כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';
  0

  תחזית אסטרולוגית שבועית 30 לספטמבר – 6 לאוקטובר

  0 תגובות   יום שלישי, 2/10/12, 13:29

  תחזית אסטרולוגית שבועית 30 לספטמבר – 6 לאוקטובר

   

  מוטי שפי

  אסטרולוגיה הודית

  www.indianastro.co.il

  https://www.facebook.com/vedastrology

   

   
  ''

  תחזית יומית

  האירוע האסטרולוגי החשוב של השבוע מתרחש ביום שני. כוכב חמה עובר אחה"צ ממזל בתולה שבו הוא שהה בחודש האחרון למזל מאזניים. כוכב חמה מרגיש בדרך כלל טוב במזל זה ויכול ליצור שם נטייה חברותית, רצון להינות מהחיים, יצירתיות, עניין בפילוסופיה, גישה הומניטרית, רצון לארח אנשים בצורה יפה, עניין במוזיקה ובאמנות, דיבור משכנע ומתוק, חוש הומור, עניין בהיבט האינטלקטואלי של האמנות בהיבט האמנותי של התפקוד האינטלקטואלי, הנאה מבילוי במועדונים, טקסים והופעות שונות.
  כוכב חמה נמצא במאזניים בצמידות לשבתאי שכזכור נעלה במזל זה. הצמידות בניהם הנה חיובית (בן השאר עקב העובדה שהם חברים) ויכולה לקדם התמקדות מנטלית, אוריינטציה טכנית, יכולת ללכת עמוק לפרטים, התמקדות ומיומנות בעסקים, חוש עסקי טוב, תכנון יעיל, דיוק בניהול כספים ופעילות שמכוונת לשיפור העסקים.

  מאדים ממשיך להתקדם השבוע במזל עקרב שבו הוא שולט ומרגיש טוב. במיקום זה מאדים מקדם רצון לנסות דברים חדשים, חדות מנטלית, תשוקות חזקות, החלטות מהירות, יכולת לפתור בעיות בצורה מהירה, הצלחה ביוזמות שדורשות פעילות דינמית, אומץ, התגברות על מכשולים והתנגדויות, הגעה לתוצאות, נטייה לעבוד קשה ולבצע בדברים במהירות, הצטיינות במטלות קצרות, יכולת להתגבר על מכשולים ואויבים. מאדים נמצא בעקרב בצמידות לראש דרקון שאינו מרגיש טוב במזל עקרב. הצרוף בניהם יוצר הרבה אנרגיה, גישה לא רגילה לפעילות, נטייה להתרגז בקלות, רגישות בריאותית שיכולה להתבטא בחוסר איזון בווטה (יסוד האויר), בעיות במחזור הדם, חום בגוף שיוצר בעיות בעור, אלרגיות ודלקות.
  מאדים מרגיש טוב יותר בעקרב מהחודש האחרון שבו הוא היה במזל מאזניים בצמידות לשבתאי. ניתן לכן לצפות בחודש הקרוב לאנרגיה גבוהה יותר ולפחות כבדות ולחץ. למרות זאת ההשפעה השלילית שמאדים קולט מראש דרקון מחייבת אותנו להירגע, להפחית את יסוד האש ולא להתמקד בכעס וברגשות שליליים.

  הירח:
  ביום ראשון הירח מלא ומביע את האיכויות החיוביות שלו בצורה מלאה ומיום שני הוא מתחיל את "חצי החודש האפל" שבו הוא מתמעט ויוצר השפעות יותר שליליות. בחצי חודש זה מומלץ לקחת את הדבים יותר בקלות, לנוח יותר ולא להתחיל פרויקטים חשובים חדשים.

  יום ראשון- הירח מלא היום במזל דגים. במיקום זה הוא מקבל היבט מהשמש ומכוכב חמה. הירח יכול להביע את האיכויות החיוביות שלו בצורה יותר חזקה והוא מקדם היום בדגים ראייה פנימית בהירה, יכולת לקלוט ולהרגיש דברים בצורה עמוקה, אינטואיציה חזקה, אנרגיה רוחנית גבוהה, יכולת להזדהות עם רגשות הזולת, התמסרות להתפתחות רוחנית, צורך חזק להאמין בידע או באדם מסוים, חוסר יומרות, הגינות, יכולת להביע רגשות, חיבה ואהבה בצורה ברורה, גישה אידאליסטית ורגשות רומנטיים.
  הירח נמצא היום בנקשטרה רווטי. קבוצת כוכבים קבועה זאת קשורה לעצמאות, יוזמה, עושר, עניין בתרבויות עתיקות, חכמה, עניין בדת ומיסטיקה, אומץ, יופי, מגנטיות וניקיון.
  נסו לנצל את האנרגיה הרוחנית החזקה שנוצרת היום בצורה יצירתית. צאו בערב החוצה שבו בסוכה, התבוננו בירח המלא והרגישו את האיכות של אננדה (אושר) שהוא יוצר בטבע.

  יום שני- הירח עובר אחרי הצהרים הירח עובר למזל טלה ומקבל שם היבט משבתאי וכוכב חמה שעבר היום אחה"צ למזל מאזניים.
  הירח בדרך כלל מרגיש טוב בטלה ויכול ליצור שם הנאה מפעילות ספונטנית, הנאה מבילויים, יכולת להגיע להחלטות מהירות, ביטחון עצמי, תשוקות חזקות שמתבטאות ברמה גופנית, רגשית ורעיונית. צרוף זה יוצר גם רצון לטייל ולנוע, כשר הסתגלות, פופולריות ויכולת התנגדות למחלות.
  הירח נמצא היום בנקשטרה אשוויני ומקדם שם אינטליגנציה, מחשבה מבריקה, שמחה, משיכה, יכולת לחזק תיקווה אצל אחרים, אמונה באלוהים, ואהבה לבני המשפחה.
  נסו לבלות את החג בחברת אנשים אהובים ולשתף אותם במחשבות ובתשוקות שאתם חווים בימים אלו.

  יום שלישי- הירח ממשיך לשהות במזל טלה ועובר בערב לנקשטרה בראהני. קבוצת כוכבים זאת מסומלת על ידי ערווה נשית. חוק הטבע ששולט בה הוא יאמה אל המוות שנחשב גם כמושל הדארמה (פעולה שמתבצעת בהתאם לחוקי הטבע). הערווה מסמלת לידה ושינוי פנימי שאינו מורגש בהתחלה אולם מתבטא מאוחר יותר בחיים חדשים. בראהני מסמלת שינויים פנימיים שגדלים בהיחבא ומופיעים לפתע על פני השטח. היא מצביעה על מאבק שמוביל להתקדמות אישית ועל הצורך לטפח את התהליך הזה באמצעות שליטה עצמית, כוח רצון ומשמעת.
  הירח בבראהני יוצר משיכה, כריזמה, הצלחה בחיים ציבוריים, בריאות טובה, תבונה שמתבטאת בעבודה, ביצוע חובות בצורה נכונה, חקירה בנושאים רוחניים והצלחה בכתיבה ופרסום.

  יום רביעי- הירח ממשיך לשהות במזל טלה בנקשטרה קריטיקה. קבוצת כוכבים קבועה זאת מסומלת על ידי מכשיר שחד כתער. חוק הטבע השולט בה הוא אגני, אש קוסמית האחראית הן לעיכול והן לטרנספורמציות שונות שמתרחשות בטבע.
  הירח בקריטיקה מקדם הופעה מבריקה, חדות, יכולת לחתוך דברים ולחדור עמוק לענינים שונים, עליות וירידות תכופות, אמביציה, גאווה, מוטיביציה עצמית גבוהה, יכולת לתת עצות טובות, מטרות ברורות, נחישות דעת, אינטלגנציה, יכולת אומנותית, חוסר יציבות מנטלית, קשר חזק לאמא וקשיים עם אבא. נסו לא לשהות היום יותר מידי בשמש, לשמוע מוזיקה מרגיעה, לתרגל פראנהיאמה ומדיטציה ובכלל לנסות לקחת את הדברים בקלות.

  יום חמישי- לפנות בוקר הירח עובר למזל שור שבו הוא נעלה ונמצא שם בצמידות לצדק ולזנב דרקון. הירח מרגיש טוב בשור ונהנה גם מההשפעה החיובית של צדק. השפעות אלו יכולות לקדם פופולריות, שקט, נדיבות, התקדמות, הרגשת מלאות ואהבה, דמיון טוב, השפעה טובה ותמיכה באנשים אחרים, אסירות תודה, סבלנות, שמרנות, מיניות חזקה, מעשיות והמצאות במקומות נוחים. ההשפעה של זנב דרקון עשויה להפחית מעט את ההשפעות החיוביות הללו וליצור קצת חוסר שקט אולם בסך הכל ההשפעה שנוצרת במזל שור חיובית ומסייעת לשפר את מצב הרוח בסוף השבוע.

  יום שישי- הירח ממשיך לשהות בשור בנקשטרה רוהיני. קבוצת כוכבים קבועה זאת מסומלת על ידי עגלה וחוק הטבע המייצג אותה הוא בראמה הבורא שאחראי להופעת היקום החומרי. הקשר לבריאה מחבר את את רוהיני לזריעה, שתילה, נביטה וגדילה.
  רוהיני מרימה את האדם לגובה רב. היא קשורה להתקדמות ופיתוח, התחמקות בלתי מורגשת ממכשולים והתנתקות מכל דבר מגביל ומעכב. נקשטרה זאת עלולה ליצור נטייה להתחברות לדברים חומריים שיוצרת אפשרות להתנהגות וולגרית. וכמו כן תשוקה, חושניות. תכונות נשיות כמו יופי גופני, אהבה, רומנטיות. בשמים וניחוחות.
  הירח מרגיש טוב מאד ברוהיני והעובדה שבנוסף לכך הוא גם נעלה יוצרת הופעה יפה, איזון מנטלי, כשרון במוזיקה ריקודים ודרמה, קרירה מוצלחת, יכולת להשפיע על הציבור, הצלחה בפוליטיקה, פרסום, עושר, הססנות, ובריאות טובה.

  יום שבת- עד שעה שלוש הירח ממשיך לשהות במזל שור בנקשטרה מריגשירה. קבוצת כוכבים קבוע זאת קשורה לדעות לא קבועות ויציבות. כשרון, ביישנות, יכולת דיבור גבוהה, פעילות אינטנסיבית, חושניות, השתקעות בהנאות מיניות, ביישנות, אינטלגנציה ובעיות עם שותפים עסקיים.
  בשעה שלוש אחהצ הירח עובר למזל תאומים ומקדם שם יצירתיות, חכמה, שנינות, יכולת ארגון, למידה דרך כתיבה וקריאה, חוש הומור, דיבור שוטף והימנעות מעימותים פיזיים.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין