כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';
  0

  תחזית אסטרולוגית שבועית 7-13 לאוקטובר

  0 תגובות   יום שני, 8/10/12, 10:43

  תחזית אסטרולוגית שבועית ע'פ האסטרולוגיה ההודית 7-13 לאוקטובר

  ''

   


  האסטרולוגיה המערבית וההודית שונות מאד אחת מהשניה. האסטרולוגיה המערבית מבוססת על זודיאק טרופי שאינו קשור למצב הנוכחי של קונסטלציות הכוכבים ברקיע. השיטה ההודית לעומת זאת משתמשת בזודיאק סיידירי שבו אין שוני בן קונסטלציות הכוכבים והסימן האסטרולוגי שבו הם נקראים. הכוכבים בזודיאק הטרופי נמצאים בערך 23 מעלות אחרי מיקומם בזודיאק הסיידירי. שוני זה גורם, במקרים רבים, למיקום שונה של הכוכבים במפה האסטרולוגית ההודית ביחס למיקומם במפה המערבית.
  ההבדל בן השיטות בולט במיוחד במיקומם של הפלנטות האיטיות שבתאי וצדק ובמיקום של ראש דרקון וזנב דרקון.
  שוני זה בולט כעת ברקיע במיקומו של שבתאי. בשיטה המערבית שבתאי עומד לעבור בקרוב למזל עקרב שבו הוא אינו מרגיש טוב ועלול לכן ליצור השפעות שליליות בתחומי חיים שונים. בשיטה ההודית שבתאי נמצא עדיין בחלק הראשון של מזל מאזניים שבו הוא נעלה ומסוגל להביע בצורה מלאה את האיכויות החיוביות שלו. שבתאי ימשיך להימצא במאזניים עד לנובמבר 2014. בשנה זאת יתרחש ארוע אסטרולוגי נדיר ומיוחד: שבתאי וצדק ימצאו ביחד במצב נעלה אחרי שצדק יעבור למזל סרטן. ההשפעה החיובית של שני הפלנטות האלו תיצור ב2014 אנרגיה רוחנית מאד חזקה בעולם ותקדם השפעות חיוביות בכל תחומי החיים האישיים והחברתיים.

  באופן כללי ניתן לומר שעד נובמבר 2014 שבתאי יצור השפעות חיוביות שיתבטאו ביכולת התמקדות, ארגון, גישה שיטתית לפתרון בעיות, יכולת להציג רעיונות וגישות בצורה הגיונית, התמקדות חזקה בעבודה, גדילה בפרסום, מיומנות בתחום האמנות, הצלחה בקשרים עם ארצות זרות ובתחומים שקשורים לאדמה ולחקלאות. שבתאי הנו הפלנטה האטית ביותר והעובדה שהוא נעלה כרגע ברקיע מאפשרת לתחומים השונים שקשורים אליו להשתפר עם הזמן. חשוב לזכור שההשפעות הספציפיות של שבתאי על חיינו יתבטאו בהתאם לתחומי חיים שונים שמיוצגים על ידי הבית האסטרולוגי שבו הוא נמצא במפת הלידה שלנו, הבתים שבהם הוא שולט וההיבטים שהוא מטיל על בתים ופלנטות אחרות.
  בהזדמנות זאת רציתי להמליץ לאלו מכם שמתעניינים באסטרולuגיה ההודית ובתחזיות האסטרולוגיות השבועיות להכיר את מפת הלידה שלכם בהתאם לשיטה ההודית. ברגע שתדעו את מיקום המזלות והפלנטות במפה שלכם תוכלו לעקוב בצורה יותר מדויקת ורצינית אחרי התחזית האסטרולוגית השבועית ולהבין כיצד ההשפעות הפלנטריות יתבטאו בתחומי החיים השונים.

  כוכב חמה ממשיך לשהות השבוע במזל מאזניים. כוכב חמה מרגיש בדרך כלל טוב במזל זה ויכול ליצור שם נטייה חברותית, רצון להינות מהחיים, יצירתיות, עניין בפילוסופיה, גישה הומניטרית, רצון לארח אנשים בצורה יפה, עניין במוזיקה ובאמנות, דיבור משכנע ומתוק, חוש הומור, עניין בהיבט האינטלקטואלי של האמנות בהיבט האמנותי של התפקוד האינטלקטואלי, הנאה מבילוי במועדונים, טקסים והופעות שונות.
  כוכב חמה נמצא במאזניים בצמידות לשבתאי שכזכור נעלה במזל זה. הצמידות בניהם הנה חיובית (בן השאר עקב העובדה שהם חברים) ויכולה לקדם התמקדות מנטלית, אוריינטציה טכנית, יכולת ללכת עמוק לפרטים, התמקדות ומיומנות בעסקים, חוש עסקי טוב, תכנון יעיל, דיוק בניהול כספים ופעילות שמכוונת לשיפור העסקים.

  מאדים ממשיך להתקדם השבוע במזל עקרב שבו הוא שולט ומרגיש טוב ומניח שרבים מכם הרגישו בשבועיים האחרונים פחות כבדות ולחץ ושיפור ברמת האנרגיה שלכם וברצון לפעול ולקדם דברים שונים בחיים. יחד עם זאת עליינו עדיין לנסות לקחת את הדברים בקלות, להרגע ולא להגרר לפעילות אינטנסיבית מידי, לכעסים ולפיתוח רגשות שליליים.

  צדק ממשיך לשהות עם זנב דרקון במזל שור ומקבל שם היבט ממאדים וראש דרקון. ההשפעות שצדק יוצר במיקום זה מעורבות ותלויות מאד במיקום שלו במפת הלידה שלנו. במיקום חיובי צדק יכול ליצור בשור יכולת דיפלומטית, אלגנטיות, כשר אמנותי, וחכמה, סבלנות, ידע, עידון, משיכה לנושאים רוחניים, גישה הומניטרית, עניין בפילוסופיה, שמירה על דעות קבועות בתחום הרוחני והפילוסופי והערכה ותמיכה מהסביבה. במיקום בעייתי צדק יכול ליצור נטייה לפיספוס הזדמנויות טובות שיכולות לקדם אותנו בחיים ולהעניק שפע חומרי, אופטימיסטיות מוגזמת, עצלנות, הוצאות מוגזמות על מוצרי מותרות, קביעות וחוסר רצון לשנות דברים, נפיחות בגוף, משקל עודף ורגישות בגרון ובאברי המין.

  הירח והנקשטרות

  האסטרולוגיה ההודית מקנה חשיבות רבה למיקומו של הירח במפת הלידה שלנו. ממיקום זה ניתן להבין את האיכויות האנרגטיות והרגשיות המעודנות שקשורות לכל אחד מימי השבוע. בדומה לאסטרולוגיה המערבית גם בשיטה ההודית המסלול השנתי של השמש מחולק ל12 חלקים שמעצבים את הסימנים האסטרולוגים של גלגל המזלות. בנוסף לכך האסטרולוגיה ההודית מחלקת את הזודיאק ל27 נקשטרות או קבוצות כוכבים קבועות שנקראות גם האחוזות או הבתים של הירח. כל נקשטרה מכסה 13 מעלות ו20 דקות מ360 המעלות של הזודיאק. הירח שוהה בכל נקשטרה בערך יום אחד. כל אחת מהנקשטרות קשורה לדווה או חוק טבע מסוים ולאיכויות אנרגטיות ספציפיות. המיקום של הירח בנקשטרות משפיע על הטון הכללי של היום ומשמש באסטרולוגיה ההודית כדי לקבוע התאמה זוגית והתחלה מוצלחת לפעילויות שונות כמו התחלת לימודים, כניסה לבית חדש, התחלת עסק, נסיעות חשובות וכו.
  הירח נמצא השבוע בחלק של החודש שבו הוא מתמעט ונחלש. שימו לב לתנועה זאת שהל הירח ולשינויים שאתם עוברים מבחינה רגשית. רבים מרגישים עייפות וחוסר אנרגיה בחלק זה של החודש שנקרא באסטרולוגיה ההודית "החלק האפל". מומלץ בימים אלו לא להתחיל פעילות חשובה ולנסות לקחת את הדברים כמה שיותר בקלות.


  יום ראשון-
   הירח שוהה היום במזל תאומים ומקבל שם היבט ממאדים. במיקום זה הירח יוצר יצירתיות, שנינות, חכמה, חברותיות, יכולת ארגון, למידה דרך כתיבה, קריאה והשתתפות בסמינרים. קסם אישי, חוש הומור, דיבור שוטף והימנעות מעימותים פיזיים.
  הירח נמצא היום בנקשטרה ארדרה קבוצת כוכבים קבועה זאת מחזקת:
  צמא לידע, סקרנות, קארמה בעייתית בתחום הנישואים, יכולת תקשורתית. יכולת לנאום ולהביע את עצמנו בצורה ברורה בדיבור.

  יום שני- הירח ממשיך לשהות בתאומים בנקשטרה פורנאווסו. קבוצת כוכבים קבועה זאת מיוצגת על ידי אשפת חיצים וכפי שהחיצים מוכנים לשימוש כשהם מצויים באשפתם כך נקשטרה זאת מסמלת משאבים קיימים ואנרגיה פוטנציאלית. החיצים נחים באשפתם אולם "מוכנים" תמיד לנוע לעבר המטרה. בדומה לכך פורנאוואסו גורמת להצמדות לבית ויחד עם זאת הכנה לנסיעות. מצב זה עלול לגרום למצב סימולטני של העדפת נסיעות ואי רצון לשנות מקום מגורים. כפי שניתן לקחת חץ להשתמש בו ולאחר מכן להחזירו לאשפתו כך פורנווסו עשויה לציין חזרה, מיחזור ורכישה מחדש של דברים שאבדו. החץ מסמל גם קרב ויכולת לחדור למטרות רחוקות.
  חוק הטבע שקשור לפורנאוואסו הוא אדיטי, אנרגיה נשית המוזכרת בוודות וקשורה לאין סופיות ואי מוגבלות. אדיטי (ופורנאוואסו) מיצגת חופש אמיתי ושפע הנובע מאישיות נעימה היא יוצרת אפשרות לפעולה הגיונית, הסתגלות למצבים שונים והסתפקות במועט. אדיטי קשורה גם ליושר ולשאיפה לפעול בצורה אצילית. איכות זאת מחברת את הנקשטרה הזאת לפילוסופיה, דת, יוגה ואמצעים דומים שמיועדים להגביר את המודעות העצמית. הירח בפורנאווסו יכול ליצור שמחה, חברותיות, אדם שמרוצה בקלות, יכולת התבטאות גבוהה, שליטה עצמית, נטייה רוחנית, חיים פשוטים, בעיות בנישואים, יכולת כתיבה, מצבי רוח משתנים וחוסר החלטה.

  יום שלישי- הירח עובר למזל סרטן ומקבל שם היבט משבתאי. הירח מרגיש טוב בסרטן שבו הוא שולט ומחזק כך רגישות, אהבה, יכולת לסלוח, אינטואיציה גבוהה, דמיון טוב, נוחיות, גישה אמנותית, חוכמה ויכולת להתמודד עם בעיות משפחתיות ורגשיות. יחד עם זאת ההיבט של שבתאי על הירח עלול ליצור השפעות שליליות שתלויות מאד במיקום של הירח במפת הלידה שלנו. במיקום בעייתי השפעות שהירח יוצר יכולות להתבטא בנטייה להצמדות מוגזמת, יצירת תחושה של מחנק אצל אנשים שקרובים אלינו, נטייה להיהפך לקרבן, התבטלות בפני אנשים אהובים, רצון מוגזם לזכות בתשומת לב, פתיחות מוגזמת לצרות של אנשים אחרים ולהשפעה של אחרים עלינו, חוסר שליטה, עליות וירידות רגשיות, הרגשת מחסור באהבה, חרדות ורגישות במערכת העיכול.
  נסו להיות מודעים יותר למצב הרגשי שלכם ובמידה ואתם חווים עומס רגשי והשפעות מכבידות נסו לקחת את הדברים בקלות ולא להסחף ולשקוע במצבי רוח. מדיטציה, האזנה למוזיקה טובה וטיול בטבע בשעות הערב יכולים כמובן לעזור לעבור את היום בצורה נעימה.
  הירח נמצא בסרטן בנקשטרה פושיה קבוצת כוכבים קבועה זאת מקדמת אנשים מלומדים, יכולת לשלוט במצב הרוח, התנהלות נכונה, עושר, עניין בפוליטיקה, האהבה מהסביבה, בעיות עם המשפחה שבה נולדנו, קשר חזק לאמא.

  יום רביעי- הירח ממשיך לשהות בסרטן בנקשטרה אשלשה
  אשלשה מיוצגת על ידי נחש מפותל. נחשים מייצגים רעל, כאב, נשיכה כואבת וארס, אולם קשורים גם לחכמה, ראיה פנימית, יכולת ריכוז, אנרגיה (בעיקר מינית) ועצמה ראשונית. אשלשה מייצגת גם התפתלויות, עינויים, הולכת שולל, רמאות, קשר מיני סודי, כאב צורב ותכונות אחרות שקשורות לנחשים. בצד החיובי אשלשה קשורה לחכמה וראיה פנימית עמוקה המחזקת הבנה כוללת של מצבים שונים. אולם הבנה זאת מעוררת לעתים קרובות התנתקות כואבת מאנשים קרובים ובעיות רציניות אחרות בחיים.
  הירח באשלשה מקדם חושניות, פיתוי, הצלחה בפוליטיקה, עניין במיסטיקה, בדרן, יכולת אסטרולוגית, כשר אינטואיטיבי, יכולת בדיבור וכתיבה, אדם פואטי ומלומד, יכולת טוב בתחום המחקר והארגון, בעיות בנישואים מוקדמים, חוסר כנות ונטייה לא להיות אסירי תודה ולפעות בצורה שאינה מוסרית.
  שימו לב לאנרגיה אינטנסיבית שעלולה להתבטא בתחומי חיים שונים ובמידה והנכם מרגישים סערות פנימיות נסו לנשום עמוק, למדוט, להרגע ולקחת את הדברים כמה שיותר בקלות.

  יום חמישי- בצהרים הירח עובר למזל אריה ונמצא שם בצמידות לנגה. במיקום זה הירח יוצר חיוניות, דמיון טוב, עידון, רצון לחיות בנוחיות וליהנות מדברים מעודנים, רצון לגרום לאנשים אחרים להרגיש נוח כדי להעשיר את חייהם, רגשות חזקים, רגישות אמנותית, נדיבות, רצון לזכות בהכרה מהסביבה, עזרה לאחרים.
  הירח נמצא היום בנקשטרה מאגה קבוצת כוכבים קבועה זאת מיוצגת על ידי אפריון או חדר מלכותי. חדר זה מייצג מקום של דיפלומטיה, טאקט וטקסים וקשור לאנשים אצילים. מאגה יכולה להיות קשורה גם לחוסר שקט שנובע מאמביציה אישית.
  מגה מייצגת מתנות שאדם מקבל מבלי לצפות לתמורה. הירח במגה מקדם כבוד והערכה מאנשים מלומדים, הערכת מסורת קדומות, יכולת להינות מהחיים, נמרצות, נדיבות, חוזק גופני ומזג חם.

  יום שישי- הירח ממשיך לשהות באריה בצמידות קרובה יותר לנגה ועובדה זאת מחזקת עוד יותר את האיכויות החיוביות שנוצרו ביום חמישי.
  הירח נמצא היום בנקשטרה פורווה פאולגוני. קבוצת כוכבים קבועה זאת מסומלת במיטה או ערסל. חוק הטבע שמיצג אותו הוא "באגה" שאחראי לעושר, הגנה ושמירה על אושר בנישואים.
  הערסל מסמל מנוחה, רגיעה והנאה, "ובאגה" מקדם לכן אהבה, חיבה בין המינים, מיניות ותענוגות.
  מאגה מקדמת חופש מדאגות והסתמכות על המזל. גישה זאת תומכת בבריאות טובה אולם מחזקת נטייה לפזיזות וחוסר תכנון מוקדם של דברים. הערסל מרמז גם על חוסר יכולת לפעול ולהיות בתנועה או להישאר עם מוטיבציה לזמן ארוך והתכונות האלו עלולות ליצור צמא לגירויים חיצוניים.
  הירח בפורווה פאולגוני מצביע על אינטליגנציה יצירתית, אהבה לדרמה, כושר מנהיגות, עצמאות בעבודה, אדם שאוהב נסיעות וסקס, דיבור מתוק, נדיבות, יופי, עניין במיסטיקה, יכולת ללמד והפרעות מנטאליות.

  יום שבת - אחה"צ הירח עובר למזל בתולה ונמצא שם בצמידות לשמש. הירח כמעט ריק היום ועלול להגביר בצורה מופרזת את הפעילות המנטאלית וליצור: עצבנות, דיכאון שנובע מציפיות מוגזמות, גישה ביקורתית, הרגשה של קורבן, עצירות, רגישות בבטן, הרגלי תזונה רעים והרגשה של מכשולים ברמה המנטלית.

  הירח נמצא היום בנקשטרה אוטרה פאולגוני וההשפעה החיובית של הנקשטרה זאת מפחיתה במידה מסוימת את ההשפעות הבעייתיות שנוצרות מהמצאות הירח בבתולה. אוטרה פאולגוני מסומלת במיטה או ערסל וחוק הטבע שקשור אליה נקרא "אריימאן" ומסמל ניתנת חסות, נדיבות והענקת טובות.
  נקשטרה זאת מצביעה על רצון לעזור לאחרים ולסלק סבל באמצעות אדיבות ונדיבות. היא גם מציינת אנשים שאליהם אנו פונים בבקשת עזרה וחברים קרובים ואינטימיים ביותר.
  הירח בנקשטרה זאת גורמת לאנשים אחרים לאהוב אותנו ובנוסף לכך היא מקדמת הצלחה, יציבות, כבוד, נוחיות, מוצרי מותרות, יציבות, כבוד, אינטליגנציה, כושר המצאה, שמחה, חברותיות, נימוס ועצמאות.

   

  מנטרות וודיות שמוקדשות לירח ואמורות לחזק את ההשפעה החיוביות שלו בחיינו.

  ''

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין