כותרות TheMarker >
  ';
  0

  תחזית אסטרולוגית עפ השיטה ההודית 23-29 לספטמבר

  0 תגובות   יום ראשון, 23/9/12, 23:31

  מוטי שפי 

  אסטרולוגיה הודית

  www.indianastro.co.il

  https://www.facebook.com/vedastrology

   

  מאדים ושבתאי ממשיכים עד ליום שישי לשהות ביחד במזל מאזניים. כפי שבוודאי הרגשתם הצמידות בן מאדים לשבתאי יצרה בשבועות האחרונים השפעות שליליות שיכלו להתבטא בכבדות, עצבנות, לחץ, עייפות ומצבי רוח ירודים. מומלץ לכן לקחת עדיין את הדברים כמה שיותר בקלות ולהקפיד על תזונה בריאה ומנוחה מספקת.

   

  ביום שישי ב18.45 מאדים עובר ממזל מאזניים למזל עקרבשבו הוא שולט. מאדים ימצא שם בחודש הקרוב בצמידות לראש דרקון ויקבל גם היבט מצדק. באופן יחסי לחודש שעבר ההשפעות שמאדים יצור בעקרב תהינה חיוביות יותר אולם כמובן שהן תלויות גם במיקומו של מאדים במפת הלידה שלנו. במיקום חיובי (בית 1,4,5,7,9 ו 10) מאדים יצור חריפות מנטאלית, גישה חיובית של לנסות דברים חדשים, תשוקות חזקות, החלטות מהירות, יכולת לפטור בעיות במהירות, גישה לוחמנית, הנאה מפתרון בעיות שקשורות להתנגדות, יכולת להשיג תוצאות בפעילות, הצטיינות במטלות קצרות טווח ועיסוק במחקר. בבתים בעייתיים (6.8.ו 12) מאדים עשוי ליצור עקשנות, חוסר סבלנות לאנשים איטיים, בעיות בשותפות, גישה אנוכית, נטייה לנטוש את העבודה לפני שהיא מסתיימת, תגובות אלימות וסכנה מתאונות. בבתים האחרים מאדים יצור השפעות מעורבות.
  צדק ממשיך לנוע קדימה השבוע במזל שור יחד עם זנב דרקון. במיקום זה צדק מקבל השפעות מעורבות שתלויות מאד במיקומו במפת הלידה ובבתים שבהם הוא שולט. כשהוא נמצא בבית חיובי ומקבל השפעות טובות מפלנטות אחרות הוא מקדם: יכולת דיפלומטית, אלגנטיות, יצירתיות, ידע, עידון, דאגה להורים ומשיכה לנושאים רוחניים ופילוסופים. במיקום בעייתי במפה הוא עלול ליצור עצלנות, אופטימיות מוגזמת, בזבוזים מופרזים, נפיחות בגוף, משקל יתר ורגישות בגרון ובאברי המין.

  נגה ממשיך להתקדם במזל סרטן. כשמזל זה נמצא במפת הלידה שלנו במקום חיובי נגה יכול ליצור אפשרות למערכת יחסים עמוקה שמתאפיינות ברגש רב ובמיניות חזקה. כשמזל סרטן ממוקם במפה באחד הבתים הבעייתיים או כשהוא מקבל השפעות שליליות מכוכבים אחרים הוא יכול ליצור במזל סרטן חוסר יציבות וסערות רגשיות שעלולות לפגוע בשקט הנפשי.

  ראש דרקון ממשיך לשהות השבוע במזל עקרב שבו הוא נופל. במקום זה הוא יכול ליצור נטייה להתרגז במהירות ולפעול בצורה אגרסיביות, גישה קיצונית לחיים, בעיות במערכת הרבייה וההפרשה, אלרגיות ותאונות. ראש דרקון מקבל במיקום זה היבט חיובי מצדק שמפחית מעט את ההשפעות השליליות על ראש דרקון ומגביר את הרצון ללמוד ולהכיר את התחום הרוחני של החיים. בנוסף לכך היבט זה יוצר אינטואיציה חזקה ואפשרות להרוויח כסף דרך פעילות שקטה.

  השמש ממשיכה השבוע להתקדם במזל בתולה וההשפעה שלה במיקום זה תלויה במיקומה במפת הלידה שלכם. כשהשמש נמצאת בבתים חיובים (1.4.5.7.9 ו10) היא תיצור יכולת לעבוד בתחומים שקשורים למספרים, מכתבים ושפות; יכולת אנליטית, כשר ארגוני, תפיסה ברורה, נתינת שרות, גישה אורתודוכסית, חשיבה חוקית, יכולת ריפוי, עבודה קשה, רצון שהדברים יתנהלו בצורה טובה ביותר ובדרך טהורה, יכולת טובה במתמטיקה וסטטיסטיקה, כשרון בעיצוב, במוזיקה ובכתיבה. כשמזל בתולה ממוקם בבתים בעיתיים (6.8 ו12) השמש תיצור שם נטייה לא להתייחס מספיק לצרכים שלנו, נטייה להיות מנוצלים בעבודה, קבלת אחריות בצורה יותר מידי מהירה, ציפיות גבוהות מידי, אכזבה, דיכאון, כעס, ביקורתיות, רצון להתנדב ולאחר מכן הרגשה שאנו נהפכים לקורבנות, רגישות במערכת העיכול, רגישות יתר ובעיות בריאות. בבתים 2, 3 ו11 השמש תיצור השפעות מעורבות
  ..
  הירח :

  הירח נמצא כעת בחלק של החודש שבו הוא הולך ומתמלא. בחצי חודש זה הירח מתחזק ויכול להביע יותר את האיכויות החיוביות שלו. בשבוע שעבר הירח קיבל באופן יחסי השפעות שליליות רבות. השבוע המצב משתפר ולכן למרות שהצמידות בן מאדים לשבתאי ממשיכה ליצור השפעות שליליות ניתן לצפות להגברת היציבות הרגשית ולמצב רוח טוב יותר יחסית לשבוע שעבר.

  יום ראשון – הירח ממשיך לשהות במזל קשת ומקדם שם גישה ישירה וחיובית, אנרגיה חזקה, אומץ, רצון לעצמאות, התמקדות במילוי שאיפות, רצון לטייל וללמוד דברים חדשים, עניין בפילוסופיה ובפיתוח התודעה. ההשפעות החיוביות הללו מופחתות מעט עקב ההיבט הבעייתי שהירח מקבל משבתאי. השפעה זאת עלולה ליצור רגישות מופרזת ועליות וירידות במצב הרוח. במידה ואתם חווים זאת נסו להיזכר בהשפעות הפלנטאריות הנוכחיות ובעובדה שמעבר לשינויים התכופים במצב הכוכבים קיימת בתוך כל אחד מאיתנו תודעה טהורה בלתי משתנה שמהווה את עצם המהות הרוחנית האמיתי שלנו. הירח נמצא היום בנקשטרה פורווהשאדה קבוצת כוכבים קבועה זאת מחזקת כריזמה והנהגה, עקשנות, יכולת שכנוע, אינטליגנציה, נטייה דיקטטורית, תקשורת טובה, עניין בפילוסופיה, יכולת כתיבה והצמדות חזקה לחברים מסוימים.

  ביום שני- הירח בקשת עובר לנקשטרה אוטרהשאדה קבוצת כוכבים קבועה זאת מחזקת אינטליגנציה, מתן כסף למטרות צדקה, חברים רבים, אהדה מהסביבה, קסם אישי, עידון, אסירות תודה, טוהר לב, יכולת הנהגה, מיומנות, ואומץ.
  ב16.05 הירח עובר למזל גדי ומקבל שם היבט מצדק. במיקום זה הירח יוצר חברים טובים, יכולת להתגבר על מכשולים ולצאת מנצח, נוחיות, מעמד טוב, כבוד מהסביבה, רצון לעזור, ללמד ולתת עצות לאחרים; ביצוע מטלות וחובות בצורה יסודית ושלמה, גישה מעשית ומתודית, התמקדות בביטחון, גישה אורתודוקסית, עניין בדברים, באנשים ובמוסדות וותיקים ועתיקים, מיומנות ניהולית ועסקית. מיקום זה מחזק גם ורצון לשהות מחוץ לבית כך שבמידה ולוח הזמנים שלכם מאפשר זאת נסו לצאת קצת לטבע וליהנות מהשיפור במזג האוויר ובכלל מהחיים.

  יום שלישי- הירח ממשיך לשהות בגדי בנקשטרה שארוונה. קבוצת כוכבים קבועה זאת מקדמת אינטליגנציה, דיבור טוב, כבוד, עושר, יצירתיות, עניין באומנות, תרומה לצדקה, רצון לארח אנשים אחרים בצורה נאותה, דבקות בעקרונות, עניין בפוליטיקה, להיטות יתר, בן זוג נדיב, רוחניות, שאיפה לשלמות והנאה מאוכל טוב. נצלו את ההשפעות החיוביות הללו ובמידה ואתם צמים מחר נסו לא להעמיס על מערכת העיכול שלכם באוכל כבד לפני הצום.

  יום רביעי- הירח נמצא עדיין בגדי בנקשטרה דאנשיטה. קבוצת כוכבים זאת קשורה בן השאר לאנרגיה רוחנית גבוהה כך שכדאי לנצל את השקט העמוק של יום כיפור למדיטציה והתבוננות פנימית.

  יום חמישי- הירח עבר אתמול בחצות למזל דלי ומקבל שם היבט ממאדים. צרוף זה יוצר רגשות חזקים שיכולים לעורר יוזמות ופעילות אמיצה, אנרגיה חזקה, דמיון פורה, יצירתיות, רצון להגשים חלומות, כשר המצאה, אינטואיציה טובה, עניין במיסטיקה, פילוסופיה ואסטרולוגיה; חשיבה על פרטים קטנים, רצון לשמור על סטנדרטים טובים ביותר, ענווה ורצון להימצא גם לבד.

  יום שישי- הירח ממשיך לשהות בדלי בנקשטרה פורווה באדראפד. קבוצת כוכבים קבועה זאת יוצרת עומק רוחני, יכולת הוראה, ידע מיסטי, אינטואיציה חזקה, יכולת להביע חוכמה בביצוע עבודה, אינטליגנציה, יכולת כתיבה, ציניות ושנינות. בשעה 19.00 מאדים עוזב את מזל מאזניים ועובר לעקרב שבו הוא שולט. נסו להרגיש את האנרגיה החדשה שנוצרת ממיקום זה ואת התחושה הקלה יותר שנוצרת עקב הפחתת הכבדות והשליליות שנוצרה בחודש האחרון עקב הצמידות של שבתאי ומאדים.

  יום שבת- הירח עובר, לפנות בוקר למזל דגים ומקבל שם היבט מהשמש ומכוכב חמה. הירח כמעט מלא היום והוא יוצר בדגים יכולת לקלוט ולהרגיש דברים בצורה עמוקה, אינטואיציה חזקה, אנרגיה רוחנית, גישה הומניסטית, צורך חזק להאמין ברעיון או באדם מסויים, הגינות, הבעת רגשות, אהבה, חיבה ורומנטיקה. נצלו את יום שבת לבילוי עם אנשים אהובים והרגישו את האנרגיה החיובית שקשורה למיקומו של הירח ומאדים.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין