות, עומס רגשי ועוד.
  ביום שבת 4.8, בשעה 12.07 שבתאי חזר ממזל בתולה למזל מאזניים שבו הוא נעלה. במיקום זה ההשפעות השליליות של שבתאי מופחתות והוא מסוגל להביע יותר את האיכויות החיוביות שלו בהתאם למיקום שלו במפת הלידה האישית שלנו. המעבר של שבתאי למאזנים יגרום לרוב האנשים להרגיש בתקופה הקרובה, שיפור משמעותי בהרגשה הכללית ,גדילה באנרגיה רוחנית ויכולת להתגבר על מכשולים ועיכובים שונים. ההשפעה החיובית של שבתאי יכולה לקדם גם: התמקדות, הצלחה בתרגולים רוחניים, חוכמה, שיטתיות, יכולת להציג רעיונות בצורה הגיונית, מסירות, יציבות, עצמאות, עבודה יסודית, גדילה בפרסום, הצלחה בקשרים עם ארצות זרות, יכולת להצליח בנ'דלן ובחקלאות.
  במפות אסטרולוגיות שבהם שבתאי ממוקם בבתים בעיתיים (6.8. או 12) הוא עלול גם בתקופה זאת ליצור השפעות שליליות אולם הן תהינה חלשות יותר עקב המיקום החיובי שבו הוא נמצא כעת. חשוב ורצוי בחודשים הבאים לחזק את האיכויות הרוחניות של שבתאי דרך תרגול מדיטציה ויוגה. תרגולים אלו יאפשרו לנו להתחבר לאנרגיה הגבוהה של שבתאי שמיוצגת על ידי שיווה: תודעה טהורה בלתי מוגבלת שקיימת בתוך כל אחד מאתנו וזהה לעצם המהות הרוחנית האמתית שלנו.

  בניוזלטר האחרון יכולתם לקרא ולצפות בסרטון על האיכויות השונות של שבתאי.
  אלו מכם שלא עשו זאת יכולים לצפות ב12 הדקות של הסרטון בכתובת
  http://www.youtube.com/watch?v=If6ORMGMA3U&list=UUUnVXiS191-HKHU9vhAPuFg&index=1&feature=plcp

  נגה ממשיך לשהות השבוע במזל תאומים ומקבל שם היבט משבתאי. במיקום זה נגה יכול ליצור חשיבה הגיונית, שאיפה ללמוד דברים חדשים, יכולת לזכות בכסף, כבוד, פופולאריות והבעת הערכה לאנשים אחרים.

  מאדים- ממשיך להתקדם בחלק האחרון של מזל בתולה. הוא חופשי כעת מההשפעה הבעייתית של שבתאי ומקבל היבט חיובי מצדק והיבט פחות חיובי מזנב דרקון. במיקום זה מאדים יוצר את ההשפעות הבאות: אפשרות טובה לפתור בעיות ולהגיע לתוצאות במהירות, יכולת אסטרטגית, מיומנות בהגנה עצמית, כושר אנליטי, חשיבה מדעית, יכולת עמידה בפני מחלות, כישרון בעבודות מכאניות, גישה לוחמנית ואוריינטציה חומרית לחיים.

  כוכב חמה- ממשיך בתחילת השבוע לנוע בתנועה אחורית במזל סרטן ונמצא שם בצמידות לשמש. התנועה האחורית של כוכב חמה מחלישה אותו. ביום ראשון כוכב חמה מקבל השפעות שליליות נוספות עקב העובדה שהוא נשרף מקרבה יתרה לשמש.
  כוכב חמה והשמש יוצרים בסרטן ניהול לא נכון של עניינים כספיים, חוסר מצפון, עיסוק מוגזם בפרטים שעלול לגרום להסתבכויות, שינויים במצבי רוח, ויכוחים על רקע רגשי עם אנשים אהובים, חוסר מנוחה, רגישות במערכת העצבים, עצבנות, אנרגיה מינית נמוכה, השפעה מדברי חנופה ועיסוק בתחומים רבים מידי.

  ביום רביעי- כוכב חמה מתחיל לנוע בתנועה ישירה וכך ההשפעות השליליות שהוא יוצר מופחתות בצורה משמעותית

  צדק ממשיך לשהות השבוע במזל שור יחד עם זנב דרקון. במיקום זה צדק מקבל השפעות מעורבות שתלויות מאד במיקום שלו במפת הלידה ובבתים שבהם הוא שולט. השפעות חיוביות שהוא יוצר כוללות: יכולת דיפלומטית, אלגנטיות, יצירתיות, ידע, עידון, דאגה להורים ומשיכה לנושאים רוחניים ופילוסופים. השפעות שליליות שהוא יוצר עלולות להתבטא בעצלנות, אופטימיות מוגזמת, בזבוזים מופרזים, נפיחות בגוף, משקל יתר ורגישות בגרון ובאברי המין.

  הירח

  יום ראשון- אחרי הצהרים הירח עובר למזל דגים ומקבל שם היבט ממאדים ומראש דרקון. במיקום זה הירח יוצר: נטייה רומנטית, יכולת להרגיש דברים בצורה עמוקה ולהביע אותם לאחרים, אינטואיציה חזקה ועניין בנושאים רוחניים. הירח נמצא בדגים בנקשטרה פורווהבאדראפאדה שקשורה לטיהור לוויתור על דברים ישנים. השפעה זאת מאפשרת התחלה מוצלחת של דברים חדשים. השינויים שנקשטרה זאת מביאה הינם חיוביים. הם קשורים להבעת אומץ, לראיה אידיאליסטית וליציבות פנימית. נצלו את ההשפעה החיובית הזאת והביעו את רגשותיכם בצורה פתוחה לאנשים שיקרים לכם.

  ביום שני- הירח בדגים עובר לנקשטרה רווטי. כשהירח נמצא בקבוצת כוכבים קבועה זאת הוא יוצר תמיכה מהסביבה, גישה חברותית, יכולת לתת עצות טובות, גאווה, אישיות מלאת חיים, הבעת אומץ במצבים קשים ושמירה על היגיינה.

  יום שלישי ורביעי- ביום שלישי ההשפעה החיובית של הירח בדגים נמשכת אולם ב22.45 הירח עובר למזל טלה ומקבל במקום זה היבט בעייתי משבתאי. שבתאי והירח לא מסתדרים אחד עם השני ולמרות ששבתאי נעלה כעת הוא עדיין יכול להשפיע באופן שלילי על הירח וכך ליצור: השתקעות בעצב, הבעה מוגבלת של רגשות, נטייה לחוש דיכאון במצב שבו לא מעריכים את העבודה הקשה שאנו משקיעים, חוסר יכולת להביע את הצרכים שלנו בצורה מספקת, עייפות וניסיונות מוגזמים להשיג דברים. ההשפעה השלילית על הירח מתחזקת בלילה גם עקב העובדה שהוא עובר לנקשטרה אשלשה שמחזקת איכויות של חוסר נימוס וטאקט, התנהגות חברתית לקויה, נטייה לדבר הרבה, חוסר הכרת תודה, חוסר יעילות, דיכאוניות, בידוד ואי רצון למלא הוראות.

  יום חמישי- הירח ממשיך לשהות בטלה בנקשטרה בראהני. מיקום זה עלול ליצור פעילות מרובה מידי, שינויים במצב רוח, התנגדות לשליטה של אחרים, עקשנות, גישה ילדותית, פגיעות, יכולת לבצע דברים במהירות, העדפה של פעילות ספונטאנית.

  יום שישי- ב12 הירח עובר למזל שור שבו הוא נעלה ובצמידות לזנב דרקון וצדק. במיקום זה הירח מקדם יצירתיות, נדיבות, הרחבה של דברים, דמיון וחשיבה מקורית, השפעה טובה על אנשים אחרים, אסירות תודה וסבלנות. הירח נמצא היום בנקשטרה קריטיקה וצרוף זה מקדם יכולת להשיג דברים רבים, תאבון רב (לדברי מזון וסקס), רצון להגיע לשורש הדברים, אנשים שגאים בדברים שהם עושים, יכולת מנהיגות, ויושר.

  הצרוף של הירח בקריטיקה וצדק יוצר בסוף השבוע עומק ואנרגיה רוחנית חזקה. ראש דרקון מפחית מעט את ההשפעה החיובית אולם בסך הכול ניתן לצפות לסוף שבוע נעים.
  יחד עם זאת כשמזל שור ממוקם במפת הלידה שלנו בבתים בעיתיים (6.8.או 12) אנו עלולים לחוות בסוף השבוע חוסר ביטחון, פגיעות, חוסר וודאות, שימוש בחומרים משכרים וחוסר איזון כימי.

  יום שבת- הירח ממשיך להיות נעלה במזל שור ההשפעה החיובית של הירח מתחזקת גם עקב הימצאותו בנקשטרה רוהיני שבה הוא שולט. מיקום זה יוצר אופי כריזמטי, יכולת תקשורתית גבוהה, אנשים מושכים, חוזק פנימי, פופולאריות וזכייה בתשומת לב, עדינות, דיבור אמת ושמירה על ערכים מוסריים, דיבור רהוט ומשכנע, חדות, יציבות מנטאלית, התמקדות במטרה, מסירות למשפחה, עזרה לאחרים.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין