כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  כי האדם עץ השדה

  כי האדם עץ השדה / נתן זך

  כי האדם עץ השדה.
  כמו האדם גם העץ צומח
  כמו העץ האדם נגדע.
  ואני לא יודע
  איפה הייתי ואיפה אהיה.
  כמו עץ השדה.

  כי האדם עץ השדה.
  כמו העץ הוא שואף למעלה
  כמו האדם הוא נשרף באש.
  ואני לא יודע
  איפה הייתי ואיפה אהיה.
  כמו עץ השדה.

  אהבתי וגם שנאתי
  טעמתי מזה ומזה.
  קברו אותי כחלקה של עפר
  ומר לי, מר לי בפה.
  כמו עץ השדה.


  כי האדם עץ השדה.
  כמו העץ הוא צמא למים
  כמו האדם גם הוא נשאר צמא.
  ואני לא יודע
  איפה הייתי ואיפה אהיה.
  כמו עץ השדה.

  0

  בתולה-נסיך המטבעות-שפע,איכות ואסטטיות

  2 תגובות   יום ראשון, 26/8/12, 11:11

  ''

   

  בתולה-נסיך המטבעות-שפע,איכות ואסטטיות

  23אוגוסט - 22 ספטמבר
  חודש אלול. הם בעלי יסוד עפר
  חודש אלול.פרק התהילים: פרק צ"ד
  בפריסה רפואית יהיו האיברים:מעיים ,טחול
  הצבע השייך למזל בתולה - כחול כהה (נייבי) וחיוור.
  מזלות מתאימים : שור ובתולה

  אנשים אלה אינם בוחלים בשום דרך אל העושר,ניחנו בערמומיות וחוכמה רבה.אוהבים כבוד ויעשו הכול כדי לקבלו.בעלי רצון לעזור ולתמוך בסובבים אותם,אך ידרשו כבוד בתמורה.
  בני מזל בתולה - מושכים, שיטתיים, מאורגנים וחדי עין. היכולת שלכם להגיע לשורשה של בעיה גורם לכם להיות היועץ האהוב על כולם. בררן, עוקצני. ההרגל הרע שלכם להשתלט על כל שיחה יכול לגרום לכם להכנס לרשימה השחורה בכל המסיבות ברחבי העיר. 

  רמה גבוהה ביותר של אינטיליגנציה רוחנית .כאשר מדברים על יכולת השינוי הכוונה ,היא לטרנספורמציה של ממש.במילים שונות אפשר לכנות אותה יכולת ההמרה .והכוונה היא ליכולת לשנות מצב נתון או להופכו למצב נתון .בלשון המקורות ,זוהי בדיוק אותה יכולת לשנות את רוע הגזרה

  יכולת הבקשה - זוהי יכולת שדורשת משמעת רוחנית רצינת ביותר.הכוונה כמובן ליכולת של בני מזל מסויים לבקש למען הזולת . יכולת זו נחשבת ליקרת המציאות גם היא , וידועה בפילוסופיה המיסטית בשם:יכולת הברכה או יכולת האמירה.

  תכונות חיוביות: צניעות, ביישנות, קפדנות, אחראיים, מעשיות, התמדה, חשיבה שכלתנית, מוכנות.

  תכונות שליליות כאשר הן מוקצנות: טרחנות, דאגנות, ביקורתיות, לוחמנות, שמרנות ופרפקציוניסטיות.

  בני מזל בתולה מאוד קשובים לצרכי הסובבים אותם ויודעים לתמרן בין הבעיות הנקרות בדרכם. הם אוהבים לעזור לאנשים אחרים אך לא אוהבים לעשות זאת באור הזרקורים אלא בהיחבא. 

  בני מזל בתולה הם אנשים דקדקניים, מעשיים ושואפים לשלמות, פרפקציוניסטים. הם לא אוהבים ביצוע כושל וחוסר ארגון. 

  לעיתים נדמה יותר כי הם יותר מדי בררניים. למרות זאת, אם ברצונכם שהמשימה תבוצע כיאות, ראשית תשיגו בן או בת מזל בתולה שלא יהיו מוכנים להתפשר על אופן הביצוע והתוצאות. 

  לעיתים נדירות תמצאו אותם עצלים המתרצים זאת ברמת הדרישות הגבוהות שלהם עצמם... אך עצלות היא לא תכונה המאפיינת בני מזל בתולה. 

  על מנת להרגיש טוב עם עצמם הם חייבים לתת מעצמם לאחרים ואפילו לשרת אחרים. הם אוהבים לנצל את המוח האנליטי שלהם לצורך כך. 

  נראה אותם שנונים ובחברת ידידים וכיף להיות עימם אך לפעמים הם עלולים להיות גם עוקצניים. 

  בני מזל בתולה הם דאגנים ולכן גם נוטים להיות היפוכונדרים. 

  בני מזל בתולה הם גם מאוד חומריים ואוהבים לרכוש דברים רק באיכות הגבוהה ביותר, בגלל שאיפתם לשלמות, לעיתים הם יעדיפו להישאר בלי מאשר לרכוש מוצר שאינו באיכות הטובה ביותר. 


  בתולה. באהבה וזוגיות:

  באהבה בני מזל בתולה הם דקדקניים מתמיד... הם גם מעשיים והגיוניים הרבה יותר מרומנטיים. 

  יש להם פתיל עם זמן בערה ארוך בכל מה שנוגע למעשי אהבה. הם אינם ממהרים להיכנס למיטה ואוהבים שדברים יתפתחו לאט ובהדרגה, כולל משחקים מקדימים שיכולים להארך שעות. לעיתים, בגלל הדקדקנות והמעשיות שלהם הם עלולים לגרום לסיום הקשר הרומנטי שלהם היות והם לא ממהרים לגלות את חושניותם. 

  הם לא אוהבים לדבר על רגשות עמוקים, למעט עם מאהבים שהם בוטחים בהם מספיק לחשוף את נבכי נשמתם. 

  כל מי שמעוניין לשמור עימם על קשר לאורך זמן, בין אם זה מאהב או ידיד, עליו להתמיד ולתת להם את מרחב הזמן שהם זקוקים לו לצורך התאקלמות בקשר. 

  ברגע שבני מזל בתולה בחרו בבן או בת זוג, הם מאוד נאמנים לו וישקיעו את מלוא מרצם וכישוריהם בקשר, על מנת שיצליח. 

  בעל יכולות טכניות רבות, משיכה למדעים מדויקים, שקידה, חיסכון ואיפוק. הוא טיפוס מעשי, ענייני ופונקציונלי וכך גם יהיה יחסו לכסף ולשייך לו. לא זורק בקלות דברים, נוטה לתקן כל דבר, שמרן, סגפן, ונוטה לקמצנות ובודאי שלא יוציא כספים על הנאות עבור עצמו. הוא איש המבצעים, נמלה חרוצה שחוסכת כל שקל ובעל אמונה שכסף גדול מתחיל מחיסכון של פרוטה לפרוטה. לכן הוא גם מאוד יעיל בהתנהלות שלו עם כסף. 

  בשביל כסף מוכן לעשות הכל, לעבוד בכל עבודה כי צריך, וגם הוא כמו השור, יעדיף מקום עבודה קבוע, העיקר שיוכל לתת בו מעצמו ולהביא תועלת. מקריבן עבור אחרים, כמו דור ההורים שלנו שעשו הכל על מנת שלנו הילדים יהיה הכל, ואם כבר יקנו לו מתנה ליום ההולדת יגיד: "בשביל מה הייתם צריכים".

  כסף לחלוטין לא לחשוב לו כמטרה, אלא רק כאמצעי ועבור אחרים, ויהיה עליו ללמוד שכסף בכל זאת יעזור לו בשגשוג ושיפור איכות חייו.

  אבני הקריסטל המתאימים למזל:

  קרנליאן - אודם 
  אבן של אמביציה והנעה. נותנת השראה לביטחון חיובי ואומץ. ממריצה, מפעילה ומפיחה מרץ לכוח אישי. חושפת כישרונות חבויים. מגינה על המשתמש מפני רגשות שליליים. מזכירה לאדם, שעליו להיות "כאן ועכשיו". יוצרת מאזן רגשי ולכן טובה למי שקשה לו לחוות רגשות. עוזרת לאסטמה וללחץ דם. 
  אחת מאבני החושן אותו לבש הכהן הגדול.  אמזוניט 
  יוצרת הרמוניה עדינה לצאקרת הלב והגרון. בעלת אנרגיות גבריות ונשיות. מיישרת את כל הצאקרות מביאה את הנושא אותה חזרה "למקום של כוח" בו הוא יכול לזהות את כוחו. נותנת כושר עמידה, אמונה ורחמים. מגבירה את יכולת הביטוי, שמחת החיים והיצירתיות.

  מזל זה מייצג סדר, ארגון, צורך בניקיון, הגיינה, מילוי חובות אישיים וברמה מאוחרת יותר גם חובות חברתיים. היכולת לפתח שיגרה, התפתחות המנטליות, היכולת לקבל מרות וסמכות מבחוץ וצניעות. זה שלב ייני בהתפתחות הילד שלאחר השלב הקודם שבו הוא חש במרכז וחווה את עצמו כמלך או כשחקן ראשי על הבמה שלו, הוא מגלה לפתע שיש חוקים אחרים למשחק. במידה והוא רוצה לשרוד הוא חייב לפתח מערכת יחסים מובנית ומוגדרת עם הסביבה שבה הוא חי ופועל. הוא נדרש למלא חובות אישיים: רחצה, סדר יום קבוע, תזונה סדירה, הכנת שיעורים בבית הספר, היכולת לקבל הוראות ומרות מהורים, אחים בוגרים, גננת, מורים וכו' שהם לא תמיד נעימות או מתגמלות, שהן בגדר חובה ואחריות אישית כלפי עצמו וכלפי האחר. 
  זה שלב קשה בהתפתחות האישית מכיוון שהוא מהווה מעין "נפילה" ממרכז הבמה להכרה שיש שחקנים נוספים על המגרש הזה בעלי זכויות זהות או יתירות. שלב שעוסק בהבנה של תפקוד הגוף ברמה הפיזית, משמעות של הגיינה, ניקיון וסדר. הכרה בכך שהחברה בנויה מהיררכיה, שאין בה שוויון כוחות. שלמעשה כל אחד הוא בורג בתוך מכונה ענקית. זה שלב של חריצות ועמלנות שבו הילד או האדם נדרש להיות יצרני כדי לספק את צרכי עצמו וכדי להיות חלק מהחברה סביבו. 
  התרחקות של העצמי מהמיניות לטובת השתלבות בחברה ובניה של יכולת מנטלית שהיא לא יצירתית אלא ריאקטיבית - יודע להגיב נכון על גירויים מבלי לפתח יצירתיות משל עצמי.
  פרויד הגדיר שלב זה כשלב החביון, שבו מותמרים הצרכים המיניים לצרכים והישגים לימודיים וחברתיים. לשלב זה מתלווה ההתפתחות הקוגניטיבית המואצת שמפתחת אצל הילד יכולת להתייחס באופן יותר רציונאלי ומאורגן למטלות ולמשימות שלפניו.

  דרג את התוכן:

   תגובות (2)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     27/8/12 07:58:

   צטט: אור 2012 2012-08-27 07:50:35

   מכירה כמה אנשים כאילו

   אכן אור יש בתולים ובתולות ביננו

     27/8/12 07:50:
   מכירה כמה אנשים כאילו

   ארכיון

   פרופיל

   אסתר רבקה
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   רשימה

   רשימה