כותרות TheMarker >
  ';
  0

  תחזית אסטרולוגית שבועית 2.9-8.9

  0 תגובות   יום ראשון, 2/9/12, 12:23

  מוטי שפי

  אסטרולוגיה הודית

  www.indianastro.co.il

  https://www.facebook.com/vedastrology

   

   

  מאדים ושבתאי ממשיכים לשהות השבוע ביחד במזל מאזניים. שבתאי נעלה במיקום זה ויוצר יכולת מיקוד, חוכמה, אנרגיה רוחנית חזקה ויכולת לארגן דברים בצורה נכונה. מאדים ושבתאי לא מרגישים בנוח אחד עם השני והם עלולים ליצור חוסר סבלנות, קושי לפעול בצורה אחראית, בעיות בקשרים חברתיים ובזוגיות, רגישות בגב התחתון, כאבי ראש ובעיות במערכת המין. כשמזל מאזניים ממוקם במפת הלידה שלנו בבתים חיוביים (1.4.5.7.9 ו10) ההשפעות השליליות שנובעות מהצמידות בן מאדים לשבתאי תהינה פחות חזקות. בבתים בעיתיים (6.8 ו12) צמידות זאת תיצור השפעות שליליות ובשאר הבתים ההשפעות תהינה מעורבות. מאדים נמצא במשך השבוע בנקשטרה סוואטי. הדווה או חוק הטבע ששולט בנקשטרה זאת הוא "מארוט" ששולט ביסוד האוויר. מאדים בסוואטי מגביר חוסר השקט ואי יציבות ויוצר שאיפה לעצמאות וחוסר רצון להישאר בשקט במקום אחד.

   

  השמש ממשיכה לשהות השבוע בסימן אריה בצמידות לכוכב חמה. השמש מרגישה טוב במיקום זה ויכולה ליצור הכנסה טובה, תמיכה מהסביבה, נוחיות, רגישות, זיכרון טוב, נסיעות, אינטואיציה חזקה, התמקדות במשפחה ועניין באסטרולוגיה. כוכב חמה נמצא בתחילת השבוע במרחק של כשבע מעלות מהשמש והחום שמוקרן ממנה גורם לכוכב חמה "להשרף" ולהביע יותר את האיכויות שליליות שלו. איכויות אלו יכולות להתבטא בפעילות מנטאלית אינטנסיבית, חוסר שקט, חוסר התייחסות לפרטים, צרות עם קרובים, רגישות במערכת העצבים, חוסר בפעילות, רגישות בלב, אנרגיה מינית נמוכה ובעיות בגב.

  צדק ממשיך לשהות השבוע במזל שור יחד עם זנב דרקון. במיקום זה צדק מקבל השפעות מעורבות שתלויות מאד במיקומו במפת הלידה ובבתים שבהם הוא שולט. כשהוא נמצא בבית חיובי ומקבל השפעות טובות מפלנטות אחרות הוא מקדם: יכולת דיפלומטית, אלגנטיות, יצירתיות, ידע, עידון, דאגה להורים ומשיכה לנושאים רוחניים ופילוסופים. במיקום בעייתי במפה הוא עלול ליצור עצלנות, אופטימיות מוגזמת, בזבוזים מופרזים, נפיחות בגוף, משקל יתר ורגישות בגרון ובאברי המין.

  נגה נמצא השבוע בתחילת מזל סרטן. כשמזל זה נמצא במפת הלידה שלנו במקום חיובי נגה יכול ליצור אפשרות למערכת יחסים עמוקה שמתאפיינות ברגש רב ובמיניות חזקה. כשמזל סרטן ממוקם במפה באחד הבתים הבעייתיים או כשהוא מקבל השפעות שליליות מכוכבים אחרים הוא יכול ליצור במזל סרטן חוסר יציבות וסערות רגשיות שעלולות לפגוע בשקט הנפשי.

  ראש דרקון ממשיך לשהות השבוע במזל עקרב שבו הוא נופל. במקום זה הוא יכול ליצור נטייה להתרגז במהירות ולפעול בצורה אגרסיביות, גישה קיצונית לחיים, בעיות במערכת הרבייה וההפרשה, אלרגיות ותאונות. ראש דרקון מקבל במיקום זה היבט חיובי מצדק שמפחית מאט את ההשפעות השליליות על ראש דרקון ומגביר את הרצון ללמוד ולהכיר את התחום הרוחני של החיים. בנוסף לכך היבט זה יוצר אינטואיציה חזקה ואפשרות להרוויח כסף דרך פעילות שקטה.

  *
  הירח מתחיל השבוע את חצי החודש שבו הוא מתמעט. תקופה זאת נקראת באסטרולוגיה ההודית קרישנה פאקשה ( החלק האפל של החודש). הירח חלש בתקופה זאת ועלול ליצור חוסר יציבות רגשית ומצבי רוח משתנים. מומלץ לא להתחיל פעילות חשובה בחלק זה של החודש ולדחות אותה לשבועיים שבהם הירח הולך ומתמלא.
  שימו לב בשבועיים הבאים לרמת האנרגיה שלכם ונסו להשוות אותה להרגשתכם בחצי החודש שבו הירח מתמלא. נסו בשבועיים אלו לשמור על סדר יום נכון, לאכול בצורה נכונה בהתאם לסוג הגופני שלכם, לנוח מספיק ולנסות לקחת את הדברים בקלות.

  ביום ראשון- הירח ממשיך לשהות במזל דגים ויוצר שם השפעות חיוביות שיכולות להתבטא באהבה לידע ואמנות, התנהלות הוגנת עם אנשים אחרים, רומנטיקה, אינטואיציה, רגשות עמוקים, שמחה, חיים נוחים, משיכה לבחורות, צורך חזק להאמין באידיאל או באדם מסוים, עומק רוחני, עניין במיסטיקה, אינטליגנציה ושנינות. הירח נמצא היום בנקשטרה אוטרה באדרפאדה. מיקום זה יוצר יכולת דיבור גבוהה, שמחת חיים, ניצחון על אויבים ורוחניות חזקה. ההשפעות החיוביות שהירח יוצר בדגים מופחתות מאט עקב העובדה שהוא מקבל במיקום זה היבט מראש דרקון. היבט זה מחזק חוסר וודאות, ספקות, פגיעות ונטייה להשתמש באלכוהול וסמים.

  ביום שני- הירח ממשיך לשהות במזל דגים אולם הוא עובר לנקשטרה רווטי, מיקום זה מחזק טוהר ומגביר את האפשרות להצלחה חומרית. הדווה או חוק הטבע ששולט בנקשטרה זאת נקרא פושן והוא מקדם הגנה על אנשים נזקקים, נסיעות, יכולת ליהנות מהחיים, שפע והצלחה חומרית.

  ביום שלישי-
  הירח עובר למזל טלה ויוצר שם אומץ, אהבה, המצאות תחת השפעת נשים והצלחה חומרית. הירח מקבל במיקום זה היבט משבתאי וממאדים. כפי שראינו שבתאי ומאדים לא מסתדרים אחד עם השני, האנרגיה המשותפת שהם יוצרים ומעבירים לירח עלולה ליצור מצד אחד הפנמה ואנרגיה רוחנית חזקה ומצד שני לגרום לסערות פנימיות, מצבי רוח משתנים וחוסר סבלנות. הירח נמצא היום בנקשטרה אשוויני. מיקום זה מקדם מיומנת בפעולה, אינטליגנציה, חוכמה ויכולת ריפוי.

  ביום רביעי -הירח ממשיך לשהות במזל טלה בנקשטרה באראני. קבוצת כוכבים זאת יוצרת כשר החלטה, בריאות טובה, חופש מצער ושמחת חיים.

  ביום חמישי- בשעה 12.00 הירח עובר למזל שור שבו הוא נעלה ונמצא שם בצמידות לצדק ולזנב דרקון. הירח ימצא בשור עד ליום ראשון ומסוגל להביע במיקום זה את האיכויות החיוביות שלו בצורה יותר מלאה. ההשפעה החיוביות של צדק על הירח מוסיפה להשפעות החיוביות שהוא מקבל ומחזקת נדיבות, רצון להעניק ולתרום לאחרים, יכולת ליהנות יותר מהחיים ולשמוח. ההשפעות החיוביות הללו יופחתו מעט עקב העובדה שהירח צמוד במיקום זה לזנב דרקון שיוצר השפעה של חוסר שקט ומגביר את האיכות של פיטה (אש). נצלו את האנרגיה החזקה שנוצרת היום בצורה יצירתית, השאירו זמן לבלות עם אנשים אהובים ונסו להימנע מוויכוחים ומצבים שעלולים ליצור דיסהרמוניה ו חוסר שקט.

  ביום שישי ושבת – הירח עדיין נמצא בשור אולם עובר לנקשטרה רוהיני. קבוצת כוכבים קבועה זאת מקדמת דיבור נעים, אמיתי וישר. יציבות רוחנית ורגשית וטעם טוב באוכל, לבוש ובשמים. נצלו את סוף השבוע לשיחות עמוקות עם חברים ובני משפחה ולארוחות גורמה משובחות (רצוי אורגניות )

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין