כותרות TheMarker >
  ';
  0

  תחזית אסטרולוגית שבועית 16-22 לדצמבר

  0 תגובות   יום ראשון, 16/12/12, 17:27

  ''

  מוטי שפי
  אסטרולוגיה הודית
  www.indianastro.co.il
  https://www.facebook.com/vedastrology
  טל 0544590035  
  מאדים והשמש נמצאים בתחילת השבוע בצמידות במזל קשת ומקבלים שם היבט משבתאי. מאדים והשמש הם חברים ושניהם מרגישים טוב בקשת. במיקום זה הם יכולים ליצור כשר עמידה והתנגדות חזקה למחלות, גישה ספונטאנית לחיים ולאנשים, חוזק פנימי ועוצמה גופנית, גישה תחרותית ועניין בפעילות רפואית שקשורות לגוף כמו כירופרקטיקה אוסטיאופתיה וכו. ההשפעה השלילית של שבתאי מפחיתה את ההשפעות החיוביות הללו ועלולה ליצור סלידה משינויים, חולשה בעבודה שמחייבת הבעת רגשות, התנגדות לדמויות שמביעות אוטוריטה, מגבלות, קונפליקטים ועיכובים שקשורים לעניינים כספיים ורגשיים. ביום שלישי מתרחש המאורע האסטרולוגיה החשוב של השבוע. מאדים עובר למזל גדי שבו הוא נעלה ומקבל שם היבט חיובי מצדק. מאדים ישהה בגדי במשך כחודש ויחזק: פעילות מהירה ויעילה, כשר עמידה, אנרגיה גבוהה, אומץ, אי מנוצחות, נדיבות, יכולת לעבוד קשה, התנגדות למחלות ולהזדקנות, יכולת טכנית, הגנה על אחרים, התמקדות בתוצאות, קסם אישי ויכולת טובה להרוויח כסף.

  כוכב חמה, נגה וראש דרקון ממשיכים להימצא השבוע במזל עקרב- צרוף זה יוצר נטייה לא לחשוב יותר מידי קדימה בשלבים הראשונים של עבודה או פרויקט מסוים, התרגזויות, חוסר רצינות, חשיבה מעורפלת בייחוד בתנאי לחץ, תחושה שמתקיפים אותנו, נטיות קיצוניות, בעיות במערכת ההפרשה והמין, אלרגיות, דלקות בעור, חרדה וחוסר אמון באחרים, בלבול בעבודה.
  ההשפעות הבעייתיות שנוצרות במזל קשת ועקרב תלויות כמובן במיקום של מזלות אלו במפת הלידה שלנו. כשעקרב או קשת נמצא בבתים בעיתיים (6,8 ו12) ומקבלים השפעות שליליות מכוכבים אחרים ניתן לצפות להשפעות מאד שליליות ובמיקום חיובי יותר ההשפעות האלו תהינה פחות אינטנסיביות.

  הירח

  יום ראשון- הירח נמצא היום במזל גדי ומקבל שם היבט חיובי מצדק. במיקום זה הירח יכול לאפשר ביצוע של חובות בקביעות ובאופן מושלם, גישה מעשית ושיטתית, התמקדות בצורך להרגיש ביטחון, גישה אורתודוכסית, חיבה לדברים, אנשים ומוסדות ישנים וותיקים, גישה דמוקרטית ומיומנות בעסקים ובניהול.

  הירח נמצא היום בנקשטרה שארוונה תומכת בפעילות שקשורה לנושאים רוחניים או דתיים, התחלות חדשות, כניסה לבית חדש, קניית נכסים, פעילות רפואית, סוגים שונים של אמצעים למניעת בעיות וסכנות, קבלת עצות, אינטראקציה חברתית, פעילות ציבורית, לימודים, לימוד שפות ותרבויות קלאסיות, קריאה וכתיבה, מוזיקה, פילוסופיה, מדיטציה, יחסי מין, יצירת הרמוניה בן אנשים, ארגון, הכנה ולקיחה של עשבי מרפא, פוליטיקה, קנית בגדים חדשים ומכשירים לבית ולעסק, נתינה וקבלה של עצות, שיחות טלפון חשובות, נסיעות, פעילות הומניטארית.
  שארוונה אינה תומכת בפעילות אגרסיבית, פעילות שבה לוקחים סיכון ושהתוצאות אינן בטוחות כמו הגשת תביעה משפטית, פעילות יצירתית שקשורה לעבודת כפיים, הלוואת כסף, נתינת הבטחות ושבועות, סיום של דברים או הריסה של מבנים ישנים וטקסי נישואים.

  יום שני- הירח ממשיך לשהות במזל גדי בנקשטרה דנישטה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות יצירתית ובייחוד במוזיקה וריקוד, פעילות קבוצתית מכל הסוגים, קונצרטים, ארועי פתיחה, רכישה של נדלן ונכסים אחרים, נסיעות קצרות וארוכות, פעילות שקשורות לאנרגיה אגרסיבית, הלוואת והעברת כספים, מדיטציה ויוגה, גננות, קניה של בגדים חדשים ותכשיטים, הצלחה בטיפול במחלות, התחלת לימודים ופעילות שקשורה למקצוע וקשורה להערכה ציבורית.
  דנישטה אינה תומכת ביחסי מין, נישואים, וויתור על הרגלים ישנים, שותפות חדשה, פעילות שמתבצעת בבית כמו ניקיון וכו, אינטראקציה עם אנשים שדורשת טאקט, חוכמה ועידון.

  בערב בשעה שש בערב הירח עובר למזל דלי. כשמזל זה ממוקם בבתים חיובים הירח מקדם יצירתיות, שאיפה להגשים חלומות, אינטואיציה, כשר המצאה, נטייה פילוסופית, עניין באסטרולוגיה, חשיבה על הפרטים הקטנים, שאיפה לסטנדרטים ורעיונות טובים ביותר, פרספקטיבה פוליטית או הומניטארית, צניעות ועמידה על המשמר מבחינה רגשית.
  במפות אסטרולוגיות שבהן מזל דלי ממוקם בבתים בעיתיים (6,8, ו12) הירח יצור שם ביישנות, דיכאון, יכולת מועטה להיות מבוסס בעצמי, קושי להשיג חברים, התנהגות מוזרה, בדידות, ספקות עצמיים, עצבנות ובעיות רפואיות שקשה לאבחן אותם.


  יום שלישי- הירח ממשיך לשהות במזל דלי ועובר לנקשטרה סאטהבישק. קבוצת כוכבים זאת תומכת בנושאים הבאים: חתימה על הסכמים שקשורים לעסקים, הסכמים, וקנית אדמה ובתים; פעילות חינוכית, לימודים, נסיעות (במיוחד דרך הים ). רכיבה על אפנים ואופנועים, רכישת כלי רכב חדש, בילויים, מדיטציה ויוגה, יחסי מין, לימוד של אסטרולוגיה, רפואה, שיטות ריפוי אלטרנטיביות, אירועים תקשורתיים, פעילות טכנולוגית, הליכה לים.
  פעילות שאינה מומלצת בנקשטרה זאת קשורה באופן כללי להתחלה של דברים חדשים. טיפולי פוריות, משפטים, וויכוחים, פעילות שלילית, המצאות בחברה (מלבד אירועים שקשורים לעבודה), עניינים כספיים, רכישת בגדים ותכשיטים חדשים ופעילות שקשורה לבית.

  יום רביעי- הירח ממשיך בבוקר להימצא במזל דלי בנקשטרה פורווהבאדראפדה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות מסוכנת ולא בטוחה, פעילות שקשורה לידע מכני וטכנולוגי, פעילות שקשורה למים כמו שיט וכו.
  פורווהבאדראפדה אינה תומכת בהתחלה של פעילות חדשה מכל סוג שהוא, נסיעות, יחסי מין, נישואים, נושאים שקשורים לקשר עם משרדי ממשלה ואנשים בעמדת אוטוריטה גבוהה, רוב הפעילות שמתחילה בנקשטרה זאת עשויה ליצור כאב, חרדה, חרטה, עצב או קשיים רציניים.

  יום חמישי – הירח עובר למזל דגים ומקבל שם היבט מראש דרקון. במיקום זה הירח יוצר תהייה וחוסר ביטחון, ספקות עצמיים, נטייה להשתמש בסמים או אלכוהול, פגיעות ועניין במיסטיקה והתפתחות רוחנית.
  הירח נמצא היום בנקשטרה אוטרהבאדרפאדה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות שקטה ורגועה, מחקר, מדיטציה, התפתחות רוחנית, הבטחות, הצהרות והתחייבויות שכוללת גם נישואים;
  התחלה של עבודות בנייה של בתים משרדים וכו, עיניינים כספיים, התחלה של פעילות שדורשת תמיכה של אנשים אחרים, יזמות אמנותיות, טיפול במחלות, יחסי מין, כניסה לבית חדש, מתן שמות לילדים, ארגונים, שתילה וגינון.
  היא אינה תומכת בנסיעות, משפטים, התעסקות עם אויבים, פעילות שדורשת פעולה מהירה, הימורים וספקולציות כספיות, הלוואה כספים, תנועה גופנית ומאמץ מוגזם.

  יום שישי- הירח ממשיך לשהות במזל דגים ועובר לנקשטרה רווטי. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בהתחלה של פעולה חיובית, פעילות עיסקית ופיננסית, כל דבר שקשור להחלפת סחורות, נישואים, מגע מיני, טקסים דתיים, נסיעות, ענידה רישונית של אבני חן, קנית כלי רכב, בתים וחפצי ערך אחרים, פעילות יצירתית כמו מוזיקה, דראמה וכו, פעילות שמביעה רכות, אדיבות ועזרה לאחרים; לימודים (בעיקר שקשורים לנושאים רוחניים), טיפול וריפוי מחלות, מנוחה ורגיעה, פעילות שמתאימה לשעות הפנאי כמו גינון, סיום של פעילויות שונות.
  רווטי אינה תומכת בנושאים הבאים: התחלה של פעילות חדשה; התגברות על קשיים, מכשולים, עויינות ופורענות; פעילות שקשורה לניתוחים.פעילות מאומצת כמו טיפוס הרים, החלטות פזיזות, פזיזות ופעילות שדורשת אומץ.

  יום שבת- הירח עובר למזל טלה ומקבל שם היבט ממאדים ומשבתאי. במיקום זה הירח יוצר יכולת להשתמש בצורה טובה בדמיון או ביכולת לפתור בעיות כדי לקדם את עצמנו, מיומנות, יכולת טכנית טובה, הסבר מדויק של תהליכים עסקיים, פעילות ספונטאנית, יכולת לבצע החלטות מהירות, בטחון עצמי, רצון לטייל ולנוע, כשר הסתגלות, פופולאריות והתנגדות טובה למחלות.

  הירח נמצא היום בנקשטרה אשוויני. קבוצת כוכבים קבועה זאת קשורה לאמצעי תחבורה ולצורך להיות בתנועה ולבצע פעילות במהירות. נטייה זאת עלולה לגרוע לעיתים מאיכות הפעולה ולכן בימים שבהם הירח נמצא באשוויני מומלץ לנסות להירגע ולא לפעול בפזיזות. אשוויני גם מקדמת מיומנות בפעילות, אינטליגנציה, מוטיבציה גבוהה, עזרה לאנשים אחרים, קסם אישי, אלגנטיות, פופולאריות ופזרנות.
  פעילות שלא מומלץ לבצע כשהירח נמצא באשוויני כוללת: נסיעות, פעילות שדורשת שלווה ורגיעה, חניכה אנרגטית והתחלה של פעילות חשובה.

    
  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין