כותרות TheMarker >
  ';
  0

  תחזית אסטרולוגית שבועית ע'פ השיטה ההודית 12-18 לאוגוסט

  0 תגובות   יום ראשון, 12/8/12, 13:32

  מוטי שפי

  אסטרולוגיה הודית

  http://www.indianastro.co.il/

  https://www.facebook.com/vedastrology


  ניתוח מפת הלידה האסטרולוגית בהתאם לשיטה ההודית מבוסס בעיקר על שיטת הווימשוטארי דאשה. שיטה מתמטית שמיוחדת לאסטרולוגיה ההודית ואינה קיימת באסטרולוגיה המערבית. הווימשוטארי דאשה מחלקת את חיי האדם לתקופות כוכבים. היא כוללת חלוקה עיקרית (מהדאשה) וארבע תת חלוקות נוספות של תקופות כוכבים המתחילות מלידת האדם ומסתיימות בגיל 120.
  כולנו עוברים בחיים שינויים משמעותיים שמשפיעים מאוד על בריאותנו, תכונות האופי שלנו וייעודנו הכללי בחיים. שינויים אלו עשויים להיות דרמטיים ביותר. תקופות הכוכבים באסטרולוגיה ההודית מספקות לנו מפתח להבנת אירועים אלה ויכולת לצפות מראש את אותם שינויים. בדיקה יסודית של תקופות הכוכבים מסייעות לאסטרולוג לתת ללקוח המלצות שמסייעות לו לבצע החלטות נכונות, לפעול בהתאם לחוקי הטבע ולנקוט באמצעים אסטרולוגים שיאפשרו נטרול השפעות שליליות של כוכבים והגברת השפעתם החיובית.

  שיטת הוומישואטרי דאשה חייבת להיות מיושמת במפה אסטרולוגית ספציפית שמחושבת בהתאם לתאריך לידה, שעת לידה ומקום לידה של האדם ולכן בתחזית אסטרולוגית שבועית כללית לא ניתן להתייחס אליה. התחזית האסטרולוגית השבועית כאן מבוססת על הטרנזיטים או הקידומים של הפלנטות. כלומר על תנועת הפלנטות ברקיע ומיקומם במזלות השונים. בקריאה אישית של מפת הלידה שיטת הווימשוטארי דאשה מספקת לנו 50% מההשפעות האסטרולוגיות. 50% הנותרים מתחלקים באופן שווה בן המפה האסטרולוגית השנתית (ווראשפאל) שמשתנה כל שנה ביום ההולדת והקידומים האסטרולוגים או הטרנזיטים (גוצ'ארה). אני מזכיר כאן את החלוקה הזאת כדי להדגיש את העובדה שכדי שתחזיות אסטרולוגיות שבועיות תהיינה מדויקות יש להתייחס אליהן בהקשר למפת הלידה שלנו.
  ברצוני להמליץ, בהקשר זה, לכולכם להגיע לפחות לפגישת ייעוץ אסטרולוגית אחת כדי להכיר מקרוב את מפת הלידה שלכם בהתאם לשיטה ההודית. הכרות זאת תאפשר לכם להבין את התחזית האסטרולוגית השבועית על בסיס מפת הלידה האישית שלכם וכך תוכלו להשתמש בתחזית זאת כדי להבין תהליכים ואירועים שונים שאתם עשויים לעבור בחייכם בשבועות ובחודשים הבאים.

  תחזית אסטרולוגית שבועית 12-18 לאוגוסט

  שני אירועים אסטרולוגים חשובים יתרחשו השבוע: באירוע הראשון מאדים יעבור ביום שלישי בתשע בבוקר למזל מאזניים לאחר חודש במזל בתולה. במיקום זה מאדים ימצא בחודש הקרוב בצמידות לשבתאי שחזר למאזניים ב4.8. מאדים ושבתאי אינם מסתדרים בדרך כלל אחד עם השני והצמידות שלהם עלולה ליצור חוסר שקט, אינטנסיביות מוגזמת ופעילות מהירה מידי. יחד עם זאת שבתאי נעלה כעת ברקיע ומסוגל להביע יותר את האיכויות החיוביות שלו ולכן הצמידות שלו למאדים יכולה ליצור גם השפעות חיוביות שיכולות להתבטא באנרגיה חזקה, ביטחון עצמי, יכולת שכנוע, פעילות אינטנסיבית, יכולת להציג רעיונות בצורה הגיונית, מסירות, יציבות, עצמאות, הצלחה בתחום הנד'לן ובחקלאות, יכולת לבצע מטלות מסוכנות שדורשות אומץ וכושר עמידה גבוה. גישה ישירה ואנרגיה חזקה שמסייעת להניע אנשים אחרים להשיג דברים מעשיים בחיים.
  כשמזל מאזניים ממוקם במפת הלידה שלנו בבתים חיוביים (1.4.5.7.9 ו10) הצמידות בן מאדים לשבתאי תיצור השפעות חיוביות. בבתים בעייתים (6.8 ו12) צמידות זאת תיצור השפעות שליליות ובשאר הבתים ההשפעות תהינה מעורבות.

  ביום שישי השמש תעבור ממזל סרטן למזל אריה
   שבו היא שולטת ומרגישה טוב. במיקום זה השמש תוכל ליצור הכנסה טובה יותר, תמיכה מאנשים אחרים, חיים נוחים, רגישות, זיכרון טוב, נסיעות, אינטואיציה חזקה, התמקדות במשפחה ועניין באסטרולוגיה.

  נגה ממשיך להתקדם השבוע במזל תאומים שבו הוא מרגיש טוב. במיקום זה נגה מקדם חשיבה הגיונית, שאיפה ללמוד דברים חדשים, יכולת לזכות בכסף, כבוד, פופולאריות והבעת הערכה לאנשים אחרים.

  כוכב חמה והשמש נמצאים בצמידות במזל סרטן ומקבלים שם היבט משבתאי. צרוף זה יוצר יכולת ארגון, ערמומיות, שינויים במצבי רוח, ויכוחים על רקע רגשי עם אנשים אהובים, חוסר מנוחה, רגישות במערכת העצבים, עצבנות, מיומנות עסקית והתעסקות מוגזמת בפרטים שעלולה לגרום לסיבוכים. ביום חמישי כשהמש תעזוב את מזל סרטן העומס על כוכב חמה יפחת ויאפשר הגברה בריכוז, יכולת לרדת לפרטים קטנים, חוש עסקי טוב, תכנון נכון ודיוק בניהול כספים.

  צדק ממשיך לשהות השבוע במזל שור יחד עם זנב דרקון. במיקום זה צדק מקבל השפעות מעורבות שתלויות מאד במיקום שלו במפת הלידה ובבתים שבהם הוא שולט. השפעות חיוביות שהוא יוצר כוללות: יכולת דיפלומטית, אלגנטיות, יצירתיות, ידע, עידון, דאגה להורים ומשיכה לנושאים רוחניים ופילוסופים. השפעות שליליות עלולות להתבטא בעצלנות, אופטימיות מוגזמת, בזבוזים מופרזים, נפיחות בגוף, משקל יתר ורגישות בגרון ובאברי המין.

  ראש דרקון ממשיך לשהות במזל עקרב שבו הוא נופל. במקום זה הוא יכול ליצור נטייה להתרגז במהירות ולהביע אגרסיביות, גישה קיצונית לחיים, בעיות במערכת הרבייה וההפרשה, אלרגיות ותאונות. ראש דרקון מקבל במיקום זה היבט חיובי מצדק שמפחית מאט את ההשפעות השליליות ומגביר את הרצון ללמוד ולהכיר את התחום הרוחני של החיים. בנוסף לכך היבט זה יוצר אינטואיציה חזקה ופשרות להרוויח כסף דרך פעילות שקטה.

  הירח – נמצא השבוע בחצי החודש שבו הוא הולך ומתמעט. האסטרולוגיה ההודית טוענת שבחצי חודש זה הירח נחלש ואינו מסוגל להביע בצורה מלאה את האיכויות החיוביות שלו. שימו לב לרמת האנרגיה שלכם ובמידה ומרגישים

  יום ראשון-
   במשך היום הירח ממשיך להיות נעלה במזל שור בנקשטרה רוהיני. מיקום זה יוצר אופי כריזמטי, יכולת תקשורתית גבוהה, אנרגיה שמושכת אנשים אחרים, חוזק פנימי, פופולאריות וזכייה בתשומת לב, עדינות, דיבור רהוט ואמיתי, שמירה על ערכים מוסריים, יכולת שכנוע, חדות, יציבות מנטאלית, התמקדות במטרה, מסירות למשפחה ועזרה לאחרים.
  ב23.40 הירח עובר למזל תאומים ולנקשטרה מריגה שירה ונמצא שם בצמידות לנגה. במקום זה הירח יוצר חשיבה יצירתית, אינטליגנציה, שנינות, חוכמה, חברותיות, יכולת ארגון טובה, לימודים דרך כתיבה, קריאה וסמינרים. הופעה צעירה, חושניות, בעיות עם שותפים עסקיים, חוש הומור, דיבור קולח, החשיבה המהירה שלהם יכולה לגרום להם להיראות שטחיים אולם למעשה הם די מבריקים.

  יום שני- הירח עדיין נמצא בצמידות לנגה בתאומים. בצהרים הירח עובר לנקשטרה ארדרה. במיקום זה הוא יוצר צמא לידע, סקרנות, קארמה בעייתית בתחום הזוגיות, עיקובים בנישואים, יכולת טובה בתחום התקשורת, דיבור עוצמתי, רוגז , דאגות וחוסר כנות.
  בשעה 22.00 הירח ונגה נמצאים באותה המעלה בתאומים. מיקום זה מעורר דמיון טוב, אהבה לדברים מעודנים ונוחים, רגישות אמנותית ורגשות עמוקים.

  יום שלישי- בתשע בבוקר מאדים עובר למזל מאזניים ונמצא שם בצמידות לשבתאי. מאדים עדיין חלש מכיוון שהוא נימצא בסאנדי או בפער עקב המעבר למזל החדש. החולשה של מאדים וההשפעה המעורבת של שבתאי יכולות ליצור חוסר שקט וחילוף חומרים גבוהה, רצון לבצע דברים בצורה יותר מידי מהירה, חוסר התאמה בן האנרגיות שלנו לסביבה שבה אנו נמצאים, חוסר יכולת להבין את המניעים והרצונות של אנשים שקרובים אלינו, התנהגות אינטנסיבית שגורמת לאנשים אחרים להירתע מחברתינו. הרגשת בדידות, עייפות ותחושת דיכאון שמתחלפת בהרגשה של אנרגיה חזקה. מומלץ לקחת היום את הדברים בקלות ולנוח יותר.

  יום רביעי- בבוקר הירח עובד למזל סרטן שבו הוא שולט ונמצא שם בצמידות לשמש ולכוכב חמה. בדרך כלל הירח מרגיש טוב בסימן זה אולם העובדה שהוא ריק ומקבל היבט בעייתי משבתאי מחלישים אותו. במיקום זה הירח יוצר הצמדות חזקה מידי לאנשים אחרים, נטייה להחניק אנשים שהם אוהבים, רגישות מוגזמת, צורך חזק מידי להיות מוערכים על ידי אנשים אחרים, עליות וירידות רגשיות, מחסור בשליטה עצמית, הרגשת חיסרון באהבה, חרדות, רגישות בבטן ובעיות בעיכול.

  יום חמישי- הירח נמצא בנקשטרה פושיה במזל סרטן ומחזק שם ידע אינטואיטיבי, מזל טוב, דיבור רב עוצמה, טוהר פנימי ואנרגיה רוחנית חזקה. לפנות בוקר השמש עוברת ממזל סרטן למזל אריה שבו היא שולטת ומרגישה טוב. השמש תישאר באריה במשך חודש ותיצור שם יכולת הנהגה, שאיפות גבוהות, חשיבה בגדול, התבלטות, פרסום, אומץ, לקיחת פיקוד, קסם, סילוק שליליות, התגברות על אויבים, אינטליגנציה גבוהה, עצמאות, כנות, הנאה מכך שאחרים משבחים אותו וכושר עמידה גבוהה. היום השמש עדיין חלשה מכיון שהיא נמצאת בסאנדי (בתחילת המזל) אולם ככל שהיא תתקדם במזל אריה היא תלך ותתחזק.

  יום שישי- בחמש בערב הירח עובר למזל אריה ונמצא שם בצמידות לשמש. הירח ריק היום ואינו מסוגל להביע את האיכויות החיוביות שלו. צרוף זה יכול נטייה אנוכית, גאווה, שינויים במצב רוח, רגישות מופרזת שעלולה ליצור נטייה להיעלב מאחרים, תשוקה חזקה לדברים ונטייה לשתלטנות. ביום שבו הירח ריק כשר העמידה שלנו נמוך יותר. חשוב היום לנסות לנוח יותר, לשמוע מוזיקה נעימה ולנסות להעביר את סוף השבוע עם אנשים אהובים.

  יום שבת- הירח עדיין חלש היום אולם הוא עבר את השמש ומתחיל להתמלא ולהתחזק. רמת האנרגיה היום גדלה ביחס לאתמול ומתאים להפנות את תשומת הלב לתרגול מדיטציה ולעיון בנושאים רוחניים. למרות זאת יש לשים לב עדיין למערכת הרגשית שלנו ולקחת את הדברים בקלות.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין