כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';
  0

  תחזית אסטרולוגית שבועית 14-20 לאוקטובר

  0 תגובות   יום ראשון, 14/10/12, 15:45

  מוטי שפי
  אסטרולוגיה הודית
  http://www.indianastro.co.il
  https://www.facebook.com/vedastrology  


  תחזית אסטרולוגית שבועית עפ האסטרולוגיה ההודית 14-20 לאוקטובר

  השבוע שוב צפויים לנו כמה ימים לא קלים. בתחילת השבוע הירח חלש מאד. ביום שני הוא ריק לגמרי ולאחר מכן כשהוא רק מתחיל להתמלא ולהתאושש הוא עובר למזל עקרב שבו הוא נופל ואינו מסוגל להביע את האיכויות החיוביות שלו. בנוסף לכך השמש עוברת ביום שני למזל מאזניים שבו היא נופלת ויוצרת השפעות שליליות. כמו תמיד מומלץ בתקופות שבהן הפלנטות יוצרות השפעות שליליות להתבונן בתנודות הרגשיות והאנרגטיות שאנו עוברים ולהזכיר לעצמנו שכל דבר בתחום היחסי משתנה של החיים אינו נשאר קבוע. גם כשהעננים מסתירים את השמש היא ממשיכה לזרוח במלא תפארתה, יש פשוט להמתין בסבלנות לרוח שתפזר את העננים ותגלה לכולם שוב את אור השמש ואת היופי שנמצא בכל נקודה בבריאה.

  יום ראשון- הירח ממשיך לשהות במזל בתולה יחד עם השמש. הירח חלש היום ויוצר פעילות מנטאלית מופרזת, עצבנות, דיכאון שנובע מציפיות מוגזמות, גישה ביקורתית, הרגשה של קורבן, עצירות, רגישות בבטן, הרגלי תזונה רעים ותחושה של מכשולים ברמה המנטאלית.

  הירח נמצא היום בנקשטרה אסטה, קבוצת כוכבים קבועה זאת טובה לפעילות שקשורה לאמנות, פעילות שמעוררת מצב רוח טוב וחיוכים, תחביבים שונים כמו כדרות,יצירת תכשיטים, גינון, עבודות בית, לימודים מדעיים ואסטרולוגיה, לימוד שפות, פעילות שדורשת מיומנות בידיים, משחקים, פעילות עסקית שדורשת טאקט וערמומיות. אנרגיה טובה למכירות וקניות ביחוד לחומרים שקשורים לטקסטיל, טוב לטיפולים הוליסטים נגד מחלות, לנסיעות ולשינוי במקום מגורים.
  פעילות שאין לבצע בנקשטרה זאת כוללת, תכנונים לטווח ארוך, יחסי מין, פעילות שדורשת בשלות ויכולת ביצועית, נקשטרה זאת אינה טובה לרוב הפעילויות שאמורות להעשות בלילה.

  יום שני- הירח ריק היום, הוא עובר אחרי הצהרים למזל מאזניים ונמצא שם בצמידות לשבתאי וכוכב חמה. הירח אינו מסתדר עם שבתאי והעובדה שהוא גם ריק יוצרת חוסר החלטיות, קושי להיות חבר טוב, סרוב לקבל אחריות על דברים עד שזה ממש מאוחר, מסכים לדברים ולאחר מכן עושה מה שהוא רוצה, נטייה לא לסיים עבודה או לחשוב שהיא לא מספיק טובה, רגישות בכליות ובמערכת העצבים. ההשפעה הבעייתית של הירח היום עלולה להפחית את רמת האנרגיה וליצור עייפות. קחו את הדברים בקלות, נסו לנוח יותר ולהפנות את תשומת לבכם לדברים שגורמים לכם אושר והנאה.

  הירח נמצא היום בנקשטרה צ'יטרה. קבוצת כוכבים קבועה זאת טובה לפעילות הבאה: שיפור הבריאות והתפקוד הפיזיולוגי, קנייה של בגדים חדשים ולבישתם, תיקונים בבית, פעילות אמנותית, פעילות שקשורה לדברים מכאנים, הופעות, ענידת אבני חן בפעם הראשונה, קישוט הבית או מקומות אחרים, מדיטציה, עיניינים שקשורים לבני המין השני, קניית עשבי מרפא והכנת תרופה, פעילויות שדורשות הפעלת כריזמה, אלגנטיות וקסם אישי.
  צ'יטרה אינה תומכת בנושאים הבאים: אימותיים ישירים עם אנשים אחרים, נישואים ופעילות שדורשת התייחסות למהות הפנימית של נושאים שונים.

  יום שלישי- הירח ממשיך לשהות במזל מאזניים הוא מתחיל להתמלא אולם עדיין חלש והצמידות לשבתאי גם לא מיטיבה עמו במיוחד. הצמידות לשבתאי ולכוכב חמה יכולה עדיין ליצור עליות וירידות מבחינה רגשית ומצבי רוח משתנים.

  הירח נמצא היום בנקשטרה סוואטי, קבוצת כוכבים קבועה זאת טובה לפעילות עסקית, יוזמות חינוכיות, לימודים, פעילות וארועים חברתיים, התמודדות עם ציבור, העברות כספים, פעילויות שדורשות גישה רגועה וגמישות, פעילות בהתאם לסביבה, מחירה וקנייה, פעילות שדורשת כשר דיפלומטי ועיסוק באמנות ומדע.
  סוואטי אינה תומכת בנסיעות, פעילות עזה או מלחמתית, כל סוג של פעילות אגרסיבית.

  יום רביעי- לפנות בוקר השמש עוברת ממזל בתולה למזל מאזניים שבו היא נופלת ונמצאת שם בצמידות לשבתאי ולכוכב חמה. במיקום זה השמש יוצרת חסרון במוטיביציה, חוסר איזון, המנעות מקבלת אחריות, דו פרצופיות, חוסר יעילות, ניהול כושל של עיניינים כספיים, רגישות בכבד, כאבי גב תחתון, חולשה במערכת המינית, כאבי ראש ונטיות להתמכרות. הירח עובר בערב ממזל מאזניים למזל עקרב שבו הוא נופל במיקום זה הוא אינו מאפשר התגברות על הצמדות רגשית ויוצר: אויבים חזקים, בידוד, חוסר יכולת לבטא צרכים בצורה ברורה, פחד מהאשמות או מכך שאחרים מביכים אותו, בעיות בנישואים, כעס רגשי, בעיות במערכת ההפרשה ובמערכת המין.
  העובדה שהירח והשמש נופלים באותו היום יוצרת השפעה מאד בעייתית היום שיכולה לפחית בצורה משמעותית את רמת האנרגיה שלנו וליצור חוסר שקט, סערות רגשיות ומתחים. במידה ואתם חווים זאת זיכרו שמדבור בהשפעה זמנית ושכבר ביום שישי בערב סביר להניח שתרגישו טוב יותר כשהירח יעבור למזל קשת.

  הירח נמצא היום בנקשטרה ווישאקה, קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות אגרסיבית, פעילות שדורשת יכולת ביצועית, השגת דברים דרך וויכוחים, פעילות נוקשה, פעילות שדורשת מיקוד מנטאלי גבוה, כל סוגי טכסים, כינוסים ומסיבות, עבודה שמכוונת להגשמת מטרות, לבוש בטעם, תכשיטים, רומאנים ויחסי מין וקבלת החלטות.
  וישאקה אינה תומכת בנסיעות, נישואים, חניכה מכל סוג שהוא ופעילות שדורשת דיפלומטיה וטאקט.

  יום חמישי- הירח ממשיך ליפול בעקרב וההשפעות השליליות שהזכרנו אתמול ממשיכות גם היום

  הירח שוהה היום בנקשטרה אנורדה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות שקשורה לקבוצות, לימוד ומחקר בתחום המדע או בנושאים רוחניים, מדיטציה, לימודים שקשורים לטבע, פעילות ניהולית שדורשת קבלת החלטות בצורה מהירה, נסיעות, עיסוק בעיניינים שקשורים לחו'ל, ריפוי, בילוי זמן עם חברים, עניינים כספיים, הנהלת חשבונות, פעילות חשאית התבוננות שקטה.
  אנורדה אינה תומכת בנישואים, פעילות שדורשת עימותים ישירים, לא טוב לחנוכה והתחלה של דברים חדשים, פעילות שיגרתית יום יומית.

  יום שישי- הירח ממשיך להמצא בעקרב ובשעה 18.00 הוא עובר למזל קשת ומקבל שם היבט משבתאי. הירח מרגיש הרבה יותר טוב בקשת ומגביר גישה חיובית לחיים, אנרגיה חזקה יותר, אומץ, יכולת לעמוד ולהגן על דעותיהם, כשר החלטה, עצמאות, הנאה מנסיעות ומלימוד של נושאים רוחניים והיבטים חדשים של ידע. נצלו את השיפור שחל הערב במצב הכוכבים ונסו לבלות בנעימים בחברת אנשים אהובים.

  הירח נמצא היום בנקשטרה מולה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות שקשורה לנסיון ללכת לעומק הדברים, איסוף של ידע, שירה, דיבור, פעילות שדורשת כח ואנרגיה דינאמית, טוב לזריעה, גינון ופעילות חקלאית אחרת, הנחת יסודות לבית, עבודת בנייה, קניה ומכירה של בתים, ביטוי מיני, טוב להרפתקאות, מדיטציה, חקירה עצמית, הבנת המהות של המוות, לימודים אסטרולוגיים.
  נקשטרה זאת אינה תומכת בפעילות שקשורה לדיפלומטיה, איזון, טאקט, התחלת פעילות שקשורה לדברים חומריים, נישואים, הלוואות כספים ופעילות שקשורה לכסף.

  יום שבת- הירח ממשיך לשהות במזל קשת וליצור באופן יחסי לשבוע האחרון השפעות חיוביות.

  הירח שוהה יום בנקשטרה פורווהשאדה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות שדורשת אומץ, התמודדות עם אויבים ואנשים שמתנגדים לנו מתוך גישה של השלמה והתפייסות, יישוב חובות, מביאים השראה ומניעים אנשים אחרים לפעולה, חידוש וחיזוק האנרגיות שלנו, הצבת מטרות ופעילות שקשורה להגשמת שאיפות ברמה המנטאלית והרוחנית, הרפתקאות שקשורות לשהות בטבע, ספורט, שייט, פעילות שקשורה למיים, אומץ, להתרברב, פעילות אמנותית, פעילות בתחום החקלאות, הישגים בתחום הרוחני והמיסטי, נישואים, יחסי מין סוערים.
  פורווהשאדה אינה תומכת בנסיעות, בפעילות שדורשת טאקט ודיפלומטיה ובסיום של דברים מלבד כאלו שהסיום שלהם מבטיח עתיד טוב יותר.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין